Pixie Cosmetics, czyli nasze polskie minerałki :) - Strona 134 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Kosmetyki mineralne

Notka

Kosmetyki mineralne Lubisz kosmetyki mineralne? Chcesz pogłębić swoją wiedzę? Wiemy wszystko o kosmetykach mineralnych. Zapraszamy do dyskusji.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-01-06, 14:53   #3991
Caraxa
Raczkowanie
 
Avatar Caraxa
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 299
Dot.: Pixie Cosmetics, czyli nasze polskie minerałki :)

Cytat:
Napisane przez antunka Pokaż wiadomość
To też moje pierwsze minerały. Testowałam EDM, Pixie i Lily Lolo i zdecydowałam się na Pixie. I też miałam problem z wyborem koloru bo co najmniej 4 kolory mi pasowały. Ale po 3 teście paskowym metodą eliminacji wybrałam Calistę
Widzę, że zdecydowałaś się na Calistę jaki poziom jasności testowałaś? i który odcień z Lily Lolo najlepiej Ci pasował?
Ja używam Caliste 1 i baaardzo mi pasuję ale i tak kusi mnie w przyszłości jeszcze przetestowanie LL (i Meow zresztą też... ) i chcę mniej więcej wiedzieć w jaki odcień celować.
__________________
kliknij i pomóż wilkom:
http://www.care2.com/click-to-donate/wolves/


_____________________

http://youtu.be/t3DPCQjlanM Moja inspiracja.
Caraxa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-06, 15:03   #3992
antunka
Zakorzenienie
 
Avatar antunka
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 4 088
Dot.: Pixie Cosmetics, czyli nasze polskie minerałki :)

Cytat:
Napisane przez Caraxa Pokaż wiadomość
Widzę, że zdecydowałaś się na Calistę jaki poziom jasności testowałaś? i który odcień z Lily Lolo najlepiej Ci pasował?
Ja używam Caliste 1 i baaardzo mi pasuję ale i tak kusi mnie w przyszłości jeszcze przetestowanie LL (i Meow zresztą też... ) i chcę mniej więcej wiedzieć w jaki odcień celować.
Mam Calistę 0. A z Lily odpowiada mi Warm Peach. Kolor troszkę cieplejszy niż Calista i bardziej ożywia cerę ale słabiej kryje więc kupię go dopiero na wiosnę/lato. Teraz potrzebuję większego krycia

W przyszłości też zamierzam wypróbować inne minerały jak Lucy, Meow, Lumiere itp. Póki co zdecydowałam się na pierwszego biga bo próbki mimo wszystko drogo wychodzą. A jeszcze muszę uzupełnić kolekcję pędzli i kupić pełnowymiarowe korektory
antunka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-06, 15:52   #3993
Caraxa
Raczkowanie
 
Avatar Caraxa
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 299
Dot.: Pixie Cosmetics, czyli nasze polskie minerałki :)

Cytat:
Napisane przez antunka Pokaż wiadomość
Mam Calistę 0. A z Lily odpowiada mi Warm Peach. Kolor troszkę cieplejszy niż Calista i bardziej ożywia cerę ale słabiej kryje więc kupię go dopiero na wiosnę/lato. Teraz potrzebuję większego krycia

W przyszłości też zamierzam wypróbować inne minerały jak Lucy, Meow, Lumiere itp. Póki co zdecydowałam się na pierwszego biga bo próbki mimo wszystko drogo wychodzą. A jeszcze muszę uzupełnić kolekcję pędzli i kupić pełnowymiarowe korektory
Dzięki za błyskawiczną odpowiedź.
Kurcze z LL chyba będę musiała celować w odcienie idące bardziej w stronę zimnych kolorów, chodź boję się jak ognia różowości w podkładach. Mimo że sama mam taki odcień paszczy, to zwykle skutkuję to: różowa buzia + różowy podkład = efekt świnka Pigi.

