z długich w krótkie? ;> - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Metamorfozy

Notka

Metamorfozy W tym miejscu zajdziesz informację jak zmienić swój wygląd, styl, makijaż, fryzurę oraz sposób ubierania się. Poddaj się metamorfozie i zaskocz samą siebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-08-04, 12:35   #1
Marjet
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 8
Smile

z długich w krótkie? ;>


Dzień Wam dobry.
Mam 15 lat, owalną twarz.. i mam z nią taki problem, że chce zmienić fryzurę na krótką i modną. Ale.. pojawia się pytanie.. jaka powinna być fryzura? Najlepsze byłyby zdjęcia fryzurek, ale opisy też chcętnie przeczytam. Dodam, że obecnie mam prostą, lekko ścieniowaną grzywkę do powiek, a resztę włosów do łopatek... Włosy są falowane/kręcone i jak twierdzą fryzjerki 'same się układają', co nie zawsze jest takie fajne.... No cóż- zawsze można jeszcze wyprostować. Liczę na Was drogie panie. No i oczywiście porady: jak dbać o krótkie włosy, jak układać, jakie kosmetyki, bo prawie zawsze miałam długie... Miłego dnia.
Marjet jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-04, 13:02   #2
201704240951
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 9 415
Dot.: z długich w krótkie? ;>

Proszę załączyć zdjęcie do załącznika
201704240951 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-04, 13:22   #3
Marjet
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 8
Dot.: z długich w krótkie? ;>

Cytat:
Napisane przez Marjet Pokaż wiadomość
Dzień Wam dobry.
Mam 15 lat, owalną twarz.. i mam z nią taki problem, że chce zmienić fryzurę na krótką i modną. Ale.. pojawia się pytanie.. jaka powinna być fryzura? Najlepsze byłyby zdjęcia fryzurek, ale opisy też chcętnie przeczytam. Dodam, że obecnie mam prostą, lekko ścieniowaną grzywkę do powiek, a resztę włosów do łopatek... Włosy są falowane/kręcone i jak twierdzą fryzjerki 'same się układają', co nie zawsze jest takie fajne.... No cóż- zawsze można jeszcze wyprostować. Liczę na Was drogie panie. No i oczywiście porady: jak dbać o krótkie włosy, jak układać, jakie kosmetyki, bo prawie zawsze miałam długie... Miłego dnia.
http://iv.pl/images/53035214332965599467.jpg

tak dodam, bo nie radzę sobie jeszcze z tą stroną...
Marjet jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-04, 17:41   #4
martuska16
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 53
Dot.: z długich w krótkie? ;>

to twoj naturalny kolor wlosow??? bo wydaje mi sie ze ladnie byloby ci w brazie.Ale wiesz co dodaj fote na ktorej masz rozpuszczone wlosy bo chce zobaczyc jakie masz loczki;d a co do ktorkich wlosow? to dlaczego chcesz je scinac? nie wydaje mi sie zeby ci bylo do twarzy...
martuska16 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-04, 23:54   #5
Flea_karool
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 13
Dot.: z długich w krótkie? ;>

Mnie osobiscie wydaje sie ze by ci pasowała krótka fryzurka ale nie za krótka, bo jak sama piszesz kręca ci sie, wiec niezabardzo. fakt jest to spora zmiana z dłuzszych włosów na krótkie ale za to obiecujaca.Sama zawsze miałam dłuzsze włosy a od roku mam krótkie.A jutro własnie ide do fryzjera, je podciąc i wygolić troche bok, chociaz sie troche tego wygolenia obawiam, czy dobrze mi fryzjerka zrobi... jesli chodzi o ciebie mysle ze powinnas skrócic włosy, moze takie do brody..ale to juz jak preferujesz sama mialam kiedys własnie takie wiec jak mi sie uda to wkleje zdjecia moich metamorfoz,moze na cos ci sie przydadza
A ty moze dodaj wiecej zdjec,jakies z tylu,bedzie mozna wiecej doradzic
Flea_karool jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-05, 17:02   #6
Marjet
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 8
Dot.: z długich w krótkie? ;>

Marto: Teraz mam brąz, bo je przyciemniłam trochę. i powiem, że lepiej. Chcę ściąć, bo dużo mam z nimi zabawy jak są długie... Ale zobaczę jeszcze.

Flea: Świetna metamorfoza. ( i ta gitara :d tez gram. ;>) W ogóle fajna ta fryzura. Dzięki za porady, niestety nie mam za dużo zdjęć na których mnie widać... ale moze coś wykopię.. Jeszcze muszę trafić na dobrego fryzjera... a reszta jakoś to będzie...

Dziękuję Wam.
Marjet jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Metamorfozy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:21.