dobry=trwały podkład do cery przetłuszczającej się ze skłonnoscią do wyprysków - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-11-25, 19:09   #1
tigzi
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 56

dobry=trwały podkład do cery przetłuszczającej się ze skłonnoscią do wyprysków


Mam od lat ten sam problem- moja skora niestety przetluszcza sie i zaden podklad nie jest w stanie utrzymac sie na niej wiecej niz 4 godziny.. Wyprobowalam naprawde wiele z nich- 3 Clinique, 2 Loreal`a, 2 Lancome, Este Lauder, Rimmel, Avon, Astor... Nie pamietam juz wszyskich, ale naprawde sporo sprawdzilam i z zadnego nie jestem zadowolona.. Chodzi mi o trwalosc przede wszyskim, a nie o krycie czy matowienie..., choc to tez wazne.. Cenie sobie podklady dajace naturalny efekt, a nie tworzace efektu maski na twarzy. Z gory dziekuje za wszyskie propozycje
tigzi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-26, 08:28   #2
PatkaM84
Zakorzenienie
 
Avatar PatkaM84
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 3 630
GG do PatkaM84
Dot.: dobry=trwały podkład do cery przetłuszczającej się ze skłonnoscią do wyprysków

Dużo było już wątków na temat, ale jak już zaczełam pisać to:
ostatnio poruszany był temat Astora Air Mousse - daje naturalny efekt więc poczytaj sobie wątek o nim a także recenzje. A poza tym to więcej Ci nie powiem bo ja gustuje się w podkładach kryjących i matujących
PatkaM84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-27, 07:47   #3
patrycja77
Raczkowanie
 
Avatar patrycja77
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 322
Dot.: dobry=trwały podkład do cery przetłuszczającej się ze skłonnoscią do wyprysków

Dermacol Jest Super Kryjący
patrycja77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-27, 07:48   #4
patrycja77
Raczkowanie
 
Avatar patrycja77
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 322
Dot.: dobry=trwały podkład do cery przetłuszczającej się ze skłonnoscią do wyprysków

Do kupenia na allegro za 10zł
patrycja77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-27, 09:13   #5
Ines1985
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-01
Wiadomości: 11 837
Dot.: dobry=trwały podkład do cery przetłuszczającej się ze skłonnoscią do wyprysków

O kosmetykach kolorowych piszemy na forum "Wizażystka".
Przenoszę watek.
__________________


Ines1985 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-27, 10:47   #6
PatkaM84
Zakorzenienie
 
Avatar PatkaM84
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 3 630
GG do PatkaM84
Dot.: dobry=trwały podkład do cery przetłuszczającej się ze skłonnoscią do wyprysków

Kurde, ale żem napisała hehehe ja gustyje w kryjących i matujących t(to co dla Ciebie też jest ważne) to ja ci powiem co ja używam:
- Loreal True Match
- Lirene City Matt
- Excipipial (z apteki)
- Loreal Pefrect Balance
- a teraz chyba może sobie fundnę Loreal Infallible

Nie używam ich wszystkich naraz tylko na zmianę hehehe

A co do naturalności no to zależy ile nałożysz danego kosmetyku. Jeżeli będzie to rozsądna ilość to będzie ok ale jak za dużo, to ... hehehe wiadomo co
PatkaM84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-27, 17:08   #7
annemon
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: Krosno Odrzańskie/od 8.04.2011 Gubin
Wiadomości: 1 532
Dot.: dobry=trwały podkład do cery przetłuszczającej się ze skłonnoscią do wyprysków

Tigzi, a próbowałaś Colorstaya (Revlon), Lasting Performance (Max Factor) albo X-Ceptional Wear (Gosh)? U mnie one trzymały się najlepiej i najdłużej z wielu podkładów, które przetestowałam.
annemon jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-11-28, 08:15   #8
Szattinka
Rozeznanie
 
Avatar Szattinka
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 645
Dot.: dobry=trwały podkład do cery przetłuszczającej się ze skłonnoscią do wyprysków

Dermacol jest raczej za ciężki na całą twarz. Spróbuj sposób na opruszeie, po nalóżeniu podkładu, twarzy zwykłą mąką (tzw. skrobią ). Był o tym wątek na wizażu
W moim przypadku to pomaga.
Moja skóra również mneij się przetłuszcza odkąd zrezygnowałam z kremów bardzo matujących na rzecz odżywczych i nawilżających.
__________________
Water from a thousand tears
Feeling of a thousand years
Flow over me
Szattinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-28, 10:37   #9
PatkaM84
Zakorzenienie
 
Avatar PatkaM84
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 3 630
GG do PatkaM84
Dot.: dobry=trwały podkład do cery przetłuszczającej się ze skłonnoscią do wyprysków

