Lidl - zakupy kosmetyczne - Strona 14 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-03-01, 12:58   #391
majade
Zakorzenienie
 
Avatar majade
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 4 719
Dot.: Lidl

Cytat:
Napisane przez antunka Pokaż wiadomość
Kupiłam dzisiaj z kosmetyków:
- 2 maseczki ryż-bambus
ta maseczka coraz lepiej mi służy rozrabiam ją sobie z hialuronem i efekty są powalające, bardzo uspokaja naczynka ogólnie świetnie koi cerę.
__________________

majade jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-01, 14:21   #392
ktsw
Zakorzenienie
 
Avatar ktsw
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 6 667
Dot.: Lidl

juz za godzinke wyruszam na łowy
ktsw jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-01, 15:15   #393
Bruja
Rozeznanie
 
Avatar Bruja
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: ciemna strona księżyca
Wiadomości: 721
Dot.: Lidl

Ja właśnie wróciłam z polowania, również z maseczkami. Właśnie testuję imbirową - ładnie (chociaż dość intensywnie) pachnie, po rozrobieniu z wodą zrobiła się z niej delikatna pianka, teraz zaschła ale wcale nie czuję ściągnięcia. Wstępnie na . Bambusowa może wieczorem?

Poza tym (ale to już nie-kosmetycznie) skusiłam się na tort lodowy w kształcie butelki wina - wygląda na pysznościowy
__________________
Kot składa się z:
materii, antymaterii i fanaberii
Bruja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-01, 18:01   #394
ktsw
Zakorzenienie
 
Avatar ktsw
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 6 667
Dot.: Lidl

ja tez wrociłam polowanie udane - maseczka, peeling do twarzy i ciala, zel do mycia i masło do ciała. Mysle ze wystarczy do nastepnej dostawy ide zaraz testowac
ktsw jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-01, 19:53   #395
Kinga 72
Rozeznanie
 
Avatar Kinga 72
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 924
Dot.: Lidl

Witam.
Mnie też interesuje ten kremowy podkład w kompakcie Sudada (jest za 12,99 kolor piaskowy). Jeśli któraś z Was go używała, może coś o nim napisać? Jak wypada ten kolor i jak z kryciem? Ja mam cerę jasną, bardzo wrażliwą i widoczne naczynka i przebarwienia, więc zależy mi na dobrym kryciu.
A czy używałyście może ten zestaw do pielęgnacji paznokci Suhada (wypełniacz nierówności i lakier regenerujący za 8,99). Czy warto go kupić?
Kinga 72 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-01, 19:57   #396
ganimedea
Zakorzenienie
 
Avatar ganimedea
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Warmia
Wiadomości: 4 939
Dot.: Lidl

Również skusiłam się na kilka produktów Suhada Nature: balsam, scrub do ciała i masło - wersja bambusowa . Opakowania mają tak atrakcyjne, że kusiło mnie także byle co w mniejszym słoiczku, dzielnie jednak oparłam się zachciance - maseczek i peelingów do twarzy mam w łazience pełno . Dziś wieczorem zamierzam przetestować scrub
__________________
ZUZIA - 25.07.2013

Odwyk pielęgnacyjny
Zbiory-kolorówka
ganimedea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-01, 21:05   #397
gothika
Zakorzenienie
 
Avatar gothika
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 9 553
GG do gothika
Dot.: Lidl

Cytat:
Napisane przez Kinga 72 Pokaż wiadomość
Witam.
Mnie też interesuje ten kremowy podkład w kompakcie Sudada (jest za 12,99 kolor piaskowy). Jeśli któraś z Was go używała, może coś o nim napisać? Jak wypada ten kolor i jak z kryciem? Ja mam cerę jasną, bardzo wrażliwą i widoczne naczynka i przebarwienia, więc zależy mi na dobrym kryciu.
A czy używałyście może ten zestaw do pielęgnacji paznokci Suhada (wypełniacz nierówności i lakier regenerujący za 8,99). Czy warto go kupić?
ja kupiłam ten zestaw ale narazie odstawiłam bo coś mi baardzo popsuło paznokcie, i nie wiem co - może to własnie te preparaty?, a może pilniczek za mocny
Wypełniacz jest w formie lakieru, a drugi preparat wsiąka w paznokcie.

