Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXIII - Strona 14 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2016-06-16, 10:52   #391
buahhot
Marcelover ♥♥♥
 
Avatar buahhot
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 19 577
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXIII

Miśka, moje rzęsy 1466070730349.jpg1466070737038.jpg

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

buahhot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-16, 10:52   #392
tenebra
Zakorzenienie
 
Avatar tenebra
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 3 795
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXIII

Cytat:
Napisane przez KiLaNeCzKa Pokaż wiadomość
Ja tam uważam, że jakby znów te wielkie, ciężkie rzeczy pociągami zaczęli wozić, to i jechaloby się wygodniej i drogi nie byłyby tak porozjezdzane. Ale to tylko moje zdanie.
Ale tirami nie wozi się tylko ciężkich rzeczy może być cały kontener zapakowany np. nożyczkami

Co do kolein to przecież latem tiry mogą jeździć tylko nocami. Dodatkowo ja uważam, że zamiast robić drogi z tanich materiałów i poprawiać co X lat i narzekać, że te straszne tiry psujo, to lepiej by było zrobić drogę raz a porządnie. Wtedy tir byłby niestraszny i koniec końców zliczając te wszystkie poprawki pewnie wyszłoby taniej.

Cytat:
Napisane przez amyz Pokaż wiadomość
masakra dobrze że wyszły z tego mam nadzieję że kierowca tira został odpowiednio ukarany dlatego ja nie lubię jeździć lewym pasem na szybkich drogach. Tylko wyprzedzam i wracam szybko na prawy. Czasem nawet wolę wlec się za kimś niż jechac tamtym
Bo tak się powinno teoretycznie robić

Cytat:
Napisane przez Lidia1984 Pokaż wiadomość
Trzeba uważać najbardziej na te tiry co mają wschodnie tablice, ja widziałam kiedyś tiry z Litwy co w mega śnieżyce pędziły jak wściekłe
To prawda, polscy kierowcy tirów bardzo na nich narzekają również

Cytat:
Napisane przez KiLaNeCzKa Pokaż wiadomość
Oczywiście, że nie wszędzie, ale większość krajowych dróg jest niestety blokowana przez tiry, których w ostatnich latach się namnożyło bardzo. A kolej jest już chyba na tyle rozwinięta, że jednak w zdecydowanej większości miejsc dociera
Ale nie ma wszędzie torów. I tak by trzeba było przewozić tirami towary ze stacji do magazynów. Przeładunek zajmuje dość długo, robi się to ręcznie, trzeba opłacić ludzi. Pewnie wszystko razem w wychodzi drożej, dłużej i mniej praktycznie.

Kierowcy tirów też by woleli autostradami jeździć niż krajówkami, no ale...

Cytat:
Napisane przez XminorXlosX Pokaż wiadomość
Ale nie wszystkie no i jak one jadą 80km/h i ważą nawet ponad 40 ton, a samochód sobie jedzie załóżmy 100km/h i waży załóżmy 2t to z warunku pędu mamy:
Pt=22,2m/s*40000kg=888N/s
Ps=27,8m/s*2000kg=55,6N/s
Czyli tir ma 16 razy większy pęd mimo, że jedzie wolniej Nawet jakby jechał 50 na godzinę, to może łatwo zrobić z Nas marmoladę. Szczególnie, że głowy ludzi w osobówkach to on ma na wysokości swoich kół koniec moich katastrofalnych wywodów, ale miejcie to na uwadze jeżdżąc samochodem
To bardzo ważne żeby pamiętać, że nawet jak kierowca tira robi wszystko ok, jedzie ostrożnie i dobrze to nadal jest cięższy, mało zwrotny i nie zachowuje się tak jakbyśmy tego chcieli.

Dodatkowo zawsze jak jest jakiś wypadek z udziałem tira ludzie z automatu przyklejają winę właśnie temu kierowcy, a często to jest wina osobówek, które nie przemyślą że taka kobyła jaką jest tir z załadowanym kontenerem ma dużo dłuższą drogę hamowania, inne przyspieszenie i zupełnie inną "dynamikę' ruchu. To samo się tyczy tramwajów czy autobusów. Kierowcy i piesi wpierniczają się przed te pojazdy nie myśląc że tramwaj 40 ton waży bez pasażerów i ma długą drogę hamowania.

