Kiedy zrobić test ciążowy? - wątek zbiorczy - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Ginekologia

Notka

Ginekologia Miejsce, w którym rozmawiamy o ginekologii. Tutaj znajdziesz pytania i odpowiedzi związane ze zdrowiem intymnym kobiety. Rozmawiamy np. o antykoncepcji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2005-11-08, 12:28   #1
Mrowkasz
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 375
Arrow

Kiedy zrobić test ciążowy? - wątek zbiorczy


Cytat:
Napisane przez jaga_2001
Test ciazowy na obecnosc w moczu hormonu betaHCG wykonujemy nie wczesniej niz 10 dni po stosunku. Najlepszy czas to 14 dni od stosunku.
Dlaczego wiec na opakowaniach napisane jest, ze moga wykrywac juz 6 dniowa ciaze?
O ciazy mowimy wowczas, gdy zaplodniona komorka jajowa przesuwa sie wzdluz jajowodu, w ktorym zostala zaplodniona, do macicy, gdzie sie zadniezdza. Gdy sie zagniezdzi powstaje kosmowka, ktora wlasnie wytwarza w/w hormon, czyli beta HCG. Niestety, albo i stety, jakoze komorka jajowa jest duza, do tego nie posiada zadnych wici, jak plemnik, dzieki ktorymi moze sie poruszac, droge od jajowodu do macicu pokonuje w ok 4 dni. Jesli doliczymy do tego czas, w ktorym plemniki moga oczekiwac w jajowodzie na komorke jajowa (nawet do 4 dni), powiedzmy 3 dni, otrzymujemy wynik 7 dni. Czyli, ze od momentu stosunku do faktycznej ciazy mija srednio nawet do 8 dni. Dodatkowo musimy doliczyc te 6 dni, aby stezenie hormonu w moczu wzroslo na tyle, aby test mogl go wykryc. W sumie wychodzi wiec nam 13 dni. Ale jakoze test robi sie zawsze z moczu porannego to trzeba doliczyc jeszcze 1 dzien. Tak wiec 14 dni to optymalny czas, po ktorym wynik testu "siusianego" jest wiarygodny.
Mam pytanko do pana dr. Miałm dostać okres 1 listopada, a dodam że zawsze miałam zgodnie z terminem. Ale teraz jak nie ma tak nie ma, nawet piersi mnie nie bolą a zawsze przed bolały, tylko tam na dole jestem lekko spuchnięta. Czy to ze wypiłam pare tabletek leku dla nerwusków (takich proszków PERSEN) może być powodem braku okresu. Czy może zrobić już test?? Barzdo prosze o odpowiedź,

Edytowane przez jaga_2001
Czas edycji: 2007-11-15 o 19:19
Mrowkasz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-08, 14:03   #2
Akane
Zakorzenienie
 
Avatar Akane
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 3 861
Dot.: Po jakim czasie zrobić test ciążowy??

Możesz zrobić test już w pierwszym dniu spodziewanej miesiączki. Zresztą taka informacja jest zawsze na ulotce dołączonej do każdego testu. Skoro okres miałaś dostać 1 listopada, spokojnie możesz zrobić test.

Persen to tabletki ziołowe, raczej łagodne i nie sądzę, żeby miały wpływ na przesunięcie miesiączki. Jeśli je jednak brałaś, to pewnie byłaś pod wpływem stresu, a stres owszem - może namieszać w cyklu.
Akane jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-08, 16:51   #3
Taverney
Zakorzenienie
 
Avatar Taverney
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 6 678
Dot.: Po jakim czasie zrobić test ciążowy??

Spokojnie możesz zrobić test. Wynik jest wiążący już w 10 dni od domniemanego zapłodnienia, ponieważ wykrywa on bardzo niskie stężenia gonadotropiny w moczu. Ale wynik jest lepszy i dokładniejszy, a przede wszystkim stężenie hormonu w moczy większe (jeśli jest ciąża) właśnie w okolicach terminu spodziewanej miesiączki. Możesz więc spokojnie test zrobić. Najlepiej z porannego moczu.
A co do Persenu, to owszem, jest ziołowy, ale cholerstwo jest bardzo mocne w działaniu.
Taverney jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-05, 21:29   #4
lentylka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 7
testy ciazowe... po ilu dniach dzialaja?

mam pytanie po ilu dniach od stosunki test ciazowy wykryje ciaze?
lentylka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-05, 22:17   #5
paula78
Zakorzenienie
 
Avatar paula78
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: z daleka
Wiadomości: 34 839
Dot.: testy ciazowe... po ilu dniach dzialaja?