Cytat:
Napisane przez Szattinka Pokaż wiadomość
Moja skóra również mneij się przetłuszcza odkąd zrezygnowałam z kremów bardzo matujących na rzecz odżywczych i nawilżających.
Zgadza się, o wiele bardziej przydatne jest stosowanie kremów nawilżających
PatkaM84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-28, 11:21   #10
olivvka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 157
Question Dot.: dobry=trwały podkład do cery przetłuszczającej się ze skłonnoscią do wyprysków

witam, od zawsze mam problem z doborem podkładu do mojej przetłuszczającej się cery. wypróbowałam wiele, ale wszytkie są podobnem czyli krótki mat. Zauważyłam,że podkłady Revlona mają dobre recenzje. Przeszłam się do paru sklepów, m.in do Natury i Rossmanna ale tam go nie mają. Jeśli ktoś wie, gdzie w Tarnobrzegu można znaleźć kosmetyki Revlona to proszę o informację. Naprawdę zależy mi na tym, a nie chcę zamawiać prze internet ponieważ chciałabym przed zakupem przetestować kolory,a zakupy internetowe jak wiadomo to uniemożliwiają
olivvka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-28, 14:27   #11
annemon
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: Krosno Odrzańskie/od 8.04.2011 Gubin
Wiadomości: 1 532
Dot.: dobry=trwały podkład do cery przetłuszczającej się ze skłonnoscią do wyprysków

Olivvka, co prawda nie mieszkam w Tarnobrzegu, tylko w zupełnie innym zakątku kraju, ale kosmetyki Revlona można znaleźć w Galerii Centrum, o ile taką masz w okolicy lub samym mieście. Mogą też być w sieci Carrefour (wiem, że tak jest w Szczecinie). W Szczecinie byłam też w drogeriach Nikola (albo Nicola), gdzie można kupić zarówno kosmetyki Revlona, jak i inne kosmetyki, często mało dostępne. Może są te drogerie też w Twoim mieście.
annemon jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-11-28, 14:33   #12
anulka262
Zadomowienie
 
Avatar anulka262
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 1 647
Dot.: dobry=trwały podkład do cery przetłuszczającej się ze skłonnoscią do wyprysków

ja polecam ci gosha, jest bardzo trwały, naprawde super juz zuzywam drugie opakowanie w tbg napewno bedzie.
anulka262 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-28, 17:09   #13
annemon
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: Krosno Odrzańskie/od 8.04.2011 Gubin
Wiadomości: 1 532
Dot.: dobry=trwały podkład do cery przetłuszczającej się ze skłonnoscią do wyprysków

Cytat:
Napisane przez anulka262 Pokaż wiadomość
ja polecam ci gosha, jest bardzo trwały, naprawde super juz zuzywam drugie opakowanie w tbg napewno bedzie.
Masz na myśli X-Ceptional Wear? Pisałam o nich parę postów wyżej. Faktycznie jest b. trwały.
annemon jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-29, 23:19   #14
tigzi
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 56
Dot.: dobry=trwały podkład do cery przetłuszczającej się ze skłonnoscią do wyprysków

Annemon
Nie probowalam zadnego z nich:/
A ten X-Ceptional Wear w jakiej cenie? gdzie go mozna kupic? nie slyszalam nawet o takim, a widze ze pozywtywne opinie na jego temat..
tigzi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-30, 09:32   #15
byasia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 337
Dot.: dobry=trwały podkład do cery przetłuszczającej się ze skłonnoscią do wyprysków

U mnie jest w Naturze
Pozdarwiam
byasia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-30, 10:00   #16
kaledonia
zielony stworek
 
Avatar kaledonia
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: z miasta Łodzi kot pochodzi :D
Wiadomości: 16 977
Dot.: dobry=trwały podkład do cery przetłuszczającej się ze skłonnoscią do wyprysków

Cytat:
Napisane przez annemon Pokaż wiadomość
Tigzi, a próbowałaś Colorstaya (Revlon), Lasting Performance (Max Factor) albo X-Ceptional Wear (Gosh)? U mnie one trzymały się najlepiej i najdłużej z wielu podkładów, które przetestowałam.
Też polecam Max Factora Najdłużej się trzyma na tłustej buzi,a po przypruszeniu pudrem również matowa
__________________
18 lat z Wizażem


Moda przemija, styl pozostaje

Jestem
tutaj
kaledonia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-30, 12:37   #17
annemon
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: Krosno Odrzańskie/od 8.04.2011 Gubin
Wiadomości: 1 532
Dot.: dobry=trwały podkład do cery przetłuszczającej się ze skłonnoscią do wyprysków

