dylematy małolaty heheh:) - Strona 16 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2005-09-25, 15:10   #451
Puniax
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Radom
Wiadomości: 683
Dot.: dylematy małolaty heheh:)

Cytat:
Napisane przez beoneself
Puniax, ja naprawdę byłam załamana, kiedy po raz pierwszy zobaczyłam się w lustrze... Na dodatek włosy potraktowała mi okrągłą szczotką I wyglądąłam, jak ja ty zwykle mówię... no, jak jakiś grzyb
Zaraz po fryzjerze umyłam włosy i wyprostowałam.
Teraz już przyzwyczaiłam się do siebie w nowym wydaniu, już się fajnie czuję
Nie wiem jak z tą grzywka, czy jest mi z nią lepiej, cz y gorzej (???), w każdym razie polubiłyśmy się, i narazie wcale nie mam zamiaru jej zapuszczać
W grzywce ci bardzo ładnie. Nie musisz jej od razu zapuszczać. Ale znając nasze co chwila inne zachcianki, to pewnie za kilka miesięcy znów ją zapuścisz. Wszystko nam się nudzi po pewnym czasie... Ale cieszę się, że się przekonałaś do nowej fryzurki, bo ci w niej naprawdę do twarzy. To jest po prostu kwestia przyzwyczajenia do nowego wyglądu.
Puniax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-25, 15:22   #452
..::LiMoNkA::..
Raczkowanie
 
Avatar ..::LiMoNkA::..
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 408
Dot.: dylematy małolaty heheh:)

Smerfeta mam Radicala ale nie tego do farbowanych wlosow tylko do zniszczonych i na poczatku bylam zadowolona bo puszyste wloski i wogole a potem tam mi przesuszyl wlosy ze ich nie poznawalam. Natychmiast go odstawilam i jest o niebo lepiej..Z tego co wiem to oba radicale wysuszaja..
..::LiMoNkA::.. jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-25, 17:18   #453
beoneself
Zakorzenienie
 
Avatar beoneself
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 9 487
Dot.: dylematy małolaty heheh:)

Jak tam u Was? Mnie od kliku dni trzyma mnie niezłe przeziębienie Nie mam na nic siły, ledwo trzymam się na nogach, ale... zaraz znowu godzina pielęgnacji dla moich włosów

Kiedyś wszystko co było związane z włosami: mycie, odżywki, strasznie mnie męczyło i wkurzało, i najchętniej nie robiłabym tego wogóle (joke ), ale jednak lubi się mieć puszyste włosy zaraz po umyciu^^

Teraz to wygląda całkiem inaczej... Mycie, pielęgnowanie - sprawia mi wielką przyjemność Uwielbiam się nimi zajmować, wręcz poprawia mi to humor
Tak więc idę zapomnieć o osłabieniu i złym samopoczuciu i idę zrobić coś dla siebie... : )
beoneself jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-25, 21:49   #454
Puniax
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Radom
Wiadomości: 683
Dot.: dylematy małolaty heheh:)

Cytat:
Napisane przez beoneself
Jak tam u Was? Mnie od kliku dni trzyma mnie niezłe przeziębienie Nie mam na nic siły, ledwo trzymam się na nogach, ale... zaraz znowu godzina pielęgnacji dla moich włosów

Kiedyś wszystko co było związane z włosami: mycie, odżywki, strasznie mnie męczyło i wkurzało, i najchętniej nie robiłabym tego wogóle (joke ), ale jednak lubi się mieć puszyste włosy zaraz po umyciu^^

