Przedłużanie rzęs-WĄTEK ZBIORCZY - Strona 26 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-02-03, 16:28   #751
CAMA07
Raczkowanie
 
Avatar CAMA07
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 231
Dot.: przedłużanie rzęs????????

Wiatjcie
Czy ktoś miał przujemność(lub też nieprzyjemność) z Panią ShantiHair, która ogłasza się na allegro w zadziwijąco niskiej cenie...
Bardzo proszę o ocenę znawczyń, które są stylistkami - o ile da się ocenić z tych fotek na all.
CAMA07 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-03, 19:19   #752
szugarbejb
Zakorzenienie
 
Avatar szugarbejb
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 10 550
Dot.: przedłużanie rzęs????????

Cytat:
Napisane przez CAMA07 Pokaż wiadomość
Wiatjcie
Czy ktoś miał przujemność(lub też nieprzyjemność) z Panią ShantiHair, która ogłasza się na allegro w zadziwijąco niskiej cenie...
Bardzo proszę o ocenę znawczyń, które są stylistkami - o ile da się ocenić z tych fotek na all.
300 zł to zadziwiająco niska cena ? Moim zdaniem to cena normalna. A zdjęcia moim zdaniem są średnio oryginalne.
__________________

Cytat:
Napisane przez Hultaj Pokaż wiadomość
(...)
i oczywiście ma mieć ładnego penisa, jasnego i zadbanego a nie jakieś ogóra nabrzmiałego w fuj kolorach.
szugarbejb jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-04, 07:55   #753
tiger21
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 50
Dot.: Przedłużanie rzęś !?!?!?

I ja się przyłączę do ,, sarrity'' 30-50 rzęs na oko wierzcie mi lub nie NIE JEST TO DUŻO -- A EFEKT NA KRÓTKO !!!! Niechce tu nikomu nic ujmować czy oceniac jego umiejętności czy upodobania. We Wrocławiu jakbym przykleiła klientce tyle rzęs na jedno oko na pewno moja klientka zmieniłaby stylistkę ;-)

Pada tu pytanie ? jak czesto osoba , która ma doklejone max 50szt rzęs na oko chodzi na uzupełnienia. Bo jak raz na tydzien czy może dwa to może faktycznie z efektu jest zadowolona ;-)

Co do Nl podobnie jak wiele osób myślałam że skoro tyle osób chwali ta firme jest najlepsza. Spróbowałam jej produktów i wcale nie są takie super !!! Dodam że w aplikacji rzęsek jestem naprawde bardzo dokładna i upierdliwa. Zależy mi na tym by osiągnąć jak najlepszy efekt . Na co niestety klej z NL niepozwala chyba że ma się czas by standardowe założenie wykonywać w 2 razy dłuższym czasie.
tiger21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-04, 09:20   #754
Crazy Princess
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 45
Dot.: przedłużanie rzęs????????

Cytat:
Napisane przez szugarbejb Pokaż wiadomość
300 zł to zadziwiająco niska cena ? Moim zdaniem to cena normalna. A zdjęcia moim zdaniem są średnio oryginalne.
Mi pierwsze się podoba.
Myślę że chodziło o to że pierwsze 5 osób w tym ogłoszeniu ma zabieg za 150zł co już jest niską kwotą, ale na pewno dobry chwyt marketingowy, jak komuś brakuje klientek czy jest usatysfakcjonowany taką kwotą...
Myślę że jak ktoś ma pod dostatkiem klientek, to obniżanie ceny o połowę jest nie opłacalne, może właśnie brakuje jej nowych.
Crazy Princess jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-04, 10:02   #755
CAMA07
Raczkowanie
 
Avatar CAMA07
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 231
Dot.: przedłużanie rzęs????????

