Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część I - Strona 99 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Kosmetyki mineralne

Notka

Kosmetyki mineralne Lubisz kosmetyki mineralne? Chcesz pogłębić swoją wiedzę? Wiemy wszystko o kosmetykach mineralnych. Zapraszamy do dyskusji.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-01-23, 22:52   #2941
Isztar01
Raczkowanie
 
Avatar Isztar01
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 184
Question Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

......................... ...............tak uprasowałam moje cienie i róż uwielbiam zapach Biosilk

Czy ona uzyla jedwabiu do nablyszczania wlosow Biosilk czy innego produktu?

Edytowane przez Isztar01
Czas edycji: 2009-01-23 o 23:00
Isztar01 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-23, 23:15   #2942
avalonka
Raczkowanie
 
Avatar avalonka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 274
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

ja użyłam jedwabiu i jest ok - wydaje mi się że ona też ma jedwab. Większość właśnie schnie, ale to co zrobiłam wczoraj jest super. Jedynie trzeba uważać żeby nie dać za dużo bo marnie to wychodzi.
No i ciekawe jest to, że w zależności od tego czy cień jest matowy czy błyszczący inaczej "wchłania" jedwab, więc np. błyszczące zużyłam w całości a matowe jeszcze zostały.
A paletę użyłam z gazety w jakimś magazynie była za kilka zł. Wywaliłam cienie i została mi ładna paletka. Ale ponieważ widzę, że na tym się nie skończy mam ochotę pozamawiać z CS
avalonka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-23, 23:19   #2943
cathy
Organizatorka
 
Avatar cathy
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Zegrze k/Warszawy
Wiadomości: 5 053
GG do cathy
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Cytat:
Napisane przez avalonka Pokaż wiadomość
A paletę użyłam z gazety w jakimś magazynie była za kilka zł. Wywaliłam cienie i została mi ładna paletka. Ale ponieważ widzę, że na tym się nie skończy mam ochotę pozamawiać z CS
jeżeli szukasz niedrogich pustych paletek, z niewielkimi kosztami wysyłki, to zerknij na
https://www.starsmakeuphaven.com/index.php?cPath=54
ja właśnie stamtąd zamawiałam
Wychodzi taniej niż z CS
cathy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-23, 23:41   #2944
mykofenolan mofetilu
Zadomowienie
 
Avatar mykofenolan mofetilu
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 1 885
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

ale zasuwacie z tym pisaniem...

jestem w domu wiec mam dostep do strony edm, bede zamawiac kolejne probki i mam serie pytan, moze troche glupich, ale...
1. czy dobrze rozumiem ze stf kaolinowy jest do cery tlustej a ryzowy do suchej? bo ja mam mieszana z duzym blyszczeniem w strefie T i nie wiem czy go sobie nie zamowic z probkami, a z drugiej strony boje sie ze zapcha albo wysuszy...

2. zalozmy ze zamawiam STF Sunlight (czyli kaolin). czy ona nadaje twarzy jais kolor? czy tylko matuje? czy moze zwieksza sie dzieki niemu krycie?

3. wlasnie... jak zwiekszyc krycie? tylko zmiana formuly na intensive (kurcze, ta intensive cos mi nie lezy ;( )? czy moze jakis STF? a czy nakladanie na mokro zwieksza krycie? bo ja do tej pory tylko na sucho... i uzywalam korektora multi-tasking ale to zbyt rozowy kolor i sie wybijal troche spod mojego golden light semi-matte i mialam wrazenie ze nie kryl jakos super....

4. uzywal ktos korektora intensive medium? czy lepiej zamowic intensive fair? (kolor mojego podkladu to golden light)

z gory dziekuje za odpowiedz na choc jedno z tych pytan...