Teraz to wygląda całkiem inaczej... Mycie, pielęgnowanie - sprawia mi wielką przyjemność Uwielbiam się nimi zajmować, wręcz poprawia mi to humor
Tak więc idę zapomnieć o osłabieniu i złym samopoczuciu i idę zrobić coś dla siebie... : )
Witaj w grupie przeziębionych, ja też od dwóch tygodni nie mogę się całkiem wykurować...
Ja też dzisiaj miałam godzinę pielęgnacji dla moich włosów czyli maseczkę za żółtka itd... I chyba jutro odważę się iść do fryzjera obciąć końcówki, bo mnie po prostu denerwują. Nawet mój narzeczony powiedział, że mam coś zniszczone końcówki (choć obciąć mi nie pozwolił :P bo lubi mnie w dłuższych włosach). Jutro zdam relację z podcięcia.
Puniax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-25, 21:56   #455
beoneself
Zakorzenienie
 
Avatar beoneself
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 9 487
Dot.: dylematy małolaty heheh:)

Cytat:
Napisane przez Puniax
Witaj w grupie przeziębionych, ja też od dwóch tygodni nie mogę się całkiem wykurować...
Ja też dzisiaj miałam godzinę pielęgnacji dla moich włosów czyli maseczkę za żółtka itd... I chyba jutro odważę się iść do fryzjera obciąć końcówki, bo mnie po prostu denerwują. Nawet mój narzeczony powiedział, że mam coś zniszczone końcówki (choć obciąć mi nie pozwolił :P bo lubi mnie w dłuższych włosach). Jutro zdam relację z podcięcia.
... tylko pamiętaj ostro pilnować, aby końcówki były końcówkami, a nie 5 centymetrami ))

Zrobiłam sobie dzisiaj już po raz czwarty WAX. Włosy myję Nerilem.
Eh, wiecie co, coraz bardziej zaczyna mnie martwić to moje wypadanie włosów Już od 5 tygodni stosuję szampon garnier neril i dwa razy na tydzień tonik g.neril, prawie cztery tygodnie biorę skrzyp polny, ten w zielonym opakowaniu...
A włosy jak wypadały, tak wypadają, a nawet bardziej! Całe siteczko z wanny we włosach. Ilość włosów, które wypadają mi podczas mycia jest powalająca Jedno szczęście, że między myciami nie sypią się z głowy...
Ehh, już nie wiem co robić. Wstrzymać się jeszcze, być cierpliwa?


3majcie się wszystkie
beoneself jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-26, 08:42   #456
Puniax
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Radom
Wiadomości: 683
Dot.: dylematy małolaty heheh:)

Cytat:
Napisane przez beoneself
... tylko pamiętaj ostro pilnować, aby końcówki były końcówkami, a nie 5 centymetrami ))

Zrobiłam sobie dzisiaj już po raz czwarty WAX. Włosy myję Nerilem.
Eh, wiecie co, coraz bardziej zaczyna mnie martwić to moje wypadanie włosów Już od 5 tygodni stosuję szampon garnier neril i dwa razy na tydzień tonik g.neril, prawie cztery tygodnie biorę skrzyp polny, ten w zielonym opakowaniu...
A włosy jak wypadały, tak wypadają, a nawet bardziej! Całe siteczko z wanny we włosach. Ilość włosów, które wypadają mi podczas mycia jest powalająca Jedno szczęście, że między myciami nie sypią się z głowy...
Ehh, już nie wiem co robić. Wstrzymać się jeszcze, być cierpliwa?


3majcie się wszystkie
Kurcze, mi też tak wypadały, ale jak zaczęłam kurację Seboradinem (ampułki, szampon, balsam, lotion) i tabletkami ze skrzypu, to przestały wypadać... A tobie jeszcze wypadają... Nie wiem dlaczego, ale może to sprawa tego Nerilu, bo on podobno powoduje na początku silne wypadanie włosów. Ja akurat Nerilu nie używałam i mi przestały szybko wypadac. Może odstaw go narazie.
Puniax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-26, 08:47   #457
Puniax
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Radom
Wiadomości: 683
Dot.: dylematy małolaty heheh:)

Cytat:
Napisane przez beoneself
No dobra. Nie jestem zadowolona, ale obiecałam Wam, że wkleję...
Dajcie znać jak zobaczycie, potem je stąd usuwam, bo nie lubię swoich fotek w sieci


