typ słowiański czyli jak wygląda typowa polska uroda? - Strona 27 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-12-01, 16:58   #781
substytutjolie
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 141
Dot.: typ słowiański czyli jak wygląda typowa polska uroda?

ManY? mogłabym Cię prosić o fachową kwalifikację??? Bo Ty się znasz Byłabym bardzo wdzięczna

Edytowane przez substytutjolie
Czas edycji: 2009-12-01 o 17:02
substytutjolie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-01, 17:10   #782
greenaurie
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 966
Dot.: typ słowiański czyli jak wygląda typowa polska uroda?

ManY, ja też mam swoją małą prośbę: czym ja jestem? /oprócz tego, że homo sapiens;p/
Wikipedia mi mówi, że klasyczny śródziemnomorski podtyp muge, ma racje?
[...]
A tak btw, mógłbys podać jakieś tytuły ksiązek na ten temat? bardzo mnie to interesuje, bo moi przodkowie hen, hen daleko nawet to sami Polacy...
__________________

"Żaden dzień nie jest podobny do drugiego, każde jutro kryje w sobie cud, magiczną chwilę, która burzy stare światy i tworzy nowe gwiazdy."

Edytowane przez greenaurie
Czas edycji: 2009-12-02 o 15:47
greenaurie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-02, 12:28   #783
ManY?
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 118
Dot.: typ słowiański czyli jak wygląda typowa polska uroda?

substytutjolie masz jak najbardziej Słowiańskie rysy.
greenaurie- bez zdjęcia będzie ciężko, tu nie chodzi o takie cechy jak podałaś bo one są wspólne dla wielu typów tutaj chodzi o szczegóły takie jak osadzenie oczu ich rozstaw, budowa samych oczodołów, wymiary i kształt czaszki ukształtowanie łuków brwiowych , wielkość i kształt oraz położenie brody względem pionowej osi czaszki , wzajemne proporcje poszczególnych części twarzoczaszki - ALE NIE KAŻDE cechy i proporcje stanowią materiał ważny w sensie antropologicznym gdyż wiele cech jest cechami typowo osobniczymi których sporą różnorodność spotkamy na całym świecie niezależnie od antropologicznego rozróżniania.

Niebawem przygotuję listę wiarygodnych źródeł wiedzy na ten temat.Ostrzegam, że jeśli ktoś myśli że nauczy się typować cechy typoo antropologiczne na bazie popularnych i prostych do zdefiniowania cech
osobniczych takich jak odcien koloru wlosow sama wielkosc czy wydatnosc pewnych czesci twarzy to niech nawet sie nie zabiera za to bo szkoda jego nerwów.

Pozdrawiam
ManY? jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-02, 15:47   #784
greenaurie
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 966
Dot.: typ słowiański czyli jak wygląda typowa polska uroda?

Czekamy na listę nawet z najtrudniejszymi pojęciami
__________________

"Żaden dzień nie jest podobny do drugiego, każde jutro kryje w sobie cud, magiczną chwilę, która burzy stare światy i tworzy nowe gwiazdy."
greenaurie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-10, 18:30   #785
jznsp88
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 1
Dot.: typ słowiański czyli jak wygląda typowa polska uroda?

Czy ktoś mógł by sklasyfikować moją koleżankę? Proszę ^^
http://i49.tinypic.com/fenubn.jpg

Edytowane przez jznsp88
Czas edycji: 2009-12-10 o 19:03
jznsp88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-15, 15:28   #786
201704051255
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 9 276
Dot.: typ słowiański czyli jak wygląda typowa polska uroda?

zdjecia mam tylko takie:
1 w miare obecne http://img96.imageshack.us/img96/7750/ccccccccccopy.jpg
2 sprzed 3 lat naturalny siny odcien skory i wlosow http://img96.imageshack.us/img96/6827/bbbbbbbbcopy.jpg
3 sprzed poltora roku http://img96.imageshack.us/img96/2817/dddddddcopy.jpg
4 sprzed 4-5 lat naturalny ksztalt i kolor brwi http://img96.imageshack.us/img96/605...aaaaaacopy.jpg

typowa slowianka, czy slowianka w ogole to ja chyba nie jestem, pytanie czym jestem
zdjecia sylwetki nie moge znalezc
mam 161 46kg i jestem tzw kreglem, czyli figura pomiedzy klepsydra a gruszka (np. halle berry) waskie plecy, szczuple rece, sredni biust, spore biodra, pelne uda, krotka, mocno zarysowana talia i mocne wygiecie w ledzwiach
201704051255 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-16, 12:50   #787
Kira87
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 2 779
Dot.: typ słowiański czyli jak wygląda typowa polska uroda?

