Kocham Lancome!!! - Strona 18 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-04-26, 22:48   #511
Serenite_
Zakorzenienie
 
Avatar Serenite_
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 4 066
Dot.: Kocham Lancome!!!

Cytat:
Napisane przez Hawa Pokaż wiadomość
Dla mnie akurat odcien 03 jest idealny;-)
A co do Fatale to nigdy tego nie mialam. Moze kiedys uda mi sie zdobyc gdzies probke i pocwiczyc. Na razie mam Hypnose Onyx i jestem z niego zadowolona. Pewnie nastepym tuszem jaki kupie bedzie znowu Hypnose;-) Chociaz mysle tez o Virtuose...
Virtuose Nie kupuj kolejnego Hypnose, dla mnie Virtuose jest chyba lepszy-nie wiem, jak Tobie się spodoba, bo widzę, że opinie są różne. Ale uważam, że powinnaś spróbować Robi śliczne firany


Pomalowałam się dzis moim Teint Idole. Odcień jest jednak za ciemny, ale mniej, niż mi się wczesniej wydawało. Odcina mi się trochę od szyi, ale jak sie odrobinę opalę, będzie ok. Bo na samej buzi wygląda bardzo naturalnie i zdrowo-nie wiem, czy jaśniejszy nie byłby za blady (to mój wieczny problem z podkładami-ten, w którym ładnie wyglądam-odcina mi się od szyi i dekoltu, a jeśli mam kolor identyczny z resztą, wyglądam niezdrowo).Natomiast zaskoczył mnie sam podkład. Być może przy pierwszym teście skupiałam sie na tym nieodpowiednim kolorze tylko i nie zwróciłam uwagi na efekt ogólny. Otóż wygląda bardzo naturalnie. Twarz jest satynowa, wygładzona. Nie ma efektu maski, makijaz jest bardzo lekki. I sam podkład jest bardzo lekki, nie jest tłusty. Dzis sparwdzę, jak długo sie utrzymuje. Na razie zaskoczył mnie pozytywnie-odkryłam go na nowo, a już rzuciłam go w kąt..
__________________


"Cierpliwość - spokój, że przecież się stanie..."


/J. Twardowski/

Edytowane przez Serenite_
Czas edycji: 2008-04-27 o 11:30 Powód: dopisek
Serenite_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-30, 00:01   #512
Hawa
Zakorzenienie
 
Avatar Hawa
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 4 859
GG do Hawa
Dot.: Kocham Lancome!!!

Myslalam o Virtuose, mialam nim kilka razy pomalowane rzesy. Mysle, ze zaryzykuje i kupie go sobie jak skonczy mi sie Hypnose. W planach mam jeszcze srebrny Onyx;-)
Ja tez lubie Teint Idole wlasnie za ten naturaln efekt, nie widac tak bardzo ze na twarzy jest podklad!
A uzywalas moze bazy pod podklad Lancome?
Hawa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-30, 00:09   #513
Serenite_
Zakorzenienie
 
Avatar Serenite_
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 4 066
Dot.: Kocham Lancome!!!

Cytat:
Napisane przez Hawa Pokaż wiadomość
Myslalam o Virtuose, mialam nim kilka razy pomalowane rzesy. Mysle, ze zaryzykuje i kupie go sobie jak skonczy mi sie Hypnose. W planach mam jeszcze srebrny Onyx;-)
Ja tez lubie Teint Idole wlasnie za ten naturaln efekt, nie widac tak bardzo ze na twarzy jest podklad!
A uzywalas moze bazy pod podklad Lancome?
Virtuose kup koniecznie Nic nie ryzykujesz... Srebrny Onyx śliczny Teint Idole odkryłam na nowo, jestem bardzo zaskoczona Do trwałości tez nie mam zastrzeżeń.
Miałam kilka baz pod podkład, żadnej z Lancome, ale więcej już nie kupię żadnej. Jestem przeciwniczką baz-uważam, że to niepotrzebne obciążanie skóry kolejnym kosmetykiem. Lepiej kupić dobre serum-pięknie wygładza, przedłuża trwałość makijażu a jednocześnie pozytywnie działa na skórę. 2 w 1
__________________


"Cierpliwość - spokój, że przecież się stanie..."


