Essence cz. VI - Strona 162 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-11-23, 15:57   #4831
Maqda
Zakorzenienie
 
Avatar Maqda
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Śląskie;)
Wiadomości: 6 026
GG do Maqda Send a message via Skype™ to Maqda
Dot.: Essence cz. VI

Te dwa ciemniejsze, właściwie to one strasznie podobne są, tylko jeden w jakąś delikatną oliwkę wpada(?) Ale jutro wielkie testy to pewnie zmienię zdanię
__________________
Cytat:
You had a row with a machine?
Sort of. It sat there and I shouted abuse at it.

Serialowo:
Obsesyjnie powtarzając: Sherlock
Na bieżąco: AHS, VD, Boardwalk Empire, Dexter, OUaT, Arrow, Elementary, TBBT, Merlin, Downton Abbey, Fringe, Hunted.
Nadrabiając: The Hour, The Prisoner
Maqda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-23, 16:14   #4832
SexiChic
Zakorzenienie
 
Avatar SexiChic
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: okolice Krakowa
Wiadomości: 3 041
Dot.: Essence cz. VI

Cytat:
Napisane przez Maqda Pokaż wiadomość
Te dwa ciemniejsze, właściwie to one strasznie podobne są, tylko jeden w jakąś delikatną oliwkę wpada(?) Ale jutro wielkie testy to pewnie zmienię zdanię
No te 2ciemniejsze są bardzo podobne do tych z zielonej paletki.

Zapomniałam Wam napisać, że w ciągu tygodnia ma przyjść dostawa Metallics do Douglasa na Floriańskiej.
W Douglasie w Carrefourze na Czyżynach z Metallics zostały 3złote szminki, 2srebrne, 3złote kredki, 2lakiery i może 5magnesów. Wszystko leży na półkach - standu brak.
W Naturze na Starowiślnej resztki RtP. Widziałam tam dzisiaj kobietę, która chodziła od szafy do szafy i testowała na sobie wszystkie kosmetyki, które jej się trafiły pod ręką a potem je odkładała Normalnie myślałam, że wybuchnę

Ponad to muszę się pochwalić bo pęknę - kupiłam sobie dzisiaj zestaw 32pędzli do makijażu Ale będę teraz malować Normalnie zarzucę MM sobą
SexiChic jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-23, 16:17   #4833
magrat16
Zakorzenienie
 
Avatar magrat16
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Cetrum :)
Wiadomości: 3 770
Dot.: Essence cz. VI

Cytat:
Napisane przez SexiChic Pokaż wiadomość

Ponad to muszę się pochwalić bo pęknę - kupiłam sobie dzisiaj zestaw 32pędzli do makijażu Ale będę teraz malować Normalnie zarzucę MM sobą
tak OT jakie pędzle? Zaczynam się zbierać do zakupu jakiegoś zestawu dla siebie i nie mam pojęcia co wybrać
__________________
Magrat znowu bloguje, ostatni post:Jak oszczędzać w kuchni
Przeczytane w2016 35( 2015:70;2014:33; 2013: 61)


03.10.2015
magrat16 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-23, 16:21   #4834
rudo
Raczkowanie
 
Avatar rudo
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 131
Dot.: Essence cz. VI

[1=af6a7928a10f2efb7030deb f852af0b1c87659cc;2340788 7]O nie, a ja w końcu nie pojechałam do Pestki.
Nic to, jutro zajrzę. [/QUOTE]

Spiesz się!
Pojechałam od razu jak przeczytałam, zostawiłam wszystko tak jak było i poleciałam do Pestki. Było wszystko. Wzięłam 2 linery turkusowe, jeden brązowy, 2 zielone lakiery. Poszłam również do Douglasa i wzięłam ostatnią paletkę Cooper Rulez!, tę beżową i jest BOSKA!! Nie mogę się nacieszyć nią
__________________

rudo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-23, 16:21   #4835
Maqda
Zakorzenienie
 
Avatar Maqda
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Śląskie;)
Wiadomości: 6 026
GG do Maqda Send a message via Skype™ to Maqda
Dot.: Essence cz. VI

Zarzucaj zarzucaj, ładne osoby to się zawsze chętnie oglada
__________________
Cytat:
You had a row with a machine?
Sort of. It sat there and I shouted abuse at it.

