Inglot cz. III - Strona 8 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-08-28, 16:16   #211
katharsis
Rozeznanie
 
Avatar katharsis
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 934
Dot.: Inglot cz. III

Cytat:
Napisane przez KNK Pokaż wiadomość
Wybacz ale 397P nie jest ani odrobine podobne do Naked Lunch
W oberpollingowskim świetle były niemal identycznie choć I ma o wiele więcej w sobie perły - to bezsprzecznie rzuca się w oczy dosłownie . Niemniej jednak uważam że to najlepszy cień-dupe jeżeli chodzi o Inglota i na kieszenie o mniejszym budżecie z innych marek tych tańszych podobnego cienia niestety nie kojarzę.

Edytowane przez katharsis
Czas edycji: 2013-08-28 o 16:18
katharsis jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-28, 16:29   #212
rudaaa90
Zadomowienie
 
Avatar rudaaa90
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 1 551
Dot.: Inglot cz. III

Kochane po ile są te wkłady róże prostokątne i paletka na 4 róże? nie mam teraz jak się dostać do inglota...
__________________
już nie ruda
rudaaa90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-28, 16:32   #213
katharsis
Rozeznanie
 
Avatar katharsis
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 934
Dot.: Inglot cz. III

Cytat:
Napisane przez rudaaa90 Pokaż wiadomość
Kochane po ile są te wkłady róże prostokątne i paletka na 4 róże? nie mam teraz jak się dostać do inglota...
Róże amc 20 zł normalny 15 zł a kasetka coś chyba koło 20 zł :3

Edytowane przez katharsis
Czas edycji: 2013-08-28 o 16:33
katharsis jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-28, 16:37   #214
rudaaa90
Zadomowienie
 
Avatar rudaaa90
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 1 551
Dot.: Inglot cz. III

Cytat:
Napisane przez katharsis Pokaż wiadomość
Róże amc 20 zł normalny 15 zł a kasetka coś chyba koło 20 zł :3
dzięki wielkie za szybką odpowiedź
__________________
już nie ruda
rudaaa90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-28, 19:00   #215
lemka
Zakorzenienie
 
Avatar lemka
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 3 583
Dot.: Inglot cz. III

Cytat:
Napisane przez katharsis Pokaż wiadomość
My cooper coś tam party, ale on jest identyczny jak 402 po za tym tak jak napisałam wcześniej - na oczach nie widać różnicy
Nie jest identyczny, mam obydwa i różnicę widać na oczach i w opakowaniu - przynajmniej w moich egzemplarzach.
__________________
...it's about practice.
lemka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-28, 19:56   #216
katharsis
Rozeznanie
 
Avatar katharsis
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 934
Dot.: Inglot cz. III

Cytat:
Napisane przez lemka Pokaż wiadomość
Nie jest identyczny, mam obydwa i różnicę widać na oczach i w opakowaniu - przynajmniej w moich egzemplarzach.
Trzeba mieć w takim razie super ekstra wzrok żeby ktoś dopatrzył się tej różnicy uprzedzam że nakładam cienie tylko i wyłącznie na bazę i różnicy za chiny nie widać, jeszcze nikt mi nie powiedział że mam pomalowane oczy dwoma innymi cieniami po za tym mój st ma już ponad 2 lata i jest na wykończeniu, kurde tak sobie myślę że może te 2 lata temu jak go kupowałam we wrocławskim macu był inaczej mieszany? Bo tak im się przyglądam i przyglądam i różnicy nie widzę :| a Ty kiedy swój kupowałaś lemko?

Edytowane przez katharsis
Czas edycji: 2013-08-28 o 20:09
katharsis jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-28, 21:36   #217
IgnisDivine
Wtajemniczenie
 
Avatar IgnisDivine
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Centralna Polska
Wiadomości: 2 142
Dot.: Inglot cz. III

Jeżeli chodzi o to, jak wyglądają na oku, to pewnie, że nikt nie zwróci uwagi czy to ten sam cień czy dwa różne xD Ja dziś zmacałam ten 402, porównałam z ST i tym inglotowskim pigmentem i powiem wam, że pigment podobny bardziej (Chociaż jest słabiej zmielony) A ST swatchowany prosto z salonu Maca. (może testery są w MACu inne? Ciężko mi stwierdzić, mojej prywatnej sztuki ST się jeszcze nie dorobiłam) 402 jest delikatnie jaśniejszy i mniej wpada w fiolet. Ot, moim zdaniem cała różnica, więc nie ma bata, żeby ktoś rozpoznał czy na oku jest ten sam cień czy różne xD Muszę jeszcze się przyjrzeć temu z Catrice...ale to jak kiedyś będę w Naturze i nie zapomnę

