Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VIII - Strona 157 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-01-15, 21:06   #4681
aga79
Zakorzenienie
 
Avatar aga79
 
Zarejestrowany: 2004-12
Wiadomości: 3 911
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VIII

Cytat:
Napisane przez RedShine Pokaż wiadomość
Nie płakaj Aga na pewno Ci zazdrości i specjalnie tak napisała



Nie wnikam w szczegóły
Ojj tam, zasypuje mi skrzynke fotami tyłka to wiem

Cytat:
Napisane przez phdwao Pokaż wiadomość
1.teraz Cie kocham
2.mam nadzieje, bo jak nie tooopublicznie powiem, że Ona ma klafiora na ustach i dior Jej nie pomaga
nie kalafiora, nie kalafiora a brokuły


Cytat:
Napisane przez karola_sz Pokaż wiadomość
Ło matko! A to ma być chłopak. A ja w dodatku całą ciążę na wizażu i truskawie. Przechlapane.



Dzięki. Po pierwsze ponieważ mam wielkiego stracha, to sobie obiecałam mega zakupy na Truskawie po. Dlatego Zenek i reszta muszą się wysilić.
Po drugie czekam jeszcze na 3 paczki z Tru i 1 z Feel'a. Dopóki nie przyjdą nie jadę na żadną porodówkę .
Powodzenia Karola Kciuki za zdrowego bobasa
Cytat:
Napisane przez mejkapownia Pokaż wiadomość

cuuuuuuuuuuuudny
ale ja mam szlaban
i koniec
ciekawe jak dlugo

Cytat:
Napisane przez mejkapownia Pokaż wiadomość
a jakbyś tak w douglasie urodziła....
to miałoby dziecko dożywotnią zniżkę ??
Lepiej lecieć do HK i dreptać pod halą Truskawki

Cytat:
Napisane przez karola_sz Pokaż wiadomość
Ranka, a Ty nie lekarz przypadkiem? Dałabym Ci cynk, podałabyś mi oksytocynę, no i razem będziemy korzystać ze zniżek .
Czego to się znie zrobi dla pięknych mazideł
__________________
Insta https://instagram.com/aagawuu/
aga79 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-15, 21:14   #4682
phdwao
Zakorzenienie
 
Avatar phdwao
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Wlkp.
Wiadomości: 22 821
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VIII

Cytat:
Napisane przez aga79 Pokaż wiadomość
nie kalafiora, nie kalafiora a brokuły
phdwao jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-15, 21:27   #4683
karola_sz
Rozeznanie
 
Avatar karola_sz
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 741
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VIII

Do osób, które naocznie widziały i/lub macały serum de rouge

Który kolor wybrać: 510 nude serum czy 640 soft pink serum, żeby usta wyglądały naturalnie, tak lekko bladawo.

Preferuję mocniejszy makijaż oczu i delikates na ustach.
karola_sz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-15, 21:51   #4684
p4w
Zakorzenienie
 
Avatar p4w
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 15 045
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VIII

Cytat:
Napisane przez Dark_Kicia_Miau! Pokaż wiadomość
Ooooo dziękuję za info A czy mogłabyś zrobić fotkę szczoteczki? Żebym zobaczyła na niej ten kolor? Chyba zaryzykuję z tym brązowym Fatalem.. Tylko nigdy nie miałam brązowego tuszu .. I nie wiem czy słabo w takim nie będę wyglądać.. Myślicie, że pasuje brązik bladej , niebieskookiej ciemnawej ( ) blondynce z ciemniejszą oprawą oczu?
ja miałam brązowego Fatala i on był bardzo ciemny - tzn. widziałam różnicę jak jedno oko miałam pomalowane czarnym a drugie brązowym, a tak na co dzień nie widziałam jakiejś różnicy w kolorze rzęs
__________________
Tomuś - nasz skarb jest z nami od 29.06.2009



3220g 54 cm

------------------

p4w jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-15, 21:53   #4685
jatta
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 228
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VIII

dziewczyny, jako truskawkowy świeżak, chciałabym żebyście doradziły co zrobić. jestem zainteresowana bronzerem estee lauder soft matte bronze goddess, na truskawce jest natomiast tylko wersja shimmer. orientujecie się, czy wersja matująca jest chwilowo niedostępna czy nigdy jej nie mieli? czy są w stanie sprowadzić kosmetyk na zamówienie?a jeśli tak czy cena jest dużo wyższa? z góry dzięki za odpowiedź
jatta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-15, 22:11   #4686
RedShine
Zakorzenienie
 
