Zmarszczki mimiczne pod oczami- botoks czy kwas? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Medycyna estetyczna

Notka

Medycyna estetyczna W tym miejscu znajdziesz pytania i odpowiedzi z zakresu medycyny estetycznej. Wejdź i zobacz jak możesz podnieść jakość swojego życia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-12-24, 11:01   #1
Jaq
Przyczajenie
 
Avatar Jaq
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 18

Zmarszczki mimiczne pod oczami- botoks czy kwas?


Witam,
Od pewnego czasu mam problem. Zamówiłam sobie z jednej strony internetowej kwas hialuronowy i do tego olej arganowy. Oba składniki połączyłam i wklepałam pod oczy. Efekt- spuchnięte rano oczy i nowe zmarszczki! Koszmar! To było jakieś miesiąc temu a efekt do tej pory. Nic już nie pomaga. Kupiłam serum, ale efekt kolejny powalający- nowe zmarszczki mimiczne pod oczami. Nie wiem czy to w ogóle zejdzie mi kiedyś. Zastanawiam się czy po prostu nie zrobić sobie botoksu. I teraz moje pytanie- czy w ogóle możliwy jest botoks pod oczami? Chodzi mi o to, że nie mam kurzych łapek jak się uśmiechnę,tylko zmarszczki mimiczne pod oczami, z których pierwsza sięga prawie samej góry oka. Czy w tym wypadku jest sens robienia botoksu? Czy on pomoże na takie zmarszczki?

Pozdrawiam
Jaq jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-24, 12:33   #2
xnika
Rozeznanie
 
Avatar xnika
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Ruda Śląska
Wiadomości: 996
Dot.: Zmarszczki mimiczne pod oczami- botoks czy kwas?

Możesz zapomnieć, mam ten sam problem, to jest jedyne miejsce z którym za bardzo nic nie da się zrobić.
Botoksu w to miejsce lekarze nie chcą podać, bo tam nie ma mieśni i efekt trupich oczu jest, kwasu hialuronowego nie chcą wstrzyknąć ponieważ wiąże wodę co daje efekt spuchniętych oczu.
Jedyna szansa mezoterapia igłowa kwasem hialuronowym, ja miałam efekt był na miesiąc :/ a jeden zabieg pod same oczy 250zł i co dwa tyg powtarzać, ale kogo na to stać?
Jedna wizażanka pisała mi że jedna osoba z jej rodziny miała zrobione tak, że lekarz podał jej gdzie się dało mikrodawki botoxu oraz jakiś kwas hialuronowy mało usieciowany, podobno pomogło, ja idę w styczniu do mojego lekarza znowu na botoks i na peeling medyczny więc zapytam go o to.
xnika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-25, 10:01   #3
Jaq
Przyczajenie
 
Avatar Jaq
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 18
Dot.: Zmarszczki mimiczne pod oczami- botoks czy kwas?

xnika- dziękuje za odpowiedź. Szczerze mówiąc miałam nadzieje, że coś się da z tym zrobić No cóż trudno.
Byłabym Ci bardzo wdzięczna, jakbyś zapytała się lekarza i dała mi znać. Z góry dziękuje!
Jaq jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-26, 09:34   #4
Weronikapr
Wtajemniczenie
 
Avatar Weronikapr
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 2 155
Dot.: Zmarszczki mimiczne pod oczami- botoks czy kwas?

O tak ja też poproszę o info, bo to jedyne miejsce gdzie mam zmarszczki, po dwie pod każdym okiem. Co prawda mam krem który je spłycił (chociaż w kremy nie wierzę, a tu niespodzianka), ale to nigdy nie będzie to samo co wypełniacze np.....

Edytowane przez Weronikapr
Czas edycji: 2011-12-26 o 09:35
Weronikapr jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-30, 17:01   #5
Jaq
Przyczajenie
 
Avatar Jaq
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 18
Dot.: Zmarszczki mimiczne pod oczami- botoks czy kwas?

plektranktus- No tak, ale tutaj nie chodzi o kurze łapki- a o zmarszczki pod oczami. Kurzych łapek to ja nie mam.
Ja natomiast byłam dzisiaj u kosmetyczki na zamknięciu naczynek i rozmawiałam z nią na temat mezoterapii pod oczy. Z tego co mi powiedziała, to mezoterapii nie wykonuje się pod oczy. Nawet tej bezigłowej. W sumie dowiedziałam się, że jeżeli te zmarszczki same mi się pojawiły po złych kosmetykach to jest szansa, że znikną- ale potrzeba czasu.
Czytałam też na forum xxx (czy podobnie- nie pamiętam) na temat botoksu pod oczy no i jedna kobieta miała robiony botoks pod oczy. Konkretnie wstrzyknięto jej botoks w środek oka. Prawdą jest fakt, że mało który lekarz to robi, większość jednak odradza botoks pod oczy.