/J. Twardowski/
Serenite_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-30, 00:52   #514
Hawa
Zakorzenienie
 
Avatar Hawa
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 4 859
GG do Hawa
Dot.: Kocham Lancome!!!

Pytam z ciekawosci o ta baze, bo akurat widzialam ja niedawno w sklepie. Ja tez nie lubie takich wynalazkow;-) Obciazanie skory i portfela.
A co do serum, czyzbys uzywala Primordiale?
Hawa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-30, 12:02   #515
Serenite_
Zakorzenienie
 
Avatar Serenite_
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 4 066
Dot.: Kocham Lancome!!!

Cytat:
Napisane przez Hawa Pokaż wiadomość
Pytam z ciekawosci o ta baze, bo akurat widzialam ja niedawno w sklepie. Ja tez nie lubie takich wynalazkow;-) Obciazanie skory i portfela.
A co do serum, czyzbys uzywala Primordiale?

Nie, serum Primordiale kupiłam rok temu i właśnie makijaż nie wyglądał na nim ładnie, więc dałam je siostrze. Makijaż pięknie wygląda na serum Guerlain, Chanel i na Lancome Renergie Lift i Sensation Totale...

Np. serum Chanel Eclat jest lepsze niż jakakolwiek baza rozświetlająca-bo samo pięknie rozświetla a przy tym ma zbawienne działanie na skórę.
__________________


"Cierpliwość - spokój, że przecież się stanie..."


/J. Twardowski/
Serenite_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-30, 15:03   #516
Hawa
Zakorzenienie
 
Avatar Hawa
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 4 859
GG do Hawa
Dot.: Kocham Lancome!!!

Ja w tej chwili nie mam zadnego serum, tylko jedna prbke Sensation Totale.
A zapomnialam sie spytac , jak skonczyla sie ta sprawa przeterminowanego kosmetyku Chanel , ktpry kupilas na lotnisku?
Hawa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-30, 15:20   #517
Serenite_
Zakorzenienie
 
Avatar Serenite_
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 4 066
Dot.: Kocham Lancome!!!

Cytat:
Napisane przez Hawa Pokaż wiadomość
Ja w tej chwili nie mam zadnego serum, tylko jedna prbke Sensation Totale.
A zapomnialam sie spytac , jak skonczyla sie ta sprawa przeterminowanego kosmetyku Chanel , ktpry kupilas na lotnisku?

Poproszono mnie o wszystkie dane z paragonu-wysłałam i wciąż czekam na odpowiedź. Ale myslę, że juz za długo i dziś wieczorem mam zamiar wysłać maila z zapytaniem...
Ooo..."Kocham Lancome" to nasze prywatne forum
__________________


"Cierpliwość - spokój, że przecież się stanie..."


/J. Twardowski/
Serenite_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-04-30, 15:29   #518
Hawa
Zakorzenienie
 
Avatar Hawa
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 4 859
GG do Hawa
Dot.: Kocham Lancome!!!

Wlasnie widze, ze jakos inni sie nie odzywaja na tym forum;-) Moze tematy sie wyczerpaly?
Ile czasu minelo od tej reklamacji?
Pisalam kiedys o pedzlu brazujacym Lancome. Poprobowalam sobie go kilkakrotnie. Jest bardzo wygodny,nieduzy, ladny kolorek daje na skorze. Jedynym minusem jest wyrzucanie dosc duzej ilosci pudru za jednym razem i trudno go wtedy dobrze rozprowadzic. Ale juz znalazlam metode na to, po prostu delikatnie naciskam przycisk i wtedy pudru leci o wiele mniej, lekko wstrzasam pedzel i wtedy naklada sie super. To tak jak z Fatale, trzeba cwiczyc a znajdzie sie metode.
Hawa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-30, 15:35   #519
Serenite_
Zakorzenienie
 
Avatar Serenite_
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 4 066
Dot.: Kocham Lancome!!!