Cytat:
Napisane przez Crazy Princess Pokaż wiadomość
Mi pierwsze się podoba.
Myślę że chodziło o to że pierwsze 5 osób w tym ogłoszeniu ma zabieg za 150zł co już jest niską kwotą, ale na pewno dobry chwyt marketingowy, jak komuś brakuje klientek czy jest usatysfakcjonowany taką kwotą...
Myślę że jak ktoś ma pod dostatkiem klientek, to obniżanie ceny o połowę jest nie opłacalne, może właśnie brakuje jej nowych.
dokładnie chodziło o tę cenę 150 zł....
Ciekawa jestem, jaka jakość oferowana jest za taką cenę.
Jeżeli ktoś był u tej Pani proszę o info.

---------- Dopisano o 11:02 ---------- Poprzedni post napisano o 11:00 ----------

Cytat:
Napisane przez szugarbejb Pokaż wiadomość
A zdjęcia moim zdaniem są średnio oryginalne.
a co do zdjęć to rzeczywiście wyglądają na średnio orginalne.
Racja szugarbejb
CAMA07 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-04, 18:56   #756
sintagma
Wtajemniczenie
 
Avatar sintagma
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: MySpace:)
Wiadomości: 2 424
Dot.: przedłużanie rzęs????????

Co myślicie dziewczęta o tych ofertach?
http://allegro.pl/item898872954_prze..._rabat_50.html
http://allegro.pl/item910168963_rzes...a_ursynow.html

ta oferta chyba nie bardzo?
http://allegro.pl/item896072405_prze..._warszawa.html
i dalej..
http://allegro.pl/item896550009_prze...au_lashes.html
http://allegro.pl/item907341782_prof...ciechanow.html
http://allegro.pl/item903216382_prze...es_dojazd.html
__________________
Don’t you wanna know me?
Be a friend of mine.
I’ll share some wisdom with you.
Don’t you ever get lonely,
From time to time
Don’t let the system get you down

Edytowane przez sintagma
Czas edycji: 2010-02-04 o 19:23
sintagma jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-05, 06:39   #757
OliG
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 59
Dot.: przedłużanie rzęs????????

Ta trzecia oferta jest żałosna .Oczom nie wierzę.Dziewczyna robi sobie anty reklamę tym zdjęciem.
W czwartej nie ma zdjęć a w dwóch ostatnich zdjęcia już widziałam tyle tylko że inna stylistka je miała w ofercie.
OliG jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-02-05, 08:50   #758
Crazy Princess
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 45
Dot.: przedłużanie rzęs????????

O kurde ta trzecia oferta to chyba najstraszniejsza jaką do tej pory widziałam ! wydaje się że rzęs jest jeszcze mniej i jakby to był dopiero początkowy etap zabiegu.... brrr!!
Crazy Princess jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-05, 18:36   #759
camm
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 140
Dot.: przedłużanie rzęs????????

Dziewczyny a mam do was takie pytanie poniewaz od dluzszego czasu nosze sie z zamiare przedluzenia rzes, ale jedna rzecz mnie zastanawia- czy zauwazylyscie że wasze rzesy sa oslabione po tym zabiegu?
__________________
Mówią, że najpiękniejszy uśmiech ma ten, kto wiele wycierpiał...
camm jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-05, 21:34   #760
tiger21
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 50
Dot.: przedłużanie rzęs????????

Trzecia aplikacja fatalne-jak mozna coś takiego dodać do oferty. Mi najbardziej podoba sie 1sza, 5 i 6.

Co do stanu rzęs po ciagłym zakładaniu i uzupełnianiu przez długi czas to jeśli klientka dba o nie odpowiednio i aplikacja jest wykonywana poprawnie nić z naturalnymi sie niedzieje i sa w dobrym stanie.

ps. Co do cen na Warszawe to bardzo niskie.
tiger21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-06, 19:56   #761
ezzo
Zadomowienie
 
Avatar ezzo
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 1 657
Dot.: przedłużanie rzęs????????

