Inglot cz. II - Strona 46 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-04-24, 17:57   #1351
ewwwa
Zakorzenienie
 
Avatar ewwwa
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 9 249
Dot.: Inglot cz. II

Cytat:
Napisane przez adrijah Pokaż wiadomość
a jesteś pewna, że zadziała? bo najpierw muszę kupić
Pewna nie jestem bo zakup durline dopiero mam w planach ale obiło mi sie o uszy że to działa Ale poczekaj chwilkę, bo może ktoś inny coś lepszego doradzi, albo potwierdzi moja wersję
__________________
F. Herbert Diuna
ewwwa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-24, 18:06   #1352
Szabik
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 541
Dot.: Inglot cz. II

Ja mam co prawda liner innej firmy (Essence z kolekcji DW), ale podobny do inglotowego, również w konsystencji gęsto-kremowy i po tym jak zaczął wysychać bez duraline`u ani rusz. Więc potwierdzam.
Szabik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-24, 18:17   #1353
adrijah
Zakorzenienie
 
Avatar adrijah
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Skierniewice
Wiadomości: 5 723
Dot.: Inglot cz. II

dzięki za potwierdzenie
no to po powrocie do Wawy szykują się zakupy orientujecie się ile w tej chwili duraline kosztuje?
__________________
adrijah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-24, 18:23   #1354
BabciaGienia
Raczkowanie
 
Avatar BabciaGienia
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 394
Dot.: Inglot cz. II

Ja również potwierdzam, ze Duraline działa na zaschnięte eyelinery - już pisałyśmy o tym kiedyś
Wystarczy kropelka i będzie jak nowy. Kosztuje 20 zł. No i jeszcze będziesz mogła go używać do robienia kresek ze wszystkich cieni, fajna sprawa.
BabciaGienia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-24, 18:36   #1355
czuprynka
Zakorzenienie
 
Avatar czuprynka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 3 510
Dot.: Inglot cz. II

Ostatnio jak byłam w inglocie widziałam duraline za 18zł i zdziwiłam się mocno bo on swego czasu kosztował koło trzech dych chyba, prawda? Co do zaschniętych linerów w żelu- działa jak marzenie, tylko rzeczywiście jedna kropla wystarcza bo jeśli przesadzimy to liner będzie za rzadki i na pewno będzie robił kalkę.

Kurcze, moja ceniomania chyba daje o sobie znać bo ciągle myślę o dwóch miejscach które należy z całą stanowczością zapełnić w mojej pro- 5
Co jeszcze polecacie godnego uwagi, w czym jesteście zakochane, zaznaczam, że osławioną 420 już mama i love ją, a także 401, 402, 409, 395 (cudny rozświetlacz, świetnie komponujący się z wszystkimi tonacjami).
Macie jeszcze jakieś typy? Przyznam bez bicia, że dumałam jeszcze nad 399 ale ją tylko jako pełnowymiarówkę chyba można kupić, prawda?
czuprynka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-24, 19:06   #1356
CharlotteInWonderland
Raczkowanie
 
Avatar CharlotteInWonderland
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Konin/Poznań
Wiadomości: 154
Dot.: Inglot cz. II

Cytat:
Napisane przez czuprynka Pokaż wiadomość
Ostatnio jak byłam w inglocie widziałam duraline za 18zł i zdziwiłam się mocno bo on swego czasu kosztował koło trzech dych chyba, prawda? Co do zaschniętych linerów w żelu- działa jak marzenie, tylko rzeczywiście jedna kropla wystarcza bo jeśli przesadzimy to liner będzie za rzadki i na pewno będzie robił kalkę.

Kurcze, moja ceniomania chyba daje o sobie znać bo ciągle myślę o dwóch miejscach które należy z całą stanowczością zapełnić w mojej pro- 5
Co jeszcze polecacie godnego uwagi, w czym jesteście zakochane, zaznaczam, że osławioną 420 już mama i love ją, a także 401, 402, 409, 395 (cudny rozświetlacz, świetnie komponujący się z wszystkimi tonacjami).
Macie jeszcze jakieś typy? Przyznam bez bicia, że dumałam jeszcze nad 399 ale ją tylko jako pełnowymiarówkę chyba można kupić, prawda?
ja mam 399 we wkładzie, więc spokojnie znajdziesz. co prawda ja kupowałam go na wyspie, a wiem że wyspy i salony mają troche różny asortyment ale na pewno jest on spotykany w postaci wkładu
CharlotteInWonderland jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-24, 19:11   #1357
BabciaGienia
Raczkowanie
 
Avatar BabciaGienia
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 394
Dot.: Inglot cz. II

Cytat:
Napisane przez czuprynka Pokaż wiadomość
Ostatnio jak byłam w inglocie widziałam duraline za 18zł i zdziwiłam się mocno bo on swego czasu kosztował koło trzech dych chyba, prawda? Co do zaschniętych linerów w żelu- działa jak marzenie, tylko rzeczywiście jedna kropla wystarcza bo jeśli przesadzimy to liner będzie za rzadki i na pewno będzie robił kalkę.