Pushit, ja znawcą nie jestem, ale mi na typową Słowiankę nie wyglądasz. Rysy twarzy bardziej kojarzą mi się z Francją, albo południem Europy.

BTW: śliczny Husky na ostatnim zdjęciu.
__________________
"Wszechświat dopuszcza liczne sposoby straszliwego przebudzenia, na przykład ryk tłumu wyłamującego drzwi frontowe, wycie syren straży pożarnej czy nagła świadomość, że dziś jest właśnie poniedziałek, który jeszcze w piątek wieczorem wydawał się przyjemnie odległy."
~Lineage2 & Sigur Ros fan
Kira87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-12-16, 13:07   #788
Immolation
Zakorzenienie
 
Avatar Immolation
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 754
GG do Immolation
Dot.: typ słowiański czyli jak wygląda typowa polska uroda?

Cytat:
Napisane przez pushit Pokaż wiadomość
zdjecia mam tylko takie:
1 w miare obecne http://img96.imageshack.us/img96/7750/ccccccccccopy.jpg
2 sprzed 3 lat naturalny siny odcien skory i wlosow http://img96.imageshack.us/img96/6827/bbbbbbbbcopy.jpg
3 sprzed poltora roku http://img96.imageshack.us/img96/2817/dddddddcopy.jpg
4 sprzed 4-5 lat naturalny ksztalt i kolor brwi http://img96.imageshack.us/img96/605...aaaaaacopy.jpg

typowa slowianka, czy slowianka w ogole to ja chyba nie jestem, pytanie czym jestem
zdjecia sylwetki nie moge znalezc
mam 161 46kg i jestem tzw kreglem, czyli figura pomiedzy klepsydra a gruszka (np. halle berry) waskie plecy, szczuple rece, sredni biust, spore biodra, pelne uda, krotka, mocno zarysowana talia i mocne wygiecie w ledzwiach
Mi też na słowiankę nie wyglądasz Tez bym powiedziala ze cos w okolicach Francji
Immolation jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-25, 14:12   #789
PatiGrean
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: -
Wiadomości: 11
Dot.: typ słowiański czyli jak wygląda typowa polska uroda?

Jak tak to wszystko czytam to już kapletnie nie wiem czy mam ta słowiańską urodę czy nie oczy sie zgadzaja bo mam takie niebiesko zielone wręcz turkusowe dziwaczne hhe..usta ok. płaska twarz hmmm okey choc nie jestem tego pewna na 100%lecz moje włosy ..
jak byłam mała to miałam jasnyy blond że szok heheh a teraz mi ściemniały ale zaliczają się do sredniego blondu bo nie sa tak jasne ale nie ciemnee karynacje mam jasną ciepłego odcienu rumianaa <lol> łatwo sie opalająca
Normalnie tak się wszyscy wymieszali że chyba słowianki słowiana w 100% się nie znajdzie hhehTrzeba sie akceptowac takim jakim się jest heh
Pozdrowionka
PatiGrean jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-29, 11:01   #790
mol510
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 5
Dot.: typ słowiański czyli jak wygląda typowa polska uroda?

Witam serdecznie! Czy mógłbym prosić o klasyfikację mojego typu urody? Z góry dziękuję i pozdrawiam wszystkich użytkowników forum!

ps. oczy mam zielone, przestałem nosić te ohydne niebieskie soczewki
mol510 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-02, 19:26   #791
margalit
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: ok. Warszawy
Wiadomości: 60
Dot.: typ słowiański czyli jak wygląda typowa polska uroda?

dziękuję za info, ManY?. jesteś niezastąpiony
margalit jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-01-08, 14:26   #792
m_bovary
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3
Dot.: typ słowiański czyli jak wygląda typowa polska uroda?

