Sztuczne, a naturalne... Żelowe czy akrylowe?? - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie

Notka

Paznokcie Forum, w którym rozmawiamy o pielęgnacji paznokci. Podyskutujmy o malowaniu, kształcie, stylizacji i dominujących trendach w zdobieniu paznokci.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-10-26, 22:24   #31
makumba
Raczkowanie
 
Avatar makumba
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 53
Dot.: Sztuczne, a naturalne... Żelowe czy akrylowe??

a ja tak trochę off topicowo - czy były już jakieś wątki o tym jak to kosmetyczka spieprzyła sprawę?? Od 2 godzin mam założone tipsy akrylowe, horror. Kobieta chyba ślepa była jak ja ich jutro nie "wywale" to chyba będzie cud
makumba jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-27, 20:06   #32
...:::oblabobla:::...
Zakorzenienie
 
Avatar ...:::oblabobla:::...
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 3 143
Dot.: Sztuczne, a naturalne... Żelowe czy akrylowe??

Cytat:
Napisane przez makumba Pokaż wiadomość
a ja tak trochę off topicowo - czy były już jakieś wątki o tym jak to kosmetyczka spieprzyła sprawę?? Od 2 godzin mam założone tipsy akrylowe, horror. Kobieta chyba ślepa była jak ja ich jutro nie "wywale" to chyba będzie cud
Napisz konkretnie o co chodzi i wklej wyrazne fotki, bo takie wyrazenia jak "spieprzyla sprawe" nir dosc ze sa niezbyt przyjemne, to w dodatku nic a nic nie tlumaczy- Zbyt szerokie pojecie

JEZELI NIE PODOBA CI SIE EFEKT TO ZLOZ REKLAMACJE! Masz do tego pelne prawo, zwlaszcza ze piszesz ze wyszly okropnie.
__________________
...:::oblabobla:::... jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-28, 10:11   #33
dzindrzej
BAN stały
 
Avatar dzindrzej
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 1 370
Dot.: Sztuczne, a naturalne... Żelowe czy akrylowe??

Cytat:
Napisane przez celka2000 Pokaż wiadomość
Ja sie chyba nie powinnam wypowiadac, bo mam niemile doswiadczenia sprzed kilku dni, ale jesli masz sliczne swoje wlasne to nie radzilabym wydawac co miesiac ponad 100zl na tipsy...Proponuje zakup dobrej odzywki (np. reklamowanej przez wiekszosc na forum Nail Tek) i Twoje wlasne beda budzic zachwyt....Ale ja jak juz wspominalam zawiodlam sie wiec....moze ktos inny Ci lepiej doradzi. pozdrowka
A gdzie mogę zakupić tą odżywke? Dostępna jest w sklepach, jeśli tak to w jakich?
dzindrzej jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-29, 09:43   #34
makumba
Raczkowanie
 
Avatar makumba
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 53
Dot.: Sztuczne, a naturalne... Żelowe czy akrylowe??

Cytat:
Napisane przez ...:::oblabobla:::... Pokaż wiadomość
Napisz konkretnie o co chodzi i wklej wyrazne fotki, bo takie wyrazenia jak "spieprzyla sprawe" nir dosc ze sa niezbyt przyjemne, to w dodatku nic a nic nie tlumaczy- Zbyt szerokie pojecie

JEZELI NIE PODOBA CI SIE EFEKT TO ZLOZ REKLAMACJE! Masz do tego pelne prawo, zwlaszcza ze piszesz ze wyszly okropnie.
1. akryl jest nie równo położony, w niektórych miejscach są braki
2. niektóre tipsy zakrywają cały paznokieć a niektóre widać że pod spodem jest naturalny
3. nie nadlała akrylu od początku i wyglądają tak jakby zakładane były mieciąc temu i paznokieć już odrósł
4. reklamacje strach robić skoro tak wykonała pracę to nie wiem czy to da się już poprawić, Pewnie pójdę do innej tylko wstyd pokazać komuś coś takiego
5. dziewczyna chyba nie lubi piłować bo owszem spiłowała, a od spodu wisiały sobie takie falbanki akrylu. ( tak to jest jak robi się po nocach przy kiepskim oświetleniu)
makumba jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-29, 10:40   #35
L_V
Zakorzenienie
 
Avatar L_V
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 12 249
Dot.: Sztuczne, a naturalne... Żelowe czy akrylowe??

