Z blond na rude ;) - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-04-15, 15:35   #1
tak
Zakorzenienie
 
Avatar tak
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: znikąd.
Wiadomości: 5 205
Talking

Z blond rude.


Miałam włosy koloru jasny blond. W wakacje potraktowałam je brązową szamponetką. Ładnie wszystko wyszło, zeszła szamponetka po terminie, w jakim miała zejść. Ostatnio również 'zaszamponetkowałam się' . Wybrałam kolor "kasztan", który miał być na włosach dwa tygodnie. Był ponad dwa miesiące i nie chciał zejść. Potem znów kupiłam tygodniową szamponetkę i nałożyłam na włosy. Dawno mi ona już zeszła, lecz na włosach został lekko rudy kolor. Odrosty mam małe blond. Myję codziennie włosy, lecz "rudość" z moich włosów nie chce zejść. Czy powinnam poczekać czy może zafarbować sobie na blond ? By powrócić do blond takich podobnych do moich starych. W ogóle chciałam kiedyś zafarbować na czarno. Trwałą farbą. Lecz nie wiem, czy nie znudzą mi się szybko moje włosy, gdyż lubię zmiany ;] . I chciałabym mieć codziennie inne .
Ogólnie, to mój pierwszy post na forum, więc proszę o wyrozumiałość, bo ja taka niedoświadczona w tych włosowych sprawach .
Czy są jakieś sposoby szybszego pozbycia się niechcianego koloru włosów ?
tak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-15, 20:24   #2
ewelina121
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: okolice leszna
Wiadomości: 223
Dot.: Z blond rude.

mozesz je rozjasnic ale podejrzewam ,ze kolor nie wyjdzie zbyt ciekawy. najlepiej byloby gdybys nalozyla na nie jakas szamponetke w cieplym odcieniu brazu ODRADZAM farbowanie wloskow trwala czarna farba. strasznie ciezko pozbyc sie tego koloru bardziej polecam uzycie czekoladowego brazu ktory wychodzi prawie tak samo jak czern ale jest znacznie latwiejszy do usuniecia
ewelina121 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-15, 20:26   #3
ewelina121
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: okolice leszna
Wiadomości: 223
Dot.: Z blond rude.

mozesz rowniez uzywac fioletowej plukanki ktora w malym stponiu niweluje rudy i zolty odcien z wlosow. albo wybierz sie do dobrego fryzjera on napewno fachowo doradzi co z tym zrobic...
ewelina121 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-15, 20:27   #4
ewelina121
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: okolice leszna
Wiadomości: 223
Dot.: Z blond rude.

lub... na poczatek zrob sobie jasne pasemka sciaganie tej rudosci bedzie trwalo troszke dluzej ale efekt napewno bedzie lepszypowodzenia
ewelina121 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-15, 23:53   #5
benito_mruffkolini
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 4 247
Dot.: Z blond rude.

a jaki chcesz mieć kolorek?? bo z postu to nie wynika (chyba, że ja niekumata już o tej godzinie )

jeśli blond, to myślę, że możesz spróbować z jakąś lekko rozjaśniającą blond farbą, ale efekt zależy w dużym stopniu od tego jak ciemne masz w tej chwili włosy (jak w miarę jasne - powinno być cacy )

jak wolisz ciemniejsze, to radziłabym brązy (czarne farby to działo szatana wierz mi, gdzieś na wizazu krążą jeszcze moje stare posty z opisem tego koszmaru) tylko tym razem wybierz jakieś mniej rudawe odcienie niż kasztan - nie będą się spierały na rudo

a w ogóle rudy piękny kolor, więc może zdecydujesz się na taki??

w każdym razie powodzenia życzę
benito_mruffkolini jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-16, 06:25   #6
tak
Zakorzenienie
 
Avatar tak
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: znikąd.
Wiadomości: 5 205
Dot.: Z blond rude.

Hm. Chcę albo czarny albo mój 'stary blond' ;] .
Ten rudy mam taki jasny. Taki rudo-blond. A na przykład w niektórych miejscach już mam włosy blond. Najwięcej rudego jest na grzywce, niestety ;] .
Dziękuję za rady.
Się wybiorę do fryzjera, bo z farbowaniem w domu mam przeboje.
Raz farbowałam na brązowo, pasemka wyszły pomarańczowe . Dobrze, że szybko zeszły.
tak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-16, 12:01   #7
gabi86
Raczkowanie
 
Avatar gabi86
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 418
Dot.: Z blond rude.