Zdjęcie 1: bez prostowania. Ułożyły się akurat całkiem w porządku Zamazałam twarz, bo wyszło nieszczególnie
Zdjęcie 2, 3 i 4 po prostowaniu.
A jaką masz prostownicę?
Puniax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2005-09-26, 09:53   #458
smerfeta01
Zakorzenienie
 
Avatar smerfeta01
 
Zarejestrowany: 2004-04
Lokalizacja: Cieszyn
Wiadomości: 8 244
Dot.: dylematy małolaty heheh:)

Cytat:
Napisane przez ..::LiMoNkA::..
Smerfeta mam Radicala ale nie tego do farbowanych wlosow tylko do zniszczonych i na poczatku bylam zadowolona bo puszyste wloski i wogole a potem tam mi przesuszyl wlosy ze ich nie poznawalam. Natychmiast go odstawilam i jest o niebo lepiej..Z tego co wiem to oba radicale wysuszaja..

szkoda już myślałam żeby go sobie kupić bo recenzje ma fajowe no ale nic, poszukam czegoś innego.
OStatnio korzystam nie wiem z czyjego to już sposobu wlewania szamponu, olejku rycynowego i wody do kubeczka, wymieszania i mycia włosów i musze przyznać ze chyba po tym włosy mi się mniej przetłuszczają. A tak się bałam o ten olejek... wszystko jest miejmy nadzieję na dobrej drodze
smerfeta01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-26, 11:54   #459
beoneself
Zakorzenienie
 
Avatar beoneself
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 9 487
Dot.: dylematy małolaty heheh:)

Cytat:
Napisane przez Puniax
A jaką masz prostownicę?
Babyliss pro 24mm.
A przed prostowaniem zawsze stosuję mleczko chroniące przed wys. temperaturą z loreala hot liss.
Ahhh, reklama )
beoneself jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-26, 11:59   #460
beoneself
Zakorzenienie
 
Avatar beoneself
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 9 487
Dot.: dylematy małolaty heheh:)

Cytat:
Napisane przez Puniax
Kurcze, mi też tak wypadały, ale jak zaczęłam kurację Seboradinem (ampułki, szampon, balsam, lotion) i tabletkami ze skrzypu, to przestały wypadać... A tobie jeszcze wypadają... Nie wiem dlaczego, ale może to sprawa tego Nerilu, bo on podobno powoduje na początku silne wypadanie włosów. Ja akurat Nerilu nie używałam i mi przestały szybko wypadac. Może odstaw go narazie.
Naprawde nie mam pojęcia, dlaczego wypadanie moich włosów jeszcze nie ustało...
W każdym razie skończył mi się tonik z garnier neril.
Dzisiaj już kupiłam sobie Seboradin Niger LOTION, więc teraz zachwalany przez Was Seboradin wcierać będę...
Tylko ten zapach łohohohohoooo... Jak to przeżyłyście?! Polecają stosować po umyciu, to co ja pocznę, aby wszyscy w promieniu 100 metrów ode mnie nie zwiali?

A więc teraz dla moich włosów: szampon garnier neril. seboradin lotion. skrzyp polny. wax.
Pomoże? MUSI!
beoneself jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-26, 12:09   #461
smerfeta01
Zakorzenienie
 
Avatar smerfeta01
 
Zarejestrowany: 2004-04
Lokalizacja: Cieszyn
Wiadomości: 8 244
Dot.: dylematy małolaty heheh:)

mi też ciągle wypadają włosy zastanawiam się czy to ten wax powoduje nie jest to fajne....ale mam nadzieję ze wkrótce ustanie.
Co do lotionu Seboradin ja go zawsze stosuję na noc, bo faktycznie ma nieprzyjemny zapaszek no i przelałam go do buteleczki z dozownikiem
smerfeta01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-09-26, 12:59   #462
Puniax
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Radom
Wiadomości: 683
Dot.: dylematy małolaty heheh:)

Cytat:
Napisane przez beoneself
Naprawde nie mam pojęcia, dlaczego wypadanie moich włosów jeszcze nie ustało...
W każdym razie skończył mi się tonik z garnier neril.
Dzisiaj już kupiłam sobie Seboradin Niger LOTION, więc teraz zachwalany przez Was Seboradin wcierać będę...
Tylko ten zapach łohohohohoooo... Jak to przeżyłyście?! Polecają stosować po umyciu, to co ja pocznę, aby wszyscy w promieniu 100 metrów ode mnie nie zwiali?

