Znacie tusz pogrubiający, który daje efekt zagęszczenia rzęs iich nie skleja? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-04-12, 16:58   #1
elmilinden
Raczkowanie
 
Avatar elmilinden
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 325
Question

Znacie tusz pogrubiający, który daje efekt zagęszczenia rzęs iich nie skleja?


Z wielu testowanych tuszów najbardziej odpowiada mi... Rimmel Volume Flash. Tzn. rzęsy wyglądają po nim na grube, gęste i ładne. Ale on tragicznie niszczy rzęsy, wypadają po nim, szczypią mnie oczy itd. Poszukuję tuszu lepszej jakości, ale z niewielką szczoteczką, którą można się dokładnie umalować i takiego, który daje podobny efekt- pogrubia rzęsy, ale daje efekt zagęszczenia, nie skleja ich.

Obecnie używam Clinique Lash Doubling- oczy mnie nie szczypią, ale efekt jest taki sobie. Rzęsy trochę się sklajają, no i wygląda, jakby ich było mniej Chciałabym znaleźć lepszy tusz, myślałam o jakimś YSL albo HR, ale nie wiem, który mógłby się sprawdzić... Może któraś z Was doradzi?
elmilinden jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-12, 20:10   #2
zafascynowana1
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 5 184
Dot.: Znacie tusz pogrubiający, który daje efekt zagęszczenia rzęs iich nie skleja?

Maybelline - Volum Express Turbo Boost. Tani i rewelacyjny. Świenie pogrubia, nie sklejając rzęs



Lancome - Oscillation. Z wyższej półki. Do efektu pogrubionych i rozdzielonych rzęs dochodzi wydłużenie.

Edytowane przez zafascynowana1
Czas edycji: 2009-04-12 o 20:12
zafascynowana1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-12, 20:24   #3
frywolna franka
Zakorzenienie
 
Avatar frywolna franka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 4 547
Dot.: Znacie tusz pogrubiający, który daje efekt zagęszczenia rzęs iich nie skleja?

Smoky lash Make up for ever. Po pomalowaniu rzęs - lekko przeczesać czystą szczoteczką efekt piorunujący
frywolna franka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-12, 20:34   #4
pati16922
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 4
Dot.: Znacie tusz pogrubiający, który daje efekt zagęszczenia rzęs iich nie skleja?

Rimmel - Intense Black pogrubia i jednocześnie wydłuża rzęsy można go kupić w cenie ok. 25zł Polecam!
pati16922 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-12, 20:59   #5
elmilinden
Raczkowanie
 
Avatar elmilinden
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 325
Dot.: Znacie tusz pogrubiający, który daje efekt zagęszczenia rzęs iich nie skleja?

Ok, ale tak jak napisałam- po Rimmel bolą mnie oczy. Cały dzień pracuję przy kompie, mam słaby wzrok, zależy mi na tuszu trwałym i lepszej jakości
Maybelline nie jest trwały, kolor jest mało intensywny i zostawia takie minigrudki na rzęsach- dolne sklejają się w kącikach oczu z górnymi, bo maja porowatą powierzchnię i to mnie irytuje, oczy łzawią...

Eh, w ogóle jestem wybredna Chciałabym, żeby tusz nie podrażniał oczu, łatwo się zmywał, pogrubiał, ale nie sklejał rzęs.

Tusze MF są dla mnie za suche. Kiedyś 200cal. to był mój ideał, ale kilka lat temu formuła tuszu bardzo się pogorszyła. Robi grudy, skleja, osypuje się. Tak samo byłam rozczarowana Masterpiece Max, po jednym użyciu poszedł do kosza. Nie sprawdziły się też Maybelline (Colossal, VECB, Define a Lash), Rimmel, Bourjois (Talons A. był ok, ale demakijaż to porażka..., Volume Glamour- zero efektu), Gosh wydłużający- efekt komiczny- rzęsy długie i cienkie jak niteczki. Ale to już mój zły wybór, powinnam wybrac tusz pogrubiający.

Zastanawiam się nad lash Queen w cętki HR, YSL Effet Faux Cils, Hypnose Lancome, nowym High Impact Curling Clinique...

Edytowane przez elmilinden
Czas edycji: 2009-04-12 o 21:06
elmilinden jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-12, 21:04   #6
organizm
Zakorzenienie
 
Avatar organizm
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 3 000
Dot.: Znacie tusz pogrubiający, który daje efekt zagęszczenia rzęs iich nie skleja?

