Teksańska masakra pilnikiem/ - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie

Notka

Paznokcie Forum, w którym rozmawiamy o pielęgnacji paznokci. Podyskutujmy o malowaniu, kształcie, stylizacji i dominujących trendach w zdobieniu paznokci.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-07-16, 12:03   #1
biala9991
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 76

Teksańska masakra pilnikiem/


Byłam już u wielu pań zakładających tipsy

Edytowane przez biala9991
Czas edycji: 2010-07-27 o 13:19
biala9991 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-16, 12:43   #2
dark01
Zakorzenienie
 
Avatar dark01
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa/Łęczna
Wiadomości: 5 132
GG do dark01 Send a message via Skype™ to dark01
Dot.: Teksańska masakra pilnikiem/

Cytat:
Napisane przez biala9991 Pokaż wiadomość
Byłam już u wielu pań zakładających tipsy i nigdy nie narzekałam,a wczoraj skusiłam się na propozycje teściowej,że to ona mi zrobi, tej decyzji do końca życia będę żałować Widziałam jak ma swoje założone i jak zakłada swoim koleżanką i nic niepokojącego nie zauważyłam.Zrobiła mi masakre pilnikiem.Wczoraj mnie nie piekło,ale dzisiaj...Na jednym palcu nie mam skórki wokół paznokcia,z resztą jest lepiej ale też mam obdarte,strasznie mnie boli,nie mogę ich moczyć bo piecze,a jak ktoś mi ściśnie dłoń to wyje z bólu.Opier....łam ja równo,a ona na to,że musiała mi tak zrobić bo mam płytkę jak u dziecka.Jutro mam wyjazd i humor spiepszony,bo na niczym innym nie mogę się skupić.Także skończyło się wielką kłótnią i moimi łzami teraz...w życiu bym nie przypuszczała,że aż tak można zmasakrować skórki...Ma ktoś jakąś poradę co dalej mam zrobić,jakąś maść może?
...
ładnie złagodzi stan zapalny żel z aloesem np "ALOE Vera" AlterMedica lub inny z apteki,maść Tribiotic żeby nie wdarła się jakaś infekcja,pozniej po zagojeniu maść z vit A. i używaj oliwki-świetnie uelastycznia naskórek.
....
''płytka jak u dziecka" w sensie,ze masz drobne paznokcie? a jaki to ma związek z masakrą skórek....... gaszzz
__________________
DO ZApamiętania : Dry skin is a lack of oil, dehydrated skin is a lack of water.

wizażowo&pazurkowo

Edytowane przez dark01
Czas edycji: 2010-07-16 o 12:45
dark01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-16, 13:17   #3
biala9991
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 76
Dot.: Teksańska masakra pilnikiem/

dark01-kupiłam Fenistil na rany,trochę ulgi mi przyniósł,co byś radziła kiedy wokół trzech chyba wdała się infekcja skoro zrobiły się żółte? Nigdy nie miałam problemu z paznokciami,są zadbane i co jakiś czas na okoliczności zakładam tipsy,mam bardzo drobne paznokcie i ona sobie z tym poradzić nie mogła,jechała mi pilnikiem tak,że pozdrapywała mi skórki.Sama nie wiem,może ściągnąć te tipsy?
biala9991 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-16, 13:25   #4
Sztynka
Rozeznanie
 
Avatar Sztynka
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 581
GG do Sztynka
Dot.: Teksańska masakra pilnikiem/

Cytat:
Napisane przez biala9991 Pokaż wiadomość
dark01-kupiłam Fenistil na rany,trochę ulgi mi przyniósł,co byś radziła kiedy wokół trzech chyba wdała się infekcja skoro zrobiły się żółte? Nigdy nie miałam problemu z paznokciami,są zadbane i co jakiś czas na okoliczności zakładam tipsy,mam bardzo drobne paznokcie i ona sobie z tym poradzić nie mogła,jechała mi pilnikiem tak,że pozdrapywała mi skórki.Sama nie wiem,może ściągnąć te tipsy?
Jezu kochana jak mi przykro Musisz koniecznie znaleźć lepsza stylistkę i radziłabym nie ruszać na razie pazurków. Smaruj tak jak koleżanka wyżej radziła. Najlepsza będzie oliwka do skórek, taka jak po zabiegu przedłużania, musisz je zagoić. Wiesz ja mam same klientki z drobnymi paluszkami i nie ma to nic wspólnego z ryciem pilnikiem. Bardzo mi Ciebie szkoda
__________________
Walczę z alergią na nikiel

Mój blog:
http://stylizacjaiwizaz.blogspot.com/
Sztynka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-16, 13:43   #5
biala9991
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 76
Dot.: Teksańska masakra pilnikiem/