A więc teraz dla moich włosów: szampon garnier neril. seboradin lotion. skrzyp polny. wax.
Pomoże? MUSI!
Ale ten Seboradin Lotion śmierdzi tylko podczas nakładania, a już za kilka minut w ogóle go nie czuć.
Boneself, a może spróbuj jeszcze odstawić szampon Neril... w zamian używaj jakiegoś zwykłego. Ale to tylko moja propozycja, być może niezbyt trafna
Puniax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-26, 13:06   #463
Puniax
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Radom
Wiadomości: 683
Dot.: dylematy małolaty heheh:)

Cytat:
Napisane przez beoneself
Babyliss pro 24mm.
A przed prostowaniem zawsze stosuję mleczko chroniące przed wys. temperaturą z loreala hot liss.
Ahhh, reklama )
A drogie to mleczko? Mogłabyś wkleić jekieś linki produktów do pielęgnacji włosów prostowanych z KWC?
Puniax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-26, 13:09   #464
Puniax
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Radom
Wiadomości: 683
Dot.: dylematy małolaty heheh:)

No to teraz ja:
PODCIĘŁAM WŁOSY nie wytrzymałam,poszłam do fryzjerki i wytłumaczyłam dokładnie o jaką fryzurkę mi chodzi (ze zdjęciami ). Jestem zadowolona, bo obcięła mnie tak, jak chciałam. Na razie nie mam żadnego zdjęcia, bo nie mam cyfrówki. Ale jak mi mój chłopak zrobi, to wkleję.
Puniax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-26, 13:22   #465
Puniax
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Radom
Wiadomości: 683
Dot.: dylematy małolaty heheh:)

Smerfetko, co z tym olejkiem kokosowym? Pytałyśmy z Limonką o niego, ale nic nie odpisałaś ...
Puniax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-26, 13:27   #466
beoneself
Zakorzenienie
 
Avatar beoneself
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 9 487
Dot.: dylematy małolaty heheh:)

Cytat:
Napisane przez Puniax
A drogie to mleczko? Mogłabyś wkleić jekieś linki produktów do pielęgnacji włosów prostowanych z KWC?
Ja używam tego:
http://www.wizaz.pl/produkty/baza/ce...s&itemid=11521
Dałam za nie ok. 15zł z supermarkecie. Butelka niewielka, ale bardzo wydajne
Jestem z niego zadowolona, ale w najbliższym czasie mam zamiar zakupić olejek do prostowania z Renee Blanche:
http://www.wizaz.pl/produkty/baza/ce...s&itemid=10439
Innych firm jeszcze nie stosowałam...
Przejrzyj może jeszcze jakieś inne wątki na fryzjerskim. No i kwc. Jak coś jeszcze znajdę, to się odezwę.
Pozdrawiam
beoneself jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-26, 13:28   #467
beoneself
Zakorzenienie
 
Avatar beoneself
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 9 487
Dot.: dylematy małolaty heheh:)

Cytat:
Napisane przez Puniax
No to teraz ja:
PODCIĘŁAM WŁOSY nie wytrzymałam,poszłam do fryzjerki i wytłumaczyłam dokładnie o jaką fryzurkę mi chodzi (ze zdjęciami ). Jestem zadowolona, bo obcięła mnie tak, jak chciałam. Na razie nie mam żadnego zdjęcia, bo nie mam cyfrówki. Ale jak mi mój chłopak zrobi, to wkleję.
To opisz dokładnie... Z jakich włosów na jakie itd...
beoneself jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-26, 13:31   #468
beoneself
Zakorzenienie
 