Cytat:
Napisane przez Hawa Pokaż wiadomość
Wlasnie widze, ze jakos inni sie nie odzywaja na tym forum;-) Moze tematy sie wyczerpaly?
Ile czasu minelo od tej reklamacji?
Pisalam kiedys o pedzlu brazujacym Lancome. Poprobowalam sobie go kilkakrotnie. Jest bardzo wygodny,nieduzy, ladny kolorek daje na skorze. Jedynym minusem jest wyrzucanie dosc duzej ilosci pudru za jednym razem i trudno go wtedy dobrze rozprowadzic. Ale juz znalazlam metode na to, po prostu delikatnie naciskam przycisk i wtedy pudru leci o wiele mniej, lekko wstrzasam pedzel i wtedy naklada sie super. To tak jak z Fatale, trzeba cwiczyc a znajdzie sie metode.

Ja wysłałam do nich skargę 17 kwietnia. Dostałam odpowiedź 18 kwietnia. Tego samego dnia przesłałam wszelkie dane, o które prosili. Napisano, żebym nie miała obaw kontaktować się dalej z nimi w tej sprawie. Wczoraj przesłałam jeszcze raz tego maila z danymi (a nuż się gdzieś "zaplątał"?). I nie ma odpowiedzi. Myslisz, że powinnam cierpliwie czekać, czy przypomnieć się?

A ten puderek daje naturalny efekt? Nie pomarańczowi?
__________________


"Cierpliwość - spokój, że przecież się stanie..."


/J. Twardowski/
Serenite_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-30, 16:21   #520
Hawa
Zakorzenienie
 
Avatar Hawa
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 4 859
GG do Hawa
Dot.: Kocham Lancome!!!

Dziewczyna ze stoiska zrobila mi kilka prob na skorze kilkoma odcieniami tego pedzla i dobrala najlepszy. Wiec z efektu jestem zadowolona. Nie pomaranczowi, wlasnie brazowi;-)
Podobny pedzel ma Body Shop w ofercie.
Mysle, ze powinnas jeszcze poczekac z tydzien. Moze musza wyslac te reklamacje gdzies wyzej, sami czekaja na odpowiedz " z gory"?
Hawa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-30, 16:36   #521
Serenite_
Zakorzenienie
 
Avatar Serenite_
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 4 066
Dot.: Kocham Lancome!!!

Cytat:
Napisane przez Hawa Pokaż wiadomość
Dziewczyna ze stoiska zrobila mi kilka prob na skorze kilkoma odcieniami tego pedzla i dobrala najlepszy. Wiec z efektu jestem zadowolona. Nie pomaranczowi, wlasnie brazowi;-)
Podobny pedzel ma Body Shop w ofercie.
Mysle, ze powinnas jeszcze poczekac z tydzien. Moze musza wyslac te reklamacje gdzies wyzej, sami czekaja na odpowiedz " z gory"?
Chyba masz rację

Nie kuś pędzelkiem
__________________


"Cierpliwość - spokój, że przecież się stanie..."


/J. Twardowski/
Serenite_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-04-30, 17:27   #522
Hawa
Zakorzenienie
 
Avatar Hawa
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 4 859
GG do Hawa
Dot.: Kocham Lancome!!!

Ha ha..nie kusze;-) Informuje i na pytania odpowiadam;-)
A co do Chanela czy oni Ci obiecali cos? Na przyklad zwrot pieniedzy lub nowy produkt?
Hawa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-30, 21:11   #523
Serenite_
Zakorzenienie
 
Avatar Serenite_
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 4 066
Dot.: Kocham Lancome!!!

Nie, bardzo tylko przepraszali i kazali przesłać dane. Z listu wynikało, że sprawa zostanie załatwiona, ale nie napisali, jak...
__________________


"Cierpliwość - spokój, że przecież się stanie..."


/J. Twardowski/
Serenite_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-30, 21:41   #524
Hawa
Zakorzenienie
 
Avatar Hawa
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 4 859
GG do Hawa
Dot.: Kocham Lancome!!!

