Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosków.Offtopowo część 2 :) - Strona 93 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-01-23, 14:34   #2761
Slodkaa
Zakorzenienie
 
Avatar Slodkaa
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 4 935
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosków. część 2 :)

tu mam moje zdjęcie z wakacji, najaktualniejsze, ehhh nie wiem co z nimi zrobić


Edytowane przez Slodkaa
Czas edycji: 2011-01-23 o 14:40
Slodkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-23, 14:35   #2762
xyolax
Zakorzenienie
 
Avatar xyolax
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 5 007
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosków. część 2 :)

Cytat:
Napisane przez Slodkaa Pokaż wiadomość
tu mam moje zdjęcie z wakacji, najaktualniejsze, ehhh nie wiem co z nim zrobić

nie wiesz co zrobić ze zdjęciem?
__________________
Peace, love, zumba !
xyolax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-23, 14:40   #2763
Slodkaa
Zakorzenienie
 
Avatar Slodkaa
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 4 935
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosków. część 2 :)

nimi *
Slodkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-23, 14:50   #2764
xyolax
Zakorzenienie
 
Avatar xyolax
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 5 007
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosków. część 2 :)

Cytat:
Napisane przez Slodkaa Pokaż wiadomość
nimi *
tzn jaki masz dylemat?
__________________
Peace, love, zumba !
xyolax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-23, 15:21   #2765
jo4nna
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 37
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosków. część 2 :)

A ja właśnie siedzę z turbanem ręcznikowym, pod nim siedzi WAX i wynagradza włosom wczorajsze drugie od pół roku prostowanie. Obiecuję sobie, że już nie będę prostować włosów wcale, ale strasznie ciężko jest nic z nimi nie robić, zwłaszcza na imprezę... Tyle razy już sobie wyobrażam długie loki w naturalnym kolorze, które będą tak piękne, że same się wybronią wyglądem- bez konieczności prostowania A Wy jak postępujecie? Czy w parze z powrotem do naturalnych włosów idzie również radykalne odstawienie prostownic suszarek? Pozdrawiam serdecznie
jo4nna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-23, 15:29   #2766
xyolax
Zakorzenienie
 
Avatar xyolax
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 5 007
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosków. część 2 :)

Cytat:
Napisane przez jo4nna Pokaż wiadomość
A ja właśnie siedzę z turbanem ręcznikowym, pod nim siedzi WAX i wynagradza włosom wczorajsze drugie od pół roku prostowanie. Obiecuję sobie, że już nie będę prostować włosów wcale, ale strasznie ciężko jest nic z nimi nie robić, zwłaszcza na imprezę... Tyle razy już sobie wyobrażam długie loki w naturalnym kolorze, które będą tak piękne, że same się wybronią wyglądem- bez konieczności prostowania A Wy jak postępujecie? Czy w parze z powrotem do naturalnych włosów idzie również radykalne odstawienie prostownic suszarek? Pozdrawiam serdecznie
No to włoski będą zadowolone
Ja siedzę z olejem z pestek winogron na włosach nałożonym wczoraj na noc, ale myślę, że zmyję go dopiero jutro, dołożę tylko na włoski kolejną porcję oleju, bo mało co na nich zostało

Polecam Ci zajrzenie na wątek dla kręconowłosych, tam łatwiej będzie Ci zadbać o loczki

Prostownicę i suszarkę odstawiłam ze względu na fatalny stan włosów, widzę naprawdę wielką poprawę, kiedyś nie zdawałam sobie sprawy, że to ma aż taki wpływ na stan włosów i że tak to je niszczy.
Czasem użyję suszarki jak konieczne jest umycie włosów a jest za mało czasu na naturalne wyschnięcie, ale suszę wtedy tylko i wyłącznie zimnym powietrzem, prostownicy też zdarza mi się użyć, ostatnio na sylwka Ale myślę, że raz w miesiącu nie zrobi moim włosom większej krzywdy
__________________
Peace, love, zumba !
xyolax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-23, 15:43   #2767
AngelkaMorelka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 155
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosków. część 2 :)

xyolax tak odzywke na skalp i czasem ją trzymam tak nawet z 15 min i na razie mi wloski nie wypadaja... mam nadzieje ze nie zaczną :P W sumie odkad obcielam wlosy z dlugich ktore siegaly za lokcie do wloskow za ramiona to w ogole mi nie wypadaja od listopada już... w lutym ide sie obciasc i zostana mi same naturalki <jupi> i od spodu troszke dluzszych farbowanych ale nie duzo )))))))
__________________
Zapuszczam naturalki od 12.02.2010
AngelkaMorelka jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-01-23, 16:34   #2768
quench
Are you talking to me?!
 
