Idealnie proste, lejące się włosy? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-10-07, 22:45   #1
alko1
Przyczajenie
 
Avatar alko1
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 11

Idealnie proste, lejące się włosy?


BARDZO proszę o pomoc w osiągnięciu takie efektu jak tu http://kuba.plejada.pl/2915,wideo,1,...nki_detal.html
od jakiegoś czasu nurtuje mnie pytanie jak spowodować by moje włosy były takie ciężkie, opadające, lejące się ... w tv widzę wiele kobiet z takim właśnie efektem, ale nie wiem jakiego środku użyć :/
mogę prosić o radę???
alko1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-08, 07:53   #2
norana
Zadomowienie
 
Avatar norana
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: fajne miasto
Wiadomości: 1 338
Dot.: Idealnie proste, lejące się włosy?

ja kiedyś używałam prostownicy i efekt miałam podobny.
__________________
http://suwaczki.slub-wesele.pl/20101016310113.html

lubisz zwierzęta- nie bądź obojętny- tylko człowiek może im pomóc- podpisz petycję- okrucieństwo wobec zwierząt- http://www.petycjeonline.pl/petycja/...ia-wolnosci/66

norana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-09, 01:26   #3
alko1
Przyczajenie
 
Avatar alko1
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 11
Dot.: Idealnie proste, lejące się włosy?

po samej prostownicy taki efekt? to ja mam chyba jakąś beznadziejną prostownicę bo owszem są może i proste ale za nic nie wyglądają jak ciężkie zdrowe włosy myślę że do tego potrzebny jest jeszcze jakiś specyfik "wspomagający" :d
alko1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-09, 14:21   #4
Paati89
Zakorzenienie
 
Avatar Paati89
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 9 256
Send a message via Skype™ to Paati89
Dot.: Idealnie proste, lejące się włosy?

Jeśli włosy są suche nie uzyska się takiego efektu.
Mozesz sprobować przed prostowaniem jakimś balsamem prostującym je posmarować plus jakiś nabłyszczacz
__________________
Tattoomaniaczka
Początkowa Włosomaniaczka
Akcja : Zapuszczanie włosów trwa

Paati89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-09, 14:24   #5
n-nika
Zadomowienie
 
Avatar n-nika
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Pomorze
Wiadomości: 1 162
Dot.: Idealnie proste, lejące się włosy?

Dziwnie nazwałaś to "lejące" poprostu idealnie proste..
Wiesz najlepiej prostować wlosy zaraz po umyciu i wysuszeniu, przy pomocy szczotki rozczesywać i odrazu prostować.... Ciężko proste włosy uzyskac po efekcie umycia - samo wysuszenia bez roczesywania.... wtedy włosy wyprostują się, ale na krótko.... przy wilgotnym powietrzu i tak się pokręcą i poplączą... Nie chodź też spać w mokrych czy wilgotnych włosach, bo potem to już w ogole ciężko je bedzie wyprostowac...
Kup sobie poprostu dobra prostownicę i jakąś odżywke czy pianke do prostowania wlosow...
__________________
Poleruje rutynę swojego życia, nadajac jej idealny połysk...
--
~ Dyplomowana kosmetyczka ~
-
Urządzamy Nasz dom
zaKochana
n-nika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-09, 14:39   #6
Queen
Wtajemniczenie
 
Avatar Queen
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: co chwilę gdzie indziej
Wiadomości: 2 365
Dot.: Idealnie proste, lejące się włosy?

Polecam jedwab CHI (ten w takich mini buteleczkach, jest też dostępny w dużej) lub spraye chroniące przed wysoką temperaturą Kerastase. Oczywiście do użytku z solidną prostownicą ceramiczną np. GHD lub CHI.
__________________

Mój wątek z wymianą kosmetyczną:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=723489


Edytowane przez Queen
Czas edycji: 2009-10-09 o 14:40
Queen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-09, 19:10   #7
Agateczka*
Zakorzenienie
 
Avatar Agateczka*
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Świętokrzyskie góry...
Wiadomości: 3 332
Dot.: Idealnie proste, lejące się włosy?

Ja również bym poleciła użycie jedwabiu, ewentualnie odżywki wygładzającej i nabłyszczającej włosy
Agateczka* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-10-10, 08:31   #8
kiika
Zadomowienie
 
Avatar kiika
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 099
Dot.: Idealnie proste, lejące się włosy?

Zależy jakie masz włosy. Jeśli nie są zniszczone, a odpowiednio nawilżone i zdrowe, po wyprostowaniu i użyciu jakiegoś środka wygładzającego i nabłyszczającego, może udać Ci się osiągnąć taki efekt
kiika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-10, 16:43   #9
Lavante
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 25
Dot.: Idealnie proste, lejące się włosy?

to zależy od wlosów, jezeli masz 'puszace sie' to owszem mozesz je meczyc prostownica, jakimis balsamami itp ale niektorzy po prostu takie 'ciezkie, lejace sie' wlosy maja naturalnie, np ja;/..zawsze mi sie marzyly puszyste fryzury itp a po wysuszeniu i dokmladnym wyszczotkowaniu mam dokladnie cos takiego jak chylińska ;\
Lavante jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-10, 18:37   #10
pasteque
Raczkowanie
 
Avatar pasteque
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 95
Dot.: Idealnie proste, lejące się włosy?

