TANCERKI tańca towarzyskiego!!! - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Wizażowe Społeczności

Notka

Wizażowe Społeczności Wizażowe społeczności to forum, na którym poznasz osoby w swoim wieku, spod tego samego znaku zodiaku, szkoły. Dołącz do nas i daj się poznać.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-07-14, 10:49   #31
julciaa000
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Staszów
Wiadomości: 15
Dot.: TANCERKI tańca towarzyskiego!!!

Cytat:
Napisane przez Lynn Pokaż wiadomość
Hej Mam do Ciebie pytanie odnosnie obuwia...Chce kupić sobie obuwie taneczne. Jakie bys polecala? Chodzi mi o polską firmę, bo na Supadance mnie nie stać, poza tym jestem początkująca. Mam ukonczone 2 stopnie, ale od pazdziernika znowu pojde na poczatkujący (zmiana szkoły)
Firma Tango jest moim zdaniem dość dobra choc spotkasz sie z przeroznymi opiniami na ten temat Teraz firma KOZDRA rozszezyła swoją oferte i ma naprawde fajne butki i dosc miękkie i wiele osob ode mnie z klubu trenujje w nich i nie narzeka http://www.kozdra.wroc.pl/katalog.php?kat=lady_la <--- wszystkie nowosci to są butki bardzo miękkie i moim zdaniem godne polecenia i naprawde fajnie sie w nich trenuje Te dwie firmy są p[rzeze mnie sprawdzone no i oczywiscie Supadance ktore mimo wysokiej ceny naprawde są wspaniale i warto w nie zainwestowac bo jest kolosalna różnica
julciaa000 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-14, 11:23   #32
Lynn
Zakorzenienie
 
Avatar Lynn
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Z domku
Wiadomości: 11 720
Dot.: TANCERKI tańca towarzyskiego!!!

Cytat:
Napisane przez julciaa000 Pokaż wiadomość
Firma Tango jest moim zdaniem dość dobra choc spotkasz sie z przeroznymi opiniami na ten temat Teraz firma KOZDRA rozszezyła swoją oferte i ma naprawde fajne butki i dosc miękkie i wiele osob ode mnie z klubu trenujje w nich i nie narzeka http://www.kozdra.wroc.pl/katalog.php?kat=lady_la <--- wszystkie nowosci to są butki bardzo miękkie i moim zdaniem godne polecenia i naprawde fajnie sie w nich trenuje Te dwie firmy są p[rzeze mnie sprawdzone no i oczywiscie Supadance ktore mimo wysokiej ceny naprawde są wspaniale i warto w nie zainwestowac bo jest kolosalna różnica
Dziękuję za odpowiedz Ja najchetniej kupilabym Supadance, ale nie wiem czy warto- jestem początkująca, ale mam nadzieje, że może kiedyś uda mi sie wystartowac w turnieju Hobby (marzenia). W kazdym razie nie wiem, czy oplaca mi sie kupic buty za 400 zł. Jak myslisz? Przymierzalam supadance, model dzieciecy i są na prawde ekstra, poza tym mam buty angielskiej firmy International, ale obcas jest za wysoki i przez to zle mi sie tanczy
Lynn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-14, 12:42   #33
julciaa000
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Staszów
Wiadomości: 15
Dot.: TANCERKI tańca towarzyskiego!!!

Cytat:
Napisane przez Lynn Pokaż wiadomość
Dziękuję za odpowiedz Ja najchetniej kupilabym Supadance, ale nie wiem czy warto- jestem początkująca, ale mam nadzieje, że może kiedyś uda mi sie wystartowac w turnieju Hobby (marzenia). W kazdym razie nie wiem, czy oplaca mi sie kupic buty za 400 zł. Jak myslisz? Przymierzalam supadance, model dzieciecy i są na prawde ekstra, poza tym mam buty angielskiej firmy International, ale obcas jest za wysoki i przez to zle mi sie tanczy
kup sobie Kozdry albo Tanga Jesli nie tanczysz jeszcze zbyt zaawansowanie nie ma sensu tyle wydawac na buciki Ja juz sobie na tą przyjemnosc pozwolilam i naprawde warto ale przez wiele wiele lat tanczylam w "gorszych" butkach niz supadance i korona mi z glowy nie spadla hehe Pozdrawiam

a swoją drogą ja wlasnie bede szyla nowe stroje takze jesli macie jakies pomysly to mozecie pisac
julciaa000 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-14, 13:01   #34
Lynn
Zakorzenienie
 
Avatar Lynn
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Z domku
Wiadomości: 11 720
Dot.: TANCERKI tańca towarzyskiego!!!