Edytowane przez 61a08125505a341f1365cc627294330b05bf0ff7_5eb5e47234ae2
Czas edycji: 2019-12-16 o 20:51
Jaq jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-07, 15:40   #6
jankeska_40
Przyczajenie
 
Avatar jankeska_40
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: łódzkie
Wiadomości: 4
Dot.: Zmarszczki mimiczne pod oczami- botoks czy kwas?

ja mam taki sam problem czyli zmarszczki pod oczami. W zeszłym roku miałam wstrzyknięty stylage pod oczy( bo miałam niewielkie doły i cienie ) i przy następnej wizycie lekarz ostrzyknął mi oczy botoksem - kurze łapki i okolice oczodołu -łącznie około 6 wstrzyknięć na jedno oko. Efekt był - po wypełniaczu doły zniknęły ( jedyny mankament był taki ,że jak płakałam to miałam wiszące worki przez jakąś dobę ) zmarszczki również były dużo mniejsze. Byłam bardzo zadowolona. Efekt utrzymał się jakieś 3-4 miesiące . W chwili obecnej dołów i cieni nie ma natomiat zmarszczki wracają ale za dwa tygodnie powtórka tak więc polecam
__________________
bo piękno jest w nas.........
jankeska_40 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-26, 07:51   #7
bettyboom1000
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 28
Dot.: Zmarszczki mimiczne pod oczami- botoks czy kwas?

A może zamiast botoksu lepiej pomyśleć o laserze? jest bezpieczny i przede wszystkim skuteczny, nie wymaga znieczulenia. Wypełni zmarszczki, odmłodzi twarz, szyję, dekolt, co dusza zapragnie

bettyboom1000 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-07-07, 16:58   #8
viki79
Zakorzenienie
 
Avatar viki79
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Wawa
Wiadomości: 7 296
Dot.: Zmarszczki mimiczne pod oczami- botoks czy kwas?

Cytat:
Napisane przez bettyboom1000 Pokaż wiadomość
A może zamiast botoksu lepiej pomyśleć o laserze? jest bezpieczny i przede wszystkim skuteczny, nie wymaga znieczulenia. Wypełni zmarszczki, odmłodzi twarz, szyję, dekolt, co dusza zapragnie

najbardziej bezpieczny i naturlany jest kwas hialuronowy. podgrzewanie skory przez laster to zabieg nadajacy sie bardziej na starsza skore np. 50 lat.
__________________






viki79 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-10, 09:08   #9
xnika
Rozeznanie
 
Avatar xnika
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Ruda Śląska
Wiadomości: 996
Dot.: Zmarszczki mimiczne pod oczami- botoks czy kwas?

Cytat:
Napisane przez bettyboom1000 Pokaż wiadomość
A może zamiast botoksu lepiej pomyśleć o laserze? jest bezpieczny i przede wszystkim skuteczny, nie wymaga znieczulenia. Wypełni zmarszczki, odmłodzi twarz, szyję, dekolt, co dusza zapragnie

Ale do botoxu znieczulenia sie nie podaje, moim zdaniem botox bezpieczniejszy niż laser, tym bardziej ze po ok 3 miesiącach sie wchłania.

---------- Dopisano o 10:08 ---------- Poprzedni post napisano o 10:03 ----------