Oj tak, próbki mogą doprowadzić do ruiny każdy portfel. Ja już mam za sobą przygodę z Lucy, ale nie byłam zadowolona.
Jeśli chodzi o korektor, to czekam z niecierpliwością na pojawienie się różowego Pixie w nowym opakowaniu.
__________________
kliknij i pomóż wilkom:
http://www.care2.com/click-to-donate/wolves/


_____________________

http://youtu.be/t3DPCQjlanM Moja inspiracja.
Caraxa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-06, 16:46   #3994
anula881214
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 30
Dot.: Pixie Cosmetics, czyli nasze polskie minerałki :)

Nie wiecie co dzieje się z Matt&Smooth Powder? Od dłuższego czasu nie widzę jego aukcji, a właśnie kończę swoje pudełeczko
__________________
"Nie bój się dużego kroku-nie pokonasz przepaści dwoma małymi..."
anula881214 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-06, 19:45   #3995
antunka
Zakorzenienie
 
Avatar antunka
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 4 088
Dot.: Pixie Cosmetics, czyli nasze polskie minerałki :)

Cytat:
Napisane przez anula881214 Pokaż wiadomość
Nie wiecie co dzieje się z Matt&Smooth Powder? Od dłuższego czasu nie widzę jego aukcji, a właśnie kończę swoje pudełeczko
Chyba spowodowane było to wprowadzeniem nowego opakowania. Chwilowo na aukcjach nic nie było i dopiero się pojawia. Ale na kosmetykach-mineralnych powinien być.

A jak się sprawuje ten puder? Dobrze matuje? masz może porównanie z innym pudrem np z EDM?
antunka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-07, 16:12   #3996
anula881214
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 30
Dot.: Pixie Cosmetics, czyli nasze polskie minerałki :)

Cytat:
Napisane przez antunka Pokaż wiadomość
Chyba spowodowane było to wprowadzeniem nowego opakowania. Chwilowo na aukcjach nic nie było i dopiero się pojawia. Ale na kosmetykach-mineralnych powinien być.

A jak się sprawuje ten puder? Dobrze matuje? masz może porównanie z innym pudrem np z EDM?
Ładnie matuje i wygładza, po paru godzinach trzeba zrobić poprawki, ale nie widziałam jeszcze pudru, który trzymałby się idealnie przez cały dzień. Niestety nie mogę porównać go z innym pudrem.
Co do nowych opakowań, to wypadają blado w porównaniu z poprzednimi
__________________
"Nie bój się dużego kroku-nie pokonasz przepaści dwoma małymi..."
anula881214 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-07, 19:02   #3997
paulinka009
Zadomowienie
 
Avatar paulinka009
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 1 139
Dot.: Pixie Cosmetics, czyli nasze polskie minerałki :)

tak te nowe siteczka sa beznadziejne nawet z nakleją podkład lata po całym pudełeczku
__________________
"...Tobie przed Bogiem obiecać,
że nie opuszczę Cię..."
--> 30 czerwca 2012 )

paulinka009 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-01-09, 15:06   #3998
_Sarenka_
Zadomowienie
 
Avatar _Sarenka_
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: podkarpacie
Wiadomości: 1 008
Dot.: Pixie Cosmetics, czyli nasze polskie minerałki :)

zapomniałam napisac, ze odcien SINNIE 1 uzywam jako korektor pod oczy i jest fajnie ale kusi mnie ukręcenie tego korektora na bazie olejów, robiła ktoras?
_Sarenka_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-10, 19:59   #3999
Joasia Be
Rozeznanie
 
Avatar Joasia Be
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 510
Dot.: Pixie Cosmetics, czyli nasze polskie minerałki :)

Przyszło do mnie Sinnie 2 i aż się boję użyć, takie mocno żółte jest. Czy któraś z Was używa? Sarenka pisałaś o Sinnie 1, ale jedynka to jakby sama z siebie jest jasna, więc i ta żółtość pewnie mniej intensywna. Musze poczekać na dzień, kiedy będę się malować w świetle dziennym, a więc jeszcze 1,5 tygodnia, ale korci mnie, tylko boję się, ze będę wyglądać jak chińczyk i dopiero w pracy to wyjdzie
__________________
Wymiana mineralna - naturalna https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...4#post28276464
Joasia Be jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-10, 20:08   #4000
_Sarenka_
Zadomowienie
 
Avatar _Sarenka_
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: podkarpacie
Wiadomości: 1 008
Dot.: Pixie Cosmetics, czyli nasze polskie minerałki :)