Była raz sytuacja jak rowerzysta potrącił tira. Tak. Dokładnie. Policja wszystko zbadała i to właśnie rowerzysta zawinił, władował się w tira. Oczywiście w mediach była informacja, że tir potrącił rowerzystę. Wydaje się, ze tylko nomenklatura, ale jednocześnie takie określenie wskazuje, że winnym zdarzenia był kierowca tira. Niefajnie.

Nie twierdzę, że te sytuacje co były opisane to faktycznie tir nie zawinił, mogło tak być, ale chociażby historia z kierowcą co jechał 200km/h no to ciężko mi się winy tira doszukiwać... Zobaczył że auto jest daleko, zaczął manewr, a że prędkości się bardzo różniły to nagle się okazało że osobówkę ma przy tyłku. Tutaj winny byłby kierowca osobówki, bo za szybko jechał (bo jak rozumiem to w Polsce było? U nas chyba są ograniczenia na autostradzie, a w Niemczech chyba nie ma?).

Ogólnie odgrzebuję posty, ale bardziej niż narzekać na tych strasznych "tirówców"/tramwajarzy/autobusiarzy lepiej pamiętać, że te ciężkie pojazdy zachowują się inaczej niż osobówka i dla własnego bezpieczeństwa zwyczajnie być bardziej uważnym w takich sytuacjach, zwolnić. No i uważać na wschodnich kierowców. To serio serio piszę, potrafią wyczyniać różne dziwne rzeczy.
__________________
Wizażowe mądrości:
- "To była logika kompletnie nielogiczna, jakaś matematyczna"

tenebra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-16, 10:53   #393
pingwintastas
Explorer siłowni 💪🏼😎
 
Avatar pingwintastas
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 10 723
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXIII

Cytat:
Napisane przez maarthusia Pokaż wiadomość
fakt! ale miałam Korsisko brać, psia kostka
Nie, nie biere butów będę twarda, a nie miętka

---------- Dopisano o 11:48 ---------- Poprzedni post napisano o 11:48 ----------



jak to dobrze, że jest jeszcze na świecie trochę romantyczek
To lepiej upoluj tani bilet do Mediolanu i wycieczkę będziesz miała w cenie Korsiaków - nie wiem co tam dokładnie chcesz, ale w zeszłym roku wszystkie szpilki były po 50 Euro Cen torebek nie pamiętam, ale kojarzę, że były dużo niższe, niż u nas - koleżanka wtedy ze mną kupowała portfel, też dużo taniej. Ja nie lubię przepłacać
pingwintastas jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-16, 10:55   #394
Miskaa78
Kazar Lady
 
Avatar Miskaa78
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 22 900
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXIII

Cytat:
Napisane przez amyz Pokaż wiadomość
i teraz Maarthusia robi tak:
: hahaha::h ahaha:
__________________


Sarkazm to obrona osób inteligentnych przed otaczającą głupotą..

Miskaa78 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-16, 10:59   #395
Oktawiaaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 13 262
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXIII

Cytat:
Napisane przez amyz Pokaż wiadomość
i teraz Maarthusia robi tak:
Oktawiaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-16, 11:00   #396
maarthusia
Shoe addict :)
 
Avatar maarthusia
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 30 509
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXIII

Cytat:
Napisane przez buahhot Pokaż wiadomość
piękne

Cytat:
Napisane przez pingwintastas Pokaż wiadomość
To lepiej upoluj tani bilet do Mediolanu i wycieczkę będziesz miała w cenie Korsiaków - nie wiem co tam dokładnie chcesz, ale w zeszłym roku wszystkie szpilki były po 50 Euro Cen torebek nie pamiętam, ale kojarzę, że były dużo niższe, niż u nas - koleżanka wtedy ze mną kupowała portfel, też dużo taniej. Ja nie lubię przepłacać
Taki mam niecny plan
Też nie lubię przepłacać
maarthusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-16, 11:01   #397
Miskaa78
Kazar Lady
 
Avatar Miskaa78
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 22 900
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXIII

Cytat:
Napisane przez buahhot Pokaż wiadomość
o ja Cię nie pierdykam ale hipnotajzing !!


