Body Jet i inne mniej inwazyjne metody powiększania piersi - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Chirurgia plastyczna

Notka

Chirurgia plastyczna Interesujesz się chirurgią plastyczną? Poddałaś się zabiegowi lub go rozważasz? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, zadaj pytanie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-01-13, 17:07   #31
Tygrrysica
Raczkowanie
 
Avatar Tygrrysica
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Gran Canaria
Wiadomości: 86
Dot.: powiekszanie piersi McGhan czy Eurosilicone ??wazne

aj i jeszcze plecy mnie tak bola co mozna na to poradzic ? pozdrowienia
ps.a jakich masci wy dziewczyny uzywacie ? buziolki
mialam usuwana tez brodawke kolo sutka dosyc spora teraz zostala taka mala kreseczka ale zeby ladnie sie zabliznilo ta masc "Iruxol neo" wystarczy ? czy uzywacie czegos jeszcze na blizny ?
Tygrrysica jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-13, 17:14   #32
Tygrrysica
Raczkowanie
 
Avatar Tygrrysica
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Gran Canaria
Wiadomości: 86
Dot.: powiekszanie piersi McGhan czy Eurosilicone ??wazne

kurde ale bola jak sie je dotyka jak mi je pokazal jak masowac to boli i robil to duzo mocniej ja tak nie potrafie a narzeczony boi sie ze go zbije jak mi pomasuje tak jak ma i co tu zrobic ..

narazie probuje pomalutku zobaczymy moze sie odwaze bardziej mocniej ale teraz jeszcze chyba nie
lubie upiekszac cialo to piekne prawda tylko czasem boli ehh i Twoj podpis dokladnie ukazuje to co ja tez mysle o kobiecie
"Kobieta nie slowami mowi prawde ..lecz cialem "... jest idealny
Tygrrysica jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-13, 17:27   #33
Tygrrysica
Raczkowanie
 
Avatar Tygrrysica
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Gran Canaria
Wiadomości: 86
Dot.: powiekszanie piersi McGhan czy Eurosilicone ??wazne

ale zeby pieknie wygladac trzeba sie tez troszke nameczyc bo nie sztuka sie doprowadzic do otylosci i tych wszystkich innych dolegliwosci lecz sztuka jest pozostac piekna i robic wszystko co sie da by pozostac nia jak najdluzej ,na piersi czekalam cale zycie czy urosna czy nie jak doszlam do wniosku ze juz nie urosna powiedzialam sobie no to teraz trzeba im pomoc urosnac fakt bolaca droga ale nie wszystko latwo przychodzi w zyciu niestety :/coz zrobic :/ teraz tylko przetrwac ten najgorszy okres,latwiej mi jak pisze do was naprawde no i latwiej gdy narzeczony jest przy mnie a teraz jest w pracy na niego jeszcze musze troszke poczekac ,pozdrowionka
Tygrrysica jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-13, 17:29   #34
Tygrrysica
Raczkowanie
 
Avatar Tygrrysica
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Gran Canaria
Wiadomości: 86
Dot.: powiekszanie piersi McGhan czy Eurosilicone ??wazne

ale zeby pieknie wygladac trzeba sie tez troszke nameczyc bo nie sztuka sie doprowadzic do otylosci i tych wszystkich innych dolegliwosci lecz sztuka jest pozostac piekna i robic wszystko co sie da by pozostac nia jak najdluzej ,na piersi czekalam cale zycie czy urosna czy nie jak doszlam do wniosku ze juz nie urosna powiedzialam sobie no to teraz trzeba im pomoc urosnac fakt bolaca droga ale nie wszystko latwo przychodzi w zyciu niestety :/coz zrobic :/ teraz tylko przetrwac ten najgorszy okres,latwiej mi jak pisze do was naprawde no i latwiej gdy narzeczony jest przy mnie a teraz jest w pracy na niego jeszcze musze troszke poczekac ,pozdrowionka
Tygrrysica jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-14, 00:10   #35
filipina
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 7
Dot.: powiekszanie piersi McGhan czy Eurosilicone ??wazne

