Kufry, kuferki domki Waszych kosmetyków - Strona 11 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Galeria makijażu - moje makijaże

Notka

Galeria makijażu - moje makijaże Galeria makijażu, to miejsce, gdzie możesz zaprezentować swój makijaż oraz wymienić się doświadczeniem i opinią. Pochwal się swoim makijażem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-12-06, 11:45   #301
mango
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 39
Dot.: Kufry, kuferki domki Waszych kosmetyków

dlatego ja noszę kufer po schodach na ramieniu na pasku, to dużo wygodniejsze
mango jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-06, 15:07   #302
madzia.a
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 8 198
Dot.: Kufry, kuferki domki Waszych kosmetyków

mój kufer z zawartością wązy ponad 4,5 kg, a ja nie mogę dźwigać nic powyżej 1.5 kg
Muszę coś wymyślić, bo przenoszenie go nie wchodzi w gre...
madzia.a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-13, 23:42   #303
gioseppe
Zakorzenienie
 
Avatar gioseppe
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 150
Dot.: Kufry, kuferki domki Waszych kosmetyków

no to moj kufer-walizka inglota poszedl do reklamacji... zaczelo odpadac dno srodkowej czesci kufra.
mam nadzieje, ze szybko zalatwia sprawe.. jak nie to bede nosic kosmetyki w siatkach tesc.
__________________
wizaż https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=596642 Profesjonalny Make-up | Nauka makijażu | Makijaż Ślubny | Analiza kolorystyczna 12 typów urody | Metamorfozy

gioseppe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-15, 16:22   #304
Chloestic
Zakorzenienie
 
Avatar Chloestic
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 9 794
Dot.: Kufry, kuferki domki Waszych kosmetyków

to moj kuferek, zdjecie zrobione pol roku temu, teraz jest tak zapelniony, ze bede musiala pomyslec nad wiekszym

moje paletki UD juz sie nie mieszcza i na razie mieszkaja sobie na półce

Cytat:
Napisane przez madzia.a Pokaż wiadomość
mój kufer z zawartością wązy ponad 4,5 kg, a ja nie mogę dźwigać nic powyżej 1.5 kg
Muszę coś wymyślić, bo przenoszenie go nie wchodzi w gre...
moj kuferek ma rączke, mozna go ciagnac jak walizke, tez nie jestem w stanie tego udzwignac, jak jest wypelniony, to kosmetyki nie sa rozrzucone po jakiejs podrózy

Edytowane przez Chloestic
Czas edycji: 2011-01-15 o 16:24
Chloestic jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-15, 20:52   #305
gioseppe
Zakorzenienie
 
Avatar gioseppe
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 150
Dot.: Kufry, kuferki domki Waszych kosmetyków

piekne wyposazenie
__________________
wizaż https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=596642 Profesjonalny Make-up | Nauka makijażu | Makijaż Ślubny | Analiza kolorystyczna 12 typów urody | Metamorfozy

gioseppe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-16, 01:13   #306
ewciaa82
Zakorzenienie
 
Avatar ewciaa82
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Wroclaw
Wiadomości: 6 508
Dot.: Kufry, kuferki domki Waszych kosmetyków

Cytat:
Napisane przez Chloestic Pokaż wiadomość
to moj kuferek, zdjecie zrobione pol roku temu, teraz jest tak zapelniony, ze bede musiala pomyslec nad wiekszym

moje paletki UD juz sie nie mieszcza i na razie mieszkaja sobie na półce



moj kuferek ma rączke, mozna go ciagnac jak walizke, tez nie jestem w stanie tego udzwignac, jak jest wypelniony, to kosmetyki nie sa rozrzucone po jakiejs podrózy
Mozna wiedziec co to za kufer i skad go masz?Poluje wlasnie na duzy profesjonalny kufer na kolkach
ewciaa82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-16, 01:30   #307
Chloestic
Zakorzenienie
 
Avatar Chloestic
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 9 794
Dot.: Kufry, kuferki domki Waszych kosmetyków

