Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2 - Strona 120 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-05-14, 22:39   #3571
QsQs
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 1 820
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2

Cytat:
Napisane przez LoLcIa123 Pokaż wiadomość

a peeling dziewczyny co ile robicie mi kosmetyczka mówiła,że powinno się robić raz na 2 tyg a mam taki jeden swój najulubieńszy i nigdy z niego nie zrezygnuję
ja robie mniej więcej raz na tydzień, kiedyś nie robiłam w ogóle i było ok.

Czy maska peel off moglaby zastąpić peeling?
QsQs jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-14, 22:39   #3572
tancerka212
Zakorzenienie
 
Avatar tancerka212
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: ;)
Wiadomości: 9 303
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2

http://www.wizaz.pl/kosmetyki/produkt.php?produkt=22075
znaczy się ten polecasz? jutro sobie o nim poczytam bo teraz to juz lece spac tżcik mnie jutro odwiedzi więc cos czuje ze jutro nastąpi polepszenie mojej buzi hehehe
a z tymi peelingami to ja juz sama nie wiem co ile je stosowac.. ja stosuję 2 razy w tygodniu ale nie wiem jak to powinno byc.. tak pisze na opakowaniu.. rzadziej to tez chyba nie bo lubię usuwać doszczętnie te wszystkie martwe komórki dzisiaj pupe tak wymasowałam cukrem że gładka jak u niemowlaka hehehe
__________________
21.08.2010 ślub
02.10.2013 Dzidzia
26.07.2016 Dzidziol
tancerka212 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-14, 22:41   #3573
quleczka
Zakorzenienie
 
Avatar quleczka
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 3 765
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2

sa tylko 3 opinie w tym jedna moja

ja tez juz zmykam smac...slodki tymczasowy avatarek juz ustawialam, nie mam czasu szukac innego poki co
quleczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-14, 22:43   #3574
tancerka212
Zakorzenienie
 
Avatar tancerka212
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: ;)
Wiadomości: 9 303
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2

matko ja się odchudzam dziewczyno hehehe zaraz poliżę ekran laptopa
__________________
21.08.2010 ślub
02.10.2013 Dzidzia
26.07.2016 Dzidziol
tancerka212 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-14, 22:44   #3575
LoLcIa123
Zakorzenienie
 
Avatar LoLcIa123
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 8 486
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2

Ja polecam ten
http://www.wizaz.pl/kosmetyki/produkt.php?produkt=20349 &recenzja=220743
__________________
"Wielkość człowieka polega na jego postanowieniu, by być silniejszym niż warunki czasu i życia."

Tymoteusz
23.11.2014r


LoLcIa123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-14, 22:45   #3576
tancerka212
Zakorzenienie
 
Avatar tancerka212
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: ;)
Wiadomości: 9 303
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2

ja też mam ten i jestem bardzo zadowolona- jest go duzo więc i dekolt sobie czasem pod prysznicem peelinguje a on i tak jest i jest i się nie skonczy i bardzo dobrze bo chce go miec
__________________
21.08.2010 ślub
02.10.2013 Dzidzia
26.07.2016 Dzidziol
tancerka212 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-14, 22:46   #3577
quleczka
Zakorzenienie
 
Avatar quleczka
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 3 765
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2

z takich typowych peelingow to ja od lat jest wierna jednemu z serii nivea visage young

dobranoc
quleczka jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-05-14, 22:46   #3578
LoLcIa123
Zakorzenienie
 
Avatar LoLcIa123
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 8 486
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2

Cytat:
Napisane przez tancerka212 Pokaż wiadomość
ja też mam ten i jestem bardzo zadowolona- jest go duzo więc i dekolt sobie czasem pod prysznicem peelinguje a on i tak jest i jest i się nie skonczy i bardzo dobrze bo chce go miec
Dokładnie
A czy maska peel off może zastąpić taki zwyczajny peeling,to nie mam pojęcia ale wydaję mi się,że tak.
__________________
"Wielkość człowieka polega na jego postanowieniu, by być silniejszym niż warunki czasu i życia."