Niepowazni ludzie. Powinni chociaz zdanie napisac, co bedzie dalej. A teraz czekasz i czekasz i nie wiesz czego sie spodziewac.
Ja jeszcze nigdy nie kupowalam kosmetykow na lotniskach. Chociaz widzialam ciekawe okazje np. kremik pod oczy Primordiale o ponad 5 funtow taniej niz w sklepie.
Hawa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-30, 21:52   #525
kamisio
Zadomowienie
 
Avatar kamisio
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 1 598
Dot.: Kocham Lancome!!!

Hawa, mam pytanko czy na wyspach jest juz kolekcja makijazu zprojektowana przez Darie Werbowy ?
__________________
next life - KNK
kamisio jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-30, 21:57   #526
Hawa
Zakorzenienie
 
Avatar Hawa
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 4 859
GG do Hawa
Dot.: Kocham Lancome!!!

Bylam dzisiaj na stoisku Lancome ,sa plakaty z Daria, reklamujace serie kosmetykow brazujacych.
Dokladnie ten plakat:
http://www.lancome-usa.com/beautysch...na-bronze.aspx
Widzialam na pewno puder brazujacy z wytloczonym aniolkiem, puder w pedzlu i blyszczyki w brazowych odcieniach. Nie widzialam tylko palety cieni, ale spytam o nia w piatek, bo akurat musze zajsc na to stoisko.
Hawa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-30, 22:06   #527
kamisio
Zadomowienie
 
Avatar kamisio
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 1 598
Dot.: Kocham Lancome!!!

To chyba nie ta, w tamtej mają byc poczwórne cienie w zamszowym etui i błyszczyk color fever + jeszcze jaies kosmetyki, sprzedaz kolekcji bedzie wspierała fundacje dla dzieci w brazylii

szkoda myslałem ze moze u was juz jest
__________________
next life - KNK
kamisio jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-30, 22:09   #528
Serenite_
Zakorzenienie
 
Avatar Serenite_
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 4 066
Dot.: Kocham Lancome!!!

Cytat:
Napisane przez Hawa Pokaż wiadomość
Niepowazni ludzie. Powinni chociaz zdanie napisac, co bedzie dalej. A teraz czekasz i czekasz i nie wiesz czego sie spodziewac.
Ja jeszcze nigdy nie kupowalam kosmetykow na lotniskach. Chociaz widzialam ciekawe okazje np. kremik pod oczy Primordiale o ponad 5 funtow taniej niz w sklepie.

Na lotniskach kosmetyki są jednak tańsze, warto. Ja kupiłam już sporo i zawsze świeżutkie. Zaskoczona jestem baaaardzo tą wpadką


Cytat:
Napisane przez Hawa Pokaż wiadomość
Bylam dzisiaj na stoisku Lancome ,sa plakaty z Daria, reklamujace serie kosmetykow brazujacych.
Dokladnie ten plakat:
http://www.lancome-usa.com/beautysch...na-bronze.aspx
Widzialam na pewno puder brazujacy z wytloczonym aniolkiem, puder w pedzlu i blyszczyki w brazowych odcieniach. Nie widzialam tylko palety cieni, ale spytam o nia w piatek, bo akurat musze zajsc na to stoisko.

Te brązujące były w Dublinie już na początku kwietnia. Ale cieni jeszcze nie było. A bardzo mnie interesują, bo strasznie podoba mi się na zdjęciach ta paletka, zwłaszcza odcień ciemnego brązu Hawa, zerknij na nie, jak się pojawią i napisz, jak wyglądają w rzeczywistości, please...
__________________


"Cierpliwość - spokój, że przecież się stanie..."