Edytowane przez mykofenolan mofetilu
Czas edycji: 2009-01-23 o 23:47 Powód: 4 pytanie:)
mykofenolan mofetilu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-24, 00:04   #2945
avalonka
Raczkowanie
 
Avatar avalonka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 274
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Cytat:
Napisane przez cathy Pokaż wiadomość
jeżeli szukasz niedrogich pustych paletek, z niewielkimi kosztami wysyłki, to zerknij na
https://www.starsmakeuphaven.com/index.php?cPath=54
ja właśnie stamtąd zamawiałam
Wychodzi taniej niż z CS
Dzięki! rzeczywiście jest taniej, chociaż nie mają palety róży :/ bede myśleć jak następne próbki przylecą
avalonka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-24, 00:07   #2946
iustitia
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Lizbona
Wiadomości: 1 881
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Cytat:
Napisane przez mogwaica Pokaż wiadomość
Ja zawsze miałam z tym problem ale przy EDM to się nasiliło.Nie wiem jak sobie z tym poradzić gdyż mam problematyczną cerę i u mnie wygląda to tak ze na strefe T im mniej kosmetyków tym lepiej.Ogólnie jestem zachwycona EDM i moja Helenka , która w sumie jako kolor jest idealna to niestety nie kryje w takim stopniu jak EDM dlatego leży bidna sobie i czeka na jakiś kryzys(np długie oczekiwanie na przesyłke)
Wierzę, że minerałki nam podleczą dodatkowo skórę i niedługo problemy z błyszczeniem pójdą precz

Cytat:
Napisane przez vril Pokaż wiadomość
Aha, ile z was uzywa mineralow na mokro? Uzywam ich juz pare miesiecy ale ani razu nie nalozylam na sucho, boje sie macznego wykonczenia, wole robic sobie fluid termalka.
Jeszcze nie próbowałam nakładać inaczej, jak na sucho, może jak się zaopatrzę w porządne pędzle zacznę kombinować (a raczej na pewno, mam nieposkromioną naturę kombinatora. Normalnie jak mój kot )

Cytat:
Napisane przez Estella Pokaż wiadomość
Jutro spróbuję nałożyć na mokro
A teraz lecę pisać dalej magisterkę, bo moja promotor mnie jutro chyba ukatrupi.
Zanieś jej próbeczkę minerałów to wszystko wybaczy

Cytat:
Napisane przez vril Pokaż wiadomość
Czytalam kilka razy, ze uzywacie hydrolatow i ciekawa jestem efektu, czy jest inaczej jak z termalka? Ja jestem fanka hydrolatu z glogu, wygladza i uspokaja moja cere wrecz niewiarygodnie Musze sie rozejrzec za butelka z atomizerem, wiem, ze jest na BU ale nie bede tam robic zamowienia dla jednej buteleczki
Ja się dopiero czaję na BU i filtry...




Wrzucam kilka zdjęć próbek moich i mamy, może się komuś przyda Jutro rano lub popołudniu wrzucę na wątek ogólny o minerałach oraz o Buff'd i o jasnych podkładach kolejne zdjęcia porównawcze, jeśli ktoś byłby zainteresowany.

Pierwsze zdjęcie z lampą, reszta już bez. Trochę za mało dałam ciemniejszych odcieni, ale mam nadzieję, że są widoczne. Generalnie kolorystycznie i "jasna" i "ciemniejsza" grupa jest bardzo podobna, różni się odcieniami, myślę, że udało mi się dobrze wybrać próbki, bo obie z mamą jesteśmy zadowolone z kolorów
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC01975.jpg (59,2 KB, 135 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC01977.jpg (43,8 KB, 78 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC01991.jpg (59,2 KB, 115 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC01992.jpg (39,0 KB, 170 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC02047.jpg (42,2 KB, 75 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC02048.jpg (41,8 KB, 61 załadowań)
iustitia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-24, 08:08   #2947
Estella
Zakorzenienie
 
Avatar Estella
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 8 314
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Cytat:
Napisane przez iustitia Pokaż wiadomość
Zanieś jej próbeczkę minerałów to wszystko wybaczy
Dobry pomysł
Super zdjęcia, jesteś zadowolona z Mint?
__________________
[SIGPIC][/SIGPIC]

Każde przeżyte życie po części składa się z tego, czego nie zrobiło się albo nie powiedziało w jedynym właściwym momencie.
Siegfried Obermeier
Estella jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-01-24, 08:56   #2948
Kicia_Wampirzyca
Zakorzenienie
 