Tymoteusz
23.11.2014r



Edytowane przez LoLcIa123
Czas edycji: 2008-05-14 o 23:18
LoLcIa123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-15, 09:45   #3579
tancerka212
Zakorzenienie
 
Avatar tancerka212
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: ;)
Wiadomości: 9 303
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2

ja uważam że maska peel off nie zastąpi peelingu.. co peeleing to peeling! a maseczka dla przyjemności
__________________
21.08.2010 ślub
02.10.2013 Dzidzia
26.07.2016 Dzidziol
tancerka212 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-15, 09:53   #3580
quleczka
Zakorzenienie
 
Avatar quleczka
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 3 765
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2

ja maseczek peel off nie cierpie jako - sama nie wiem czemu :p

ale peeling enzymatyczny lubie, wiadomo ze dziala inaczej/bardziej delikatnie niz zwykly....tylko zwyklym usunie sie suche skorki, ale za to zwykly porow gleboko nie oczysci

quleczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-15, 10:04   #3581
inmymind
Raczkowanie
 
Avatar inmymind
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 37
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2

Jestem wściekła na siebie... Ostatniej nocy zamiast wkuwać prezentację (jutro matura z polskiego) zrobiłam koszmarną masakrę... Wyglądam źle, nie umiem prezentacji... Dajcie mi sznur ludzie
__________________
'Sometimes there is so much beauty in the world, I feel like I can't take it, like my heart's going to cave in.'
inmymind jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-05-15, 12:09   #3582
Laity
Wtajemniczenie
 
Avatar Laity
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 2 040
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2

Cytat:
Napisane przez tancerka212 Pokaż wiadomość
Laity mój dozownik jest jak najbardziej w porządku, ładnie delikatnie psika więc też nie wiem skąd takie złe zarzuty w kierunku wody..
Cytat:
Napisane przez QsQs Pokaż wiadomość
Laity to moje pierwsze opakowanie, ale sprawdź opinie na KWC. Nie tylko ja mam takie odczucia co do dozownika....Nie jest jakis tragiczny czy uniemożliwiający stosowanie ale mogli to jakoś lepiej skonstruować.
No to ja już nie wiem Korci mnie, żeby kupić tą La Roche bo jest promocja i do 150ml dają małą 40ml...
Poczekam na shimę i zobaczę co ona wybrała

Cytat:
Napisane przez shima Pokaż wiadomość
nakręciłyście mnie, jutro kupie sobie chyba jakąś wode termalną
Proszę o zdanie mi relacji, czy zakup został dokonany i jeśli tak to jakiej wody i jakie są pierwsze wrażenia

Cytat:
Napisane przez inmymind Pokaż wiadomość
Jestem wściekła na siebie... Ostatniej nocy zamiast wkuwać prezentację (jutro matura z polskiego) zrobiłam koszmarną masakrę... Wyglądam źle, nie umiem prezentacji... Dajcie mi sznur ludzie
Najpierw klapior na tyłek A teraz marsz do łazienki nałożyć coś łagodzącego, NIC JUŻ NIE RUSZAĆ, zrobić sobie dobrej herbatki i zacząć na spokojnie naukę prezentacji.

Wbrew pozorom to nie jest takie straszne Życzę powodzenia jutro

Cytat:
Napisane przez tancerka212 Pokaż wiadomość
uwielbiam wygładzającą i zwężającą pory maseczkę lirene
Ja ją uwielbiałam dopóki nie zostawiłam jej na buzi na godzinę jak nie więcej i mnie powywalało... Nie ma to jak czytanie ze zrozumieniem
__________________
Don't be the girl who needs a man.
Be the girl a man needs.

Laity jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-15, 12:51   #3583
tancerka212
Zakorzenienie
 
Avatar tancerka212
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: ;)
Wiadomości: 9 303
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2

ja tez nie lubie maseczek peel off.. jakos moja buzia jest po nich taka ciepła i niefajna.. bleee....

ja bym na twoim miejscu Laity kupiła sobie wodę termalna dziś poszłam do łazienki psiuknęłam się nią i stwierdzilam ze moja buzia tak ładnie wygląda że dzis sie nie bede malowac ta woda mam wrażenie że tak uspokaja moją buzię.. mam wrazenie ze czasem jest ona taka przekrwiona i zaczerwieniona przez to a jak się psiknę to od razu ma kolor cielisty i łądny jakby to bylo roziązanie że zamiast podkładu psikałabym się wodą to by była rewelacja

a co do prezentacji to spokojnie, w nerwach się niczego nie nauczysz, zrób sobie herbatkę, załatw wszystko dookoła siebie zeby nic nie rozpraszalo i siąź nad nią spokojnie, przeczytaj kilka razy, jak ją pisalas samodzielnie to nawet jak cos zapomnisz to bedziesz umiala wybrnąć
__________________
21.08.2010 ślub
02.10.2013 Dzidzia
26.07.2016 Dzidziol
tancerka212 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-15, 13:15   #3584
AsiCcccCA
Zakorzenienie
 
Avatar AsiCcccCA
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: *... Piekielny Raj*.....
Wiadomości: 5 439
GG do AsiCcccCA
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2