Cytat:
Napisane przez gioseppe Pokaż wiadomość
piekne wyposazenie

dziekuje


ewciu, to kufer marki Sibel, kupilam go w Poznaniu w hurtowni, mysle, ze w jakims internetowym sklepiej mozna go znalezc, jest bardzo fajny
Chloestic jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-01-17, 11:48   #308
Shpeelka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 37
Dot.: Kufry, kuferki domki Waszych kosmetyków

Chloestic, właśnie miałam napisać, jakie cudo dostałam, i dokładnie ten sam kufer co Ty . Pełna profeska. Skórzana oprawa a środek mozna wyjąć i włożyć sobie jakieś rzeczy na podróż, gdy potrzeba. Kuferek ma kółka i można go ciągnąć jak walizkę. Jestem zachwycona. Jak Tobie się sprawuje?

Ten kufer nie jest super duży, myślę, że byłoby ekstra gdyby jeszcze po bokach miał kieszenie. Ale póki co jestem bardzo zadowolona. Ja kupiłam go stąd:
http://folaroni.com/sklep/kufry/456-...osmetykow.html
Dodatkowo zakupiałm etui na pędzle. Też skórzane. jak dla mnie rewelacja, złaszcza, że cena przystępna a w porównaniu z tym z Maca to jest o niebo lepsze.

Wprzyszłości jak się asortyment powiększy planuję zakup takiego cuda:
http://www.lenartowicz.de/1103.jpg

Można zamienić część szafek na głębsze. Koszt ok 1400 zł.

Edytowane przez Shpeelka
Czas edycji: 2011-01-17 o 11:54
Shpeelka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-17, 11:53   #309
gioseppe
Zakorzenienie
 
Avatar gioseppe
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 150
Dot.: Kufry, kuferki domki Waszych kosmetyków

Cytat:
Napisane przez Shpeelka Pokaż wiadomość
Chloestic, właśnie miałam napisać, jakie cudo dostałam, i dokładnie ten sam kufer co Ty . Pełna profeska. Skórzana oprawa a środek mozna wyjąć i włożyć sobie jakieś rzeczy na podróż, gdy potrzeba. Kuferek ma kółka i można go ciągnąć jak walizkę. Jestem zachwycona. Jak Tobie się sprawuje?

Wprzyszłości jak się asortyment powiększy planuję zakup takiego cuda:
http://www.lenartowicz.de/1103.jpg

Można zamienić część szafek na głębsze. Koszt ok 1400 zł.
o faaajny , ciekawa jestem jakiej glebokosci sa te szufladki, czy sa praktyczne, i czy sie nie wysuwaja same czy maja blokady
a ten sibel jakiej jest wysokosci?
cos czuje, ze bede musiala znalec zamiennik dla walizki na kolkach inglota...
__________________
wizaż https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=596642 Profesjonalny Make-up | Nauka makijażu | Makijaż Ślubny | Analiza kolorystyczna 12 typów urody | Metamorfozy

gioseppe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-17, 12:15   #310
Shpeelka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 37
Dot.: Kufry, kuferki domki Waszych kosmetyków

Cytat:
Napisane przez gioseppe Pokaż wiadomość
o faaajny , ciekawa jestem jakiej glebokosci sa te szufladki, czy sa praktyczne, i czy sie nie wysuwaja same czy maja blokady
a ten sibel jakiej jest wysokosci?
cos czuje, ze bede musiala znalec zamiennik dla walizki na kolkach inglota...
Można tam zadzwonić. To jest szkoła Lenartowicz. Wygląda solidnie, no ale kufer z Kryolanu też na zdjęciu robił furrorę a się w praktyce okazało, że się psuje zwyczajnie i duzo zwrotów jest, więc też sobie go odpuściłam. Ważne jest z czego kufer jest zrobiony. Najlepiej pojechać i sprawdzić.