Ja nic nie kupiłam, okazało się w lidlu nie ma zeli do twarzy a teraz ten rzut kosmetyków był okrojony bo pamiętam że wtedy było więcej kosmetyków (pamiętam masła do ciała czekoladowe)
gothika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-03-01, 21:10   #398
ganimedea
Zakorzenienie
 
Avatar ganimedea
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Warmia
Wiadomości: 4 939
Dot.: Lidl

Cytat:
Napisane przez gothika Pokaż wiadomość
Ja nic nie kupiłam, okazało się w lidlu nie ma zeli do twarzy a teraz ten rzut kosmetyków był okrojony bo pamiętam że wtedy było więcej kosmetyków (pamiętam masła do ciała czekoladowe)
Masła są z Ciena . Tym razem dali samą Suhadę, a szkoda, bo to czekoladowe jest super - już mi zostało tylko ćwierć opakowania.
__________________
ZUZIA - 25.07.2013

Odwyk pielęgnacyjny
Zbiory-kolorówka
ganimedea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-02, 12:05   #399
gothika
Zakorzenienie
 
Avatar gothika
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 9 553
GG do gothika
Dot.: Lidl

Cytat:
Napisane przez ganimedea Pokaż wiadomość
Masła są z Ciena . Tym razem dali samą Suhadę, a szkoda, bo to czekoladowe jest super - już mi zostało tylko ćwierć opakowania.
mozliwe że tak, wtedy na nie nie zwracałam uwagi a teraz bym zwróciła
gothika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-02, 19:39   #400
gooniek
Zakorzenienie
 
Avatar gooniek
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 10 716
Dot.: Lidl

dzis specjalnie pojechalam do Lidla po jakies kosmetyki Suhady a tu patrze a stojaki stoja puste, byly tylko błyszczyki.. zdziwiłam sie że sie tak na to rzucili i dla mnie nic nie zostało
__________________

studiuję kosmetologię już ostatni rok
kocham swojego ukochanego!

8 grudnia 2008

www.goniaroniaa.blogspot. com
gooniek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-02, 21:19   #401
maria28
Kniaginia
 
Avatar maria28
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 2 799
Dot.: Lidl

a ja dziś kupiłam z Suhady żel pod prysznic ryżowo-bambusowy oraz pilling do ciała ryżowo-imbirowy. Ryzyk - fizyk, zobaczę, jak moja alergiczna skóra na to zareaguje.
maria28 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-03-03, 12:16   #402
antunka
Zakorzenienie
 
Avatar antunka
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 4 088
Dot.: Lidl

Cytat:
Napisane przez ganimedea Pokaż wiadomość
Masła są z Ciena . Tym razem dali samą Suhadę, a szkoda, bo to czekoladowe jest super - już mi zostało tylko ćwierć opakowania.
O tak te masła są boskie. Wzięłam wtedy wszystkie 3 rodzaje czyli aloes, oliwkę i czekoladę i nie żałuję. A w dodatku są mega wydajne bo stosuję je na zmianę a nie widać żeby coś ubyło.
Ponoć w niektórych lidlach są one w stałej ofercie
antunka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-03, 13:08   #403
ktsw
Zakorzenienie
 
Avatar ktsw
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 6 667
Dot.: Lidl

Cytat:
Napisane przez gooniek Pokaż wiadomość
dzis specjalnie pojechalam do Lidla po jakies kosmetyki Suhady a tu patrze a stojaki stoja puste, byly tylko błyszczyki.. zdziwiłam sie że sie tak na to rzucili i dla mnie nic nie zostało
ja w panice leciałam w poniedziałek zaraz po pracy zeby mi wszystkiego nie wykupili

Cytat:
Napisane przez maria28 Pokaż wiadomość
a ja dziś kupiłam z Suhady żel pod prysznic ryżowo-bambusowy oraz pilling do ciała ryżowo-imbirowy. Ryzyk - fizyk, zobaczę, jak moja alergiczna skóra na to zareaguje.
mam, stosuje, lubie, teraz dokupilam zapasy
ktsw jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-03, 15:45   #404
brak_pomyslu_na_nick
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 2
Dot.: Lidl

Ja kupiłam dziś krem Suhada Nature KOLORYZUJĄCY KREM NAWILŻAJĄCY. Najpierw myślałam, że to zwykły krem na dzień, dopiero w domu uświadomiłam sobie, że nie. Nie wiem dlaczego na stronie Lidla ani w gazetce nic o nim nie było.
Dlatego mam pytanie:
Któraś z Was go posiada? Jak oceniacie?