Kolezanka robila na naturalnych blond kiedys szamponem koloryzujacym rudy kolor i trzymal jej sie z rok... Z tego co wynika masz naturalnie dosc jasny blond wiec pewnie ladny kolorek, ja bym takich wlosow nie farbowala, naprawde, zaczniesz robic blond to beda Ci ciemniejsze odrastac, zafarbujesz sie na czarno (czy tam ciemny braz) to centymetrowe odrosty beda dawac Ci efekt jakbys łysiała, nie lepiej szampony rumiankowe cytrynka słoneczko i wszystko zeby wloski naturalnie jasniały?
No a na to co masz teraz, to moze szampon przeciwłupiezowy? Dziewczyny pisały ze spiera czarna farbe ale moze taka szamponetke tez? Z tych co polecaly to np. ten z apteki http://www.ziaja.com/pl/?a=prod2&idC...nd=7&idProd=65 cena 6 zł albo płukanka własnieniwelujaca zolty odcien, najlepsza to flor illum ze sklepu z artykułami fryzjerskimi.

pzdr ;)
gabi86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-11-26, 20:44   #8
SweetChoco
Zadomowienie
 
Avatar SweetChoco
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 596
GG do SweetChoco
Z blond na rude ;)

zamierzam przefarbować włosy na rudo, obecnie mam bardzo jasny platynowy blond, i nie wiem jakiej farby mam użyć, żeby kolor nie wyszedł za jasy, albo za ciemny bardzo proszę o radę
załączam zdjęcia tego co chciałabym osiągnąć
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg RUUUDO.jpg (23,1 KB, 52 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg RUDO.jpg (15,2 KB, 51 załadowań)
SweetChoco jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-27, 09:33   #9
kaska222
Moderator
 
Avatar kaska222
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Bayern/DE
Wiadomości: 6 257
Dot.: Z blond na rude ;)

Looknij na te wätki

Rude włosy,farby,pielegnacja-zbiorczy

jak uzyskać taki rudy?

Poszukuje zdjęć! Długie rude włosy w tym wätku röwniez masz polecane farby do wlosöw z odcieni rude...

rude włosy
__________________



RegulaminWizaz.pl
mikroREKLAMA
Metamorfoza-uwolnij swoje piekno.
Chcesz wygladac inaczej jak na codzien,wystarczy jak zalaczysz zdjecie wraz z opisem.A my doradzimy co zmienic w Tobie,we fryzurze,makijazu,ubiorze.Zapraszamy bardzo na nasze forum.

Ta reklama pokazywana jest pod 6 257 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
kaska222 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-27, 09:53   #10
olsenik
Przyczajenie
 
Avatar olsenik
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 28
Dot.: Z blond na rude ;)

Ja też miałam jasne platynowe włosy, ufarbowałam je u fryzjer na kasztanowy brąz i po 2 tygodniach kolor tak sie wyplukal, ze włosy były takeigo koloru jaki pokazujesz na zdjęciach! Żeby przefarbowac włosy jasny blond na ciemniejszy kolor potrzebne będa ze 2 farbowania, bo niestety, ale na tak jasnych wlosach kolor sie nie utrzymuje za dlugo :/
__________________
"Zaraz na początku życia ktoś powinien nam powiedzieć, że umieramy. Może wtedy żylibyśmy pełnią życia w każdej minucie każdego dnia!"

Słuchajcie, przecież można prościej http://www.mozeszprosciej.pl/ naprawdę polecam, po co cierpieć?
olsenik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-27, 11:44   #11
allegro 098767890
Raczkowanie
 
Avatar allegro 098767890
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 231
GG do allegro 098767890
Wink Dot.: Z blond na rude ;)

hejka!!
Ja mam ten sam problem jestem platynową lub popielata blondynką zalezy pod jakim swiatlem patrze chcialabym pofarbowac na odcien rudawy no moze nie az tak bardzo troche bardziej zbliżony do kolory MATTY ŻMUDY - TRZEBIATOWSKIEJ nie bede pisac kto to bo chywa wszyscy wiedzą proszę o rade jaki to jest odcień nie wiem jaka farbę kupic czy to nie jest miedziany mahoń gdyż znalazłam taki odcień w farbach palette gdyz tylko tej marce ost ufam co o tym sądzicie dziewczyny????
allegro 098767890 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-11-27, 12:41   #12
allegro 098767890
Raczkowanie
 
Avatar allegro 098767890
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 231
GG do allegro 098767890
Dot.: Z blond na rude ;)

ja dostałam od koleżanki farbe palette miedziany mahoń jak myślisz na blond ni popielaty ni platynowy jaki to kolor wyjdzie boje sie ze zronie i bede miala pomarańczowe!!
allegro 098767890 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-27, 12:14   #13
karmacomaaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 2
z blond na rudy

mam pytanie, od ponad pół roku utleniam włosy na blond, teraz chcę pofarbować się na intensywny rudy/ czerwony kolor. czy kolor się przyjmie czy może się zdarzyć że wyjdzie z tego jakiś wyblakły pomarańcz?
karmacomaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-27, 16:15   #14
untouchable
Wtajemniczenie
 
Avatar untouchable
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 2 352
Dot.: z blond na rudy

na rozjasnianych wlosach kolor szybciej sie wyplukuje, wiec unormuje sie dopiero po kilku farbowaniach.
__________________
do twardego stąpania po ziemi nie nadają się buty z miekką podeszwą. .. . ...
untouchable jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-28, 12:09   #15
karmacomaaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 2
Dot.: z blond na rudy

dziękuję.
karmacomaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:39.