Cytat:
Napisane przez Joasia Be Pokaż wiadomość
Przyszło do mnie Sinnie 2 i aż się boję użyć, takie mocno żółte jest. Czy któraś z Was używa? Sarenka pisałaś o Sinnie 1, ale jedynka to jakby sama z siebie jest jasna, więc i ta żółtość pewnie mniej intensywna. Musze poczekać na dzień, kiedy będę się malować w świetle dziennym, a więc jeszcze 1,5 tygodnia, ale korci mnie, tylko boję się, ze będę wyglądać jak chińczyk i dopiero w pracy to wyjdzie
sprobuj pod oczy jak coś
_Sarenka_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-10, 20:25   #4001
Joasia Be
Rozeznanie
 
Avatar Joasia Be
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 510
Dot.: Pixie Cosmetics, czyli nasze polskie minerałki :)

Cytat:
Napisane przez _Sarenka_ Pokaż wiadomość
sprobuj pod oczy jak coś
Tylko że ja pod oczy nic oprócz podkładu nie kładę
__________________
Wymiana mineralna - naturalna https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...4#post28276464
Joasia Be jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-01-11, 15:56   #4002
skarpetta
Wtajemniczenie
 
Avatar skarpetta
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Lubin (Dolny Śląsk)
Wiadomości: 2 136
Dot.: Pixie Cosmetics, czyli nasze polskie minerałki :)

Cytat:
Napisane przez _Sarenka_ Pokaż wiadomość
zapomniałam napisac, ze odcien SINNIE 1 uzywam jako korektor pod oczy i jest fajnie ale kusi mnie ukręcenie tego korektora na bazie olejów, robiła ktoras?
Ja zamierzam
skarpetta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-11, 16:19   #4003
antunka
Zakorzenienie
 
Avatar antunka
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 4 088
Dot.: Pixie Cosmetics, czyli nasze polskie minerałki :)

Cytat:
Napisane przez skarpetta Pokaż wiadomość
Ja zamierzam
Ja też zamierzam bo sypkie włażą w zmarszczki. Ale jakich olejów użyć?
antunka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-11, 16:29   #4004
Katrina93
Rozeznanie
 
Avatar Katrina93
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 542
Dot.: Pixie Cosmetics, czyli nasze polskie minerałki :)

Myślę że tu znajdziecie część odpowiedzi na pytania

http://duafterdark.blogspot.com/2010...-uzytkowa.html

Któraś z wizażanek bodajże robiła ten korektor.
Katrina93 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-11, 18:35   #4005
SANDRAD
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 10
Dot.: Pixie Cosmetics, czyli nasze polskie minerałki :)

Witam! Mam pytanie- jak mam dobrać podkład Pixie, który chcę kupić na all. Jest tam tyle odcieni, że nie wiem w ogóle w co celować, nie mam w tym doswiadczenia, może ktoś mi pomoże Podkład musi być kryjacy bo mam cerę z naczynkami i trądzikiem. Obecnie używam podkładu Lirene matujacego beżowego i ten odcień mi pasuje
SANDRAD jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-12, 13:18   #4006
Caraxa
Raczkowanie
 
Avatar Caraxa
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 299
Dot.: Pixie Cosmetics, czyli nasze polskie minerałki :)

Cytat:
Napisane przez SANDRAD Pokaż wiadomość
Witam! Mam pytanie- jak mam dobrać podkład Pixie, który chcę kupić na all. Jest tam tyle odcieni, że nie wiem w ogóle w co celować, nie mam w tym doswiadczenia, może ktoś mi pomoże Podkład musi być kryjacy bo mam cerę z naczynkami i trądzikiem. Obecnie używam podkładu Lirene matujacego beżowego i ten odcień mi pasuje
Warto napisać do pani Sylwii (właścicielki Pixie) w tej sprawie, na pewno Ci pomoże, to bardzo miła osoba i śmiało możesz pisać. Najlepiej zrób zdjęcie twarzy (może być kawałek, jeśli nie chcesz całej, tylko tak by szyja też była widoczna) w świetle dziennym, sztuczne przekłamuje kolory i wyślij je do pani Sylwii razem z opisem twarzy (tzn. jaki ma odcień, czy jest jasna czy ciemna, że ma naczynka,itp. i co do tej pory używałaś). P. Sylwia na pewno coś Ci doradzi.
__________________
kliknij i pomóż wilkom:
http://www.care2.com/click-to-donate/wolves/


_____________________

http://youtu.be/t3DPCQjlanM Moja inspiracja.
Caraxa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-16, 09:06   #4007
esterr
Zakorzenienie
 
Avatar esterr
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 4 601
Dot.: Pixie Cosmetics, czyli nasze polskie minerałki :)

