Czasopisma wizaż - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-01-15, 18:13   #1
Amelia78
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 2
Smile

Czasopisma wizaż


Witam,
dziewczyny proszę pomóżcie mi, chciałabym zacząć prenumerować jakiś magazyn dotyczący wizażu. Niestety nie mogę znaleźć informacji o żadnym. Chciałabym kupić "Make up", tylko, że on jest teraz wydawany w postaci "emake up" i chociaż na nosie mam okulary, to moje oczu kiepsko znoszą długie przesiadywanie przed monitorem, więc wolałabym wersje papierowe.
Kupuję regularanie LNE, ale chciałabym pójść na kurs wizażu i rozpocząć moje niespełnione hobby.
Szukam też dobrych książek. Zamówiłam Bobbi Brown "Perfekcyjny makijaż" i "Stylowy makijaż" Babaian. Poszukuję "Makijaż fotograficzny" Sokólskiej.
Jak tylko macie jakieś inf na ten temat, proszę napiszcie.
Pozdrawiam gorąca.
Amelia78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-15, 23:32   #2
kolciag
Zakorzenienie
 
Avatar kolciag
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 9 743
GG do kolciag
Dot.: Czasopisma wizaż

Cytat:
Napisane przez Amelia78 Pokaż wiadomość
Szukam też dobrych książek. Zamówiłam Bobbi Brown "Perfekcyjny makijaż" i "Stylowy makijaż" Babaian. Poszukuję "Makijaż fotograficzny" Sokólskiej.
To NIE są książki dla wizażystów To są książki dla kogoś, kto chce się sam jako tako nauczyć malować, a nie kogoś. Książka Bobby jeszcze jest ok, ale tam znajdziesz podstawowe informacje, książka Babaian jest beznadziejna, Sokulskiej może nie beznadziejna, ale dobra nie jest

Co do czasopism... niedawno powstało nowe Make Up Trendy czy jakoś tak, ja jednak wolę zagraniczne czasopisma i niestety czytam je na komputerze.
__________________
kolciag jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-16, 10:29   #3
Soso
Zakorzenienie
 
Avatar Soso
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 12 728
Dot.: Czasopisma wizaż

Cytat:
Napisane przez kolciag Pokaż wiadomość
To NIE są książki dla wizażystów To są książki dla kogoś, kto chce się sam jako tako nauczyć malować, a nie kogoś. Książka Bobby jeszcze jest ok, ale tam znajdziesz podstawowe informacje, książka Babaian jest beznadziejna, Sokulskiej może nie beznadziejna, ale dobra nie jest

Co do czasopism... niedawno powstało nowe Make Up Trendy czy jakoś tak, ja jednak wolę zagraniczne czasopisma i niestety czytam je na komputerze.
Zdradzisz jakie?
Soso jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-05, 13:56   #4
karolina_les
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 143
Dot.: Czasopisma wizaż

Podłączam się do tematu czasopism, bo książkę mam ukochaną o wizażu
A jakie są te zagraniczne?
karolina_les jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:37.