Avatar RedShine
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 3 626
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VIII

Cytat:
Napisane przez karola_sz Pokaż wiadomość
A co nie tak jest z tym kolorkiem 640? Bo ja najpierw myślałam o tym nude, ale teraz jak zobaczyłam swatche to skłaniałabym się ku 640. Ja lubię takie delikatne, mało intensywne kolory.
Dla mnie właśnie 640 wydaje się idealnym kolorem Chciałam go potestować, ale w ządnej Sephorze nei było tego nr do testowania i dlatego biorę w ciemno, bazując na fotkach z netu. Inne kolory są dla mnie za mocne i za ciepłe. Ja lubię chłodne odcienie , ew. neutralne


Cytat:
Napisane przez karola_sz Pokaż wiadomość
Do osób, które naocznie widziały i/lub macały serum de rouge

Który kolor wybrać: 510 nude serum czy 640 soft pink serum, żeby usta wyglądały naturalnie, tak lekko bladawo.

Preferuję mocniejszy makijaż oczu i delikates na ustach.
Jak chcesz mieć bladawe usta, to chyba tę beżową weź... Chyba, że tolerujesz też odcienie różu na ustach. Ja też lubię delikatne usta, wybrałam jasny róż 640

---------- Dopisano o 23:11 ---------- Poprzedni post napisano o 23:08 ----------

Cytat:
Napisane przez aga79 Pokaż wiadomość
Ojj tam, zasypuje mi skrzynke fotami tyłka to wiem


Widocznie próbuje Cię zmobilizować i udowodnić, że kalafiory, tfu - brokuły da się usunąć z każdej części ciała... Ciekawe tylko jakie ćwiczenia Ci zaleci na poprawę kondycji ust
RedShine jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-15, 22:15   #4687
karola_sz
Rozeznanie
 
Avatar karola_sz
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 741
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VIII

Najchętniej bym obydwa wzięła i 510 i 640, ale finansowo nie uciągnę. Prześpię się z tym, a jutro klikam.

Odcienie różu też toleruję. Po prostu żadnych mocnych kolorów.
karola_sz jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-01-15, 22:29   #4688
RedShine
Zakorzenienie
 
Avatar RedShine
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 3 626
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VIII

Cytat:
Napisane przez karola_sz Pokaż wiadomość
Najchętniej bym obydwa wzięła i 510 i 640, ale finansowo nie uciągnę. Prześpię się z tym, a jutro klikam.

Odcienie różu też toleruję. Po prostu żadnych mocnych kolorów.
Rano spojrzysz świeżym okiem na to Ja bym brała kolor, którego mam mniej w kosmetyczce
RedShine jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-15, 22:33   #4689
mejkapownia
Wtajemniczenie
 
Avatar mejkapownia
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 2 095
GG do mejkapownia
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VIII

Cytat:
Napisane przez Taszanta Pokaż wiadomość
załamałam się po Twoim poście




prawda że to beznadziejna perspektywa?
normalnie wątek nam padnie

Cytat:
Napisane przez st_ella Pokaż wiadomość
no tak najlepiej samej przypilnować
jeszcze TŻ z poczty nie odbierze



koniecznie! nie zapomnij zrobić ładnie paznokcie aby położne miały ładny widok
no i twój syn też zobaczy najpierw stopy

co do kremu AA swiss formula oznaczenie z tyłu słoiczka 8851 g09 co przyjmuje za rok 2009 - może mylnie?
jaki znowu krem??
coś przegapiłam??
zaraz mi tu recenzję pisać

mam już cały plan pielęgnacyjny - wyszło mi jakieś 500 zł - ręce opadają - ale daję sobie czas do marca - wzięło mnie na całego z tą pielęgnacją - a pamiętam jak się rzuciłam na tru i tylko kolorówka - i jak dziewczyny brały pielęgnacje to ich nie rozumiałam - a teraz rozumiem - bo ile można kupować kolejnych błyszczyków i pudrów - a tak nowa zupełnie dziewicza dziedzina i tyyyyyyle do kupienia
__________________
moje makijaże :

chłopiec czy dziewczynka ?