Avatar Kicia_Wampirzyca
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: BP
Wiadomości: 3 037
GG do Kicia_Wampirzyca
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Dziewczyny, a jak Wy nakładacie STF ? Na sucho pędzlem kabuki (oczywiście już na podkład mineralny) czy może jakoś na mokro ?
__________________
"Through the darkness of futures past, the magician longs to see. One chants out between two worlds ...
fire, walk with me'


http://kiciawampirzyca.blogspot.com
Kicia_Wampirzyca jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-24, 08:59   #2949
iustitia
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Lizbona
Wiadomości: 1 881
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Cytat:
Napisane przez Estella Pokaż wiadomość
Dobry pomysł
Super zdjęcia, jesteś zadowolona z Mint?
Dziękuję W zasadzie tak, teraz jak na złość mało czerwonych ciapek na mojej twarzy, to zbyt nie mam jak wypróbowywa ć, ale to kwestia wprawy żeby dobrze nałożyć I chyba palcem mi się lepiej nakłada niż pędzelkiem, ale pewnie specjalny do korektora też by dawał radę.
iustitia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-24, 09:23   #2950
Estella
Zakorzenienie
 
Avatar Estella
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 8 314
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Cytat:
Napisane przez iustitia Pokaż wiadomość
Dziękuję W zasadzie tak, teraz jak na złość mało czerwonych ciapek na mojej twarzy, to zbyt nie mam jak wypróbowywa ć, ale to kwestia wprawy żeby dobrze nałożyć I chyba palcem mi się lepiej nakłada niż pędzelkiem, ale pewnie specjalny do korektora też by dawał radę.
Ja mam syntetyczny pędzelek do korektora z Body Shopu, nakładałam nim Multitasking i ładnie się wtopił. Dzisiaj spróbuję nałożyć minerały na mokro; zaraz lecę do wanny, a potem już tylko malowanie. Nie mogę się doczekać <jak małe dziecko >
__________________
[SIGPIC][/SIGPIC]

Każde przeżyte życie po części składa się z tego, czego nie zrobiło się albo nie powiedziało w jedynym właściwym momencie.
Siegfried Obermeier
Estella jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-24, 09:25   #2951
rozwielitka
Zakorzenienie
 
Avatar rozwielitka
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 4 117
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Cytat:
Napisane przez frantic Pokaż wiadomość
A ja dla odmiany nałożyłam minerały tylko dwa lub trzy razy na mokro i więcej nie chcę. Wolę spryskać hydrolatem po.
też nakładam na sucho i najwyżej spryskuję termalką, ale z hydrolatem chętnie spróbuję

Cytat:
Napisane przez avalonka Pokaż wiadomość

Fajne gadżety można kupić w sklepach ze szkłem aptecznym (w wawie jest niedaleko bankowego) - szpatułki, moździerze itp. może się przydać
o, chetnie się tam wybiorę.

Cytat:
Napisane przez mykofenolan mofetilu Pokaż wiadomość
ale zasuwacie z tym pisaniem...

jestem w domu wiec mam dostep do strony edm, bede zamawiac kolejne probki i mam serie pytan, moze troche glupich, ale...
1. czy dobrze rozumiem ze stf kaolinowy jest do cery tlustej a ryzowy do suchej? bo ja mam mieszana z duzym blyszczeniem w strefie T i nie wiem czy go sobie nie zamowic z probkami, a z drugiej strony boje sie ze zapcha albo wysuszy...
niekoniecznie. Używam kaolinowego a skóry tłustej nie mam. Po prostu przedłuża mi trwałość podkładu, ładnie wygładza skórę i na pewno nie zapycha i nie wysusza (a formuła intensive np. zrobiła mi na początku kaszkę i wysuszyła, stf kaolin nie).
Nie chcę się go kurczowo trzymać, zrobiłam tak jak napisałaś- zamowiłam próbki różnych pudrów (natural reflections, stf ryżowy...) i potestuję który jest najlepszy dla mnie.
Jeśli masz wymagającą strefę T zamawiaj próbkę, myślę że będziesz zadowolona.

