Zakupy na streawberrynet.com- kolorówka cz.XII - Strona 81 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-03-15, 19:36   #2401
Mariola13
Zakorzenienie
 
Avatar Mariola13
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 18 748
Dot.: Zakupy na streawberrynet.com- kolorówka cz.XII

Ja też dostałam swoje 2 kremy od Zeni
Gatineau pod oczy i serum dr. Brandta

No i wreszcie jestem zdecydowana po długich analizach na zakup aparatu Nikon D90, 18-105mm VR
Jutro jadę go kupić, bo właśnie jest w jednym miejscu w cenie 3.099 zł

Muszę chyba tylko poszukać kartę pamięci gdzieś na all, bo w tym sklepie 4MB kosztuje 88 zł to chyba sporo, bo na all widziałam 8MB za średnio 35 zł. Chyba, że musi być jakaś specjalna
__________________
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/originalslikestyle/
Mariola13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-15, 19:58   #2402
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 33 559
Dot.: Zakupy na streawberrynet.com- kolorówka cz.XII

Cytat:
Napisane przez Mariola13 Pokaż wiadomość
Ja też dostałam swoje 2 kremy od Zeni
Gatineau pod oczy i serum dr. Brandta

No i wreszcie jestem zdecydowana po długich analizach na zakup aparatu Nikon D90, 18-105mm VR
Jutro jadę go kupić, bo właśnie jest w jednym miejscu w cenie 3.099 zł

Muszę chyba tylko poszukać kartę pamięci gdzieś na all, bo w tym sklepie 4MB kosztuje 88 zł to chyba sporo, bo na all widziałam 8MB za średnio 35 zł. Chyba, że musi być jakaś specjalna
Si, sa rozne rodzaje. Do tego Nikona bedzie odpowiednia karta SD. Polecam celowac w firme Sandisk. Jesli chcesz zdjecia robic od czasu do czasu to karta Ultra w zupelnosci wystarczy. JEsli chcesz zajac sie tym na powazniej to polecam karty Extreme. Wtedy tez warto zainwestowac w czytnik kart Sandiska (Extreme). Dzieki temu zrzucisz zdjecia o wiele szybciej.
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-15, 20:24   #2403
ilios
PIP.
 
Avatar ilios
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 19 192
GG do ilios
Dot.: Zakupy na streawberrynet.com- kolorówka cz.XII

Mariola jak kupujesz aparat za 3000 to nie oszczedzaj 50 zł na karcie jakiejś kiepskiej firmy może Ci np się nagle popsuc i zdjęcia znikną (przy drozszej tez może ale mniejsza szansa ) poza tym od karty tez zależy jak szybko zdjęcia bedą się zapisywać kupisz sobie mega aparat, a potem będziesz musiała robić przerwy miedzy zdjęciami dłuższe niż to konieczne
ilios jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-15, 20:52   #2404
mejkapownia
Wtajemniczenie
 
Avatar mejkapownia
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 2 095
GG do mejkapownia
Dot.: Zakupy na streawberrynet.com- kolorówka cz.XII

Mariola, mój małż pracuje na Nikonach i kiedyś miał Sandiski wspomniane przez James - nie podołały teraz ma PQI i mimo baaaaaardzo częstego używania kart od 3 lat z zadną nic sie nie stało;
__________________
moje makijaże :

chłopiec czy dziewczynka ?

mejkapownia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-15, 21:03   #2405
Mariola13
Zakorzenienie
 
Avatar Mariola13
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 18 748
Dot.: Zakupy na streawberrynet.com- kolorówka cz.XII

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;25745103]Si, sa rozne rodzaje. Do tego Nikona bedzie odpowiednia karta SD. Polecam celowac w firme Sandisk. Jesli chcesz zdjecia robic od czasu do czasu to karta Ultra w zupelnosci wystarczy. JEsli chcesz zajac sie tym na powazniej to polecam karty Extreme. Wtedy tez warto zainwestowac w czytnik kart Sandiska (Extreme). Dzieki temu zrzucisz zdjecia o wiele szybciej.[/QUOTE]