Witam
Prosiłabym gorąco eksperta o ocenę. Ja sama mam wrażenie, że jestem mieszanką (jak większość Polaków zresztą), aczkolwiek typowo słowiańskich cech chyba u mnie brak - zwłaszcza nos i policzki niesłowiańskie

Najczęściej porównywano mnie do Francuzki (co było bardzo miłe), zdarzyła się też Włoszka (przedziwne wg. mnie), pytano tez o żydowskie korzenie (również zaskakujące).
Sporo Francuzek jest drobnych - ja również: 159 cm wzrostu i 50 kg. Cerę mam zdecydowanie jasną, ale nie ma różowego odcienia i opalam się na brązowo. Oczy szaro-niebieskie, choć wiele osób widzi w nich zieleń - zmieniają się zależnie od ubioru i oświetlenia, ale wg. mnie można je nazwać niebieskimi.
Włosy naturalne to dość ciemny brąz.

---------- Dopisano o 14:26 ---------- Poprzedni post napisano o 14:20 ----------

Oto linki do moich fotek:

http://img213.imageshack.us/img213/2652/balkonf.jpg
http://img412.imageshack.us/img412/3346/malgoniaaaa.jpg
http://img694.imageshack.us/img694/7290/img0195kw.jpg
m_bovary jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-30, 11:03   #793
Salena85
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 18
Dot.: typ słowiański czyli jak wygląda typowa polska uroda?

Witam wszystkich, jestem tu nowa. Bardzo zaciekawił mnie ten temat i tradycyjnie tak jak większość forumowiczów poprosiłabym eksperta o określenie mojego typu urody. Wydaje mi się, zę są w nim elementy słowiańskie, ale głowy nie dam =)
Pozdrawiam wszystkich!
Salena85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-30, 20:13   #794
zielona87
Zadomowienie
 
Avatar zielona87
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Najpiękniejsze miasto Polski:)
Wiadomości: 1 892
Dot.: typ słowiański czyli jak wygląda typowa polska uroda?

Cytat:
Napisane przez mol510 Pokaż wiadomość
Witam serdecznie! Czy mógłbym prosić o klasyfikację mojego typu urody? Z góry dziękuję i pozdrawiam wszystkich użytkowników forum!

ps. oczy mam zielone, przestałem nosić te ohydne niebieskie soczewki

Nie mam pojęcia,ale miażdży mnie niebieski sweterek w paski do zielonej koszuli w kratkę!! Nie rób tak!!

A ja? Czy ktoś mi powie czy jestem słowianką?

http://img202.imageshack.us/img202/7654/mg8591m.jpg
__________________
Walczę o długie włosy!
Piję drożdże od 18.12.2012
Jantar od 22.01.2013
CP od 26.01.2013
Sesa, Nafta, Vatika i inne dobroci - szukam swojego KWC


Zrzucam tłuszczyk - od 07.01.2013
Start 70kg
Jest 66 kg
Cel 63 kg
zielona87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-30, 21:45   #795
UknowUloveMe
Raczkowanie
 
Avatar UknowUloveMe
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Wroclove
Wiadomości: 155
Dot.: typ słowiański czyli jak wygląda typowa polska uroda?

Witam, proszę ustalcie mój typ urody bardzo jestem ciekawa wrzucam parę zdjęć. Mam 162 cm wzrostu, 51kg wagi, jasna cera w lecie piegi, naturalny kolor włosów to blond podchodzący pod ciemny blond, kiedy miałam jeszcze włosy nie farbowane to w lecie pasemka od słońca w jasnym blondzie
UknowUloveMe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-30, 23:53   #796
zielona87
Zadomowienie
 
Avatar zielona87
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Najpiękniejsze miasto Polski:)
Wiadomości: 1 892
Dot.: typ słowiański czyli jak wygląda typowa polska uroda?

Cytat:
Napisane przez UknowUloveMe Pokaż wiadomość
Witam, proszę ustalcie mój typ urody bardzo jestem ciekawa wrzucam parę zdjęć. Mam 162 cm wzrostu, 51kg wagi, jasna cera w lecie piegi, naturalny kolor włosów to blond podchodzący pod ciemny blond, kiedy miałam jeszcze włosy nie farbowane to w lecie pasemka od słońca w jasnym blondzie
moge zapytać jaka to farba na włoskach na zdjęciu przy drzwiach?
__________________
Walczę o długie włosy!
Piję drożdże od 18.12.2012
Jantar od 22.01.2013
CP od 26.01.2013
Sesa, Nafta, Vatika i inne dobroci - szukam swojego KWC


Zrzucam tłuszczyk - od 07.01.2013
Start 70kg
Jest 66 kg
Cel 63 kg
zielona87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-31, 10:03   #797
UknowUloveMe
Raczkowanie
 
Avatar UknowUloveMe
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Wroclove
Wiadomości: 155
Dot.: typ słowiański czyli jak wygląda typowa polska uroda?