Cytat:
Napisane przez lentylka
mam pytanie po ilu dniach od stosunki test ciazowy wykryje ciaze?

aptekowy najlepiej wykonywac po dacie spodziewanej miesiaczki chociaz moze sa jakies czule ,najlepiej zapytac w aptece.

najlepiej jednak pojsc do gina lub zrobic test z krwii.
__________________
Mleko migdałowe:
http://pichceiknoce.blogspot.com/


paula78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-05, 22:25   #6
emurulez77
Zadomowienie
 
Avatar emurulez77
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 1 598
Wyślij wiadomość przez ICQ do emurulez77 GG do emurulez77 Wyślij wiadomość przez Yahoo do emurulez77
Dot.: testy ciazowe... po ilu dniach dzialaja?

nie chce byc swinia ale przestane chyba na to forum zagladac... Paula, Ty juz chyba sie domyslasz...
emurulez77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-06, 08:40   #7
Intuicja
Raczkowanie
 
Avatar Intuicja
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 334
Dot.: testy ciazowe... po ilu dniach dzialaja?

Cytat:
Napisane przez lentylka
mam pytanie po ilu dniach od stosunki test ciazowy wykryje ciaze?
Test płytkowy (czyli dostepny w aptece), wykrywa 6 dniową ciążę.
__________________
Intuicja-najwartościowsze źródło poznania
Intuicja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-01-17, 22:05   #8
Elath
Przyczajenie
 
Avatar Elath
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 12
Po jakim czasie można zrobić test ciążowy?

Moje pytanie jest zwiazane z sytuacją która niedawno zaistniała. Otóż podczas stosunku zsuneła sie prezerwatywa i niestety została w środku. Ja nie używam tabletek. Zastanawiam sie jakie jest prawdopodobieństwo że zajde w ciąże - prezerwatywa została natychmiast wyjęta ale wiem ze są duze procęty. Zastanawiam sie po ilu dniach od stosunku można wykonać test ciązowy taki na mocz z apteki a kiedy testy z krwi. Prosze o szybką odpowiedz. Pozdrawiam
Elath jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-18, 07:36   #9
kamaO
Wtajemniczenie
 
Avatar kamaO
 
Zarejestrowany: 2003-10
Wiadomości: 2 157
Dot.: Po jakim czasie zrobić test ciążowy??

Dziewczyny, czy wy naprawdę nie korzystacie z wyszukiwarki?

W takiej sytuacji test wykonaj w sytuacji gdy spóźnia ci się okres, albo nawet już w dniu spodziewanej miesiączki - to było napisane na tym forum conajmniej kilkanaście razy

Poza tym, najlepiej było udać się do ginekologa, żeby wspólnie ustalić czy nie było potrzeby użycia Postinoru. Antykoncepcja to nie tylko stosunek przerywany i prezerwatywy. Czytajcie i jeszcze raz czytajcie zanim rozpoczniecie współżycie - lepiej zapobiegać niż "leczyć"
__________________
Psy mają właścicieli - koty mają służących
kamaO jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-18, 09:25   #10
Intuicja
Raczkowanie
 
Avatar Intuicja
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 334
Dot.: Po jakim czasie zrobić test ciążowy??

Cytat:
Napisane przez kamaO
to było napisane na tym forum conajmniej kilkanaście razy
Nie tylko na forum, ale takze w tym konkretnym watku
Wystarczy dokladnie przeczytac.


Cytat:
Ja nie używam tabletek. Zastanawiam sie jakie jest prawdopodobieństwo że zajde w ciąże - prezerwatywa została natychmiast wyjęta ale wiem ze są duze procęty.
Tak, prawdopodobienstwo jest duze, zwlaszcza jesli byly to dni plodne.
Jesli minelo 6 dni (czytaj dwa popsty wyzej), mozesz smialo wykonac test plytkowy.

Pzdr i powodzenia
__________________
Intuicja-najwartościowsze źródło poznania
Intuicja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-18, 19:18   #11
1d36bece409c03b7a5895977e3eaa07c69f6d3f6_64237171b1711
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2002-03
Wiadomości: 7 624
Dot.: Po jakim czasie zrobić test ciążowy??