Cytat:
Napisane przez ilios Pokaż wiadomość
Mariola jak kupujesz aparat za 3000 to nie oszczedzaj 50 zł na karcie jakiejś kiepskiej firmy może Ci np się nagle popsuc i zdjęcia znikną (przy drozszej tez może ale mniejsza szansa ) poza tym od karty tez zależy jak szybko zdjęcia bedą się zapisywać kupisz sobie mega aparat, a potem będziesz musiała robić przerwy miedzy zdjęciami dłuższe niż to konieczne
Dzięki dziewczyny
No właśnie w tym sklepie co będę kupować aparat to za te 88 zł. to jest karta Sandiska tylko nie wiem czy Extreme czy nie od razu weszłam na stronę dystrybutora i wszystkie te karty tam są
Wolałabym zainwestować w dobrą kartę, ale kurczę gdybym tę samą mogła kupić połowę taniej to nie ukrywam, że bym wolała, bo jeszcze filtr chcę kupić i torbę

Czy to jest np. odpowiednia karta do tego aparatu?
http://allegro.pl/show_item.php?item...%3E.%3C%2Fi%3E

---------- Dopisano o 22:03 ---------- Poprzedni post napisano o 22:01 ----------

Cytat:
Napisane przez mejkapownia Pokaż wiadomość
Mariola, mój małż pracuje na Nikonach i kiedyś miał Sandiski wspomniane przez James - nie podołały teraz ma PQI i mimo baaaaaardzo częstego używania kart od 3 lat z zadną nic sie nie stało;
Podrzucisz linka do odpowiedniej karty ? Bo ja jeszcze w tej kwestii jak "goryl we mgle"
__________________
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/originalslikestyle/
Mariola13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-15, 21:16   #2406
izabellini
Zakorzenienie
 
Avatar izabellini
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 4 648
Dot.: Zakupy na streawberrynet.com- kolorówka cz.XII

Cytat:
Napisane przez Mariola13 Pokaż wiadomość
Ja też dostałam swoje 2 kremy od Zeni
Gatineau pod oczy i serum dr. Brandta

No i wreszcie jestem zdecydowana po długich analizach na zakup aparatu Nikon D90, 18-105mm VR
Jutro jadę go kupić, bo właśnie jest w jednym miejscu w cenie 3.099 zł

Muszę chyba tylko poszukać kartę pamięci gdzieś na all, bo w tym sklepie 4MB kosztuje 88 zł to chyba sporo, bo na all widziałam 8MB za średnio 35 zł. Chyba, że musi być jakaś specjalna
Mariola, czekam na Twoją opinie o tych kremach, bo sama mam na nie chrapkę
ja też mam Nikona D 80 i kartę Kingston 6SD/4GB
tak jak piszą dziewczyny na karcie nie można oszczędzać
dobra karta musi trochę kosztować
izabellini jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-15, 21:22   #2407
milka-pilka
Zakorzenienie
 
Avatar milka-pilka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 344
Dot.: Zakupy na streawberrynet.com- kolorówka cz.XII

Doszedł do mnie dzisiaj everlasting Clarinsa # 110 Honey. Kolor idealny, żółciutki Dennyrose dzieki za wsparcie i jesli ktos mnie jeszcze na tego zolciaka namawial, a zapomnialam o nim to tez dziekuje

Ranko a i nie tylko - chce sobie kupic peeling enzymatyczny w proszku, mialyscie moze doswiadczenia z nimi? Albo Kanebo albo Dermalogica
mialam probki obu - jeden i drugi byl dobry no i zastanawiam sie, ktory kupic w najblizszej przyszlosci...
milka-pilka jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-03-15, 21:28   #2408
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 33 559
Dot.: Zakupy na streawberrynet.com- kolorówka cz.XII

Cytat:
Napisane przez mejkapownia Pokaż wiadomość
Mariola, mój małż pracuje na Nikonach i kiedyś miał Sandiski wspomniane przez James - nie podołały teraz ma PQI i mimo baaaaaardzo częstego używania kart od 3 lat z zadną nic sie nie stało;
A to zalezy jaki Sandisk. Jesli kupowal stary typ karty do nowszego aparatu to zapewne tak. Wazna jets tez predkosc itp itd.
Moj ojciec ma kilkanascie kart pamieci roznych typow wlasnie z Sandiska i wszystkie chodza super. Uwazam, ze to jedne z najlepszych kart.