Za to dziś w Inglocie będąc zakochałam się w matowej pomadce 412 Zaraz przejrzę poprzednie wątki forum w poszukiwaniu opinii, bo ciekawam czy bardzo przesusza czy tylko trochę...
__________________
Keep Calm and Pracuj Pracą


Wymiankowo wielkie!
IgnisDivine jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-08-29, 10:06   #218
barbabielotta
Raczkowanie
 
Avatar barbabielotta
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Zabrze
Wiadomości: 53
Dot.: Inglot cz. III

Cytat:
Napisane przez Ishikawa Pokaż wiadomość
a propo "nowosci" bo ja juz sie gubie,szczegolnie ze glowna str Inglota podaje tylko lakierowe kolekcje ..Ale za to Amerykanska str Inglota ma rzeczy których nie mamy my w PL...tzn. nigdy ich w firmowym salonie nie widziałam.
NP:

http://gothampolish.blogspot.de/2013...-body-art.html
Ta kolekcja pierółek do paznokci na str. USA :http://www.inglotusa.com/Nails-Other.html

Nowości sierpniowe:
https://www.shesaidbeauty.com/janell...rmation-416222

W tym ostatnim linku chamki pop up mi wyskakuje cholera
Te małe ozdoby w słoiczkach w Polsce też są. Mają inne opakowanie, tzn. przeźroczysty słoiczek. A nazwa tego cuda to ozdoby do ciała i paznokci. Cena ok 5 zł
barbabielotta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-29, 11:37   #219
katharsis
Rozeznanie
 
Avatar katharsis
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 934
Dot.: Inglot cz. III

Cytat:
Napisane przez IgnisDivine Pokaż wiadomość
Jeżeli chodzi o to, jak wyglądają na oku, to pewnie, że nikt nie zwróci uwagi czy to ten sam cień czy dwa różne xD Ja dziś zmacałam ten 402, porównałam z ST i tym inglotowskim pigmentem i powiem wam, że pigment podobny bardziej (Chociaż jest słabiej zmielony) A ST swatchowany prosto z salonu Maca. (może testery są w MACu inne? Ciężko mi stwierdzić, mojej prywatnej sztuki ST się jeszcze nie dorobiłam) 402 jest delikatnie jaśniejszy i mniej wpada w fiolet. Ot, moim zdaniem cała różnica, więc nie ma bata, żeby ktoś rozpoznał czy na oku jest ten sam cień czy różne xD Muszę jeszcze się przyjrzeć temu z Catrice...ale to jak kiedyś będę w Naturze i nie zapomnę

Za to dziś w Inglocie będąc zakochałam się w matowej pomadce 412 Zaraz przejrzę poprzednie wątki forum w poszukiwaniu opinii, bo ciekawam czy bardzo przesusza czy tylko trochę...
Mam matową pomarańczę (401) i fakt że jak się nie zrobi porządnego peelingu ust to podkreśli suche skórki :c dlatego warto zadbać o usta, ale generalnie nie wysusza bardziej ani nic, świetnie się trzyma, nawet się nie zjada :P
katharsis jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-29, 13:26   #220
Ishikawa
Crazy turtle lady
 
Avatar Ishikawa
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Katowice/Gliwice
Wiadomości: 8 911
GG do Ishikawa
Dot.: Inglot cz. III

zastanawiam się czy nie skomponowac sobie jakiejs paletki
tak np. 5 cieni byłoby spoczi...
ale chodzi za mna paletka ze Sleeka ....może Bad Girl, a może nowa Vintage Romance.