Kurcze, moja ceniomania chyba daje o sobie znać bo ciągle myślę o dwóch miejscach które należy z całą stanowczością zapełnić w mojej pro- 5
Co jeszcze polecacie godnego uwagi, w czym jesteście zakochane, zaznaczam, że osławioną 420 już mama i love ją, a także 401, 402, 409, 395 (cudny rozświetlacz, świetnie komponujący się z wszystkimi tonacjami).
Macie jeszcze jakieś typy? Przyznam bez bicia, że dumałam jeszcze nad 399 ale ją tylko jako pełnowymiarówkę chyba można kupić, prawda?
Ooo tak, do tego zestawu brakuje mi 399 i 407 - zastanów się nad nimi bo się będą świetnie komponowały z resztą Oba powinnaś dostać w formie wkładów.
BabciaGienia jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-04-24, 19:12   #1358
czuprynka
Zakorzenienie
 
Avatar czuprynka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 3 510
Dot.: Inglot cz. II

Cytat:
Napisane przez CharlotteInWonderland Pokaż wiadomość
ja mam 399 we wkładzie, więc spokojnie znajdziesz. co prawda ja kupowałam go na wyspie, a wiem że wyspy i salony mają troche różny asortyment ale na pewno jest on spotykany w postaci wkładu

O proszę! A ostatnio jak chciałam kupić to pani z miną omdlewającej gęsi niezadowolonej że ktoś ruszył jej królewski kuper i zadał pytanie, odpowiedziała mi że to niemożliwe, wkładu 399 nie ma, jest tylko wersja pełnowymiarowa. Więc ja się pytam WTF? Najwidoczniej pani, która notabene mogłaby zająć pierwsze miejsce w konkurencji "najbardziej opryskliwy sprzedawca roku" nie był dostatecznie poinformowana, ale Tobie Kochana dzięjuę za uświadomienie mnie, będę w takim razie szukać


Babciu Gieniu, powiadasz 407? Hm... idę oblukać swatche


O kurcze, śliczna ta brzoskwinka

Edytowane przez czuprynka
Czas edycji: 2011-04-24 o 19:16
czuprynka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-24, 19:32   #1359
adrijah
Zakorzenienie
 
Avatar adrijah
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Skierniewice
Wiadomości: 5 723
Dot.: Inglot cz. II

Cytat:
Napisane przez BabciaGienia Pokaż wiadomość
Ja również potwierdzam, ze Duraline działa na zaschnięte eyelinery - już pisałyśmy o tym kiedyś
Wystarczy kropelka i będzie jak nowy. Kosztuje 20 zł. No i jeszcze będziesz mogła go używać do robienia kresek ze wszystkich cieni, fajna sprawa.
z kreskami z cieni i tak sobie radzę i robię je na mokro, ale od dawna kusi mnie sprawdzenie czy z duraline faktycznie będą trwalsze, a teraz mam kolejny powód żeby się w ten specyfik zaopatrzyć

przepraszam, szukając info co zrobić, nie trafiłam na dyskusję, o której wspominasz. może nie to co trzeba wpisałam do wyszukiwarki
__________________
adrijah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-24, 19:58   #1360
Charlotta11
Zadomowienie
 
Avatar Charlotta11
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 1 019
Dot.: Inglot cz. II

Cytat:
Napisane przez dillingerine Pokaż wiadomość
jaki numer brązu?
460 ds.
__________________
"Mniej znaczy lepiej."
Charlotta11 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-24, 20:44   #1361
CharlotteInWonderland
Raczkowanie
 
Avatar CharlotteInWonderland
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Konin/Poznań
Wiadomości: 154
Dot.: Inglot cz. II

