Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXII - Strona 129 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2016-06-13, 20:06   #3841
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXII

Cytat:
Napisane przez Nikkolaa Pokaż wiadomość

Trwały, cudny i lepiej 140 zł nie ulokujesz
Na pewno? Bo nie chce wtopić kasy w coś, co bedzie leżało ewentualnie Klasyka kocham, Muse tez b. lubie, a letnie limitki zawsze mi nie pasowały, ze przestałam nawet wachac. Tego nijak nie pamietam zapachowo, czy w ogóle macałam
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-13, 20:07   #3842
Magdalena___
Zakorzenienie
 
Avatar Magdalena___
 
Zarejestrowany: 2015-02
Lokalizacja: pl
Wiadomości: 5 513
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXII

Miśka to Ty zrobiłaś! wystąp o prowizję do sklepu
Magdalena___ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-13, 20:07   #3843
paulina aurora
Kosmetykoholiczka
 
Avatar paulina aurora
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 2 717
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXII

Cytat:
Napisane przez love1234 Pokaż wiadomość
Hej. Nie przejmuj się krytyką, rób swoje. Popularność i sukces niestety rodzi hejterstwo.
Mnie to nawet nie boli, tylko się śmiejemy z TŻ
Cytat:
Napisane przez Nikkolaa Pokaż wiadomość
Go girl! I nie oglądaj się na tych, co tylko jadem potrafią pluć


ANIOŁKA polecam, trwały i pachnie słodko
__________________
Instagram


YouTube
paulina aurora jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-13, 20:11   #3844
oliwia18
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 3 005
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXII

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Na pewno? Bo nie chce wtopić kasy w coś, co bedzie leżało ewentualnie Klasyka kocham, Muse tez b. lubie, a letnie limitki zawsze mi nie pasowały, ze przestałam nawet wachac. Tego nijak nie pamietam zapachowo, czy w ogóle macałam
Powiem tak- z nim jak z każdym Angelem. Potrafi wyjść na straszna paczulowa nuta. Jednego dnia pachnie pięknie- porzeczka, beza, może jakiś karmel z wanilią, trochę mięty. A następnego dnia te wstrętne kocie siki. Dawkuje się dwa psiki, nie więcej. Więc 50 ml to dla mnie za dużo. Zostawię sobie 20 ml, może 25.
oliwia18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-13, 20:14   #3845
Aabelia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 4 129
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXII

Cytat:
Napisane przez maarthusia Pokaż wiadomość
Wstawiam fote moich super leciutkich i wygodnych butkow z V Załącznik 6481761

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Koturny

Cytat:
Napisane przez Miskaa78 Pokaż wiadomość

teraz zamówiłam, bo już musiałam wyjść rano
zamówiłam aniołka muse i konturówkę bezbarwną

dopiero wróciłam z czd, sprawnie wszystko poszło, ale bzdury jakieś w pomiarach powychodziły, w nosie z nimi


przyszły sandałki z V
dobre na młodą - wielkie uff ( wyglądają jak koszmarki, ale maja być wygodne)
o i paczkomat woła
jutro już, nie mam siły
za zakupy. , żeby pomiary pozytywnie się wyjaśniły.

Amyz;61690811]w moim D tej bazy jeszcze nie mają ale nałożyła mi Armaniuszowa konsultantka ta nową wersję podkładu Maestro i niestety mi sie podoba [COLOR=Silver]

kupiłam puder sypki Armaniego i tusz Eyes to kill od konsultantki Armaniego dostałam do zakupów mini tusz Armaniego, próbkę Si, odlewkę rozświetlacza, odlewkę tego serum

aaa i zapisałam się na sobotę na lekcje makijażu z marką Armani była któraś na takim czymś? jak to wygląda? trzeba coś kupić? [/QUOTE]

Za zakupy i próbki. Nigdy w D nie dostałam próbki do zakupów

Cytat:
Napisane przez korinka3 Pokaż wiadomość
Ja kliklam rzodkiew z kartami bo i tak planuję robić zakupy w stacjonarce ,to jak znalazł


Cytat:
Napisane przez Nikkolaa Pokaż wiadomość
Byłam w S. i kupiłam podkład Shiseido w jaśniejszym kolorze i jedenzestaw RS EL.
Dostałam miniaturę kremu Givenchy i miniaturę podkładu Teint Couture. Do tego odlewka podkładu Synchro.
Aabelia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-13, 20:14   #3846
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXII

