NEONAIL- lakiery hybrydowe - Strona 8 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie > Manicure hybrydowy

Notka

Manicure hybrydowy Forum dla osób, które interesują się manicurem hybrydowy. Tutaj znajdziesz porady związane z technikami zdobienia paznokci. Poznasz plusy i minusy hybrydy.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2015-10-08, 17:46   #211
CherrryCat
Zakorzenienie
 
Avatar CherrryCat
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 341
Dot.: NEONAIL- lakiery hybrydowe

Cytat:
Napisane przez kropelkarosy Pokaż wiadomość
Wielkie dzięki! A natural beauty kryje juz normalnie? Nie jest frenchowy?
Silver grey super, tez zamówię.
Natural beauty kryje normalnue i jest sliczny

Wysłane z mojego GT-I8190
__________________
Instagram

Wymiana

CherrryCat jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-09, 06:14   #212
czuszka82
z pazurem
 
Avatar czuszka82
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: Święte Miasto
Wiadomości: 4 758
Dot.: NEONAIL- lakiery hybrydowe

Cytat:
Napisane przez kropelkarosy Pokaż wiadomość
Czuszka a na normalnym paznokciu w sensie nie pękniętym ani złamanym trzyma chyba dłużej prawda?
na "normalnym" trzyba idealnie. Bez porównania lepiej niż gelish a o hardzie to już nawet nie wspomnę. I przyjemnie się odmacza.
__________________
I will do what queens do. I will rule.
czuszka82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-10, 18:45   #213
Roverkowa
Rozeznanie
 
Avatar Roverkowa
 
Zarejestrowany: 2014-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 512
Dot.: NEONAIL- lakiery hybrydowe

Dziś kupiłam cudny Bora-Bora Mam jeszcze biały, czarny, 2994-1 Sweet Pineapple i 3767-1 Sea Stone.
Z białego i czarnego nie jestem zadowolona. Białym chyba nie potrafię się posługiwać po 3 warstwach widzę prześwity, do tego w trakcie malowania gęstnieje... Czarny jak to czarny - ciężko go odpowiednio utwardzić.
Ananasik jest dziwnym kolorkiem, ciężko go z czymkolwiek połączyć.
Sea Stone już zebrało kilka komplementów, jest bardzo ładny nawet solo.
Tak więc zadowolenie pół na pół.
W najbliższym czasie przetestuję bora-bora, to od niego zależy, czy zostanę z Neonail czy nie
Roverkowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-11, 00:22   #214
senwinowajcy
Raczkowanie
 
Avatar senwinowajcy
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Elbląg
Wiadomości: 289
Dot.: NEONAIL- lakiery hybrydowe

Czy któraś z was miała może problem z zapłaceniem przez dotpay na sklepie neonail? Pomimo wpisywania poprawnych danych do konta bankowego nie mogłam się zalogować;/ Dzwonić na biuro obsługi w poniedziałek? Mogę przelać pieniądze na konto podane w mailu czy jak juz wybralam platnosc przez dotpay to muszę tak zapłacić? Bardzo by się przydał przycisk zapłać ponownie jak w innych sklepach. Z góry dziękuję za odpowiedź.
senwinowajcy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-11, 02:12   #215
enn_
Zakorzenienie
 
Avatar enn_
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 5 296
Dot.: NEONAIL- lakiery hybrydowe

Ja bym zaplacila przelewem, nie ma, moim zdaniem, znaczenia co kliknelas przy zakupie. Jedyna wada taka, ze przelew moze nie byc zaksiegowany od razu w przeciwienstwie do platnosci dotpay.
__________________
...
enn_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-11, 12:23   #216
koralowanka
Raczkowanie
 
Avatar koralowanka
 
Zarejestrowany: 2015-09
Wiadomości: 121
Dot.: NEONAIL- lakiery hybrydowe

Cytat:
Napisane przez Roverkowa Pokaż wiadomość
W najbliższym czasie przetestuję bora-bora, to od niego zależy, czy zostanę z Neonail czy nie
u mnie bora-bora robi furorę jeśli od tego zależy czy zostaniesz z NeoNail to przepowiadam Ci,że zostaniesz!