Cytat:
Napisane przez frywolna franka Pokaż wiadomość
Smoky lash Make up for ever. Po pomalowaniu rzęs - lekko przeczesać czystą szczoteczką efekt piorunujący
Tak polecacie ten tusz, chyba będę musiała go kupić..

Ja od siebie mogę polecić Masterpiece Max, Lash Plumper z Sephory też nieźle pogrubiał, ale efekt był już bardziej delikatny.
__________________
"If you think you can, you can.
If you think you can't, you are right."
/Mary Kay Ash/

organizm jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-12, 21:35   #7
elmilinden
Raczkowanie
 
Avatar elmilinden
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 325
Dot.: Znacie tusz pogrubiający, który daje efekt zagęszczenia rzęs iich nie skleja?

No Smoky Lash zapowiada się nieźle, ale ja bym tusz chciała upolować we wtorek w perfumerii a tej marki raczej nie znajdę
elmilinden jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-04-12, 21:46   #8
frywolna franka
Zakorzenienie
 
Avatar frywolna franka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 4 547
Dot.: Znacie tusz pogrubiający, który daje efekt zagęszczenia rzęs iich nie skleja?

Cytat:
Napisane przez elmilinden Pokaż wiadomość
No Smoky Lash zapowiada się nieźle, ale ja bym tusz chciała upolować we wtorek w perfumerii a tej marki raczej nie znajdę
W Sephorach dostępna. W Warszawie chyba w Arkadii. Tusz jest bardzo fajny. Mega pogrubiający. Czasem się nim brudzę, bo mam krótkie rzęsy - ale efekt już pomalowanych - świetny. W kategorii pogrubiający i "zagęszczający": polecam!
frywolna franka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-12, 22:00   #9
elmilinden
Raczkowanie
 
Avatar elmilinden
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 325
Dot.: Znacie tusz pogrubiający, który daje efekt zagęszczenia rzęs iich nie skleja?

A szczota duża? Bo takimi gigantycznymi nie umiem się dobrze umalować, mam jasne rzęsy, muszę je malować u nasady, no i jak szczotka jest duża, jestem cała upaćkana
elmilinden jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-12, 23:07   #10
frywolna franka
Zakorzenienie
 
Avatar frywolna franka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 4 547
Dot.: Znacie tusz pogrubiający, który daje efekt zagęszczenia rzęs iich nie skleja?

hm no nie taka duża jak u nowego Max Factora, ale większa niż inne których używam.
Tamte jednak tak nie pogrubiają rzęs (Chanel, Clinique, Lancome).
frywolna franka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-12, 23:53   #11
BrandNewName
Zadomowienie
 
Avatar BrandNewName
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 1 374
Dot.: Znacie tusz pogrubiający, który daje efekt zagęszczenia rzęs iich nie skleja?

Szczota w Smoky Lash ma grube i niesymetrycznie ułożone "włoski" więc początkowo może sprawiać pewne trudności ale efekt jest wart trudu
__________________
Bloguję lakierowo ... i muzycznie
BrandNewName jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-04-12, 23:54   #12
elmilinden
Raczkowanie
 
Avatar elmilinden
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 325
Dot.: Znacie tusz pogrubiający, który daje efekt zagęszczenia rzęs iich nie skleja?

O rany... Bo dla mnie High Impact Clin. ma już naprawdę duuuużą szczotkę

No nic, może się trochę wstrzymam. Jeszcze się zastanawiałam nad... Lorealem pogrubiającym, tym Volumissime x4 lub x5, ale jakoś tusze Loreala kojarzą mi się z grudkami, kiepską jakością i szybkim wysychaniem. Dlatego tez trochę boje się Lancome, mimo że te tusze cieszą się sporym powodzeniem... Najchętniej wypróbowałabym i Faux Cils i Hypnose i Lash Queen, ale chyba raczej nie na raz

W sklepie tez nie umieją mi doradzić, bo nby z moimi rzęsami wszystko ok, są długie, dośc gęste, podkręcone. Ale właśnie żeby takie zostały, tusz musi ich nie sklejać.

Z wielkich szczot miałam do czynienia tylko z Astor Air Max. Czy te szczota jest równie duża? Jeśli tak, to odpada, tym tuszem w ogóle nie mogłam sobie nic umalować oprócz powiek. Widocznie tak mam zbudowane oko...

Edytowane przez elmilinden
Czas edycji: 2009-04-13 o 11:49
elmilinden jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-13, 00:53   #13
frywolna franka
Zakorzenienie
 
Avatar frywolna franka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 4 547
Dot.: Znacie tusz pogrubiający, który daje efekt zagęszczenia rzęs iich nie skleja?