Avatar quench
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 875
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosków. część 2 :)

Hehe. Widzę że nastały godziny olejowania. Siedzę akurat z turbanem na głowie a moje włosy otula olej z migdałów, kokosa, oliwa z oliwek i jojoby. Potrzymam z 3h i zmyję... Jutro rano do pracy i nie zdążę z rana wysuszyć włosów bez suszarki...
__________________
quench jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-23, 16:43   #2769
xyolax
Zakorzenienie
 
Avatar xyolax
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 5 007
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosków. część 2 :)

Cytat:
Napisane przez AngelkaMorelka Pokaż wiadomość
xyolax tak odzywke na skalp i czasem ją trzymam tak nawet z 15 min i na razie mi wloski nie wypadaja... mam nadzieje ze nie zaczną :P W sumie odkad obcielam wlosy z dlugich ktore siegaly za lokcie do wloskow za ramiona to w ogole mi nie wypadaja od listopada już... w lutym ide sie obciasc i zostana mi same naturalki <jupi> i od spodu troszke dluzszych farbowanych ale nie duzo )))))))
Również tego Ci życzę W sumie taka może być też przyczyna wypadania, włosy są za ciężkie, obciążają cebulki...

Kurcze, szybko dochodzicie do całkowitej natury, a mi się tak ten czas strasznie dłuży

Cytat:
Napisane przez quench Pokaż wiadomość
Hehe. Widzę że nastały godziny olejowania. Siedzę akurat z turbanem na głowie a moje włosy otula olej z migdałów, kokosa, oliwa z oliwek i jojoby. Potrzymam z 3h i zmyję... Jutro rano do pracy i nie zdążę z rana wysuszyć włosów bez suszarki...
Trzeba jakoś zadbać o włoski
Do zmywania używasz szamponów bez sls?
Ja właśnie wczoraj zmywałam olej resztką Babydream'a i boję się, że zwykły szampon z sls nie da sobie rady, tym bardziej, że chciałam dołożyć sobie jeszcze oleju z pestek winogron albo oliwy z oliwek na włosy...
__________________
Peace, love, zumba !
xyolax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-23, 16:47   #2770
jo4nna
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 37
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosków. część 2 :)

Cytat:
Napisane przez xyolax Pokaż wiadomość
Prostownicę i suszarkę odstawiłam ze względu na fatalny stan włosów, widzę naprawdę wielką poprawę, kiedyś nie zdawałam sobie sprawy, że to ma aż taki wpływ na stan włosów i że tak to je niszczy.
Czasem użyję suszarki jak konieczne jest umycie włosów a jest za mało czasu na naturalne wyschnięcie, ale suszę wtedy tylko i wyłącznie zimnym powietrzem, prostownicy też zdarza mi się użyć, ostatnio na sylwka Ale myślę, że raz w miesiącu nie zrobi moim włosom większej krzywdy
Ja się tak nad tym zastanawiam właśnie- kiedyś farbowanie, dzień w dzień suszenie, prostowanie, lakierowanie i nic nas nie ruszało, a teraz raz na jakiś czas się to zrobi i wyrzuty sumienia normalnie Jak to się człowiek zmienia...
Dziękuję bardzo za polecenie wątku, na pewno tam zajrzę, jak tylko się rozluźni po sesji.
jo4nna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-23, 16:52   #2771
xyolax
Zakorzenienie
 
Avatar xyolax
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 5 007
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosków. część 2 :)

Cytat:
Napisane przez jo4nna Pokaż wiadomość
Ja się tak nad tym zastanawiam właśnie- kiedyś farbowanie, dzień w dzień suszenie, prostowanie, lakierowanie i nic nas nie ruszało, a teraz raz na jakiś czas się to zrobi i wyrzuty sumienia normalnie Jak to się człowiek zmienia...
Dziękuję bardzo za polecenie wątku, na pewno tam zajrzę, jak tylko się rozluźni po sesji.
Dokładnie !
__________________
Peace, love, zumba !
xyolax jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-01-23, 17:39   #2772
trihomonas
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Utrecht
Wiadomości: 1 544
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosków. część 2 :)