Serialowo:
Obsesyjnie powtarzając: Sherlock
Na bieżąco: AHS, VD, Boardwalk Empire, Dexter, OUaT, Arrow, Elementary, TBBT, Merlin, Downton Abbey, Fringe, Hunted.
Nadrabiając: The Hour, The Prisoner
Maqda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-23, 16:29   #4836
Kasza Manna
Zakorzenienie
 
Avatar Kasza Manna
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 11 395
Dot.: Essence cz. VI

Cytat:
Napisane przez dimiti Pokaż wiadomość
heh a moze on byc ladniejszy niz ten matowy ??
bo jak podobny to pewnie kupie oba albo matowy jak u mnie tego nie bedzie- a jak ladniejszy to poczekam na niego specjalnie!
czy ładniejszy, to nie wiem na pewno łatwiejszy w obsłudze jest maciak, bo większy. Za to ten duet jest tańszy (bo kosztuje 12zł) więc na początek dla niezdecydowanych może być dobry
__________________
"Wy macie tą Waszą solidarność Wizażanek, że dwadzieścia lat temu to WY byście obaliły komunizm"
złota męska myśl
Kasza Manna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-23, 16:32   #4837
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: Essence cz. VI

Cytat:
Napisane przez Kasza Manna Pokaż wiadomość
czy ładniejszy, to nie wiem na pewno łatwiejszy w obsłudze jest maciak, bo większy. Za to ten duet jest tańszy (bo kosztuje 12zł) więc na początek dla niezdecydowanych może być dobry
to polaczenie kolorkow mi pasi brazerow mam duzo, ale takego niet trzeba bedzie kuuupic!
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-11-23, 16:39   #4838
AnulaPPP
Zakorzenienie
 
Avatar AnulaPPP
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 15 436
Dot.: Essence cz. VI

Cytat:
Napisane przez Arrianna Pokaż wiadomość
Nie jesteś prosiaczkowa czyli masz neutralny że tak powiem odcień skóry? beżowy?
I jeszcze tylko napisz czy masz ciepły kolor włosów czy zimny(taki szary blond). Jak masz ciepły to bym kupiła brązy(lub zielenie) jak masz taki szary to bym kupiła te srebrne. Ale specjalistą nie jestem i nie wiem dokładnie jak wyglądają te paletki bo nie kupowałam żadnej a nie wkładam paluchów jak nie ma testerów.

chociaż jak tak myśle to przy chłodnych włosach zielenie też powinny dać radę
(myślę że jesteś (w zależności od tego jakie masz włosy i tony w skórze) albo wiosną(troche cieplej) albo latem(trochę chłodniej) ale jak już mówiłam - nie wiem nic na pewno :P jam tylko makijażowy zapaleniec)
Myślę że raczej neutralny odcień skóry, taką chyba z odrobiną żółci.
Kurczę nie umiem określać tych wszystkich barw włosy... no niby są takie mysie od góry ale sama nie wiem
z tego co czytam jeszcze o typach to chyba tak jak mówisz albo wiosna albo lato, albo coś pomieszanego
a tak zapytałam o te paletki bo stałam nad nimi, miałam ochotę, ale bałam się wziąć i nie wzięłam zielona mi się podobała... żałuję że nie wzięlam.

Dzięki wielkie za poświęconą chwilkę
__________________
blog




AnulaPPP jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-23, 16:46   #4839
SexiChic
Zakorzenienie
 
Avatar SexiChic
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: okolice Krakowa
Wiadomości: 3 041
Dot.: Essence cz. VI

Cytat:
Napisane przez magrat16 Pokaż wiadomość
tak OT jakie pędzle? Zaczynam się zbierać do zakupu jakiegoś zestawu dla siebie i nie mam pojęcia co wybrać

Dokładnie takie:

http://allegro.pl/zestaw-32-pedzli-d...313283998.html
Kupiłam je ze względu na przystępną cenę bo w Inglocie zestaw kosztuje 380zł a jak wczoraj dzwoniłam do MACa to odebrała jakaś chichocząca pannica i od razu odechciało mi się do nich zaglądać (poza tym tam się kupuje pędzle na sztuki, nie ma zestawów). Kryolan na jeszcze zestawy pędzli (najmniejszy chyba 5 a największy 19sztuk. Cena od nie całych 100 zł do 218 ten największy).

