Kolczyk w języku- wątek zbiorczy- przekłuwanie, wrażenia, problemy - Strona 50 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2007-09-12, 18:33   #1471
Yaza
Rozeznanie
 
Avatar Yaza
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 879
Dot.: Kolczyk w języku- wątek zbiorczy- przekłuwanie, wrażenia, problemy

grrrrr, pisalam w poscie nad twoim!!!!
__________________
"When you loved the one who was killing you, it left you no options. How could you run, how could you fight, when doing so would hurt that beloved one? If your life was all you had to give your beloved, how could you not give it?

If it was someone you truly loved?"
Yaza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-12, 20:17   #1472
jagadka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 23
Dot.: Kolczyk w języku- wątek zbiorczy- przekłuwanie, wrażenia, problemy

grrrrr faktycznie, dzieki
jagadka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-12, 22:48   #1473
P-o-n-y
Zakorzenienie
 
Avatar P-o-n-y
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 3 536
Dot.: Kolczyk w języku- wątek zbiorczy- przekłuwanie, wrażenia, problemy

Cytat:
Napisane przez jagadka Pokaż wiadomość
WIELKIE DZIEKI pony sama sobie znalazlam, od paru godzin mam kolczyk.


No wlaśnie jak to jest z tą grubością sztangi?? bo tez nie zapytalam jaką mam. Co prawda do wymiany jeszcze pare tygodni ale mam zamiar zamowic jakis kolczyk przez internet i nie wiem jakiej grubości. Prosze o pomoc
alez nie ma za co, wyszukiwarka zawsze sluzy pomocą. i sie nie oburzaj, bo pelno bylo pytan o rozne studia w roznych miastach, tak samo jak o grubosc sztangi. prawdopodobnie masz 1.6mm
P-o-n-y jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-13, 17:07   #1474
lolokoko
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 2
Dot.: Kolczyk w języku- wątek zbiorczy- przekłuwanie, wrażenia, problemy

Ja mam kolczyka czwarty dzien i nadal jezyk jest opuchnięty a pod gorną kulka tworzy sie wgłębienie a do tego jezyk wokoło kulki piecze a raczej jakby parzy. Czy to jest normalne? bardzo sie niepokoje tym a nie mam kiedy isc zapytac o to w salonie w ktorym robilam kolczyka.
lolokoko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-13, 21:20   #1475
yourmonka
Przyczajenie
 
Avatar yourmonka
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 15
Dot.: Kolczyk w języku- wątek zbiorczy- przekłuwanie, wrażenia, problemy

lolokoko w pierwszych dniach opuchlizna jest normalna, aczkolwiek pieczenia nie pamietam... przeplukuj szalwia kilka razy dziennie - na pewno pomoze.

ja wlasnie wczoraj wyjelam moj kolczyk z jezyka po roku noszenia...
yourmonka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-14, 13:49   #1476
Ladysarna
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: mój mały skrawek świata :)
Wiadomości: 303
Dot.: Kolczyk w języku- wątek zbiorczy- przekłuwanie, wrażenia, problemy

Ja przebijałam pod koniec czerwca i nadal mam to "wgłębienie", to chyba nie jest normalne... A piekło mnie tek jak mi się robił odcisk pod górną kulką... Ej laski jakiego kolczyka polecacie aby zeszło mi to wgłębienie? Kiedyś dziewczyny pisały że coś w stylu ze górna kulka jest "płaska" jak myślicie to pomoże? miała jakaś taki problem? odcisk prawie 3 miesiące?
Ladysarna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-14, 17:46   #1477
Ol!
Raczkowanie
 
Avatar Ol!
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 245
GG do Ol!
Dot.: Kolczyk w języku- wątek zbiorczy- przekłuwanie, wrażenia, problemy

ja już mam od stycznia'07 i też mam to wgłębienie. to jest normalne
Ol! jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-09-14, 17:53   #1478
jagadka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 23
Dot.: Kolczyk w języku- wątek zbiorczy- przekłuwanie, wrażenia, problemy