Cytat:
Napisane przez oliwia18 Pokaż wiadomość
Powiem tak- z nim jak z każdym Angelem. Potrafi wyjść na straszna paczulowa nuta. Jednego dnia pachnie pięknie- porzeczka, beza, może jakiś karmel z wanilią, trochę mięty. A następnego dnia te wstrętne kocie siki. Dawkuje się dwa psiki, nie więcej. Więc 50 ml to dla mnie za dużo. Zostawię sobie 20 ml, może 25.
Paczulę kocham od dawien dawna, wiec to mnie tylko cieszy Ja nie chce, aby to były popłuczyny angela, krótko pachnace
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-13, 20:24   #3847
NeverGoodEnough18
Wieczne Kutango
 
Avatar NeverGoodEnough18
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 23 118
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXII

Cytat:
Napisane przez Magdalena___ Pokaż wiadomość
Też kliknęłam Angela
na szczęście ten jako jedyny mnie nie zabijał, chociaż to się jeszcze okaże, bo miałam tylko 1 ml w samplu
Neeeeeeeeeeeeeeeever, nie chcesz aniołka?
od roku kwarantanne przechodzi stoi nowy i zafoliowany ale w e-glamour to wersja z 2014 roku a ona pachnie stara babcią więc ja nie chce, 2015 jest duzo lepsza.
__________________
Marzenia się spełniają.. 2.09.13 operacja plastyczna nosa Już po

04.12.13 Ostrzyknięcie ust

Nałogi http://www.fragrantica.pl/uzytkownicy/6683/
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1222826 Wiosenna wymiana
NeverGoodEnough18 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-06-13, 20:28   #3848
oliwia18
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 3 005
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXII

Cytat:
Napisane przez NeverGoodEnough18 Pokaż wiadomość
od roku kwarantanne przechodzi stoi nowy i zafoliowany ale w e-glamour to wersja z 2014 roku a ona pachnie stara babcią więc ja nie chce, 2015 jest duzo lepsza.
A oddać mi go nie chciałaś
oliwia18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-13, 20:30   #3849
kleo_4
Zakorzenienie
 
Avatar kleo_4
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 7 570
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXII

Cytat:
Napisane przez Nikkolaa Pokaż wiadomość
Byłam w S. i kupiłam podkład Shiseido w jaśniejszym kolorze i jedenzestaw RS EL.
Dostałam miniaturę kremu Givenchy i miniaturę podkładu Teint Couture. Do tego odlewka podkładu Synchro.
Wiem ze bylo wklejane zdjecie tego zestawu, ale nie pamietam, co wchodzi w jego sklad. Moze ktoras z was napisac? U mnie e S. go nie widzialam...

Edit:
Juz widze fotke

Cytat:
Napisane przez NomadSoul Pokaż wiadomość
Mnie też nic, napisałam bo może ktoś inny długo wyczekiwał i się na coś skusi

Makijaż permanentny fajna sprawa, ale ja chyba bym się bała zrobić
U mnie to byla najlepsza decyzja urodowa w zyciu, bo po modzie na wyrywanie zostaly mi takie marne i jak po zmyciu rzes wygladalam ok to pozmyciu brwi juz niekoniecznie
__________________
Kiedy kobieta ma na sobie uśmiech, cała reszta to tylko dodatki do stylizacji

Kocham i jestem kochana

14.12.2015♥ Moje malutkie-największe szczęście
kleo_4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-13, 20:30   #3850
NeverGoodEnough18
Wieczne Kutango
 
Avatar NeverGoodEnough18
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 23 118
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXII

Cytat:
Napisane przez oliwia18 Pokaż wiadomość
A oddać mi go nie chciałaś
2014? Nawet nie pamietam co z nim zrobiłam
__________________
Marzenia się spełniają.. 2.09.13 operacja plastyczna nosa Już po

04.12.13 Ostrzyknięcie ust

Nałogi http://www.fragrantica.pl/uzytkownicy/6683/
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1222826 Wiosenna wymiana
NeverGoodEnough18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-13, 20:34   #3851
oliwia18
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 3 005
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXII

Cytat:
Napisane przez NeverGoodEnough18 Pokaż wiadomość
2014? Nawet nie pamietam co z nim zrobiłam
Never z głową w anakondowym niebie Ty uważaj, żeby kiedyś żaden złodziej nie zmienił taktyki z kradzieży "na wnuczka" na "kradzież na anakondę"