Cytat:
Napisane przez julciaa000 Pokaż wiadomość
kup sobie Kozdry albo Tanga Jesli nie tanczysz jeszcze zbyt zaawansowanie nie ma sensu tyle wydawac na buciki Ja juz sobie na tą przyjemnosc pozwolilam i naprawde warto ale przez wiele wiele lat tanczylam w "gorszych" butkach niz supadance i korona mi z glowy nie spadla hehe Pozdrawiam

a swoją drogą ja wlasnie bede szyla nowe stroje takze jesli macie jakies pomysly to mozecie pisac
A powiedz mi jeszcze, na ile takie buty wystarczają?Lepiej kupic do łaciny czy do standardu?
Lynn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-14, 13:10   #35
julciaa000
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Staszów
Wiadomości: 15
Dot.: TANCERKI tańca towarzyskiego!!!

moim zdaniem lepiej do łaciny Bo napewno prędzej zatanczyc standard w butach do łaciny niż na odwrót a na ile starczą to cięzko powiedziec.. zalezy od trenowania.. i od tego jak szybko sie zniszcza. Kupuje sie rowniez specjalne nakładki na obcasy ktore ochraniają go i takiego ochraniacza zmienia sie jak sie poprostu zniszczy
julciaa000 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-15, 19:04   #36
sylvi_86
Zakorzenienie
 
Avatar sylvi_86
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Peter's Heart
Wiadomości: 11 322
Dot.: TANCERKI tańca towarzyskiego!!!

mnie na supadance nei stac ale moge polecic buty TANGO..jesli zaczynasz to kup lacinskie bo standarodowe sa sztywniejsze..aha..a TANGO dlatego ze wg mnie maja stabilniejszy obcas niz KOZDRA..pozdrawiam
sylvi_86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-15, 19:06   #37
sylvi_86
Zakorzenienie
 
Avatar sylvi_86
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Peter's Heart
Wiadomości: 11 322
Dot.: TANCERKI tańca towarzyskiego!!!

Cytat:
Napisane przez julciaa000 Pokaż wiadomość
Witam Ja tancze od dwóch lat i dotarłam juz do A klasy w stylu latynoamerykańskim i B klasy w stylu standardowym Jednak problemy z partnerem sprawily ze tanczylam troche z "bylejakim";/ jednak teraz los mi sie us,iechnal i mam cudnego opartnera z ktorym wkoncu nadrabiamy stracony czas i bardzo dobrze nam sie razem tanczy szykujemy sie zeby od wrzesnia znow pokazac sie na turniejach I znow czerpie z tanca 100% radosci Po wakacjach rozpoczynam takze studia w tym kierunku Jesli was intersuje mam jakies stare filmiki taneczne z turniejow to moge Wam pokazac
juzlcia jesli to filmiki z Twoim udzialem to je chetnie obejrze..trzeba sie uczyc od lepszych
sylvi_86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-07-15, 19:24   #38
julciaa000
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Staszów
Wiadomości: 15
Dot.: TANCERKI tańca towarzyskiego!!!

ale to są dosc stare filmiki i ze starym partnerem:P a teraz mam nowego i o wiele lepiej to wyglada i o wiele milej się pracuje

http://julciaa000.wrzuta.pl/film/uqZ...walc_angielski
http://julciaa000.wrzuta.pl/film/eTZfIJBb27/cha_cha
http://julciaa000.wrzuta.pl/film/gY626H3WZl/jive
julciaa000 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-15, 19:54   #39
Lynn
Zakorzenienie
 
Avatar Lynn
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Z domku
Wiadomości: 11 720
Dot.: TANCERKI tańca towarzyskiego!!!