/ciach spam/

Edytowane przez zlosliwiec
Czas edycji: 2013-02-10 o 10:00
1d36bece409c03b7a5895977e3eaa07c69f6d3f6_64237171b1711 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-01-22, 16:43   #12
aniesia20
Raczkowanie
 
Avatar aniesia20
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: ZaBrZe :)
Wiadomości: 322
Question Kiedy zrobić test ciążowy?

Witam
Pięć dni temu powinnam dostać okres...niestety do tej pory ani widu ani słychu po nim Mam w związku z tym pytanie...czy jeżeli np.jutro nadal nie miałabym okreu i zrobiłabym test ciążowy to czy gdybym była w ciąży to czy test wykarze to?
Chciałam dodać że już miałam wszystkie moje oznaki nadejścia okresu czyli większy apetyt, troszkę przybrałam na wadze no i te nasze zmienne humorki ... Teraz te oznaki już minęły i tylko pozostał mi apetyt ... czy to również może być oznaka ciąży ?

Bardzo jestem ciekawa czy będę mamusią bo nie ukrywam że bardzo bym chciała

Będę wdzięczna za wszelkie wypowiedzi
__________________
"Śpieszmy się kochać ludzi ... tak szybko odchodzą."
aniesia20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-22, 16:51   #13
paula78
Zakorzenienie
 
Avatar paula78
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: z daleka
Wiadomości: 34 839
Dot.: Kiedy zrobić test ciążowy?

testy najlepiej robic po terminie spodziewanego okresu wiec mozesz go spokojnie zrobic.
__________________
Mleko migdałowe:
http://pichceiknoce.blogspot.com/


paula78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-06, 18:00   #14
Anonimkaaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 1
Dot.: Po jakim czasie zrobić test ciążowy??

Witam, mam bardzo wazne dla mnie pytanie !! Czy test ciążowy będzie wskazywał poprawnie jest mam teraz rzekomy okres, tzn rzekomy, gdyz podejzewam ze pojawil sie on tylko z powodu przerwy tygodniowej w pigułkach (diane-35) chcialabym wiedziec czy nie przeszkadza to w robieniu testu.
Anonimkaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-07, 12:49   #15
naanahanae
Zadomowienie
 
Avatar naanahanae
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 1 019
Dot.: Po jakim czasie zrobić test ciążowy??

test wykrywa hormon w moczu, więc krwwienie nie przeszkadza. poza tym hormony pigułkowe nie przeszkadzają w oznaczeniu hormonów ciążowych.
__________________
Jestem nadaktywna, On patrzy na mnie i widzi tylko dziewczynkę ze zmarszczonym pochmurnie czołem ...
naanahanae jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-20, 20:51   #16
greeneyes88
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 68
Question Dot.: Po jakim czasie zrobić test ciążowy??

Witajcie !!! Może to będzie głupie może nie co teraz napisze. 11/12 lutego dostałam miesiączkę 27 lutego spałam z chłopakiem wtedy mogło do czegoś dojść. Planowana miesiączka się pojawiła, ale nie była taka jak zawsze żadnych objawów napiecia przedmiesiączkowego....sł abe krawaienie bynajmneij słasze niż zwykle bez żadnych boleści, ktore przeważnie mi towarzyszyly przez pierwsze 2-3 dni ...miesiączka prawie sie skonczyla już 4 dnia...jest kilka dni po "miesiączce" a ja odczuwam lekki ból w dole brzucha pdoobny do bolu menstruacyjnego...mam zaokraglone ładne piersi troche syfków na twarzy trudności z przemiana materii odbija mi sie powietrzem jak sobie pomysle o siusianiu to zaraz lece do kibelka....dziwnie sie czuje....czy mam teraz robic test?? czy to wogole jest możliwe ze mogłaby to byc ciąża>>> Błagam o odpowiedź !!!
greeneyes88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-21, 11:12   #17
naanahanae
Zadomowienie
 
Avatar naanahanae
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 1 019
Dot.: Po jakim czasie zrobić test ciążowy??

tak, możesz zrobić test
tak, to może być ciąża
__________________
Jestem nadaktywna, On patrzy na mnie i widzi tylko dziewczynkę ze zmarszczonym pochmurnie czołem ...
naanahanae jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-21, 11:41   #18
greeneyes88
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 68
Dot.: Po jakim czasie zrobić test ciążowy??