I co Wy na to ?
Sleek wychodzi cenowo lepiej..ale Inglot jest nasz

barbabielotta dzieki za info
__________________
Instagram
Ishikawa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-29, 14:11   #221
gfpink
Zadomowienie
 
Avatar gfpink
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 1 140
Dot.: Inglot cz. III

ta nowa Vintage Romance jest świetna! też mi się marzy.
tylko tam są bardzo podobne odcienie. Mam wrażenie, że jest stworzona do mojej tęczówki ale się powstrzymam bo mam 11 inglotowskich i wolę powypełniać paletki chociaż wiem, że watpię czy wszystko zużyje
__________________
Hodowla i Ochrona Zwierząt Towarzyszących i Dzikich ----------------->SGGW



gfpink jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-08-29, 17:27   #222
IgnisDivine
Wtajemniczenie
 
Avatar IgnisDivine
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Centralna Polska
Wiadomości: 2 142
Dot.: Inglot cz. III

Cytat:
Napisane przez katharsis Pokaż wiadomość
Mam matową pomarańczę (401) i fakt że jak się nie zrobi porządnego peelingu ust to podkreśli suche skórki :c dlatego warto zadbać o usta, ale generalnie nie wysusza bardziej ani nic, świetnie się trzyma, nawet się nie zjada :P
No to już mogiła... Przepadłam... W przyszłym tygodniu lecę kupić bo kolor mnie uwiódł. A portfel płacze

Cytat:
Napisane przez Ishikawa Pokaż wiadomość
zastanawiam się czy nie skomponowac sobie jakiejs paletki
tak np. 5 cieni byłoby spoczi...
ale chodzi za mna paletka ze Sleeka ....może Bad Girl, a może nowa Vintage Romance.

I co Wy na to ?
Sleek wychodzi cenowo lepiej..ale Inglot jest nasz
Też ostatnio mnie kusi na sleeka... ALE moje wewnętrzne schizy póki co nie pozwalają mi kupić tej palety i zostaje przy inglocie. Czemu? Bo mam świadomość, że jak mi się spodoba jakiś kolor tak bardzo, bardzo, i go zużyję to będę musiała kupić całą paletę ponownie. Ja wiem, że zużycie cienia zajmuje wieki i jak już mi się jakiś tak bardzo spodoba, to na pewno znajdzie się zamiennik, ale no już tak mam z głową
A w inglocie nie dość że mogę sobie sama wybrać te, które mi pasują i mam pewność, że będę ich używać wszystkich
Także przyoszczędzę na sleekowej palecie i w zamian kupię kolejną pomadkę xD!
__________________
Keep Calm and Pracuj Pracą


Wymiankowo wielkie!
IgnisDivine jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-29, 18:01   #223
tujestem
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 199
Dot.: Inglot cz. III

Dziewczyny, wiecie może ile aktualnie kosztuje DUO w inglocie?
I czy w dalszym ciągu sprzedają swoje małe kleje do rzęs? Na innym wątku przeczytałam, że podobno mają jakieś opakowania.
tujestem jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-29, 18:05   #224
lemka
Zakorzenienie
 
Avatar lemka
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 3 583
Dot.: Inglot cz. III

Cytat:
Napisane przez katharsis Pokaż wiadomość
Trzeba mieć w takim razie super ekstra wzrok żeby ktoś dopatrzył się tej różnicy uprzedzam że nakładam cienie tylko i wyłącznie na bazę i różnicy za chiny nie widać, jeszcze nikt mi nie powiedział że mam pomalowane oczy dwoma innymi cieniami po za tym mój st ma już ponad 2 lata i jest na wykończeniu, kurde tak sobie myślę że może te 2 lata temu jak go kupowałam we wrocławskim macu był inaczej mieszany? Bo tak im się przyglądam i przyglądam i różnicy nie widzę :| a Ty kiedy swój kupowałaś lemko?
To nie jest kwestia terminu kupna cienia tylko wyczulenia na kolory. Ja bardzo zwracam uwagę na odcienie, 402 jest cieplejszy i jaśniejszy i go mogę używać, Satin Taupe jest już zbyt zimny i źle w nim wyglądam.

Może to też kwestia oczu? Moje są duże z ogromną przestrzenią do malowania.

Tu widać różnicę: http://anne-mademoiselle.blogspot.co...tin-taupe.html.
__________________
...it's about practice.

Edytowane przez lemka
Czas edycji: 2013-08-29 o 18:09
lemka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-29, 19:03   #225
gfpink
Zadomowienie
 
Avatar gfpink
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 1 140
Dot.: Inglot cz. III

Cytat:
Napisane przez lemka Pokaż wiadomość
To nie jest kwestia terminu kupna cienia tylko wyczulenia na kolory. Ja bardzo zwracam uwagę na odcienie, 402 jest cieplejszy i jaśniejszy i go mogę używać, Satin Taupe jest już zbyt zimny i źle w nim wyglądam.

Może to też kwestia oczu? Moje są duże z ogromną przestrzenią do malowania.

