Revlon, Colorstay Stay Natural Makeup: - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2003-12-02, 07:04   #1
sergeevna
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 621

Revlon, Colorstay Stay Natural Makeup:


cześć dziewczęta ! Przeczytałam komentarzyki w podkładziku
Revlon, Colorstay Stay Natural Makeup i zastanawiam się nad jego kupnem... cena jest dość duża także chciałam zapytać was o kilka rzeczy . Czym poza tym ,że jest mniej kryjący niż Colorstay Revlon ( ktorego teraz używam ) różni się ten podkładzik ? dużo mniej jest kryjący ?
Dla mnie troszeczke Colorstay jest za bardzo kryjący ,nio odrobinkę za bardzio hihi , a jaki jest ten ? Revlona mojego trudno sie rozprowadza i prawie zawsze mam plamki...a jak jest z tym drugim ? I czy rzeczywiście kolorki są bardziej naturalne ? i czy są ciemne ?
Pozdrawiam ,cmokale
sergeevna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-12-02, 07:49   #2
mary_lou
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2002-04
Wiadomości: 106
Re: Revlon, Colorstay Stay Natural Makeup:

Hej!
Nie jestem posiadaczka tego podkladu ale moge Ci powiedziec ze gdy ostatnio wybieralam swoj Colorstay zastanawialam sie nad kupnem Stay Natural ale niestety nie ma w gamie koloru 01 Ivory a pozostale kolory ktore byly w gamie to :Buff,Nude,Natural Beige,Sand Beige,True Beige,Natural Tan
buziaczki
mary_lou jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-12-02, 08:05   #3
ceyda
Raczkowanie
 
Avatar ceyda
 
Zarejestrowany: 2003-07
Wiadomości: 328
Re: Revlon, Colorstay Stay Natural Makeup:

Zakupiłam nowy Revlon..i cóż.Jestem średnio zadowolona.Mam wrażenie, że bardzo wysusza moją skórę.
To właściwie jedyny feler( choć dla mojej mieszanej, miejscami odwodnionej cery to jest problem).
Rozprowadza się dobrze i nie zastyga na skórze tak jak jego poprzednik.Plamek nie zostawia- choć musisz mieć dobre światło gdy go nakładasz.Ma miłą jedwabistą miękką konsystencję.
Dużym plusem jest opakowanie z "pompką"- higienicznie.
Co do kolorów- ja mam jasną cerę i idealnie pasuje mi kolor buff.
pozdrowionka
ceyda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-12-02, 11:06   #4
cosma
Zakorzenienie
 
Avatar cosma
 
Zarejestrowany: 2003-03
Wiadomości: 5 880
Re: Revlon, Colorstay Stay Natural Makeup:

Ja rowniez uzywam nowego fluidu Revlona i jestem bardzo zadowolona.Mam mieszana cere(z tendencja do swiecenia sie w strefie T) i nie zauwazylam by ten podklad ja wysuszal.
Podklad bardzo dobrze sie rozprowadza,jest lekki,niewidoczny na skorze,srednio kryjacy( ale mniej niz ten pierwszy),dzielnie trzyma sie przez caly dzien.
Mam odcien 05 czyli natural beige(ale zastanawiala sie tez nad 03-Nude).Kolory wg mnie sa bardzo naturalne ,latwo cos dobrac dla siebie.Co wazne kolor po nalozeniu na twarz nie zmnienia sie tak jak mialo to miejsce w przypadku wersji starszej.Cena rzeczywiscie jest troche przyduza,no ale coz...
Pozdrawiam
cosma jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:29.