Cytat:
Napisane przez Mariola13 Pokaż wiadomość
Dzięki dziewczyny
No właśnie w tym sklepie co będę kupować aparat to za te 88 zł. to jest karta Sandiska tylko nie wiem czy Extreme czy nie od razu weszłam na stronę dystrybutora i wszystkie te karty tam są
Wolałabym zainwestować w dobrą kartę, ale kurczę gdybym tę samą mogła kupić połowę taniej to nie ukrywam, że bym wolała, bo jeszcze filtr chcę kupić i torbę

Czy to jest np. odpowiednia karta do tego aparatu?
http://allegro.pl/show_item.php?item...%3E.%3C%2Fi%3E[COLOR="Silver"]
Wydaje mi sie, ze spokojnie wystarczy Ci karta Ultra. 8 GB to bardzo duzo. Sadze, ze wystarcza 4. Chyba, ze zamierzasz nagrywac dlugie filmiki.
Extreme to karta, ktora, jak juz pisalam, przyspieszy kopiowanie przy komplementarnym czytniku.
Do tego tak duza predkosc samej karty (wyzsza jest przy Extreme niz Ultra) jest glownie do tego, aby bez problemu robic zdjecia seryjnie tzn zrobic w bardzo krotkim odstepie czasu kilka zdjec np jak biegnie corka.

Edytowane przez 4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Czas edycji: 2011-03-15 o 21:34
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-15, 21:35   #2409
irsin
Zakorzenienie
 
Avatar irsin
 
Zarejestrowany: 2004-02
Lokalizacja: Wwa
Wiadomości: 7 119
GG do irsin
Dot.: Zakupy na streawberrynet.com- kolorówka cz.XII

Zenek moglby dac cos fajnego

Ja konam z bolku bo mam zator w piersi czyli guza i wszystko mnie dookola niego boli, zatrzymal sie tam pokarm.
irsin jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-15, 21:37   #2410
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 33 559
Dot.: Zakupy na streawberrynet.com- kolorówka cz.XII

Cytat:
Napisane przez irsin Pokaż wiadomość
Zenek moglby dac cos fajnego

Ja konam z bolku bo mam zator w piersi czyli guza i wszystko mnie dookola niego boli, zatrzymal sie tam pokarm.
Boli?
btw: musisz isc do lekarza czy samo sie to, wybacz wyrazenie, odetka?
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-16, 00:09   #2411
Mariola13
Zakorzenienie
 
Avatar Mariola13
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 18 748
Dot.: Zakupy na streawberrynet.com- kolorówka cz.XII

Cytat:
Napisane przez izabellini Pokaż wiadomość
Mariola, czekam na Twoją opinie o tych kremach, bo sama mam na nie chrapkę
ja też mam Nikona D 80 i kartę Kingston 6SD/4GB
tak jak piszą dziewczyny na karcie nie można oszczędzać
dobra karta musi trochę kosztować
Będziesz musiała nieco poczekać, bo właśnie kilka dni temu otworzyłam El pod oczy i dopiero jak go skończę, to zajmę się kolejnym
[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;25747713]A to zalezy jaki Sandisk. Jesli kupowal stary typ karty do nowszego aparatu to zapewne tak. Wazna jets tez predkosc itp itd.
Moj ojciec ma kilkanascie kart pamieci roznych typow wlasnie z Sandiska i wszystkie chodza super. Uwazam, ze to jedne z najlepszych kart.



Wydaje mi sie, ze spokojnie wystarczy Ci karta Ultra. 8 GB to bardzo duzo. Sadze, ze wystarcza 4. Chyba, ze zamierzasz nagrywac dlugie filmiki.
Extreme to karta, ktora, jak juz pisalam, przyspieszy kopiowanie przy komplementarnym czytniku.
Do tego tak duza predkosc samej karty (wyzsza jest przy Extreme niz Ultra) jest glownie do tego, aby bez problemu robic zdjecia seryjnie tzn zrobic w bardzo krotkim odstepie czasu kilka zdjec np jak biegnie corka.[/QUOTE]
za wyjasnienie w pigułce różnic
Cytat:
Napisane przez irsin Pokaż wiadomość
Zenek moglby dac cos fajnego

