Podkład/puder który złagodzi rysy twarzy?:) - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2015-01-09, 02:22   #1
Powderose
Przyczajenie
 
Avatar Powderose
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 3
Red face

Podkład/puder który złagodzi rysy twarzy?:)


No więc szukam podkładu lub/i pudru dzięki którym można uzyskać efekt takiej delikatnej,jakby lekko niewyraźnej twarzy. Chodzi mi głównie o to że sto razy lepiej wyglądam w takim przyciemnionym świetle jak w jakimś pubie czy coś Kiedy to rysów mojego dość dużego i niezbyt ładnego nosa praktycznie w ogóle nie widać,nieco kwadratowa i też jakaś trochę duża żuchwa też wtedy jakoś nie rzuca się tak w oczy i po prostu mi taka 'niewyraźna' twarz pasuje. Dlatego też zastanawiałam się czy dzięki makijażowi możliwe jest uzyskanie takiego efektu nawet w jakimś bardziej intensywniejszym świetle czy też kiedy słońce świeci mi prosto w twarz i normalnie wyglądam okropnie... Więc czy znacie jakieś kosmetyki dzięki którym mogłabym uzyskać właśnie takie zupełnie zamazanie/rozmazanie moich rysów twarzy?
Powderose jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-09, 09:04   #2
jozefinaG
Raczkowanie
 
Avatar jozefinaG
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 139
Dot.: Podkład/puder który złagodzi rysy twarzy?:)

zamazanie i rozmazanie twarzy to chyba tylko photoshop Natomiast efekt złagodzenia rysów twarzy uzyskasz dzięki odpowiedniemu wykonturowaniu twarzy Dobież odpowiedni podkład, tzn. odpowiedni dla Twojego typu cery oraz najbardziej zbliżony kolorystycznie do twojej naturalnej skóry twarzy, oraz weź bronzer do konturowania (lepsze są te w zimniejszej tonacji) i zaznacz nim fragmenty twarzy, które są "do poprawki". Przeszukaj sobie neta, znajdziesz wiele instrukcji jak konturować twarz
__________________
https://wizaz.pl/Mikroreklama
jozefinaG jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-09, 09:47   #3
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 697
Dot.: Podkład/puder który złagodzi rysy twarzy?:)

Fajny jest puder matujący Lily lolo, pięknie rozświetla cerę i moim zdaniem właśnie łagodzi rysy, wygładza, aczkolwiek zgadzam się z powyższą wypowiedzią, konturowanie twarzy jest niezbędne.
__________________

Korah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-09, 15:58   #4
Pyszczurka
Raczkowanie
 
Avatar Pyszczurka
 
Zarejestrowany: 2014-12
Lokalizacja: Mysłowice
Wiadomości: 105
Dot.: Podkład/puder który złagodzi rysy twarzy?:)

A translucent silk Lili Lolo będzie jeszcze lepszy Ogólnie kosmetyki zawierające krzemionkę pięknie wygładzają twarz. A jeśli chodzi o ukrywanie wad, to tak jak dziewczyny mówiły. Konturowanie
__________________
Od Pyszczurki słów kilka --> Pyszczurka bloguje!
Pyszczurka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-09, 19:21   #5
Tutli
Zadomowienie
 
Avatar Tutli
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 777
Dot.: Podkład/puder który złagodzi rysy twarzy?:)

Mówisz o efekcie blur

Z pudrów:

1. Meteoryty Guerlain
2. Light Reflecting, NARS (wersja sypka/kompaktowa) - używam
i to jest dokładanie ten efekt o którym piszesz
3. Mineral Veil, Bare Minerals - jw.

Z podkładów dających taki efekt: Longwear BLUR Foundation, Lumene. Wiem też, że L'Oreal wypuścił Blur cream, ale nie wiem, czy jest dostępny w Polsce.
__________________
http://oleosa.blogspot.com

Kobiety
-statystyka spojrzenie na makijaż, kuchnię i co-do-głowy-przyjdzie.

Obiecuję, że nie będzie statystyki.
Tutli jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-09, 19:56   #6
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 697
Dot.: Podkład/puder który złagodzi rysy twarzy?:)

Cytat:
Napisane przez Pyszczurka Pokaż wiadomość
A translucent silk Lili Lolo będzie jeszcze lepszy Ogólnie kosmetyki zawierające krzemionkę pięknie wygładzają twarz. A jeśli chodzi o ukrywanie wad, to tak jak dziewczyny mówiły. Konturowanie
Chyba chodzi Ci o mikę, bo ona pięknie rozjaśnia i rozświetla, krzemionka daje tępy mat na skórze i pudry LL jej nie zawierają.
__________________

Korah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-10, 06:45   #7
iamsolucky
Wtajemniczenie
 
Avatar iamsolucky
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 2 566
Dot.: Podkład/puder który złagodzi rysy twarzy?:)

Cytat:
Napisane przez Powderose Pokaż wiadomość
No więc szukam podkładu lub/i pudru dzięki którym można uzyskać efekt takiej delikatnej,jakby lekko niewyraźnej twarzy. Chodzi mi głównie o to że sto razy lepiej wyglądam w takim przyciemnionym świetle jak w jakimś pubie czy coś Kiedy to rysów mojego dość dużego i niezbyt ładnego nosa praktycznie w ogóle nie widać,nieco kwadratowa i też jakaś trochę duża żuchwa też wtedy jakoś nie rzuca się tak w oczy i po prostu mi taka 'niewyraźna' twarz pasuje. Dlatego też zastanawiałam się czy dzięki makijażowi możliwe jest uzyskanie takiego efektu nawet w jakimś bardziej intensywniejszym świetle czy też kiedy słońce świeci mi prosto w twarz i normalnie wyglądam okropnie... Więc czy znacie jakieś kosmetyki dzięki którym mogłabym uzyskać właśnie takie zupełnie zamazanie/rozmazanie moich rysów twarzy?
Przy większym nosku przede wszystkim krycie, jednolitość koloru całej buzi(jeśli nie jesteś mega bladziochem to podkład Clarins Skin Illusion daje fajny efekt). Jeśli masz zaczerwieniony nos to koniecznie pod podkład zielony korektor. Większy nosek jeśli jest np. czerwony wydaje się jeszcze większy. Jeśli nos lub broda jest długa to muśnięcie od dołu ciemniejszym pudrem lub brązerem. Dla tego efektu ważne jest też ukrycie, wygładzenie porów by buzia była gładziutka jak jedwab Tu się sprawdzi krzemionka wklepana w skórę gąbeczką ruchem stemplującym-ten sposób lepiej i na dłużej utrwala make up i lepiej zakrywa pory niż oprószenie pędzlem Do wykończenia żeby rozświetlić i zniwelować matowość polecam ten puder:
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,6...ling-dust.html

Edytowane przez iamsolucky
Czas edycji: 2015-01-10 o 06:48
iamsolucky jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-01-10 07:45:09


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:00.