świetne !
musze zadzwonić ile teraz u mnie chcą za rzesy
__________________


Sarkazm to obrona osób inteligentnych przed otaczającą głupotą..

Miskaa78 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-06-16, 11:02   #398
buahhot
Marcelover ♥♥♥
 
Avatar buahhot
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 19 577
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXIII

Cytat:
Napisane przez maarthusia Pokaż wiadomość
piękne



Taki mam niecny plan
Też nie lubię przepłacać
tylko te dolne muszę pomalować idę dziś do żłobka na dzień mamy

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 12:02 ---------- Poprzedni post napisano o 12:01 ----------

Cytat:
Napisane przez Miskaa78 Pokaż wiadomość
o ja Cię nie pierdykam ale hipnotajzing !!


świetne !
musze zadzwonić ile teraz u mnie chcą za rzesy
Ja zapłaciłam 90zl
Edit: muszę nimi potrzepotac, może ktoś się skusi
Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

buahhot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-16, 11:04   #399
pingwintastas
Explorer siłowni 💪🏼😎
 
Avatar pingwintastas
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 10 723
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXIII

Cytat:
Napisane przez buahhot Pokaż wiadomość
Ale firanki
pingwintastas jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-16, 11:04   #400
tenebra
Zakorzenienie
 
Avatar tenebra
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 3 795
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXIII

Cytat:
Napisane przez AnoIi Pokaż wiadomość
Właśnie o tym wcześniej pisałam. Za nic mają życie innych
No bez przesady, to że jakiś idiota tak mówił to nie znaczy że nagle zamienili się w psychopatów i będą taranować ludzi ot tak Bo to taka rodocha zobaczyć rozwalone ciała np 4 osób i zadręczać się czy czegoś nie dało się inaczej zrobić, pewnie, marzą o tym
__________________
Wizażowe mądrości:
- "To była logika kompletnie nielogiczna, jakaś matematyczna"

tenebra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-16, 11:04   #401
maarthusia
Shoe addict :)
 
Avatar maarthusia
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 30 509
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXIII

Cytat:
Napisane przez buahhot Pokaż wiadomość
tylko te dolne muszę pomalować idę dziś do żłobka na dzień mamy

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 12:02 ---------- Poprzedni post napisano o 12:01 ----------


Ja zapłaciłam 90zl
Edit: muszę nimi potrzepotac, może ktoś się skusi
Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ale słodko

Trzepotaj będą się bić o Ciebie
maarthusia jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-06-16, 11:05   #402
Miskaa78
Kazar Lady
 
Avatar Miskaa78
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 22 900
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXIII

Cytat:
Napisane przez buahhot Pokaż wiadomość
tylko te dolne muszę pomalować idę dziś do żłobka na dzień mamy

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 12:02 ---------- Poprzedni post napisano o 12:01 ----------


Ja zapłaciłam 90zl
Edit: muszę nimi potrzepotac, może ktoś się skusi
Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
o losie, u mnie były po czysta 1:1
poprawki po 150
super wyszło !
__________________


Sarkazm to obrona osób inteligentnych przed otaczającą głupotą..

Miskaa78 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-16, 11:10   #403
MissScareAll
Zakorzenienie
 
Avatar MissScareAll
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Wawa i okolice
Wiadomości: 9 778
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXIII

Cytat:
Napisane przez Magdalena___ Pokaż wiadomość
Dziewczyny, ja mam trochę znajomych w Rio, Sao Paulo, Porto Velho (mieszkałam z 3 ludziami z Brazylii przez semestr ), jakbyście się ogarnęły - tzn. chciały zamówienie z jednej strony i ogarnęły formę i koszt prywatnej wysyłki do Pl to mogłabym poprosić o pomoc logistyczną



Byłoby cudownie


Cytat:
Napisane przez amyz Pokaż wiadomość
i teraz Maarthusia robi tak:
__________________
MissScareAll jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-16, 11:12   #404
amyz
Chanel Lady
 
Avatar amyz
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 27 772
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXIII

Cytat:
Napisane przez buahhot Pokaż wiadomość
super!! wyglądają bardzo naturalnie

---------- Dopisano o 12:12 ---------- Poprzedni post napisano o 12:10 ----------