Cytat:
Napisane przez Jaq Pokaż wiadomość
plektranktus- No tak, ale tutaj nie chodzi o kurze łapki- a o zmarszczki pod oczami. Kurzych łapek to ja nie mam.
Ja natomiast byłam dzisiaj u kosmetyczki na zamknięciu naczynek i rozmawiałam z nią na temat mezoterapii pod oczy. Z tego co mi powiedziała, to mezoterapii nie wykonuje się pod oczy. Nawet tej bezigłowej. W sumie dowiedziałam się, że jeżeli te zmarszczki same mi się pojawiły po złych kosmetykach to jest szansa, że znikną- ale potrzeba czasu.
Czytałam też na forum beuatywpolsce (czy podobnie- nie pamiętam) na temat botoksu pod oczy no i jedna kobieta miała robiony botoks pod oczy. Konkretnie wstrzyknięto jej botoks w środek oka. Prawdą jest fakt, że mało który lekarz to robi, większość jednak odradza botoks pod oczy.
Ja miałam mezoterapie iglowa kwasem hialuronowym pod oczy, wszystko zależy od lekarza, wielu sie boi robić cokolwiek pod oczami. Ja mam dwóch co sa na tyle odważni i doświadczeni ze robią pod oczami, chciaz jeden z nich tylko kwas i mezo a drugi jeszcze botox.
xnika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-11, 12:35   #10
manulka80
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 3
Dot.: Zmarszczki mimiczne pod oczami- botoks czy kwas?

Ja też pierwszy zrobiłam botox pod oczami i odżyłam, też miałam głębokie zmarszczki w okolicy oczu, efekt jeszcze trwa i nie wiem jak długo się utrzyma ale jestem zadowolona, jak zapewnia Pani doktor Monika Kłapsia-Pawłów z Kliniki przy ul. Solskiego 4A we Wrocławiu, efekt ma się podobno utrzymać do pół roku.
Zobaczymy
manulka80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-22, 17:40   #11
jankeska_40
Przyczajenie
 
Avatar jankeska_40
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: łódzkie
Wiadomości: 4
Dot.: Zmarszczki mimiczne pod oczami- botoks czy kwas?

Cytat:
Napisane przez bettyboom1000 Pokaż wiadomość
A może zamiast botoksu lepiej pomyśleć o laserze? jest bezpieczny i przede wszystkim skuteczny, nie wymaga znieczulenia. Wypełni zmarszczki, odmłodzi twarz, szyję, dekolt, co dusza zapragnie

Witam ponownie
Po upływie dosyć długiego czasu spokojnie mogę się wypowiedzieć co udało mi się zdziałać ze zmarszczkami pod oczami - nic. Rozmawiałam z moim doktorkiem i powiedział,że laser może owszem ale to już jest mocno inwazyjny zabieg - w skrócie polega na "poparzeniu" skóry pod oczami, po zabiegu minimum 3 tygodnie bez światła ,ponieważ po laserze po prostu schodzi skóra i narasta od nowa, przy głębokich zmarszczkach zabieg trzeba powtarzać. No i ryzyko powstania blizn ostatnio robiłam botoks na kurze łapki a na wrzesień jestem umówiona na wypełnienie preparatem Redensity II. Co do kwasu to również się przekonałam,że efekt był za pierwszym razem ale i tak nie taki jakiego się spodziewałam natomiast po kolejnym wstrzyknięciu kwasu hialuronowego zmarszczki ależ owszem zniknęły ,ponieważ w ich miejsce powstały worki. Tak naprawdę nie wiem co gorsze. Chyba muszę pokochać moje oczy
__________________
bo piękno jest w nas.........
jankeska_40 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-07-23, 16:32   #12
Madame Czewska
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 16
Dot.: Zmarszczki mimiczne pod oczami- botoks czy kwas?

Cytat:
Napisane przez jankeska_40 Pokaż wiadomość
Witam ponownie
Po upływie dosyć długiego czasu spokojnie mogę się wypowiedzieć co udało mi się zdziałać ze zmarszczkami pod oczami - nic. Rozmawiałam z moim doktorkiem i powiedział,że laser może owszem ale to już jest mocno inwazyjny zabieg - w skrócie polega na "poparzeniu" skóry pod oczami, po zabiegu minimum 3 tygodnie bez światła ,ponieważ po laserze po prostu schodzi skóra i narasta od nowa, przy głębokich zmarszczkach zabieg trzeba powtarzać. No i ryzyko powstania blizn ostatnio robiłam botoks na kurze łapki a na wrzesień jestem umówiona na wypełnienie preparatem Redensity II. Co do kwasu to również się przekonałam,że efekt był za pierwszym razem ale i tak nie taki jakiego się spodziewałam natomiast po kolejnym wstrzyknięciu kwasu hialuronowego zmarszczki ależ owszem zniknęły ,ponieważ w ich miejsce powstały worki. Tak naprawdę nie wiem co gorsze. Chyba muszę pokochać moje oczy
jankesa
Może pomyśl nad zmianą lekarza - jest mało specjalistów którzy naprawdę potrafią zając się okolicami oczu
Jeżeli chodzi o zabiegi w tym obszarze to korzystałam tylko z serii mezoterapii i byłam zadowolona - ale mój "defekt" nie był tak poważny
Wydaje mi się że z cieniami/zmarszczkami można również walczyć przez umiejętne zastosowanie preparatów kwasu hialuronowego w okolice oczodołów. Nieprawdą jest że powoduje to efekt związania wody w znaczeniu opuchniętych oczu. Wszystko zależy od techniki i umiejętności lekarza.
Trzymam kciuki - nie trać wiary!
Madame Czewska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-24, 08:57   #13
karola19771
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 1
Dot.: Zmarszczki mimiczne pod oczami- botoks czy kwas?