Cytat:
Napisane przez makumba Pokaż wiadomość
1. akryl jest nie równo położony, w niektórych miejscach są braki
2. niektóre tipsy zakrywają cały paznokieć a niektóre widać że pod spodem jest naturalny
3. nie nadlała akrylu od początku i wyglądają tak jakby zakładane były mieciąc temu i paznokieć już odrósł
4. reklamacje strach robić skoro tak wykonała pracę to nie wiem czy to da się już poprawić, Pewnie pójdę do innej tylko wstyd pokazać komuś coś takiego
5. dziewczyna chyba nie lubi piłować bo owszem spiłowała, a od spodu wisiały sobie takie falbanki akrylu. ( tak to jest jak robi się po nocach przy kiepskim oświetleniu)
i Ty za to zapłaciłaś?? Ja bym robiła awanturę na miejscu
L_V jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-29, 14:18   #36
Albertyna
Zakorzenienie
 
Avatar Albertyna
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 782
Dot.: Sztuczne, a naturalne... Żelowe czy akrylowe??

Makumba najlepiej wklej fotki.
__________________
Pozdrowionka!
Albertyna
Albertyna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-29, 15:55   #37
hecate
Zakorzenienie
 
Avatar hecate
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Manchester
Wiadomości: 9 232
GG do hecate
Dot.: Sztuczne, a naturalne... Żelowe czy akrylowe??

Mnie osobiscie podobaja sie tipsy, Mialam zalozone kilkakrotnie - caly bajer ze zniszczonymi pazurami to moja wina bo jak zaczynaja mi sie odchylac pokuszam sie na oderwanie...

Jednkaze moje pierwsze tipsy to byla porazka - Zalozyc chcialam na swoj slub - nastraszono mnie jak straszny i okropny jest akryl wiec poszlam do pierwszej lepszej ktora robila zelem... Mielila ozorem dwie godziny, nawet nie odsunela mi skorek!! i polozyla je tak jak byly...

Przeryczalam 2 godziny w domu kiedy sie im przyjrzalam... nierowno polozony zel, palec srodkowy - paznokiec gruby, reszta w miare naturalna, kciuk mega gruby, krzywo wypilowane, roznej grubosci...

a ja glupia jestem i nie poszlam z reklamacja tylko doprowadzilam do porzadku sama a po 3 tygodniach zdjelam i nie zakladalam czas dluzszy...
hecate jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-10-30, 13:43   #38
...:::oblabobla:::...
Zakorzenienie
 
Avatar ...:::oblabobla:::...
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 3 143
Dot.: Sztuczne, a naturalne... Żelowe czy akrylowe??

Cytat:
Napisane przez makumba
1. akryl jest nie równo położony, w niektórych miejscach są braki
2. niektóre tipsy zakrywają cały paznokieć a niektóre widać że pod spodem jest naturalny
3. nie nadlała akrylu od początku i wyglądają tak jakby zakładane były mieciąc temu i paznokieć już odrósł
4. reklamacje strach robić skoro tak wykonała pracę to nie wiem czy to da się już poprawić, Pewnie pójdę do innej tylko wstyd pokazać komuś coś takiego
5. dziewczyna chyba nie lubi piłować bo owszem spiłowała, a od spodu wisiały sobie takie falbanki akrylu. ( tak to jest jak robi się po nocach przy kiepskim oświetleniu)
I Ty za coś takiego zapłaciłaś????? Pędź jak najszybciej do tej pseudo "PROFESJONALISTKI" i albo niech Ci kase odda za naprawe u prawdziwej profesjonaliski, albo niech sama nieodpłatnie naprawi chociaż na Twoim miejscu też miałabym obawy co do tego wariantu
Piszesz, że dziewczyna nie lubi piłować? Przecież to podstawa, właśnie piłowaniem modeluje się paznokcie. Druga sprawa- dobre oświetlenie jest niezbędne, po omacku nie zrobisz paznokci, nie widać detali. Wszystko się da poprawić tylko pytanie czy ta osoba ma wogóle ukończony jakikolwiek kurs? Bo z tego co widze to totalna amatorka.
__________________
...:::oblabobla:::... jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-09, 21:46   #39
makumba
Raczkowanie
 
Avatar makumba
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 53
Dot.: Sztuczne, a naturalne... Żelowe czy akrylowe??

po 3 dniu zaczeły mi odpadać, więc je po prostu odkleiłam. Z boku nachodziło powietrze. Czytając forum to rzeczywiście stwierdzam że była pseudo profesjonalistką. Poza tym coś mi świta że mówiła coś o swoim kursie, niby trwał 1 DZIEŃ parodia - przypuszczam że kupiła cobie płytkę CD na allegro za 4.99 Samo piłowanie było bolesne.