Dziewczyny ponawiam pytanie: miała któraś odżywki Nail Tek? dobre to? czy lepsze Opi? co pomoże na łamliwe i rozdwajające się paznokcie lepiej?
amyz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-16, 11:13   #405
buahhot
Marcelover ♥♥♥
 
Avatar buahhot
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 19 577
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXIII

Cytat:
Napisane przez pingwintastas Pokaż wiadomość
Ale firanki
najważniejsze że nie czuć jak faluja na wietrze
Cytat:
Napisane przez maarthusia Pokaż wiadomość
Ale słodko

Trzepotaj będą się bić o Ciebie
Chociaż jeden jakby sie zainteresował byłoby super
Cytat:
Napisane przez Miskaa78 Pokaż wiadomość
o losie, u mnie były po czysta 1:1
poprawki po 150
super wyszło !
Ooo to drogo faktycznie... ja dostałam namiar z polecenia, umówiłam się przez fb, dziewczyna przyjęła mnie w domu

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 12:13 ---------- Poprzedni post napisano o 12:12 ----------

Cytat:
Napisane przez amyz Pokaż wiadomość
super!! wyglądają bardzo naturalnie

---------- Dopisano o 12:12 ---------- Poprzedni post napisano o 12:10 ----------

Dziewczyny ponawiam pytanie: miała któraś odżywki Nail Tek? dobre to? czy lepsze Opi? co pomoże na łamliwe i rozdwajające się paznokcie lepiej?

Ja miałam tylko Eveline i herome, po herome nie widziałam efektów

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

buahhot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-16, 11:15   #406
maarthusia
Shoe addict :)
 
Avatar maarthusia
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 30 509
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXIII

Cytat:
Napisane przez amyz Pokaż wiadomość
super!! wyglądają bardzo naturalnie

---------- Dopisano o 12:12 ---------- Poprzedni post napisano o 12:10 ----------

Dziewczyny ponawiam pytanie: miała któraś odżywki Nail Tek? dobre to? czy lepsze Opi? co pomoże na łamliwe i rozdwajające się paznokcie lepiej?
Nie miałam tych odżywek, ale u mnie się sprawdziła ta mini Nails INC (czy jakoś tak ) z brokuła (taka beżowa)

---------- Dopisano o 12:15 ---------- Poprzedni post napisano o 12:14 ----------

Cytat:
Napisane przez buahhot Pokaż wiadomość
najważniejsze że nie czuć jak faluja na wietrze

Chociaż jeden jakby sie zainteresował byłoby super

Ooo to drogo faktycznie... ja dostałam namiar z polecenia, umówiłam się przez fb, dziewczyna przyjęła mnie w domu

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 12:13 ---------- Poprzedni post napisano o 12:12 ----------



Ja miałam tylko Eveline i herome, po herome nie widziałam efektów

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Na pewno niedługo trafisz na swoją połówkę

Też miałam Eveline - całkiem fajna była
maarthusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-16, 11:15   #407
amyz
Chanel Lady
 
Avatar amyz
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 27 772
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXIII

Cytat:
Napisane przez buahhot Pokaż wiadomość
najważniejsze że nie czuć jak faluja na wietrze

Chociaż jeden jakby sie zainteresował byłoby super

Ooo to drogo faktycznie... ja dostałam namiar z polecenia, umówiłam się przez fb, dziewczyna przyjęła mnie w domu

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 12:13 ---------- Poprzedni post napisano o 12:12 ----------



Ja miałam tylko Eveline i herome, po herome nie widziałam efektów

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
też miałam eveline ale nic nie dawała
amyz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-16, 11:15   #408
MissScareAll
Zakorzenienie
 
Avatar MissScareAll
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Wawa i okolice
Wiadomości: 9 778
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXIII

Też mam 1:1. Dziewczyna robi u siebie w domu, bardzo estetycznie i dokładnie. Zapłaciłam 80zl, a poprawki po 40. Przyjechała do Wawy z Konina i nie znała cen Teraz podnosi
__________________
MissScareAll jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-16, 11:17   #409
Oktawiaaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 13 262
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXIII

Cytat:
Napisane przez amyz Pokaż wiadomość
super!! wyglądają bardzo naturalnie

---------- Dopisano o 12:12 ---------- Poprzedni post napisano o 12:10 ----------