Dziewczyny, jeśli obawiacie się, że 50 ml Angela to dla Was za dużo, możecie rozbić rozbiórkę na wspólnozakupowym- dużo dziewczyn chce, chętne się znajdą.
oliwia18 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-06-13, 20:35   #3852
amyz
Chanel Lady
 
Avatar amyz
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 27 772
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXII

aaaaaa wystawiłam tą beznadziejną meteorytkową bazę na alledrogo i sprzedała się w 30 minut hue hue hue
amyz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-13, 20:38   #3853
KiLaNeCzKa
Zakorzenienie
 
Avatar KiLaNeCzKa
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 10 046
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXII

Cytat:
Napisane przez oliwia18 Pokaż wiadomość
Kurczę, ja kupiłam, opłaciłam i... no chyba rozum mi wrócił. Co ja zrobię z całą 50? Chyba zaraz ogłoszę na wspólnozakupowym, że będzie rozbiórka Zostawiłabym sobie z 30 ml
Cały dzień się opierałam. Nie skusiło mnie EL, nie dałam się rzodkiewce, potem jeszcze coś było (nie pamiętam co ) a teraz kusi mnie Angel. Nie znam kompletnie tego zapachu, Muse wąchałam, ale nie pamiętam. Psiknęłam się próbką Aliena, żeby zobaczycć w którą stronę idę. I nie wiem, podoba mi się? Nie podoba?
__________________
Wymienię książki:

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...2#post50288312
KiLaNeCzKa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-13, 20:38   #3854
Oktawiaaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 13 262
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXII

Cytat:
Napisane przez Miskaa78 Pokaż wiadomość
a zdarzyło Ci sie chociaz jedno w pełni prawidłowe zamówienie



BTW która chce aniołka cukrowego 2014
http://www.e-glamour.pl/product-pol-...toaletowa.html
A jak pachnie?
Oktawiaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-13, 20:39   #3855
Magdalena___
Zakorzenienie
 
Avatar Magdalena___
 
Zarejestrowany: 2015-02
Lokalizacja: pl
Wiadomości: 5 513
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXII

Cytat:
Napisane przez NeverGoodEnough18 Pokaż wiadomość
od roku kwarantanne przechodzi stoi nowy i zafoliowany ale w e-glamour to wersja z 2014 roku a ona pachnie stara babcią więc ja nie chce, 2015 jest duzo lepsza.
Wszystko masz
Magdalena___ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-13, 20:40   #3856
AgataWozniak
Rozeznanie
 
Avatar AgataWozniak
 
Zarejestrowany: 2015-03
Lokalizacja: Warszawa/Poznań
Wiadomości: 664
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXII

Cytat:
Napisane przez amyz Pokaż wiadomość
aaaaaa wystawiłam tą beznadziejną meteorytkową bazę na alledrogo i sprzedała się w 30 minut hue hue hue
U mnie na olx w niecały 1 dzień... Generalnie dorwałam w promocji za 160pln, poużywałam sobie, ze 2/5 opakowania mi zeszły, wrzuciłam na olxa za 130 i poszła
Jak dla mnie ważne, żeby pudełka trzymać... Jak coś ma pudelko orginalne od razu lepiej schodzi

Czekam na te Vipy w sephorze... potrzebuję podkładu... podobno 17 ma iść pierwsza tura dla blacków...

I tak się zastanawiam- brać karty podarunkowe online i rzodkiewkę czy nie...

Edytowane przez AgataWozniak
Czas edycji: 2016-06-13 o 20:42
AgataWozniak jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-13, 20:40   #3857
baletnica_natasza
Zakorzenienie
 
Avatar baletnica_natasza
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 4 244
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXII

Cytat:
Napisane przez amyz Pokaż wiadomość
aaaaaa wystawiłam tą beznadziejną meteorytkową bazę na alledrogo i sprzedała się w 30 minut hue hue hue
szybko poszlo.