Serdecznie pozdrawiam i z góry dziękuję za odpowiedź
brak_pomyslu_na_nick jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-03, 17:46   #405
ganimedea
Zakorzenienie
 
Avatar ganimedea
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Warmia
Wiadomości: 4 939
Dot.: Lidl

Cytat:
Napisane przez antunka Pokaż wiadomość
O tak te masła są boskie. Wzięłam wtedy wszystkie 3 rodzaje czyli aloes, oliwkę i czekoladę i nie żałuję. A w dodatku są mega wydajne bo stosuję je na zmianę a nie widać żeby coś ubyło.
Ponoć w niektórych lidlach są one w stałej ofercie
Szczęściarze

Oliwkowe mam również - leży grzecznie w zapasach i czeka na swoją kolej. Gdy rzucą masełka ponownie, to polecę po wszystkie 3
__________________
ZUZIA - 25.07.2013

Odwyk pielęgnacyjny
Zbiory-kolorówka
ganimedea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-03, 18:08   #406
maria28
Kniaginia
 
Avatar maria28
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 2 799
Dot.: Lidl

Ja zaszalalam i kupiłam dzis to oliwkowe z Cien (niestety innych nie było), a także krem nawilzający Cien i masło do ciała Suhada.

Wczoraj użyłam peelingu do ciala z Suhady i cóż - piecze, szczypie (chyba przez te składniki zapachowe, jakies cytrynowe), intensywnie pachnie wlasnie cytryną, choć jest imbirowy. Ale znacząco wygładza skórę i zostawia na niej tłuściutka warstwę (co przy mojej bardzo suchej skórze jest ok). Szczypie pewnie dlatego, że mam ciało wymęczone AZS.
A żel pod prysznic taki o, bez rewelacji, ale i nie uczulił mnie.
maria28 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-03, 18:57   #407
marryme21
Zakorzenienie
 
Avatar marryme21
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 4 159
Dot.: Lidl

Dziewczyny,czy możecie coś powiedzieć o toniku do twarzy Iseere,(taki w niebieskiej butelce,cena 6.99)?
Zastanawiałam się nad kupnem,ale nie znam się za bardzo na składach.
__________________




marryme21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-03, 19:12   #408
ira21
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: z tu i tam
Wiadomości: 1 859
Dot.: Lidl

Cytat:
Napisane przez anax2 Pokaż wiadomość
miałam kiedyś błyszczyk ale smak mi nie pasował i wywaliłam go.
natomiast polecam żel antybakteryjny do rąk bez mydła ślicznie pachnie.butelka 500ml.a koszt jakieś 6zl.


to samo miałam napisac o blyszczykach,strasznie sztuczny zapach i gorzki posmak,nie polecam

a zel antybakteryjny kupiłam tydzień temu chyba cos ok 5 zł i polecam szczerze,pięknie pachnie i nie wysusza rąk


Cytat:
Napisane przez gothika Pokaż wiadomość
ja kupiłam ten zestaw ale narazie odstawiłam bo coś mi baardzo popsuło paznokcie, i nie wiem co - może to własnie te preparaty?, a może pilniczek za mocny
Wypełniacz jest w formie lakieru, a drugi preparat wsiąka w paznokcie.

Ja nic nie kupiłam, okazało się w lidlu nie ma zeli do twarzy a teraz ten rzut kosmetyków był okrojony bo pamiętam że wtedy było więcej kosmetyków (pamiętam masła do ciała czekoladowe)

kurcze,mam tak samo,i w sumie pierwszy raz kupiłam zestaw do frenczu,a teraz ten i pojakimś tygodniu używania paznokcie są w stanie tragicznym

---------- Dopisano o 20:12 ---------- Poprzedni post napisano o 20:09 ----------

Cytat:
Napisane przez marryme21 Pokaż wiadomość
Dziewczyny,czy możecie coś powiedzieć o toniku do twarzy Iseere,(taki w niebieskiej butelce,cena 6.99)?
Zastanawiałam się nad kupnem,ale nie znam się za bardzo na składach.
ja miałam,ale wywaliłam 3/4 opakowania,bo ja mam tłustą cerę i raz że wysuszał,dwa ze strasznie "męski,mocny zapach" a dwa że starsznie szczypie w oczy mimo tego że nie zmywałam nim oczu,pewnie "opary"

nie wiem jak innym dziewczynom ale mi nie "przypasował"
__________________
Panna Zuzanna




Uzębienie
ira21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-03, 20:19   #409
Kinga 72
Rozeznanie
 
Avatar Kinga 72
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 924
Dot.: Lidl

A jak oceniacie kolorówkę Suhady ? Ponawiam pytanie o ten kremowy podkład w kompakcie za 12,99. Może któraś z Was go kupiła? W ofercie jest tylko 1 kolor piaskowy i nie wiem czy byłby dobry do bladej twarzy i czy dobrze kryje, chodzi mi o naczynka i przebarwienia.

