Zabieg Cosmelan - Pamiętnik - Część VII - Strona 42 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-08-14, 11:15   #1231
minolda
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: w-wa
Wiadomości: 76
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VII

W odwodzie czeka jeszcze nanobaza i wazelinka ale niestety dermosanu nie mam i raczej nie wybieram się dziś na żadne zakupy. Wyszłam już dzisiaj na chwilę z domu i natychmiast tego pożałowałam, bo żar leje się z nieba
Ale co tam, ważne, że buraka na twarzy już nie ma
minolda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-14, 11:19   #1232
LAPIEL
Zakorzenienie
 
Avatar LAPIEL
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Poznań- Zielona Góra
Wiadomości: 3 220
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VII

to ratuj sie tym co masz w domku ....
LAPIEL jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-14, 12:02   #1233
Michell72
Zakorzenienie
 
Avatar Michell72
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 10 191
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VII

minolda sprobuj metronidazol w masci na te kaciki ust..i łykaj B complex..Kawa laseczki?upalnie tak i duszno
Michell72 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-14, 12:36   #1234
minolda
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: w-wa
Wiadomości: 76
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VII

wiecie co? Zastanawiam się czy można przeciągnąć kilka razy cos po ustach , bo mimo, że ich nie smaruję, to skóra na nich też się strasznie przesuszyła..... Jakby tak zeszła mi tylko jedna warstwa, to kolor ust byłby może żywszy, jak myślicie
minolda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-14, 17:04   #1235
zizuzan
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 53
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VII

Cytat:
Napisane przez minolda Pokaż wiadomość
wiecie co? Zastanawiam się czy można przeciągnąć kilka razy cos po ustach , bo mimo, że ich nie smaruję, to skóra na nich też się strasznie przesuszyła..... Jakby tak zeszła mi tylko jedna warstwa, to kolor ust byłby może żywszy, jak myślicie
Niech Cię ręka Boska broni! Napytasz a raczej nasmarujesz sobie tylko biedy! Już jedna tak zrobiła (czytałam w poprzednich częściach pamiętnika) - żałowała tego okrutnie "spuchnięte wary" a dodatkowo możesz zafundować sobie paskudną opryszczkę ! Usta TYLKO natłuszczaj!

---------- Dopisano o 18:04 ---------- Poprzedni post napisano o 17:59 ----------

Wiesz co mi pomogło na te pęknięcia? nawaliłam sobie hydro-vital. Reakcja była jak z twarzą-zaczęło palić żywym ogniem po czym ustąpiło i nic już nie bolało. Pęknięcia wyleczyłam tak w ciągu 2 dni
zizuzan jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-14, 17:39   #1236
minolda
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: w-wa
Wiadomości: 76
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VII

No właśnie tego nie doczytałam, chociaż gdzieś tam temat obił mi się o uszy..... Nie wiedziałam tylko dlaczego dziewczyny odradzały
No właśnie z tym natłuszczaniem to gorzej, bo ja niecierpię mieć czegokolwiek na ustach a już w szczególności czegoś tłustego
Z tego powodu nie maluję też ust, tylko od wielkiego dzwonu
minolda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-14, 21:30   #1237
marcelinka12
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 688
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VII

Mam jeszcze pytanie jaki krem lub inna substancja ktora probowalyscie na przebarwienia jest dobra (oczywiscie cosmelan nr 1).

A stosowalyscie EXCIPIAL ?????
marcelinka12 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-08-14, 21:50   #1238
SzatAnka71
Zakorzenienie
 
Avatar SzatAnka71
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: ze Smoczej Jamy ;-)
Wiadomości: 12 737
GG do SzatAnka71
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VII

Lapi po tych upałach bym wzięła neomoze być?jak nie to wezmę teraz

Minolda na zajady niezrównana jest maść Chlorochinaldin H http://www.domzdrowia.pl/45852,chlor...-masc-5-g.html
niby pisze że na receptę ale można gdzieniegdzie kupić bez

Zizu a nie za dużo tego na gębie będę miała?ale chyba tak zrobię

A wiecie ze Eucerin ma nowość właśnie na wybielanie?tylko skład ma nieciekawyza dużo alkoholu,gliceryna i parabenyjeśli ktoś zna się na składach to dajcie znać jaki tam jest kwas co wybiela

Marcelinka polecam poczytac ten wątek bo każdemu co innego pasuje.