Avatar beoneself
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 9 487
Dot.: dylematy małolaty heheh:)

Cytat:
Napisane przez Puniax
Ale ten Seboradin Lotion śmierdzi tylko podczas nakładania, a już za kilka minut w ogóle go nie czuć.
Boneself, a może spróbuj jeszcze odstawić szampon Neril... w zamian używaj jakiegoś zwykłego. Ale to tylko moja propozycja, być może niezbyt trafna
Chyba jeszcze spróbuję jakiś ampułek. Jestem chora i do końca tygodnia zostaję w domu, więc niech sobie to to śmierdzi ile chce, jeśli tylko moje włosy pozostaną na swoich miejscach
beoneself jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-26, 15:06   #469
smerfeta01
Zakorzenienie
 
Avatar smerfeta01
 
Zarejestrowany: 2004-04
Lokalizacja: Cieszyn
Wiadomości: 8 244
Dot.: dylematy małolaty heheh:)

Cytat:
Napisane przez Puniax
Smerfetko, co z tym olejkiem kokosowym? Pytałyśmy z Limonką o niego, ale nic nie odpisałaś ...
przepraszam ze was zaniedbałam, już śpieszę z informacjami na temat tego olejku z forum Biochemia Urody :

Do kupienia w sklepach ze zdrowa zywnoscia.

Olej kokosowy zawiera glownie kwasy tluszczowe nasycone i jest jeszcze bardziej komedogenny niz winogronowy, przynajmniej w praktyce, dlatego jako natluszczacz do skory odradzam.

Na wlosy polecany jest olej kokosowy, w tym przypadku czytalam artykul porownujacy rozne oleje roslinne i ich dzialanie na wlosy i kokosowy wypadl najlepiej, wiec mysle, ze na rzesy takze kokosowy moglby sie sprawdzic.

Olej kokosowy jest jedynym olejem roslinnym twardym, a nie plynnym. Olej kokosowy rafinowany nie ma kokosowego zapachu. Olej kokosowy naturalny, nierafinowany jest "buro-bialy i ma konsystencje smalczyku i kokosowy zapach" (fishbina).

sposób użycia :
nakłada się go na włosy przed myciem, w kąpieli ( tak jak wax pod ręcznikiem ), po ok.20min. zmywa się i normalnie myje włosy.

Są 2 rodzaje :
- Nierafinowany - pachnie pięknie kokosami, jest gęsty, postać ciała stałego.
- rafinowany - prawie wcale nie pachnie, ciekły.

Efekt :
włosy są bardziej elastycznie, silniej się błyszczą, są odżywione i nawilżone.

smerfeta01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-09-26, 16:09   #470
Puniax
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Radom
Wiadomości: 683
Dot.: dylematy małolaty heheh:)

Cytat:
Napisane przez smerfeta01
przepraszam ze was zaniedbałam, już śpieszę z informacjami na temat tego olejku z forum Biochemia Urody :

Do kupienia w sklepach ze zdrowa zywnoscia.

Olej kokosowy zawiera glownie kwasy tluszczowe nasycone i jest jeszcze bardziej komedogenny niz winogronowy, przynajmniej w praktyce, dlatego jako natluszczacz do skory odradzam.

Na wlosy polecany jest olej kokosowy, w tym przypadku czytalam artykul porownujacy rozne oleje roslinne i ich dzialanie na wlosy i kokosowy wypadl najlepiej, wiec mysle, ze na rzesy takze kokosowy moglby sie sprawdzic.

Olej kokosowy jest jedynym olejem roslinnym twardym, a nie plynnym. Olej kokosowy rafinowany nie ma kokosowego zapachu. Olej kokosowy naturalny, nierafinowany jest "buro-bialy i ma konsystencje smalczyku i kokosowy zapach" (fishbina).

sposób użycia :
nakłada się go na włosy przed myciem, w kąpieli ( tak jak wax pod ręcznikiem ), po ok.20min. zmywa się i normalnie myje włosy.