A teraz mam pytanie do prawdziwych profesjonalistek. Powiedzmy że jestem zadowolona z długości paznokci jakie mam ale ze względu na wykonywane prace często mi się łamię przez mechaniczne uderzenia np głupie uderzenie o kant. Zastanawiałam się czy trzeba zakładać tips jeżeli nie chce mieć dłuższych paznokci. Chodzi mi o samo nalanie akrylu na paznokieć. Czy to ma sens i czy jest realne??
makumba jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-09, 23:12   #40
Blue sky
Zakorzenienie
 
Avatar Blue sky
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: zduńska wola
Wiadomości: 6 742
GG do Blue sky
Dot.: Sztuczne, a naturalne... Żelowe czy akrylowe??

tak mozna utwardzic naturalna plytke
Blue sky jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-12, 16:51   #41
aniad100
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 3
Dot.: Sztuczne, a naturalne... Żelowe czy akrylowe??

www.sanna.of.pl
aniad100 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-07-23, 15:35   #42
lilala
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 4
Dot.: Sztuczne, a naturalne... Żelowe czy akrylowe??

ja rowniez jestem bardzo zadowolona z tipsow...poczatkowo zrobilam zelowe ale nie trzymaly sie dlugo moze dlatego ze poszlam do kosmetyczki z krotkim doswiadczeniem. Po zdjeciu zelowych nie mialam jednak klopotow z doprowadzeniem paznokci do porzadku a w dodadku sciagnelam je sama Pozniej jednak zdecydowalam sie na akrylowe i trzymaja sie o wiele lepiej, sa tez osoby ktorym wyglad naturalnego paznokcia poprawia sie po tipsach... ja osobiscie nie wyobrazam sobie juz zycia bez tipsow nosze je juz 2 lata i jestem prze zadowolona
lilala jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-23, 20:58   #43
martii82
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: lublin
Wiadomości: 8
ja nosze juz 3 lata akryle i tez bardzo jestem zadowolona i nie wyobrazam sobie zycia bez nich taka wygoda,trzymaja mi sie do 5-6tyg,i nigdy nie mialam problemu zeby sie zlamal czy powietrze dostalo.....wiadomo gdzie sie robi u najlepszych fachowcow w lublinie....: D

/reklama/
__________________
martii82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-05, 16:42   #44
niuniaa2552
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 7
Dot.: Sztuczne, a naturalne... Żelowe czy akrylowe??

ja tipsy nosze od wczoraj (04.08.07) heh zakladane mialam piewszy raz... jestem z nich bardzo zadowolona... tylko mam pewien problem... zakladala mi je kolezanka a teraz nie wiem jakie to sa czy to sa akrylowe zy moze zelowe {zakladala mi najpierw plastikowego tipsa a pozniej kladla na niego kilka warstw zelu --> wydaje mi sie ze to raczej zelowe}
niuniaa2552 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-05, 20:01   #45
martusia810
Raczkowanie
 
Avatar martusia810
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 307
Dot.: Sztuczne, a naturalne... Żelowe czy akrylowe??

Na pewno żelowe!
martusia810 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-06, 21:08   #46
Albertyna
Zakorzenienie
 
Avatar Albertyna
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 782
Dot.: Sztuczne, a naturalne... Żelowe czy akrylowe??

Niunia, żeby utwardzic wkładałas do lampy każda kolejna warstwę?
__________________
Pozdrowionka!
Albertyna
Albertyna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-06, 21:10   #47
malka85
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 44
Angry Dot.: Sztuczne, a naturalne... Żelowe czy akrylowe??

ehhh dziewczyny po 2tygodniach tak?
a ja zrobilam u "kolezanki"co toponoc byla na kursie...
polka w angli tak jak ja....i zrobilam w piatek...tez pilowanie bylo bolesne...robilam to pierwszy raz wiec myslalam ze tak musi byc....
w poniedzialek lecialam do polski...
a w sobote popeklay na pol....
w niedziele jeden zlamal sie w wzorek kwadratu
pooooorazzzka

i takie mam doswiadczenia
i po przyjezdzie do kraju zamiastb chwalic sie cudnymi pazurkami szukalam kogos kto to scignie

teraz niedlugo brat ma wesele i chcialabymzrobic cos pozadniejszego ale sie boje(((
malka85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-06, 21:35   #48
Albertyna
Zakorzenienie
 
Avatar Albertyna
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 782
Dot.: Sztuczne, a naturalne... Żelowe czy akrylowe??

