Chce zmienić swój wygląd - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Metamorfozy

Notka

Metamorfozy W tym miejscu zajdziesz informację jak zmienić swój wygląd, styl, makijaż, fryzurę oraz sposób ubierania się. Poddaj się metamorfozie i zaskocz samą siebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-07-02, 17:57   #1
Anina16
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 27

Chce zmienić swój wygląd


Możecie mi coś doradzić ? Chce być ładniejsza.Jakoś zatuszować ten okropny nos.Zrobić coś z włosami itd..Zawsze chciałam mieć kolor włosów bląd.Ale raczej by mi nie pasował.Pomożcie prosze.
Anina16 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-02, 18:15   #2
Silvia91
Rozeznanie
 
Avatar Silvia91
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Mars
Wiadomości: 955
Dot.: Chce zmienić swój wygląd

Nie rozumiem czemu tak narzekasz na swój nos przecież jest normalny...są gorsze uwierz mi
Jeśli chodzi o kolor włosów to blond...raczej nie...bardzo ładnie Ci w brązie,może jakoś je zetnij,pocieniuj,zrób ukośną grzywkę...mocniej zaakcentuj oczy bo masz ładne - może kreska na dole,na górze? delikatny róż sprawi,że Twoja buzia będzie ładnie wyprofilowana,nabierze proporcji a i sprawi,że Twoja cera będzie promienna
__________________
You can't win this game. Follow the rules. Play the game. Be happy.
Silvia91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-02, 18:27   #3
aska888
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 22
Dot.: Chce zmienić swój wygląd

Moim zdaniem powinnas zrobic sobie grzywkę na bok i lekko rozjaśnic włosy.
aska888 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-02, 21:54   #4
bella_luna
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 66
Dot.: Chce zmienić swój wygląd

a moim pogłębic ten brąz, masz b ładną twarz ogólnie, kojarzy mi sie trochę z amelia, ale nie wiem dlaczego może krótsze włosy? na wysokości brody... hm no nie wiem, spróbuj tez zrobic jakies przeróbki na jakimś programie
bella_luna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-02, 21:57   #5
Anina16
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 27
Dot.: Chce zmienić swój wygląd

Cytat:
Napisane przez bella_luna Pokaż wiadomość
a moim pogłębic ten brąz, masz b ładną twarz ogólnie, kojarzy mi sie trochę z amelia, ale nie wiem dlaczego może krótsze włosy? na wysokości brody... hm no nie wiem, spróbuj tez zrobic jakies przeróbki na jakimś programie
Z jaką Amelią ? Pogłębić włosy czyli na jakis braz zafarbować?
Anina16 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-02, 22:30   #6
bella_luna
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 66
Dot.: Chce zmienić swój wygląd

hm mam nadzieje, że się nie obrazisz, ale trochę poeksperymentowałam z twoim zdj więc masz super oczy, więc podkreślaj je tuszem, np pogrubiajacym czy wydłużającym, ale maluj tylko górne rzęsy, albo możesz tez nauczyć sie robić kresek eye linerem, dla mnie to prosciutkie, kilka prób i będzie dobrze może pozniej dam jakas prosta instrukcje jak to zrobić a a propo zdj:
bella_luna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-02, 22:45   #7
Anina16
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 27
Dot.: Chce zmienić swój wygląd

Dziekuje za zdjecie Jak robisz te poprawki ? Jak mam pogłębić ten brązowy kolor ? Jaką Amelię Ci przypominam ? Za instrukcje bylabym naprawde wdzieczna A jesli chodzi o rzesy to moim problemem jest to ze one tak opadaja...Rano podkrecam je zalotka potem maluje tuszem i za pol godziny wcale nie sa podkrecone.
Anina16 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-07-03, 10:17   #8
bella_luna
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 66
Dot.: Chce zmienić swój wygląd