U mnie dziś było tragiczne słońce a teraz mam w domu saunę(za darmo)ale jakoś mnie to nie cieszy
__________________


SzatAnka71 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-15, 09:26   #1239
zizuzan
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 53
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VII

Cytat:
Napisane przez SzatAnka71 Pokaż wiadomość
Zizu a nie za dużo tego na gębie będę miała?ale chyba tak zrobię
Zgodnie z tym co znalazłam i wkleiłam na poprzedniej str - to NIE
oba preparaty mają różne mechanizmy działania i zaleca się używanie obu, by wzajemnie się uzupełniały i wzmacniały swoje działanie. Wówczas efekty na pewno będą szybsze.

---------- Dopisano o 10:26 ---------- Poprzedni post napisano o 09:43 ----------

Cytat:
Napisane przez SzatAnka71 Pokaż wiadomość
A wiecie ze Eucerin ma nowość właśnie na wybielanie?tylko skład ma nieciekawyza dużo alkoholu,gliceryna i parabenyjeśli ktoś zna się na składach to dajcie znać jaki tam jest kwas co wybiela
Nie znam tego kwasu i niewiele można znaleźć w necie na jego temat, ale na str jednej z aptek znalazłam coś takiego:
Pytanie: Dokonałam zakupu kremu redukującego przebarwienia firmy Eucerin. Czy mogę stosować go w trakcie opalania - chodzi mi szczególnie o dekolt, gdyż tu występuje u mnie najwięcej przebarwień. Czy skóra opalona nie odbarwi się?.

Odpowiedź:
Krem wyrównuje koloryt, może troszkę rozjaśniać skórę, ale przede wszystkim ma uchronić przed pogłębianiem się przebarwień. Krem ten jest przeznaczony do stosowania na co dzień, w słoneczne dni lub po zabiegach. Do opalania polecałabym jednak inny preparat Eucerin
Ochrona Przeciwsłoneczna – fluid matujący SPF 50.
Nie brzmi to zachęcająco już lepiej skup się na kombinacji neo
zizuzan jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-15, 10:35   #1240
SzatAnka71
Zakorzenienie
 
Avatar SzatAnka71
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: ze Smoczej Jamy ;-)
Wiadomości: 12 737
GG do SzatAnka71
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VII

Zizu masz rację,dzięki
Ogólnie lubię Eucerin i śledzę nowości,krem z kw.hialuronowym jest rewelacyjny dla mnie
Myślę jednak że jak już się plamy pojawiły to trzeba radykalnych posunięć

Dziewczyny ma któraś do odstąpienia trochę niebieskiej neo?mam popękane naczynka i boję sie silnych działań
__________________


SzatAnka71 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-15, 10:49   #1241
minolda
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: w-wa
Wiadomości: 76
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VII

Szatanka dzięki za radę, ale u mnie już zdecydowanie lepiej z tymi pękającymi kącikami. Chyba działa to co dotychczas stosuję
Marcelinka nie wiem jak poważny jest Twój problem. Jeśli masz tylko niewielkie przebarwienia, to możesz próbować ze zwykłymi kosmetykami, ale żaden nie da Ci szybkiego efektu (jeśli wogóle da ) Jeśli problem jest poważniejszy, to tylko cosm. Nie warto wydawać kasy na kosmetyki o wątpliwej skuteczności. Lepiej przyoszczędzić i zastosować coś co jest skuteczne..... Producenci obiecują cuda wianki a konia z rzędem temu komu np. znikły zmarszczki po jakimś "cud" kremie

A ja coraz bardziej zakochuję się w cosm Najbardziej mnie cieszy, że znika mi ciemny wąs, którego szczerze nienawidziłam Szczypanie też jest już zupełnie znośne. Mam nadzieję, że niedługo dojdę do etapu, kiedy cos będzie się zachowywał jak zwykły krem pielęgnacyjny
minolda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-08-15, 13:20   #1242
marcelinka12
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 688
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VII

Cytat:
Napisane przez SzatAnka71 Pokaż wiadomość
Ogólnie lubię Eucerin i śledzę nowości,krem z kw.hialuronowym jest rewelacyjny dla mnie
poprosze o nazwe tego kremu

Moj problem to wasik nienawidze go na policzkach to jeszcze znosne i na czole tez mnie denerwuje w pazdzierniku ide na cosmelan ale tak zaslyszalam o kremie Excipian
marcelinka12 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-15, 14:59   #1243
minolda
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: w-wa
Wiadomości: 76
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VII