Dokładnie nie pamietam, ale albo pozostałości po casting loreala i pasemka;p albo loreal exellence bardzo bardzo jasny blond popielaty ale chyba raczej ta pierwsza opcja, a casting to był jakiś blond popielaty czy cos, ale wyblakł
UknowUloveMe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-31, 10:35   #798
Kira87
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 2 779
Dot.: typ słowiański czyli jak wygląda typowa polska uroda?

Salena85 na moje laickie oko, to masz urodę słowiańską, ale kształt buzi lekko mi przypomina "typ wschodni".

Zielona87 u Ciebie też chyba jest ten rodzaj urody, co u Saleny87 chociaż nie ma tak widocznych "cech wschodnich".


Z kolei u UknowUloveMe to prócz cech słowiańskich wydaje mi się, że mogą być cechy typu nordycznego (wąski nos, kształt twarzy).

Od razu zaznaczam, że nie jestem ekspertem jak nasz forumowicz ManY, ale troszkę się interesuję antropologią. Być może się mylę, ale takie miałam pierwsze skojarzenia. Dużo też zależy od konkretnego zdjęcia, a i farbowane włosy mogą trochę zmylić oko.

Edit:
A jeżeli o mnie chodzi, to stwierdziłam, że jestem typem słowiańskim ale podtypem Neo-Dubian (charakterystyczne dla "Wschodniaków") z domieszką cech mongoloidalnych, które prawdopodobnie pochodzą z północnej Azji (biorąc pod uwagę "wędrówkę" przodków).
__________________
"Wszechświat dopuszcza liczne sposoby straszliwego przebudzenia, na przykład ryk tłumu wyłamującego drzwi frontowe, wycie syren straży pożarnej czy nagła świadomość, że dziś jest właśnie poniedziałek, który jeszcze w piątek wieczorem wydawał się przyjemnie odległy."
~Lineage2 & Sigur Ros fan

Edytowane przez Kira87
Czas edycji: 2010-01-31 o 10:56
Kira87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-31, 11:38   #799
nadia07
Zakorzenienie
 
Avatar nadia07
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 561
GG do nadia07
Dot.: typ słowiański czyli jak wygląda typowa polska uroda?

to może teraz ja bardzo zaciekawił mnie ten temat i przejrzałam większość jego stron
Jestem blondynką: średnią, ciemną (w zależności od pory roku, a także w zależności od aktualnie padającego światła - czasem bardziej szara, czasem jaśniejsza, słomiana). Mam bardzo jasną karnacje, niebieskie (ale nie jasne) oczy. Kształt oczu - sama nie wiem, stąd dodaje jedno zdjęcie z kieliszkiem na którym je mniej więcej wyraźnie widać. Chyba są duże i głęboko osadzone. Choć może to nie jest akurat widoczne na tym zdjęciu to wydaje mi się, że widać całkiem dobrze moją powiekę.
Kości policzkowe - wg mojego osądu widoczne, uwypuklone? wystające? Najbardziej rzucające się w oczu, gdy się śmieję.
2 pozostałe zdjęcia robione w tym samym miejscu , jedno w lecie (widać po ciemniejszym odcieniu karnacji) robione w wieku 20lat. Miałam wówczas drobne, jaśniejsze pasemka.
Drugie robione zimą 2 lata później (22l.) - najbardziej aktualne (styczeń 2010r.)
Jeśli się da wywnioskować coś z tych zdjęć to bardzo o to proszę Prośbę tą kieruję zarówno do wszystkich wizażanek jak i do eksperta

Pozdrawiam

Edit: jeśli chodzi o figurę jestem dość szczupła, żeby nie powiedzieć brzydziej: po prostu chuda. Jedyne co mogę powiedzieć na + o swojej figurze to to, że na szczęście nie jest chłopięca. Mimo, iż mam duże(szerokie) barki to występuje tzw. wcięcie w talii i szersze biodra. Mam około 165cm wzrostu i ważę poniżej 50kg
__________________

Edytowane przez nadia07
Czas edycji: 2010-01-31 o 11:58
nadia07 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-02-01, 17:58   #800
m_bovary
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3
Dot.: typ słowiański czyli jak wygląda typowa polska uroda?