Ja tak własciwie przed wizażem to nie zastanawiałam sie nad składem kosmetyków itd ...a teraz ile rzezcy sie dowiedziałam że masakra boziu(dobrze ze jest wizaż)teraz zaczynam szukać odpowiednich kosmetyków z naturalnych składników ,nie zatykających itd ale trudno cos znaleść teraz jak są w drogeriach np same badziewia a reklamuja to przewspaniale zaczne od tego co to jest woda termalna ?moge ja używac na moja bużke (tłusta)z porami i z krostkmi do wyciskania ??zadałabym tyle pytań ze pewnie do jutra bym sie wyrobiła hehehe.Prosze pomużcie Kobitki
AsiCcccCA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-15, 13:37   #3585
201607060918
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 1 476
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2

Ja stosuje peeling dwa razy w tygodniu. Potem robie sobie maseczke jednego dnia peel - off a innego np. błotną z minerałami, z drożdzy lub glinki. No chyba że mam okres (wtedy potrafią mi wyskoczyć duże syfki) to stosuje same maseczki bez peelingu by nie podrażnić buzi. Nie wiem czy akurat w tym wątku zadawałam to pytanie ale nie dostałam odpowiedzi: stosowała któraś z was plastry oczyszczajace na nos ?
201607060918 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-15, 13:38   #3586
shima
Raczkowanie
 
Avatar shima
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 247
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2

Cytat:
Napisane przez Laity Pokaż wiadomość
No to ja już nie wiem Korci mnie, żeby kupić tą La Roche bo jest promocja i do 150ml dają małą 40ml...
Poczekam na shimę i zobaczę co ona wybrała
Proszę o zdanie mi relacji, czy zakup został dokonany i jeśli tak to jakiej wody i jakie są pierwsze wrażenia
Laity jestem w kropce. Nic jeszcze nie kupiłam i nie wiem czy kupie. Dziś oczekując na maturce z polskiego na swoja kolej zapytałam koleżanek czy używały kiedyś wode termalną Koleżanka mi powiedziała, ze ma ta z vichy w domu i zrobiła na mnie gały ze chce mi sie na cos takiego kase tracic. więc juz sama nie wiem pewnie kupie jak to ja ale musze dojrzeć do tej decyzji pochodze z tym kilka dni zapewne wiec nie czekaj na mnie Laity bo ja strasznie nieogarnięta jestem
shima jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-15, 13:52   #3587
201607060918
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 1 476
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2

Stwierdziłam że jeśli chce mieć ładną buzie bez niedoskonałości nie kupie już tanich kosmetyków w Avonie czy Rossmanie. Od kilku dni jestem zadowolona z Avene i La Roche wiec pieniądze przeznacze na naprawde dobre kosmetyki z Apteki. Kosztują drogo ale są napewno dużo lepsze od tych wszystkich Dax Cosmetics, Dr Irena Eris Under 20 czy Nivea Visage Young. Co innego maseczki. Bardzo lubie te w saszetkach i często kupuje po kilka różnych. Nie lubie mieć dużego 75 ml opakowania.
201607060918 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-15, 14:09   #3588
anulka0016
Raczkowanie
 
Avatar anulka0016
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 468
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2

Cytat:
Napisane przez czaaajka Pokaż wiadomość
Stwierdziłam że jeśli chce mieć ładną buzie bez niedoskonałości nie kupie już tanich kosmetyków w Avonie czy Rossmanie. Od kilku dni jestem zadowolona z Avene i La Roche wiec pieniądze przeznacze na naprawde dobre kosmetyki z Apteki. Kosztują drogo ale są napewno dużo lepsze od tych wszystkich Dax Cosmetics, Dr Irena Eris Under 20 czy Nivea Visage Young. Co innego maseczki. Bardzo lubie te w saszetkach i często kupuje po kilka różnych. Nie lubie mieć dużego 75 ml opakowania.
ja akurat od 2lat używam peelingu z Avonu i jest super siostra mi go podkrada i też jest zadowolona, więc nie jest powiedziane że tanie kosmetyki są złe... Poza tym mi np Dax i Nivea pasują, wprawdzie nie wszystkie kosmetyki ale większość jest ok
__________________
W przypadku facetów mniej znaczy więcej, bo im mniej poświęcasz im uwagi, tym większe wzbudzasz w nich pożądanie!