Cytat:
Napisane przez czuprynka Pokaż wiadomość
O proszę! A ostatnio jak chciałam kupić to pani z miną omdlewającej gęsi niezadowolonej że ktoś ruszył jej królewski kuper i zadał pytanie, odpowiedziała mi że to niemożliwe, wkładu 399 nie ma, jest tylko wersja pełnowymiarowa. Więc ja się pytam WTF? Najwidoczniej pani, która notabene mogłaby zająć pierwsze miejsce w konkurencji "najbardziej opryskliwy sprzedawca roku" nie był dostatecznie poinformowana, ale Tobie Kochana dzięjuę za uświadomienie mnie, będę w takim razie szukać


Babciu Gieniu, powiadasz 407? Hm... idę oblukać swatche


O kurcze, śliczna ta brzoskwinka
wiesz co bo chyba w kazdym salonie/stoisku jest inny zestaw wkładów i inny zestaw pełnowymiarowyc cieni, i panie rzeczywiscie niedoinformowane ograniczają sie tylko do swojego podwórka wprowadzając ludzi w błąd. jesli nie ma w jednym salonie może bedzie w innym , więc głowa do góry

---------- Dopisano o 21:44 ---------- Poprzedni post napisano o 21:42 ----------

407 rzeczywiscie przepiekny, doceniam go dopiero teraz bo przez jesien i zimę nie odważyłam się na ten pomarańcz/brzoskwinke, bo ja raczej beżowo/brązowo/fioletowa jestem, ale teraz odkrywam go na nowo także polecam na wiosne lato jest idealny
CharlotteInWonderland jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-04-24, 20:44   #1362
ania z wzgórza marzeń
Zakorzenienie
 
Avatar ania z wzgórza marzeń
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 3 392
Dot.: Inglot cz. II

Cytat:
Napisane przez dillingerine Pokaż wiadomość
Tak
dzieki szkoda....moze w nowej części g. echo, powróci dawna wysepka ....
__________________
należy kochac rzeczywistość, a nie urojenia...

Przerzuć kartkę, zaryzykuj, bądź dziwakiem
Nie idź ścieżką, własną depcz, otwórz głowę
Zanim powiesz, zrozum, bądź
Nigdy nie burz, buduj, twórz
Smakuj, milcz, myśl i czuj
ania z wzgórza marzeń jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-24, 21:13   #1363
czuprynka
Zakorzenienie
 
Avatar czuprynka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 3 510
Dot.: Inglot cz. II

Cytat:
Napisane przez CharlotteInWonderland Pokaż wiadomość
wiesz co bo chyba w kazdym salonie/stoisku jest inny zestaw wkładów i inny zestaw pełnowymiarowyc cieni, i panie rzeczywiscie niedoinformowane ograniczają sie tylko do swojego podwórka wprowadzając ludzi w błąd. jesli nie ma w jednym salonie może bedzie w innym , więc głowa do góry

---------- Dopisano o 21:44 ---------- Poprzedni post napisano o 21:42 ----------

407 rzeczywiscie przepiekny, doceniam go dopiero teraz bo przez jesien i zimę nie odważyłam się na ten pomarańcz/brzoskwinke, bo ja raczej beżowo/brązowo/fioletowa jestem, ale teraz odkrywam go na nowo także polecam na wiosne lato jest idealny

masz rację, poszukam bo mam chyba trzy a dwa ingloty na pewno, w mieście

a brzoskwinka śliczna jest, chociaż ja też z tych brązowo-fioletowo-zielonych jestem ale nie powiem, lubię eksperymentować z kolorami na powiekach dlatego w mojej skromnej kolekcji swoje miejsce znalazł także kanarkowy żółty cień do papuziego oka więc brzoskwinka tym bardziej
czuprynka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-24, 21:17   #1364
keri87
Raczkowanie
 
Avatar keri87
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 180
Dot.: Inglot cz. II

Cytat:
Napisane przez adrijah Pokaż wiadomość
a jesteś pewna, że zadziała? bo najpierw muszę kupić
Kropla duraline i liner śmiga jak nowy
keri87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-25, 15:16   #1365
world_by_lena
Rozeznanie
 
Avatar world_by_lena
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 757
Dot.: Inglot cz. II

Zastanawiam się czy nie zdradzić Inglota z COASTAL SCENTS. Posiadacie może paletki tej firmy? Ostatnio moja skóra jest bardzo sucha i cienie Inglota nie najlepiej mi służą
world_by_lena jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-25, 17:35   #1366
swirrruska
Rozeznanie
 
Avatar swirrruska
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 670
Dot.: Inglot cz. II