Dziewczyny ponawiam pytanie: miała któraś odżywki Nail Tek? dobre to? czy lepsze Opi? co pomoże na łamliwe i rozdwajające się paznokcie lepiej?
Właśnie, ślicznie rzęsy i wyglądają naturalnie
Ostatnio koleżanka zrobiła sobie 1:1, a wygląda tak, jakby jej ktoś kępkami doklejał i to w taki sposób, że widać przerwy między rzęsami, okropne. U niej wyglądają na strasznie ciężkie, jakby zaraz miały jej się powieki zamknąć

A tak wogle, to jak mam mieć oko łani po takim pędzlu, to bierę
http://www.sephora.pl/Akcesoria/Pedz...-lani/P2313005
Oktawiaaa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-06-16, 11:21   #410
XminorXlosX
Zakorzenienie
 
Avatar XminorXlosX
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 5 826
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXIII

Cytat:
Napisane przez buahhot Pokaż wiadomość
Miśka, moje rzęsy
piękne są!
Cytat:
Napisane przez tenebra Pokaż wiadomość
Ale tirami nie wozi się tylko ciężkich rzeczy może być cały kontener zapakowany np. nożyczkami

Co do kolein to przecież latem tiry mogą jeździć tylko nocami. Dodatkowo ja uważam, że zamiast robić drogi z tanich materiałów i poprawiać co X lat i narzekać, że te straszne tiry psujo, to lepiej by było zrobić drogę raz a porządnie. Wtedy tir byłby niestraszny i koniec końców zliczając te wszystkie poprawki pewnie wyszłoby taniej.


Bo tak się powinno teoretycznie robić


To prawda, polscy kierowcy tirów bardzo na nich narzekają również


Ale nie ma wszędzie torów. I tak by trzeba było przewozić tirami towary ze stacji do magazynów. Przeładunek zajmuje dość długo, robi się to ręcznie, trzeba opłacić ludzi. Pewnie wszystko razem w wychodzi drożej, dłużej i mniej praktycznie.

Kierowcy tirów też by woleli autostradami jeździć niż krajówkami, no ale...



To bardzo ważne żeby pamiętać, że nawet jak kierowca tira robi wszystko ok, jedzie ostrożnie i dobrze to nadal jest cięższy, mało zwrotny i nie zachowuje się tak jakbyśmy tego chcieli.

Dodatkowo zawsze jak jest jakiś wypadek z udziałem tira ludzie z automatu przyklejają winę właśnie temu kierowcy, a często to jest wina osobówek, które nie przemyślą że taka kobyła jaką jest tir z załadowanym kontenerem ma dużo dłuższą drogę hamowania, inne przyspieszenie i zupełnie inną "dynamikę' ruchu. To samo się tyczy tramwajów czy autobusów. Kierowcy i piesi wpierniczają się przed te pojazdy nie myśląc że tramwaj 40 ton waży bez pasażerów i ma długą drogę hamowania.

Była raz sytuacja jak rowerzysta potrącił tira. Tak. Dokładnie. Policja wszystko zbadała i to właśnie rowerzysta zawinił, władował się w tira. Oczywiście w mediach była informacja, że tir potrącił rowerzystę. Wydaje się, ze tylko nomenklatura, ale jednocześnie takie określenie wskazuje, że winnym zdarzenia był kierowca tira. Niefajnie.

Nie twierdzę, że te sytuacje co były opisane to faktycznie tir nie zawinił, mogło tak być, ale chociażby historia z kierowcą co jechał 200km/h no to ciężko mi się winy tira doszukiwać... Zobaczył że auto jest daleko, zaczął manewr, a że prędkości się bardzo różniły to nagle się okazało że osobówkę ma przy tyłku. Tutaj winny byłby kierowca osobówki, bo za szybko jechał (bo jak rozumiem to w Polsce było? U nas chyba są ograniczenia na autostradzie, a w Niemczech chyba nie ma?).