Ja mam od 3 dni i tez mam wglebienie pod górna kulką. Czy wy też macie problemy z dokręcaniem nakrętek?? Mam dosyć krótki język i trudno mi tak uchwycić kulki żeby sprawdzic czy sa dobrze dokręcone. Narazie nie wyobrażam sobie wymiany kolczyka na inny bo chyba nie potrafilabym sama zdiac i zalozyć Czy któraś z was miała podobne problemy i udało jej sie z nimi poradzić??
jagadka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-14, 20:54   #1479
lolokoko
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 2
Dot.: Kolczyk w języku- wątek zbiorczy- przekłuwanie, wrażenia, problemy

A wokół tego wgłebienia jest taka otoczka normalnie koszmar. Kiedy to przestanie piec(
lolokoko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-14, 22:37   #1480
jagadka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 23
Dot.: Kolczyk w języku- wątek zbiorczy- przekłuwanie, wrażenia, problemy

Hmm otoczka? to jakaś wydzielina czy co?? ja kozystam z mocnego roztworu szałwi i mam tez plyn antyseptyczny do jamy ustnej i rumiankowe kostki lodu, jak narazie nie mam zadnych problemow z kolczykiem. Babka ktora mi przebijala polecala tez roztwór wody utlenionej. Sprobuj, moze to Ci pomoze. Moze zjadlas cos co Ci urazilo rane albo coś takiego??
jagadka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-15, 09:03   #1481
my__eternity
Przyczajenie
 
Avatar my__eternity
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 16
Dot.: Kolczyk w języku- wątek zbiorczy- przekłuwanie, wrażenia, problemy

Cytat:
Napisane przez jagadka Pokaż wiadomość
Narazie nie wyobrażam sobie wymiany kolczyka na inny bo chyba nie potrafilabym sama zdiac i zalozyć Czy któraś z was miała podobne problemy i udało jej sie z nimi poradzić??
ja jakos sie nie balam wymiany, bylo to dla mnie normalne, odkrece kuleczki, wyjme kolczyk i wsadze nowy. i tak tez zrobilam. kolczyk robilam razem z przyjaciolka, ja juz bylam 2 tyg po wymianie, a ta sie bala. kupilam jej kolczyk i ona stwierdzila, ze pojdzie do kosmetyczki, zeby jej wymienila, ale jej powiedzialam, ze to bez sensu, bo sama to moge zrobic. bala sie, ale sie poddala i jej zmienilam.. nastepnego kolczyka juz sama wymienila nie ma sie czego bac, trzymaj sie
__________________
Krzyczę, krzyczę, krzyczę, krzyczę wniebogłosy!
A! Zatykam uszy swe!
Smugi w powietrzu i mój bieg
Jak prądy niewidzialnych rzek
Mój własny krzyk, mój własny krzyk ogłusza mnie!
my__eternity jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-09-15, 09:09   #1482
miss venflon
Zakorzenienie
 
Avatar miss venflon
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: bielsko
Wiadomości: 3 607
Dot.: Kolczyk w języku- wątek zbiorczy- przekłuwanie, wrażenia, problemy

a czy kolczyk który zsobei załozyłaś był sterylny-to,że po 2 tygodnich robi się wymianę nie znaczy ,że proces gojenia juz się skończył
pozatym są osoby,którym dokładnie w chwilunie po wyjęciu kolczyka dziurka się schodzi i wcalenie tak latwo jest znaleźć kanal i wymienić
__________________
MISS VENFLON PORTFOLIO
miss venflon jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-15, 12:20   #1483
jagadka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 23
Dot.: Kolczyk w języku- wątek zbiorczy- przekłuwanie, wrażenia, problemy