Cytat:
Napisane przez manulka80 Pokaż wiadomość
Ja też pierwszy zrobiłam botox pod oczami i odżyłam, też miałam głębokie zmarszczki w okolicy oczu, efekt jeszcze trwa i nie wiem jak długo się utrzyma ale jestem zadowolona, jak zapewnia Pani doktor Monika Kłapsia-Pawłów z Kliniki przy ul. Solskiego 4A we Wrocławiu, efekt ma się podobno utrzymać do pół roku.
Zobaczymy
Manulka80 i jak tam efekty? Długo się utrzymały? Zastanawiam się też nad zrobieniem "czegoś" z moimi zmarszczkami mimicznymi POD oczami. Cały czas boję sie trochę tego botoksu w tej okolicy oka, bo nie chciałabym zamienić zmarszczek na "balkoniki" ..... Pozdrawiam.
karola19771 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-03, 18:09   #14
manulka80
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 3
Dot.: Zmarszczki mimiczne pod oczami- botoks czy kwas?

Ja miałam kurze łapki i zmarszczki pod okiem, i jako że nie mam obrzęków, ani poduszek tłuszczowych w tym rejonie, Dr mogła mi podać botoks (inaczej nie można podawać). Efekt już puszcza, albo puścił, trudno powiedzieć, ale zmarchy nie powróciły do stanu wyjściowego..jak tłumaczyła Dr były na wakacjach i odpoczywały. Powtórzę na wiosnę, bo wtedy się najbardziej marszczę ( słońce). A u Ciebie jak nie da rady botoksu, to może mezoterapia?
manulka80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-28, 18:56   #15
13kasia13
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 6
Dot.: Zmarszczki mimiczne pod oczami- botoks czy kwas?

Witam, ja mam drobne obrzęki pod oczami, pojawiają się od czasu do czasu, a robię botox regularnie (raz w roku), moja pani doktor nie widzi żadnych przeciwwskazań. Nie zauważyłam też aby obrzęki się powiększyły, bądź pojawiały częściej. Moę dlatego że jest dobrze zrobiony. Polecam http://dermamed-estetica.pl/
Można powiedzieć, że się uzależniłam, nie wyobrażam sobie teraz siebie ze zmarszczkami, ale zależny jak kto do tego podchodzi. Uważam że wszystko jest dla ludzi, tylko trzeba wiedzieć gdzie jest granica.
13kasia13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-20, 12:05   #16
WeronikaH
Przyczajenie
 
Avatar WeronikaH
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomości: 24
Dot.: Zmarszczki mimiczne pod oczami- botoks czy kwas?

Dziewczyny, skończcie z tym botoksem, ja bym się tego nie tykała, bo później już nie ma odwrotu Stosuję od kilku lat domowe sposoby na zmarszczki i puki co nie mam takich problemów. Wiem, że to też kwestia genetyki, ale warto wcześniej zapobiegać, później nie ma takich problemów wielkich.

Edytowane przez Trzepotka
Czas edycji: 2016-03-08 o 22:36 Powód: Link.
WeronikaH jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-04, 22:05   #17
_Sasha_
Raczkowanie
 
Avatar _Sasha_
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 35
Dot.: Zmarszczki mimiczne pod oczami- botoks czy kwas?