mejkapownia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-15, 22:47   #4690
Anjouka
Rozeznanie
 
Avatar Anjouka
 
Zarejestrowany: 2005-02
Lokalizacja: Małopolska/Śląsk
Wiadomości: 580
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VIII

Dzieki Dimiti za foty tego Blyszczyku Borghese. sliczny (w opakowaniu:P), ale z Twojego opisu wynika, ze nie koloryzuje za bardzo, wiec u mnie odpada...Wydalabym tylko kase na marne jak z Clarinsem 17, gdzie za to kolor nie pasuje mi wcale;/ i lezy w szafce, szkoda, bo zapach ma obledny! ta mamba! chce ktos?
Wiec Borghese odpada! ufff...kasy w portfelu wiecej;]

Aaa w color feverku lipstick (Rose Defile) Lancome tez nie za bardzo trafilam kolorem...bo u mnie go raczej w ogole nie widac na ustach;/..po prostu mam w nich zwykly, taki naturalny kolor ust (troche podkreslony)... a szkoda;/ bo gdyby inny kolor bylabym zadowolona na pewno Konstystencja pomadki super..jak maselko Ta w kazdym badz razie zuzyje..
ktos jeszcze zamawial z tego co pamietam, jak Wasze wrazenia? (procz tego,ze pisze na niej 'not for individual sale')

Dostane odpowiedz co do Emulsji Garniera i zelu pod oczy Benefitu? no nie mowicie, ze nikt nie mial (szczegolnie TY- Dimiti;P)
__________________
"Bo w życiu piękne są tylko chwile..."

Kocham moja Rzabke!

i Ciebie Maluszku!

Edytowane przez Anjouka
Czas edycji: 2010-01-16 o 12:19
Anjouka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-16, 00:29   #4691
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 33 559
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VIII

Cytat:
Napisane przez Anjouka Pokaż wiadomość
Dzieki Dimiti za foty tego Blyszczyku Borghese. sliczny (w opakowaniu:P), ale z Twojego opisu wynika, ze nie koloryzuje za bardzo, wiec u mnie odpada...Wydalabym tylko kase na marne jak z Clarinsem 17, gdzie za to kolor nie pasuje mi wcale;/ i lezy w szafce, szkoda, bo zapach ma obledny! ta mamba! chce ktos?
Wiec Borghese odpada! ufff...kasy w portfelu wiecej;]

Aaa w color feverku lipstick (Rose Defile) Lancome tez nie za bardzo trafilam kolorem...bo u mnie go raczej w ogole nie widac na ustach;/..po prostu mam w nich zwykly, taki naturalny kolor ust (troche podkreslony)... a szkoda;/ bo gdyby inny kolor bylabym zadowolona na pewno Konstystencja pomadki super..jak maselko Ta w kazdym badz razie zuzyje..
ktos jeszcze zamawial z tego co pamietam, jak Wasze wrazenia? (procz tego,ze pisze na niej 'not for indyvidual sale')

Dostane odpowiedz co do Emulsji Garniera i zelu pod oczy Benefitu? no nie mowicie, ze nikt nie mial (szczegolnie TY- Dimiti;P)
Garniera nie brac. Ostatnie recenzje na jakims portalu pochodza z 2007 roku. To staroc.
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-01-16, 02:58   #4692
Jeanne90
Zakorzenienie
 
Avatar Jeanne90
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 5 842
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VIII

Cytat:
Napisane przez Anjouka Pokaż wiadomość
Aaa w color feverku lipstick (Rose Defile) Lancome tez nie za bardzo trafilam kolorem...bo u mnie go raczej w ogole nie widac na ustach;/..po prostu mam w nich zwykly, taki naturalny kolor ust (troche podkreslony)... a szkoda;/ bo gdyby inny kolor bylabym zadowolona na pewno Konstystencja pomadki super..jak maselko Ta w kazdym badz razie zuzyje..
ktos jeszcze zamawial z tego co pamietam, jak Wasze wrazenia? (procz tego,ze pisze na niej 'not for indyvidual sale')
Mi trochę przyciemnia kolor ust, konsystencja faktycznie bardzo fajna, nie wysusza, wręcz nawilża Zachciało mi się więcej tej pomadki, ale w innym kolorze
__________________
Jeanne90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-16, 06:36   #4693
agnieszka1970
Zadomowienie
 