Cytat:
Napisane przez tigzi Pokaż wiadomość
Annemon
Nie probowalam zadnego z nich:/
A ten X-Ceptional Wear w jakiej cenie? gdzie go mozna kupic? nie slyszalam nawet o takim, a widze ze pozywtywne opinie na jego temat..
Kosztuje ok. 45-48 zł, różnie w różnych drogeriach. Widziałam go przede wszystkim w Naturze i GC. Jeśli nie próbowałaś żadnego z tych, o których pisałam, to weź próbki z testerów (najlepiej do własnego pojemniczka), może akurat podpasują Ci.
annemon jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-30, 12:54   #18
Olc!a512
Przyczajenie
 
Avatar Olc!a512
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: WrOcław
Wiadomości: 20
Dot.: dobry=trwały podkład do cery przetłuszczającej się ze skłonnoscią do wyprysków

Hej jestem tutaj pierwszy razJa tez mam tłusta cere,ale bardzo polecam dream mate muss ... Cera jest długo matowa oraz bardzo dobrze kryje-bardzo go polecam Ps.a moze ma ktos jakies maści na blizny po trądziku??Bo mam juz dosyc biegania z tapeta na twarzy
Olc!a512 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-01, 02:10   #19
tigzi
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 56
Dot.: dobry=trwały podkład do cery przetłuszczającej się ze skłonnoscią do wyprysków

Cytat:
Napisane przez annemon Pokaż wiadomość
Kosztuje ok. 45-48 zł, różnie w różnych drogeriach. Widziałam go przede wszystkim w Naturze i GC. Jeśli nie próbowałaś żadnego z tych, o których pisałam, to weź próbki z testerów (najlepiej do własnego pojemniczka), może akurat podpasują Ci.
tak tez chyba zrobie A probowala ktoras z Was podkladu La Roche-Posay- Toleraiane Teint (korygujacy)? Bo uslyszalam kiedys o nim bardzo pozytywna opinie..
tigzi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-12-02, 12:22   #20
Camarilla
Zakorzenienie
 
Avatar Camarilla
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 8 253
Dot.: dobry=trwały podkład do cery przetłuszczającej się ze skłonnoscią do wyprysków

Na blizny po tradziku to tylko dermatolog
A jesli chodzi o ich przykrycie to poecam podkład Diadem long wearing foundation- długotrwały podkład kryjący, matujący oraz adaptujący się do karnacji skóry. Firma diadem nie jest znana ale podkład jest naprawde fajny. Matuje, dlugo utrzymuje sie na twarzy, swietnie pokrywa wszystkie przebarwienia, ale nie tworzy efektu maski tak jak np dermacol który nie nadaje sie do nakladania na cała twarz. Nie jest ciezko. Jest dosyc gesty przez co wydajny. Odrobina i pokrywa sie nim cala twarz. Cena to okolo 30 zl. Polecam dla tyc ktorzy chca skore zmatowic i przy tym uzyskac efekt kryjcy. Pozdrawiam
__________________

Camarilla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-02, 13:14   #21
kasiaberlin
Rozeznanie
 
Avatar kasiaberlin
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Zielona Góra
Wiadomości: 777
GG do kasiaberlin
Dot.: dobry=trwały podkład do cery przetłuszczającej się ze skłonnoscią do wyprysków

Jak dla mnie lasting performance MF
kasiaberlin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-02, 13:35   #22
Adkara
Zakorzenienie
 
Avatar Adkara
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 13 252
Smile Dot.: dobry=trwały podkład do cery przetłuszczającej się ze skłonnoscią do wyprysków

Do tej pory używałam max factor lasting performance, ale odkryłam znacznie lepszy podkład: revlon colorstay. Ładnie matuje i bardzo długo utrzymuje się na buzi. Naprwdę polecam
Adkara jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-04, 15:32   #23
olivvka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 157
Dot.: dobry=trwały podkład do cery przetłuszczającej się ze skłonnoscią do wyprysków

Niestety w tbg nie ma ani galerii centrum ani nicole ani carefuora (czy jakos tak), Tbg to nie znowu takie maleńkie miasto (50-tysieczne) i niestety nie ma gdzie kupić kosmetyków tej znanej przecież firmy. Co dziwne, kremy trudno dostępne (wiele wizażanek tak pisze) jak siarkowa moc albo pichtowy krem nawilżający udało mi się kupić, a revlona nie. Pozdrawiam wizażanki.
olivvka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-04, 17:05   #24
annemon
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: Krosno Odrzańskie/od 8.04.2011 Gubin
Wiadomości: 1 532
Dot.: dobry=trwały podkład do cery przetłuszczającej się ze skłonnoscią do wyprysków