Witam dziewczyny, przecztyłąm dość sporo z całego wątku i jestem przekonana, że zdecyduje się na przedłużanie, musze jeszcze tylko zgubić 1kg bo to będzie taka nagroda za zgubienie 5kg

W związku z tym pytanie, znacie kogoś godnego polecenia w Toruniu, papadan1 napisała, że większośc czasu spędza w UK, więc rozumiem, że odpada. Mysłałam o feminarium, ale tam pewnie, jak to w salnach będzie kilka kosmetyczek, które się tym zajmuje i znowu nie wiadomo kogo wybrać. Może byłyście u kogoś kogo polecacie?


Edytowane przez ezzo
Czas edycji: 2010-02-06 o 20:09 Powód: niepotrzebny link zrobił sie ze zdania
ezzo jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-02-07, 18:25   #762
Ananas
Raczkowanie
 
Avatar Ananas
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 65
Dot.: przedłużanie rzęs????????

czesc dziewczyny, przeczytalam caly watek od gory do dolu i z nadmiaru informacji az zakrecilo mi sie w glowie. jednak jednego jestem pewna - bardzo chcialabym zrobic profesjonalny kurs zakladania rzes. troche tych firm jest, jednak moje zle doswiadczenia z kursami paznokci 'po taniosci' mobilizuja mnie do wyszukania czegosc w dobej cenie i z dobra opinia. xl niestety odpada bo ich rzesy mozna nakladac jednie w salonie nl tez wyglada fajnie ale z tego co czytalam kleje nie sa dobre. jestescie zadowolone z lash perfect? masze sa jeszcze jakies inne fajne firmy, ktore mozecie mi polecic?
Ananas jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-07, 19:17   #763
Roxanaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 253
Do camm

Nie masz sie co obawiać o kondycje swoich rzęs.Ja przedłużam juz drugi rok i nic nie jest z moimi własnymi gorzej.Trzeba trafić na dobrą stylistkę która odpowiednio będzie sie obchodzic z twoimi rzęsami i pracuje na dobrych materiałach.Nie bój sie i spróbuj.zawsze możesz je ściągną w salonie
Roxanaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-07, 19:51   #764
tiger21
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 50
Dot.: przedłużanie rzęs????????

Cytat:
Napisane przez Ananas Pokaż wiadomość
czesc dziewczyny, przeczytalam caly watek od gory do dolu i z nadmiaru informacji az zakrecilo mi sie w glowie. jednak jednego jestem pewna - bardzo chcialabym zrobic profesjonalny kurs zakladania rzes. troche tych firm jest, jednak moje zle doswiadczenia z kursami paznokci 'po taniosci' mobilizuja mnie do wyszukania czegosc w dobej cenie i z dobra opinia. xl niestety odpada bo ich rzesy mozna nakladac jednie w salonie nl tez wyglada fajnie ale z tego co czytalam kleje nie sa dobre. jestescie zadowolone z lash perfect? masze sa jeszcze jakies inne fajne firmy, ktore mozecie mi polecic?
Ja pracuje we Wrocku na produktach ,,Clareny'' jak do tej pory na szczęscie ;-) mnie niezawiodły. Mimo iż słyszałam że wcale nie są dobrzy. A pracuje na ich produktach 1,5roku.
Ich klej w pełni się sprawdza, rzęsy podobnie. Co do dodatków najważniejszych które są potrzebne też mają jak np. odtłuszczacz, remówer, płyn zwiększający przyczepność kleju, płatki zabezpieczające, płyn do demakijażu no i akcesoria jak szczypce czy grzebyki ,taśma itd,

Posiadają zestawy w kuferku jak i mniejsze.

Co do innych firm to dodam to co juz kiedyś pisałam klej z NL wg mnie nie jest taki super jak go przedstawiaja. A to przeciez jedna z najwazniejszych w tej pracy rzeczy.

Odnosnie jeszcze tego jak wygląda szkolenie to jak ja się szkoliłam trwało ok 3h i nad tym ubolewałam. Ale naszczęsie załapałam co i jak i działam sobie całkiem niezle. JAk teraz wyglada u nich szkolenie to niestety się nieorientuje.