koralowanka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-11, 19:43   #217
Roverkowa
Rozeznanie
 
Avatar Roverkowa
 
Zarejestrowany: 2014-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 512
Dot.: NEONAIL- lakiery hybrydowe

No i... Właśnie zrobilam pazurki z bora-bora. Kolor na paznokciach wygląda pięknie. Jakby neon, ale nie taki oczywisty, bo jakby mleczny No.
Nowa formuła neonail podoba mi się bardziej niż ta stara. Stara pod koniec malowania zaczynała gęstnieć i ciągnąć się na pędzelku, nowa formuła od początku do końca jest taka sama.
Lakier jest dość rzadki, dla mnie w sam raz. Wymagał 4 cieniutkich warstw, ale o dziwo nie porobiły mi się górki, dołki i "skocznia" na końcówce. Żadnych pozalewanych skórek, żadnego uciekania lakieru z brzegów.
Zostaję z Neonail
Roverkowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-10-11, 20:31   #218
ewa_N
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 128
Dot.: NEONAIL- lakiery hybrydowe

Cytat:
Napisane przez senwinowajcy Pokaż wiadomość
Czy któraś z was miała może problem z zapłaceniem przez dotpay na sklepie neonail? Pomimo wpisywania poprawnych danych do konta bankowego nie mogłam się zalogować;/ Dzwonić na biuro obsługi w poniedziałek? Mogę przelać pieniądze na konto podane w mailu czy jak juz wybralam platnosc przez dotpay to muszę tak zapłacić? Bardzo by się przydał przycisk zapłać ponownie jak w innych sklepach. Z góry dziękuję za odpowiedź.
Ja miałam dokładnie taki sam problem z płatnością,podczas przekierowania mnie na dotpay wszystko sz...k trafił i po płaceniu!!!
Dzwoniłam do nich i Pani powiedziała że spokojnie mogę zrobić przelew tradycyjnie tylko nr zamówienia wpisać w tytule,ale to tak jak wszędzie!
ewa_N jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-11, 23:03   #219
senwinowajcy
Raczkowanie
 
Avatar senwinowajcy
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Elbląg
Wiadomości: 289
Dot.: NEONAIL- lakiery hybrydowe

Cytat:
Napisane przez ewa_N Pokaż wiadomość
Ja miałam dokładnie taki sam problem z płatnością,podczas przekierowania mnie na dotpay wszystko sz...k trafił i po płaceniu!!!
Dzwoniłam do nich i Pani powiedziała że spokojnie mogę zrobić przelew tradycyjnie tylko nr zamówienia wpisać w tytule,ale to tak jak wszędzie!
Dziękuję bardzo! Wiele sklepów ma w historii zamówień przycisk zapłać ponownie albo coś takiego. Ale ile się nawkurzałam!

Zamówiłam sobie zachwalany kolorek Bora Bora i już się nie mogę doczekać tym bardziej że pierwszy raz będę nią robiła pazurki w ten sposób
senwinowajcy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-12, 11:38   #220
pniesia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-08
Wiadomości: 8
Dot.: NEONAIL- lakiery hybrydowe

Czy któraś z was ma zdjęcia Neonail Midnight Sky 4672
lub/i
Dark Graphite 3765
pniesia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-12, 11:52   #221
eM_Ka_
Wtajemniczenie
 
Avatar eM_Ka_
 
Zarejestrowany: 2012-09
Lokalizacja: woj. śląskie
Wiadomości: 2 683
Dot.: NEONAIL- lakiery hybrydowe

wrzucałam w tym wątku wzorniki, są tam oba te kolory
eM_Ka_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-10-12, 22:11   #222
koralowanka
Raczkowanie
 