Cytat:
Napisane przez mykofenolan mofetilu Pokaż wiadomość
2. zalozmy ze zamawiam STF Sunlight (czyli kaolin). czy ona nadaje twarzy jais kolor? czy tylko matuje? czy moze zwieksza sie dzieki niemu krycie?
Nanomi jest bardzo jasna i pisala, że fair i sunlight są transparentne i róznią się tym że fair jest chłodny a sunlight ciepły. Matuje i uważam, że krycie jest lepsze.

Cytat:
Napisane przez mykofenolan mofetilu Pokaż wiadomość
3. wlasnie... jak zwiekszyc krycie? tylko zmiana formuly na intensive (kurcze, ta intensive cos mi nie lezy ;( )? czy moze jakis STF? a czy nakladanie na mokro zwieksza krycie? bo ja do tej pory tylko na sucho... i uzywalam korektora multi-tasking ale to zbyt rozowy kolor i sie wybijal troche spod mojego golden light semi-matte i mialam wrazenie ze nie kryl jakos super....
Edm ma ten plus, że można stopniować krycie kolejnymi warstwekami. Myślę, ze musisz popróbować nakładania na mokro, spryskania termalką itp. i znaleźć swój ulubiony sposób.

Cytat:
Napisane przez mykofenolan mofetilu Pokaż wiadomość
4. uzywal ktos korektora intensive medium? czy lepiej zamowic intensive fair? (kolor mojego podkladu to golden light)
a tutaj to nie wiem, bo używam intensive light i żałuję ze go wycofali.


Cytat:
Napisane przez Kicia_Wampirzyca Pokaż wiadomość
Dziewczyny, a jak Wy nakładacie STF ? Na sucho pędzlem kabuki (oczywiście już na podkład mineralny) czy może jakoś na mokro ?
na sucho kabuki ale przed podkładem. Na poczatku nakładałam tez po, ale naturalniej wygląda u mnie tylko przed.
rozwielitka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-01-24, 09:30   #2952
milena72
Zadomowienie
 
Avatar milena72
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 608
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

iustitia, czy mozesz pomiziac reke korektorem multitasking?
Zamówilam probke Light ktory jest bardzo jasniutki i jest idealny na since pod oczami i jako baza na rumience pod podklad ale go wycofali .
Nie chce zamawiac Fair bo nie chcialabym dostac bialego proszku..Zastanaialam sie wiec nad multitasking ale na jednym z Twoich zdjec ( z korektorem) mint on wyglada prawie jak róz!!!
__________________
iwona

wymianka kosmetyczno-azjatycka
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=906586


super ksiazki
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...06#post6154806

Edytowane przez milena72
Czas edycji: 2009-01-24 o 09:33 Powód: literowki
milena72 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-24, 09:31   #2953
rozwielitka
Zakorzenienie
 
Avatar rozwielitka
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 4 117
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Cytat:
Napisane przez milena72 Pokaż wiadomość
iustitia, czy mozesz momiziac reke korektorem multitasking?
Zamiwilam probke Light ktory jest bardzo jasniutki i jest idealny na since pod oczami i jako baza na rumience pod podklad ale go wycofali .
Nie chc zamawiac Fair bo nie chcialabym dostac bialego proszku..Zastanaialam sie wiec nad multitasking ale na jednym z Rwoich zdjec ( z korektorem) mint on wyglada prawie jak róz!!!
fair jest ciemniejszy od light! Bardzo się zdziwilam jak to zobaczylam.
rozwielitka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-24, 09:40   #2954
Nanomi
Zadomowienie
 
Avatar Nanomi
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 1 592
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Cytat:
Napisane przez rozwielitka Pokaż wiadomość

Nanomi jest bardzo jasna i pisala, że fair i sunlight są transparentne i róznią się tym że fair jest chłodny a sunlight ciepły. Matuje i uważam, że krycie jest lepsze.
Dodam jeszcze ze to jesli chodzi o ryżowe. Kaolin (tak ja na zdjęciu które wklejałam ostatnio) ma inna teksturę.
Nanomi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-24, 09:43   #2955
Dominkab
skacze bryka i wiruje ...
 