Cytat:
Napisane przez jo4nna Pokaż wiadomość
A ja właśnie siedzę z turbanem ręcznikowym, pod nim siedzi WAX i wynagradza włosom wczorajsze drugie od pół roku prostowanie. Obiecuję sobie, że już nie będę prostować włosów wcale, ale strasznie ciężko jest nic z nimi nie robić, zwłaszcza na imprezę... Tyle razy już sobie wyobrażam długie loki w naturalnym kolorze, które będą tak piękne, że same się wybronią wyglądem- bez konieczności prostowania A Wy jak postępujecie? Czy w parze z powrotem do naturalnych włosów idzie również radykalne odstawienie prostownic suszarek? Pozdrawiam serdecznie
Ja na szczescie suszarki uzylam pare razy w zyciua prostownica to nawet nie wiem co to jest

Ja sie tak zastanawiam,czy te olejowanie duzo mi da skoro ja tylko 2x w tyg. to robie Nie musze myc czesto,bo nie mam problemów z przetluszczaniem sie wlosów..Ostatnio mylam w czwartek i teraz bede myc jutro,choc wcale nie mam tlustych wlosów Moze zaczne myc czesciej no ale z drugiej strony nie chce tez przyzwyczajac wlosów do czestego mycia...
trihomonas jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-23, 18:00   #2773
xyolax
Zakorzenienie
 
Avatar xyolax
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 5 007
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosków. część 2 :)

Cytat:
Napisane przez trihomonas Pokaż wiadomość
Ja na szczescie suszarki uzylam pare razy w zyciua prostownica to nawet nie wiem co to jest

Ja sie tak zastanawiam,czy te olejowanie duzo mi da skoro ja tylko 2x w tyg. to robie Nie musze myc czesto,bo nie mam problemów z przetluszczaniem sie wlosów..Ostatnio mylam w czwartek i teraz bede myc jutro,choc wcale nie mam tlustych wlosów Moze zaczne myc czesciej no ale z drugiej strony nie chce tez przyzwyczajac wlosów do czestego mycia...
Zazdroszczę, ja włosy muszę myć codziennie. Jeśli nie masz potrzeby częstszego mycia włosów, nie myj ich.
A olejowanie napewno coś Ci da, może na efekty trzeba będzie poczekać trochę dłużej, ale myślę, że 2 razy w tygodniu to nie tak źle
__________________
Peace, love, zumba !
xyolax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-23, 18:02   #2774
quench
Are you talking to me?!
 
Avatar quench
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 875
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosków. część 2 :)

Cytat:
Napisane przez xyolax Pokaż wiadomość
Do zmywania używasz szamponów bez sls?
Ja właśnie wczoraj zmywałam olej resztką Babydream'a i boję się, że zwykły szampon z sls nie da sobie rady, tym bardziej, że chciałam dołożyć sobie jeszcze oleju z pestek winogron albo oliwy z oliwek na włosy...
Nie, ja zmywam szamponem z czarną rzepą i łopianem Eva... Po babydreamie włosy mam straszne (sztywne i skołtunione) oraz okropny, suchy łupież...
__________________
quench jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-23, 18:06   #2775
xyolax
Zakorzenienie
 
Avatar xyolax
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 5 007
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosków. część 2 :)

Cytat:
Napisane przez quench Pokaż wiadomość
Nie, ja zmywam szamponem z czarną rzepą i łopianem Eva... Po babydreamie włosy mam straszne (sztywne i skołtunione) oraz okropny, suchy łupież...
Ja też mam strasznie skołtunione włosy po Babydream'ie, ale dobra odżywka i po sprawie, tylko zastanawiam się właśnie czy używając do zmywania szamponów z sls włosy nie będą zbytnio obciążone i czy szampon sobie z tym poradzi, ale spróbuję
__________________
Peace, love, zumba !
xyolax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-23, 18:08   #2776
trihomonas
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Utrecht
Wiadomości: 1 544
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosków. część 2 :)

Cytat:
Napisane przez xyolax Pokaż wiadomość
Zazdroszczę, ja włosy muszę myć codziennie. Jeśli nie masz potrzeby częstszego mycia włosów, nie myj ich.
A olejowanie napewno coś Ci da, może na efekty trzeba będzie poczekać trochę dłużej, ale myślę, że 2 razy w tygodniu to nie tak źle
No mam nadzieje,ze cos da... Juz sie nie moge doczekac jutra Lubie ten kokosowy zapach wlosków hihiChcialabym miec to zapuszczanie za soba a tu jeszcze tyle miesiecy mnie czeka
trihomonas jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-23, 18:12   #2777
quench
Are you talking to me?!
 