Cytat:
Napisane przez marcelinka12 Pokaż wiadomość
Moj problem to wasik nienawidze go na policzkach to jeszcze znosne i na czole tez mnie denerwuje w pazdzierniku ide na cosmelan ale tak zaslyszalam o kremie Excipian
No to witam w klubie. Ja też szczerze nienawidzę tego wąsa Ludziom nieznającym się na rzeczy wydaje się, że to ciemne włoski i wystarczy się wydepilować Ja tymczasem nie mam tam żadnych włosków!! To niestety przebarwienie, które jest mega nieestetyczne. Ale powoli przestaję być babą z wąsem a przeistaczam się w normalną kobietę
Marcelinka, czy chodzi Ci o Excipial?? Jeśli tak, to on tylko zamaskuje ale nie zlikwiduje problemu. Osobiście go nie stosowałam, ale jeśli chodzi o kamuflaż, to polecam dermacol
Do października jeszcze tylko 2 miechy, zleci szybciej niż się spodziewasz

Edytowane przez minolda
Czas edycji: 2010-08-15 o 15:00
minolda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-15, 18:59   #1244
SzatAnka71
Zakorzenienie
 
Avatar SzatAnka71
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: ze Smoczej Jamy ;-)
Wiadomości: 12 737
GG do SzatAnka71
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VII

Cytat:
Napisane przez marcelinka12 Pokaż wiadomość
poprosze o nazwe tego kremu

Moj problem to wasik nienawidze go na policzkach to jeszcze znosne i na czole tez mnie denerwuje w pazdzierniku ide na cosmelan ale tak zaslyszalam o kremie Excipian
Proszę https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt-3...zki-na-noc.htm
__________________


SzatAnka71 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-15, 20:06   #1245
zizuzan
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 53
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VII

Cytat:
Napisane przez minolda Pokaż wiadomość
A ja coraz bardziej zakochuję się w cosm Najbardziej mnie cieszy, że znika mi ciemny wąs, którego szczerze nienawidziłam Szczypanie też jest już zupełnie znośne. Mam nadzieję, że niedługo dojdę do etapu, kiedy cos będzie się zachowywał jak zwykły krem pielęgnacyjny
To już całkiem niedługo

---------- Dopisano o 21:06 ---------- Poprzedni post napisano o 21:04 ----------

Cytat:
Napisane przez SzatAnka71 Pokaż wiadomość
Zizu masz rację,dzięki
ależ proszszszszę
zizuzan jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-15, 21:11   #1246
LAPIEL
Zakorzenienie
 
Avatar LAPIEL
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Poznań- Zielona Góra
Wiadomości: 3 220
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VII

minolda
Mam nadzieję, że niedługo dojdę do etapu, kiedy cos będzie się zachowywał jak zwykły krem pielęgnacyjny
........................

zizuzan
To już całkiem niedługo
......................... ........

moja twarz sie w ciagu 2 lat nie przyzwyczaila do tego kremu ....
ale ja widac specyficzna jestem

---------- Dopisano o 22:11 ---------- Poprzedni post napisano o 21:29 ----------

Acne Derm - cos Wam mowi ta nazwa ????

Edytowane przez LAPIEL
Czas edycji: 2010-08-15 o 20:31
LAPIEL jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-15, 22:05   #1247
minolda
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: w-wa
Wiadomości: 76
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VII

Szatanka ja mam tylko pół tubki zielonej neo HQ. Jakbyś była zainteresowana to mogę odstąpić

Widzę, że skórę mam raczej podobną w reakcjach do Zizu więc myślę, że najgorsze mam już za sobą i z każdym dniem będzie tylko lepiej
No właśnie Zizu, powiedz mi czy smarujesz dodatkowo twarz jakimś filtrem spf 50. Jeśli tak to jakim
minolda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-16, 08:39   #1248
Catherine1980
Rozeznanie
 
Avatar Catherine1980
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 740
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VII

Cytat:
Napisane przez LAPIEL Pokaż wiadomość
---------- Dopisano o 22:11 ---------- Poprzedni post napisano o 21:29 ----------

Acne Derm - cos Wam mowi ta nazwa ????
lapis polecałam Wam kiedys niemiecki skinoren - a acnederm to polski odpowiednik

skinoren działa na niespodzianki i rozjasnia przebarwienia potrądzikowe, plam hormonalnych nie rusza niestety, uzywam już może z 10tej tubki

ja uzywam teraz ducraya i skinorenu - mnie akurat teraz nic nie zapycha a mam czesto z tym problem

Laseczki 30 tka mi stuknęła , napiłam sie lampki wina i od razu uderzyło chyba organizm juz się przestawił na dzieści

Edytowane przez Catherine1980
Czas edycji: 2010-08-16 o 08:46
Catherine1980 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-16, 08:59   #1249
minolda
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: w-wa
Wiadomości: 76
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VII