Avatar Dominkab
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomości: 9 582
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Cytat:
Napisane przez rozwielitka Pokaż wiadomość
fair jest ciemniejszy od light! Bardzo się zdziwilam jak to zobaczylam.
Potwierdzam Light jest jaśniejszy niż fair i bardziej żółty. Szkoda, że wycofali
__________________
Czy ty nigdy nie miewasz takich dni, kiedy nie chcesz spotykać nikogo miłego? Żebyś nie musiał się zachowywać jak cywilizowany człowiek? (R. Russo "Prawy człowiek")

elska

flickr

Moment Uchwycony
Dominkab jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-24, 09:44   #2956
małagorzata
Raczkowanie
 
Avatar małagorzata
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 116
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Gdzie w Polsce mozna kupic kosmetyki Everyday Minerals?
małagorzata jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-24, 09:49   #2957
Dominkab
skacze bryka i wiruje ...
 
Avatar Dominkab
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomości: 9 582
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Cytat:
Napisane przez małagorzata Pokaż wiadomość
Gdzie w Polsce mozna kupic kosmetyki Everyday Minerals?
Tylko przez internet www.everydayminerals.com
Wszystkie informacje znajdziesz w pierwszym poscie tego wątku
__________________
Czy ty nigdy nie miewasz takich dni, kiedy nie chcesz spotykać nikogo miłego? Żebyś nie musiał się zachowywać jak cywilizowany człowiek? (R. Russo "Prawy człowiek")

elska

flickr

Moment Uchwycony
Dominkab jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-24, 10:21   #2958
mykofenolan mofetilu
Zadomowienie
 
Avatar mykofenolan mofetilu
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 1 885
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Cytat:
Napisane przez rozwielitka Pokaż wiadomość
niekoniecznie. Używam kaolinowego a skóry tłustej nie mam. Po prostu przedłuża mi trwałość podkładu, ładnie wygładza skórę i na pewno nie zapycha i nie wysusza (a formuła intensive np. zrobiła mi na początku kaszkę i wysuszyła, stf kaolin nie).
Nie chcę się go kurczowo trzymać, zrobiłam tak jak napisałaś- zamowiłam próbki różnych pudrów (natural reflections, stf ryżowy...) i potestuję który jest najlepszy dla mnie.
Jeśli masz wymagającą strefę T zamawiaj próbkę, myślę że będziesz zadowolona.



Nanomi jest bardzo jasna i pisala, że fair i sunlight są transparentne i róznią się tym że fair jest chłodny a sunlight ciepły. Matuje i uważam, że krycie jest lepsze.


Edm ma ten plus, że można stopniować krycie kolejnymi warstwekami. Myślę, ze musisz popróbować nakładania na mokro, spryskania termalką itp. i znaleźć swój ulubiony sposób.



a tutaj to nie wiem, bo używam intensive light i żałuję ze go wycofali.




na sucho kabuki ale przed podkładem. Na poczatku nakładałam tez po, ale naturalniej wygląda u mnie tylko przed.
Cytat:
Napisane przez Nanomi Pokaż wiadomość
Dodam jeszcze ze to jesli chodzi o ryżowe. Kaolin (tak ja na zdjęciu które wklejałam ostatnio) ma inna teksturę.

bardzo dziękuję za pomoc Rozwielitko, Nanomi, jesteście nieocenione więc zamówię STF sunlight i będę próbować, oczywiście muszę tylko znaleźć czas
mykofenolan mofetilu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-24, 10:40   #2959
wiewiora1986
Raczkowanie
 
Avatar wiewiora1986
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Z łóżka
Wiadomości: 334
GG do wiewiora1986
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

eh no i nawet ja się dałam namówić i...już mam swoje próbki kombinuje z kolejnym zamwóieniem, ale zastanawiam się jak duży jest puff jar? jest większy niż słoiczek z próbkami?
__________________
Jedynie dwie rzeczy czynią nas szczęśliwymi: wiara i miłość.
wiewiora1986 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-01-24, 10:43   #2960
rozwielitka
Zakorzenienie
 