Kto by nie chciał mieć takich włosów? Ja mam naturalnie falowane, ale udaje mi się uzyskać efekt idealnie prostych. Niestety nie na cały dzień, no i nie jeśli powietrze jest wilgotne. Ale do rzeczy, jak to zrobić. Myję włosy, używam odżywki, żeby łatwiej było je rozczesać. Potem nakładam jedwab Joanna, ale nie na całe włosy, a jedynie niewielką ilość na końcówki. Suszę włosy albo wysychają naturalnie, to bez znaczenia. I teraz się zaczyna. Biorę prostownicę, od razu zaznaczam, że posiadam zwykłą prostownicę bez wmontowanych turbo ulepszeń, ale sprawdzającą się dotychczas idealnie (taką: http://www.electro.pl/produkt-MPM_PR...13982,184.html). Prostuję dokładnie całe włosy, co zajmuje około 20-30 minut. Na koniec całość delikatnie spryskuję lakierem, ale tylko troszeczkę, żeby włosy się nie posklejały. Et voila! Efekt przez kilka godzin naprawdę super.
__________________
pasteque jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-11, 11:34   #11
zzzielona
Wtajemniczenie
 
Avatar zzzielona
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 104
Dot.: Idealnie proste, lejące się włosy?

Ja mam włosy z natury suche i kręcone... Gdy je rozjaśniałam były jeszcze bardziej suche . Potrafiłam jednak sprawić, że były lśniące, proste i lejące . Może nie aż tak jak gwiazdy w TV (o tym powiem później), ale efekt naprawdę olśniewał! Wystarczyło użyć dobrej prostownicy... Ja korzystałam wtedy z Euroluxa z funkcją jonizacji, która zapobiega elektryzowaniu się włosów, co sprawia, że się pięknie błyszczą. Nie musiałam do tego używać specjalnych odżywek, ale Tobie polecam pobuszować po forach fryzjerskich i kupić sobie jakiś profesjonalny preparat do nabłyszczania włosów (odżywkę na przykład, czy specjalny jedwab) - one naprawdę nie są droższe od kosmetyków drogeryjnych a w większości dają znacznie lepszy efekt.

Ach... No i chciałam jeszcze dodać, że telewizyjne gwiazdy nie mają aż tak idealnych i lśniących włosów, jak sądzisz . One są po prostu idealnie proste, nabłyszczone, ale to głównie światło i odpowiednie filtry zamontowane w kamerze sprawiają, że są tacy piękni . Do tego preparaty, które "wspomagają" kamerę .

Edytowane przez zzzielona
Czas edycji: 2009-10-11 o 11:35
zzzielona jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-10-11, 15:43   #12
Laurieen
Zadomowienie
 
Avatar Laurieen
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Piaseczno/Lca/Pszczyna
Wiadomości: 1 161
Dot.: Idealnie proste, lejące się włosy?

Cytat:
Napisane przez n-nika Pokaż wiadomość
Dziwnie nazwałaś to "lejące" poprostu idealnie proste..
Wiesz najlepiej prostować wlosy zaraz po umyciu i wysuszeniu, przy pomocy szczotki rozczesywać i odrazu prostować.... Ciężko proste włosy uzyskac po efekcie umycia - samo wysuszenia bez roczesywania.... wtedy włosy wyprostują się, ale na krótko.... przy wilgotnym powietrzu i tak się pokręcą i poplączą... Nie chodź też spać w mokrych czy wilgotnych włosach, bo potem to już w ogole ciężko je bedzie wyprostowac...
Kup sobie poprostu dobra prostownicę i jakąś odżywke czy pianke do prostowania wlosow...
Co do określenia "lejące się" też go używam I nie jest to równoznaczne z po prostu prostymi włosami (rozumiem autorkę wątku, bo od dawna też próbuję osiągnąć taki efekt ). Chodzi o włosy na pewno dobrze nawilżone i chyba ciężkie, skoro po przeczesaniu np. palcami zaraz opadają z powrotem na swoje miejsce
__________________
Dziewczyna, u której szybko poszło


26.07.2016

zaręczyny

17.06.2017
ślub




Laurieen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-12, 11:35   #13
Lexie
Przyjaciel wizaz.pl
 
Avatar Lexie
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 33 873
Dot.: Idealnie proste, lejące się włosy?

Najlepiej mieć włosy zdrowe, nieprzesuszone i dobrą prostownicę. Do tego preparat do prostowania, polecam jedwab CHI, nieco obciąża a chyba o taki efekt chodzi.

Ja mam takie włosy po zwykłym prostowaniu efalockiem
Lexie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-14, 21:45   #14
pumas
Zakorzenienie
 
Avatar pumas
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: z mojego przytulnego kąta
Wiadomości: 8 809
Dot.: Idealnie proste, lejące się włosy?

Ja mam takie wlosy jak chylinska i robie to tak:
Myje wlosy szamponem matrix sleek look, nakladam odzywke z tej samej serii do splukiwania. susze, prostuje, a na koniec albo nakladam serum z tej samej serii, albo psikam wlosy wella professional seledynowy prostokacik, nablyszczacz. Efekt powalajacy. Kazdy sie mnie pyta, skad mam takie zdrowe wlosy, a one nie sa zdrowe, tylko blyszczace dzieki specyfikom
pumas jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:00.