Avatar koralowanka
 
Zarejestrowany: 2015-09
Wiadomości: 121
Dot.: NEONAIL- lakiery hybrydowe

Cytat:
Napisane przez Roverkowa Pokaż wiadomość
(...) Zostaję z Neonail
A nie mówiłam?!
co do bora-bora nigdy nie dawałam więcej niż 3 warstw, przy krótkich paznokciach spokojnie starczały 2

też mi się świetnie współpracuję z hybrydami NeoNail, cieszę się, że się tak poprawili i mają teraz tak dobre lakiery a takiego wyboru kolorów nie ma nikt...

koralowanka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-13, 06:54   #223
eM_Ka_
Wtajemniczenie
 
Avatar eM_Ka_
 
Zarejestrowany: 2012-09
Lokalizacja: woj. śląskie
Wiadomości: 2 683
Dot.: NEONAIL- lakiery hybrydowe

Cytat:
Napisane przez koralowanka Pokaż wiadomość
A nie mówiłam?!
co do bora-bora nigdy nie dawałam więcej niż 3 warstw, przy krótkich paznokciach spokojnie starczały 2

też mi się świetnie współpracuję z hybrydami NeoNail, cieszę się, że się tak poprawili i mają teraz tak dobre lakiery a takiego wyboru kolorów nie ma nikt...
ani mi nie przypominaj mnie trzęsie na samą myśl o tych wszystkich kolorach w ciągu ostatnich 30 dni kupiłam 5 nowych i jeszcze chce więcej w lutym 2014 nawet bym nie podejrzewała że tak polubie się z tą firmą - kupiłam wtedy dwa kolory w plastikowych butelkach, mega gęste glutki ;/ myślałam, że już nigdy więcej nie kupie. Później wprowadzili szklane buteleczki, a formuła z każdą zmianą jest lepsza byle żeby nie poszli w ślady innej firmy, która była dobra, a potem cena do góry a jakość wręcz odwrotnie
eM_Ka_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-13, 10:43   #224
ewa_N
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 128
Dot.: NEONAIL- lakiery hybrydowe

Mam pytanie... czy któraś z Was miała tak podczas zamawiania z Neonail,że jeden z lakierów przychodzi w tej większej buteleczce 15ml chociaż miał być mniejszy??? (nie żebym płakała jakoś z tego powodu ) ale nie wiem czy pisać do nich że się pomylili czy to taki "gratis"? Hmmm...
ewa_N jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-13, 14:16   #225
karcia334
Raczkowanie
 
Avatar karcia334
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 167
Dot.: NEONAIL- lakiery hybrydowe

mialam dokladnie to samo i widzialam ze inna dziewczyna tutaj tez
karcia334 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-13, 20:10   #226
asik G
Raczkowanie
 
Avatar asik G
 
Zarejestrowany: 2013-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 459
Dot.: NEONAIL- lakiery hybrydowe

Koleżanki moje miłe
gdzie najtaniej zamawiacie te lakiery?
asik G jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-13, 20:16   #227
senwinowajcy
Raczkowanie
 
Avatar senwinowajcy
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Elbląg
Wiadomości: 289
Dot.: NEONAIL- lakiery hybrydowe

Cytat:
Napisane przez ewa_N Pokaż wiadomość
Mam pytanie... czy któraś z Was miała tak podczas zamawiania z Neonail,że jeden z lakierów przychodzi w tej większej buteleczce 15ml chociaż miał być mniejszy??? (nie żebym płakała jakoś z tego powodu ) ale nie wiem czy pisać do nich że się pomylili czy to taki "gratis"? Hmmm...
ja dzisiaj właśnie odebrałam paczke i także dostałam większy lakier niż zamawiałam
senwinowajcy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-13, 20:57   #228
kropelkarosy
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 156
Dot.: NEONAIL- lakiery hybrydowe

Tak ja też dostałam jeden 15 ml. zamiast 6. To był lakier za który cena na stronie wyskoczyła mi 26 zł, a nie 22.90 wiec podejrzewam, że po prostu nie mają jeszcze tej nowej serii A na stronie juz ceny zmienione niektórych kolorów i dlatego wysłali większy?
kropelkarosy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-13, 21:45   #229
ewa_N
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 128
Dot.: NEONAIL- lakiery hybrydowe