Ogólnie odgrzebuję posty, ale bardziej niż narzekać na tych strasznych "tirówców"/tramwajarzy/autobusiarzy lepiej pamiętać, że te ciężkie pojazdy zachowują się inaczej niż osobówka i dla własnego bezpieczeństwa zwyczajnie być bardziej uważnym w takich sytuacjach, zwolnić. No i uważać na wschodnich kierowców. To serio serio piszę, potrafią wyczyniać różne dziwne rzeczy.
Ja rozumiem , że mają inną dynamikę i staram się to uwzględniać (łącznie, z nie staniem na światłach z wciśniętym hamulcem, żeby tir, który hamuje za mną co najwyżej mnie przepchnął do przodu a nie zmiażdżył tył jeśli nie zdąży). Ale oni mają ogromne martwe pole a i w "żywe" czasem nie patrzą dokładnie

Co do jakości dróg, owszem, wiadomo, że nie są one najlepsze, ale musimy uwzględnić nasze warunki pogodowe (które się zmieniają ciągle). Różnica roczna temperatur w Polsce to od -30stopni (a czasem i więcej, wtedy jest skurcz nawierzchni i kruche pękanie) do +60 (i więcej, nawierzchnia w słońcu nagrzewa się strasznie). To daje prawie 100 stopni różnicy temperatur, mieszanki asfaltowe albo krucho pękają albo się rozpływają/odkształcają jak plastelina. Sorry, taki mamy klimat , nie ma jeszcze składu idealnego na południu nic im się nie rozpływa, ale mogą dać twardszy beton asfaltowy na nawierzchnię, bo im nie popęka zimą (rzadko miewają jakiekolwiek mrozy). Na północy używają mieszanek odpornych na pękanie na mrozie, ale nie mają latem upałów

To jakbyś chciała używać jednego kremu cały rok, na dzień i na noc jak coś jest do wszystkiego to jest do D.
__________________

XminorXlosX jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-16, 11:21   #411
Lidia1984
Lady Dior
 
Avatar Lidia1984
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 279
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXIII

Dziewczyny wiecie może czy jest jeszcze w CCC zniżka 30%z tą kartą klubową na buty? Bo muszę dziecku sandałki kupić, bo upały idą
Lidia1984 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-16, 11:22   #412
XminorXlosX
Zakorzenienie
 
Avatar XminorXlosX
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 5 826
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXIII

Cytat:
Napisane przez Oktawiaaa Pokaż wiadomość
A tak wogle, to jak mam mieć oko łani po takim pędzlu, to bierę
http://www.sephora.pl/Akcesoria/Pedz...-lani/P2313005
BIERE!
__________________

XminorXlosX jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-16, 11:22   #413
Lidia1984
Lady Dior
 
Avatar Lidia1984
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 279
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXIII

buahhot piękne rzęsy i oczy
Lidia1984 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-16, 11:23   #414
XminorXlosX
Zakorzenienie
 
Avatar XminorXlosX
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 5 826
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXIII

Cytat:
Napisane przez Lidia1984 Pokaż wiadomość
Dziewczyny wiecie może czy jest jeszcze w CCC zniżka 30%z tą kartą klubową na buty? Bo muszę dziecku sandałki kupić, bo upały idą
Do 19, ale nie na sandały na letnie rzeczy jeszcze nic nie ma
__________________

XminorXlosX jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-16, 11:24   #415
Lidia1984
Lady Dior
 
Avatar Lidia1984
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 279
Talking Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXIII

Cytat:
Napisane przez XminorXlosX Pokaż wiadomość
Do 19, ale nie na sandały na letnie rzeczy jeszcze nic nie ma
Dzięki
Lidia1984 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-16, 11:25   #416
amyz
Chanel Lady
 
Avatar amyz
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 27 772
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXIII

Cytat:
Napisane przez Lidia1984 Pokaż wiadomość
Dziewczyny wiecie może czy jest jeszcze w CCC zniżka 30%z tą kartą klubową na buty? Bo muszę dziecku sandałki kupić, bo upały idą
ja dostałam wczoraj smsa że do niedzieli jest -30 % na wszystkie baleriny, czółenka, obuwie sportowe i trampki. Nie wiem jak z butami dla dzieci

---------- Dopisano o 12:25 ---------- Poprzedni post napisano o 12:24 ----------