Cytat:
Napisane przez sylvi_86 Pokaż wiadomość
mnie na supadance nei stac ale moge polecic buty TANGO..jesli zaczynasz to kup lacinskie bo standarodowe sa sztywniejsze..aha..a TANGO dlatego ze wg mnie maja stabilniejszy obcas niz KOZDRA..pozdrawiam
Dzięki W pazdzierniku porozglądam się i kupię na pewno jakieś, bo mam porównanie jak sie tanczy w tanecznych a jak w zwyklych czułenkach

Cytat:
Napisane przez julciaa000 Pokaż wiadomość
ale to są dosc stare filmiki i ze starym partnerem:P a teraz mam nowego i o wiele lepiej to wyglada i o wiele milej się pracuje

http://julciaa000.wrzuta.pl/film/uqZ...walc_angielski
http://julciaa000.wrzuta.pl/film/eTZfIJBb27/cha_cha
http://julciaa000.wrzuta.pl/film/gY626H3WZl/jive
Wow, jestem pod wrazeniem!Jak długo tanczysz?
Lynn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-15, 20:11   #40
julciaa000
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Staszów
Wiadomości: 15
Dot.: TANCERKI tańca towarzyskiego!!!

Cytat:
Napisane przez Lynn Pokaż wiadomość
Dzięki W pazdzierniku porozglądam się i kupię na pewno jakieś, bo mam porównanie jak sie tanczy w tanecznych a jak w zwyklych czułenkach



Wow, jestem pod wrazeniem!Jak długo tanczysz?

8 lat z przerwami ale to bylo minimum rok albo dwa temu:P a teraz mam nowego partnera o niebo lepszego jak bede miala jakies filmiki to zamieszcze pucki co zastanawiam się bo będe nowe stroje szyła moze masz jakis pomysł?
julciaa000 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-15, 20:29   #41
Lynn
Zakorzenienie
 
Avatar Lynn
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Z domku
Wiadomości: 11 720
Dot.: TANCERKI tańca towarzyskiego!!!

Cytat:
Napisane przez julciaa000 Pokaż wiadomość
8 lat z przerwami ale to bylo minimum rok albo dwa temu:P a teraz mam nowego partnera o niebo lepszego jak bede miala jakies filmiki to zamieszcze pucki co zastanawiam się bo będe nowe stroje szyła moze masz jakis pomysł?
Gratuluję i zazdroszczę Mam nadzieje, że mi sie uda kiedys osiągnąć coś, w sensie nauczyc ładnie tanczyc Chyba bedzie to trudne ze względu na mój wiek, ale bede próbować

Co do sukienki, jestem zauroczona sukienką Beaty (wpisz na youtube chacha Beata),mówię o tej pomaranczowej. Pięknie podkresla figure tancerki
Lynn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-07-15, 20:36   #42
sylvi_86
Zakorzenienie
 
Avatar sylvi_86
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Peter's Heart
Wiadomości: 11 322
Dot.: TANCERKI tańca towarzyskiego!!!

Cytat:
Napisane przez julciaa000 Pokaż wiadomość
8 lat z przerwami ale to bylo minimum rok albo dwa temu:P a teraz mam nowego partnera o niebo lepszego jak bede miala jakies filmiki to zamieszcze pucki co zastanawiam się bo będe nowe stroje szyła moze masz jakis pomysł?
własnie sukienki..ja mam zamiar na poczatku wrzesnia szyc by pod koniec tego miesiaca na swoj pierwszy turniej pojechac..do laciny mam juz koncepcje..gorzej ze standardem...najbardziej ubolewam nad kosztem sukienek..bo sama musze na to zarobic a latwo nie jest
sylvi_86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-15, 20:49   #43
Lynn
Zakorzenienie
 
Avatar Lynn
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Z domku
Wiadomości: 11 720
Dot.: TANCERKI tańca towarzyskiego!!!

Wlasnie, dziewczyny, ile miesiecznie kosztuje was taniec?
Lynn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-15, 21:19   #44
julciaa000
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Staszów
Wiadomości: 15
Dot.: TANCERKI tańca towarzyskiego!!!

mnie taniec kosztuje miesiecznie bardzo bardzo duzo dojezdzalam na treningi 60 km. wiec dlatego tez koszty wzrastały.. ale terazjuz ucze małe dzieciaczki itd rozne początkujące kursy i sobie zarabiam moim hobby na moje hobby heh
julciaa000 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-15, 21:22   #45
Lynn
Zakorzenienie
 
Avatar Lynn
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Z domku
Wiadomości: 11 720
Dot.: TANCERKI tańca towarzyskiego!!!