Cytat:
Napisane przez Maqda Pokaż wiadomość
Zarzucaj zarzucaj, ładne osoby to się zawsze chętnie oglada
A dziękuję Myślę, że jeszcze dzisiaj coś dorzucę

Szkoda, że essence nie ma zestawów pędzi. Albo chociaż w stałej ofercie tych pędzli, które już mieli w limitkach i tych wycofanych.

Edytowane przez SexiChic
Czas edycji: 2010-11-23 o 16:48
SexiChic jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-23, 16:55   #4840
Maqda
Zakorzenienie
 
Avatar Maqda
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Śląskie;)
Wiadomości: 6 026
GG do Maqda Send a message via Skype™ to Maqda
Dot.: Essence cz. VI

Sexi, pędzle MACa cenowo są straszne. Ale za to jaka jakość... Mam 236, skośny do eyelinera - cudo. Cienki, nie za gęsty, nie za rzadki... Nie żałuję. Czaję się na inne, no ale 200 złotych za pędzel... Inglotowych nie testowałam jeszcze, mam dwa z Sephory Professional - też fajne Przypomniałaś mi, że muszę do załamania i do rużu dokupić sobie jeszcze... To te "pierwszej potrzeby" ma się rozumieć
__________________
Cytat:
You had a row with a machine?
Sort of. It sat there and I shouted abuse at it.

Serialowo:
Obsesyjnie powtarzając: Sherlock
Na bieżąco: AHS, VD, Boardwalk Empire, Dexter, OUaT, Arrow, Elementary, TBBT, Merlin, Downton Abbey, Fringe, Hunted.
Nadrabiając: The Hour, The Prisoner
Maqda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-23, 17:01   #4841
lemka
Zakorzenienie
 
Avatar lemka
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 3 583
Dot.: Essence cz. VI

Dziewczyny czy ten pędzelek z Metallics nadaje się do malowania cienkich kresek wzdłuż rzęs cieniem? Czy lepiej z Inglota kupić?
__________________
...it's about practice.
lemka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-11-23, 17:13   #4842
SexiChic
Zakorzenienie
 
Avatar SexiChic
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: okolice Krakowa
Wiadomości: 3 041
Dot.: Essence cz. VI

Cytat:
Napisane przez Maqda Pokaż wiadomość
Sexi, pędzle MACa cenowo są straszne. Ale za to jaka jakość... Mam 236, skośny do eyelinera - cudo. Cienki, nie za gęsty, nie za rzadki... Nie żałuję. Czaję się na inne, no ale 200 złotych za pędzel... Inglotowych nie testowałam jeszcze, mam dwa z Sephory Professional - też fajne Przypomniałaś mi, że muszę do załamania i do rużu dokupić sobie jeszcze... To te "pierwszej potrzeby" ma się rozumieć
Ja mam tak:
- 2 pędzle z Inglota - taki zaokrąglony do cieni oraz do pudru i różu 15BJF,
- 2 z Sephory - wysuwany do pudru nr 51 i taka gąbeczkę do rozcierania kredki nr 11,
- 1 z For Your Beauty (Rossman) - wysuwany do pudru,
- 1 z Elle Professional do podkładu
- 4 z Essence: powder & blush brush z różową końcówką, 2 do linera DW i teraz linerowy z Metallics.
- poza tym jakieś 2dawno temu zakupione - jeden do szminki a drugi to linera w płynie (taki cienki).
A teraz mam ten piękny zestawik
Inglotowe są boskie, jak kiedyś będę bogata to sobie kupię oba całe zestawy z naturalnego i syntetycznego włosia.
Z MAC nawet jakbym się mogła pokusić na jakiś pędzel to te dziewuchy ,które pracują w sklepie tak na mnie działają, że omijam go szerokim łukiem
SexiChic jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-23, 17:25   #4843
Arrianna
Zakorzenienie
 
Avatar Arrianna
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 3 134
Dot.: Essence cz. VI

Ja się czaiłam na takie zestawy ale potem stwierdziłam że będę sobie kulać powoli bo wydawało mi się(może takie moje wrażenie), że w takich zestawach pędzle się powtarzają. Mam jakieś pędzle z sephory, miałam z inglota...(wydałam kuzynce... no bo po co mi pędzel do podkładu skoro WTEDY miałam ładną cerę :P) z essence z jakichś dziwnych firm dorwanych za granicą, z pixie(polecam na allegro - świetne pędzle i tanie) nawet mam jakiś z avonu ho ho. Niby mam wszystko co mi potrzebne ale chyba do końca życia będę czuć niedosyt pędzlowy (mmm mięciuchne...)
Arrianna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-23, 17:31   #4844
SexiChic
Zakorzenienie
 