Tu widać różnicę: http://anne-mademoiselle.blogspot.co...tin-taupe.html.
dla mnie ta różnica jest tez wyczuwalna
__________________
Hodowla i Ochrona Zwierząt Towarzyszących i Dzikich ----------------->SGGW



gfpink jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-29, 19:23   #226
katharsis
Rozeznanie
 
Avatar katharsis
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 934
Dot.: Inglot cz. III

Cytat:
Napisane przez lemka Pokaż wiadomość
To nie jest kwestia terminu kupna cienia tylko wyczulenia na kolory. Ja bardzo zwracam uwagę na odcienie, 402 jest cieplejszy i jaśniejszy i go mogę używać, Satin Taupe jest już zbyt zimny i źle w nim wyglądam.

Może to też kwestia oczu? Moje są duże z ogromną przestrzenią do malowania.

Tu widać różnicę: http://anne-mademoiselle.blogspot.co...tin-taupe.html.
Małej przestrzeni do malowania również nie mam, może wpływa również to, że mi w każdej tonacji jest do twarzy przy moim neutralnym odcieniu skóry

Co do porównania -na swoim laptopie różnicy na zdjęciach nie widzę - tak samo jak w rzeczywistości na swojej skórze i normalnie we wkładach, ale już na ekranie komputera mojej siostry rzeczywiście ST się wybija czuję się w takim razie upośledzona kolorystycznie

Ale koniec końców to jednak i tak zostanę wierniejsza 402 ubóstwiam jego miękkość

Edytowane przez katharsis
Czas edycji: 2013-08-29 o 19:27
katharsis jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-31, 16:24   #227
emememsik
po prostu Em :)
 
Avatar emememsik
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 29 527
Dot.: Inglot cz. III

Cytat:
Napisane przez katharsis Pokaż wiadomość
Cranberry - 450P
Niestety to kiepski odpowiednik, w całym Inglocie nie znalazłam nic wystarczająco podobnego do Cranberry.
__________________
od maja 2012 przejechałam na rolkach 488 km
emememsik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-31, 22:39   #228
katharsis
Rozeznanie
 
Avatar katharsis
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 934
Dot.: Inglot cz. III

Cytat:
Napisane przez emememsik Pokaż wiadomość
Niestety to kiepski odpowiednik, w całym Inglocie nie znalazłam nic wystarczająco podobnego do Cranberry.
Cranberry jest specyficznym kolorem, którego odpowiednik prawdziwy możemy dostać w niedostępnym dla Polski Kiko, a między 450 a Cranberry różnice są niewielkie, porównując trzy cienie obok siebie: 450, 452 i Cranberry to:

- 452 jest wyraźnie kilka tonów ciemniejszy - dlatego mnie zaskoczyło że znalazłam gdzieś informację że może zastąpić maca
- 450 najwierniejszy z całej gamy, ale wykończenie ma o wiele delikatniejsze i subtelniejsze, ale ma jednak troszkę więcej różowej i widocznej w sztucznym świetle domieszki.

Wiadomo jak komuś zależy usilnie na Cranberry to sobie go kupi (chociażby ze względu na jego piękny unikatowy kolor), jak nie ma maca w okolicy lub po prostu szkoda jest wydać 53zł to równie dobrze można być zadowolonym i w pełni usatysfakcjonowanym z 450.

Ogólnie już tak pisząc odniosę się jeszcze do przewijającego się tutaj niejakiego "problemu" z odpowiednikami, rzadko, ale to koszmarnie rzadko zdarza się żeby cień marki A był w 100% (mówiąc o kolorze, fakturze, wykończeniu) identyczny z cieniem marki B czy C. No chyba że chodzi o cienie cieliste, białe czy czarne jak dupa szatana.

A jak ktoś lubi siedzieć, grzebać i spędzać czas chodząc po drogeriach to może zajrzeć do szaf nyxa, kiko jak mieszka się za granicą, wet 'n' wild, milani, catrice, ewentualnie ściągać make up geek z usa - prawie wszystkie cienie to odpowiedniki jakichś macowskich. Tu jest wątek Inglotowski, a więc nie będę się wymykała poza tą markę szukając odpowiedników w innych. No i google chyba jeszcze nikogo nie pogryzło, huh?