Cytat:
Napisane przez julciaa000 Pokaż wiadomość
mnie taniec kosztuje miesiecznie bardzo bardzo duzo dojezdzalam na treningi 60 km. wiec dlatego tez koszty wzrastały.. ale terazjuz ucze małe dzieciaczki itd rozne początkujące kursy i sobie zarabiam moim hobby na moje hobby heh
Mojego znajomego synowie są tancerzami (klasa A) i conieco wiem, jakie są ceny Dla mnie początkującej, będzie to 100 zł miesiecznie za 4 lekcje po 1,5h. Poza tym mysle jeszcze czy nie zacząc salsy, wiec to bedzie dodatkowe 105 zl miesiecznie. No i koszt butów-licze jakies 190 zł. Jak dla laika, to wcale nie jest tanio
Lynn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-15, 21:25   #46
julciaa000
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Staszów
Wiadomości: 15
Dot.: TANCERKI tańca towarzyskiego!!!

Cytat:
Napisane przez Lynn Pokaż wiadomość
Mojego znajomego synowie są tancerzami (klasa A) i conieco wiem, jakie są ceny Dla mnie początkującej, będzie to 100 zł miesiecznie za 4 lekcje po 1,5h. Poza tym mysle jeszcze czy nie zacząc salsy, wiec to bedzie dodatkowe 105 zl miesiecznie. No i koszt butów-licze jakies 190 zł. Jak dla laika, to wcale nie jest tanio
największy koszt to jednak stroje albo lekcje u innyhch trenerow lekcje konsultacyjne ale naprawde warto bo sprawia to ogromna przyjemnosc to całe moje zycie
julciaa000 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-16, 07:57   #47
sylvi_86
Zakorzenienie
 
Avatar sylvi_86
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Peter's Heart
Wiadomości: 11 322
Dot.: TANCERKI tańca towarzyskiego!!!

ja za treningi 2 razy w tygodniu place miesiecznie 80zl..plus lekcje indywidualne ktorych koszt to dodatkowo 65zl za godzine, buty jedna para ok 150zl, o strojach juz nie wspomne ale te do E klasy jeszcze nie beda takie drogie..do A klasy sa za to niewyobrazalne ceny:P..drozsza oczywiscie jest suknia do standardu
sylvi_86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-25, 13:21   #48
Alicjone
Raczkowanie
 
Avatar Alicjone
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 151
Dot.: TANCERKI tańca towarzyskiego!!!

Ja w sekcji turniejowej jestem bardzo króciutko, kilka miesięcy, ale chyba jestem na dobrej drodze do tego żeby spełnic swoje marzenie i byc podziwianą na turniejach TT Pierwszy turniej dopiero przede mną, nie mam jeszcze nawet żadnych sukienek itd no ale tym się nie martwie, w końcu co innego jest ważniejsze, tak więc cwiczmy, cwiczmy, cwiczmy!
Gratuluje wszystkim tancerkom z wyższych klas
Taniec towarzyski jest cudowny.. A co wolicie tańczyc, standard czy łacinę? Ja wolę standard, jest taki dostojny i elegancki Chociaż ogólnie moim ulubionym tańcem jest jive no i rumba do której najpierw byłam uprzedzona ale po jakimś czasie bardzo przypadła mi do gustu. Choc jeszcze mam problem pt "co robic z tymi rękami"

Pozdrawiam serdecznie wszystkie tancerki!
Alicjone jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-25, 15:40   #49
sylvi_86
Zakorzenienie
 
Avatar sylvi_86
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Peter's Heart
Wiadomości: 11 322
Dot.: TANCERKI tańca towarzyskiego!!!

Cytat:
Napisane przez Alicjone Pokaż wiadomość
Ja w sekcji turniejowej jestem bardzo króciutko, kilka miesięcy, ale chyba jestem na dobrej drodze do tego żeby spełnic swoje marzenie i byc podziwianą na turniejach TT Pierwszy turniej dopiero przede mną, nie mam jeszcze nawet żadnych sukienek itd no ale tym się nie martwie, w końcu co innego jest ważniejsze, tak więc cwiczmy, cwiczmy, cwiczmy!
Gratuluje wszystkim tancerkom z wyższych klas
Taniec towarzyski jest cudowny.. A co wolicie tańczyc, standard czy łacinę? Ja wolę standard, jest taki dostojny i elegancki Chociaż ogólnie moim ulubionym tańcem jest jive no i rumba do której najpierw byłam uprzedzona ale po jakimś czasie bardzo przypadła mi do gustu. Choc jeszcze mam problem pt "co robic z tymi rękami"