Są 2 rodzaje :
- Nierafinowany - pachnie pięknie kokosami, jest gęsty, postać ciała stałego.
- rafinowany - prawie wcale nie pachnie, ciekły.

Efekt :
włosy są bardziej elastycznie, silniej się błyszczą, są odżywione i nawilżone.

A jakieś zdjęcie masz? Jest na kWC? Mnie by oczywiście interesował ten nierafinowany
Puniax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-26, 16:15   #471
Puniax
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Radom
Wiadomości: 683
Dot.: dylematy małolaty heheh:)

Cytat:
Napisane przez beoneself
Ja używam tego:
http://www.wizaz.pl/produkty/baza/ce...s&itemid=11521
Dałam za nie ok. 15zł z supermarkecie. Butelka niewielka, ale bardzo wydajne
Jestem z niego zadowolona, ale w najbliższym czasie mam zamiar zakupić olejek do prostowania z Renee Blanche:
http://www.wizaz.pl/produkty/baza/ce...s&itemid=10439
Innych firm jeszcze nie stosowałam...
Przejrzyj może jeszcze jakieś inne wątki na fryzjerskim. No i kwc. Jak coś jeszcze znajdę, to się odezwę.
Pozdrawiam
Dzięki. Szczerze mówiąc to jeszcze nie przeglądałam KWC, bo ja tak przy okazji... moja siostra ma zamiar kupić prostownicę i w związku z tym jakiś preparat do pielęgnacji włosów prostowanych, i poprosiła mnie żebym zapytała o coś takiego na forum. Ja nie używam prostownicy.
Puniax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-26, 18:37   #472
ewelka2
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 26
Smile Dot.: dylematy małolaty heheh:)

Ja także postanoiwlam zapuscic wloski.Mam pewien sposob zakladam opaske i krece wloski na grube papiloty ale nie trzymam za dlugo bo robia sie tzw baranki Tyko mam problem bo te loki zbyt dlugo sie nie trzymaja. Zwyczajnie sie rozwalaja po jakims zcasie a nie chce korzystac z tych wrzystkich "utwardzaczy fryzur" poniewaz mam wloski a bardziej szczegolowo koncowki poprzepalane od balejazy i rozjasniania.Moze wy macie jakies pomysl co zrobic zeby te loczki sie nie rozlatywaly. Zaznaczam jednak ze jak juz loczki sie rozleca to wlosy robia sie proste wiec nie az tak zle. Nie ktore dziewczyny pisaly ze maja koncowki napuszone. Jak stosuje odzywke Joanny (ok 5zl) i wlosy sa super.
__________________
EwElKa
ewelka2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-27, 13:09   #473
smerfeta01
Zakorzenienie
 
Avatar smerfeta01
 
Zarejestrowany: 2004-04
Lokalizacja: Cieszyn
Wiadomości: 8 244
Dot.: dylematy małolaty heheh:)

zamieszczam link do oleju kokosowego http://www.wegetarianin.pl/sklep/pro...roducts_id/208
smerfeta01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-27, 14:25   #474
Puniax
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Radom
Wiadomości: 683
Dot.: dylematy małolaty heheh:)

Dziękuję Smerfeto

A ja obiecałam wkleić zdjęcie swojej nowej fryzurki. Niestety jeszcze nie mam zdjęć i nie wiem, kiedy je będę miała. Mój chłopak nie chce mi za bardzo robić zdjęć, bo nie lubi moich fotek w internecie Ale może jakieś wkleję, jak będę miała. Moja fryzurka podobna jest do tej na poniższej fotce, tylko że ja mam nieco cieńsze te włoski. Ale obcięcie podobne, to zdjęcie pokazałam fryzjerce zanim wzięła w ręce nożyczki
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg fryz14.jpg (44,9 KB, 23 załadowań)
Puniax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-27, 15:36   #475
Amberka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 1
Dot.: dylematy małolaty heheh:)