Nie chodzi o to, ze sie boję wymiany, tylko ze trudno mi siegnac do kulek i np sprawdzic czy sa dokrecone i chyba przy wymianie poprosze o pomoc kolezanke pozdrawiam
jagadka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-15, 12:52   #1484
Ladysarna
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: mój mały skrawek świata :)
Wiadomości: 303
Dot.: Kolczyk w języku- wątek zbiorczy- przekłuwanie, wrażenia, problemy

Ol! ja mam nadzieję, że ten odcis kiedys nam zejdzie Nie mam ochoty mieć go cały czas :/
Ladysarna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-15, 14:32   #1485
Ol!
Raczkowanie
 
Avatar Ol!
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 245
GG do Ol!
Dot.: Kolczyk w języku- wątek zbiorczy- przekłuwanie, wrażenia, problemy

Ladysarna, ale on w niczym nie przeszkadza. poza tym czasami jest a czasami nie. zalezy od stanu języka
Ol! jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-15, 17:53   #1486
Patulka1819
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 2
GG do Patulka1819
Dot.: Kolczyk w języku- wątek zbiorczy- przekłuwanie, wrażenia, problemy

Hejka. mam zamiar nie dlugo zrobic sobie kolczyka w jezyku ale nie wiem czy to dobry pomysl bo mam ta taka "nitke" pod jezykiem i nie wiem czy bede mogla miec tego kolczyka i czy ta "nitka" nie bedzie sprawiala mi rzadnych problemow???pro sze odpowiedzcie mi
Patulka1819 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-15, 17:57   #1487
miss venflon
Zakorzenienie
 
Avatar miss venflon
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: bielsko
Wiadomości: 3 607
Dot.: Kolczyk w języku- wątek zbiorczy- przekłuwanie, wrażenia, problemy

ta nitka to wiązadło dolne jezyka-jęsli jest długie to napierw podcięcie u chirurga a potem kolczyk
__________________
MISS VENFLON PORTFOLIO
miss venflon jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-15, 18:10   #1488
Patulka1819
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 2
GG do Patulka1819
Dot.: Kolczyk w języku- wątek zbiorczy- przekłuwanie, wrażenia, problemy

o kurcze troche lipa...a nie wiesz czy to boli to przeciecie?i czy trzeba koniecznie to przecinac?
Patulka1819 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-16, 12:23   #1489
dzigitowka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Eudezet;>
Wiadomości: 2
Talking Dot.: Kolczyk w języku- wątek zbiorczy- przekłuwanie, wrażenia, problemy

Cytat:
Napisane przez jagadka Pokaż wiadomość
Ja mam od 3 dni i tez mam wglebienie pod górna kulką. Czy wy też macie problemy z dokręcaniem nakrętek?? Mam dosyć krótki język i trudno mi tak uchwycić kulki żeby sprawdzic czy sa dobrze dokręcone. Narazie nie wyobrażam sobie wymiany kolczyka na inny bo chyba nie potrafilabym sama zdiac i zalozyć Czy któraś z was miała podobne problemy i udało jej sie z nimi poradzić??
emasz..to wgłębienie o którym piszesz jest raczey niegroźne..u niektórych po prostu występuje i już choć ja mam swój kolczyk od maja 2007 i nie miałam tego typu problemów o których tu piszecie! owszem troche bolało ale to tylko pierwsze 2dni, ale płukałam Dentoseptem i to wystarczyło...później normalnie mogłam ruszać językiem i sprawdzać dokręcenie kulek..w pierwszych dniach było to niemożliwe..Choćby ze względu na mój krotki język to chyba na tyle..nie mam pojęcia co tu by jeszcze napisać, ogólnie rzadko bywam ale regularnie sprawdzam posty na poczcie jeśli jakiś pytania to pisać,,postaram sie udzielić odpowiedzi pozdrawiam
__________________
Dzigii..
dzigitowka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-09-18, 15:20   #1490
jagadka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 23
Dot.: Kolczyk w języku- wątek zbiorczy- przekłuwanie, wrażenia, problemy