Martusiu, widzialam Twoj nowy bucikowy zakup. piekneeeee. Az zazdroszcze. Ja teraz zmuszona jestem na plaskich chodzic. Wiec nie mam co patrzec na obcasy i koturny. Chyba, ze u kogos :-D
baletnica_natasza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-13, 20:40   #3858
oliwia18
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 3 005
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXII

Cytat:
Napisane przez KiLaNeCzKa Pokaż wiadomość
Cały dzień się opierałam. Nie skusiło mnie EL, nie dałam się rzodkiewce, potem jeszcze coś było (nie pamiętam co ) a teraz kusi mnie Angel. Nie znam kompletnie tego zapachu, Muse wąchałam, ale nie pamiętam. Psiknęłam się próbką Aliena, żeby zobaczycć w którą stronę idę. I nie wiem, podoba mi się? Nie podoba?
Na mojej rozbiórce zostało 5 ml. Zostawiłam sobie jednak 15 ml, bo wiem, że więcej mi się znudzi albo mnie zabije.

Cytat:
Napisane przez Oktawiaaa Pokaż wiadomość
A jak pachnie?
Porzeczka, mięta, beza, paczula. Słodko, czasem rześko, czasem jak siki kota, czasem jak przeleżany w piwnicy trup. To zależy, jak leży (zapach, nie trup).
oliwia18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-13, 20:40   #3859
aniyam
Szanelowa Madżesti
 
Avatar aniyam
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: to tu to tam :)
Wiadomości: 34 677
GG do aniyam
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXII

Cytat:
Napisane przez amyz Pokaż wiadomość
aaaaaa wystawiłam tą beznadziejną meteorytkową bazę na alledrogo i sprzedała się w 30 minut hue hue hue
Mówiłam, że szybko zejdzie. Moja też tego samego dnia się zaraz sprzedała
__________________
Kiedy kobieta nie może zdecydować się pomiędzy dwiema sukienkami, kupuje wszystkie trzy!!!

"Cały cud życia polega na tym, że wszystko, co ważne, zdarza się w najmniej oczekiwanym momencie.Wszystko ma swoją przyczynę i skutek. I jest po coś."

aniyam jest teraz online Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-06-13, 20:43   #3860
Oktawiaaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 13 262
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXII

Cytat:
Napisane przez oliwia18 Pokaż wiadomość
Na mojej rozbiórce zostało 5 ml. Zostawiłam sobie jednak 15 ml, bo wiem, że więcej mi się znudzi albo mnie zabije.



Porzeczka, mięta, beza, paczula. Słodko, czasem rześko, czasem jak siki kota, czasem jak przeleżany w piwnicy trup. To zależy, jak leży (zapach, nie trup).
A podobny jest do wersji 2015?
Cholernie mnie kusi... Miśka...
I kusi mnie ten tester Pear Blossom, co robić, jak żyć, co brać?
Oktawiaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-13, 20:44   #3861
KiLaNeCzKa
Zakorzenienie
 
Avatar KiLaNeCzKa
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 10 046
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXII

Cytat:
Napisane przez oliwia18 Pokaż wiadomość
Na mojej rozbiórce zostało 5 ml. Zostawiłam sobie jednak 15 ml, bo wiem, że więcej mi się znudzi albo mnie zabije.
To ja chce tą piątkę
__________________
Wymienię książki:

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...2#post50288312
KiLaNeCzKa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-13, 20:45   #3862
Aniia91
F • R • I • E • N • D • S
 
Avatar Aniia91
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 3 430
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXII

Polecacie portfele Ochnik?

Szukam czegoś takiego



i nie wiem czy kupić np. z Ochnika, czy lepiej dołożyć i skusić się na DKNY lub Korsa
__________________
"I wish there was a way to know you're in the good old days before you've actually left them"


Instagram
Aniia91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-13, 20:45   #3863
amyz
Chanel Lady
 
Avatar amyz
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 27 772
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXII

Cytat:
Napisane przez Aabelia Pokaż wiadomość
Koturny



za zakupy. , żeby pomiary pozytywnie się wyjaśniły.