Ojoj, współczuje.....
__________________
Pozdrowionka!
Albertyna
Albertyna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-20, 22:44   #49
inspiracja89
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 2
Dot.: Sztuczne, a naturalne... Żelowe czy akrylowe??

/usuniete przez moderatora/

Edytowane przez Agoosia
Czas edycji: 2007-11-21 o 09:53
inspiracja89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-12-12, 13:29   #50
kaktulek
Raczkowanie
 
Avatar kaktulek
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: DK
Wiadomości: 226
Dot.: Sztuczne, a naturalne... Żelowe czy akrylowe??

Hey, a jak jest z jedwabiem? Kiedyś czytałam o tym artykuł ale nie bardzo pamiętam, bo ja tez nie mogę ich zapuścić ale chciałabym aby wyglądały bardzo naturalnie. Mozna tez na nim przedłużyć trochę paznokcia? Jego tez sie uzupelnia? Widac w ogole jakas roznice pomiedzy tymi metodami (chodzi mi o efekt koncowy - zdjecia prosze jezel ktos ma)?
kaktulek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-16, 13:56   #51
madziuniaxd2
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 1
Dot.: Sztuczne, a naturalne... Żelowe czy akrylowe??

Drogie wizażanki Mam dylemacik i kilka pytań... Otóż bardzo podobają mi się sztucznie przedłużone paznokietki! Poprostu są boskie, ale boję się podjąć takiemu zabiegowi ponieważ moje naturalne wcale nie są brzydsze... Chodzi o to, że mam ładną długą płytke paznokciową, ze skórkami nie mam zbytniego problemu i jak sie pomęczę to nawet je zapuszczę niestety tylko do 0,3-0,5 cm, bo dalej się rozdwajają i łamią...
Zawsze je przypiłuję i zostawiam czekając jak znowu mi urosną... Od wielu osób słyszałam, że po miesiącu zrywały, a potem przez kolejne miesiące męczyły się ze zniszczonymi paznokciami... Już sama nie wiem...


Mam podobny problem ;/ i zastanawiam się ponieważ koleżanka robiła sobie paznokcie żelowe bez przedłużania tipcem. I czy to się opłaca ?
madziuniaxd2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-16, 16:45   #52
wrozkaaanka
Raczkowanie
 
Avatar wrozkaaanka
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 456
Dot.: Sztuczne, a naturalne... Żelowe czy akrylowe??

Cytat:
Napisane przez madziuniaxd2 Pokaż wiadomość
Od wielu osób słyszałam, że po miesiącu zrywały, a potem przez kolejne miesiące męczyły się ze zniszczonymi paznokciami... Już sama nie wiem...


Mam podobny problem ;/ i zastanawiam się ponieważ koleżanka robiła sobie paznokcie żelowe bez przedłużania tipcem. I czy to się opłaca ?
BOZE DROGI ...
od kiedy paznokcie przedłużone się zrywa?! To trzeba zostawić stylistce która na pewno będzie wiedzieć co z tym zrobić. A przedłużanie paznokci na szablonie jest chyba teraz najbardziej popularne. Jeżeli paznokcie zostaną wykonane prawidłowo nic się im nie stanie, a Twoja płytka na tym nie ucierpi. Wybierz się do profesjonalnej stylistki i zapytaj ją co i jak. Najlepiej poszukaj tu na forum bo możesz źle trafić a ktoś kto się na tym nie zna lub zna ale trochę (?) może Ci zrobić krzywdę.
wrozkaaanka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-16, 23:27   #53
Eve21
Zadomowienie
 
Avatar Eve21
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Podlasie
Wiadomości: 1 524
GG do Eve21
Dot.: Sztuczne, a naturalne... Żelowe czy akrylowe??