Cześć dziewczyny.
Jestem pewna co do powiększenia swoich cycuszków [małe B czasami duże A]. Na razie karmie trzy miesięcznego malca i musze poczekać jeszcze przynajmniej 9 miesięcy. Przeglądałam rożne wątki na forum ale nie znalazłam interesujących mnie odpowiedzi, wiec zapytam: i może któraś mnie pokieruje. Będę chciała sobie zrobić duże C bądź małe D, ale nie chce żeby moje cycuszki były na maksa sterczące i napompowane. Myślę o implancie pod mięsień z cieciem pod pacha. Powiększenie zależy od indywidualnych cech budowy ilości skory itd. Pytanie jest następujące: Może dobrze by było teraz karmiąc pochodzić bez stanika żeby mi się ta skora wyciągnęła, skoro natychmiast po zakończeniu karmienia chce iść na zabieg? Dodam tylko ze nie robią mi się rozstępy. Chce to pytanie skierowac do dr Piotr Skupina, ale gubię sie troche w tych wątkach.

Pozdrawiam i czekam na jakieś sugestie
filipina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-14, 16:46   #36
Katia25
Wtajemniczenie
 
Avatar Katia25
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Dublin
Wiadomości: 2 640
Dot.: powiekszanie piersi McGhan czy Eurosilicone ??wazne

TYGRRYSICZKO gratuluje!!!!!!i zycze jak naj mniej bolu i zadowolenia z nowych piersi
BUZIAKI!!!!!!!
__________________
Katia25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-14, 21:05   #37
kasiunia2007
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 4
GG do kasiunia2007
Dot.: powiekszanie piersi McGhan czy Eurosilicone ??wazne

Tygrrysica ja tez Ci bardzo gratuluje, jak tak czytam te watki to juz nie moge sie doczekac kiedy bedzie moja kolej i nic sie nie martw wszystko bedzie dobrze ) pozdrowienia
kasiunia2007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-01-15, 09:37   #38
fatal21
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 2 729
Dot.: powiekszanie piersi McGhan czy Eurosilicone ??wazne

doradzcie mi prosze jakich implantów uzyc???anatomicznych czy okragłych?mam 7 dni na podjecie decyzji!!!lekarz dopasował mi okragłe 325 cc a anatomiczne 330cc!!!zawsze chciałam miec pełne okragłe piersi wiec chyba okragłe zastosuje?mam bardzo mały biust 75a zero obwisłosci wiec...
fatal21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-15, 11:06   #39
Ayeme
Raczkowanie
 
Avatar Ayeme
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 104
Send a message via Skype™ to Ayeme
Dot.: powiekszanie piersi McGhan czy Eurosilicone ??wazne

Cytat:
Napisane przez fatal21 Pokaż wiadomość
doradzcie mi prosze jakich implantów uzyc???anatomicznych czy okragłych?mam 7 dni na podjecie decyzji!!!lekarz dopasował mi okragłe 325 cc a anatomiczne 330cc!!!zawsze chciałam miec pełne okragłe piersi wiec chyba okragłe zastosuje?mam bardzo mały biust 75a zero obwisłosci wiec...
Witaj, ja mam anatomy (19.XII) i jestem bardzo zadowolona z naturalnego ich kształtu Są bardzo kształtne.
Ja też miałam jędrny ale malusi biust, na anatomy zdecydowałam sie ponieważ nie wygladają na sztuczne, pięknie się zarysowują u góry klatki piersiowej.
Nie ma tego szoku płasko a później bimbałki.
jednak każdy ma swoje preferencje.
Uwazam ze szczupłe kobiety o wyjściowym A/małym B anatomy pasują najbardziej

Otulanki
__________________
"Kobieta nie słowami mówi prawdę, lecz ciałem..."

"Kobieta jest najbardziej zmysłowa, kiedy akceptuje siebie taką, jaka jest."
Ayeme jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-15, 11:25   #40
Akwarela
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-12
Wiadomości: 70
Red face Dot.: powiekszanie piersi McGhan czy Eurosilicone ??wazne

Nie sledze watku os samego poczatku, wiec nie wiem czy ktos wspomnial o swietnej stronce na temat operacjach plastycznych i forum na http://www.beautyw polsce.comZnajdziesz tam wiele pomocnych dziewczyn, ktore rozwieja twe watpliwosci
Akwarela jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-15, 15:00   #41
Tygrrysica
Raczkowanie
 
Avatar Tygrrysica
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Gran Canaria
Wiadomości: 86
Dot.: powiekszanie piersi McGhan czy Eurosilicone ??wazne