Cytat:
Napisane przez world_by_lena Pokaż wiadomość
Zastanawiam się czy nie zdradzić Inglota z COASTAL SCENTS. Posiadacie może paletki tej firmy? Ostatnio moja skóra jest bardzo sucha i cienie Inglota nie najlepiej mi służą
w Inglocie na plus kolorytyka natyomiast CS na pewno mniej sie osypuje fajna cena CS radze sprobowac
__________________

BLOG

o kosmetykach, makijażu i nie tylko
swirrruska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-25, 18:24   #1367
Ankalime
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: z jaskini
Wiadomości: 1 807
Dot.: Inglot cz. II

Cytat:
Napisane przez world_by_lena Pokaż wiadomość
Zastanawiam się czy nie zdradzić Inglota z COASTAL SCENTS. Posiadacie może paletki tej firmy? Ostatnio moja skóra jest bardzo sucha i cienie Inglota nie najlepiej mi służą
cienie firmy CS, tak smao jak linery etc. sa produkcji chinskiej (CS tylko sprytnie przekleja swoja nazwe na opakowanie). moze pigmentacja swietna, cienie tanie. ja osobiscie sie nigdy nie zdecydowalam. nie mam zaufania do tego typu produktow.
Ankalime jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-25, 18:29   #1368
world_by_lena
Rozeznanie
 
Avatar world_by_lena
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 757
Dot.: Inglot cz. II

To jednak po przemyśleniach zostanę przy Inglocie. Musze tylko zmienić bazę pod cienie z Artdeco na coś innego. Powieki są suche i szorstkie . Jutro wybieram się po nową 10 okragłych cieni
world_by_lena jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-25, 18:48   #1369
anulka_nr1
Raczkowanie
 
Avatar anulka_nr1
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Zabrze
Wiadomości: 160
GG do anulka_nr1
Dot.: Inglot cz. II

Ale robicie smaka tymi cieniami z Inglota ja mam 3 Pro-3 jedne w odcieniach złota, drugie szarości a moja ostatnia zdobycz to cielak, róż i fiolet, dodatkowo mam 3 cienie vertigo znowu złoto (o ja głupia nimfomanka ) brąz, ale na oczach to on jest bardziej cielak i taki grafitowy, ale szczerze kuszą mnie jakieś pastele... Może jakieś zielenie? Kurcze no dużo mnie kusi
__________________
"Kiedy kogoś kochasz, Twoje rzęsy podskakują i wychodzą z Ciebie małe gwiazdki"
anulka_nr1 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-04-25, 18:55   #1370
BabciaGienia
Raczkowanie
 
Avatar BabciaGienia
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 394
Dot.: Inglot cz. II

Miałam kiedyś chwilowy flirt z paletką CS, ale w mojej skromnej opinii wypadła dużo gorzej niż cienie z Inglota... Większość odcieni było słabo napigmentowanych lub bardzo jasnych, a dla 5 cieni nie opłacało mi się trzymac tej kasetki, dlatego poszła w świat
BabciaGienia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-25, 20:35   #1371
CharlotteInWonderland
Raczkowanie
 
Avatar CharlotteInWonderland
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Konin/Poznań
Wiadomości: 154
Dot.: Inglot cz. II

Cytat:
Napisane przez world_by_lena Pokaż wiadomość
To jednak po przemyśleniach zostanę przy Inglocie. Musze tylko zmienić bazę pod cienie z Artdeco na coś innego. Powieki są suche i szorstkie . Jutro wybieram się po nową 10 okragłych cieni
może baza kobo ci przypasuje, jest tania, dobrze się rozprowadza jak masełko, konsystencja kremowa, wydaje mi się że nawilżająca, na pewno nie pudrowa. zawsze możesz przetestować bo są testery.

Ja też raczej bym nie zdradzila inglota z CS.. wlasnie z powodu tego pochodzenia. za to bardzo bym chciala UD NAKED ale ta cena.....
CharlotteInWonderland jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-25, 21:14   #1372
Super Girl
Rozeznanie
 
Avatar Super Girl
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 651
Dot.: Inglot cz. II

Powiem wam, ze po długiej przerwie wróciłam do cieni Inglota i jestem zachwycona. Ostatni raz używałam ich jeszcze w gimnazjum, gdy miały jeszcze opinię tanich, niezłych kosmetyków na uczniowską kieszeń. Póżniej przez kilka lat do nich nie wracałam, a ostatnio pod wpływem opinii z Internetu kupiłam i od tego czasu skusiłam się już na trzy. Jestem naprawdę zdziwiona, dlaczego przez tyle lat je omijałam, skoro używałam np. lakierów Inglota. Naprawdę świetne, dobrze napigmentowane. Teraz tylko się zastanawiam, które kolorki jeszcze sobie dokupić.