film pt. "amelia", str: http://ustyle.ca/ musisz załadowac swoje zdj, i obok wpisac swojego maila i hasło <do niego>, to nic nie kosztuje, a potem sie "bawisz", tam sa różne opcje, do wyboru do koloru tak myśle, że troche przyciemnić, ale nie na czarne, chodzi mi o to, żeby kolor był głębszy, możesz np spróbowac jakąś szamponetką, żeby wgl sprawdzic jak wyjdzie <przeciez szamponetki się zmywają tak po tygodniu, może dłużej>, ale odrazam schwarzkopf. Ad. rzęs, wydaje mi się, że takie zalotki osłabiają rzęsy i częste malowanie też, a poza tym masz duże oczy więc nie potrzebujesz zalotki, możesz spróbować podkreślić brwi kredką, podobnoć brunetki powinny uzywać jaśniejszych kredek, ale zawsze mozesz poeksperymentowac uzywasz podkładu? masz ładną cerę, przynajmniej na zdj. czasami mozesz ją torchę rozjaśnić podkładem, ale matowym tak mi się wydaje. a instrukcje dam za niedługo, jak się dostatecznie obudzę
bella_luna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-03, 13:23   #9
Anina16
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 27
Dot.: Chce zmienić swój wygląd

Dzięki za stronę,Nie używam podkładu.Nie umiem dobrać koloru.
Anina16 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-13, 15:47   #10
bella_luna
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 66
Dot.: Chce zmienić swój wygląd

i jak zmiany?
bella_luna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-14, 21:16   #11
Veroniques
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 90
Dot.: Chce zmienić swój wygląd

Ślicznie wyglądasz z tymi podkreślonymi oczkami
Veroniques jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-08-08, 13:39   #12
Anina16
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 27
Dot.: Chce zmienić swój wygląd

Nie ma zadnych zmian.Ja oczy malowalam zawsze.Wtedy tylko bylam bez makijazu.A co innego mam zrobic to nie wiem.Nie podoba mi sie moj brzuch jest duzy pomimo tego ze jestem szczupla.Ale zapisuje sie na silownie.Nie wiem czy juz moge sie malowac pudrami itd bo mam dopiero 17 lat.I jak sie dobrac.Mozecie jakies polecic? Nie wiem jak mam odnalezc swoj styl.Moj obecny chlopak jak mnie zobaczyl po raz 1 to pomyslal ze nie brzydka jestem.Ehh.A ja nie chce byc tylko nie brzydka tylko bardzo ladna.Teraz mi powtarza ze jestem sliczna i piekna.Zmienilo mu sie bo mnie pokochal.Nie wiem jak dobrac podkład.Prostuje wlosy bo lepiej wygladam.Chce teraz zakupic jakas naprawde dobra prostownice.Cena nie gra roli.Moze mozecie jakas polecic ? Mam problem jesli chodzi o nogi.Po goleniu sa cale zawsze w czerwonych krostkach.A nogi gole co 2-3 dni wiec mam tak prawie caly czas.Moj wyglad jest dla mnie naprawde duzym problemem.Największy problem to wlasnie moja twarz.Wągry, pojedyncze pryszcze,cienie pod oczami i worki.Codziennie podchodze do lustra i staram sie zaakceptowac.Ale nie umiem.BŁAGAM POMÓŻCIE.
Anina16 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-08, 15:03   #13
Shikinata
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 876
Dot.: Chce zmienić swój wygląd

Oj nie wygladasz wcale tak zle na tym zdj bez make upa .Co do wagrow to moze idz do dermatologa ,przepisze ci jakies masci , tabletki .A na cienie pod oczami pomoze korektor , ale nie powiem ci jaki bo nie uzywam .Co do tych krostek to moze sprobuj innej metody depilacji , np.kremami ,albo woskiem . A podklad to idz po prostu do jakiejs drogeri i wyprobuj kilka na twarzy , i wzbierz ten ktory jest najbardziej zblizony cery .Co do fryzury to bym wycieniowala troche , i zrobila grzywke .
Shikinata jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Metamorfozy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:00.