Dziewczyny które odcienie z Pixie najbardziej pasują do Light Golden VV, Light Medium Golden VV lub Light Medium Warm VV z Lumiere?
__________________
Wymianka
esterr jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-16, 09:17   #4008
zetuzetia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 3 926
GG do zetuzetia
Dot.: Pixie Cosmetics, czyli nasze polskie minerałki :)

Wydaje mi się, że mogłabyś przyjrzeć się Caliście (z tego co pamiętam, a teraz nie mogę sprawdzić, bo wszystkie próbki zostawiłam w drugim mieszkaniu )
zetuzetia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-16, 09:54   #4009
esterr
Zakorzenienie
 
Avatar esterr
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 4 601
Dot.: Pixie Cosmetics, czyli nasze polskie minerałki :)

Cytat:
Napisane przez zetuzetia Pokaż wiadomość
Wydaje mi się, że mogłabyś przyjrzeć się Caliście (z tego co pamiętam, a teraz nie mogę sprawdzić, bo wszystkie próbki zostawiłam w drugim mieszkaniu )
Calista chyba zbyt ziemista dla mnie. Obstawiam coś bardziej zółtego np Blossom czy Shaylee. Dzwoniłam przed chwilą do biura sklepu kosmetyki-mineralne i moje typy się potwierdziły , zaproponowano mi jeszcze żebym się przyjrzała Sinnie .
__________________
Wymianka
esterr jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-01-16, 10:03   #4010
ranka
Kici kici miau miau
 
Avatar ranka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: 3 city
Wiadomości: 26 574
Dot.: Pixie Cosmetics, czyli nasze polskie minerałki :)

moze Ayperi albo Tinkerbell?

ja uzywalam wczesniej Lumiere Faurly Warm i to bylo zgodne z Ayperi Tinkerbell jest bardziej zolty
__________________
wymienię

Instagram mój
ranka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-16, 11:33   #4011
esterr
Zakorzenienie
 
Avatar esterr
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 4 601
Dot.: Pixie Cosmetics, czyli nasze polskie minerałki :)

Cytat:
Napisane przez ranka Pokaż wiadomość
moze Ayperi albo Tinkerbell?

ja uzywalam wczesniej Lumiere Faurly Warm i to bylo zgodne z Ayperi Tinkerbell jest bardziej zolty
Zamówiłam jeszcze większe żółtki .
Zobaczymy czy dobrze typowałam .

Jak długo idzie paczka ze sklepu kosmetyki-mineralne?
__________________
Wymianka
esterr jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-16, 17:48   #4012
TEKIShA*
Rozeznanie
 
Avatar TEKIShA*
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Polska w kształcie serca
Wiadomości: 863
Dot.: Pixie Cosmetics, czyli nasze polskie minerałki :)

do 4 dni mi szły do paczkomatu, tylko tak zamiawiam.
__________________
- Il en est du véritable amour comme de l'apparition des esprits;
tout le monde en parle, mais peu de gens en ont vu.

François, duc de La Rochefoucauld



TEKIShA* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-16, 18:08   #4013
esterr
Zakorzenienie
 
Avatar esterr
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 4 601
Dot.: Pixie Cosmetics, czyli nasze polskie minerałki :)

Cytat:
Napisane przez TEKIShA* Pokaż wiadomość
do 4 dni mi szły do paczkomatu, tylko tak zamiawiam.
Wzięłam przesyłkę kurierem, dziś złozyłam zamówienie, dziś wysłali. Może jutro będę miała
__________________
Wymianka
esterr jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-17, 13:35   #4014
esterr
Zakorzenienie
 
Avatar esterr
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 4 601
Dot.: Pixie Cosmetics, czyli nasze polskie minerałki :)

Dostałam rano swoje zamówienie .