A ja polecam ci zażelowanie twojej naturalnej płytki, efekt bardzo ładny i naturalny, sama bym chciala, ale Bozia mnie nie obdarzyła ładną płytką
__________________
My passion - blog
Moje kosmetyczne blogowanie


"Kobieta jest organizmem ultradoskonałym. Potrafi się regenerować po ekstremalnie ciężkich doświadczeniach. Przetrwa wszystko..."
Eve21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-06, 11:07   #54
ania996
Raczkowanie
 
Avatar ania996
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 278
GG do ania996
Dot.: Sztuczne, a naturalne... Żelowe czy akrylowe??

Ja mialam kiedys akryl, ale odpadaly mi tipsy. Ponad rok temu zalozylam zelowe i trzymaly sie swietnie tylko dziewczyna, ktora mi je robila nie odpowiadala mi- nie ona doslownie tylko efatkt je pracy - tak jak mowilam, zaden nigny mni nie odpadl ale ja mialam fantazje i chcialam miec "cudenka" na tipsach a ona ni epotrafila tego zrobic i dodatkowo straszeee gruba wartwe zelu nakladala. Faktem jest, ze takie zelowe tipsy wygladaja ladnie, praktycznie naturalnie no ale chyba chodzi o to, zeby byc zadowolonym, z uslugi a ja nie do konca bylam wiec je zdjelam. Treaz znow chce zalzyc, nawet jestem zapisana do nowej polecanej mi dziewczyny tylko, ze ona robi tylko akryl :/ nie wiem jak moje paznokcie na to zareaguja (bo wczesniej odpadal), nie wiem czy akryl jest na tyle "fajny" ze mozna na nim tworzyc rozne kombinacje wzrow i czy jest taki "blyszczacy" jak zel? wciaz sie wacham, czy nie wrcoic do zelu ale nie znam juz kogos kto dobrze mi zrobi żel a wiem, ze ta dziewczyna od akrtylu jest naprawde dobra...
ania996 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-10, 14:19   #55
Agnes!84!!
Rozeznanie
 
Avatar Agnes!84!!
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 874
Dot.: Sztuczne, a naturalne... Żelowe czy akrylowe??

Cześć dziewczyny mam pare pytań:
Ile warstw żelu nakładano Wam na tipsa?
Jak zdjąć "żele"?Można samemu czy u kosmetyczki?
Agnes!84!! jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-10, 18:52   #56
kala289
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Świdnik/Biłgoraj
Wiadomości: 178
Dot.: Sztuczne, a naturalne... Żelowe czy akrylowe??

Cytat:
Napisane przez Agnes!84!! Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny mam pare pytań:
Ile warstw żelu nakładano Wam na tipsa?
Jak zdjąć "żele"?Można samemu czy u kosmetyczki?
nakłada się tyle ile trzeba żeby je dobrze zbudować. zależy to od rodzaju żelu i umiejętności stylistki. żel trzeba spiłować. jeśli jesteś pewna, że nie uszkodzisz sobie przy tym naturalków to zrób to sama
kala289 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-11, 10:31   #57
asiuleka9
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 4
Dot.: Sztuczne, a naturalne... Żelowe czy akrylowe??

Cytat:
Napisane przez ania996 Pokaż wiadomość
ja mialam kiedys akryl, ale odpadaly mi tipsy. Ponad rok temu zalozylam zelowe i trzymaly sie swietnie tylko dziewczyna, ktora mi je robila nie odpowiadala mi- nie ona doslownie tylko efatkt je pracy - tak jak mowilam, zaden nigny mni nie odpadl ale ja mialam fantazje i chcialam miec "cudenka" na tipsach a ona ni epotrafila tego zrobic i dodatkowo straszeee gruba wartwe zelu nakladala. Faktem jest, ze takie zelowe tipsy wygladaja ladnie, praktycznie naturalnie no ale chyba chodzi o to, zeby byc zadowolonym, z uslugi a ja nie do konca bylam wiec je zdjelam. Treaz znow chce zalzyc, nawet jestem zapisana do nowej polecanej mi dziewczyny tylko, ze ona robi tylko akryl :/ nie wiem jak moje paznokcie na to zareaguja (bo wczesniej odpadal), nie wiem czy akryl jest na tyle "fajny" ze mozna na nim tworzyc rozne kombinacje wzrow i czy jest taki "blyszczacy" jak zel? Wciaz sie wacham, czy nie wrcoic do zelu ale nie znam juz kogos kto dobrze mi zrobi żel a wiem, ze ta dziewczyna od akrtylu jest naprawde dobra...
aryl iżel wyglądem się nie różnią.akryl jest bardziej twardy i będzie się lepiej trzymał na pazurkach które z natury są mniej problematyczne,nie rozdwajają się,nie łamią.żel natomiast jest elastyczny i nadaje sie do paznokci które są słabsze(żel z nimi świetnie współgra).wszystko też zależy jak paznokcie zużywamy,czym się zajmujemy na codzień,dlatego dobór przedłużania pazurków pozostaw stylistce która po obejrzeniu pazurków napewno wybierze odpowiednią metode.AKRYLEM MOŻNA ROBIC SWIETNE CIENIOWANIA KOLORKÓW JAK RÓWNIEŻ KWIATKI 3D,NO I NA KONIEC OCZYWIŚCIE NAKŁADAMY ŻEL NABŁYSZCZAJĄCY(UTWARDZANY W LAMPIE)DZIĘKI KTÓREMU OTRZYMUJEMY EFEKT ŚLICZNIE BŁYSZCZĄCYCH PAZURKÓW=)