Sibel ma podane wmiary na stronie. Sprawdź. Mnie się gdzieś miara zapodziała. Z Inglota tak sam jak z Kryolanu ludzie odradzają kupować.
Shpeelka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-17, 13:10   #311
gioseppe
Zakorzenienie
 
Avatar gioseppe
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 150
Dot.: Kufry, kuferki domki Waszych kosmetyków

Cytat:
Napisane przez Shpeelka Pokaż wiadomość
Można tam zadzwonić. To jest szkoła Lenartowicz. Wygląda solidnie, no ale kufer z Kryolanu też na zdjęciu robił furrorę a się w praktyce okazało, że się psuje zwyczajnie i duzo zwrotów jest, więc też sobie go odpuściłam. Ważne jest z czego kufer jest zrobiony. Najlepiej pojechać i sprawdzić.

Sibel ma podane wmiary na stronie. Sprawdź. Mnie się gdzieś miara zapodziała. Z Inglota tak sam jak z Kryolanu ludzie odradzają kupować.
ja wiem, ze nawet jesli zwroca mi kase to kupie ponownie kufer z inglota, po prostu co jakis czas bede wymieniac, trudno. nie stac mnie na kufer ponad za 1000
__________________
wizaż https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=596642 Profesjonalny Make-up | Nauka makijażu | Makijaż Ślubny | Analiza kolorystyczna 12 typów urody | Metamorfozy

gioseppe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-01-17, 18:04   #312
Chloestic
Zakorzenienie
 
Avatar Chloestic
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 9 794
Dot.: Kufry, kuferki domki Waszych kosmetyków

Cytat:
Napisane przez Shpeelka Pokaż wiadomość
Chloestic, właśnie miałam napisać, jakie cudo dostałam, i dokładnie ten sam kufer co Ty . Pełna profeska. Skórzana oprawa a środek mozna wyjąć i włożyć sobie jakieś rzeczy na podróż, gdy potrzeba. Kuferek ma kółka i można go ciągnąć jak walizkę. Jestem zachwycona. Jak Tobie się sprawuje?
.
Mi sie rewelacyjnie sprawuje, tylko juz za maly sie zrobil i bede musiala kupic wiekszy

Musze Cie jednak zmartwic, ze bardzo przeplacilas. Konczylam szkole Folaron, tam widzialam kuferek wlasnie w takiej cenie. Sprowadzaja je z hurtowni, pewnie do ktorej ja pojechalam i kupilam kuferek za 275 zl (byl akurat w promocji), bez promocji kosztuje lekko ponad 300 zl.

http://www.eurokos.pl/


Etui rowniez mam, takie z paseczkiem, jest bardzo fajne. W ogole korzystam w duzej mierze z kosmetykow Make Up Atelier. Bardzo fajny jest ten plyn do mycia pedzelkow

Edytowane przez Chloestic
Czas edycji: 2011-01-17 o 18:06
Chloestic jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-18, 09:22   #313
madzia.a
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 8 198
Dot.: Kufry, kuferki domki Waszych kosmetyków

dziewczyny, czy wy się zawodow zajmujecie kosmetyką, czy te kuferki na kółkach są dla waszego domowego użycia?
madzia.a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-18, 12:24   #314
Chloestic
Zakorzenienie
 
Avatar Chloestic
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 9 794
Dot.: Kufry, kuferki domki Waszych kosmetyków

ja z zawodu jestem akustykiem, pracuje jako stewardessa, ale po kilku latach pracy, czas zrealizowac marzenia i skonczyc z lataniem dlatego skonczylam w grudniu szkole wizazu i stylizacji, chce sie temu oddac w 100%


taki kuferek na kólkach to bardzo przydatna sprawa, jesli jezdzi sie po innych ludziach
Chloestic jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-18, 15:10   #315
gioseppe
Zakorzenienie
 
Avatar gioseppe
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 150
Dot.: Kufry, kuferki domki Waszych kosmetyków

Cytat:
Napisane przez madzia.a Pokaż wiadomość
dziewczyny, czy wy się zawodow zajmujecie kosmetyką, czy te kuferki na kółkach są dla waszego domowego użycia?
hobbistycznie-zawodowo
__________________
wizaż https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=596642 Profesjonalny Make-up | Nauka makijażu | Makijaż Ślubny | Analiza kolorystyczna 12 typów urody | Metamorfozy

gioseppe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-18, 16:47   #316
Shpeelka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 37
Dot.: Kufry, kuferki domki Waszych kosmetyków