Avatar quench
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 875
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosków. część 2 :)

Cytat:
Napisane przez trihomonas Pokaż wiadomość
Chcialabym miec to zapuszczanie za soba a tu jeszcze tyle miesiecy mnie czeka
Ja tak samo. Dobrze, że jest zima, marne światło to jeszcze odrost nie jest tak widoczny...
__________________
quench jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-23, 18:14   #2778
xyolax
Zakorzenienie
 
Avatar xyolax
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 5 007
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosków. część 2 :)

Cytat:
Napisane przez trihomonas Pokaż wiadomość
No mam nadzieje,ze cos da... Juz sie nie moge doczekac jutra Lubie ten kokosowy zapach wlosków hihiChcialabym miec to zapuszczanie za soba a tu jeszcze tyle miesiecy mnie czeka
No właśnie efekt przejściowy zawsze jest najgorszy Ale jak wreszcie osiągnie się tą wymarzoną długość to jaka duma jest

Mnie drażnił zapach kokosa w Parachute, mam nadzieję, że kokos Efavitu nie jest taki ostry, bo zamierzam się w niego zaopatrzyć do 3 razy sztuka, mam nadzieję, że tym razem kokos mi podpasuje!



Coś tu dawno Skarba nie było, Meadow też nam jakoś ucichła Mam nadzieję, że trzymacie się z dala od farb i rozjaśniaczy
__________________
Peace, love, zumba !
xyolax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-23, 18:25   #2779
trihomonas
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Utrecht
Wiadomości: 1 544
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosków. część 2 :)

Cytat:
Napisane przez quench Pokaż wiadomość
Ja tak samo. Dobrze, że jest zima, marne światło to jeszcze odrost nie jest tak widoczny...
A mi by sie wlasnie lato przydalo Latem moje naturelki sa o wiele jasniejsze a tak,to róznica u mnie jest dosc widoczna
trihomonas jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-01-23, 18:27   #2780
xyolax
Zakorzenienie
 
Avatar xyolax
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 5 007
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosków. część 2 :)

Cytat:
Napisane przez quench Pokaż wiadomość
Ja tak samo. Dobrze, że jest zima, marne światło to jeszcze odrost nie jest tak widoczny...
Ale za to latem włosy szybciej rosną!
__________________
Peace, love, zumba !
xyolax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-23, 19:20   #2781
quench
Are you talking to me?!
 
Avatar quench
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 875
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosków. część 2 :)

Cytat:
Napisane przez xyolax Pokaż wiadomość
Ale za to latem włosy szybciej rosną!
Bedę to sobie w lato powtarzać patrząc na szary odrost
__________________
quench jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-23, 19:35   #2782
Exquise
Zadomowienie
 
Avatar Exquise
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Polska ;)
Wiadomości: 1 565
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosków. część 2 :)

To tak średnio rok potrzeba aby wrócić do naturalnych, oczywiście po obcięciu włosów
__________________
Zapuszczam Naturalne Włosy od -> 15.12.2012 r.
Rośnijcie, rośnijcie włoski:
60 cm <-- 59 <-- 58 <-- 57 <-- 56 <-- 55,5 cm





Exquise jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-23, 19:41   #2783
xyolax
Zakorzenienie
 
Avatar xyolax
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 5 007
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosków. część 2 :)

Cytat:
Napisane przez Exquise Pokaż wiadomość
To tak średnio rok potrzeba aby wrócić do naturalnych, oczywiście po obcięciu włosów
No to zależy ile komu rosną w przeciągu roku i zależy na jak krótko ktoś chce się obciąć wtedy Bo można i po miesiącu się ciachnąć

No i jednej osobie przez rok włosy mogą urosnąć 12 cm, innej 25 cm
__________________
Peace, love, zumba !
xyolax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-23, 19:47   #2784
Exquise
Zadomowienie
 
Avatar Exquise
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Polska ;)
Wiadomości: 1 565
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosków. część 2 :)

Zgadza się ale przeważnie już po roku dziewczyny decydują się na ścięcie do naturalnych.