Avatar SexiChic
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: okolice Krakowa
Wiadomości: 3 041
Dot.: Essence cz. VI

Cytat:
Napisane przez Arrianna Pokaż wiadomość
Ja się czaiłam na takie zestawy ale potem stwierdziłam że będę sobie kulać powoli bo wydawało mi się(może takie moje wrażenie), że w takich zestawach pędzle się powtarzają. Mam jakieś pędzle z sephory, miałam z inglota...(wydałam kuzynce... no bo po co mi pędzel do podkładu skoro WTEDY miałam ładną cerę :P) z essence z jakichś dziwnych firm dorwanych za granicą, z pixie(polecam na allegro - świetne pędzle i tanie) nawet mam jakiś z avonu ho ho. Niby mam wszystko co mi potrzebne ale chyba do końca życia będę czuć niedosyt pędzlowy (mmm mięciuchne...)
Też tak myślałam ale jakoś mi nie wyszło. Teraz mam ten zestaw i pewnie będzie mi milion lat służył a jak już stanę się sławną i przede wszystkim bogatą malarka twarzową to kupię wszystkie pędzle Inglota.
No i oczywiście na bieżąco będę kupowała wszystkie pędzle essence nawet jak nie będą mi potrzebne
SexiChic jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-23, 17:35   #4845
goooosienka
Zakorzenienie
 
Avatar goooosienka
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Zabrze
Wiadomości: 3 362
Dot.: Essence cz. VI

Cytat:
Napisane przez SexiChic Pokaż wiadomość
Też tak myślałam ale jakoś mi nie wyszło. Teraz mam ten zestaw i pewnie będzie mi milion lat służył a jak już stanę się sławną i przede wszystkim bogatą malarka twarzową to kupię wszystkie pędzle Inglota.
No i oczywiście na bieżąco będę kupowała wszystkie pędzle essence nawet jak nie będą mi potrzebne
Kochanie, a wiesz że ten zestaw to nie oryginalny MAC prawda?
__________________

magister kosmetologii
nauczyciel akademicki
goooosienka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-23, 17:39   #4846
Arrianna
Zakorzenienie
 
Avatar Arrianna
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 3 134
Dot.: Essence cz. VI

Cytat:
Napisane przez goooosienka Pokaż wiadomość
Kochanie, a wiesz że ten zestaw to nie oryginalny MAC prawda?
Jakto?! Przecież to oryginalny MAC z wytwórni z tajwanu! :P (nie mylić z maciem z kropeczkami pośrodku). Myślę że zauważając wcześniej że mac nie sprzedaje zestawów(swoją drogą czasem światecznie wydaje sety po 4-5 ale i tak są gorszej jakości niż zwykłe, bo już nie są ręcznie robione) jakoś powiązała fakty
Swoją drogą o ile nie gubią włosia i są miękkie to kij z tym :P
Arrianna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-23, 17:45   #4847
SexiChic
Zakorzenienie
 
Avatar SexiChic
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: okolice Krakowa
Wiadomości: 3 041
Dot.: Essence cz. VI

Cytat:
Napisane przez goooosienka Pokaż wiadomość
Kochanie, a wiesz że ten zestaw to nie oryginalny MAC prawda?
Tak, wiem
Po:
1. na oryginał mnie nie stać,
2. jeszcze nie wiem jak długo i z jakim skutkiem będę malować więc nie ma sensu popadać w bankructwo.
A to po prostu był bardzo fajny zestaw


---------- Dopisano o 18:45 ---------- Poprzedni post napisano o 18:42 ----------

Cytat:
Napisane przez Arrianna Pokaż wiadomość
Jakto?! Przecież to oryginalny MAC z wytwórni z tajwanu! :P (nie mylić z maciem z kropeczkami pośrodku). Myślę że zauważając wcześniej że mac nie sprzedaje zestawów(swoją drogą czasem światecznie wydaje sety po 4-5 ale i tak są gorszej jakości niż zwykłe, bo już nie są ręcznie robione) jakoś powiązała fakty
Swoją drogą o ile nie gubią włosia i są miękkie to kij z tym :P