Ja konam z bolku bo mam zator w piersi czyli guza i wszystko mnie dookola niego boli, zatrzymal sie tam pokarm.
Może okłady z liści kapuchy Słyszałam, że podobno pomagają. Ja miałam guzki mlekowe pod pachami, na szczęście nie bolały i szybko zniknęły, ale chwila kiedy je przypadkiem "namacałam" była straszna - myślałam, że to węzły chłonne
__________________
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/originalslikestyle/
Mariola13 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-03-16, 06:20   #2412
ranka
Kici kici miau miau
 
Avatar ranka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: 3 city
Wiadomości: 26 574
Dot.: Zakupy na streawberrynet.com- kolorówka cz.XII

irsin - kapusta

ja tez mam Sandisk w Canonie i zawsze mialam Sandiski - sa godne

Milko - mialma i ten i ten - mysle ze to zalezy co chcesz osiagnac - najlepiej popatrz na sklady ja sie sklaniam ku peelingowi Dermalogiki- ma kwasy, nie wime tylko jak % to stoi.
Kanebo ma zdaje sie kwas hialuronowy - ale tez nie wiem na ktorej pozycji. w kazdym badz razie wole Dermalogike, Kanebo ma strasznie nafaszerowane te swoje produkty
__________________
wymienię

Instagram mój

Edytowane przez ranka
Czas edycji: 2011-03-16 o 06:21
ranka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-16, 06:55   #2413
p4w
Zakorzenienie
 
Avatar p4w
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 15 045
Dot.: Zakupy na streawberrynet.com- kolorówka cz.XII

irsin, okłady z kapusty i kup w aptece żelowe okłady i jeden trzymaj w lodówce a drugi podgrzewaj w mikrofali i przykładaj - przed karmieniem ciepły, a po zimny
delikatnie możesz rozmasowywać to miejsce, ale nie za dużo
jak pójdziesz do lekarza to będą nacinać i dostaniesz antybiotyk i pewnie skończysz karmienie, więc wypróbuj najpierw domowe metody

na gorączkę łyknij paracetamol - dasz radę - ja dałam i karmiłam prawie rok mimo powrotu do pracy, a na początku miałam ogromne problemy
__________________
Tomuś - nasz skarb jest z nami od 29.06.2009



3220g 54 cm

------------------

p4w jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-16, 07:14   #2414
milka-pilka
Zakorzenienie
 
Avatar milka-pilka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 344
Dot.: Zakupy na streawberrynet.com- kolorówka cz.XII

Cytat:
Napisane przez ranka Pokaż wiadomość
Milko - mialma i ten i ten - mysle ze to zalezy co chcesz osiagnac - najlepiej popatrz na sklady ja sie sklaniam ku peelingowi Dermalogiki- ma kwasy, nie wime tylko jak % to stoi.
Kanebo ma zdaje sie kwas hialuronowy - ale tez nie wiem na ktorej pozycji. w kazdym badz razie wole Dermalogike, Kanebo ma strasznie nafaszerowane te swoje produkty
dziekuje to pewnie zdecyduje sie na Dermalogica bo i cena lepsza
milka-pilka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-16, 07:34   #2415
ranka
Kici kici miau miau
 
Avatar ranka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: 3 city
Wiadomości: 26 574
Dot.: Zakupy na streawberrynet.com- kolorówka cz.XII

Milko:

tu jest sklad Dermalogica:

Microcrystalline Cellulose, Talc, Sodium Cocoyl Isethionate, Disodium Lauryl Sulfosuccinate, Sodium Lauroyl Glutamate, Colloidal Oatmeal, Rice Bran, Rice Starch, PCA, Allyl Methacrylates Crosspolymer, Hydrolyzed Wheat Protein, Limonene, Methylparaben, Titanium Dioxide, Allantoin, Salicylic Acid, Grapefruit Peel Oil, Papain, Ginkgo Biloba Leaf Extract, Camellia Sinensis Leaf Extract, Licorice Root Extract, Cyclodextrin, Melaleuca, Tea Tree Leaf Oil

a tu Kanebo:

Sklad: Sodium Myristoyl Glutamate, Sodium Lauroyl Glutamate, Corn (Zea Mays) Starch, Talc, Hydroxypropyl Corn Starch, Kaolin, Aluminium Silicate, Microcrystalline Cellulose, Disodium Lauryl Sulfosuccinate, Titanium Dioxide, Carrageenan (Chondrus Crispus), Silk Powder (Serica), Lactic Acid, Protease, Dipotassium Glycyrrhizate, Camellia Japonica Extract, Lipase, Ethyl Glucoside, Alcohol, Lysozyme Chloride, Methylparaben

dodaj moze to do analizy na biochemie
ja sie na tym srednio znam

---------- Dopisano o 08:34 ---------- Poprzedni post napisano o 08:33 ----------

nie wiem czy Kanebo nie jest lepsze ?
__________________
wymienię

Instagram mój
ranka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-16, 07:34   #2416
Mariola13
Zakorzenienie
 