Mnie długość znowu zaczyna dobijać - zmierzyłam, najkrótsze mają ok. 32 cm, a najdłuższe ok. 38 cm. Za długo mi... znów myślę o ścięciu do ramion, ale potem znowu będzie zgrzytanie zębami - bo takie długie już miałam ;/ jak tu mi dogodzić w takiej sprawie ?
__________________
Zapuszczam Naturalne Włosy od -> 15.12.2012 r.
Rośnijcie, rośnijcie włoski:
60 cm <-- 59 <-- 58 <-- 57 <-- 56 <-- 55,5 cm





Exquise jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-23, 21:02   #2785
quench
Are you talking to me?!
 
Avatar quench
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 875
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosków. część 2 :)

Cytat:
Napisane przez Exquise Pokaż wiadomość
Zgadza się ale przeważnie już po roku dziewczyny decydują się na ścięcie do naturalnych.
Jeszcze mniej więcej 8 miesięcy
__________________
quench jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-23, 22:26   #2786
deeestiiiny
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 65
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosków. część 2 :)

Wklejam fotkę tego co się dzieje na mojej głowie
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 100_5085.jpg (193,2 KB, 67 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg odrost.jpg (151,4 KB, 50 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg odrost3.jpg (62,6 KB, 43 załadowań)

Edytowane przez deeestiiiny
Czas edycji: 2011-01-23 o 22:42
deeestiiiny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-23, 22:28   #2787
xyolax
Zakorzenienie
 
Avatar xyolax
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 5 007
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosków. część 2 :)

Cytat:
Napisane przez deeestiiiny Pokaż wiadomość
Wklejam fotkę tego co się dzieje na mojej głowie

Piękny kolor ( i farbowańców i naturalnych ), ale jakie one są zdrowe i błyszczące
__________________
Peace, love, zumba !
xyolax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-23, 22:37   #2788
deeestiiiny
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 65
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosków. część 2 :)

Cytat:
Napisane przez xyolax Pokaż wiadomość

Piękny kolor ( i farbowańców i naturalnych ), ale jakie one są zdrowe i błyszczące
Dziekuję Przez to, że obcięłam je zrobiły się zdrowsze i ładniejsze .. Na razie nie będę nic obcinać.. potem stopniowo o 2-3 cm .
Nadal stosuje FASTA wydaje mi się, że włosy rosną szybciej ale nie mierze odrostu, bo ciężko mi zobaczyć gdzie on się kończy

Jakos 26 lutego styknie mi rok b ez farby
deeestiiiny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-24, 08:37   #2789
Natalisis
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 234
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosków. część 2 :)

Niestety nie mogę wstawić aktualnej fotki, bo nie mam aparatu, ale mogę wstawić zdjęcie sprzed 1,5 roku. Wtedy też miałam tak krótko ścięte włoski, ale niestety nie z moim naturalnym kolorkiem, aczkolwiek bardzo podobnym. No ale będziecie miały chociaż wyobrażenie jak to mniej więcej wygląda. Obiecuję, że jak uda mi się dorwać jakiś aparat to wstawię fotkę aktualną, a na razie musicie się niestety zadowolić tą.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 322.jpg (12,6 KB, 32 załadowań)

Edytowane przez Natalisis
Czas edycji: 2011-01-24 o 11:04
Natalisis jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-24, 09:51   #2790
AngelkaMorelka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 155
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosków. część 2 :)

Kurcze dziewczyny normalnie szczena mi opadła. Mierzyłam odrost tydzień temu przed Nisimem i korzystając z okazji że TŻ przyjechał do mnie wczoraj poprosilam go żeby mi zmierzył odrost... Linika wskazywała 15.5 cm Czyli prawie centymetr w tydzień chyba urosły ;P Normalnie aż nie moglam uwierzyć i mierzyliśmy kilka razy ))) A juz wydawalo mi sie ze grzywka cos za dluga ale myslalam ze schizuje;P Zobaczymy co przyniesie następny tydzien)))))

A co do szamponu Babydream to ja go uwielbiam Oczywiscie odzywke trzeba stosowac ale dla mnie jest cudowny i napewno po Nisimie do niego powroce
__________________
Zapuszczam naturalki od 12.02.2010
AngelkaMorelka jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:51.