Cytat:
Napisane przez olivvka Pokaż wiadomość
Niestety w tbg nie ma ani galerii centrum ani nicole ani carefuora (czy jakos tak), Tbg to nie znowu takie maleńkie miasto (50-tysieczne) i niestety nie ma gdzie kupić kosmetyków tej znanej przecież firmy. Co dziwne, kremy trudno dostępne (wiele wizażanek tak pisze) jak siarkowa moc albo pichtowy krem nawilżający udało mi się kupić, a revlona nie. Pozdrawiam wizażanki.
A szukałaś Revlona może w jakichś mniejszych drogeriach? Nie mam na myśli Natury ani Rossmanna, tylko zupełnie małe drogerie. Ja będąc w Zielonej Górze przypadkowo natknęłam się na wszystkie rodzaje podkładów Revlona w małej drogerii sprzedającej średniopółkowe kosmetyki. Kiedyś sprowadzili dla mnie Colorstaya Ivory. Zielona Góra to większe miasto niż Tarnobrzeg (liczy nieco powyżej 100 tys. ludzi), ale popytaj u siebie właśnie w takich miejscach, czy mogą sprowadzić Revlona.
annemon jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-11, 21:54   #25
olivvka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 157
Dot.: dobry=trwały podkład do cery przetłuszczającej się ze skłonnoscią do wyprysków

dzięki za porady popytam jeszcze w paru drogeriach, nie wiecie czy można dostać darmowe próbki podkładów, mnie akurat intersuje colorstay with softlex dla cery tłustej i mieszanej, nie jest to taki tani podkład, więc zanim kupiłabym pełnowymiarowe opakowanie chciałabym przetestować jego trwałość na własnej skórze
olivvka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-11, 22:03   #26
annemon
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: Krosno Odrzańskie/od 8.04.2011 Gubin
Wiadomości: 1 532
Dot.: dobry=trwały podkład do cery przetłuszczającej się ze skłonnoscią do wyprysków

Trudno liczyć na gotowe próbki, lepiej weź do drogerii własne pojemniczki, do których nalejesz trochę podkładu z testera. Ja zawsze tak robię, bo sprzedawczynie na ogół nie mają (lub mówią, że nie mają) gotowych próbek.
annemon jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-12, 09:10   #27
PatkaM84
Zakorzenienie
 
Avatar PatkaM84
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 3 630
GG do PatkaM84
Dot.: dobry=trwały podkład do cery przetłuszczającej się ze skłonnoscią do wyprysków

Próbkę podkładu Toleriane znalazłam znalazłam w aptece w Geancie - ładnie kryje ale skóra była troszkę wysuszona i podkreślał skórki. Zakupiłam sobie za to w Sephorze podkład Loreal Visible Lift i jestem bardzo zadowolona - ładnie kryje, nawilża i nie robi maski. Do zakupu dostałam jeszcze masę różnych próbek - w tym podkład Age Renew nad którym też się zastanawiałam i jakiś sirmowy z sephory ale jeszcze nie próbowałam.
__________________
Natusia - 25.01.2010

Dominiś - 20.05.2012
PatkaM84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-16, 18:31   #28
kesii
Raczkowanie
 
Avatar kesii
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 434
Dot.: dobry=trwały podkład do cery przetłuszczającej się ze skłonnoscią do wyprysków

ma kumpela z cera problemowa uzywa manhattan taki do cery z pryszczkami i do tego tez jest puder prasowany. naturalny efekt, u niej faknie wygladal.
kesii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-16, 22:04   #29
frostis
Raczkowanie
 
Avatar frostis
 
Zarejestrowany: 2004-02
Lokalizacja: sztokholm
Wiadomości: 394
GG do frostis
Dot.: dobry=trwały podkład do cery przetłuszczającej się ze skłonnoscią do wyprysków

Ja mam cere mega tlusta i polecam lasting performance Maxa Factora.
Mialam juz i Revlona i Clinique,Loreala,ale ten jest najlepszy.
Na niego uzywam puder sypki i efekt bez polysku utrzymuje sie do 6 godzin,potem wystarczy uzyc absorbetke i na nastepne kilka godzin mat.
frostis jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-16, 23:04   #30
edyta17
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Nowy Sącz
Wiadomości: 5
Dot.: dobry=trwały podkład do cery przetłuszczającej się ze skłonnoscią do wyprysków

siemka dziewczyny! tez poszukuje dobrego pudru,ktory utrzyma sie cała noc. W tej chwili uzywam dream matte mousse ale on sie długo nie trzyma na mojej tłustej cerze. Widze ze chwalicie podkład lasting performance Maxa Factora, naprawde jest dobry? ile kosztuje? A moze ktoras probowała podkład Loreala Infailible?

z gory dziekuje i pozdrawiam!
edyta17 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:37.