Ja zawodowo i podobnie jak Chloestic rzuciłam niedawno robotę biurową na rzecz makijaży i ciuchów
Jestem stylistką i wizażystką i z wykształcenia i z pasji

Tym, że przepłaciłam za kuferek się nie martwię. Szukałam czegoś za dokładnie tę kwotę

Edytowane przez Shpeelka
Czas edycji: 2011-01-18 o 16:48
Shpeelka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-18, 20:26   #317
Yola
Wtajemniczenie
 
Avatar Yola
 
Zarejestrowany: 2001-12
Wiadomości: 2 893
GG do Yola
Dot.: Kufry, kuferki domki Waszych kosmetyków

Cytat:
Napisane przez Chloestic Pokaż wiadomość
to moj kuferek, zdjecie zrobione pol roku temu, teraz jest tak zapelniony, ze bede musiala pomyslec nad wiekszym

moje paletki UD juz sie nie mieszcza i na razie mieszkaja sobie na półce



moj kuferek ma rączke, mozna go ciagnac jak walizke, tez nie jestem w stanie tego udzwignac, jak jest wypelniony, to kosmetyki nie sa rozrzucone po jakiejs podrózy
Chloestic, cudowny masz ten kuferek

Ale ja tam wypatrzyłam coś innego.. masę skarbów MAP!!
Czy mogę Cię zaprosić do tego wątku? KLIK
Pokazałabyś pomadki...
__________________

Yola jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-19, 02:15   #318
Chloestic
Zakorzenienie
 
Avatar Chloestic
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 9 794
Dot.: Kufry, kuferki domki Waszych kosmetyków

Cytat:
Napisane przez Shpeelka Pokaż wiadomość
Ja zawodowo i podobnie jak Chloestic rzuciłam niedawno robotę biurową na rzecz makijaży i ciuchów
Jestem stylistką i wizażystką i z wykształcenia i z pasji

Tym, że przepłaciłam za kuferek się nie martwię. Szukałam czegoś za dokładnie tę kwotę
I jak Ci idzie? Zadowolona jestes? Ja mam nadzieje, ze do lata na tyle sie rozkrece, ze bede mogla rzucić latanie

Wazne, ze kuferek odpowiada

Cytat:
Napisane przez Yola Pokaż wiadomość
Chloestic, cudowny masz ten kuferek

Ale ja tam wypatrzyłam coś innego.. masę skarbów MAP!!
Czy mogę Cię zaprosić do tego wątku? KLIK
Pokazałabyś pomadki...
Dziekuje

Pewnie Yolu, generalnie 95% zawartosc mojego kuferka to wlasnie MAP

Uczylam sie u Folaron, pracowalam na tych kosmetykach, takze mam rozeznanie, bardzo je lubie
Chloestic jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-22, 18:46   #319
C1akusia
Przyczajenie
 
Avatar C1akusia
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 21
Dot.: Kufry, kuferki domki Waszych kosmetyków

Cytat:
Napisane przez swirrruska Pokaż wiadomość
to sa malutkie kamyczki, na pewno nie kuleczki, moze tak wygladac na zdjeciu ale to bardziej kamyki

Jesteśgeniuszem Mam w domu tonę takich kamyków w różnych kolorach i zastanawiałam się nad jakimś stroikiem do świecy a tu proszę ;] Pomysł podany na tacy. Co prawda nie mam jeszcze kolekcji pędzli, ale zamierzam się jej dorobić i wtedy będę o tym pamiętać ;]

---------- Dopisano o 18:46 ---------- Poprzedni post napisano o 18:35 ----------

Ja się pewnie teraz ośmieszę, ale jak słyszę że kupujecie ogromniaste kufry to się trochę dziwię... Za 100-200 zł miałabym już pokaźną zawartość kolejnego z moich pudeł.
Kolorówkę trzymam w niewielkiej kosmetyczce i zawsze mam ją przy sobie, poza pęsetą i zalotką które czekają w łazienkowej szafce. Natomiast całą resztę ozdóbek, cieni sypkich, brokatów i "babskich rupieci" trzymam uwaga...W pudle po butach
http://images35.fotosik.pl/388/75166867a1f0a2c6.jpg
Ma ładny pastelowy kolor, nie rzuca się w oczy stojąc w kącie pokoju. Lampa do żeli nie doczekała się jeszcze odpowiedniego "opakowania", ale może ktoś z was interesuje się techniką decoupage [dobrze napisałam?] i poleciłby mi jakiś ciekawy wzór ?