Tuszu nie polecacie. A jakie kosmetyki kolorowe Suhady warto kupić?

---------- Dopisano o 21:19 ---------- Poprzedni post napisano o 21:14 ----------

Cytat:
Napisane przez gothika Pokaż wiadomość
ja kupiłam ten zestaw ale narazie odstawiłam bo coś mi baardzo popsuło paznokcie, i nie wiem co - może to własnie te preparaty?, a może pilniczek za mocny
Wypełniacz jest w formie lakieru, a drugi preparat wsiąka w paznokcie.

Ja nic nie kupiłam, okazało się w lidlu nie ma zeli do twarzy a teraz ten rzut kosmetyków był okrojony bo pamiętam że wtedy było więcej kosmetyków (pamiętam masła do ciała czekoladowe)
gothika, ira21 dzięki za informacje o tym zestawie. Chyba zrezygnuje z zakupu.

Edytowane przez Kinga 72
Czas edycji: 2010-03-03 o 20:16
Kinga 72 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-03-03, 20:24   #410
ira21
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: z tu i tam
Wiadomości: 1 859
Dot.: Lidl

Cytat:
Napisane przez Kinga 72 Pokaż wiadomość
A jak oceniacie kolorówkę Suhady ? Ponawiam pytanie o ten kremowy podkład w kompakcie za 12,99. Może któraś z Was go kupiła? W ofercie jest tylko 1 kolor piaskowy i nie wiem czy byłby dobry do bladej twarzy i czy dobrze kryje, chodzi mi o naczynka i przebarwienia.

Tuszu nie polecacie. A jakie kosmetyki kolorowe Suhady warto kupić?

---------- Dopisano o 21:19 ---------- Poprzedni post napisano o 21:14 ----------


gothika, ira21 dzięki za informacje o tym zestawie. Chyba zrezygnuje z zakupu.


ja polecam puder(bardziej bronzer) i róż,mi przypasowały i to bardzo,u mnie sprawdziły sie na 100% ,zwałaszcza puder.
__________________
Panna Zuzanna




Uzębienie
ira21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-03, 20:36   #411
marryme21
Zakorzenienie
 
Avatar marryme21
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 4 159
Dot.: Lidl

Cytat:
Napisane przez ira21 Pokaż wiadomość
ja miałam,ale wywaliłam 3/4 opakowania,bo ja mam tłustą cerę i raz że wysuszał,dwa ze strasznie "męski,mocny zapach" a dwa że starsznie szczypie w oczy mimo tego że nie zmywałam nim oczu,pewnie "opary"

nie wiem jak innym dziewczynom ale mi nie "przypasował"

Dzięki za opinię.
__________________




marryme21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-03, 20:47   #412
ira21
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: z tu i tam
Wiadomości: 1 859
Dot.: Lidl

Cytat:
Napisane przez marryme21 Pokaż wiadomość
Dzięki za opinię.
wiesz,za taką cenę można wypróbowac,bo opinia,opinii nie równa,ale moim zdaniem średnia jakośc,wolę kupić tonik z ziaji
__________________
Panna Zuzanna




Uzębienie
ira21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-03, 21:25   #413
marryme21
Zakorzenienie
 
Avatar marryme21
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 4 159
Dot.: Lidl

Cytat:
Napisane przez ira21 Pokaż wiadomość
wiesz,za taką cenę można wypróbowac,bo opinia,opinii nie równa,ale moim zdaniem średnia jakośc,wolę kupić tonik z ziaji
Wolę nie eksperymentować.
Staram się oszczędzać moją twarz od nadmiaru chemii,kupie coś z mazideł jednak.
__________________




marryme21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-03, 21:48   #414
ira21
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: z tu i tam
Wiadomości: 1 859
Dot.: Lidl