[quote=elmilinden;11858773]O rany... Bo dla mnie High Impact Clin. ma już naprawdę duuuużą szczotkę

No nic, może się trochę wstrzymam. Jeszcze się zastanawiałam nad... Lorealem pogrubiającym, tym Volumissime x4 lub x5, ale jakoś tusze Loreala kojarzą mi się z grudkami, kiepską jakością i szybkim wysychaniem. Dlatego tez trochę boje się Lancome, mimo że te tusze cieszą się sporym powodzeniem... Najchętniej wypróbowałabym i Faux Cils i Hypnose i Lash Queen, ale chyba raczej nie na raz

W sklepie tez nie umieją mi doradzić, bo nby z moimi rzęsami wszystko ok, są długie, dośc gęste, podkręcone. Ale właśnie żeby takie zostały, tusz musi ich nie sklejać.

quote]
hm mi L'oreal też się tak kojarzy. Kiedyś miałam fioletowy i byłam nim zachwycona 1,5 miesiąca. Poszłam porównać szczoteczki ze Smoky Lash i z High Impact - i ta MUFE jest większa i dużo gęstsza.
Dopiero dwa lata temu odkryłam magię właściwie dobranego tuszu - wcześniej nie zwracałam na to większej uwagi. Przywykłam do moich krótkich rzęs. Odkąd została na noc u znajomej i rano pomalowałam się jej tuszem - szok, wow i warto. Najlepiej spróbować. Każdemu pasuje coś zupełnie innego. Może pójdziesz do tej perfumerii bez pomalowanych rzęs i na miejscu wypróbujesz jedną maskarę na jedno oko, drugą na drugie. Zobaczysz różnicę
frywolna franka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-13, 01:32   #14
Elliannia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Zewsząd
Wiadomości: 3 739
Dot.: Znacie tusz pogrubiający, który daje efekt zagęszczenia rzęs iich nie skleja?

Smoky Lash MUFE daje taki efekt, tylko przez miesiąc - ale warto, jest naprawdę niesamowity. YSL daje mniejszy, do tego żywotność tuszu czarnego to dwa tygodnie,później niezależnie od tego co się z nim robi zasycha (miałam w sumie 3, z kazdym sie tak działo), dla mnie za krótko na taką cenę (zresztą MUFE też wcale nie tak długo...). Osscilaccion z Lancome sie u mnie nie sprawdziło, tylko rozczesywał (a na zdjeciach oka okazało się, że i to robił marnie, bo sklejał). Ja mogę polecić Virtuose z Lancome, albo Estee Lauder Magnascopic ( z tym że on na moich rzęsach wygladał cudnie, u koleżanki zero efektu).
__________________
Zawsze jest trochę prawdy w każdym "żartowałam", trochę wiedzy w każdym "nie wiem", trochę emocji w każdym "nie obchodzi mnie to" i trochę bólu w każdym "u mnie wszystko w porządku"
...


Elliannia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-13, 08:33   #15
p4w
Zakorzenienie
 
Avatar p4w
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 15 045
Dot.: Znacie tusz pogrubiający, który daje efekt zagęszczenia rzęs iich nie skleja?

jeśli zależy Ci na mega pogrubionym efekcie to Hypnose ani EFC nie da Ci takiego - oczywiście rzęsy są pogrubione, bardzo ładnie podkreślone i wydłużone, zero grudek, itp...

Virtuose natomiast w ogóle nie polecam, bo daje naturalny efekt

po tych dwóch pierwszych, które wymieniłam efekt jest jakbym miała z natury piękne, długie, gęste rzęsy - ja lubię ten efekt, że nie widzę tuszu na rzęsach tylko piękne rzęsy, ale z tego co zrozumiałam Tobie zależy na takim konkretnym podkreśleniu - w Hypnose i EFC takiego nie znajdziesz
__________________
Tomuś - nasz skarb jest z nami od 29.06.2009



3220g 54 cm

------------------

p4w jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-13, 08:33   #16
frywolna franka
Zakorzenienie
 
Avatar frywolna franka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 4 547
Dot.: Znacie tusz pogrubiający, który daje efekt zagęszczenia rzęs iich nie skleja?

hm ja swojego Smoky używam od stycznia i cały czas się nim ciapie...
frywolna franka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-13, 10:36   #17
Elliannia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Zewsząd
Wiadomości: 3 739
Dot.: Znacie tusz pogrubiający, który daje efekt zagęszczenia rzęs iich nie skleja?