Pozdrawiam serdecznie wszystkie tancerki!
ja juz pierwszy turniej mam za soba.w sobote nastepny..to jest cos fantastycznego te emocje przed startem...a tak szczerze to nei wiem czy wole standard czy lacine..hmmm..chyba jednak standard:Pa co zrobic z rekami w lacinie to moj odwieczny problem..tzn na turnieju wiem co z nimi zrobic a na treningu to mi sie po prostu nie chce:P..a trenerka ciagle krzyczy ze mam rak przy brzuchu nie trzymac..bo rece maja pracowac a nie wisiec:P
sylvi_86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-10-21, 11:08   #50
Surimi
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: z pogranicza warmi i mazur:)
Wiadomości: 1 318
Dot.: TANCERKI tańca towarzyskiego!!!

puk,pukmozna sie przylaczc?ja niestety juz nie tancze od 4lat(jakos tak)brak partnera spowodowal ze stracilam jakikolwiek zapal do pracy,teraz zaluje ze nie przetrwalam tego kryzysu i dalam sobie spokoj bo tanczylam 10lat,bardzi chcialabym wrocic na parkiet ale juz hyba jako hobbystka,i znow pytanie czy nie zabraknie partnera dla mnie.ehh takie zycie,co do cen treningow to jakos malo placicie za te lekcje prywatne-ja placilam ok100zl za godzine no ale pewnie tez zalezy od tego u kogo sie szkolipozdrawiam cieplutko tanczcie i wygrywajcie
__________________
mów mi Suri..

Zgniję czy nie zgniję..oto jest pytanie

nie pyskuj stary (czyt. mężu)
bo zrobię Ci z d.. surimimimidu

Surimi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-26, 17:55   #51
zielona4321
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 2
Dot.: TANCERKI tańca towarzyskiego!!!

Cześć laski! )
Również tańczę, niedługo pierwszy turniej. No i mam problem! Znacie krawcową, która potrafiłaby dobrze uszyć suknię do standardu? Mieszkam w małym mieście, niby jest jedna... ale nie jestem jej pewna. Okolice Wrocławia, Kalisza... Ostrowa Wielkopolskiego. Poradźcie!!!

zielona_93@Op.p
zielona4321 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-26, 18:26   #52
sylvi_86
Zakorzenienie
 
Avatar sylvi_86
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Peter's Heart
Wiadomości: 11 322
Dot.: TANCERKI tańca towarzyskiego!!!

Cytat:
Napisane przez zielona4321 Pokaż wiadomość
Cześć laski! )
Również tańczę, niedługo pierwszy turniej. No i mam problem! Znacie krawcową, która potrafiłaby dobrze uszyć suknię do standardu? Mieszkam w małym mieście, niby jest jedna... ale nie jestem jej pewna. Okolice Wrocławia, Kalisza... Ostrowa Wielkopolskiego. Poradźcie!!!

zielona_93@Op.p
hejka..ja moge polecic jedna pania krawcowa w Kaliszu..szylam u niej suknie i jestem bardzo zadowolona..babka konkretna, potrafi doradzic...za uszycie placilam 150zl
sylvi_86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-08, 18:03   #53
sendenhorst
Raczkowanie
 
Avatar sendenhorst
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 283
Dot.: TANCERKI tańca towarzyskiego!!!

No a ja oczywiście kocham tańczyc
I żałuje że rodzice nie zapisali mnie wczesniej na tance :PP

Ogólem wole latyno.. te gorące klimaty, ruszanie biodrami
Najbardziej oczywiscie rumbe i sambe )
Z opinii jakich sie nasłuchalam to latyno ponco jest trudniejsze od standardu.. dla mnie to jednak nie ma róznicy bo poki co wszytsko przychodzi łatwo
sendenhorst jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-16, 13:53   #54
Basie3ka
Przyczajenie
 
Avatar Basie3ka
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Nowy Sącz
Wiadomości: 8
Dot.: TANCERKI tańca towarzyskiego!!!

ja proponuję Ci obuwie tylko i wyłącznie firmy artdance. Przeszłam już przez wszystkie Polskie firmy i ta zdała egzamin 100 %. Buty nie są najdroższe. Ja za swoje płaciłam 220 zł (+ wersja proffesional i szybkie zapięcia) Jeśli jesteś początkująca to odpowiednie buty dla Ciebie powinny kosztować ok. 180 zł
Basie3ka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-08, 15:02   #55
Flagelle
Raczkowanie
 
Avatar Flagelle
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Poznań, wieś taka.
Wiadomości: 70
Dot.: TANCERKI tańca towarzyskiego!!!