Ojj... dziś kolejny oobjaw rano lekka zgaga i cąły zcas mi jest niedobrze ;( a mój chłopak mówi, ze nie ogło sie nic stać wtedy :|....ja bym sie cieszyła gdyby test wyszedł pozytywnie...chociaż jak przczytałam twoją dopowiedź to aż mi sie gorąco zrobiło hihi
greeneyes88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-21, 17:09   #19
naanahanae
Zadomowienie
 
Avatar naanahanae
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 1 019
Dot.: Po jakim czasie zrobić test ciążowy??

to jeżeli byś się cieszyła to marsz do apteki po test. nie ma na co czekać. testować i świętować
__________________
Jestem nadaktywna, On patrzy na mnie i widzi tylko dziewczynkę ze zmarszczonym pochmurnie czołem ...
naanahanae jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-03-21, 17:58   #20
adatka
Zakorzenienie
 
Avatar adatka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: za górami za lasami za dolinami... :)
Wiadomości: 4 641
Dot.: Po jakim czasie zrobić test ciążowy??

Cytat:
Napisane przez greeneyes88 Pokaż wiadomość
Witajcie !!! Może to będzie głupie może nie co teraz napisze. 11/12 lutego dostałam miesiączkę 27 lutego spałam z chłopakiem wtedy mogło do czegoś dojść. Planowana miesiączka się pojawiła, ale nie była taka jak zawsze żadnych objawów napiecia przedmiesiączkowego....sł abe krawaienie bynajmneij słasze niż zwykle bez żadnych boleści, ktore przeważnie mi towarzyszyly przez pierwsze 2-3 dni ...miesiączka prawie sie skonczyla już 4 dnia...jest kilka dni po "miesiączce" a ja odczuwam lekki ból w dole brzucha pdoobny do bolu menstruacyjnego...mam zaokraglone ładne piersi troche syfków na twarzy trudności z przemiana materii odbija mi sie powietrzem jak sobie pomysle o siusianiu to zaraz lece do kibelka....dziwnie sie czuje....czy mam teraz robic test?? czy to wogole jest możliwe ze mogłaby to byc ciąża>>> Błagam o odpowiedź !!!
to widze ze masz tak samo jak ja tzn.podobnie
okres mialam 11 lutego owulka mniej wiecej byla w 17-19 d.c czyli ok. 27-29 luty czekalam na okres ale dostalam tylko plamien ktore trwaly zaledwie 3 dni nawed nie, pojechalam do ginki bo sie martwilam - staram sie o dzidziusia i mam nadzieje ze bedzie to ciaza - ginka robila usg i widac bylo pecherzyk tyle ze wypelniony krwia ale nie byla w stanie okreslic co z tego dokladnie bedzie bardzo mozliwe ze jest to wczesna ciaza- dodam ze testy wychodzily mi negatywnie chociaz jeden raz cos tam pokazal - no i teraz mam powtorzyc test zobaczymy co to bedzie....
z tego wynika ze w tym czasie co wspolzyliscie mialas dni plodne i wszystko moze sie zdazyc.
mnie tez nadal pobolewa brzuch i kluje od czasu do czasu - najlepiej wybiez sie do lekarza i powiedz co i jak a najlepiej poprostu zrob test co wyjdzie to wyjdzie przynajmniej bedziesz wiedziec co i jak.
__________________
moje skarby
adatka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-21, 23:30   #21
greeneyes88
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 68
Talking Dot.: Po jakim czasie zrobić test ciążowy??

Niooo dziewuszki spać aż nie moge...ale niedobrze mi .... Michał mi powiedział, ze wmawiam sobie ciąże...i ze tak sie po prostu czuje, moze stres moze cos zjadlam...Kurcze...jutro ide po test i zrobie go jak tlyko go kupie jak wyjdzie negatywny zrobie jeszce raz , rano . apropo tych plamień....one wyglądały tak hmmm prawie jak miesiaczka tlyko krwi bylo mniej i "okres" trwal krocej niz zawsze bez bolu ...a teraz jakies dziwne bole mam :| hmm...nic musze czekać hihi caluje a wizyte u lekarza i tak zrobie ale to za jakeis 2 tygodnie zeby byla wieksza pewnosc ? wyglad kobiety tez podobno si ecos zmenia....Michal ciagle mi powtarza ze z dnia na dzien jestem coraz piekniejsza hehe czemu tak wczesniej nie mowil? mam buzie jak kawał pączka ...
greeneyes88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-22, 11:16   #22
naanahanae
Zadomowienie
 