/J. Twardowski/

Edytowane przez Serenite_
Czas edycji: 2008-04-30 o 22:10 Powód: lit.
Serenite_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-30, 22:13   #529
Hawa
Zakorzenienie
 
Avatar Hawa
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 4 859
GG do Hawa
Dot.: Kocham Lancome!!!

znalazlam! to jest ta kolekcja:
http://www.inoutstar.com/image-detai...6084-6346.html
Ja jej na stoiskach nie widzialam,ale chodze tylko do Bootsa lub Debenhamsa.
Sephory tu nie ma, a z tekstu ponizej wynika ze kolekcja bedzie wlasnie w Sephorze
"The three-piece range will be launched this month and sold exclusively at Sephora stores. It will consist of a Color Fever lipstick in Beige Caracai - $26 -, Lipgloss in Nude Prainha - $24 - and Color Design Eyeshadow Quad in Carnet de Velours - $42. /2
Hawa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-04-30, 22:18   #530
Serenite_
Zakorzenienie
 
Avatar Serenite_
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 4 066
Dot.: Kocham Lancome!!!

Cytat:
Napisane przez Hawa Pokaż wiadomość
znalazlam! to jest ta kolekcja:
http://www.inoutstar.com/image-detai...6084-6346.html
Ja jej na stoiskach nie widzialam,ale chodze tylko do Bootsa lub Debenhamsa.
Sephory tu nie ma, a z tekstu ponizej wynika ze kolekcja bedzie wlasnie w Sephorze
"The three-piece range will be launched this month and sold exclusively at Sephora stores. It will consist of a Color Fever lipstick in Beige Caracai - $26 -, Lipgloss in Nude Prainha - $24 - and Color Design Eyeshadow Quad in Carnet de Velours - $42. /2

Tak, to właśnie to, a kolory tych cieni są obłędne!! Muszę je mieć!!
__________________


"Cierpliwość - spokój, że przecież się stanie..."


/J. Twardowski/
Serenite_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-30, 22:27   #531
Hawa
Zakorzenienie
 
Avatar Hawa
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 4 859
GG do Hawa
Dot.: Kocham Lancome!!!

Mi sie tez brazy bardzo podobaja. Musze poszukac lepszych zdjec paletki. Moze gdzies uda mi sie ja kupic przez net.
Hawa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-03, 00:12   #532
Hawa
Zakorzenienie
 
Avatar Hawa
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 4 859
GG do Hawa
Dot.: Kocham Lancome!!!

Czekam na opinie tych wizazanek,ktore widzialy na wlasne oczy palete Darii Werbowy! ;-)
Hawa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-03, 14:26   #533
Hawa
Zakorzenienie
 
Avatar Hawa
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 4 859
GG do Hawa
Dot.: Kocham Lancome!!!

Serenite:
Bylam dzisiaj w Debenhamsie i oni maja nowe blyszczyki Juicy Tubes. Sa 4 serie- Nowy Jork, Paryz, Rio i Tokyo. Oblednie pachne bananowy!!! Jest tez brzoskwiniowy, toffee..Wszystkie maja ladne opakowanie.
Tutaj link do tej serii:
http://bellasugar.com/1091646
Poza tym ta promocja z bialym kuferkiem trwa do 31maja w Uk a w Irlandii trwa miesiac - od 1 do 30 czerwca. Bylo napisane ze trzeba kupic jakikolwiek krem lub serum. Mozna wybrac serie: Hydra Zen, Primordiale, Renergie Morpholit i Absolue.
Hawa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-03, 18:55   #534
Serenite_
Zakorzenienie
 
Avatar Serenite_
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 4 066
Dot.: Kocham Lancome!!!

Cytat:
Napisane przez Hawa Pokaż wiadomość
Serenite:
Bylam dzisiaj w Debenhamsie i oni maja nowe blyszczyki Juicy Tubes. Sa 4 serie- Nowy Jork, Paryz, Rio i Tokyo. Oblednie pachne bananowy!!! Jest tez brzoskwiniowy, toffee..Wszystkie maja ladne opakowanie.
Tutaj link do tej serii:
http://bellasugar.com/1091646
Poza tym ta promocja z bialym kuferkiem trwa do 31maja w Uk a w Irlandii trwa miesiac - od 1 do 30 czerwca. Bylo napisane ze trzeba kupic jakikolwiek krem lub serum. Mozna wybrac serie: Hydra Zen, Primordiale, Renergie Morpholit i Absolue.