Za zakupy i próbki. Nigdy w D nie dostałam próbki do zakupów




ja od konsultantek Douglasowych robionej próbki nigdy nie dostałam ale to była konsultantka Armaniego bardzo sympatyczna konsultantka douglasowa tylko skasowała wszystko z miną "dajcie mi wszyscy święty spokój" ale ta Armaniuszka stała obok i mi opowiadała o serum wiec olewałam tamtą no ale douglasowa wrzuciła mi łaskawie nieważny kod na 10 % do sklepu online i jakiś zapach shiseido więc i tak sukces
amyz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-13, 20:48   #3864
oliwia18
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 3 005
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXII

Cytat:
Napisane przez KiLaNeCzKa Pokaż wiadomość
To ja chce tą piątkę
To się musisz wpisać w wątku perfumowym na wspólnozakupowym:
https://wizaz.pl/forum/forumdisplay.php?f=121
oliwia18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-13, 20:49   #3865
amyz
Chanel Lady
 
Avatar amyz
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 27 772
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXII

Cytat:
Napisane przez AgataWozniak Pokaż wiadomość
U mnie na olx w niecały 1 dzień... Generalnie dorwałam w promocji za 160pln, poużywałam sobie, ze 2/5 opakowania mi zeszły, wrzuciłam na olxa za 130 i poszła
Jak dla mnie ważne, żeby pudełka trzymać... Jak coś ma pudelko orginalne od razu lepiej schodzi

Czekam na te Vipy w sephorze... potrzebuję podkładu... podobno 17 ma iść pierwsza tura dla blacków...

I tak się zastanawiam- brać karty podarunkowe online i rzodkiewkę czy nie...
nie wiem czemu ludzie to kupują jak to taki badziew jest

Cytat:
Napisane przez baletnica_natasza Pokaż wiadomość
szybko poszlo.


Martusiu, widzialam Twoj nowy bucikowy zakup. piekneeeee. Az zazdroszcze. Ja teraz zmuszona jestem na plaskich chodzic. Wiec nie mam co patrzec na obcasy i koturny. Chyba, ze u kogos :-D
jak się czujesz?

Cytat:
Napisane przez aniyam Pokaż wiadomość
Mówiłam, że szybko zejdzie. Moja też tego samego dnia się zaraz sprzedała
chyba za mało za nią chciałam ale chciałam sie już jej pozbyć. Jeszcze muszę opchnąć sypańca Les Voillates nie chce któras? użyłam może 5 razy

Aniyam chciejstwo nowe mam armaniuszowe za 1250 zł kupiłam kupon w totolotka na jutro z tej okazji. Liczę że trafię chociaż piątkę
amyz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-13, 20:51   #3866
oliwia18
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 3 005
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXII

Cytat:
Napisane przez Oktawiaaa Pokaż wiadomość
A podobny jest do wersji 2015?
Cholernie mnie kusi... Miśka...
I kusi mnie ten tester Pear Blossom, co robić, jak żyć, co brać?
Hmmm. Ja wersję 2014 pamiętam jako chyba bardziej mroźną, w sensie rześką a 2015 jako taką jakby karmelową? Miałam tylko 5 ml, więc mogę już nie pamiętać Dla mnie każdy Angel to ryzyko
oliwia18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-13, 20:53   #3867
xxxescapismxxx
Pani Pech
 
Avatar xxxescapismxxx
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 6 327
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXII

Są chętne? Dojrzałam żeby się z nimi rozstać. Są bez kartoników, ale leżały w kartonie razem.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 1465844032950.jpg (100,0 KB, 91 załadowań)
__________________
Insta o naturalnych kosmetykach
Po Prostu Fuksja
xxxescapismxxx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-13, 20:55   #3868
oliwia18
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 3 005
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXII

Oba Cavalli są cudowne Co za nie chcesz?
oliwia18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-13, 20:56   #3869
Magdalena___
Zakorzenienie
 
Avatar Magdalena___
 
Zarejestrowany: 2015-02
Lokalizacja: pl
Wiadomości: 5 513
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXII

Cytat:
Napisane przez Aniia91 Pokaż wiadomość
Polecacie portfele Ochnik?

i nie wiem czy kupić np. z Ochnika, czy lepiej dołożyć i skusić się na DKNY lub Korsa
Weź Korsa
Magdalena___ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-13, 20:58   #3870
Nikkolaa
With Beauty In Love
 
Avatar Nikkolaa
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: w granicach zdrowego rozsądku :)
Wiadomości: 7 829
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXII

Cytat:
Napisane przez amyz Pokaż wiadomość
aaaaaa wystawiłam tą beznadziejną meteorytkową bazę na alledrogo i sprzedała się w 30 minut hue hue hue
za 59 zł....
__________________
A Ty tańcz, tańcz, tańcz, kiedy inni patrzą
Tańcz, tańcz, tańcz, niech wszyscy się gapią!
Nikkolaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-06-15 20:50:07


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:56.