Avatar naanahanae
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 1 019
Dot.: Po jakim czasie zrobić test ciążowy??

i co jak teścik?

a jak z dnia na dzień jesteś piękniejsza to chłopiec powinien być

trzymam kciuki
__________________
Jestem nadaktywna, On patrzy na mnie i widzi tylko dziewczynkę ze zmarszczonym pochmurnie czołem ...
naanahanae jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-22, 12:38   #23
greeneyes88
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 68
Smile Dot.: Po jakim czasie zrobić test ciążowy??

Nioo ide teraz do apteki po teścik....i zaniedlugo sie okaże ...zrobie go i sie odezwe ....ojj 3maj kciuki 3maj przydadza sie napewno ....
greeneyes88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-22, 12:59   #24
adatka
Zakorzenienie
 
Avatar adatka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: za górami za lasami za dolinami... :)
Wiadomości: 4 641
Dot.: Po jakim czasie zrobić test ciążowy??

Cytat:
Napisane przez greeneyes88 Pokaż wiadomość
Nioo ide teraz do apteki po teścik....i zaniedlugo sie okaże ...zrobie go i sie odezwe ....ojj 3maj kciuki 3maj przydadza sie napewno ....
no i jak teścik ??? czekam na wiesci rowniez trzymam kciuki
ja robie jutro
__________________
moje skarby
adatka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-22, 13:36   #25
greeneyes88
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 68
Smile

własnie wrocialm z apteki....i się zastanawiam czy go zrobić zaraz jak mi sie zachce siusiu czy jutro rano...Hmmm ? Jak sądzicie ? ma to jeszce jakiś wpływ?

wiesz...napewo będzie dobrze.....Trzeba w to po prostu mocno uwierzyć....mam stresa przed tym testem....3mam kciuki ! Ja wierze w to ze ten pęcherzyk to twój dzidzius

Edytowane przez jaga_2001
Czas edycji: 2007-03-22 o 20:32 Powód: post pod postem
greeneyes88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-22, 14:20   #26
adatka
Zakorzenienie
 
Avatar adatka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: za górami za lasami za dolinami... :)
Wiadomości: 4 641
Dot.: Po jakim czasie zrobić test ciążowy??

Cytat:
Napisane przez greeneyes88 Pokaż wiadomość
wiesz...napewo będzie dobrze.....Trzeba w to po prostu mocno uwierzyć....mam stresa przed tym testem....3mam kciuki ! Ja wierze w to ze ten pęcherzyk to twój dzidzius
jesli wytrzymasz do rana to lepiej zrob rano bo wtedy test jest bardziej wiarygodny
trzymam kciuki

oj jak bardzo bym chciala-ale to chyba jest zbyt piekne zeby bylo prawdziwe- ale dzieki za wsparcie ja tez boje sie zrobic tesciora - boje sie ze znowu zobacze jedna kreche
dzis jestem bardzo nerwowa i wszystkko mnie drazni -nie wiem dlaczego


mocno trzymam kciuki -i czekam na wiesci
__________________
moje skarby
adatka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-22, 14:25   #27
greeneyes88
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 68
Dot.: Po jakim czasie zrobić test ciążowy??

Hmm nie wiesz dlaczego?? :P Ja tam bym wiedziala hehe... Wiesz..wczoraj kochalam sie z chlopakiem mialam wątpliwości co dotego...ale nic mu nie powiedziałam...podczas stosunku bolal mnei brzuch albo jajnik po lewej stronie cos nie tak ;( boje sie .... a z testem nie wiem czy wytrzymam...w sumie....jak sie czyms zjame to jakos przetrwam 3mam kciuki za Twoje maleństwo !!!
greeneyes88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-22, 14:41   #28
adatka
Zakorzenienie
 
Avatar adatka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: za górami za lasami za dolinami... :)
Wiadomości: 4 641
Dot.: Po jakim czasie zrobić test ciążowy??