Avatar rozwielitka
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 4 117
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Cytat:
Napisane przez wiewiora1986 Pokaż wiadomość
eh no i nawet ja się dałam namówić i...już mam swoje próbki kombinuje z kolejnym zamwóieniem, ale zastanawiam się jak duży jest puff jar? jest większy niż słoiczek z próbkami?
http://farm4.static.flickr.com/3140/...17d8e7.jpg?v=0
http://farm4.static.flickr.com/3125/...64b022.jpg?v=0
tutaj jest zdjęcie 3 próbek obok puff jara
jest zdecydowanie większy

Edytowane przez rozwielitka
Czas edycji: 2009-01-24 o 10:45
rozwielitka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-24, 10:47   #2961
milena72
Zadomowienie
 
Avatar milena72
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 608
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

a ma któras z Was puff jar? Własnie zastanawiam sie nad jedo zakupem...W pracy ostatnio jak chcialam zrobic poprawke to zapyliłam poł ubrania a ten słoiczek z gąbeczka wydaje sie byc idealny...
__________________
iwona

wymianka kosmetyczno-azjatycka
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=906586


super ksiazki
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...06#post6154806
milena72 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-24, 10:52   #2962
wiewiora1986
Raczkowanie
 
Avatar wiewiora1986
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Z łóżka
Wiadomości: 334
GG do wiewiora1986
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Cytat:
Napisane przez rozwielitka Pokaż wiadomość
http://farm4.static.flickr.com/3140/...17d8e7.jpg?v=0
http://farm4.static.flickr.com/3125/...64b022.jpg?v=0
tutaj jest zdjęcie 3 próbek obok puff jara
jest zdecydowanie większy
dziękuję za informacje


a powiedzcie mi jeszcze jak np. teraz złoże zamówienie, ale stwierdzę później (przed dokonaniem zapłaty), że jednak chciałabym zmienić jedną rzecz to co wtedy mam zrobić? mogę np zamówić kolejny zestaw i nie zapłacić za ten pierwszy tylko drugi? ten pierwszy zostanie później anulowany?
__________________
Jedynie dwie rzeczy czynią nas szczęśliwymi: wiara i miłość.

Edytowane przez wiewiora1986
Czas edycji: 2009-01-24 o 10:57
wiewiora1986 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-24, 11:08   #2963
vril
Zakorzenienie
 
Avatar vril
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 7 105
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Zaraz, zaraz, czy ja dobrze zrozumialam? Korektor Intensive Light jest jasniejszy od korekotra Intensive Fair? I ten Light jasniejszy wycofali?
Rany, kto ma na wymiane ten korektor?!
vril jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-24, 11:28   #2964
frantic
Zakorzenienie
 
Avatar frantic
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 3 372
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Cytat:
Napisane przez wiewiora1986 Pokaż wiadomość
eh no i nawet ja się dałam namówić i...już mam swoje próbki kombinuje z kolejnym zamwóieniem, ale zastanawiam się jak duży jest puff jar? jest większy niż słoiczek z próbkami?
Do pojemniczka puff jar wchodzi spokojnie 8g produktu, czyli tyle ile do opakowania big.

Cytat:
Napisane przez milena72 Pokaż wiadomość
a ma któras z Was puff jar? Własnie zastanawiam sie nad jedo zakupem...W pracy ostatnio jak chcialam zrobic poprawke to zapyliłam poł ubrania a ten słoiczek z gąbeczka wydaje sie byc idealny...
Pojemniczek puff jar jest świetny do różów i do pudrów do poprawek w ciągu dnia. Osobiście nie polecam używania go do podkładów, bo ich tak dobrze jak pędzel nie rozprowadzi.

Cytat:
Napisane przez wiewiora1986 Pokaż wiadomość
a powiedzcie mi jeszcze jak np. teraz złoże zamówienie, ale stwierdzę później (przed dokonaniem zapłaty), że jednak chciałabym zmienić jedną rzecz to co wtedy mam zrobić? mogę np zamówić kolejny zestaw i nie zapłacić za ten pierwszy tylko drugi? ten pierwszy zostanie później anulowany?
Możesz tak zrobić, ale wypadało by wysłać im chociaż maila z prośbą o anulowanie pierwszego zamówienia.