---------- Dopisano o 10:31 ---------- Poprzedni post napisano o 10:26 ----------

Cytat:
Napisane przez kala289 Pokaż wiadomość
nakłada się tyle ile trzeba żeby je dobrze zbudować. Zależy to od rodzaju żelu i umiejętności stylistki. żel trzeba spiłować. Jeśli jesteś pewna, że nie uszkodzisz sobie przy tym naturalków to zrób to sama
ściąganie pazurków lepiej pozostawic stylistce która napewno nie przepiłuje twojej naturalnej płytki!!

Edytowane przez asiuleka9
Czas edycji: 2010-08-11 o 10:29
asiuleka9 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-12, 15:15   #58
kala289
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Świdnik/Biłgoraj
Wiadomości: 178
Dot.: Sztuczne, a naturalne... Żelowe czy akrylowe??

Cytat:
Napisane przez asiuleka9 Pokaż wiadomość
ściąganie pazurków lepiej pozostawic stylistce która napewno nie przepiłuje twojej naturalnej płytki!!
pewnie że tak. ale jak już ktoś koniecznie chce sobie je sam zdjąć to już niech lepiej użyje pilnika, niż próbuje zrywać - a czytało się o aparatkach które używały do tego np. widelca
kala289 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-12, 19:18   #59
Maxsia_
Rozeznanie
 
Avatar Maxsia_
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 718
Dot.: Sztuczne, a naturalne... Żelowe czy akrylowe??

Cytat:
Napisane przez kala289 Pokaż wiadomość
pewnie że tak. ale jak już ktoś koniecznie chce sobie je sam zdjąć to już niech lepiej użyje pilnika, niż próbuje zrywać - a czytało się o aparatkach które używały do tego np. widelca
Miałam ostatnio taką aparatkę na uzupełnieniu, ja patrze a kobieta ma tylko dwa paznokcie po 4 tygodniach moze, nic sie nie odezwałam bo powiedziała ze miała prace remontowe i jej poodpadały, sama miałąm remont i nic z moimi paznokciami się nie działo ale sa rózni ludzie. Dziwne było dla mnie to, że kobieta wszystkie z tych paznokci miała idealnie przy skórkach, żadnego powietrza, no ani bombelka, a na lini stresy wszystko było ułamane. Sprawdziłam to grubość w tym miejscu była odpowiednia.
Tak więc zabrałam się do pracy, z opiłowaniem pozostałości frezarką, jak doszłam do paznokcia który jej jeszcze został, ona powiedziała:

"nie ma sensu, wole nowe, pomoge pani" Ku mojemu przerażeniu chwiciła za palec wsuneła paznokiec drugiej reki pod mase i zaczeła odrywać. Ja i koleżanka z pracy aż krzyknęłyśmy co to babsko wyprawia! Już nie miałam skrupułów, że to może z mojej winy coś jej się stało z paznokciami szok!
__________________
Dieta ala MŻ
Maxsia_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-13, 09:59   #60
asiuleka9
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 4
Dot.: Sztuczne, a naturalne... Żelowe czy akrylowe??

O jeju masakra jakaś jak można robic sobie taką krzywdę???a pózniej takie kobiety mają pretensje do nas że niby zle były założone...
asiuleka9 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Paznokcie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:45.