Avatar agnieszka1970
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: Olsztyn
Wiadomości: 1 977
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VIII

Cytat:
Napisane przez jatta Pokaż wiadomość
dziewczyny, jako truskawkowy świeżak, chciałabym żebyście doradziły co zrobić. jestem zainteresowana bronzerem estee lauder soft matte bronze goddess, na truskawce jest natomiast tylko wersja shimmer. orientujecie się, czy wersja matująca jest chwilowo niedostępna czy nigdy jej nie mieli? czy są w stanie sprowadzić kosmetyk na zamówienie?a jeśli tak czy cena jest dużo wyższa? z góry dzięki za odpowiedź
Na pewno była wersja matowa bronzera, bo sama ją tam kupiłam - tyle ze byo to dość dawno temu.
Prwda jest taka, że musisz często kontrolować asortyment, bo oni "często" rzucają nowe kosmetyki. Skoro aktualnie jest shimmer, to na pewno będzie też i matte . Cierpliwości

---------- Dopisano o 07:36 ---------- Poprzedni post napisano o 07:31 ----------

[QUOTE=Taszanta;16486592]No właśnie dziś rano wysłali drugi raz paczkę a przed chwilą byłam na poczcie i się okazało, że cudownie odnalazła się ta pierwsza Napisałam do nich, może jeszcze uda im się to jakoś cofnąć?


Ja też wczoraj dostałam paczuchę nadaną 13.12
agnieszka1970 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-16, 09:12   #4694
dor6
Wtajemniczenie
 
Avatar dor6
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 2 134
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VIII

Cytat:
Napisane przez Mariola13 Pokaż wiadomość
Możesz w ramach kuszenia załączyć swoje zdjęcie tego koloru ?


Witam w klubie Wtedy kupiłam kolorek 840, ale miałam jeszcze upatrzony kolor 760 i teraz go już kliknełam


No cóż, każdy ma jakieś zboczenia
Zdjęcia będą trochę później, niestety zrobione komórką.

Zastanawiałam się nad 840, ale przy moim typie urody, to tylko na wieeellllkie wyjścia, więc wybrałam opcję codzienną.




---------- Dopisano o 10:12 ---------- Poprzedni post napisano o 09:56 ----------

Cytat:
Napisane przez karola_sz Pokaż wiadomość
Do osób, które naocznie widziały i/lub macały serum de rouge

Który kolor wybrać: 510 nude serum czy 640 soft pink serum, żeby usta wyglądały naturalnie, tak lekko bladawo.

Preferuję mocniejszy makijaż oczu i delikates na ustach.
Widziałam i według mnie oba kolory kwalifikują się, przy czym ten pierwszy ma jest w ciepłej tonacji, trochę wpada w koral, drugi zaś delikatny różowy (jak nazwa wskazuje). Za jakieś 45 minut wkleję zdjęcie 510.

Cytat:
Napisane przez RedShine Pokaż wiadomość
Dla mnie właśnie 640 wydaje się idealnym kolorem Chciałam go potestować, ale w ządnej Sephorze nei było tego nr do testowania i dlatego biorę w ciemno, bazując na fotkach z netu. Inne kolory są dla mnie za mocne i za ciepłe. Ja lubię chłodne odcienie , ew. neutralne




Jak chcesz mieć bladawe usta, to chyba tę beżową weź... Chyba, że tolerujesz też odcienie różu na ustach. Ja też lubię delikatne usta, wybrałam jasny róż 640
W jednej z Sephor, w których byłam był tester, ale nie było produktu. Pojechałam do innej, tam z kolei był produkt, ale nie było testera, wiedziałam już jednak, co chcę kupić. Chcąc się jednak upewnić, że nie pomyliłam odcieni (dużo w tym dniu kupowałam), poprosiłam o sprawdzenie, czy tester się nie zawieruszył. Pani sprawdziła i był w szufladzie, więc jak będziesz w jakiejś perfumerii, zapytaj o ten konkretny numer, to może się odnajdzie.