Catherine sto lat!!!! sto lat!!!
: roza::r oza:
Wiem, że może ciężko Ci w to uwierzyć, ale teraz masz przed sobą 10 najlepszych lat życia. Dla mnie przedział między 30 a 40 lat to pełen rozkwit kobiecości
minolda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-08-16, 10:33   #1250
SzatAnka71
Zakorzenienie
 
Avatar SzatAnka71
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: ze Smoczej Jamy ;-)
Wiadomości: 12 737
GG do SzatAnka71
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VII

Catiśws zystkiego naj,naj,naj
Minolda ma rację,to będę piękne lata

Minolda dzieki wielkie ale zieloną bedę miała od Lapi,szukam niebieskiej
__________________


SzatAnka71 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-16, 10:52   #1251
zizuzan
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 53
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VII

Cytat:
Napisane przez Catherine1980 Pokaż wiadomość
Laseczki 30 tka mi stuknęła , napiłam sie lampki wina i od razu uderzyło chyba organizm juz się przestawił na dzieści
Pamiętam, że ja też miałam ogromnego doła. Myślałam że jak skończę 30tkę to nastąpi koniec świata. Ale to nie prawda i Minolda prawdę Ci mówi
Uszy do góry Kati! Spełnienia marzeń Ci życzę, pogody ducha i uśmiechu na co dzień

---------- Dopisano o 11:52 ---------- Poprzedni post napisano o 11:36 ----------

Cytat:
Napisane przez minolda Pokaż wiadomość
No właśnie Zizu, powiedz mi czy smarujesz dodatkowo twarz jakimś filtrem spf 50. Jeśli tak to jakim
Mam kilka- z avene, la roche posay, neoglis i z mesoestetic przysłali mi trochę próbek wraz z zestawem cosmelanu. Jestem na etapie poszukiwania najlepszego dla swojej paszczy. Najlepszy jak dotąd jest ten z mesoestetic, ale dziewczyny bardzo chwalą sobie melascream z durcay. A paszczę smaruję obowiązkowo tylko jak wyruszam z domu, jak siedzę to wystarcza cosmelan on sam w sobie ma filtry.
zizuzan jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-16, 11:11   #1252
minolda
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: w-wa
Wiadomości: 76
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VII

Cytat:
Napisane przez zizuzan Pokaż wiadomość
Mam kilka- z avene, la roche posay, neoglis i z mesoestetic przysłali mi trochę próbek wraz z zestawem cosmelanu. Jestem na etapie poszukiwania najlepszego dla swojej paszczy. Najlepszy jak dotąd jest ten z mesoestetic, ale dziewczyny bardzo chwalą sobie melascream z durcay. A paszczę smaruję obowiązkowo tylko jak wyruszam z domu, jak siedzę to wystarcza cosmelan on sam w sobie ma filtry.
Dzięki za info Napisz jeszcze proszę czym matowisz to okropne świecenie, które jest po nałożeniu chyba każdego filtra z wysokim faktorem
minolda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-16, 11:21   #1253
LAPIEL
Zakorzenienie
 
Avatar LAPIEL
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Poznań- Zielona Góra
Wiadomości: 3 220
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VII

Cati Wszystkiego Najlepszego
spelnienia marzen i planow oraz wiecznej mlodosci w duszy
witam w klubie pan 30 i + ....
tez dola mialam jak cholera w 30 ur. i do dzis mam a juz 3 lata od 30 minely
ale coz ,nie da sie miec rozumu i kobiecosci 30latki w mlodszym wieku ...i tego sexapilu

a i dzieki za info a propo Acne Dermu , tak myslalam ,ze to cos jak Skinoren ...moja szwagierka uzywa Skinorenu a ma plamy potradzikowe wlasnie i jej pomoglo bardzo , teraz ma ladna buzke ...tak myslalam ,ze to nie dla nas

......................

co do filtrow - Melascreen Durcay nie jest tak bardzo tlusty jak inne filtry i prawie nie bieli ...sprobujcie dziewczyny bo cena tez nie powala , kosztuje ok 35-40 zl ...i ma w sobie jakies skladniki rozjasniajace , takze w sam raz dla nas

Edytowane przez LAPIEL
Czas edycji: 2010-08-16 o 11:32
LAPIEL jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-16, 12:01   #1254
zizuzan
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 53
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VII