A czy znajdę wśród cieni Inglota jakąś porządną czerń? Mam na myśli naprawdę smolisty, mocno napigmentowany kolor, a nie cienie, które po nałożeniu na powiekę wyglądają jak grafit.
__________________
KLIKNIJ I POMÓŻ ZWIERZĘTOM:

Super Girl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-25, 21:25   #1373
BabciaGienia
Raczkowanie
 
Avatar BabciaGienia
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 394
Dot.: Inglot cz. II

Super Girl - pewnie, zerknij na prasowany 63 AMC lub sypki (numeru nie pamiętam) - ten to dopiero jak smoła
BabciaGienia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-25, 21:35   #1374
ewwwa
Zakorzenienie
 
Avatar ewwwa
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 9 249
Dot.: Inglot cz. II

Cytat:
Napisane przez CharlotteInWonderland Pokaż wiadomość
może baza kobo ci przypasuje, jest tania, dobrze się rozprowadza jak masełko, konsystencja kremowa, wydaje mi się że nawilżająca, na pewno nie pudrowa. zawsze możesz przetestować bo są testery.

Ja też raczej bym nie zdradzila inglota z CS.. wlasnie z powodu tego pochodzenia. za to bardzo bym chciala UD NAKED ale ta cena.....
Baza KOBO jest świetna!
__________________
F. Herbert Diuna
ewwwa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-25, 21:51   #1375
madzik21
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 172
Dot.: Inglot cz. II

Cytat:
Napisane przez ewwwa Pokaż wiadomość
Baza KOBO jest świetna!
A mogłaby któraś z Was Drogie Wizażanki podać skład bazy KOBO?
madzik21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-25, 22:04   #1376
Super Girl
Rozeznanie
 
Avatar Super Girl
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 651
Dot.: Inglot cz. II

Babcia Gienia, dzięki, sprawdzę I to pewnie już jutro Ech, no i nowa mania.
__________________
KLIKNIJ I POMÓŻ ZWIERZĘTOM:


Edytowane przez Super Girl
Czas edycji: 2011-04-25 o 22:06 Powód: Dopisek
Super Girl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-25, 22:05   #1377
marryme21
Zakorzenienie
 
Avatar marryme21
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 4 159
Dot.: Inglot cz. II

Cytat:
Napisane przez ewwwa Pokaż wiadomość
Baza KOBO jest świetna!

Świetna,ale po kilku miesiącach- moja- zaczyna się wałkować na powiece.
__________________




marryme21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-25, 22:12   #1378
ewwwa
Zakorzenienie
 
Avatar ewwwa
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 9 249
Dot.: Inglot cz. II

Cytat:
Napisane przez madzik21 Pokaż wiadomość
A mogłaby któraś z Was Drogie Wizażanki podać skład bazy KOBO?
Mam przed sobą ten słoiczek, ale niestety na etykietach nie podano składu

---------- Dopisano o 23:12 ---------- Poprzedni post napisano o 23:11 ----------

Cytat:
Napisane przez marryme21 Pokaż wiadomość
Świetna,ale po kilku miesiącach- moja- zaczyna się wałkować na powiece.
Tak? Hmmm... Dziwna sprawa ja używam jej dobre kilka miesięcy i na razie nie narzekam Na. razie.
__________________
F. Herbert Diuna
ewwwa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-25, 22:13   #1379
dillingerine
Zadomowienie
 
Avatar dillingerine
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 1 680
Dot.: Inglot cz. II

Cytat:
Napisane przez ania z wzgórza marzeń Pokaż wiadomość
dzieki szkoda....moze w nowej części g. echo, powróci dawna wysepka ....
Liczę na salon
__________________
Я душу дьяволу продам за ночь с тобой...
TWORZĘ - Jimmy'ego rozdział 43.
BLOGA mam i ja -
dillingerine jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-25, 22:17   #1380
marryme21
Zakorzenienie
 
Avatar marryme21
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 4 159
Dot.: Inglot cz. II

Cytat:
Napisane przez ewwwa Pokaż wiadomość

Tak? Hmmm... Dziwna sprawa ja używam jej dobre kilka miesięcy i na razie nie narzekam Na. razie.

Moja jest inna niż na początku.W słoiczku konsystencja ta sama,ale na powiece zachowuje się inaczej.


Co do składu,to na Facebooku są podane.
__________________




marryme21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:47.