Przyczyną połowy
naszych blędów życiowych jest to,
że odczuwamy tam,
gdzie powinniśmy myśleć,
a myślimy tam,
gdzie powinniśmy odczuwać.
anulka0016 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-15, 14:22   #3589
Laity
Wtajemniczenie
 
Avatar Laity
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 2 040
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2

Cytat:
Napisane przez tancerka212 Pokaż wiadomość
ja bym na twoim miejscu Laity kupiła sobie wodę termalna dziś poszłam do łazienki psiuknęłam się nią i stwierdzilam ze moja buzia tak ładnie wygląda że dzis sie nie bede malowac ta woda mam wrażenie że tak uspokaja moją buzię.. mam wrazenie ze czasem jest ona taka przekrwiona i zaczerwieniona przez to a jak się psiknę to od razu ma kolor cielisty i łądny jakby to bylo roziązanie że zamiast podkładu psikałabym się wodą to by była rewelacja
Kupić to kupię napewno, problem tylko w tym, że nie wiem, na którą się zdecydować - Avene (za 30zł 150ml), czy La Roche-Posay (20zł za 150+40ml) i z groźbą złego dozownika

Cytat:
Napisane przez shima Pokaż wiadomość
Laity jestem w kropce. Nic jeszcze nie kupiłam i nie wiem czy kupie. Dziś oczekując na maturce z polskiego na swoja kolej zapytałam koleżanek czy używały kiedyś wode termalną Koleżanka mi powiedziała, ze ma ta z vichy w domu i zrobiła na mnie gały ze chce mi sie na cos takiego kase tracic. więc juz sama nie wiem pewnie kupie jak to ja ale musze dojrzeć do tej decyzji pochodze z tym kilka dni zapewne wiec nie czekaj na mnie Laity bo ja strasznie nieogarnięta jestem
Łeeee, no to lipa. Myślałam, że się wycwanię
__________________
Don't be the girl who needs a man.
Be the girl a man needs.

Laity jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-05-15, 14:25   #3590
inmymind
Raczkowanie
 
Avatar inmymind
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 37
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2

Nałożyłam na twarz jakąś piankę propolisową, która jest na oparzenia, ale 'przyspiesza regenerację skóry, redukuje zaczerwienienia', nie wiem czy dobrze zrobiłam, trochę ryzykuję, ale to moja ostatnia nadzieja. Próbuję się uspokoić. Trochę opanowałam tę prezentację, ale nie na tyle, aby stanąć z tym przed komisją...
Shima, i jak matura poszła?
__________________
'Sometimes there is so much beauty in the world, I feel like I can't take it, like my heart's going to cave in.'
inmymind jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-15, 15:27   #3591
anulka0016
Raczkowanie
 
Avatar anulka0016
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 468
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2

a ja wczoraj wieczorem zmasakrowałam 2pryszcze koło lini włosów, ale na dobre mi to wyszło wszystko robiłam przez chusteczkę itp, potem tonik i maść cynkowa i dziś ładnie się goi, 2razy mniejsze niż wczoraj i bez żadnej niespodzianki w środku która by i tak wylazła na wierzch...
Czy an te pryszcze mogę nałożyć punktowo maseczkę aspirynową?
__________________
W przypadku facetów mniej znaczy więcej, bo im mniej poświęcasz im uwagi, tym większe wzbudzasz w nich pożądanie!

Przyczyną połowy
naszych blędów życiowych jest to,
że odczuwamy tam,
gdzie powinniśmy myśleć,
a myślimy tam,
gdzie powinniśmy odczuwać.
anulka0016 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-15, 15:29   #3592
QsQs
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 1 820
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2

Cytat:
Napisane przez Laity Pokaż wiadomość
i z groźbą złego dozownika

no bez przesady, po prostu mógłby być lepszy ja wolałabym mniejsze kropelki i tyle. Moze Tobie przypasują takie większe...tym bardziej, ze sie nie malujesz to i tak nie ma co rozmazać.
Ciekawa jestem czy na innych tez będzie miała takie niezwykle właściwości jak zachwala tancerka...bo ja nie zauważyłam nic poza fajnym odświeżeniem... Kupuj la roche i zdaj relacje.
QsQs jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-15, 15:37   #3593
201607060918
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 1 476
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2

pytałam już wizażanki ale nikt mi nie odpowiedział do trzech razy sztuka: stosowała któraś z was plastry oczyszczajace na nos ?
201607060918 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-15, 15:41   #3594
AsiCcccCA
Zakorzenienie
 
Avatar AsiCcccCA
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: *... Piekielny Raj*.....
Wiadomości: 5 439
GG do AsiCcccCA
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2

Cytat:
Napisane przez czaaajka Pokaż wiadomość
pytałam już wizażanki ale nikt mi nie odpowiedział do trzech razy sztuka: stosowała któraś z was plastry oczyszczajace na nos ?