Cytat:
Napisane przez karola_sz Pokaż wiadomość
Najchętniej bym obydwa wzięła i 510 i 640, ale finansowo nie uciągnę. Prześpię się z tym, a jutro klikam.

Odcienie różu też toleruję. Po prostu żadnych mocnych kolorów.
Wkleję zdjęcia 510, może to pomoże dokonać wyboru.
__________________
moja fragrantica
dor6 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-16, 10:18   #4695
virtual_reality
bzzzzzzz bzyczy prądzik w jej obwodach
 
Avatar virtual_reality
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 11 593
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VIII

Biegnę do Was prosto z łazienki, wypróbowałam właśnie tą nieszczęsną mikro, jest dla mnie idealna Jestem zakochana na zabój i jeśli będzie jeszcze w promo wezmę przynajmniej 2 sztuki.
Stosowałam na twarz i czuję się jakbym ciągła z siebie skórę jak wąż.
virtual_reality jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-16, 10:39   #4696
Taszanta
Zakorzenienie
 
Avatar Taszanta
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 3 456
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VIII

Cytat:
Napisane przez virtual_reality Pokaż wiadomość
Biegnę do Was prosto z łazienki, wypróbowałam właśnie tą nieszczęsną mikro, jest dla mnie idealna Jestem zakochana na zabój i jeśli będzie jeszcze w promo wezmę przynajmniej 2 sztuki.
Stosowałam na twarz i czuję się jakbym ciągła z siebie skórę jak wąż.
Hihi, ja też wczoraj pierwszy raz użyłam, na twarz się bałam bo napisali żeby stosować tylko na ciało, wypróbowałam na razie tylko na dłoniach i potwierdzam Twoj zachwyt tylko mogłoby być trochę więcej w tym opakowaniu, pudło takie wielkie a zawartość taka minimalistyczna
__________________
"If your dreams don't scare you they're not big enough"....

Taszanta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-16, 11:29   #4697
Anjouka
Rozeznanie
 
Avatar Anjouka
 
Zarejestrowany: 2005-02
Lokalizacja: Małopolska/Śląsk
Wiadomości: 580
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VIII

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;16492383]Garniera nie brac. Ostatnie recenzje na jakims portalu pochodza z 2007 roku. To staroc.[/QUOTE]

Ok. Thanks

z tego co wyczytalam wlasnie, ta emulsja ma teraz jakiegos nowego odpowiednika

---------- Dopisano o 12:29 ---------- Poprzedni post napisano o 12:25 ----------

Cytat:
Napisane przez Jeanne90 Pokaż wiadomość
Mi trochę przyciemnia kolor ust, konsystencja faktycznie bardzo fajna, nie wysusza, wręcz nawilża Zachciało mi się więcej tej pomadki, ale w innym kolorze
mnie raczej rozjasnia usta ta Rose... a innego kolorku mnie tez sie zachcialo, szczegolnie w tej cenie szkoda, ze jest tylko jeszcze jedna do wyboru za ta kase..
__________________
"Bo w życiu piękne są tylko chwile..."

Kocham moja Rzabke!

i Ciebie Maluszku!

Edytowane przez Anjouka
Czas edycji: 2010-01-16 o 11:27
Anjouka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-16, 11:34   #4698
Jolanna
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 181
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VIII

Dziewczyny-ile czasu mogę trzymać towar w koszyku ?Rozumiem ,że wtedy jest on "mój",a chciałabym kliknąć wtorek,środa .
Jolanna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-16, 11:36   #4699
ranka
Kici kici miau miau
 
Avatar ranka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: 3 city
Wiadomości: 26 574
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VIII

dopoki nie dostaniesz ponaglen od Tru o zaplacenie - a wtedy mozesz jeszcze ma chyba 2 dni.
__________________
wymienię

Instagram mój
ranka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-01-16, 11:44   #4700
Jolanna
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 181
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VIII

Ja jeszcze nie kupiłam ,tylko wsadziłam do koszyka,obowiązują te same zasady ?
Jolanna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-16, 11:49   #4701
Mariola13
Zakorzenienie
 