Cytat:
Napisane przez vril Pokaż wiadomość
Zaraz, zaraz, czy ja dobrze zrozumialam? Korektor Intensive Light jest jasniejszy od korekotra Intensive Fair? I ten Light jasniejszy wycofali?
Rany, kto ma na wymiane ten korektor?!
Też jestem zadziwiona i też szukam korektora Light.
frantic jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-24, 11:44   #2965
rozwielitka
Zakorzenienie
 
Avatar rozwielitka
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 4 117
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Cytat:
Napisane przez vril Pokaż wiadomość
Zaraz, zaraz, czy ja dobrze zrozumialam? Korektor Intensive Light jest jasniejszy od korekotra Intensive Fair? I ten Light jasniejszy wycofali?
Rany, kto ma na wymiane ten korektor?!
Cytat:
Napisane przez frantic Pokaż wiadomość
Też jestem zadziwiona i też szukam korektora Light.
ha, też bym chciala...
po oględzinach stwierdzam, że fair wpada w róż a light w żółty.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg intensive.jpg (97,2 KB, 100 załadowań)
rozwielitka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-24, 12:21   #2966
milena72
Zadomowienie
 
Avatar milena72
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 608
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

cholerka, chyba trzeba bedzie do nich napisac ze jak go nie wprowadza z powrotem to Polki sie buntują...
__________________
iwona

wymianka kosmetyczno-azjatycka
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=906586


super ksiazki
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...06#post6154806
milena72 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-24, 12:45   #2967
Layla123
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 12
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Dziewczyny, dziękuję za wyjaśnienie różnic kolorów na zdjęciu. W sumie możliwe są wszystkie opcje.

Ale - jasność 71 bourjois mi odpowiada, tylko odcień nie. Wyglądam w nim jak chora. Ale jak nakładam trochę na szyję i dekolt, to widzę, że nie jest za jasny.

Przyglądałam się mu ostatnio bacznie - właśnie nałożyłam na skórę dłoni i wyraźnie widzę, że na mojej skórze on ma różowy odcień (!) w porównaniu do skóry ręki, czego nie zauważyłam wcześniej, bo po wyciśnięciu ze słoiczka wydawało mi się zawsze, że to czysty beż. Po chwili zauważyłam, że w miejscu nałożenia podkładu skóra nabrała lekko sinego, niezdrowego koloru.

Skoro Golden Light jest do niego podobny, to znaczy że powinnam unikać tonacji Golden? Ale z drugiej strony wydaje mi się, że właśnie w Golden nie powinno być różu, a sądzę, że to ten róż nadaje taki niezdrowy wygląd...

Bardzo Was proszę o pomoc w doborze kolorku...
Jasność taka 71 burżuj, nie jaśniejszy.
I coś z żółcią i odrobiną różu.
Chyba jakaś brzoskwinia by tu wychodziła, Ale czy brzoskwinia może być chłodna? Cięzko mi to wyjaśnić. Bardzo różowy nie może być, bo szyję mam żółtą, ale całkiem żółty też nie...

Powinnam wybierać 3-ci kolor z rzędu, żeby mieć poziom jasności jak w 71 bourjois? A może 4-ty?

Buff albo Beige?

Zastanawiam się nad :
- Buff Fairly Neutral (ale nie wiem czy nie za jasny)
- Buff Linen
- Buff Light Neutral
- Beige Fairly Light
- Beige Sunkissed Fair (chyba za jasny jest dla mnie)

Poradźcie coś, bo przymierzam się do zakupu od miesięca i coś czuję, że jeśli mi ktoś to nie doradzi to skończy się na niczym...
Layla123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-24, 13:04   #2968
fruity
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Frankfurt nad Odra
Wiadomości: 2 506
Wyślij wiadomość przez ICQ do fruity GG do fruity
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Moja przesylka lezy sobie w urzedzie celnym. BUH! Bede musiala jakies 10€ doplacic. Zobacze w poniedzialek.
__________________

..::..
Yesterday is history, tomorrow is a mystery, but today is a gift, that´s why it is called the present..::..


fruity jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-24, 13:13   #2969
Nanomi
Zadomowienie
 
Avatar Nanomi
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 1 592
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Cytat:
Napisane przez Layla123 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, dziękuję za wyjaśnienie różnic kolorów na zdjęciu. W sumie możliwe są wszystkie opcje.