Cytat:
Napisane przez fatal21 Pokaż wiadomość
doradzcie mi prosze jakich implantów uzyc???anatomicznych czy okragłych?mam 7 dni na podjecie decyzji!!!lekarz dopasował mi okragłe 325 cc a anatomiczne 330cc!!!zawsze chciałam miec pełne okragłe piersi wiec chyba okragłe zastosuje?mam bardzo mały biust 75a zero obwisłosci wiec...
to zalezy tylko od ciebie duzej roznicy nie ma okragle sa po prostu badziej okragle i ksztaltne ja tez dlugo myslalam i widzialam efekty n zywo po kilku latach jedno po 8 jedne po 4 i nawet po 14 i wygladaja naprawde pieknie i naturalnie chyba ze sie ma naprawde maly biust to jak mowi Ayeme mysle ze jak ktos ma badzo maly to moze anatomy wygladaja bardziej naturalnie no bo przeciez w sumie to anatomiczny ksztalt znowu ja zawsze marzylam sobie o okraglych ksztaltnych piersiach mam od piatku i wygladaja super nie liczac swiezych ran i bolu pozdrawiam i zycze trafnego wyboru dla siebie ps nie myslalas zeby wziasc troszke wieksze ? np 375 bo one pozniej jeszcze troszke zmaleja pozdrawiam
Tygrrysica jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-01-15, 16:00   #42
Tygrrysica
Raczkowanie
 
Avatar Tygrrysica
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Gran Canaria
Wiadomości: 86
Dot.: powiekszanie piersi McGhan czy Eurosilicone ??wazne

i te sa ladne i te a dezyzja nalezy do Ciebie
Tygrrysica jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-15, 16:25   #43
fatal21
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 2 729
Dot.: powiekszanie piersi McGhan czy Eurosilicone ??wazne

Dzieki za rady ale nadal nie wiem słyszałam ze anatomiczne sie przesuwaja i dlatego sie boje!!!ja chciałam miec zawsze taki biust aby miec co pokazac w bluzce w bikini a boje sie ze anatomiczne beda zbyt "spłaszczone"na górze!!!hmm wieksze?lekarz jakos mierzył i powiedział ze mam szeroki rozstaw i jak bede miała wieksze wkladki to beda "widoczne"poza klatka piersiowa!!!mam taki dylemat ze umowiłam sie na ponowna konsultacje za tydzien i wtedy wszystko sie rozstrzygnie
fatal21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-15, 17:21   #44
Tygrrysica
Raczkowanie
 
Avatar Tygrrysica
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Gran Canaria
Wiadomości: 86
Dot.: powiekszanie piersi McGhan czy Eurosilicone ??wazne

Cytat:
Napisane przez fatal21 Pokaż wiadomość
Dzieki za rady ale nadal nie wiem słyszałam ze anatomiczne sie przesuwaja i dlatego sie boje!!!ja chciałam miec zawsze taki biust aby miec co pokazac w bluzce w bikini a boje sie ze anatomiczne beda zbyt "spłaszczone"na górze!!!hmm wieksze?lekarz jakos mierzył i powiedział ze mam szeroki rozstaw i jak bede miała wieksze wkladki to beda "widoczne"poza klatka piersiowa!!!mam taki dylemat ze umowiłam sie na ponowna konsultacje za tydzien i wtedy wszystko sie rozstrzygnie
masz zaufanie do tego lekarza wiesz ze jest dobry to zdaj sie na jego propozycje rozmiaru co do wkladek to te sa ladne i te ale tak jak pisalam tez wczesniej ja wybralam okragle i chirurg mi tez tak doradzil powiedzialam podobnie jak Ty ze chce miec super efekt w bikini nie chce by byly wielkie nienaturalne balony ani male sterczace baloniki chce by byly seksi i mialy fajny ksztalt nie chce nosic juz wiecej powiekszajacych stanikow i chce by bluzeczki wygladaly ponetnie i ladnie by u gory cycuszki byly zaokraglone ale zeby tez to nie rzucalo az tak sie w oczy ze po prostu chce miec naprawde ladne cyceod razu powiedzial wkladki okragle moj narzeczony powiedzial tez ze jakchce juz robic to porzadne i ze okragle no i wybralam
Tygrrysica jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-15, 17:51   #45
Ayeme
Raczkowanie
 
Avatar Ayeme
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 104
Send a message via Skype™ to Ayeme
Thumbs up Dot.: powiekszanie piersi McGhan czy Eurosilicone ??wazne

