Nasze ulubione produkty do paznokci - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie

Notka

Paznokcie Forum, w którym rozmawiamy o pielęgnacji paznokci. Podyskutujmy o malowaniu, kształcie, stylizacji i dominujących trendach w zdobieniu paznokci.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-03-30, 08:26   #1
aanika
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 3 529

Nasze ulubione produkty do paznokci.


Witajcie!
Skoro jest już wątek o najgorszych produktach do paznokci, to dlaczego nie ma być i o najlepszych Dlatego zapraszam do wypisywania swoich ulubionych produktów, z których jesteście szczególnie zadowolone i z pewnością je polecicie. Proszę o komentarz do każdego produktu, aby wszystko było jasne.

Edytowane przez aanika
Czas edycji: 2010-01-19 o 15:22
aanika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-30, 08:58   #2
Isis23
Zakorzenienie
 
Avatar Isis23
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 3 960
Dot.: Nasze ulubione produkty do paznokci

hehe.. też ostatnio myslałam nad takim wątkiem fajnie ze juz jest.

mi osobiście podpasowały:
linerki simple beauty- jak dla mnie maja super pedzelek..super mi się nimi maluje
lakiery eveline- tez bardzo lubię, szczególnie te małe i wersję holgrafic

top coat z Constance caroll- był genialny..sechł blyskawicznie a wzorek miałam z nim ponad tydzien czasu... nie to co teraz.. tylko podobno juz go nie produkują... ale nie wiem czy to prawda

cyrkonie- kryształowe, ze sklepu naszej dobrej rady... są super, moge z czystym sercem polecić...

na razie tyle... jak cos wpadnie mi jeszcze do głowy to dopiszę
__________________
moje malunki

i moje wypocinki fotograficzne



mama aniołka *28.02.2010- [*] 17.03.2010




Isis23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-30, 14:00   #3
aanika
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 3 529
Dot.: Nasze ulubione produkty do paznokci

A oto moja lista:
Odżywki:
Maybelline, Express Manicure Restructuring Cement (Odżywka do paznokci łamliwych i rozdwajających się) (ok. 20 zł)- Dzięki za wszystko niej na trwałe pozbyłam się łamliwych paznokci. Teraz są mocne i bardzo rzadko się łamią.
KillyS Witaminowa bomba (ok.10 zł) – utrzymała mocne paznokcie po odżywce z Maybelline
Lakiery:
Eveline 3D Prism (ok. 2,50 zł) – bardzo dobre lakiery, ciekawe kolory (mam nr 358 – delikatny róż z niebiesko – fioletowym połyskiem), bardzo tanie, trwałe, nie gęstnieją, jeśli je dobrze dokręcimy. Ogólnie polecam wszystkie lakiery Eveline w małych buteleczkach (tych dużych nie próbowałam)
Lovely, Nail Emmanel with Diamonds (ok. 4,40 zł) – również jestem zadowolona, mają ładne kolory i mienią się w słońcu, są trwałe. Mam jedną buteleczkę od ok. pół roku i lakier nadal ma taką samą konsystencję jak po zakupie. Trzeba tylko pamiętać o mocnym zakręcaniu. Mój odcień to 233, a kiedyś miałam też 230 – też bardzo ładny, ale nie widzę go w moim Rossmannie.
Bell, Light Colour (ok. 4,80 zł) – lakier dobrej jakości, łatwo się rozprowadza, nie robi smug, szybko schnie. Niestety nie trafiłam z kolorem.
Zmywacze:

Zmywacz bezacetonowy Avon z odżywką (9 – 19 zł w zależności czy jest w promocji) – łatwo zmywa nawet brokat, ma dużą butelkę (150 ml), chociaż nie zauważyłam jakiejś piorunującej poprawy stanu paznokci.
Zmywacz bezacetonowy Cree (zapachowy) (ok. 7 zł) – również szybko zmywa i dobrze radzi sobie z brokatem i innymi ozdobami. Ma ładny zapach, np. truskawka, czekolada i jest w dużej buteleczce.
Kremy:
Krem do skórek Nail Experts, Avon (ok. 10 zł) – bardzo dobrze nawilża skórki, a efekt długo się utrzymuje. Jest bardzo wydajny.
Krem do rąk Kamill Hand&Nail Classic (ok. 8 zł) – świetnie nawilża, skóra jest po nim gładka. Stosuję również na skórki, które łatwo potem odsunąć.
aanika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-30, 16:24   #4
PinkSlip
Różowy Jednorożec
 
Avatar PinkSlip
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 417
Dot.: Nasze ulubione produkty do paznokci

To teraz ja:

Oliwka do paznokci z Top Choice - mam morelową. Pachnie niesamowicie a nałożona na skórki sprawia że nie są one suche przez długi czas
Lakiery Eveline - piękne kolory, na pazurkach trzymają się naprawdę długo
Produkty i ozdoby ze sklepiku Dobrejrady - Powiem tylko, że dobrze że ten sklepik istnieje
__________________
Tęcza, brokat, jednorożce.
Jeste mamą! (Wito, 22.01.2020 )
PinkSlip jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-30, 21:01   #5
...:::oblabobla:::...
Zakorzenienie
 
Avatar ...:::oblabobla:::...
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 3 143
Dot.: Nasze ulubione produkty do paznokci

Moje ulubione produkty:

Baza pod olakier Silk Wrap z inglota- jak dla mnie nie ma lepszej. Dobrze się rozprowadza, nie gęstnieje zbyt szybko, długo się na niej trzyma alkier i ma ładny lekko mleczny odcień
Żel nabłyszczający z IBD Intense Seal- super się nakłada, super się błyszczy i nie matowieje.
Oliwka Renew Nail Tek- dobrze działa (takrze antygrzybiczo), wydajna, fajnie sie nakłada.
Polerka z IBD diamentowa (do tego jakakolwiek polerka o gradacji 600/3000) Idealny zestaw do polerowania paznokci na wysoki połysk
Stempelki konad
Szklany pilnik z AnnCo. Nie do zdarcia (wszystkie inne
__________________
...:::oblabobla:::... jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-25, 19:27   #6
Amicitia_
Ekspert ds. fantastyki
 
Avatar Amicitia_
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: dom czerni i bieli
Wiadomości: 1 153
Dot.: Nasze ulubione produkty do paznokci

super wątek, szkoda tylko że nie wszystkie rzeczy podane z ceną
chyba dzięki temu kupie coś eveline.

a od siebie polecam Sally Hansen na wzrost paznokci (nie wiem czy wszystkim pomaga, ale mnie rewelacyjnie)
Oprócz tego kolorowe sephory, bo długo się trzymają.
I lakiel rimmer "professional finish" bo ma cudny gruby pędzelek
Amicitia_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-28, 20:24   #7
agnes030
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 92
Dot.: Nasze ulubione produkty do paznokci

Dziewczyny a pędzel do nakładania żelu i białej końcówki?
Jakie są Waszym zdaniem najlepsze i dobre dla początkującej? (muszę nabyć przed kursem stylizacji,proszęo radę)
__________________
Największy Skarb jaki mam to ten, który przez 9 miesięcy zamknięty był pod moim sercem.


zapraszam na bloga http://agnes030.blog.onet.pl/
agnes030 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-08-15, 10:01   #8
201701191223
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 2 693
Dot.: Nasze ulubione produkty do paznokci

odżywki joko
lakiery Avon, soraya niestety wycofany, ale mam jeszcze ostatni nie wykończony
ados, igloty też są dobre, tylko jak dla mnie maja dosc dużą buteleczkę, wieć trudno je zużyć do końca, przy dużej ilości lakierów.
201701191223 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Paznokcie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:15.