Po za tym cienie, które są podane jako djupy, jak ja napisałam, lub inne dziewczyny w poprzednich wątkach (oraz na blogach z całego świata gdzie można znaleźć dziesiątki tysięcy porównań między Inglotem a Maciem) są w dużej większości godnymi zastępcami tego osławionego do bólu maca Do tego są łatwo dostępne, swoją jakością nie odbiegają od maca (serio jak ktoś uważa że I jest do dupy to naprawdę nie umie obchodzić się z cieniami ale to tylko moje stwierdzenie nie mające na celu urażenia czyichś uczuć), na kieszeń licealistki/studentki ogólnie młodej dziewczyny czy kobiety która sobie na droższe cienie nie może pozwolić. I salony/wysepki są dostępne w praktycznie każdym centrum handlowym.



Także dziękuję, dobranoc, miłej lektury, wracam do wbijania się na szczyty listy rankedowej
Wünscht mir Glück :3

Edytowane przez katharsis
Czas edycji: 2013-08-31 o 22:43
katharsis jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-01, 15:01   #229
miSsia_a
Raczkowanie
 
Avatar miSsia_a
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 187
Dot.: Inglot cz. III

Cytat:
Napisane przez tujestem Pokaż wiadomość
Dziewczyny, wiecie może ile aktualnie kosztuje DUO w inglocie?
I czy w dalszym ciągu sprzedają swoje małe kleje do rzęs? Na innym wątku przeczytałam, że podobno mają jakieś opakowania.
24 zł ten który wysycha na przeźroczysto, 17 zł - na czarno. A czy małe kleje są jeszcze w sprzedaży to nie wiem.
miSsia_a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-09-02, 16:33   #230
gfpink
Zadomowienie
 
Avatar gfpink
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 1 140
Dot.: Inglot cz. III

przepadłam. Marzy mi się jakaś pomadka z inglota ale za chiny ludowe nie mogę zdecydować się na kolor.
__________________
Hodowla i Ochrona Zwierząt Towarzyszących i Dzikich ----------------->SGGW



gfpink jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-03, 00:04   #231
IgnisDivine
Wtajemniczenie
 
Avatar IgnisDivine
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Centralna Polska
Wiadomości: 2 142
Dot.: Inglot cz. III

Cytat:
Napisane przez gfpink Pokaż wiadomość
przepadłam. Marzy mi się jakaś pomadka z inglota ale za chiny ludowe nie mogę zdecydować się na kolor.
875
412

Moje dwie jesienne faworytki
__________________
Keep Calm and Pracuj Pracą


Wymiankowo wielkie!
IgnisDivine jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-03, 11:22   #232
gosiaczek6
Zakorzenienie
 
Avatar gosiaczek6
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 15 914
Dot.: Inglot cz. III

Ostatnio przechodząc obok stoiska wpał mi w oko pędzel chyba typu skunks, bo z białym włosiem na końcach. Nie spojrzałam na cenę, znacie? Tak w ogóle warto go kupić? Do nakładania różu w kremie i podkładów typu BB
gosiaczek6 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-03, 12:37   #233
IgnisDivine
Wtajemniczenie
 
Avatar IgnisDivine
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Centralna Polska
Wiadomości: 2 142
Dot.: Inglot cz. III

Jeżeli masz te prawdziwe, azjatyckie kremy BB to odradzam nakładanie pędzlem, bo niszczą włosie :/ Będzie ok do podkładów, pseudo kremów BB i róży ( tego typu pędzel super się sprawdza przy różach sypkich, kremowych i w musie)
Ja się na Inglot nigdy nie skusiłam, bo nie dość, że cena ok 50 zł to jeszcze opinie na KWC nie do końca pochlebne

https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,4...lonu-27tg.html
__________________
Keep Calm and Pracuj Pracą


Wymiankowo wielkie!
IgnisDivine jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-03, 12:52   #234
gfpink
Zadomowienie
 
Avatar gfpink
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 1 140
Dot.: Inglot cz. III

Cytat:
Napisane przez IgnisDivine Pokaż wiadomość
875
412

Moje dwie jesienne faworytki
Ignis pierwsza jak najbardziej ale druga jest za ciemna ;d
Mam jasną karnację i jasne włosy. Po prostu nie chce wyglądać komicznie
__________________
Hodowla i Ochrona Zwierząt Towarzyszących i Dzikich ----------------->SGGW



gfpink jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-03, 13:30   #235
IgnisDivine
Wtajemniczenie
 
Avatar IgnisDivine
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Centralna Polska
Wiadomości: 2 142
Dot.: Inglot cz. III

Cytat:
Napisane przez gfpink Pokaż wiadomość
Ignis pierwsza jak najbardziej ale druga jest za ciemna ;d
Mam jasną karnację i jasne włosy. Po prostu nie chce wyglądać komicznie
Moim zdaniem takie ciemne pomadki na jasnych blondynkach wyglądają przepięknie i bardzo klasycznie.