Avatar Mariola13
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 18 748
Dot.: Zakupy na streawberrynet.com- kolorówka cz.XII

Cytat:
Napisane przez ranka Pokaż wiadomość
irsin - kapusta

ja tez mam Sandisk w Canonie i zawsze mialam Sandiski - sa godne
To pewnie na niego się zdecyduję
Cytat:
Napisane przez p4w Pokaż wiadomość
irsin, okłady z kapusty i kup w aptece żelowe okłady i jeden trzymaj w lodówce a drugi podgrzewaj w mikrofali i przykładaj - przed karmieniem ciepły, a po zimny
delikatnie możesz rozmasowywać to miejsce, ale nie za dużo
jak pójdziesz do lekarza to będą nacinać i dostaniesz antybiotyk i pewnie skończysz karmienie, więc wypróbuj najpierw domowe metody

na gorączkę łyknij paracetamol - dasz radę - ja dałam i karmiłam prawie rok mimo powrotu do pracy, a na początku miałam ogromne problemy
O, dziewczyny potwierdzają, że okłady z kapusty - wypróbuj
__________________
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/originalslikestyle/
Mariola13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-16, 07:43   #2417
ennkaa
Zakorzenienie
 
Avatar ennkaa
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: takie tam wsiomiasto
Wiadomości: 10 170
GG do ennkaa
Dot.: Zakupy na streawberrynet.com- kolorówka cz.XII

irsin ja miałam z córką zapaleie co dwa tygonie. Z synem ani razu. Nie wiem co ta mała bździna mi robiła z tymi cyckami ale wiecznie gorączka 40 stopni i ból nie do wytrzymania. Potem na dwa tygodnie spokój i znowu z drugim cycku i tak w kółko. Tak jak dziewczyny piszą. Ja kupowałam kapustę , trzymałam w lodówce. Albo te żelowe wkładki. No i jak najwięcej karm tą piersią to ci to dziecko wyssie.

BTW..babki..która się zna na okularach słonecznych? Wypatrzyłam sobie Exess ale nie znam tej firmy kompletnie. Chciałam polaroid, ale mi optyk odradził i doradził te. Zresztą fason bardzo fajny ale nie wiem czy warte ceny.
Szukałam w necie czegoś na ich temat ale ubogo.
__________________
...Im bardziej Puchatek zaglądał do środka, tym bardziej Prosiaczka tam nie było...
ennkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-16, 07:54   #2418
ilios
PIP.
 
Avatar ilios
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 19 192
GG do ilios
Dot.: Zakupy na streawberrynet.com- kolorówka cz.XII

ja mialam okulary przeciwsloneczne exess i bardzo je lubilam [tzn nadal lubie, ale dostalam od sis Reybany, a jeszcze od TZa wyludzilam jeog Reybany aviatorowe ]
kupilam je w sklepie optycznym, wiec maja filtry itp. nosilam je 2 lata i sie nie rozpadly. i jak pisze - nadal moglabym je nosic, ale caly zeszly sezon nosilam moje nowe
ilios jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-16, 08:06   #2419
ennkaa
Zakorzenienie
 
Avatar ennkaa
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: takie tam wsiomiasto
Wiadomości: 10 170
GG do ennkaa
Dot.: Zakupy na streawberrynet.com- kolorówka cz.XII

o dzięki iliosie...a ile za nie dałaś? żebym nie przepłaciła
"moje" trzeszczą 240
a moze lepiej raybany własnie sobie trzasnąć?
__________________
...Im bardziej Puchatek zaglądał do środka, tym bardziej Prosiaczka tam nie było...
ennkaa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-03-16, 08:37   #2420
ilios
PIP.
 