Co do tego czy warto się przeszkolic to jeśli lubisz tego typu tzw. dzierganie to jak najbardziej polecam ;-) Ja to uwielbiam i obecnie dzięki temu otwieram własny salonik we Wrocku ;-)
tiger21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-08, 18:20   #765
Ananas
Raczkowanie
 
Avatar Ananas
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 65
Dot.: przedłużanie rzęs????????

Dzięki tiger21... Zainteresuję się tą firmą -poczytam sobie. Jednak właśnie chciałabym, żeby szkolenie było z prawdziwego zdarzenia. Moja znajoma była na nl i trwa on chyba 7 h z tego co pamiętam, ale tak jak napisałam, na tą firmę raczej się nie zdecyduję. A ile dochodziłyście do wprawy, żeby móc przyjmować klientki?
Ananas jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-09, 07:42   #766
camm
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 140
Dot.: Do camm

Dziewczyny bardzo dziekuje za odpowiedz. Boje sie troche bo jak przedluzalam wlosy to tez niby to nie niszczy ale niestety bardzo obciaza i po sciagnieciu ich mialam straszne problemy z powtrotem do stanu "przed"i... eh szkoda gadac

Cytat:
Napisane przez Roxanaa Pokaż wiadomość
Nie masz sie co obawiać o kondycje swoich rzęs.Ja przedłużam juz drugi rok i nic nie jest z moimi własnymi gorzej.Trzeba trafić na dobrą stylistkę która odpowiednio będzie sie obchodzic z twoimi rzęsami i pracuje na dobrych materiałach.Nie bój sie i spróbuj.zawsze możesz je ściągną w salonie
Roxanna widze ze jestes z krakowa, moglabys mi polecic jakos stylistke? Jak cos to pisz na PW, wszelkie wskazowki sa dla nie na wage zlota
__________________
Mówią, że najpiękniejszy uśmiech ma ten, kto wiele wycierpiał...
camm jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-09, 08:31   #767
szugarbejb
Zakorzenienie
 
Avatar szugarbejb
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 10 550
Dot.: Do camm

Stylistek z Krakowa polecałyśmy już wcześniej w tym wątklu, wię cłaskawie przejrzyj.
__________________

Cytat:
Napisane przez Hultaj Pokaż wiadomość
(...)
i oczywiście ma mieć ładnego penisa, jasnego i zadbanego a nie jakieś ogóra nabrzmiałego w fuj kolorach.
szugarbejb jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-09, 09:17   #768
kicccia
Zakorzenienie
 
Avatar kicccia
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 5 099
Dot.: Do camm

Dziewczyny pomocy. Znajoma będzie robić kurs na przedłużanie rzęs. Mogę być modelką ale nie wiem czy warto? Boję się proszę o radę czy się tego podjąć? Stracę potem swoje rzęsy? Błagam oświeccie mam mało czasu, żeby przeczytać cały wątek
__________________



kicccia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-09, 09:52   #769
sarrita
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 376
Dot.: Do camm

Cytat:
Napisane przez kicccia Pokaż wiadomość
Dziewczyny pomocy. Znajoma będzie robić kurs na przedłużanie rzęs. Mogę być modelką ale nie wiem czy warto? Boję się proszę o radę czy się tego podjąć? Stracę potem swoje rzęsy? Błagam oświeccie mam mało czasu, żeby przeczytać cały wątek
jezeli szkolenie jest w dobrej firmie i produkty sa sprawdzone, nie grozi ci uszkodzenie rzes. nie boj sie, nie stracisz ich jedyne minusy bycia taka modelka to dlugie lezenie i niewielki efekt. zadna poczatkujaca stylistka nie zrobi ci calej aplikacji na oczach... dopiero z czasem nabiera sie wprawy i szybkosci.
__________________
It is better to die on your feet then live on your knees
sarrita jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-02-09, 09:56   #770
kicccia
Zakorzenienie
 
Avatar kicccia
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 5 099
Dot.: Do camm

a soczewki kontaktowe? może być uczulenie i ich nie ubiorę później?
dzięki za pomoc
__________________



kicccia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-09, 09:59   #771
Roxanaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 253
Dot.: przedłużanie rzęs????????