O to właśnie mi chodziło.
Mięciusie są bardzo Aż przyjemnie się nimi miziać
SexiChic jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-23, 17:47   #4848
pamfilia
Zakorzenienie
 
Avatar pamfilia
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Ś.Ś.
Wiadomości: 5 815
Dot.: Essence cz. VI

A ja polecam pędzelki z Rossmanna, nawet te z przezroczystą rączką za 4-5zł - bardzo dobre jakościowo i wspaniale nakładają cienie
pamfilia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-23, 17:55   #4849
goooosienka
Zakorzenienie
 
Avatar goooosienka
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Zabrze
Wiadomości: 3 362
Dot.: Essence cz. VI

Cytat:
Napisane przez Arrianna Pokaż wiadomość
Jakto?! Przecież to oryginalny MAC z wytwórni z tajwanu! :P (nie mylić z maciem z kropeczkami pośrodku). Myślę że zauważając wcześniej że mac nie sprzedaje zestawów(swoją drogą czasem światecznie wydaje sety po 4-5 ale i tak są gorszej jakości niż zwykłe, bo już nie są ręcznie robione) jakoś powiązała fakty
Swoją drogą o ile nie gubią włosia i są miękkie to kij z tym :P
Cytat:
Napisane przez SexiChic Pokaż wiadomość
Tak, wiem
Po:
1. na oryginał mnie nie stać,
2. jeszcze nie wiem jak długo i z jakim skutkiem będę malować więc nie ma sensu popadać w bankructwo.
A to po prostu był bardzo fajny zestaw


---------- Dopisano o 18:45 ---------- Poprzedni post napisano o 18:42 ----------




O to właśnie mi chodziło.
Mięciusie są bardzo Aż przyjemnie się nimi miziać
Też mam taki zestaw, ale moję są z LarncrOne I też jestem zadowolona, teraz kompletuje inne pędzle, np. Inglot, Sephora, Sigma, Elf itd
__________________

magister kosmetologii
nauczyciel akademicki
goooosienka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-11-23, 18:04   #4850
NaKrawedzi
Zakorzenienie
 
Avatar NaKrawedzi
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Moon
Wiadomości: 3 923
Dot.: Essence cz. VI

a ja tam jestem wierna pędzlom firm mineralnych typu EDM i nie zamienie na żadne inne, bo mam 1 rossmanowski i to taki drapak, ze szok
__________________
NK- Natural Killer


Nakarm pieska



Wymienię
NaKrawedzi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-23, 18:24   #4851
Maqda
Zakorzenienie
 
Avatar Maqda
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Śląskie;)
Wiadomości: 6 026
GG do Maqda Send a message via Skype™ to Maqda
Dot.: Essence cz. VI

Cytat:
Napisane przez Arrianna Pokaż wiadomość
Jakto?! Przecież to oryginalny MAC z wytwórni z tajwanu! :P


Sexi, te z Inglota warte grzechu? Czaję się na sigmę, podobno z MACem porównywalne...

NaKrawędzi - z EDM mam LHK, strasznie lubię, mięciutki, gęściutki... Marzenie. Miałam jeszcze kupować kilka, ale cholery do PL już nie wysyłają, nad czym ubolewam strasznie...
__________________
Cytat:
You had a row with a machine?
Sort of. It sat there and I shouted abuse at it.

Serialowo:
Obsesyjnie powtarzając: Sherlock
Na bieżąco: AHS, VD, Boardwalk Empire, Dexter, OUaT, Arrow, Elementary, TBBT, Merlin, Downton Abbey, Fringe, Hunted.
Nadrabiając: The Hour, The Prisoner
Maqda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-23, 18:43   #4852
kleopatre
Zadomowienie
 
Avatar kleopatre
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 183
GG do kleopatre
Dot.: Essence cz. VI

Cytat:
Napisane przez lele Pokaż wiadomość
w sumie przetopić można.. albo włożyć do pojemnika od innej pomadki/kredki ( ale kredki przetopić to chyba nie można, a może można?)
Teoretycznie można np przełożyć, ale czy to by się trzymało... no już wolałabym szminkę za 15 zł nową niż "odgryzioną" za 100zł przetopioną czy przełozoną

Cytat:
Napisane przez czuprynka Pokaż wiadomość
Hehe może ta pani odgryzająca chciała udowodnić ochronie perfumerii, że są tacy których nie da się złapać bo są bardziej przebiegli bo swoją drogą to obrała bardzo... hm... nowatorski sposób kradzieży Wiecie, sztuka dla sztuki
Hehe może, tak czy inaczej masakra...