Cytat:
Napisane przez fatal21 Pokaż wiadomość
Dzieki za rady ale nadal nie wiem słyszałam ze anatomiczne sie przesuwaja i dlatego sie boje!!!ja chciałam miec zawsze taki biust aby miec co pokazac w bluzce w bikini a boje sie ze anatomiczne beda zbyt "spłaszczone"na górze!!!hmm wieksze?lekarz jakos mierzył i powiedział ze mam szeroki rozstaw i jak bede miała wieksze wkladki to beda "widoczne"poza klatka piersiowa!!!mam taki dylemat ze umowiłam sie na ponowna konsultacje za tydzien i wtedy wszystko sie rozstrzygnie
W anatomach jest 240 kształtów i trzy profile, niskie średni i wysoki wiec wybór kształtu jest ogromny.
Kobiety o wyjściowej miseczce C i wyżej świetnie wyglądają w okrągłych. Kobiety o wyjściowej A/B w anatomach.
Jeśli masz szerszy rozkład klatki piersiowej to też lepsze są anatomy, bo maja różne rozstawienia można dobrać tak by było dobrze, ogrągłe jak sama nazwa wzskazuje są okrągłe i tu pola do popisu juz nie ma.. Te z wysokim i średnim profilu sa mocno uwydatnione.
Ja tez mam szeroki rozstaw i klatkę atletyczną i ten sam był problem gdybym zrobiła tą pojemność którą mam w okrągłych miałabym je pod brodą... a tak sie pięknie układają.



Pozdrawiam i życzę dobrej decyzji
__________________
"Kobieta nie słowami mówi prawdę, lecz ciałem..."

"Kobieta jest najbardziej zmysłowa, kiedy akceptuje siebie taką, jaka jest."
Ayeme jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-15, 21:31   #46
fatal21
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 2 729
Dot.: powiekszanie piersi McGhan czy Eurosilicone ??wazne

a gdzie robiłas operacje?aha i co z przesuwaniem sie wkładek anatomicznych???
fatal21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-17, 13:04   #47
jesterka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 145
Dot.: powiekszanie piersi McGhan czy Eurosilicone ??wazne

Cytat:
Napisane przez Ayeme Pokaż wiadomość
W anatomach jest 240 kształtów i trzy profile, niskie średni i wysoki wiec wybór kształtu jest ogromny.
Kobiety o wyjściowej miseczce C i wyżej świetnie wyglądają w okrągłych. Kobiety o wyjściowej A/B w anatomach.
Jeśli masz szerszy rozkład klatki piersiowej to też lepsze są anatomy, bo maja różne rozstawienia można dobrać tak by było dobrze, ogrągłe jak sama nazwa wzskazuje są okrągłe i tu pola do popisu juz nie ma.. Te z wysokim i średnim profilu sa mocno uwydatnione.
Ja tez mam szeroki rozstaw i klatkę atletyczną i ten sam był problem gdybym zrobiła tą pojemność którą mam w okrągłych miałabym je pod brodą... a tak sie pięknie układają.



Pozdrawiam i życzę dobrej decyzji
hej
no ja to juz weteranka wsrod Was Za kilka dni minia 4 lata jak jestem po zabiegu.
W pelni sie zgadzam z Ayeme, ze kobiety z wyjsciowa miseczka C lub wieksza-lepeij wygladaja w okraglych-chyba jestem tego zywm przykladem. Mialam wyjciowe C teraz mam D ale piersi wygladaja tak naturalnie,ze ktos kto nie wie o mojej operacji -nie zorientuje sie
To logiczne,ze kobiety o wyjsciowej wiekszej piersi-chca podciagnac przez operacje-wiec lepiej okragla wkladka, a jak piers jest mala to naturalniej wyglada anatomiczna.
Nie chce byc postrzegana za sztuczna lale ale ta operacja odmieniala cale moje zycie.....nagle kompleksy gdzis poznikaly a swiat stal sie jakis bardziej kolorowy
Jezeli macie jakis pytania do mnie chetnie odpowiem

pozdrawiam serdecznie
jesterka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-17, 13:07   #48
jesterka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 145
Dot.: powiekszanie piersi McGhan czy Eurosilicone ??wazne

Cytat:
Napisane przez fatal21 Pokaż wiadomość
a gdzie robiłas operacje?aha i co z przesuwaniem sie wkładek anatomicznych???