Avatar Mariola13
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 18 748
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VIII

A mnie tru załatwiła Dzisiaj już status mojego różu EL - brak na magazynie. Napisa.lam co jest grane i odpowiedź, że brak i zwrócą kasę w ciągu 2 tygodni Teraz będę czekać na kasę a ostatni vat zwracają i zwracają i zwrócić nie mogą Póki co ani kasy ani różu
__________________
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/originalslikestyle/
Mariola13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-16, 11:58   #4702
ranka
Kici kici miau miau
 
Avatar ranka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: 3 city
Wiadomości: 26 574
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VIII

nie. jak wsadzisz do koszyka to pamietaj ze te rzeczy moga zniknac, jesli zostana wykupione
__________________
wymienię

Instagram mój
ranka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-16, 11:59   #4703
agool
Rozeznanie
 
Avatar agool
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: południe Polski
Wiadomości: 694
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VIII

Cytat:
Napisane przez Mariola13 Pokaż wiadomość
A mnie tru załatwiła Dzisiaj już status mojego różu EL - brak na magazynie. Napisa.lam co jest grane i odpowiedź, że brak i zwrócą kasę w ciągu 2 tygodni Teraz będę czekać na kasę a ostatni vat zwracają i zwracają i zwrócić nie mogą Póki co ani kasy ani różu
Ja już się trzeci tydzień proszę żeby mi moją kasę oddali za niezrealizowane zamówienie
Też mi mieli zwrócić do dwóch tyg i cisza. Nie mogę się z nimi dogadać nijak.
__________________
"Najlepszym sposobem na poprawienie sobie humoru jest poprawienie humoru komuś innemu"
Mark Twain
agool jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-16, 12:00   #4704
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VIII

Cytat:
Napisane przez virtual_reality Pokaż wiadomość
Biegnę do Was prosto z łazienki, wypróbowałam właśnie tą nieszczęsną mikro, jest dla mnie idealna Jestem zakochana na zabój i jeśli będzie jeszcze w promo wezmę przynajmniej 2 sztuki.
Stosowałam na twarz i czuję się jakbym ciągła z siebie skórę jak wąż.
na buzke sie nadaje? nic a nic sie niedzieje?? uuUuuu super!! no to chetnie wyprobuje moja klatka piersiowa byla taka gladka po nim wiec jak buzka taka bedzie to hoho nic tylko bede sie glaskac i glaskac

Cytat:
Napisane przez Anjouka Pokaż wiadomość
Dzieki Dimiti za foty tego Blyszczyku Borghese. sliczny (w opakowaniu:P), ale z Twojego opisu wynika, ze nie koloryzuje za bardzo, wiec u mnie odpada...Wydalabym tylko kase na marne jak z Clarinsem 17, gdzie za to kolor nie pasuje mi wcale;/ i lezy w szafce, szkoda, bo zapach ma obledny! ta mamba! chce ktos?
Wiec Borghese odpada! ufff...kasy w portfelu wiecej;]

Aaa w color feverku lipstick (Rose Defile) Lancome tez nie za bardzo trafilam kolorem...bo u mnie go raczej w ogole nie widac na ustach;/..po prostu mam w nich zwykly, taki naturalny kolor ust (troche podkreslony)... a szkoda;/ bo gdyby inny kolor bylabym zadowolona na pewno Konstystencja pomadki super..jak maselko Ta w kazdym badz razie zuzyje..
ktos jeszcze zamawial z tego co pamietam, jak Wasze wrazenia? (procz tego,ze pisze na niej 'not for indyvidual sale')

Dostane odpowiedz co do Emulsji Garniera i zelu pod oczy Benefitu? no nie mowicie, ze nikt nie mial (szczegolnie TY- Dimiti;P)
eeee ja z kolorowki mam wiecej niz z pielegnacji takze wiesz znaczy sie on ma tyle tych drobinek, ze daje kolorek taki wrzosowy, najpiekniej wyglada jednak w silnym swietle normalnie cudo! serio serio levreski chanelka to Pan Pikus przy nim nic sie nie mienia
Cytat:
Napisane przez aga79 Pokaż wiadomość
Paula, co tu gołego pupsztala wstawiasz i ludzi dołujesz

Dostałam dziś Lip Polish Diora Jest B_O_S_K_I
ja za swoj zaplacilam dwa dni temu jak bedzie u mnie taki sliczny jak u ciebie to ja klikam drugi

Cytat:
Napisane przez RedShine Pokaż wiadomość
No coś Ty? Ani tyci, tyci?