Od razu wzięłam się do testowania. Na I ogień poszedł Calista 1, najbardziej neutralny spośród zamawianych. Kolor ciut za blady i za mało żółty, ja jednak potrzebuję większych żółtków. Mimo to ładnie się wtopił i przy odrobinie różu i bronzera buzia wyglądała .
Jestem bardzo zadowolona z aplikacji, podkład nakłada się bardzo łatwo, pieknie się rozciera i nie robi maski. Nałożyłam 2 cieniusieńkie warstwy (tyle proszku w Lumiere używałam na 1 warstwę) i cera była bez skazy, idealna. Nawet korektor nie był potrzebny. Aha, piszę o formule CdL.
Nakładałam flat topem Pixi, który też bardzo mi przypasował, flaty np Hakuro mogą się schować (w mojej opinii). Pixi ma odpowiedniej długości włosie, Hakuro za krótkie i gęste i łatwo sobie nimi zrobić maskę, z flatem Pixie to nie grozi. Podkład nakładałam wilgotnym pędzlem.
Makijaż robiłam ok 10 rano i do teraz trwa w niezmiennym stanie, nic się nie błyszczy, nie warzy, po prostu nie widać go na twarzy.

Na razie jestem bardzo na tak, zachwyty zostawię na później, jeśli podkład będzie dalej się tak spisywał to na pewno kupię biga .

Kontakt ze sklepem rewelacyjny, bardzo dbają o klienta. Nie dostałam 1 próbki, zadzwoniłam i Pani powiedziała że jeszcze dziś mi ją wyśle , byłam w szoku, bo przesyłka bedzie droższa niż wartość owej próbki .
__________________
Wymianka
esterr jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-18, 11:09   #4015
esterr
Zakorzenienie
 
Avatar esterr
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 4 601
Dot.: Pixie Cosmetics, czyli nasze polskie minerałki :)

c.d.

CdL niestety na mojej mieszanej cerze dość szybko się wybłyszcza i robi się ciastowaty (szczególnie na nosie), przy nakładaniu na sucho niestety też, choć nie tak szybko jak to ma miejsce przy aplikacji wilgotnym pędzlem. Szkoda, bo Lumiere VV spisywał się idealnie i miałam nadzieję że znalazłam naszego polskiego zastępcę, w dodatku kolor Pixie pasuje mi idealnie - Cameo 1.
Nie wiem w czym rzecz, bo wczoraj spisywał się dużo lepiej a dziś niestety...
No nic, testuję i obserwuję podkład dalej.
Co dziwne, ani na all, ani w sklepie mineralne kosmetyki nie ma wielu odcieni w refilach i bigach, są tylko próbki

Pisałam do p Sylwii z all jaki podkład najbardziej poleca do cer mieszanych, odpowiedziała że warto spróbować Cover De Luxe oraz Complexion Perfector, a najbardziej preferowany jest podkład umiarkowanie matujący a obszary wymagające zmatowienia nalezy potraktować pudrem matującym, który niedługo dołączy do oferty Pixie...
__________________
Wymianka
esterr jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-18, 20:48   #4016
Joasia Be
Rozeznanie
 
Avatar Joasia Be
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 510
Dot.: Pixie Cosmetics, czyli nasze polskie minerałki :)

Esterr, ja też mam mieszaną cerę, zimą lubi się przesuszać i jednocześnie świecić (nos) i CdL kompletnie mi nie podpasował. Za to CP jest super - używam go już dosć długo - chyba z 3 razy zamawiałam próbki, bo nie mopgę trafić, ale już jestem bardzo blisko swojego typu. Jest naprawdę świetny, nie wysusza, a jednocześnie pozostawia mat - ostatnio jedyny podkład, przy którym około 11 nie muszę bibułkami dotykać nosa.Mam nadzieję, zę moja cera się nim nie znuży za szybko (a ma takie skłonności).
__________________
Wymiana mineralna - naturalna https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...4#post28276464
Joasia Be jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-18, 21:38   #4017
esterr
Zakorzenienie
 
Avatar esterr
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 4 601
Dot.: Pixie Cosmetics, czyli nasze polskie minerałki :)

Cytat:
Napisane przez Joasia Be Pokaż wiadomość
Esterr, ja też mam mieszaną cerę, zimą lubi się przesuszać i jednocześnie świecić (nos) i CdL kompletnie mi nie podpasował. Za to CP jest super - używam go już dosć długo - chyba z 3 razy zamawiałam próbki, bo nie mopgę trafić, ale już jestem bardzo blisko swojego typu. Jest naprawdę świetny, nie wysusza, a jednocześnie pozostawia mat - ostatnio jedyny podkład, przy którym około 11 nie muszę bibułkami dotykać nosa.Mam nadzieję, zę moja cera się nim nie znuży za szybko (a ma takie skłonności).
Właśnie dziś kliknęłam na próbki CP, zobaczymy jak się będzie spisywał. Kurcze, już chce mieć wreszcie biga .
U mnie CdL podkreślił dziś jeszcze suche skórki o których nawet nie wiedziałam że są, bo cera mi się nie przesusza. To drugi podkład, który tego dokonał (wczesniej zrobił to Matchmaster z MACa). Więc tym bardziej niecierpliwie czekam na próbki CP .