Boszzzz... czytam i czytam i już mi się w oczach mieni a nie znalazłam satysfakcjonującej odpowiedzi!!! Pytanie do tych bardziej obeznanych!
Chciałam zamówić szablony do przedłużania ze strony NeoNail czym one się różnią od siebie, są jakieś lepsze i gorsze? Czy to wszystko jedno?
Achhh... Jeszcze czy ktoś używał ich syrenki? Mam z Indigo jest świetna tylko ma przewagę złotych drobinek a chciałabym coś bardziej srebrnego, jakby "oszronionego,zamarznięte go"???
ewa_N jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-10-14, 07:48   #230
eM_Ka_
Wtajemniczenie
 
Avatar eM_Ka_
 
Zarejestrowany: 2012-09
Lokalizacja: woj. śląskie
Wiadomości: 2 683
Dot.: NEONAIL- lakiery hybrydowe

Cytat:
Napisane przez asik G Pokaż wiadomość
Koleżanki moje miłe
gdzie najtaniej zamawiacie te lakiery?
ceny neonail są wszędzie takie same ja mam dwa sklepy stacjonarnie i tam kupuje ale wydaje mi się, że wysyłkowo najtaniej będzie z ich strony, bo mają darmową wysyłkę od 100 zł na olx można dorwać nowe lakiery za 15 zł, ostatnio mi przebiegło przed oczami, tylko nie wiem czy takim aukcjom ufać

Cytat:
Napisane przez ewa_N Pokaż wiadomość
Boszzzz... czytam i czytam i już mi się w oczach mieni a nie znalazłam satysfakcjonującej odpowiedzi!!! Pytanie do tych bardziej obeznanych!
Chciałam zamówić szablony do przedłużania ze strony NeoNail czym one się różnią od siebie, są jakieś lepsze i gorsze? Czy to wszystko jedno?
Achhh... Jeszcze czy ktoś używał ich syrenki? Mam z Indigo jest świetna tylko ma przewagę złotych drobinek a chciałabym coś bardziej srebrnego, jakby "oszronionego,zamarznięte go"???
ja używałam kilka rodzajów form i najbardziej polecam te zwykłe, najprostsze prostokątne
eM_Ka_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-14, 08:11   #231
linka_so
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 116
Dot.: NEONAIL- lakiery hybrydowe

ja kupuje na stoisku bo mam dosyć blisko
a Pani z neonail powiedziała, że warto zaglądać na stoisko czasem bo mają często dodatkowe promocje, których nie ma w sklepie online. Podobno we wrześniu była promocja duży lakier w cenie małego, natomiast w październiku było -40% (czyli lakiery po 13,90) na ok. 15-20 kolorów
linka_so jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-14, 10:09   #232
kropelkarosy
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 156
Dot.: NEONAIL- lakiery hybrydowe

Dziewczyny a wiadomo kiedy lakiery będą dostępne już w nowej formule? Chce odmówić jeszcze kilka no i nie wiem co robić, czekać? Bo niektóre kolory są po 26 zł. Na stronie ale tak jak pisałam do mnie on przyszedł jako 15 ml i nie wiem czy to nowa formuła?
kropelkarosy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-14, 10:15   #233
czuszka82
z pazurem
 
Avatar czuszka82
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: Święte Miasto
Wiadomości: 4 758
Dot.: NEONAIL- lakiery hybrydowe

mam oba - w wyższej buteleczce (po 26zł) i w niższej po 22,90-obie szklane i nie widzę między nimi różnicy. Są genialne- na poziomie MM czy gelisha. Myślę że stara receptura to były te buteleczki z biała etykietką.
__________________
I will do what queens do. I will rule.
czuszka82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-14, 10:18   #234
kropelkarosy
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 156
Dot.: NEONAIL- lakiery hybrydowe

Takie są buteleczki
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 1444814360927.jpg (31,4 KB, 75 załadowań)
kropelkarosy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-14, 13:09   #235
Dosialala
Zadomowienie
 