A o mnie nikt nie napisze ManY wróć!..
m_bovary jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-01, 18:38   #801
Kira87
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 2 779
Dot.: typ słowiański czyli jak wygląda typowa polska uroda?

Cytat:
Napisane przez m_bovary Pokaż wiadomość
A o mnie nikt nie napisze ManY wróć!..
Typowo słowiańskiej urody na pewno nie masz, chociaż sam kształt twarzy na drugim zdjęciu jest moim zdaniem słowiański (mały podbródek, rozstaw oczu - ale to zależy od zdięcia, bo na innych już tak nie wyglądasz).

Korzeni semickich tutaj raczej nie widzę. Włoszka? Jeżeli tak, to tylko północna. To byłby wtedy typ śródziemnomorski-atlantycki (wąski, dość długi nos, szczupła budowa ciała, ale wzrost powinien być wyższy) . Pasuje również typ wschodniośródziemnomorski bardziej charakterystyczny dla Bałkanów, Grecji. O ile pamiętam typ śródziemnomorski ma "mocny" podbródek, a u Ciebie jest raczej delikatny.
A Francuzka? Typ alepjski chyba - kształt twarzy, oczy i nos by się zgadzały.

Zatem ja stawiam na mix słowiańsko-zachodnioeuropejski.
__________________
"Wszechświat dopuszcza liczne sposoby straszliwego przebudzenia, na przykład ryk tłumu wyłamującego drzwi frontowe, wycie syren straży pożarnej czy nagła świadomość, że dziś jest właśnie poniedziałek, który jeszcze w piątek wieczorem wydawał się przyjemnie odległy."
~Lineage2 & Sigur Ros fan

Edytowane przez Kira87
Czas edycji: 2010-02-01 o 18:42
Kira87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-01, 22:29   #802
UknowUloveMe
Raczkowanie
 
Avatar UknowUloveMe
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Wroclove
Wiadomości: 155
Dot.: typ słowiański czyli jak wygląda typowa polska uroda?

A jaaaa??? Mi tez nikt nic konkretnego nie napisze??? ;p;p
UknowUloveMe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-02, 21:14   #803
m_bovary
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3
Dot.: typ słowiański czyli jak wygląda typowa polska uroda?

Dzięki Kira za Twoją ocenę Mój egotyzm został zaspokojony Chociaż wciąż liczę na męskiego eksperta

UknowUloveMe - ja znawczynią nie jestem, ale wg. znanych mi wytycznych i intuicji wydajesz mi się typem słowiańskim, aczkolwiek mogłabym z powodzeniem wziąć Ciebie również za Niemkę lub np. Szwedkę...
m_bovary jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-15, 12:54   #804
izzieness
Przyczajenie
 
Avatar izzieness
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Bremen
Wiadomości: 18
Send a message via Skype™ to izzieness
Dot.: typ słowiański czyli jak wygląda typowa polska uroda?

hej dziewczęta i chłopcy!
a co wy oraz antropolodzy i antropolożki mówią o tej twarzy? hihi
póki co posądzono mnie o bycie: rosjanką, francuzką i chinko-rosjanką
(nat. kolor włosów jasny popielaty blond, zdjęcie nr 3, oczy na żywo szaro-niebieskie, ciemne)
dzięki z góry za odpowiedzi
__________________
Alea iacta est.
izzieness jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-15, 17:19   #805
Anethka
Zakorzenienie
 
Avatar Anethka
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Pleasant Hill
Wiadomości: 7 852
Dot.: typ słowiański czyli jak wygląda typowa polska uroda?

O, a to ciekawie rozwinął się wątek. Więc może i mi powiecie, co ze mnie wyrosło?
Jest we mnie coś słowiańskiego?
__________________
Życie w Dubaju z mojej perspektywy

KLIK

Edytowane przez Anethka
Czas edycji: 2010-03-15 o 17:21
Anethka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-16, 08:03   #806
Salena85
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 18
Dot.: typ słowiański czyli jak wygląda typowa polska uroda?