Czy ta strona, na której kupiłaś te felerne kosmetyki, które zniszczyły Ci skórę to ZSK? Ja zniszczyłam sobie skórę pod oczami w bardzo krótkim czasie i podejrzewam, że to przez krem robiony produktami z tej strony. Rzeczywiście można u nich kupić masła i olejki naturalne w bardzo korzystnych cenach, ale ja również kupiłam tam kosmicznie tani kwas hialuronowy i kolagen i podejrzewam, że to właśnie one zrujnowały mi skórę, która była w idealnym stanie. Wszelkie zabiegi pod oczy odradzam, każde najdrobniejsze nakłucie skóry pod oczami spowoduje kilkudniową opuchliznę a wokół niej zmarszczki, które będą głębokie (wiem, bo miałam usuwane tłuszczaki, więc z kwasem i inną substancją nie zaryzykuję). Zabiegi pod oczy nadają się tylko dla osób, które mają tam grubą skórę i małą powierzchnię skóry pod oczodołem, w przypadku bardzo cienkiej i mocno unaczynionej będzie katastrofa.
Ja w tej chwili radzę sobie dobrymi kremami pod oczy, codzienną gimnastyką twarzy i masażami i bardzo częstym nakładaniem żelatyny na twarz, która działa cuda.
_Sasha_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-21, 10:52   #18
KosmetyczkaPielegniarki
Raczkowanie
 
Avatar KosmetyczkaPielegniarki
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 126
Dot.: Zmarszczki mimiczne pod oczami- botoks czy kwas?

Może zniszczyłaś sobie skórę, bo masz alergię na jeden z tych składników? Doradzam udać się do dermatologa i zabrać ze sobą opakowanie tych specyfików.

Od siebie polecam delikatniejsze w składzie, ale efektywniejsze kremy na zmarszczki. Nie mam na mysli loreali, tołp itp ze sklepu. Radzę zakupić kosmetyki trudniej dostępne (ale legalne i bezpieczne) oparte na innowacyjnych formułach. Znajdziecie ich całe mnóstwo: Lefery, SaintLegiere, 3Dsnake i wiele innych. Mam nadzieję, że pomogłam.
KosmetyczkaPielegniarki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-30, 14:37   #19
ula0009
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 13
Dot.: Zmarszczki mimiczne pod oczami- botoks czy kwas?

Wszystko zależy od wieku i skóry. Jeśli masz około 30 lat, warto robić takie pakiety: botoks (raz na rok), mezoterapia i peelingi. Mi tak poradziła pani doktor z xxx, robię tak od dwóch lat i wyglądam wciąż tak samo (jeśli chodzi o zmarszczki :P).

Edytowane przez Trzepotka
Czas edycji: 2016-06-22 o 22:30 Powód: Reklama.
ula0009 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-05-03, 08:25   #20
dziubas3105
Zadomowienie
 
Avatar dziubas3105
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 1 573
Dot.: Zmarszczki mimiczne pod oczami- botoks czy kwas?

Robiłam botoks (2 raz) na czoło i kurze łapki. Dodatkowo ciut uniosłam brwi i miałam mikro wstrzyknięcia pod oczy. Efekt super!!!!
dziubas3105 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-04, 12:27   #21
Izma56O
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-03
Wiadomości: 382
Dot.: Zmarszczki mimiczne pod oczami- botoks czy kwas?

oleje są moim zdaniem bardzo dobre. Przynajmniej na początek.
Izma56O jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-16, 11:17   #22
sobczyk
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-05
Wiadomości: 1
Dot.: Zmarszczki mimiczne pod oczami- botoks czy kwas?

ja pozbylam sie kurzych łapek, zmarszczek palacza i venus (na szyi) dzięki linerase. jest to całkowicie naturalny preparat, który podaje się podskórnie. ja wykonałam 4 zabiegi i jestem bardzo zadowolona, nie maiłam żadnych komplikacji, uczulenia, obrzęków mam teraz pięknie ujędrnioną skórę, nawilżoną i bez zmarszczek!
sobczyk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-20, 20:30   #23
zofiabednarek
Raczkowanie
 
Avatar zofiabednarek
 
Zarejestrowany: 2016-05
Wiadomości: 48
Dot.: Zmarszczki mimiczne pod oczami- botoks czy kwas?

Zacznijmy od tego ze kwas hialuronowy nie wchłania sie przez skóre za duża cząsteczka. Najlepsze rezultety po wstrzyknieciu bezpośrednio pod skórę oczywiście tylko taki medyczny wchodzi w grę ale to przed konsultacja z lekarzem medycyny estetycznej. Mi pani doktor bardzo bardzo fajnie przerowadzila taka terapie kwasem hialuronowym na twrzy i widzę super efekt !!
zofiabednarek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-24, 11:59   #24
apati16
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-04
Wiadomości: 8
Dot.: Zmarszczki mimiczne pod oczami- botoks czy kwas?