Dziewczyny jeśli chodzi o namiary na Kraków na sprawdzony salon namiary podaje na pw.Nie można na forum tak otwarcie zachęcać
Pozdrawiam
Roxanaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-09, 12:02   #772
szugarbejb
Zakorzenienie
 
Avatar szugarbejb
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 10 550
Dot.: przedłużanie rzęs????????

Można na forum otwarcie zachęcać, jeśli się ma dobre doświadczenia, zabieg był prawidłowo wykonany co widać np. na zdjęciach, a użytkownik nie urwał się z choinki (czyli pierwszy post i do razu reklama).

Stylistki z Krakowa już były polecane, więc warto przejrzeć wątek, żeby potem nie wyskakiwać nagle z pytaniami.
__________________

Cytat:
Napisane przez Hultaj Pokaż wiadomość
(...)
i oczywiście ma mieć ładnego penisa, jasnego i zadbanego a nie jakieś ogóra nabrzmiałego w fuj kolorach.
szugarbejb jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-09, 13:13   #773
tiger21
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 50
Dot.: przedłużanie rzęs????????

A ile dochodziłyście do wprawy, żeby móc przyjmować klientki?

Wszystko zalezy od predyspozycji. Kazda osoba uczy sie inaczej,jedni szybciej drudzy wolniej.
Ja osobiscie wykonalam zalozenie 2 osobom znajomym i po juz dzialalam prywatnie. Jednak dodam iz napoczatku faktycznie byl stres i szlo wolniej.

---------- Dopisano o 14:13 ---------- Poprzedni post napisano o 14:08 ----------

Dziewczyny czy ktoras z was zna we Wroclawiu salon na ul. motylkowej. Mam juz druga klientke ktora wykonywala tam zabieg i ma na oku jeden wielki koltun. Doslownie jakby ktos wylal na rzesy z gory klej i i z wierzchu posypal rzesy.

Niewyglada to na zla pielegnacje tylko zla aplikacje.
tiger21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-09, 14:15   #774
sarrita
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 376
Dot.: Do camm

Cytat:
Napisane przez kicccia Pokaż wiadomość
a soczewki kontaktowe? może być uczulenie i ich nie ubiorę później?
dzięki za pomoc
soczewki na czas aplikacji zdejmujesz. szkolenie zwykle przeprowadza sie na klejach wolnoschnacych - co oznacza, ze sa one nieco delikatniejsze niz szybkoschnace. nie powinny uczulac. oczywiscie wszystko moze wywolac reakcje alergiczna ale przy dobrze prowadzonym szkoleniu, kursantki zapwne sa informowane, ze rzesa nie moze dotykac do powieki a tym bardziej klej, ktory sie na rzesie znajduje.
__________________
It is better to die on your feet then live on your knees
sarrita jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-09, 19:53   #775
szugarbejb
Zakorzenienie
 
Avatar szugarbejb
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 10 550
Dot.: przedłużanie rzęs????????

Cytat:
Napisane przez tiger21 Pokaż wiadomość

Dziewczyny czy ktoras z was zna we Wroclawiu salon na ul. motylkowej. Mam juz druga klientke ktora wykonywala tam zabieg i ma na oku jeden wielki koltun. Doslownie jakby ktos wylal na rzesy z gory klej i i z wierzchu posypal rzesy.Niewyglada to na zla pielegnacje tylko zla aplikacje.
Na Motylkowej to albo Pati, albo Monika - właścicielka salonu "Monika"; widziałam, że się kilka razy ogłaszała tu i ówdzie.
Biorąc pod uwagę, że Pati była pierwszą stylistką we Wrocławiu, strona i zdjęcia mówią same za siebie, jest solidna okrutnie, chodziłam do Niej przez pół roku i mogę ręczyć jak za siebie - sądzę, że to Monika.
__________________

Cytat:
Napisane przez Hultaj Pokaż wiadomość
(...)
i oczywiście ma mieć ładnego penisa, jasnego i zadbanego a nie jakieś ogóra nabrzmiałego w fuj kolorach.
szugarbejb jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-10, 12:06   #776
OliG
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 59
Dot.: przedłużanie rzęs????????