Cytat:
Napisane przez Oktawiaaa Pokaż wiadomość
Właśnie, ślicznie rzęsy i wyglądają naturalnie
Ostatnio koleżanka zrobiła sobie 1:1, a wygląda tak, jakby jej ktoś kępkami doklejał i to w taki sposób, że widać przerwy między rzęsami, okropne. U niej wyglądają na strasznie ciężkie, jakby zaraz miały jej się powieki zamknąć

A tak wogle, to jak mam mieć oko łani po takim pędzlu, to bierę
http://www.sephora.pl/Akcesoria/Pedz...-lani/P2313005
amyz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-16, 11:26   #417
XminorXlosX
Zakorzenienie
 
Avatar XminorXlosX
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 5 826
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXIII

Byłam wczoraj też w CCC i pani powiedziała "że nic jeszcze nie wiedzą o promocjach na letnie obuwie" , ale nie wiem, czy czasem wiedziała a nie chciała powiedzieć


http://www.sephora.pl/Jak-wybrac-eyeliner-/R172100010 tu jest więcej o OKU ŁANI
__________________


Edytowane przez XminorXlosX
Czas edycji: 2016-06-16 o 11:27
XminorXlosX jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-16, 11:26   #418
pannawiosna
Zadomowienie
 
Avatar pannawiosna
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: Zielone Wzgórze
Wiadomości: 1 811
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXIII

Dzień dobry

Miałam miesiąc przerwy, miesiąc bez kompa, podczytywałam Was tylko okazjonalnie z telefonu. Miesięczny odwyk od zakupów też sie przy okazji udał - tylko w D. zgrzeszyłam i nabyłam All fired up -20% i w YR uzupełniłam żele i balsamy... ale wczoraj zajrzałam tutaj na dłużej i co ?? I cukrowy anioł już wysłany Chyba musze na stałe odciąc neta
pannawiosna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-16, 11:31   #419
AnoIi
Zakorzenienie
 
Avatar AnoIi
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 6 432
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXIII

Cytat:
Napisane przez tenebra Pokaż wiadomość
No bez przesady, to że jakiś idiota tak mówił to nie znaczy że nagle zamienili się w psychopatów i będą taranować ludzi ot tak Bo to taka rodocha zobaczyć rozwalone ciała np 4 osób i zadręczać się czy czegoś nie dało się inaczej zrobić, pewnie, marzą o tym

Pisałam odnośnie tego 'szkolenia', bo przekaz był jednoznaczny. 'Wal w osobówkę' nie świadczy o szacunku do życia innych. Jeden idiota mówił, inni przytakiwali. Ilu takich 'wyszkolił' zanim go nagrali, zanim pojawił się taki, którego to zszokowało? Nie chcę drążyć tematu, jednak wiele km zrobiłam na naszych drogach i zdania o tirach nie mam najlepszego. Oczywiście, może to i częściowo wina ich szefów/zleceniodawców, że gonią jak szaleni, ale uwzględniając ich prędkość i masę to my jesteśmy na przegranej pozycji.

---------- Dopisano o 11:31 ---------- Poprzedni post napisano o 11:27 ----------

Cytat:
Napisane przez amyz Pokaż wiadomość
super!! wyglądają bardzo naturalnie

---------- Dopisano o 12:12 ---------- Poprzedni post napisano o 12:10 ----------

Dziewczyny ponawiam pytanie: miała któraś odżywki Nail Tek? dobre to? czy lepsze Opi? co pomoże na łamliwe i rozdwajające się paznokcie lepiej?


Zamówiłam wczoraj tą odżywkę, dam znać czy się sprawdzi.
AnoIi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-16, 11:31   #420
Hermiona111
Zadomowienie
 
Avatar Hermiona111
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 1 518
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXIII

Cytat:
Napisane przez pannawiosna Pokaż wiadomość
Dzień dobry

Miałam miesiąc przerwy, miesiąc bez kompa, podczytywałam Was tylko okazjonalnie z telefonu. Miesięczny odwyk od zakupów też sie przy okazji udał - tylko w D. zgrzeszyłam i nabyłam All fired up -20% i w YR uzupełniłam żele i balsamy... ale wczoraj zajrzałam tutaj na dłużej i co ?? I cukrowy anioł już wysłany Chyba musze na stałe odciąc neta
Też mnie wątek zachęcił do zakupu tegoż Anioła
Hermiona111 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-06-28 19:38:17


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:12.