Cytat:
Napisane przez frywolna franka Pokaż wiadomość
hm ja swojego Smoky używam od stycznia i cały czas się nim ciapie...
Ja używałam od grudnia (święta) do połowy lutego, i zwątpiłam, zgrudkował się, zaschnął i sklejał A dbałam, nigdy nie 'pompuję tuszu', a nawet dodałam do niego na początku 3 krople toniku do twarzy (przedłuża to żywotność tuszy).
__________________
Zawsze jest trochę prawdy w każdym "żartowałam", trochę wiedzy w każdym "nie wiem", trochę emocji w każdym "nie obchodzi mnie to" i trochę bólu w każdym "u mnie wszystko w porządku"
...


Elliannia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-13, 11:48   #18
elmilinden
Raczkowanie
 
Avatar elmilinden
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 325
Dot.: Znacie tusz pogrubiający, który daje efekt zagęszczenia rzęs iich nie skleja?

Nie, nie zależy mi na bardzo konkretnym pogrubieniu Tzn. nie podoba mi się efekt rzęs obklejonych tuszem. Widziałam np. jak wygląda na rzęsach bardzo popularny wśród forumek Fatale i mi się taki efekt nie podoba. Chodzi o bardziej naturalny efekt- rozdzielone rzęsy, ładny może być lekko błyszczący kolor, pogrubione, ale nie sztywne jak kołki.

Ze wszystkich tuszów, które próbowałam najbardziej odpowiada mi efekt po Volume Flash, ale sam tusz jest strasznie niskiej jakości- niszczy rzęsy, robi grudy, rzęsy pozostają sztywne i trochę chropowate i potem dolne kleją się do górnych, po całym dniu szczypią mnie oczy.

Skoro te tusze wytrzymują tylko 2-3 tygodnie, chyba pomyślę o Lash Queen Feline Blacks (to chyba dośc nowy tusz, jeszcze nie powinni sprzedawac starych i wychniętych egzamplarzy) i o High Impact Curling. Chociaż zmywanie tego drugiego ciepłą wodą, tak jak Power Lasha, to pewnie będzie porażka...

Malowanie w perfumerii jest do niczego. Te tusze i tak prawie zawsze są wyschnięte i zakurzone, brudne, wymacane... Poza tym w domu maluję się tak, że tam tego nie powtórzę bo nie ma warunków. No i do sklepu wybiorę się zapewne wieczorem, a mam bardzo jasne rzęsy. Wiosną jest jeszcze takie światło, że bez makijażu wyglądałabym jakbym była chora, po prostu nieestetycznie.

Edytowane przez elmilinden
Czas edycji: 2009-04-13 o 11:53
elmilinden jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-13, 16:35   #19
kamalaska
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 1 446
Dot.: Znacie tusz pogrubiający, który daje efekt zagęszczenia rzęs iich nie skleja?

Ja używam volumissime Loreala i volume 4 loreala-okolo 40-44 zł
Ostatnio kupiłam 2000 calorie i muszę stwierdzic, że jest ok
kamalaska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-04-13, 19:41   #20
p4w
Zakorzenienie
 
Avatar p4w
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 15 045
Dot.: Znacie tusz pogrubiający, który daje efekt zagęszczenia rzęs iich nie skleja?

Cytat:
Napisane przez elmilinden Pokaż wiadomość
Nie, nie zależy mi na bardzo konkretnym pogrubieniu Tzn. nie podoba mi się efekt rzęs obklejonych tuszem. Widziałam np. jak wygląda na rzęsach bardzo popularny wśród forumek Fatale i mi się taki efekt nie podoba. Chodzi o bardziej naturalny efekt- rozdzielone rzęsy, ładny może być lekko błyszczący kolor, pogrubione, ale nie sztywne jak kołki.

Ze wszystkich tuszów, które próbowałam najbardziej odpowiada mi efekt po Volume Flash, ale sam tusz jest strasznie niskiej jakości- niszczy rzęsy, robi grudy, rzęsy pozostają sztywne i trochę chropowate i potem dolne kleją się do górnych, po całym dniu szczypią mnie oczy.

Skoro te tusze wytrzymują tylko 2-3 tygodnie, chyba pomyślę o Lash Queen Feline Blacks (to chyba dośc nowy tusz, jeszcze nie powinni sprzedawac starych i wychniętych egzamplarzy) i o High Impact Curling. Chociaż zmywanie tego drugiego ciepłą wodą, tak jak Power Lasha, to pewnie będzie porażka...