Avatar ilios
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 19 192
GG do ilios
Dot.: Zakupy na streawberrynet.com- kolorówka cz.XII

ja placilam jakos cos kolo 180 zl, no ale wlasnie bylo to w 2008 chyba
reybany sa boooskie ja je uwielbiam chociaz powiem szczerze, ze sama to bym sobie pewnie nie kupila ich no ale teraz mam 2 pary RB, wiec jestem okularowo zaspokojona
[z nimi plus jest taki, ze prawie kazdy dobrze w nich wyglada i to mowie ja - ktora w wiekszosci okularow przeciwslonecznych wyglada jak zombie
ilios jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-16, 08:49   #2421
ranka
Kici kici miau miau
 
Avatar ranka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: 3 city
Wiadomości: 26 574
Dot.: Zakupy na streawberrynet.com- kolorówka cz.XII

tez mam raybany klasyczne.
ale sa dosc drogie.
u mnie zaspiewali za nie 500 zl
__________________
wymienię

Instagram mój
ranka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-16, 08:53   #2422
ennkaa
Zakorzenienie
 
Avatar ennkaa
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: takie tam wsiomiasto
Wiadomości: 10 170
GG do ennkaa
Dot.: Zakupy na streawberrynet.com- kolorówka cz.XII

hmmm..podjadę i przymierzę te RB..ale własciwie to nie jestem jako przekonana do nich...
no ale jak chwalisc te Exess i mi fason pasuje to je kupię..tylko sprawdzę te ich UV czy IQ

---------- Dopisano o 09:53 ---------- Poprzedni post napisano o 09:52 ----------

ano właśnie..RB zbójecko drogie ale przynajmniej firmę znam. A tak to się bałam kupować w ciemno..
__________________
...Im bardziej Puchatek zaglądał do środka, tym bardziej Prosiaczka tam nie było...
ennkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-16, 09:09   #2423
irsin
Zakorzenienie
 
Avatar irsin
 
Zarejestrowany: 2004-02
Lokalizacja: Wwa
Wiadomości: 7 119
GG do irsin
Dot.: Zakupy na streawberrynet.com- kolorówka cz.XII

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;25747929]Boli?
btw: musisz isc do lekarza czy samo sie to, wybacz wyrazenie, odetka?[/QUOTE]

musze masowac i robic oklady, w najgorszym wypadku dostaje sie antybiotyki

---------- Dopisano o 09:09 ---------- Poprzedni post napisano o 09:07 ----------

Cytat:
Napisane przez p4w Pokaż wiadomość
irsin, okłady z kapusty i kup w aptece żelowe okłady i jeden trzymaj w lodówce a drugi podgrzewaj w mikrofali i przykładaj - przed karmieniem ciepły, a po zimny
delikatnie możesz rozmasowywać to miejsce, ale nie za dużo
jak pójdziesz do lekarza to będą nacinać i dostaniesz antybiotyk i pewnie skończysz karmienie, więc wypróbuj najpierw domowe metody

na gorączkę łyknij paracetamol - dasz radę - ja dałam i karmiłam prawie rok mimo powrotu do pracy, a na początku miałam ogromne problemy
Boze nie wiedzialam,ze to nacinaja :O
mam takie oklady zelowe w domu wiec je zaraz wyprobuje.
irsin jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-16, 09:18   #2424
ennkaa
Zakorzenienie
 
Avatar ennkaa
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: takie tam wsiomiasto
Wiadomości: 10 170
GG do ennkaa
Dot.: Zakupy na streawberrynet.com- kolorówka cz.XII

irsinku, nacinają w ostateczności, nic nie bojaj.Ja wiem,ze boli ale jak najczęściej przystawiaj do tej piersi dziecko. To najlepszy masaż, raz dwa CI odetka co trzeba. Powodzenia!
__________________
...Im bardziej Puchatek zaglądał do środka, tym bardziej Prosiaczka tam nie było...
ennkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-16, 09:23   #2425
nobrit
Zadomowienie
 
Avatar nobrit
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 724
Dot.: Zakupy na streawberrynet.com- kolorówka cz.XII

Cytat:
Napisane przez vril Pokaż wiadomość
Na Tru quady i trojki Clinique.
och jak dobrze, że mnie już przeszła miłość do nich
Cytat:
Napisane przez irsin Pokaż wiadomość
Zenek moglby dac cos fajnego

Ja konam z bolku bo mam zator w piersi czyli guza i wszystko mnie dookola niego boli, zatrzymal sie tam pokarm.
Jezu jakie to straszne musi być, współczuję