Edytowane przez C1akusia
Czas edycji: 2011-01-22 o 18:48
C1akusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-01-22, 18:51   #320
selena1616
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 320
Dot.: Kufry, kuferki domki Waszych kosmetyków

Cytat:
Napisane przez C1akusia Pokaż wiadomość
Jesteśgeniuszem Mam w domu tonę takich kamyków w różnych kolorach i zastanawiałam się nad jakimś stroikiem do świecy a tu proszę ;] Pomysł podany na tacy. Co prawda nie mam jeszcze kolekcji pędzli, ale zamierzam się jej dorobić i wtedy będę o tym pamiętać ;]

---------- Dopisano o 18:46 ---------- Poprzedni post napisano o 18:35 ----------

Ja się pewnie teraz ośmieszę, ale jak słyszę że kupujecie ogromniaste kufry to się trochę dziwię... Za 100-200 zł miałabym już pokaźną zawartość kolejnego z moich pudeł.
Kolorówkę trzymam w niewielkiej kosmetyczce i zawsze mam ją przy sobie, poza pęsetą i zalotką które czekają w łazienkowej szafce. Natomiast całą resztę ozdóbek, cieni sypkich, brokatów i "babskich rupieci" trzymam uwaga...W pudle po butach
http://images35.fotosik.pl/388/75166867a1f0a2c6.jpg
Ma ładny pastelowy kolor, nie rzuca się w oczy stojąc w kącie pokoju. Lampa do żeli nie doczekała się jeszcze odpowiedniego "opakowania", ale może ktoś z was interesuje się techniką decoupage [dobrze napisałam?] i poleciłby mi jakiś ciekawy wzór ?
Właśnie świetnie to wygląda
selena1616 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-22, 21:13   #321
gioseppe
Zakorzenienie
 
Avatar gioseppe
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 150
Dot.: Kufry, kuferki domki Waszych kosmetyków

Cytat:
Napisane przez swirrruska Pokaż wiadomość
a to moje domki
hej
pokazesz zblizenie tych kamyczkow?
nie rysuja Ci pedzli??
__________________
wizaż https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=596642 Profesjonalny Make-up | Nauka makijażu | Makijaż Ślubny | Analiza kolorystyczna 12 typów urody | Metamorfozy

gioseppe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-25, 15:47   #322
twt
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3
Dot.: Kufry, kuferki domki Waszych kosmetyków

dziewczyny mam prośbe
co sądzicie o tych kuferkach z obi?
twt jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-26, 00:11   #323
gioseppe
Zakorzenienie
 
Avatar gioseppe
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 150
Dot.: Kufry, kuferki domki Waszych kosmetyków

Cytat:
Napisane przez twt Pokaż wiadomość
dziewczyny mam prośbe
co sądzicie o tych kuferkach z obi?
ciezkie jak diabli chyba, ze nie musisz ich nigdzie nosic
__________________
wizaż https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=596642 Profesjonalny Make-up | Nauka makijażu | Makijaż Ślubny | Analiza kolorystyczna 12 typów urody | Metamorfozy

gioseppe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-26, 10:05   #324
twt
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3
Dot.: Kufry, kuferki domki Waszych kosmetyków

gioseppe dziękuję a czy Ty jesteś posiadaczką takiego kuferka? a czy te kuferki to wszystkie są ciężkie czy tylko te z obi? chcę tylko schować, gdzieś kosmetyki bo się już nie mieszczą i myślałam, że to będzie najlepszy sposób. Nie mogę sobie pozwolić na jakieś szafki bo nie mam miejsca. Chociaż na pewno była by to najlepsza opcja
twt jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-26, 15:07   #325
gioseppe
Zakorzenienie
 