Powiem szczerze, że mnie się zawsze Słowianka kojarzyła z jasną karnacją, ciemnymi włosami i ciemnymi (bądź niebieskimi oczyma), a typowa jasna blondynka, to był dla mnie typ germański, ale jak już ktoś pisał tu chodzi o rysy twarzy. =)
Izzieness też mi się kojarzysz z Francuzką, a Anethka z Włoszką, a Kira ma wogóle fantastyczny typ urody, nie to co ja, taka zwyczajna =D
Salena85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-16, 13:08   #807
greenaurie
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 966
Dot.: typ słowiański czyli jak wygląda typowa polska uroda?

Ciemne włosy, jasna cera i niebieskie oczy to typowy osobnik o korzeniach semickich - czyli żydowskich.
__________________

"Żaden dzień nie jest podobny do drugiego, każde jutro kryje w sobie cud, magiczną chwilę, która burzy stare światy i tworzy nowe gwiazdy."
greenaurie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-16, 13:20   #808
Anethka
Zakorzenienie
 
Avatar Anethka
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Pleasant Hill
Wiadomości: 7 852
Dot.: typ słowiański czyli jak wygląda typowa polska uroda?

Kira rzeczywiście ma niesamowitą urodę. Ilekroć widzę ją na forum, nie mogę napatrzeć się na jej avatar .
__________________
Życie w Dubaju z mojej perspektywy

KLIK
Anethka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-16, 13:53   #809
Kira87
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 2 779
Dot.: typ słowiański czyli jak wygląda typowa polska uroda?

Izzieness na Chinko-Rosjankę mi nie wyglądasz, bo nie widzę cech mongoloidalnych, ale na Rosjankę już tak. Dużo zależy od ujęcia, bo np. na 1 i 3 zdjęciu wyglądasz mi na typ wschodnio-słowiańskim, ale na ostatnim kojarzysz mi się z typem alpejskim. Strzelam jednak, że masz typ słowiański (kości policzkowe, odległość oczu, kształt twarzy).

Anethka nie wyglądasz mi na Słowiankę. Na 1 zdjęciu wyglądasz jak typ południowy.

Cytat:
Napisane przez Salena85 Pokaż wiadomość
Powiem szczerze, że mnie się zawsze Słowianka kojarzyła z jasną karnacją, ciemnymi włosami i ciemnymi (bądź niebieskimi oczyma), a typowa jasna blondynka, to był dla mnie typ germański, ale jak już ktoś pisał tu chodzi o rysy twarzy. =)
Izzieness też mi się kojarzysz z Francuzką, a Anethka z Włoszką, a Kira ma wogóle fantastyczny typ urody, nie to co ja, taka zwyczajna =D
Cytat:
Napisane przez Anethka Pokaż wiadomość
Kira rzeczywiście ma niesamowitą urodę. Ilekroć widzę ją na forum, nie mogę napatrzeć się na jej avatar .
Zawstydzacie mnie.

Cytat:
Napisane przez greenaurie Pokaż wiadomość
Ciemne włosy, jasna cera i niebieskie oczy to typowy osobnik o korzeniach semickich - czyli żydowskich.
Jasne oczy i ciemne włosy występują również na północy zwłaszcza w Irlandii.
__________________
"Wszechświat dopuszcza liczne sposoby straszliwego przebudzenia, na przykład ryk tłumu wyłamującego drzwi frontowe, wycie syren straży pożarnej czy nagła świadomość, że dziś jest właśnie poniedziałek, który jeszcze w piątek wieczorem wydawał się przyjemnie odległy."
~Lineage2 & Sigur Ros fan
Kira87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-17, 10:24   #810
o000agus
Zadomowienie
 
Avatar o000agus
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Wałbrzych/Wrocław
Wiadomości: 1 249
Dot.: typ słowiański czyli jak wygląda typowa polska uroda?

o proszę jak się mój watek ładnie rozbudował pod moją nieobecność
jestem ciekawa co powiecie o słowiańskości założycielki wątku

większość mojej rodziny pochodzi z okolic Rzeszowa

na wszystkich zdjęciach mam naturalny kolor włosów, oczy mam żółto-bursztynowe czego na zdjęciach nie widać. cerę żółtawą. Mam okrągłą głowę i baaaardzo chude kości przy wzroście 173 (wiec są chude i długie :P)
ostatnia fota z dzieciństwa

http://www.otofotki.pl/img12/obrazki...decc755e3.jpeg
http://www.otofotki.pl/img12/obrazki...8734ea9ad.jpeg
http://www.otofotki.pl/img12/obrazki...8fdd69094.jpeg
o000agus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-08-19 11:53:40


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:16.