Dziewczyny zakładałyście rzęsy kolorowe na całe oczęta?
OliG jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-11, 08:09   #777
Crazy Princess
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 45
Dot.: przedłużanie rzęs????????

Ja ostatnio zakładałam po całości fioletowe rzęsy, przemieszane z dłuższymi czarnymi żeby oko było ładnie podkreślone, a wczoraj zakładałam na ok 3/4 oka zielone rzęsy pomieszane z czarnymi.
Niestety na zdjęciach dość słabo widać oba efekty, ale na żywo wygląda to bosko
Crazy Princess jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-11, 15:36   #778
sintagma
Wtajemniczenie
 
Avatar sintagma
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: MySpace:)
Wiadomości: 2 424
Dot.: przedłużanie rzęs????????

domyslam sie o który specyfik chodzi,ten za 350 zł w pięknej różowej kosmetyczce???? Jesli tak to go kupiłysmy z kolezanką, kazda stosowała 3 m-ce i nic!!! Prawda jest taka ze włos mozesz odzywić jedynie od korzenia!!! wole kupic skrzypowite.
__________________
Don’t you wanna know me?
Be a friend of mine.
I’ll share some wisdom with you.
Don’t you ever get lonely,
From time to time
Don’t let the system get you down
sintagma jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-11, 16:52   #779
julia1906
Raczkowanie
 
Avatar julia1906
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 260
Dot.: przedłużanie rzęs????????

czesc mam takie pytanie zastanawiam sie nad poszerzeniem swojej dzialalnosci o zageszczanie rzes ale troche boje sie ze cena moze zniechecic klientki. Ja prowadze salon w Tarnowie i pytanie w zwiazku z tym w jakich cenach w proponujecie taki zabieg zeby i mi sie oplacilo i klient byl zadowolony?? i jaka firme proponujecie dla poczatkujacej stylistki rzes z dobrym szkoleniem??
julia1906 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-11, 18:49   #780
aloszka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 35
Dot.: przedłużanie rzęs????????

Cytat:
Napisane przez sarrita Pokaż wiadomość
tiger21, uwierz mi, ze szczypiacy klej w niczym nie przeszkadza. jesli klientka ma zamkniete oczy nie ma zadnego problemu. mam caly przekroj roznych dziewczyn, ktore do mnie przychodza i nie maja problemu z tym, ze przez cala aplikacje nie moge uchylic oka, wrecz upewniaja sie czy aby nie zmienilam kleju - sa po prostu bardzo zadowolone.
ja robie tak, ze zaczynam aplikacje na moim kleju i mowie, ze jesli bedzie jakis dyskomfort czy cokolwiek bedzie sie dzialo prosze krzyczec i wtedy bede zmieniac klej na lagodniejszy. zdarzylo mi sie to zaledwie dwa razy... cos jakby zakuło i przestalo - dziewczyny nie chcialy przerwac aplikacji tym klejem. musialy po prostu uchylic oko na chwile.
nie ma co straszyc klientki tylko wyprobowac - jak bedzie cos nie tak w kazdej chwili mozesz zaczac aplikacjwe na drugim kleju.

szkoda tracic zaufanie klientek bo ja juz sie na tym przejechalam. kupilam z NL ten pro bond i bylam przekonana, ze beda sie lepiej trzymaly i tak tez informowalam klientki - niestety kilka osob po prostu ode mnie odeszlo.

ja pracuję od prawie 2 lat na nouveau lashes i też zastanawiałam się, czy ten klej słabiej trzyma czy to ja popełniam jakiś błąd techniczny....
teraz idę na szkolenie do xtreme z nadzieją, że wyeliminuję ten problem raz na zawsze
aloszka jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:37.