Moja przyjaciólka chyba je sobie stosowałazaraz sie z nia skontaktujei cio chcesz wiedzieć na ten temacikto sie dowim
AsiCcccCA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-15, 15:43   #3595
quleczka
Zakorzenienie
 
Avatar quleczka
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 3 765
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2

ja stosowalam...i wagry jak mialam tak mialam

kiedys jak sie pojawily to byla moda na te plastry ale sadzac po tym, ze dosc szybko zrobilo sie cicho...to nie tylko ja nie bylam zadowolona
quleczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-15, 15:46   #3596
gliwiczanka
Raczkowanie
 
Avatar gliwiczanka
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 161
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2

Cześć dziewuszki Myślicie, że Avene Cleanance żel przeznaczony do cery tłustej nada się też do normalnej? Może któraś z was ma takową i używała tego specyfiku?

dzień 6
__________________
gienek ;**

Edytowane przez gliwiczanka
Czas edycji: 2008-05-15 o 17:54
gliwiczanka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-15, 16:24   #3597
pikpok321
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 106
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2

Cytat:
Napisane przez gliwiczanka Pokaż wiadomość
Cześć dziewuszki Myślicie, że Avene Cleanence żel przeznaczony do cery tłustej nada się też do normalnej? Może któraś z was ma takową i używała tego specyfiku?

dzień 6
O ja to już 6 dzień już niedługo będzie naście
I jak buźka wygląda?
nie znam tego żelu, o który pytasz

U mnie wczoraj zastosowałam lysanel i jestem póki co mile zaskoczona, wstałam rano, krosteczki, które miałam wieczorem zmniejszyły się bardzo, skóra jakaś taka jaśniejsza i bardziej jednolita jestem dobrej myśli nie zauważyłam na razie strasznego wysuszenia, kremik rano, a teraz maseczkę nawilżającą Liren nałożyłam, żeby zapobiegać temu wysuszeniu a nie martwić się co zrobić jak już będzie

A jeszcze powiedzcie mi jak to jest z tą woda termalną, można się tym psiukac tak w ciągu dnia, jak się ma nałożony krem i makijaż
pikpok321 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-15, 16:33   #3598
quleczka
Zakorzenienie
 
Avatar quleczka
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 3 765
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2

ja tak wlasnie psikalam
albo po umyciu zamiast toniku
quleczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-15, 16:37   #3599
pikpok321
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 106
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2

hmm, to jakoś mi to się, tak "gryzie", bo jak jest buzia w środku dnia, to nazbiera się na niej już troche zanieczyszczeń, a tu ją taką wodą trzeba spryskać i jeszcze bez wycierania, tylko żeby to samo wyschło i mówicie, że to pomaga? no nie wiem... chyba jak nie spróbuje to się nie przekonam
pikpok321 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-15, 17:18   #3600
lemonka
Zakorzenienie
 
Avatar lemonka
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 6 974
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2

pewnie drugiego księżyca nie odkryję, ale właśnie przeczytałam w gazecie krótki artykuł o przebarwieniach, więc może po krótce napiszę co w nim było, może komuś się przyda

plamy hormonalne- nigroźne, rozległe przebarwienia na policzkach, nisie, wokół ust. Rozjaśnia się je za pomocą kremów wybielających. Glębokie plany można usunąć tylko w gabinecie dermatologicznym, lekarz dobiera odpowiedni rodzaj peelingu.

plamy słoneczne- przebarwienie w skutek wieloletniego nasłoneczniania. Plamy te można usunąć za pomocą wymrażania lub laserowo. W mniejszym stopniu, ale pomagają także peelingi i złuszczanie skóry.

plamy ostudowe- są to brązowe plamy na czole, policzkach i nad górną wargą. Najczęściej uaktywniają się pod wpływem słońca. Likwiduje je dermatolog za pomocą preparatów odbarwiających i złuszczających. W czasie leczenia trzeba chronić skórę kremami z wysokim filtrem.

DERMATOSKOPIA- To metoda diagnostyczna służąca do oceny zmian skórnych. Urządzenie zwane dermatoiskopem umożliwia obserwację w powiększeniu struktur barwnikowych naskórka i górnych warstw skóry właściwej. Pozwala bez pobierania wycinków tkankowych stwierdzić, czy badana zmiana jest barwnikowa jest groźna, czy nie. Trafność diagnozy wynosi 90%.
__________________
Ja To Ja.... jestem księżniczką..

...tylko oczy podkrążone i zgubiłam gdzieś koronę


nie lubię: zimnej herbaty, nijakich potraw, letnich uczuć
lemonka jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:13.