Cytat:
Napisane przez SexiChic Pokaż wiadomość
Mam już ten cień ale to jednak nie to co chciałam. W sumie on mi wygląda jak CaH. Mogłabyś je porównać?



Mi chodzi o taką nasyconą krwistą czerwień jak tej szminki co mam na zdjęciach w konkursie Welli (link w podpisie). W sumie mogłabym użyć tej szminki ale ona jest tak trwała, że boję się, że mogłaby nie zejść



Byłam dzisiaj w Inglocie i znalazłam przynajmniej 4czerwone cienie. Niestety szkoda mi wydać 20zł na pojedynczy cień, którego użyję może tylko jeden raz albo 30/45zł na paletkę



Ja kupiłam ten puder z myślą o Sylwestrze i użyłam go jak dotąd tylko 1raz na wesele więc ciężko mi go ocenić, ale... daje taki delikatny efekt, drobinki ślicznie się błyszczą ale nie jest to taki nachalny i tandetny brokat. Nadaje się do Ciała i do włosów. W sumie fajny ale nie dla mnie bo on to raczej na imprezy jest a ja do imprezowiczek nie należę.
Jakby któraś chciała to mogę się wymienić.

No w Inglocie są przynajmniej 4czerwone cienie ale cena 20zł zniechęca... Może jutro w Bochni coś takiego znajdę



Obejrzałam dzisiaj szafę Catrice ze wszystkich stron ze 3razy i nic odpowiednio czerwonego nie rzuciło mi się w oczy Za to widziałam śliczny fioletowy cień. Taki zimny i jakby z domieszką granatu. Szkoda tylko, że nie mam powodu do zakupu tego cienia...



Jak doleci to wrzuć zdjęcia to sobie obejrzę



Super. A które cienie nie Twoje? Ja mam bardzo podobną paletkę 3cieni ze sklepu wszystko po 5zł.
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,1...#review-435683
A to jak jest bardzo brokatowo-imprezowy to dobrze, że nie brałam

Cytat:
Napisane przez SexiChic Pokaż wiadomość
Ja mam tak:
- 2 pędzle z Inglota - taki zaokrąglony do cieni oraz do pudru i różu 15BJF,
- 2 z Sephory - wysuwany do pudru nr 51 i taka gąbeczkę do rozcierania kredki nr 11,
- 1 z For Your Beauty (Rossman) - wysuwany do pudru,
- 1 z Elle Professional do podkładu
- 4 z Essence: powder & blush brush z różową końcówką, 2 do linera DW i teraz linerowy z Metallics.
- poza tym jakieś 2dawno temu zakupione - jeden do szminki a drugi to linera w płynie (taki cienki).
A teraz mam ten piękny zestawik
Inglotowe są boskie, jak kiedyś będę bogata to sobie kupię oba całe zestawy z naturalnego i syntetycznego włosia.
Z MAC nawet jakbym się mogła pokusić na jakiś pędzel to te dziewuchy ,które pracują w sklepie tak na mnie działają, że omijam go szerokim łukiem
Sexi fajny zestawik, szkoda tylko,że sprzedają go jako MAC - nie wiem czy na pędzlach/etui będzie napis "Mac",ale ja osobiście wolałabym bez takiego napisu :P. Też mam zestaw pędzlowy z Allegro (chyba bezfirmowy) i jestem z niego zadowolona, pędzle do pudru czy różu sa może średniej jakości, ale te do cieni czy linera są fajne:ehem

A co do pań z saloniku krakowskiego MAC to nie wiem czemu Cie denerwują, ja ile razy tam jestem - to raczej mile zaskoczona jestem raz tylko mi sie trafiła "napastliwa" kobitka jakaś
__________________
blog
kleopatre jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-23, 18:44   #4853
SexiChic
Zakorzenienie
 
Avatar SexiChic
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: okolice Krakowa
Wiadomości: 3 041
Dot.: Essence cz. VI

Cytat:
Napisane przez Maqda Pokaż wiadomość


Sexi, te z Inglota warte grzechu? Czaję się na sigmę, podobno z MACem porównywalne...