Cytat:
Napisane przez marryme21 Pokaż wiadomość
Wolę nie eksperymentować.
Staram się oszczędzać moją twarz od nadmiaru chemii,kupie coś z mazideł jednak.
co racja to racja
__________________
Panna Zuzanna




Uzębienie
ira21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-04, 09:27   #415
graja7
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 74
Dot.: Lidl

U mnie dzisiaj (czwartek) stoją wszystkie produkty z Suhady i wcale nikt się na nie nie rzuca. Ja sama nie jestem zwolenniczką tej serii, kupiłam parę produktów i wcale mnie nie zachwyciły, a tusz wręcz był paskudny i nie do uzytku.. Zresztą po waszych opiniach widzę, że nie są to najlepsze rzeczy. Myślę, że ludzie kupują je po prostu tzw. owczym pędem. A nie warto.
graja7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-04, 11:29   #416
Charlotta11
Zadomowienie
 
Avatar Charlotta11
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 1 019
Dot.: Lidl

Właśnie, tonik i mleczko mają alkohol wysoko w składzie, więc domyślam się, że mogą wysuszać. Peelingi można sobie samemu zrobić sądząc po składnikach, mydełko peelingujące miało zbyt ostre drobinki jak dla mnie. Szampon przeciwłupieżowy był w porządku, ale przyczepiłabym się do wydajności. I ogólnie zapach tych produktów taki średni. A masło do ciała jest bardzo tłuste i pachnie jak kostka do WC. Nie używałam jeszcze maseczki, zobaczę czy mi podpasuje jak zużyje swoje niewielkie zapasy.
Jeden plus jest dla mnie taki, że zatrzymałam opakowania i teraz w nich przechowuje mazidła wszelakie. Naprawdę to ładnie wygląda w łazience.
__________________
"Mniej znaczy lepiej."
Charlotta11 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-04, 13:58   #417
ktsw
Zakorzenienie
 
Avatar ktsw
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 6 667
Dot.: Lidl

Cytat:
Napisane przez graja7 Pokaż wiadomość
U mnie dzisiaj (czwartek) stoją wszystkie produkty z Suhady i wcale nikt się na nie nie rzuca. Ja sama nie jestem zwolenniczką tej serii, kupiłam parę produktów i wcale mnie nie zachwyciły, a tusz wręcz był paskudny i nie do uzytku.. Zresztą po waszych opiniach widzę, że nie są to najlepsze rzeczy. Myślę, że ludzie kupują je po prostu tzw. owczym pędem. A nie warto.
przeciez cały wątek dziewczyny pieją z zachwytu nad suhadą, głównie nad kosmetykami do pielęgnacji. Ja uwielbiam, i zapach tez mi sie podoba i działanie również sama wiedziona "owczym pędem" poleciałam na zakupy w poniedzialek i to nie pierwszy raz
ktsw jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-04, 15:04   #418
kaileight
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: piękne miasto
Wiadomości: 1 309
Dot.: Lidl

Mam pytanie. Mianowicie kupiłam brązujący puder w kulkach suhada na promocji. Ma takie ochronne jakby siteczko(dekielek z otworkami). Nie da się go zdjąć, a przez nie puder się nie nabiera. Co należy zrobić? Zdjąć to siteczko ochronne, czy może są jakieś inne sposoby?
kaileight jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-04, 15:27   #419
graja7
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 74
Dot.: Lidl

Cytat:
Napisane przez ktsw Pokaż wiadomość
przeciez cały wątek dziewczyny pieją z zachwytu nad suhadą, głównie nad kosmetykami do pielęgnacji. Ja uwielbiam, i zapach tez mi sie podoba i działanie również sama wiedziona "owczym pędem" poleciałam na zakupy w poniedzialek i to nie pierwszy raz
Jedne dziewczyny pieją, a inne, jak zauważyłam, wręcz przeciwnie. Ja wyrażam tylko swoje odczucia, tak jak i ty.
graja7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-04, 20:34   #420
Kinga 72
Rozeznanie
 
Avatar Kinga 72
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 924
Dot.: Lidl

Cytat:
Napisane przez ira21 Pokaż wiadomość
ja polecam puder(bardziej bronzer) i róż,mi przypasowały i to bardzo,u mnie sprawdziły sie na 100% ,zwałaszcza puder.
Dzięki
Kinga 72 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-03-05 16:00:45


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:36.