powiem,ze piersze slysze,zeby anatomy sie przesuwaly
Co do Twojego wybou wkladki to uwazam,ze lekarz operujacy wie najlepeij jaka wkladke i o jakiej wielkosci wlozyc. Osobiscie postawialbym na wiedze lekarska

pozdrawiam
jesterka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-17, 15:56   #49
Tygrrysica
Raczkowanie
 
Avatar Tygrrysica
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Gran Canaria
Wiadomości: 86
Dot.: powiekszanie piersi McGhan czy Eurosilicone ??wazne

Jesterka to mamy podobne silikonki pewnie tylko ze ja swiezo po operacji z kazdym dniem coraz bardziej mi sie podobaja a co dopiero po 4 latach chyba zwariuje heh pozdrowienia
ps. Fatal i co zdecydowalas ?? buziaki
Tygrrysica jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-01-17, 16:06   #50
Tygrrysica
Raczkowanie
 
Avatar Tygrrysica
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Gran Canaria
Wiadomości: 86
Dot.: powiekszanie piersi McGhan czy Eurosilicone ??wazne

Cytat:
Napisane przez filipina Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny.
Jestem pewna co do powiększenia swoich cycuszków [małe B czasami duże A]. Na razie karmie trzy miesięcznego malca i musze poczekać jeszcze przynajmniej 9 miesięcy. Przeglądałam rożne wątki na forum ale nie znalazłam interesujących mnie odpowiedzi, wiec zapytam: i może któraś mnie pokieruje. Będę chciała sobie zrobić duże C bądź małe D, ale nie chce żeby moje cycuszki były na maksa sterczące i napompowane. Myślę o implancie pod mięsień z cieciem pod pacha. Powiększenie zależy od indywidualnych cech budowy ilości skory itd. Pytanie jest następujące: Może dobrze by było teraz karmiąc pochodzić bez stanika żeby mi się ta skora wyciągnęła, skoro natychmiast po zakończeniu karmienia chce iść na zabieg? Dodam tylko ze nie robią mi się rozstępy. Chce to pytanie skierowac do dr Piotr Skupina, ale gubię sie troche w tych wątkach.

Pozdrawiam i czekam na jakieś sugestie
Filipina ja niewiem co doradzic w takiej sprawie bo nie mam dzidziusia ale znam jedna osobe ktora zrobila operacje po 2 latach jak przestala karmic i jest bardzo zadowolona, mowila tez ze dzidzius bardzo wyciaga i piersi zmieniaja sie nie sa juz takie jedrne i opadaja,chyba tu musialby doradzic dr.Skupin ale na moje odpowiedzi tu w tym watku tez nie odpowiedzial :/ pozdrawiam
Tygrrysica jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-17, 16:38   #51
fatal21
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 2 729
Dot.: powiekszanie piersi McGhan czy Eurosilicone ??wazne

Nie jeszcze nie zdecydowałam((mam kompletny metlik w głowie!!!Spełnie nie marzen tak blisko a tu taki dylemat!!!
fatal21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-17, 17:00   #52
Tygrrysica
Raczkowanie
 
Avatar Tygrrysica
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Gran Canaria
Wiadomości: 86
Dot.: powiekszanie piersi McGhan czy Eurosilicone ??wazne

Cytat:
Napisane przez fatal21 Pokaż wiadomość
Nie jeszcze nie zdecydowałam((mam kompletny metlik w głowie!!!Spełnie nie marzen tak blisko a tu taki dylemat!!!
ja tez mialam straszny dylemat w glowie i takie tzw"motylki w brzuchu "ze szok snily mi sie po nocach operacje ,piersi itd myslalam ze dostane na glowe z kazdym dniem mniej boli i bardziej moge cieszyc oczy nowymi nabytkami
Fatal21 mysle ze dziewczyny wyzej maja racje ze jak masz naprawde male piersi to moze lepiej anatomy widzisz Ayeme ma anatomy miala wyjsciowke taka jak Ty i jest bardzo zadowolona (zreszta na fotce widac ze ladniutkie a co mowi na to Twoj chirurg ?wiesz bo to on Cie widzi i wie lepiej my tu mozemy tez mowic na naszym przykladzie ale my nie jestesmy chirurgami
musisz wybrac takie ktore najbardziej do Ciebie beda pasowaly do ciala ,charakteru Twoich wyobrazen i marzen pozdrawiam
Tygrrysica jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-17, 18:11   #53
fatal21
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 2 729
Dot.: powiekszanie piersi McGhan czy Eurosilicone ??wazne