Cytat:
Napisane przez minolda Pokaż wiadomość
Dzięki za info Napisz jeszcze proszę czym matowisz to okropne świecenie, które jest po nałożeniu chyba każdego filtra z wysokim faktorem
Melascream z durcay jest podobno nieświecący i ładnie się wchłania, nie trzeba niczym go przysypywać Do swoich mazideł używam pudru matującego z kryolanu tu masz link http://www.kryolancitywarszawa.com.p...uct-flyer.html
aaa i we wcześniejszych częściach pamiętnika dziewczyny zachwalały skrobię ziemniaczaną Jak wyciapię swoje próbasy to skuszę się na ten melascrem bo nie cierpię mieć tyle wszystkiego na paszczy

Edytowane przez zizuzan
Czas edycji: 2010-08-16 o 12:12
zizuzan jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-16, 12:17   #1255
minolda
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: w-wa
Wiadomości: 76
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VII

ja też niecierpię tapety na twarzy o skrobii to wiem, ale próbowałam i to zupełnie nie dla mnie. Tak samo wszystkie cuda typu puder bambusowy, diamentowy, jedwabny też nie dla mnie no chyba, że zmieszane z jakimś mineralnym barwiącym..... No ale teraz kiedy skóra się łuszczy, to i tak człowiek wygląda jak
Tego Ducraya chyba też wypróbuję jak wyciapię to co teraz mam. A swoją drogą do mineralnej avenki nie mam już zupełnie serca. Bieli okropnie Chyba zostawię ją na przyszły rok do smarowania pleców podczas nurkowania
minolda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-16, 12:30   #1256
zizuzan
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 53
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VII

Ja wszystkie bielidła wklepuję na ramiona, które i tak są zawsze opalone albo raczę nimi swojego faceta, bo on blondas
I żebyś wiedziała, czasami lepiej się trochę świecić niż podkreślać wiszące skóry i mieć tonę cudów na twarzy. Z czasem spokojnie wrócisz do swojego ulubionego podkładu a tymczasem....
zizuzan jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-16, 13:11   #1257
minolda
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: w-wa
Wiadomości: 76
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VII

..... a tymczasem czekam na całkowite wybielenie bo jakoś intensywność depigmentacji spadła ale wiem, że to normalne....
Poza tym to dopiero 10 dzień od maski, więc mam jeszcze dużo czasu na efekt końcowy
minolda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-16, 13:48   #1258
LAPIEL
Zakorzenienie
 
Avatar LAPIEL
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Poznań- Zielona Góra
Wiadomości: 3 220
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VII

Kupcie sobie dziewczyny Melascreen , ja odkad go odkrylam juz nie patrze na inne filtry ...nie ma porwnania do filtrow LRP,Avene, SVR Biodermy czy Roc ....
Melascreen sie o wiele przyjemniej i latwiej aplikuje
co prawda nie wchlania sie do calkowitego matu ale nie bieli i nie jest tlusty jak te wyzej wymienione ...twarz wyglada naprawde ok ....ja nakladam podklad i sypki puderek lekko na czolo , nos i brode ale na samej twarzy bez make- upa wyglada calkiem dobrze , nie swieci sie buziak w kazdym razie ...

Edytowane przez LAPIEL
Czas edycji: 2010-08-16 o 13:55
LAPIEL jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-16, 14:12   #1259
zizuzan
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 53
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VII

A ja dziś 1 dzień w pracy po urlopie i po zabiegu! no i co usłyszałam od współpraowników? ....jak pani ładnie wyglada, jakoś pani tak odmłodniała i wogóle... hehehe nie są wtajemniczeni przez co kurna przeszła ale widać i słychać że warto!
Minolda ja widzę tzw cienie w miejscach gdzie były plamy i na pewno zrobię jeszcze raz maskę - tym bardziej że mi została na razie czeka w lodówce

---------- Dopisano o 15:12 ---------- Poprzedni post napisano o 15:04 ----------

Cytat:
Napisane przez LAPIEL Pokaż wiadomość
Kupcie sobie dziewczyny Melascreen
tak zrobimy Lapi
zizuzan jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-16, 14:15   #1260
LAPIEL
Zakorzenienie
 
Avatar LAPIEL
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Poznań- Zielona Góra
Wiadomości: 3 220
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VII

Beti , widze ,ze jestes ...powiedz mi uzywasz teraz cos2 czy czyms tam innym sie smarujesz ??? my obie nie lubimy cosmelanu ja mam przerwe aktualnie z cos2
....ale od pazdzernika zaczynam z cos2 znow , jeszcze nie wiem czy maske zrobie czy sam cos2 zaaplikuje ....zobacze jak moja twarz po tygodniu urlopu bedzie wygladala ....

Edytowane przez LAPIEL
Czas edycji: 2010-08-16 o 14:27
LAPIEL jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-11-07 11:31:53


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:54.