Malowanie w perfumerii jest do niczego. Te tusze i tak prawie zawsze są wyschnięte i zakurzone, brudne, wymacane... Poza tym w domu maluję się tak, że tam tego nie powtórzę bo nie ma warunków. No i do sklepu wybiorę się zapewne wieczorem, a mam bardzo jasne rzęsy. Wiosną jest jeszcze takie światło, że bez makijażu wyglądałabym jakbym była chora, po prostu nieestetycznie.
ja mam fatale i rzeczywiście rzęsy nie są idealnie rozdzielone - ja go używam z Virtuose (rozdzielenie + podniesienie), a na to Fatale (pogrubienie) i efekt jest fajny

zdaję sobie sprawę, że ta kombinacja jest trochę bez sensu, ale ja i tak do naturalnego makiażu używam Virtuose, więc go mam i często tak właśnie łączę

mam też Hypnose i on daje właśnie bardzo ładne rozdzielenie i pogrubienie bez widoczności tuszu na rzęsach (podobny efekt dawał u mnie EFC i nie wysychał mi po dwóch tygodniach i swego czasu zużyłam chyba 3 opakowania tego tuszu)

niestety nie porównam efektu do Volume Flash,bo nigdy nie używałam
__________________
Tomuś - nasz skarb jest z nami od 29.06.2009



3220g 54 cm

------------------

p4w jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-14, 00:08   #21
elmilinden
Raczkowanie
 
Avatar elmilinden
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 325
Dot.: Znacie tusz pogrubiający, który daje efekt zagęszczenia rzęs iich nie skleja?

Ok, dzięki Z tym wysychaniem tuszów to w ogóle jest problem Hypnose też podobno wysycha szybko. Gdyby nie to, byłby mój już dawno
elmilinden jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-14, 00:28   #22
Elliannia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Zewsząd
Wiadomości: 3 739
Dot.: Znacie tusz pogrubiający, który daje efekt zagęszczenia rzęs iich nie skleja?

Cytat:
Napisane przez elmilinden Pokaż wiadomość
Ok, dzięki Z tym wysychaniem tuszów to w ogóle jest problem Hypnose też podobno wysycha szybko. Gdyby nie to, byłby mój już dawno
U mnie max żywotność tuszu do tej pory to 2 miesiące Własnie Hypnose
__________________
Zawsze jest trochę prawdy w każdym "żartowałam", trochę wiedzy w każdym "nie wiem", trochę emocji w każdym "nie obchodzi mnie to" i trochę bólu w każdym "u mnie wszystko w porządku"
...


Elliannia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-14, 01:35   #23
SiSleyS
Zakorzenienie
 
Avatar SiSleyS
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 6 453
Dot.: Znacie tusz pogrubiający, który daje efekt zagęszczenia rzęs iich nie skleja?

Emilinden wypróbój Mary Kay Ultimate Mascara (dostępna m.in na allegro)- powinna spełnić wszystkie Twoje wymagania
__________________
SiSleyS jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-14, 17:33   #24
p4w
Zakorzenienie
 
Avatar p4w
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 15 045
Dot.: Znacie tusz pogrubiający, który daje efekt zagęszczenia rzęs iich nie skleja?

Cytat:
Napisane przez elmilinden Pokaż wiadomość
Ok, dzięki Z tym wysychaniem tuszów to w ogóle jest problem Hypnose też podobno wysycha szybko. Gdyby nie to, byłby mój już dawno
ja mam Hypnose już od dawna i nic się z nim nie dzieje - nie zauważyłam żeby wysychał

mam kilka tuszów, więc nie byłabym w stanie zużyć go szybko
__________________
Tomuś - nasz skarb jest z nami od 29.06.2009



3220g 54 cm

------------------

p4w jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-14, 20:59   #25
kamalaska
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 1 446
Dot.: Znacie tusz pogrubiający, który daje efekt zagęszczenia rzęs iich nie skleja?

dlaczego rimmele pieką ?
ja mam taki problem od kilku miesiecy nie uzywam ich produktow
kamalaska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-14, 21:05   #26
elmilinden
Raczkowanie
 
Avatar elmilinden
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 325
Dot.: Znacie tusz pogrubiający, który daje efekt zagęszczenia rzęs iich nie skleja?