Mam pytanie do miss venflon, co sie stanie jeżeli teraz mam w jezyku kolczyk o grubosci 1,6mm a zamienie na 1,2mm?? czy takiego 1,6 juz nie wloze pozniej?? i drugie pytanie, jakiej dlugości kolczyk bys mi polecila?? teraz mam 20mm i duuuuzo luzu, troche mi to przeszkadza, powinnam zaminic na 12 czy 16mm?? mam kolczyk od tygodnia i oczywiscie jeszcze pare tygodni ponosze ten dlugi ale teraz bym chciala zamowic jakis póki mam na to czas pozdrawiam
jagadka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-18, 19:38   #1491
jennifer777
Wtajemniczenie
 
Avatar jennifer777
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 346
Dot.: Kolczyk w języku- wątek zbiorczy- przekłuwanie, wrażenia, problemy

Ja dzisiaj przekulam.. i bardzo mi z tym dziwnie, bo mam inne kolczyki 'niestandardowe' ale z jezykiem jest najgorzej. Mam plyn dentosept(chyba tak sie pisze) do tego kostki lodu... dzisiaj zjadłam 1 paluszka;/ w ogole nie dam rady mowic bo boli mnie jezyk jakby od dołu... mam nadzieje ze bedzie lepiej
__________________
bruised but never broken
jennifer777 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-18, 19:59   #1492
miss venflon
Zakorzenienie
 
Avatar miss venflon
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: bielsko
Wiadomości: 3 607
Dot.: Kolczyk w języku- wątek zbiorczy- przekłuwanie, wrażenia, problemy

potem będziesz miała problem z włożeniem 1,6mm
jeśli masz dużo luzu to cos w oklicach 14-16mm wystarczy-zawsze można potem krótszy pręt zamówić
a w studiu gdzie robiłaś to ci nie wymienią?
u mnie to jest w "serwisie"
__________________
MISS VENFLON PORTFOLIO
miss venflon jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-18, 20:16   #1493
jagadka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 23
Dot.: Kolczyk w języku- wątek zbiorczy- przekłuwanie, wrażenia, problemy

Czyli, ze jak? taka wymiana na krótszy gratis?? babka mi nic takiego nie mowila wiec chyba tego nie praktykują. Poza tym jak bedzie juz czas na wymiane to juz mi sie zajecia zaczna i bedzie mi trudno jechac do tego salonu bo studiuje daleko. A w ogole jak to jest z tymi kolczykami?? dokreca sie obie kulki czy jedna jest na stale?? podobaja mi sie na stronie wildcat'a takie tytanowe niebieskie ale maja 1,2mm :/ A czy takie kupione np w sklepie z biżuterią są godne zaufania?? Jak mozna je wysterylizowac w warunkach domowych?? dzieki za odpowiedz, pozdrawiam
jagadka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-18, 20:18   #1494
miss venflon
Zakorzenienie
 
Avatar miss venflon
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: bielsko
Wiadomości: 3 607
Dot.: Kolczyk w języku- wątek zbiorczy- przekłuwanie, wrażenia, problemy

sa kulki niebieskie tytanowe 4,5,6 mm na gwint 1,6 kod TTB jesli się nie mylę-odkręca się obydwie-w domowych warunkach nie mam mowy o sterylziacji-zamawiając kolczyk i kulki poproś o ich sterylizację w wildcacie(jest taka opcja przy zakupach)
__________________
MISS VENFLON PORTFOLIO
miss venflon jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-18, 21:28   #1495
Paulinka89
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: kłodzko
Wiadomości: 15
GG do Paulinka89
Dot.: Kolczyk w języku- wątek zbiorczy- przekłuwanie, wrażenia, problemy

ja przekłułam w sobote, płucze 3 razy dziennie płynem CORSODYL, przygotowałam sobie zamrożony rumianek w razie pieczenia, ale nie przydał się, nie mam problemu z mówieniem ani jedzeniem (i nie jem tylko zupek!) po prostu jem powolutku tak żeby nic nie zahaczało o kolczyk i sama nie wiem czy to ja jestem jakaś inna czy wy histeryzujecie
pozdrawiam
Paulinka89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-18, 22:06   #1496
Yaza
Rozeznanie
 