Polecam kanał YT Chanelette... Ona jest właśnie blondynką o uber-jasnej cerze a swego czasu nosiła takie ciemne, burgundowe usta i wyglądało to przepięknie

Ja się na pewno skusze na któryś z tych pięknych burgundów <3! Nie wiem jeszcze tylko na który

Ale jeśli nie czujesz się dobrze w takich ciemnych kolorach, to nic na siłę, bo lepiej kupić coś co się będzie używać
A wolisz róże czy pomarańcze? Blondynki (szczególnie to niebieskookie) mają o tyle dobrze, że właściwie mogą mieć dowolny kolor szminki i wygląda to pięknie. Ja w różowym wyglądam jakbym była chora (a nie słodko i dziewczęco jak blondyneczki) a w pomarańczu jakbym się nażarła heliantyny
__________________
Keep Calm and Pracuj Pracą


Wymiankowo wielkie!
IgnisDivine jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-03, 13:37   #236
gfpink
Zadomowienie
 
Avatar gfpink
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 1 140
Dot.: Inglot cz. III

Mi się podobają raczej takie delikatne korale albo delikatna fuksja. Ale zdecydowanie lepiej pomarańcze
__________________
Hodowla i Ochrona Zwierząt Towarzyszących i Dzikich ----------------->SGGW



gfpink jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-03, 13:39   #237
K4t4rynka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 6
Dot.: Inglot cz. III

Zwróćcie uwagę na to, ze takie ciemne usta nie wszystkim pasują. Bo jak masz duże pełne usta, to przy jasnej cerze ciemne wargi będą wyglądały rozpustnie...
K4t4rynka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-03, 14:14   #238
IgnisDivine
Wtajemniczenie
 
Avatar IgnisDivine
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Centralna Polska
Wiadomości: 2 142
Dot.: Inglot cz. III

Cytat:
Napisane przez gfpink Pokaż wiadomość
Mi się podobają raczej takie delikatne korale albo delikatna fuksja. Ale zdecydowanie lepiej pomarańcze
To może TAKI koral ?

Albo 820 lub 279 ?

820 klik

279 klik

Tak naprawdę to inglot ma dużo koralowych kolorów więc wystarczy pójść i się pomaziać
__________________
Keep Calm and Pracuj Pracą


Wymiankowo wielkie!
IgnisDivine jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-03, 14:24   #239
Ishikawa
Crazy turtle lady
 
Avatar Ishikawa
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Katowice/Gliwice
Wiadomości: 8 911
GG do Ishikawa
Dot.: Inglot cz. III

820 to moja ulubiona szminka wiosna/lato i nawet jesien. I czasami mi się wydaje że jest rózowa a czasem że pomarańczowa

Ale nie lubie jej konsystencji....idzie ja przeboleć, ale ihmo pomadki z Catrice sa przyjemniejsze .
__________________
Instagram
Ishikawa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-03, 15:50   #240
IgnisDivine
Wtajemniczenie
 
Avatar IgnisDivine
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Centralna Polska
Wiadomości: 2 142
Dot.: Inglot cz. III

Cytat:
Napisane przez Ishikawa Pokaż wiadomość
pomadki z Catrice sa przyjemniejsze .
Skuszona kolorem jednej ze szminek Catrice (Princess Peach z tego co pamiętam?) poszłam do natury i ją zanabyłam... Niestety, o ile kolor, mimo, że pomarańczowy, wyglądał na mnie całkiem spoko, to konsystencja była do dupki :< Na moich ustach warzyła się, rolowała, zbierała w każdej zmarszczce (Inglotowska u mnie tego ni robi)...Radośnie oddałam koleżance, która ma piękne, pełne usta bez absolutnie żadnego zagłębienia i zmarszczki i u niej się sprawdziła bardzo dobrze.

Teraz poluję tysz na jakąś taką klasyczną czerwień... (oczywiście burgund nadal w planach priorytetem i tylko czekam na przypływ jakiejkolwiek gotówki...ach, stu-dętką być :< )
__________________
Keep Calm and Pracuj Pracą


Wymiankowo wielkie!
IgnisDivine jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-08-20 09:49:45


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:16.