Mariolu, jakie Ty teraz nam będziesz piękne zdjęcia wrzucać
nobrit jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-16, 09:41   #2426
majade
Zakorzenienie
 
Avatar majade
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 4 719
Dot.: Zakupy na streawberrynet.com- kolorówka cz.XII

przerobiłam kilka par p/słonecznych exesów (2?) i były super. Jedne wiciąż wożę w aucie jako rezerwę a mam je 8 lat Trwałe, wytrzymałe i ładne. Polecam.
Raybany też są ok ale mam z cieniowanymi szkłami i jestem trochę zła na swój wybór, bo one są raczej do zadawania szyku niż chroniące przed słońcem No i exesy duuzo tańsze.
__________________

majade jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-16, 10:46   #2427
kaixia
Raczkowanie
 
Avatar kaixia
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: Stalowa Wola
Wiadomości: 410
GG do kaixia
Dot.: Zakupy na streawberrynet.com- kolorówka cz.XII

Cytat:
Napisane przez ennkaa Pokaż wiadomość
hmmm..podjadę i przymierzę te RB..ale własciwie to nie jestem jako przekonana do nich...
no ale jak chwalisc te Exess i mi fason pasuje to je kupię..tylko sprawdzę te ich UV czy IQ

---------- Dopisano o 09:53 ---------- Poprzedni post napisano o 09:52 ----------

ano właśnie..RB zbójecko drogie ale przynajmniej firmę znam. A tak to się bałam kupować w ciemno..
ja noszę Exess jako korekcyjne i baaaardzo mi pasują te oprawki. optyk u którego je zamawiałam twierdził, że ta firma produkuje oprawki dla Giorgio Armaniego, a jako Exess produkuje "pod siebie". nie znam tej f-my od strony okularów p.słonecznych i tu się nie wypowiadam, ale oprawki są naprawdę godne polecenia
__________________
Zrozumienie jest jak zimna woda na pustyni, ratuje życie ale może też zabić.
kaixia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-16, 10:53   #2428
ennkaa
Zakorzenienie
 
Avatar ennkaa
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: takie tam wsiomiasto
Wiadomości: 10 170
GG do ennkaa
Dot.: Zakupy na streawberrynet.com- kolorówka cz.XII

no to fajowo majade, bo kupiłam
niestety...ostatnie były z mojego fasonu i mają ledwie widoczną (ale jednak) ryskę na oprawce. Ale jednak je wzięłam, bo znając mnie za chwilę i tak pojawią się ryski a kupiłam je w końcu za 200 PLN. A powiedzcie mi...bo nie wiem czy tak ma być...te moje mają taki luz w szkłach...one tak mają?
__________________
...Im bardziej Puchatek zaglądał do środka, tym bardziej Prosiaczka tam nie było...
ennkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-16, 10:59   #2429
ennkaa
Zakorzenienie
 
Avatar ennkaa
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: takie tam wsiomiasto
Wiadomości: 10 170
GG do ennkaa
Dot.: Zakupy na streawberrynet.com- kolorówka cz.XII

Cytat:
Napisane przez kaixia Pokaż wiadomość
ja noszę Exess jako korekcyjne i baaaardzo mi pasują te oprawki. optyk u którego je zamawiałam twierdził, że ta firma produkuje oprawki dla Giorgio Armaniego, a jako Exess produkuje "pod siebie". nie znam tej f-my od strony okularów p.słonecznych i tu się nie wypowiadam, ale oprawki są naprawdę godne polecenia
no i fajowo! enek ma takie
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg ScreenHunter_40 Mar. 16 11.56.jpg (24,7 KB, 37 załadowań)
__________________
...Im bardziej Puchatek zaglądał do środka, tym bardziej Prosiaczka tam nie było...
ennkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-16, 11:02   #2430
majade
Zakorzenienie
 
Avatar majade
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 4 719
Dot.: Zakupy na streawberrynet.com- kolorówka cz.XII

Cytat:
Napisane przez ennkaa Pokaż wiadomość
no i fajowo! enek ma takie
i jakie ciemne dawaj model!!
hmm co do latania szybki to nie wiem sama, może po prostu nie macaj za bardzo. Sama z siebie sie przemieszcza, czy jak dłubiesz?
__________________

majade jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:27.