Dzięki! Błyszczyki są super, a kuferek pewnie będzie mój...
Serenite_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-03, 19:19   #535
Hawa
Zakorzenienie
 
Avatar Hawa
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 4 859
GG do Hawa
Dot.: Kocham Lancome!!!

Cytat:
Napisane przez Serenite_ Pokaż wiadomość
Dzięki! Błyszczyki są super, a kuferek pewnie będzie mój...
Kuferek jest bardzo duzy, wiec niech Twoj ukochany zarezerwuje zawczasu miejsce w walizce. Szukalam fotek kuferka, ale nic nie widze. Moze w przyszlym tygodniu dadza na stronach Bootsa;-)
A co do blyszczykow....ach..banan owy...cudo! Zolciutki i jak pachnie! Nie wiem tylko ile kosztuje, czy tyle co zwykle Juicy Tubes.
Hawa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-03, 21:43   #536
Serenite_
Zakorzenienie
 
Avatar Serenite_
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 4 066
Dot.: Kocham Lancome!!!

Cytat:
Napisane przez Hawa Pokaż wiadomość
Kuferek jest bardzo duzy, wiec niech Twoj ukochany zarezerwuje zawczasu miejsce w walizce. Szukalam fotek kuferka, ale nic nie widze. Moze w przyszlym tygodniu dadza na stronach Bootsa;-)
A co do blyszczykow....ach..banan owy...cudo! Zolciutki i jak pachnie! Nie wiem tylko ile kosztuje, czy tyle co zwykle Juicy Tubes.

Az taki? Za jeden kremik powiadasz...
Serenite_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-03, 21:52   #537
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: Kocham Lancome!!!

Cytat:
Napisane przez Hawa Pokaż wiadomość
Serenite:
Bylam dzisiaj w Debenhamsie i oni maja nowe blyszczyki Juicy Tubes. Sa 4 serie- Nowy Jork, Paryz, Rio i Tokyo. Oblednie pachne bananowy!!! Jest tez brzoskwiniowy, toffee..Wszystkie maja ladne opakowanie.
Tutaj link do tej serii:
http://bellasugar.com/1091646
Poza tym ta promocja z bialym kuferkiem trwa do 31maja w Uk a w Irlandii trwa miesiac - od 1 do 30 czerwca. Bylo napisane ze trzeba kupic jakikolwiek krem lub serum. Mozna wybrac serie: Hydra Zen, Primordiale, Renergie Morpholit i Absolue.
oja oja oja! bananowy! nic tylko snic po nocy!
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-03, 22:02   #538
Hawa
Zakorzenienie
 
Avatar Hawa
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 4 859
GG do Hawa
Dot.: Kocham Lancome!!!

Cytat:
Napisane przez dimiti Pokaż wiadomość
oja oja oja! bananowy! nic tylko snic po nocy!
Dimitri....ja tez bede snic..bo tak genialnego zapachu banana w kosmetykach jeszcze nie czulam. Nawet maslo Body Shopa bananowe to pikus przy tym blyszczyku ;-)
Hawa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-03, 22:05   #539
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: Kocham Lancome!!!

Cytat:
Napisane przez Hawa Pokaż wiadomość
Dimitri....ja tez bede snic..bo tak genialnego zapachu banana w kosmetykach jeszcze nie czulam. Nawet maslo Body Shopa bananowe to pikus przy tym blyszczyku ;-)
nie to teraz znowu bede musiala zmienic swoja liste zakupow! a mialam juz odrzucic jeden blyszczyk z niej i nie wiedzialam jaki! to teraz bedzie nastepny w kolejce! a ja myslalam ze z ta choroba z JT to nie jest wcale prawda ale przez tego swojego melonowego z plump to zaczelam calkiem bzikowac przez te JT! najchetniej to bym kupowala jeden w tyg i chyba tak zaczne robic jak zaczne pracowac
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-03, 23:27   #540
Hawa
Zakorzenienie
 
Avatar Hawa
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 4 859
GG do Hawa
Dot.: Kocham Lancome!!!

Ja mam kilka JT ale ten bananowy jest tak sliczny, ze znajdzie sie dla niego miejsce;-)
Hawa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-05-12 17:55:10


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:01.