A nie wolisz wysłać zdjęcia p Sylwii, na pewno Ci doradzi w doborze. Ja wysłałam maila bez zdjęcia, jedynie z opisem i bardzo trafnie typowała odcienie. Dzwoniłam też do sklepu mineralne kosmetyki i na podstawie rozmowy tel Pani dobrała mi odcienie z Pixi, które z resztą pokryły się z typami p Sylwii . Typowała 4 odcienie- 2 pewniaki i 2 dodakowe, zebym sobie sprawdziła i jeden z pewniaków był strzałem w 10 .
__________________
Wymianka
esterr jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-19, 21:17   #4018
Joasia Be
Rozeznanie
 
Avatar Joasia Be
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 510
Dot.: Pixie Cosmetics, czyli nasze polskie minerałki :)

Cytat:
A nie wolisz wysłać zdjęcia p Sylwii, na pewno Ci doradzi w doborze. Ja wysłałam maila bez zdjęcia, jedynie z opisem i bardzo trafnie typowała odcienie. Dzwoniłam też do sklepu mineralne kosmetyki i na podstawie rozmowy tel Pani dobrała mi odcienie z Pixi, które z resztą pokryły się z typami p Sylwii . Typowała 4 odcienie- 2 pewniaki i 2 dodakowe, zebym sobie sprawdziła i jeden z pewniaków był strzałem w 10 .
Jak zaczynałam z minerałami, to używałam Ayperi 4 i byłam zachwycona, ale im dalej, tym bardziej apetyt wzrasta i zobaczyłam, ze kolor moze być idealnie dobrany albo idealniej albo najidealniej No i tego "najidealniej"poszuku ję. Mam grupę w kórej się poruszam, ale zawsze jest o tę odrobinę za mało żółty(Tinkerbell 3, Ayperi 3, Titania 3), albo odrobinę za jasny (Blossom 2, Ayperi 3), albo odrobinę za ciemny(Blossom 3, Shaylee 3). To są takie subtelności, których ocena zdjęcia nie wychwyci.
Teraz mocno liczę na Shaylee 2, ale czekam na dzień, w którym nie wstaję rano do pracy, żeby się dobrze obejrzeć w dziennym świetle. I to będzie najbliższa sobota!
__________________
Wymiana mineralna - naturalna https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...4#post28276464

Edytowane przez Joasia Be
Czas edycji: 2012-01-19 o 21:18 Powód: cytat
Joasia Be jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-20, 21:03   #4019
ranka
Kici kici miau miau
 
Avatar ranka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: 3 city
Wiadomości: 26 574
Dot.: Pixie Cosmetics, czyli nasze polskie minerałki :)

Joasiu widze ze uzywamy podobnych odcieni z tymze ja celuje w 2 ew. 1.
a moze podpowiesz mi w jaki odcien z Lauress powinnam celowac jesliw Pixie mam Ayperi 2, Tinkerbell 2?
__________________
wymienię

Instagram mój
ranka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-20, 22:00   #4020
Joasia Be
Rozeznanie
 
Avatar Joasia Be
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 510
Dot.: Pixie Cosmetics, czyli nasze polskie minerałki :)

Cytat:
Napisane przez ranka Pokaż wiadomość
Joasiu widze ze uzywamy podobnych odcieni z tymze ja celuje w 2 ew. 1.
a moze podpowiesz mi w jaki odcien z Lauress powinnam celowac jesliw Pixie mam Ayperi 2, Tinkerbell 2?
Z Lauress mam Soft Fawn - idealny odcień dla mnie. Lubię też Soft Gold, ale jest bardziej żółty (czy raczej złoty, jak nazwa wskazuje). Fawn jest oliwkowy ale nie ziemisty tylko właśnie żółtawa niezbyt ciepła oliwka. Ty musisz sobie odjąć jeden lub dwa poziomy, ale sądzę, że Fawn będzie ok.
__________________
Wymiana mineralna - naturalna https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...4#post28276464
Joasia Be jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Kosmetyki mineralne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-11-29 13:42:28


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:39.