NaKrawędzi - z EDM mam LHK, strasznie lubię, mięciutki, gęściutki... Marzenie. Miałam jeszcze kupować kilka, ale cholery do PL już nie wysyłają, nad czym ubolewam strasznie...
Jak dla mnie tak. Co prawda nie mam porównania z MAC ale porównując z Sephora to Inglot jest o niebo lepszy. Pędzle sa mięciusie i trwałe. Włoski nie wypadają a nawet jak robię z nimi cuda przy myciu to najwyżej się troszkę roztrzepią ale potem wracają do swojego pierwotnego położenia. Na dodatek pędzle NIE ŚMIERDZĄ (w przeciwieństwie do tych z Sephory). No nie wiem co Ci mam o nich napisać. Kocham je i tyle a to, że mam ważniejsze wydatki przy zerowych dochodach to już inna sprawa. Podsumowując powiem, że gdybym została profesjonalną makijażystką i miałabym pracować w tym zawodzie to wybrałabym pędzle Inglota.

Rozpakowywałam teraz moje ORYGINALNE pędzle MAC i sobie przypomniałam, że moja koleżanka kosmetyczka pracująca w zawodzie i malująca ludzi na różne okazje nie ma nawet takiego zestawu pędzli jak ja przed zakupem, nie mówiąc już o tych co kupiłam dzisiaj. Ma pędzel do pudru z Rossmana ten z przezroczystą rączką a cienie nakłada pacynkami. Poza tym ma pędzelek skośny do linera w żelu z Oriflame i jakieś pędzelki dołączane do kosmetyków. Ostatnio zakupiła jeszcze jakiś pędzel do cieni mineralnych i to by było na tyle. Jak mnie czasem maluje to sobie myślę, że przy niej to jestem super zaawansowana pędzlowo


Dziewczyny jak tak dalej pójdzie to nas wywalą z forum za off topy.

Jak dzisiaj weszłam do Douglasa na Floriańskiej i podeszłam do szafy Essence to kobietka tam sprzedająca zaraz do mnie przyszła i mówi:
"Dostawa będzie w ciągu najbliższego tygodnia, bo Pani pewnie znowu na zlecenie" Normalnie padłam...
SexiChic jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-23, 18:44   #4854
Finlora
Zakorzenienie
 
Avatar Finlora
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: To tu, to tam ;)
Wiadomości: 28 698
Dot.: Essence cz. VI

Cytat:
Napisane przez Maqda Pokaż wiadomość

NaKrawędzi - z EDM mam LHK, strasznie lubię, mięciutki, gęściutki... Marzenie. Miałam jeszcze kupować kilka, ale cholery do PL już nie wysyłają, nad czym ubolewam strasznie...
To kup Sunshade od wizażystów - są identyczne jak te z EDM
Finlora jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-23, 18:57   #4855
SexiChic
Zakorzenienie
 
Avatar SexiChic
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: okolice Krakowa
Wiadomości: 3 041
Dot.: Essence cz. VI

Cytat:
Napisane przez kleopatre Pokaż wiadomość
Sexi fajny zestawik, szkoda tylko,że sprzedają go jako MAC - nie wiem czy na pędzlach/etui będzie napis "Mac",ale ja osobiście wolałabym bez takiego napisu :P. Też mam zestaw pędzlowy z Allegro (chyba bezfirmowy) i jestem z niego zadowolona, pędzle do pudru czy różu sa może średniej jakości, ale te do cieni czy linera są fajne:ehem

A co do pań z saloniku krakowskiego MAC to nie wiem czemu Cie denerwują, ja ile razy tam jestem - to raczej mile zaskoczona jestem raz tylko mi sie trafiła "napastliwa" kobitka jakaś
Napis jest wszędzie - na etui i na każdym pędzlu. W sumie mi to jest obojętne czy on tam jest czy nie. Mają być dobre. Do pudru pewnie i tak będę używała Sephory a do różu Inglota. Myślę, że najbardziej przydadzą mi się te do linerów i cieni.
Poważną zaletą tych pędzli było to, że je mogłam dzisiaj odebrać osobiście i nie płacić za przesyłkę.