Też sobie tańczę. Skończyłam 6-stopniowy kurs i od września jestem w Klubie. Ale pomimo tego, że uwielbiam taniec, to nie wiem jak długo wytrwam, bo partnera brak. Z resztą nigdy nie miałam, a jak już do mnie przychodził, to sami nieudacznicy. Widocznie pecha mam...
A szkoda, bo buciki sobie kupiłam
__________________
Keep calm and yoga on.

KLIK! - źródło wszelkiego rodzaju inspiracji
Flagelle jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-08, 17:42   #56
sylvi_86
Zakorzenienie
 
Avatar sylvi_86
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Peter's Heart
Wiadomości: 11 322
Dot.: TANCERKI tańca towarzyskiego!!!

Cytat:
Napisane przez Flagelle Pokaż wiadomość
Też sobie tańczę. Skończyłam 6-stopniowy kurs i od września jestem w Klubie. Ale pomimo tego, że uwielbiam taniec, to nie wiem jak długo wytrwam, bo partnera brak. Z resztą nigdy nie miałam, a jak już do mnie przychodził, to sami nieudacznicy. Widocznie pecha mam...
A szkoda, bo buciki sobie kupiłam
ah brak partnera moze byc udreka..jesli bys chciala tanczyc turniejowo to na internecie mozna duzo partnerow znalezc tym bardziej ze jestes z poznania
sylvi_86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-23, 19:32   #57
morelka1987
Zadomowienie
 
Avatar morelka1987
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 1 213
Dot.: TANCERKI tańca towarzyskiego!!!

Czesc Tańcze od niedawna , zapisalismy sie z chlopakiem bo niedlugo czeka nas bal a pzoniej wesele kuzynki wiec chcemy umiec ladnie tanczyc Chciałabym sobie kupic buty w ktorych moglabym tanczyc na treningach , ale jak patrzylam to sa strasznie drogie :/ Nie chce wydawac 200-300 zl na buty:/ czy znacie moze jakies sklepy (najlepiej w Poznaniu) czy firmy ktore maja tansze buty przeznaczone do tańca towarzyskiego ? a czym one wlasciwie sie roznia od zwyklych butow ?
morelka1987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-23, 21:23   #58
morelka1987
Zadomowienie
 
Avatar morelka1987
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 1 213
Dot.: TANCERKI tańca towarzyskiego!!!

Nie zauważyłam że ten temat byl nie dawno poruszany
morelka1987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-25, 21:07   #59
sylvi_86
Zakorzenienie
 
Avatar sylvi_86
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Peter's Heart
Wiadomości: 11 322
Dot.: TANCERKI tańca towarzyskiego!!!

Cytat:
Napisane przez morelka1987 Pokaż wiadomość
Czesc Tańcze od niedawna , zapisalismy sie z chlopakiem bo niedlugo czeka nas bal a pzoniej wesele kuzynki wiec chcemy umiec ladnie tanczyc Chciałabym sobie kupic buty w ktorych moglabym tanczyc na treningach , ale jak patrzylam to sa strasznie drogie :/ Nie chce wydawac 200-300 zl na buty:/ czy znacie moze jakies sklepy (najlepiej w Poznaniu) czy firmy ktore maja tansze buty przeznaczone do tańca towarzyskiego ? a czym one wlasciwie sie roznia od zwyklych butow ?
z tego co wiem w poznaniu nie ma butow tanecznych sa we wrocku..ale mozesz zamowic i za przesylke zaplacic 15 dodatkowych zlotych.a buty to zalezy jakie chcesz łacinskie czy standardowe..koszt takich jest od 100 do 250zl
sylvi_86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-26, 19:33   #60
Flagelle
Raczkowanie
 
Avatar Flagelle
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Poznań, wieś taka.
Wiadomości: 70
Dot.: TANCERKI tańca towarzyskiego!!!

w Poznaniu jest podobno jakiś sklep na Kaczej, ale dokładnie nie wiem, bo niegdy tam nie byłam
__________________
Keep calm and yoga on.

KLIK! - źródło wszelkiego rodzaju inspiracji
Flagelle jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Wizażowe Społeczności


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:54.