Avatar Dosialala
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 168
Dot.: NEONAIL- lakiery hybrydowe

Ja właśnie dzisiaj dostałam swoją paczuszkę i oba kolorki dostałam w większej pojemności. Zamówiłam Natural Beauty i Thistle. Ten drugi podobał mi się już dawno a zdjęcia które wstawila eM_Ka_ mnie w tym wyborze utwierdziły. Kolory w butelwczkach prezentują się cudownie <3 aż nie mogę się doczekać aż ich użyję <3 zamówiłam też efekt syrenki. Z hybrydami dopiero zaczynam więc będę testować ;-) zobaczymy jak mi to wyjdzie :-P
Dosialala jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-14, 13:12   #236
czuszka82
z pazurem
 
Avatar czuszka82
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: Święte Miasto
Wiadomości: 4 758
Dot.: NEONAIL- lakiery hybrydowe

teraz tak myślę że wszyscy dostają duże zamiast małych... ktoś pisał ostatnio że duże są "gorsze" od tych małych, więc może producent chce je szybko opchnąć
__________________
I will do what queens do. I will rule.
czuszka82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-14, 13:19   #237
ewa_N
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 128
Dot.: NEONAIL- lakiery hybrydowe

Cytat:
Napisane przez Dosialala Pokaż wiadomość
Ja właśnie dzisiaj dostałam swoją paczuszkę i oba kolorki dostałam w większej pojemności. Zamówiłam Natural Beauty i Thistle. Ten drugi podobał mi się już dawno a zdjęcia które wstawila eM_Ka_ mnie w tym wyborze utwierdziły. Kolory w butelwczkach prezentują się cudownie <3 aż nie mogę się doczekać aż ich użyję <3 zamówiłam też efekt syrenki. Z hybrydami dopiero zaczynam więc będę testować ;-) zobaczymy jak mi to wyjdzie :-P
Miałabym prośbę odnośnie tej syrenki z NeoNail mogłabyś powiedzieć na jakie kolory opalizuje? Na złoto czy srebrno??? Mam tą z Indigo i ona tak na złoto właśnie a chciałabym żeby był taki "oszroniony" efekt i nie wiem czy ją zamawiać czy nie?
ewa_N jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-14, 13:21   #238
kropelkarosy
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 156
Dot.: NEONAIL- lakiery hybrydowe

Ten 15 ml który dostałam czyli perfect rose jest zdecydowanie bardziej gesty niż 6 ml. Dziś użyłam burgundy miss właśnie 6 ml. i jest piękny.
kropelkarosy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-14, 13:23   #239
czuszka82
z pazurem
 
Avatar czuszka82
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: Święte Miasto
Wiadomości: 4 758
Dot.: NEONAIL- lakiery hybrydowe

wrzuć fotki
__________________
I will do what queens do. I will rule.
czuszka82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-14, 13:28   #240
Dosialala
Zadomowienie
 
Avatar Dosialala
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 168
Dot.: NEONAIL- lakiery hybrydowe

Cytat:
Napisane przez ewa_N Pokaż wiadomość
Miałabym prośbę odnośnie tej syrenki z NeoNail mogłabyś powiedzieć na jakie kolory opalizuje? Na złoto czy srebrno??? Mam tą z Indigo i ona tak na złoto właśnie a chciałabym żeby był taki "oszroniony" efekt i nie wiem czy ją zamawiać czy nie?
W pudełeczku wydaje się być bardziej srebrna. Jak wygląda na paznokciu przekonam się dopiero w poniedziałek... Ale mam nadzieję że będzie taka jak w opakowaniu - mam jakąś awersje do złota ;-)

---------- Dopisano o 14:28 ---------- Poprzedni post napisano o 14:25 ----------

Jeśli chodzi o pojemność i jakoś... Mam nadzieję że nie będą do kitu... Wtedy będę pisać do nich że przecież zamawialam małe :-D hehe :-P
Dosialala jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Manicure hybrydowy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-04-04 13:20:16


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:02.