Ale - jasność 71 bourjois mi odpowiada, tylko odcień nie. Wyglądam w nim jak chora. Ale jak nakładam trochę na szyję i dekolt, to widzę, że nie jest za jasny.

Przyglądałam się mu ostatnio bacznie - właśnie nałożyłam na skórę dłoni i wyraźnie widzę, że na mojej skórze on ma różowy odcień (!) w porównaniu do skóry ręki, czego nie zauważyłam wcześniej, bo po wyciśnięciu ze słoiczka wydawało mi się zawsze, że to czysty beż. Po chwili zauważyłam, że w miejscu nałożenia podkładu skóra nabrała lekko sinego, niezdrowego koloru.

Skoro Golden Light jest do niego podobny, to znaczy że powinnam unikać tonacji Golden? Ale z drugiej strony wydaje mi się, że właśnie w Golden nie powinno być różu, a sądzę, że to ten róż nadaje taki niezdrowy wygląd...

Bardzo Was proszę o pomoc w doborze kolorku...
Jasność taka 71 burżuj, nie jaśniejszy.
I coś z żółcią i odrobiną różu.
Chyba jakaś brzoskwinia by tu wychodziła, Ale czy brzoskwinia może być chłodna? Cięzko mi to wyjaśnić. Bardzo różowy nie może być, bo szyję mam żółtą, ale całkiem żółty też nie...

Powinnam wybierać 3-ci kolor z rzędu, żeby mieć poziom jasności jak w 71 bourjois? A może 4-ty?

Buff albo Beige?

Zastanawiam się nad :
- Buff Fairly Neutral (ale nie wiem czy nie za jasny)
- Buff Linen
- Buff Light Neutral
- Beige Fairly Light
- Beige Sunkissed Fair (chyba za jasny jest dla mnie)

Poradźcie coś, bo przymierzam się do zakupu od miesięca i coś czuję, że jeśli mi ktoś to nie doradzi to skończy się na niczym...
Brzoskwinia hm...

Ja bym spróbowała Golden Light, to jest brzoskwinka ale bardziej w stronę żółtą niż różową i nie zmienia się jak Bourois - nie ciemnieje, nie robi się różowawy.

Może ewentulanie z kategorii warm - Soft Butter Peach? Ta kategoria zaczyna się od średnio jasnych odcieni. On tez jest brzoskwiniowy, z tym że w stronę różu.

Czyli ja radzę: Golden Light, Warm Soft Butter Peach, ale uważam że powinnaś wziąc jeszcze coś z beige i buff, ale tu nie mam kompletnie pojecia.

edit: buff fairly light neutral też, z tych trzech ciemniejszy powinien byc Soft Butter Peach, wlasciwie nie wiem czy nie za ciemny.

Golden Light i Buff Fairly Light Neutral mają szanse. Soft Butter Peach nie jestem pewna.

Edytowane przez Nanomi
Czas edycji: 2009-01-24 o 13:31
Nanomi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-24, 14:07   #2970
Layla123
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 12
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Nanomi, bardzo, bardzo Ci dziękuję.

Nad tymi z kategorii "warm" też się zastanawiałam, ale jakoś trudno mi uwierzyć, że będę w tym dobrze wyglądać, bo ja raczej kiepsko wyglądam w ciepłych odcieniach...

Zobaczymy. W ciągu kilku dni pewnie się w końcu skuszę na zamówienie. Nie wiem jeszcze czy wezmę 1 zestaw próbek, czy 2... ale kusi mnie żeby od razu wziąć 2 i wtedy trochę bardziej poeksperymentować.

Zdam relację z wyboru i z efektów.
Layla123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Kosmetyki mineralne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:32.