Ja też przy ćwiczeniach zauważyłam o wiele lepsze efekty, ale żeby pozbyć się całkowicie tego paskudztwa to chyba u mnie niemożliwe... jestem uzależniona od słodkości...

A właśnie: Dimiti - jaka to była ta czekolada, pamiętasz już?
nie podam ci dla Twojego dobra!
hym ja na szczescie poki co nie mam tego problemu az tak, niby ja widzialam u siebie ta ohydke, ale inni nie....za to mi sie rozstepny zrobily od wewnetrznej strony ud:/ powoli znikaja....ale wygladaja jakby mi naczynka popekaly tak to jest jak sie tyje duzo
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-16, 12:06   #4705
Jolanna
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 181
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VIII

Cytat:
Napisane przez ranka Pokaż wiadomość
nie. jak wsadzisz do koszyka to pamietaj ze te rzeczy moga zniknac, jesli zostana wykupione


,właśnie o to mi chodziło ,to zaraz klikam serum e rouge
Jolanna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-16, 12:11   #4706
Mariola13
Zakorzenienie
 
Avatar Mariola13
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 18 748
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VIII

Cytat:
Napisane przez agool Pokaż wiadomość
Ja już się trzeci tydzień proszę żeby mi moją kasę oddali za niezrealizowane zamówienie
Też mi mieli zwrócić do dwóch tyg i cisza. Nie mogę się z nimi dogadać nijak.
Nie rozumiem tylko po co na stanie mają coś czego faktycznie nie mają Była 1 sztuka, od razu zapłaciłam, nie zwlekałam, a i tak

Znalazłam w sieci takie zdjęcie tego Fewerka 328. Czy ten odcień jest ciepły czy raczej chłodny
__________________
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/originalslikestyle/
Mariola13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-16, 12:12   #4707
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VIII

Cytat:
Napisane przez Mariola13 Pokaż wiadomość
Nie rozumiem tylko po co na stanie mają coś czego faktycznie nie mają Była 1 sztuka, od razu zapłaciłam, nie zwlekałam, a i tak

Znalazłam w sieci takie zdjęcie tego Fewerka 328. Czy ten odcień jest ciepły czy raczej chłodny
dziewczyny pisaly, ze chlodny
heh mi cieple nie pasuja, wiec mam nadzieje, ze sie nie nadzialam
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-16, 12:17   #4708
Mariola13
Zakorzenienie
 
Avatar Mariola13
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 18 748
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VIII

Cytat:
Napisane przez dimiti Pokaż wiadomość
dziewczyny pisaly, ze chlodny
heh mi cieple nie pasuja, wiec mam nadzieje, ze sie nie nadzialam
To zapłacę za niego Mam nadzieję, że im się nie skończyły
__________________
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/originalslikestyle/
Mariola13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-16, 12:19   #4709
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VIII

Cytat:
Napisane przez Mariola13 Pokaż wiadomość
To zapłacę za niego Mam nadzieję, że im się nie skończyły
ja juz zaplacilam ale wyjezdzam wiec nawet jak przyjdzie to i tak nie zrobie zdjec ani nic dopier za 2 tyg
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-16, 12:23   #4710
mejkapownia
Wtajemniczenie
 
Avatar mejkapownia
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 2 095
GG do mejkapownia
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VIII

a ja sobie zapłaciłam za kremik
a jutro sobie zapłacę za peeling
i będę pikna

a za podkład ysl płacić chyba nie będę i tonik też poszedł precz bo wczoraj wieczorem miałam tak suchą skórę że mi sie noralnie SUCHE LISZAJE zrobiły fuj fuj

ponawiam pytanie czy ktoś ma kredkę lancome w kolorze rebellious berry ?? bo nad nią dumam ....
__________________
moje makijaże :

chłopiec czy dziewczynka ?


Edytowane przez mejkapownia
Czas edycji: 2010-01-16 o 12:25
mejkapownia jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:55.