No dobra, skusiłam się na Hypnose jednak, bo uznałam, że inne mają za wielkie szczoteczki Jesczez Virtuose wyglądał całkiem ok, ale zachęcił mnie opis Hypnose: że rzęsy mają być gładkie, nie kleić się. A mnie zawsze wkurzaja zostające na rzęsach grudki i porowata powierzchnia, dzięki której rzęsy z dołu czepiają się tych z góry i łzawią mi oczy
No zobaczymy, najwyżej następnym razem wypróbuje Virtuose albo jakiś inny tusz. Mam jednak nadzieję, ze po 2 tygodniach tusz będzie się nadawał do użytku
elmilinden jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-15, 09:07   #27
frywolna franka
Zakorzenienie
 
Avatar frywolna franka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 4 547
Dot.: Znacie tusz pogrubiający, który daje efekt zagęszczenia rzęs iich nie skleja?

Dobry wybór. Hypnose jest świetnym tuszem, ale według mnie na pewno nie pogrubiającym. Virtuose był to mój pierszy tusz Lancome i na długo zraził mnie do tej firmy - na moich krótkich rzęsach tylko był, poza tym nic szczególnego z nimi nie robił. Teraz mam Hypnose - pięknie wydłuża.
frywolna franka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-15, 09:53   #28
Immolation
Zakorzenienie
 
Avatar Immolation
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 754
GG do Immolation
Dot.: Znacie tusz pogrubiający, który daje efekt zagęszczenia rzęs iich nie skleja?

Ja od siebie polecilabym Ci Masterpiece MAX,ale skoro piszesz ze Tobie nie podszedl to hmmm...Lancome Fatale?
Immolation jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-15, 22:21   #29
elmilinden
Raczkowanie
 
Avatar elmilinden
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 325
Dot.: Znacie tusz pogrubiający, który daje efekt zagęszczenia rzęs iich nie skleja?

Masterpiece MAX robił megagrudy (kupiony świeży, zaraz po wprowadzeniu na rynek, w GB), był beznadziejny, rzęsy wyglądały nienaturalnie i brzydko Fatale widziałam- straszny ten grzebyk, u mnie się taki nie sprawdzi na 100%.

Hypnose jest ok, ale szczerze mówiac jak go otworzyłam, wydał mi się podejrzanie... suchy Jestem juz przeczulona i spodziewam się wyschnięcia za tydzień. Sam tusz jest trwały, faktycznie trochę pogrubia i nie skleja, daje fajny efekt, delikatnych, takich miękkich rzęs. Ale trochę mnie zawiódł, bo jednak rzęsy nie są takie gładkie i oczywiscie dolne czepiają się górnych, no ale nie aż tak bardzo.... jak by mogły
elmilinden jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-16, 00:59   #30
SiSleyS
Zakorzenienie
 
Avatar SiSleyS
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 6 453
Dot.: Znacie tusz pogrubiający, który daje efekt zagęszczenia rzęs iich nie skleja?

Cytat:
Napisane przez elmilinden Pokaż wiadomość
Masterpiece MAX robił megagrudy (kupiony świeży, zaraz po wprowadzeniu na rynek, w GB), był beznadziejny, rzęsy wyglądały nienaturalnie i brzydko Fatale widziałam- straszny ten grzebyk, u mnie się taki nie sprawdzi na 100%.

Hypnose jest ok, ale szczerze mówiac jak go otworzyłam, wydał mi się podejrzanie... suchy Jestem juz przeczulona i spodziewam się wyschnięcia za tydzień. Sam tusz jest trwały, faktycznie trochę pogrubia i nie skleja, daje fajny efekt, delikatnych, takich miękkich rzęs. Ale trochę mnie zawiódł, bo jednak rzęsy nie są takie gładkie i oczywiscie dolne czepiają się górnych, no ale nie aż tak bardzo.... jak by mogły
To ja się powtórzę- wypróbuj Mary Kay Ultimate Mascara.
Rzęsy są gładkie, rozczesane, lekko pogrubione. Łatwo się nakłada warstwami nie tworząc grudek. Ten tusz zresztą nie robi ani jednej grudki czy owadzich nóżek.
Wiem, że możesz nie być przekonana do tej firmy, ja oprócz tego tuszu nic z niej nie mam, ale naprawdę zaryzykuj- nie powinnaś żałować (a mówi to była tuszomaniaczka kupująca po 5 tuszy na miesiąc ).

Wiedziałam, że Hypnose to nie jest dobry wybór, Fatale to też nie ten tusz o jaki Ci chodzi. Z firmy Lancome to jedynie Virtuose powinien być najodpowiedniejszy
__________________
SiSleyS jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:17.