Moj Chirurg odmowił doradzania mi gdyż nie chce czegokolwiek mi sugerowac powiedział mi tylko z punktu "męskiego widzenia"a nie lekarskiego ze On woli patrzec na anatomiczne kształty a nie okragłe ale to jest kwestia gustu!!!zdecydowałabym sie na te anatomiczne ale boje sie tego przekrecenia z moim szczesciem to je bede miała do góry nogami((na 1 konsultacji byłam sama teraz na 2 ide z psiapsiolka i siostra parwdopodobnie wiec moze one jakos mnie wespra!!!Dzieki wszystkim za słowa otuchy!!!
fatal21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-17, 18:42   #54
jesterka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 145
Dot.: powiekszanie piersi McGhan czy Eurosilicone ??wazne

Cytat:
Napisane przez fatal21 Pokaż wiadomość
Moj Chirurg odmowił doradzania mi gdyż nie chce czegokolwiek mi sugerowac powiedział mi tylko z punktu "męskiego widzenia"a nie lekarskiego ze On woli patrzec na anatomiczne kształty a nie okragłe ale to jest kwestia gustu!!!zdecydowałabym sie na te anatomiczne ale boje sie tego przekrecenia z moim szczesciem to je bede miała do góry nogami((na 1 konsultacji byłam sama teraz na 2 ide z psiapsiolka i siostra parwdopodobnie wiec moze one jakos mnie wespra!!!Dzieki wszystkim za słowa otuchy!!!

a kto Tobie to powedzal,ze anatomy moga sie przekrecic???
Kurcze, nie znam sie na tym ale nigdy nie slyszalam o czyms takim a naczytalam sie dosc duzo a poza tym moje 4 kolezanki maja anatomiczne i nic im sie nie dzieje. Pamietaj to powazna decyzja i to Ty musisz ja podjac a zabiaranie kolezanek, przyjaciolek i kogo tam jeszcze.. moze pomoc ale moze tez spowodowac jeszcze wiekszy metlik w Twojej glowie.
jesterka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-18, 16:18   #55
Ayeme
Raczkowanie
 
Avatar Ayeme
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 104
Send a message via Skype™ to Ayeme
Dot.: powiekszanie piersi McGhan czy Eurosilicone ??wazne

Cytat:
Napisane przez filipina Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny.
Jestem pewna co do powiększenia swoich cycuszków [małe B czasami duże A]. Na razie karmie trzy miesięcznego malca i musze poczekać jeszcze przynajmniej 9 miesięcy. Przeglądałam rożne wątki na forum ale nie znalazłam interesujących mnie odpowiedzi, wiec zapytam: i może któraś mnie pokieruje. Będę chciała sobie zrobić duże C bądź małe D, ale nie chce żeby moje cycuszki były na maksa sterczące i napompowane. Myślę o implancie pod mięsień z cieciem pod pacha. Powiększenie zależy od indywidualnych cech budowy ilości skory itd. Pytanie jest następujące: Może dobrze by było teraz karmiąc pochodzić bez stanika żeby mi się ta skora wyciągnęła, skoro natychmiast po zakończeniu karmienia chce iść na zabieg? Dodam tylko ze nie robią mi się rozstępy. Chce to pytanie skierowac do dr Piotr Skupina, ale gubię sie troche w tych wątkach.

Pozdrawiam i czekam na jakieś sugestie
Samo karmienie wystarczy by pierś znalazła miejsce na implant NIE TRZEBA TEJ PIERSI ROZCIAGAć
MOje wyjściowe B po karmieniu miska A/B teraz 70 D
Zdjęcie masz w profilu.
Polecam jednak cięcie pod mięśniem lepszy dostęp i bezpieczniejszy pod kątem ułozenia implantu

Pozdrawiam
__________________
"Kobieta nie słowami mówi prawdę, lecz ciałem..."