Heyka, jestem tutaj nowa. Wpadłam tu przypadkiem i totalnie zaciekawiło mnie 'zgromadzenie zapuszczanek'. Mam do was pytanko znacie jakies domowe kosmetyki (tzw.babuni )aby wzmocnić zniszczone włoski? I czy dobre sa te szampony ze złotej lini Pantin do regenreacji???
Amberka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-27, 15:40   #476
netiaa
Raczkowanie
 
Avatar netiaa
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: -
Wiadomości: 449
Dot.: dylematy małolaty heheh:)

neistety stac mnie bylo na przeczytanie tylko 10 stron, troche się zmieczyłam... chętnie bym dołączyła do zapuszczających ale jakos cierpliwa nigdy nie byłam i wiem ze pójde do fryzjera do pielęgnacji używa tylko szamponu (sunslik) odzywki (sunslik) mleczka (niepamietam) olekju(rycynowy). Nie wiem czy kupić wax, wlosy mam strasznie cienkie,bez połysku, matowe, suche i puszące się. Niby fale ale gdybym z nimi nic nie robiła to po prostu siano! mam pytanie, wax raczej obciąża włosy czy zwiększa puszystość i powoduje że są lekkie?
__________________
'Dłużej nie trzeba bać się słów i lęk przysypać garścią gwiazd'
netiaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-27, 17:15   #477
Puniax
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Radom
Wiadomości: 683
Dot.: dylematy małolaty heheh:)

Cytat:
Napisane przez netiaa
neistety stac mnie bylo na przeczytanie tylko 10 stron, troche się zmieczyłam... chętnie bym dołączyła do zapuszczających ale jakos cierpliwa nigdy nie byłam i wiem ze pójde do fryzjera do pielęgnacji używa tylko szamponu (sunslik) odzywki (sunslik) mleczka (niepamietam) olekju(rycynowy). Nie wiem czy kupić wax, wlosy mam strasznie cienkie,bez połysku, matowe, suche i puszące się. Niby fale ale gdybym z nimi nic nie robiła to po prostu siano! mam pytanie, wax raczej obciąża włosy czy zwiększa puszystość i powoduje że są lekkie?
Mi Wax nie obciąża włosów, lecz dodaje im połysku, są takie mięciutkie i delikatne...
Puniax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-27, 17:53   #478
Puniax
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Radom
Wiadomości: 683
Dot.: dylematy małolaty heheh:)

Cytat:
Napisane przez Amberka
Heyka, jestem tutaj nowa. Wpadłam tu przypadkiem i totalnie zaciekawiło mnie 'zgromadzenie zapuszczanek'. Mam do was pytanko znacie jakies domowe kosmetyki (tzw.babuni )aby wzmocnić zniszczone włoski? I czy dobre sa te szampony ze złotej lini Pantin do regenreacji???
No przecież słynna maseczka z żółtka, przepis znajdziesz tu: (spójrz na post 97 )
http://www.wizaz.pl/forum/showthread...t=%BF%F3%B3tko
Puniax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-27, 21:09   #479
Puniax
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Radom
Wiadomości: 683
Dot.: dylematy małolaty heheh:)

Cytat:
Napisane przez Puniax
OOOOOO! To taniutko jak na Seboradin...
A ja śpieszę poinformować, że w markecie E'Leclerc w promocji są szampony i balsamy Gliss Kur - 6.99 zł, a wcześniej kosztowały 9.09 zł.
I jeszcze nowsza informacja. Na ulotce marketu Carrefour zobaczyłam, że od 30 września będzie promocja na Gliss Kur - zestaw "szampon+balsam" będzie kosztował 11,60 zł.
Puniax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-28, 09:48   #480
smerfeta01
Zakorzenienie
 
Avatar smerfeta01
 
Zarejestrowany: 2004-04
Lokalizacja: Cieszyn
Wiadomości: 8 244
Dot.: dylematy małolaty heheh:)

o to niezwykle tanio jak na zestaw chyba się skuszę
smerfeta01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:28.