Cześć Dziewczyny, czy któraś z Was korzystała z zabiegów medycyny regeneracyjnej np. xxx? Podobno jest to metoda dla osób, które chcą odmłodzić pewne części ciała, z wykorzystaniem naturalnych metod - w tym przypadku osocza pacjenta. Wydaje mi się to bardzo ciekawe, ale chciałabym zobaczyć naocznie efekty. Czy ktoś korzystał o może ocenić?

Edytowane przez Trzepotka
Czas edycji: 2016-05-25 o 02:00 Powód: Link.
apati16 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-29, 19:51   #25
ula0009
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 13
Dot.: Zmarszczki mimiczne pod oczami- botoks czy kwas?

Na zmarszczki pod oczami i cienie dobra jest karboksyterapia. Sama robiłam i efekty są naprawdę świetne. Podobno endermologia jest też dobra, ale nie próbowałam. Najlepiej iść do dobrego lekarza, który będzie wiedział, co jest najlepsze dla danej osoby. Ja wiernie chodzę do xxx i wszystkim polecam. Znają się na rzeczy.

Edytowane przez Trzepotka
Czas edycji: 2016-06-22 o 22:30 Powód: Reklama.
ula0009 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-20, 14:13   #26
zofiabednarek
Raczkowanie
 
Avatar zofiabednarek
 
Zarejestrowany: 2016-05
Wiadomości: 48
Dot.: Zmarszczki mimiczne pod oczami- botoks czy kwas?

Karboksyterapia w przypadku zmarszczek chyba nie daje takich super efektów. Bardziej jeśli ktoś ma zasinienia pod oczami albo na cellutit.

O oczy powinnyśmy dbać szczególnie, ponieważ jest to delikatna i cienka skóra, jeśli już standardowa pielęgnacja nie pomaga to raczej trzeba iść krok wydaje mi się ze mazoterpia igłowa okolic oczu jest tu bardzo dobrym rozwiazaniem !
zofiabednarek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-20, 17:34   #27
201803071142
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 1 412
Dot.: Zmarszczki mimiczne pod oczami- botoks czy kwas?

Wróciłam właśnie z wizyty. Doktor stwierdził, że najłatwiej podać mikroilość botoksu pod samymi oczami. Dam znać za kilka dni jak wyszło. Nie policzył mi za niego w ogóle, bo stwierdził, że na taką ilość to nie ma ceny w cenniku. Pierwsze 2-3 tygodnie mogą mi lekko puchnąć powieki.
201803071142 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-24, 11:42   #28
zofiabednarek
Raczkowanie
 
Avatar zofiabednarek
 
Zarejestrowany: 2016-05
Wiadomości: 48
Dot.: Zmarszczki mimiczne pod oczami- botoks czy kwas?

No czasami tak wychodzi że podczas wizyty kontrolnej lekarz jeszczcze podaje odrobinę. Ja raczej wychodzę z założenia że wolę mniej niż za dużo i tak mi wałśnie Pani doktor tłumaczyła jak robiłam kwas hialuronowy ) W sumie to nawet poźniej nic nie dostrzykiwałyśmy bo efekt był fajny i bardzo naturalny !!
zofiabednarek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-24, 20:46   #29
201803071142
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 1 412
Dot.: Zmarszczki mimiczne pod oczami- botoks czy kwas?

5 dni i zero efektu ostrzykniecia pod samym okiem
201803071142 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-29, 12:12   #30
zofiabednarek
Raczkowanie
 
Avatar zofiabednarek
 
Zarejestrowany: 2016-05
Wiadomości: 48
Dot.: Zmarszczki mimiczne pod oczami- botoks czy kwas?

Widocznie trzeba jescze poczekać albo zbyt mała dawka
Ja jednak pod oczami bardziej stawiałabym na odżywianie. Czyli kwas hialuronowy albo mezoterapia. zatsnów się nad tym bo to zą zmarszczki nam sie spłyco nie wpłynie na poprawe jakości skóry !

A mezoterpaia daje jej troche kopa ;D Ja np przez długi czas nie miałam efekty zasinien pod oczami )
zofiabednarek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Medycyna estetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-09-14 09:49:55


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:25.