"Kobieta jest najbardziej zmysłowa, kiedy akceptuje siebie taką, jaka jest."
Ayeme jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-18, 16:30   #56
Ayeme
Raczkowanie
 
Avatar Ayeme
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 104
Send a message via Skype™ to Ayeme
Wink Dot.: powiekszanie piersi McGhan czy Eurosilicone ??wazne

Cytat:
Napisane przez jesterka Pokaż wiadomość
a kto Tobie to powedzal,ze anatomy moga sie przekrecic???
Kurcze, nie znam sie na tym ale nigdy nie slyszalam o czyms takim a naczytalam sie dosc duzo a poza tym moje 4 kolezanki maja anatomiczne i nic im sie nie dzieje. Pamietaj to powazna decyzja i to Ty musisz ja podjac a zabiaranie kolezanek, przyjaciolek i kogo tam jeszcze.. moze pomoc ale moze tez spowodowac jeszcze wiekszy metlik w Twojej glowie.
Kochane Kobietki, przekręcenie się implantu jest możliwe przy wypadku i silny uderzeniu w pierś i stąd ta panika właściwie o nic.
Czytałam kiedyś wątek na jednym z forum jak kobieta opisywała że poduszka powietrzna/uderzenie spowodowało obrócenie implantu.
Później dwie kobiety opisały "źle wykonany zabieg" gdzie w jednym lekarz źle dobrał rozmiar implantu do wyjściowego, dużego rozmiaru piersi, a drugim wyciął za dużo miejsca przy drugim zabiegu tego rodzaju na danej pacjentce.
I stąd sie wzieła opinia o przekręcaniu implantu.

Każdy wypadek niezależnie od rodzaju posiadanej wkładki może sie okazać nieciekawy w skutkach, obrócenie bądź pęknięcie powłoki implantu.

Powtarzana od forum do forum i ostro poprzekręcana historia dała Nam nowy obraz zagrożenia anatomicznego implantu.
Dużo kobiet swoją drogą decydowało się na okrągłe z powodu niższej ceny i bardzo im odpowiadał rozprzestrzenianie takiego mitu w swoich celach

Więc to tyle w tym temacie. Koniec plotkom
__________________
"Kobieta nie słowami mówi prawdę, lecz ciałem..."

"Kobieta jest najbardziej zmysłowa, kiedy akceptuje siebie taką, jaka jest."
Ayeme jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-18, 17:08   #57
Tygrrysica
Raczkowanie
 
Avatar Tygrrysica
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Gran Canaria
Wiadomości: 86
Dot.: powiekszanie piersi McGhan czy Eurosilicone ??wazne

hmm Tu na Kanarach ceny sa jednakowe anatomicznych i okrągłych wkładek roznica cenowa jest w wkladkach jezeli chodzi o firmy np. te co wymienilam na poczatku watku a co do przesuwania sie implantu to tez mysle ze to malo jest mozliwe jesli operacja jest dobrze wykonana przez dobrego fachowca a plotki sa i zawsze beda
ps.dzisiaj mialam sciagane bandaze i .... sa piekne !!! az nie chce mi sie wierzyc ze je mam, narzeczony tez zachwycony a tak byl przeciw na poczatku i coraz mniej boli to napewno byla jedna z najfajniejszych i najtrafniejszych decyzji w moim zyciu
Tygrrysica jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-18, 17:53   #58
Tygrrysica
Raczkowanie
 
Avatar Tygrrysica
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Gran Canaria
Wiadomości: 86
Dot.: powiekszanie piersi McGhan czy Eurosilicone ??wazne

a co do sposobow umieszczania implantow to tu jest to bardzo dokladnie opisane

http://www.wizaz.pl/images/jkurmanow/zabieg_pow_piersi/

pozdrawiam
Tygrrysica jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-18, 19:24   #59
Ayeme
Raczkowanie
 
Avatar Ayeme
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 104
Send a message via Skype™ to Ayeme
Dot.: powiekszanie piersi McGhan czy Eurosilicone ??wazne

a w Polsce różnica jeszcze jest i to doc spora bo ok.3000-4000 tysięcy
pozdrowionka
__________________
"Kobieta nie słowami mówi prawdę, lecz ciałem..."

"Kobieta jest najbardziej zmysłowa, kiedy akceptuje siebie taką, jaka jest."
Ayeme jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-18, 21:17   #60
Tygrrysica
Raczkowanie
 
Avatar Tygrrysica
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Gran Canaria
Wiadomości: 86
Dot.: powiekszanie piersi McGhan czy Eurosilicone ??wazne

dziwne ze tak jest bo w innych krajach tez liczy sie firma a nie ksztalt wkladki
no ale coz
mowi sie "co kraj to obyczaj "
pozdrowionka
Tygrrysica jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Chirurgia plastyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:20.