Avatar Yaza
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 879
Dot.: Kolczyk w języku- wątek zbiorczy- przekłuwanie, wrażenia, problemy

cialo kazdego czlowieka reaguje na kolczyki indywidualnie. masz szczescie i tyle.
__________________
"When you loved the one who was killing you, it left you no options. How could you run, how could you fight, when doing so would hurt that beloved one? If your life was all you had to give your beloved, how could you not give it?

If it was someone you truly loved?"
Yaza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-19, 07:28   #1497
jennifer777
Wtajemniczenie
 
Avatar jennifer777
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 346
Dot.: Kolczyk w języku- wątek zbiorczy- przekłuwanie, wrażenia, problemy

Cytat:
Napisane przez Paulinka89 Pokaż wiadomość
ja przekłułam w sobote, płucze 3 razy dziennie płynem CORSODYL, przygotowałam sobie zamrożony rumianek w razie pieczenia, ale nie przydał się, nie mam problemu z mówieniem ani jedzeniem (i nie jem tylko zupek!) po prostu jem powolutku tak żeby nic nie zahaczało o kolczyk i sama nie wiem czy to ja jestem jakaś inna czy wy histeryzujecie
pozdrawiam
Nikt nie histeryzuje, tak jak pisze Yaza kazdy ma inne ciało, ja jak przekluwalam warge to nie mialam zadnych problemow a moja kolezanka miala, wiec to zalezy.. Ja juz zaczynam mowic powoli ale przez to ze ten kolczyk jest taki dlugi seplenie;/
__________________
bruised but never broken
jennifer777 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-19, 17:47   #1498
Ladysarna
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: mój mały skrawek świata :)
Wiadomości: 303
Dot.: Kolczyk w języku- wątek zbiorczy- przekłuwanie, wrażenia, problemy

Po kilku dniach zaczniecie mówić normalnie, wszystko się ustabilizuje i będzie ok
Ladysarna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-19, 18:55   #1499
olcia14795
Przyczajenie
 
Avatar olcia14795
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 3
GG do olcia14795 Send a message via Skype™ to olcia14795
Dot.: Kolczyk w języku- wątek zbiorczy- przekłuwanie, wrażenia, problemy

Cytat:
Napisane przez Carline Pokaż wiadomość
Czy któraś z dziewczyn orientuje się w czymkolwiek na temat przebijania kolczyka w języku?

Do czego porównywalny jest ból podczas przebijania (podczas, nie po fakcie).. czy bardziej boli niż podczas przekuwania pępka?

owiem Ci szczerze że dają znieczulenie wic nie boli to znieczulenie jest na 24 godziny ale pote Ci to wszytstko puchnie i nie mozesz przez pierwszy dzien polknac nawet sliny ale da sie przezyc juz po tygodniu jest ok Przyzyjesz!! a poruwna nie mozna podczas przebijania jka juz to po to jest takie jakby pieczenie tak jakbys sie ugryzla nie jest ta zle ale podczas przebijania zamknij oczy:)
olcia14795 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-19, 19:42   #1500
jagadka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 23
Dot.: Kolczyk w języku- wątek zbiorczy- przekłuwanie, wrażenia, problemy

Wlasnie minął tydzień odkad przebilam język i nie mialam problemów z łykaniem śliny, pierwszego dnia na kolacje jadlam kluski a na drugi dzień na śniadanie-jajecznice, myślałam, ze bedzie o wiele bardziej bolało, oczywiście był mały dyskomfort podczas jedzenia ale nie bylo źle. Obecnie jedynym problemem jest długość kolczyka już bym chciała krótszy
jagadka jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:48.