Avatar gioseppe
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 150
Dot.: Kufry, kuferki domki Waszych kosmetyków

Cytat:
Napisane przez twt Pokaż wiadomość
gioseppe dziękuję a czy Ty jesteś posiadaczką takiego kuferka? a czy te kuferki to wszystkie są ciężkie czy tylko te z obi? chcę tylko schować, gdzieś kosmetyki bo się już nie mieszczą i myślałam, że to będzie najlepszy sposób. Nie mogę sobie pozwolić na jakieś szafki bo nie mam miejsca. Chociaż na pewno była by to najlepsza opcja
nie wszystkie kufry sa ciezkie, te strikte kosmetyczne nie sa. chociaz zalezy tez od wielkosci. moja walizka kufer z inglota swoje wazy ale za to ile miesci...
ja nie mam go osobiscie - dawno temu jak jeszcze nie mialam dostepu do OBI kuplam przez allegro ale zwrocilam go bo byl za ciezki
chociaz jesli chodzi CI o samo przechowywanie, bez koniecznosci noszenia to jest to wygodna opcja. sa jeszce fajne szufladki na allegro, plastikowe.
__________________
wizaż https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=596642 Profesjonalny Make-up | Nauka makijażu | Makijaż Ślubny | Analiza kolorystyczna 12 typów urody | Metamorfozy


Edytowane przez gioseppe
Czas edycji: 2011-01-26 o 15:12
gioseppe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-26, 17:08   #326
201804100943
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 6 037
Dot.: Kufry, kuferki domki Waszych kosmetyków

Cytat:
Napisane przez gioseppe Pokaż wiadomość
nie wszystkie kufry sa ciezkie, te strikte kosmetyczne nie sa. chociaz zalezy tez od wielkosci. moja walizka kufer z inglota swoje wazy ale za to ile miesci...
ja nie mam go osobiscie - dawno temu jak jeszcze nie mialam dostepu do OBI kuplam przez allegro ale zwrocilam go bo byl za ciezki
chociaz jesli chodzi CI o samo przechowywanie, bez koniecznosci noszenia to jest to wygodna opcja. sa jeszce fajne szufladki na allegro, plastikowe.
własnie niedawno przeszukałam całe allegro w poszukiwaniu tych szufladek. Nie ma
Chodzi mi cos na wzór tego (lub identyczne) :
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 888839884.jpg (18,3 KB, 118 załadowań)
201804100943 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-26, 17:11   #327
201804100943
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 6 037
Dot.: Kufry, kuferki domki Waszych kosmetyków

co do przechowywania pędzli... nie wiem jak Wy możecie je trzymać tak normalnie na powietrzu w szklance/kubku. Przecież one się kurzą. Ja bym nie mogła takim się maziać wiedząc że przez 2 dni stał nieużywany i się kurzył
201804100943 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-27, 13:23   #328
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Dot.: Kufry, kuferki domki Waszych kosmetyków

Cytat:
Napisane przez aanneett Pokaż wiadomość
własnie niedawno przeszukałam całe allegro w poszukiwaniu tych szufladek. Nie ma
Chodzi mi cos na wzór tego (lub identyczne) :


http://allegro.pl/modul-szufladkowy-...430103410.html
http://allegro.pl/modul-szufladkowy-...412381748.html
http://allegro.pl/modul-px-szufladko...431825918.html
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć



agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-27, 13:40   #329
201804100943
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 6 037
Dot.: Kufry, kuferki domki Waszych kosmetyków

a to ci nie szukałam na narzędziach akurat
201804100943 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-27, 17:26   #330
Silloe
Zakorzenienie
 
Avatar Silloe
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: NnN
Wiadomości: 11 661
Dot.: Kufry, kuferki domki Waszych kosmetyków

Pewnie chodzi Ci o te :
http://allegro.pl/mm2s-szufladki-na-...412880067.html
Silloe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Galeria makijażu - moje makijaże


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-10-16 18:40:50


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:06.