Cytat:
Napisane przez greeneyes88 Pokaż wiadomość
Hmm nie wiesz dlaczego?? :P Ja tam bym wiedziala hehe... Wiesz..wczoraj kochalam sie z chlopakiem mialam wątpliwości co dotego...ale nic mu nie powiedziałam...podczas stosunku bolal mnei brzuch albo jajnik po lewej stronie cos nie tak ;( boje sie .... a z testem nie wiem czy wytrzymam...w sumie....jak sie czyms zjame to jakos przetrwam 3mam kciuki za Twoje maleństwo !!!
moze to dziwne ale my przed wczoraj sie przytulalismy no i tez brzuch bolal prawy jajnik tak jak by kłul -TZ byl bardzo delikatny-bo on sie boi zeby sie nic nie stalo jak by tam faktycznie fasolka była. moze masz tak jak ja - bo to dziwny taki okres skąpy -ja tez mialam krew ale mniej niz zazwyczaj - myslalam ze to okres ale skonczylo sie po 3 dniach -poszlam od ginki a ona mowi ze macica jewst wogole nie złuszczona i ze okres moze dopiero przyjsc no chyba ze to bedzie fasolinka

w sumie to test powinien ci pokazac teraz chocby tyci tyci jak by cos bylo -

ja robilam test tydzien temu no i cos niby wyszlo -powtorzylam za dewa dni i już nic ale ginka dodala mi wiary-i dalej czekam na cud
__________________
moje skarby
adatka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-22, 14:51   #29
greeneyes88
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 68
Dot.: Po jakim czasie zrobić test ciążowy??

Cieszę się, że mam pokrewną duszyczkę tutaj...bo jesteśmy właściwie w tej samej sytuacji...oby tylko to była fasolinka...Boje sie rece mis ie pocą hihi ale poczekam do rana wole być pewniejsza...jak nawte wyjdzie negatywny to za jaksi czas powtorze..a apropo tych boli brzusia...niooo własnie ja sie wystraszylam,ze poronie jesli jestem w ciąży czy coś...nie moglam o tym przestac myslec a to byl taki bol wlasnie jakby kłucie...kiedy czlonek byl w srodku to kulo kiedy nie to lekko bolalo...moze faktycznie cos tam sie broni czekam do jutra...NIECH TEN CZAS SZYBKO ZLECI !!!!! ....buziaki

Aaa...zapomnialabym...zac zelam sie obserwowac bardziej...i mam jakies takie napuchniete sutki ...:|
greeneyes88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-22, 14:57   #30
adatka
Zakorzenienie
 
Avatar adatka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: za górami za lasami za dolinami... :)
Wiadomości: 4 641
Dot.: Po jakim czasie zrobić test ciążowy??

Cytat:
Napisane przez greeneyes88 Pokaż wiadomość
Cieszę się, że mam pokrewną duszyczkę tutaj...bo jesteśmy właściwie w tej samej sytuacji...oby tylko to była fasolinka...Boje sie rece mis ie pocą hihi ale poczekam do rana wole być pewniejsza...jak nawte wyjdzie negatywny to za jaksi czas powtorze..a apropo tych boli brzusia...niooo własnie ja sie wystraszylam,ze poronie jesli jestem w ciąży czy coś...nie moglam o tym przestac myslec a to byl taki bol wlasnie jakby kłucie...kiedy czlonek byl w srodku to kulo kiedy nie to lekko bolalo...moze faktycznie cos tam sie broni czekam do jutra...NIECH TEN CZAS SZYBKO ZLECI !!!!! ....buziaki

Aaa...zapomnialabym...zac zelam sie obserwowac bardziej...i mam jakies takie napuchniete sutki ...:|
ja mierze z rana tempke no a piersi nic a nic nie bolą tylko jakies grudki wyczuwam w dotyku - śluz mam biału lepki , niewiem co jest grane no i wczoraj caly dzien mialam mdlosci a dzis nie juz wcielam czekolade cala i teraz chrupie chipsy hihihihi - alez smaki mi sie zmieniaja z minuty na minute
zrob testa rano -wytrzymasz ja tez jutro robie wiec ciekawe ktora pierwsza napisze co wyszło
to jeszcze raz trzymam kciuki -buźka



a zapomnialam zapytac - a chcesz zeby tescik wyszedl pozytywnie???
__________________
moje skarby
adatka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Ginekologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-09-14 19:15:03


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:47.