Sztynka-dziękuję kochana,dzisiaj udam się do apteki i do zakładu w którym pare razy robiłam pazurki,może jak zobaczy to coś pomoże,bo nie moge wytrzymać z bolu Najbardziej to wstyd mi będzie jak jutro pokaże się tym czymś...ale przynajmniej mam nauczkę
biala9991 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-16, 13:45   #6
Magali
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 2 069
GG do Magali
Dot.: Teksańska masakra pilnikiem/

Uważam, że teściowa powinna zapłacić za te maści wszystkie! Do kości chciała się dokopać czy jak? ;/
__________________
Moja galeria paznokci: KLIK

Mój pazurkowy blog: KLIK

Moja biżuteria: KLIK

Magali jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-16, 13:58   #7
biala9991
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 76
Dot.: Teksańska masakra pilnikiem/

Magali-niestety moja droga ale w jej przypadku to nie realne
biala9991 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-07-16, 14:47   #8
monika22121979
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 86
Dot.: Teksańska masakra pilnikiem/

oj, babka chyba sie na tobie zemscic chciala. Drobna plytka, dobre sobie Teraz biedna musisz tylko czekac i oliwka smarowac, ewentualnie mascia zeby sie zagoilo. Kilka dni masz z glowy, niestety Jezeli ci sie nie daj panie boze zolte gdzies zacznie robic, to lepiej by bylo zebys do lekarza poszla zeby cos poradzil. Lepiej sama nic nie nakluwaj,lub nie nacinaj.
I powodzenia ci zycze
monika22121979 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-16, 17:48   #9
dark01
Zakorzenienie
 
Avatar dark01
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa/Łęczna
Wiadomości: 5 132
GG do dark01 Send a message via Skype™ to dark01
Dot.: Teksańska masakra pilnikiem/

Cytat:
Napisane przez biala9991 Pokaż wiadomość
dark01-kupiłam Fenistil na rany,trochę ulgi mi przyniósł,co byś radziła kiedy wokół trzech chyba wdała się infekcja skoro zrobiły się żółte? Nigdy nie miałam problemu z paznokciami,są zadbane i co jakiś czas na okoliczności zakładam tipsy,mam bardzo drobne paznokcie i ona sobie z tym poradzić nie mogła,jechała mi pilnikiem tak,że pozdrapywała mi skórki.Sama nie wiem,może ściągnąć te tipsy?
......
może faktycznie wizyta u lekarza by się przydała...aczkolwiek maść z antybiotykiem napewno nie zaszkodzi <np Tribiotic> ewentualnie nie wiem czy nie warto by było zastosować czegoś profilaktycznie antygrzybicznego...tak czy owak musisz wygoić skórki tak jak inne rany się wygaja.
__________________
DO ZApamiętania : Dry skin is a lack of oil, dehydrated skin is a lack of water.

wizażowo&pazurkowo
dark01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-16, 19:01   #10
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Teksańska masakra pilnikiem/

A ja mam tylko nadzieję że do twoich paznokci użyła osobnego nowego pilnika a nie po kimś...bo inaczej...
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-17, 09:38   #11
byliczka
Zakorzenienie
 
Avatar byliczka
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Cracow
Wiadomości: 9 876
Dot.: Teksańska masakra pilnikiem/

No teściowa Cię chyba wyjątkowo nie lubi
A masz może zdjecie tego cudeńka??
__________________
byliczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-07-17, 10:09   #12
RoksiSK
Zadomowienie
 
Avatar RoksiSK
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: okolice Krakowa
Wiadomości: 1 496
Dot.: Teksańska masakra pilnikiem/

Biała kup Tribiotic - ok. 2zł więc nie jest drogi. A teściową omijaj szerokim łukiem
__________________
Agnieszka
RoksiSK jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-19, 07:43   #13
grazi1
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 27
Dot.: Teksańska masakra pilnikiem/

Też polecam Tribiotic. Do tego proponuję moczenie w mydlinach z szarego mydła, działa ono przeciwobrzękowo. Ropa ma wtedy lepsze ujście, a z tym przychodzi ulga. Kąpiele można robić kilka razy dziennie po kilkanaście minut. Stary babciny sposób, ale pomaga.
grazi1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-05, 13:09   #14
Airfix
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Kraków / Kielce
Wiadomości: 34
GG do Airfix
Dot.: Teksańska masakra pilnikiem/

Boże jak jak Ci współczuje tego bólu. Kup Tribiotic jak radzą dziewczyny, powinno pomóc. A jak Ci sie zagoi to spytaj teściowej czy nie chce żebys Ty jej założyła tipsy ( bez obrazy )
Airfix jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Paznokcie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:52.