Nawet mi nie mów o tych Paniach. Jak tam byłam pierwszy raz to nawet mnie nie zauważyły a ja uciekłam jak zobaczyłam ceny Drugi raz poszłam przed ślubem zapytać o szminkę i lakier to po 10minutach chodzenia jak głupia po sklepie musiałam im przerwać pogawędkę, żeby któraś łaskawie do mnie podeszła Dobrze, ze chociaż znalazła wszystko takie jak chciałam i dobrała lakier do szminki. Potem poszłam jeszcze na inwigilację do Douglasa i jak wracałam po szminkę to znowu musiałam odciągać jedną Panią z towarzystwa bo by mnie nie obsłużyła. A wczoraj ten chichot w słuchawce... Normalnie jak ubóstwiam szminkę, którą kupiłam, tak nie mam zamiaru iść do sklepu bo aż mnie trzepie na sam widok tych "Pań". To przerażające, że pracują tam młode panienki wymalowane w stylu clowna

SexiChic jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-23, 19:01   #4856
kasiaen1
Zadomowienie
 
Avatar kasiaen1
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 1 586
Dot.: Essence cz. VI

dziewczyny jak któraś z Was natknie się na "return to paradise" to zakupi mi? przecież w Warszawie to nigdy nie trafię na niego..
__________________
kasiaen1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-23, 19:08   #4857
SexiChic
Zakorzenienie
 
Avatar SexiChic
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: okolice Krakowa
Wiadomości: 3 041
Dot.: Essence cz. VI

Cytat:
Napisane przez kasiaen1 Pokaż wiadomość
dziewczyny jak któraś z Was natknie się na "return to paradise" to zakupi mi? przecież w Warszawie to nigdy nie trafię na niego..
A co byś chciała?
SexiChic jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-23, 19:11   #4858
greatdee
Wtajemniczenie
 
Avatar greatdee
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 2 300
Dot.: Essence cz. VI

[1=af6a7928a10f2efb7030deb f852af0b1c87659cc;2340362 8]to jest RtP w Pestce w końcu, czy nie ma? [/QUOTE]

To przepraszam za zamącenie, ale serio w niedzielę nie było ok 19 Jeszcze pokazywałam mojemu TŻ, że nie ma już poprzedniej limitki, ale nie ma też jeszcze nowej. A może to była wcześniejsza godzina? Nie wiem Teraz tak szybko ciemno się robi :P

Cytat:
Napisane przez Caramella Pokaż wiadomość
kurde, nie wiem ktory wziac, brunetkowy czy blondynkowy czemu nie ma testerow?
Ja mam brunetkowy, i bardzo go lubię
Ten swatch http://www.pinkmelon.de/test/make-up...brunettes.html oddaje go całkiem dobrze, więc moim zdaniem nie jest ten zestaw jakiś bardzo ciemny. Wszystko zależy od tego jaką masz karnację

Cytat:
Napisane przez goooosienka Pokaż wiadomość
Też mam taki zestaw, ale moję są z LarncrOne I też jestem zadowolona, teraz kompletuje inne pędzle, np. Inglot, Sephora, Sigma, Elf itd
Ja też mam ten LancrOne, nawet zrecenzowałam na blogu wczoraj
Mnie jakoś póki co nie skusiły pędzle Essence, naprawdę są dobre? Mam tylko te z DW
__________________
Blog głównie makijażowy
Thank God I'm a Woman www.greatdee.pl
Greatdee na Instagramie
FanPage na Facebooku
greatdee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-23, 19:26   #4859
magrat16
Zakorzenienie
 
Avatar magrat16
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Cetrum :)
Wiadomości: 3 770
Dot.: Essence cz. VI

Cytat:
Napisane przez kasiaen1 Pokaż wiadomość
dziewczyny jak któraś z Was natknie się na "return to paradise" to zakupi mi? przecież w Warszawie to nigdy nie trafię na niego..
a co byś chciała, bo w warszawskich naturach widziałam wszystko, oprócz rozświetlaczy
__________________
Magrat znowu bloguje, ostatni post:Jak oszczędzać w kuchni
Przeczytane w2016 35( 2015:70;2014:33; 2013: 61)


03.10.2015
magrat16 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-23, 19:40   #4860
kasiaen1
Zadomowienie
 
Avatar kasiaen1
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 1 586
Dot.: Essence cz. VI

aa jestem nie w temacie i nie wiedziałam, że RtP to cała linia no właśnie o ten boski rozświetlacz mi chodzi..
__________________
kasiaen1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:09.