podkład dla cery tragicznej! - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2005-05-20, 21:56   #31
margitta
Zakorzenienie
 
Avatar margitta
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 7 482
Dot.: podkład dla cery tragicznej!

Cytat:
Napisane przez 195.177.196.80
a co sądziie o tej piance mabellina? pasowałaby mojej skórze? i czy jest wydajna?
Ja używam pianki. Kryje dobrze, ale nie jakoś rewelacyjnie, chociaż trzeba jej przyznać,ż e idealnie wyrównuje koloryt cery. Konsystencja musu - super. Nie tworzy absolutnie maski, ale niestety źle wygląda na skórze ze skłonnością do przesuszenia. NAwet jak nałożę najpierw krem silnie nawilżający to po paru godzinach wyglądam jak wiór Ale poza tym go nie widać na twarzy Używa się go odrobinę, ale przy codziennym stosowaniu z poprawkami widać, że go ubywa
margitta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-20, 22:16   #32
Marigold19
🦄
 
Avatar Marigold19
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 30 295
Dot.: podkład dla cery tragicznej!

Elfiku, Ty to jesteś szybka na maxa!! Ja to bym pewnie z miesiąc chodziła koło tego podkładu Ale czekam na dalsze wieści za kilka dni, bo strasznie ciekawe ze mnie stworzonko
Marigold19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-20, 22:28   #33
CzarnyElf
Zakorzenienie
 
Avatar CzarnyElf
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 12 792
Dot.: podkład dla cery tragicznej!

Cytat:
Napisane przez Marigold19
Elfiku, Ty to jesteś szybka na maxa!! Ja to bym pewnie z miesiąc chodziła koło tego podkładu Ale czekam na dalsze wieści za kilka dni, bo strasznie ciekawe ze mnie stworzonko
Ja tez chodze czasami miesiac kolo rzeczy ktore mi sie podobaja i mysle Czasami jednak lubie spontaniczne decyzje A ze mi sie akurat podklad skonczyl i zobaczylam ten to postanowilam sprobowac.
Bede informowac na biezaco
CzarnyElf jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-21, 07:57   #34
Anahstasia
Zakorzenienie
 
Avatar Anahstasia
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 5 789
Dot.: podkład dla cery tragicznej!

Cytat:
Napisane przez Marigold19
Do Anahstasi: Yyyy... jaśniuteńkich kolorów?? Wybacz moje subiektywne zdanie- podkład jest dobry, ale kolory pozostawiają wiele do życzenia!! Najjaśniejszeszy to istna porcelana a dalej są kolory conajmniej o 2 tony ciemniejsze i w zależnośći od wariantu z domieszkami żółtego albo różu, neutralne natomiast zaczynają się od 4 przy czym ja powinnam mieć chyba 2 albo 3. Zupełnie jestem niezadowolona z tego, co mam do wyboru ;/
Marigold z mojej perspektywy są jasniutenkie, bo ja mam wlasnie taka porcelanowa cere i jest to pierwszy podklad sredniopolkowy, ktory mial co najmniej 2 pasujace mi odcienie bez tworzenia maski Oprocz zakupionego przeze mnie C1, calkiem dobrze wygladal na mnie tez C2, N2 i W2 (chociaz moja karnacja wpada w 'roz'

Pozdrawiam!
Anahstasia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-21, 09:14   #35
Buttercup
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-10
Lokalizacja: Krakow
Wiadomości: 205
Smile Dot.: podkład dla cery tragicznej!

Cytat:
Napisane przez Anahstasia
Oprocz zakupionego przeze mnie C1, calkiem dobrze wygladal na mnie tez C2, N2 i W2 (chociaz moja karnacja wpada w 'roz'

Hej!
To są u nas dostępne kolory C2, N2 i W2 ?? Jeszcze nigdzie ich nie widziałam, a myślę, że byłby dla mnie idealny C2 (teraz używam C1, ale wolałabym aby był ciutkę ciemniejszy) Jednak sam podkład jest dla mnie idealny - świetnie kryje przy czym jest leciutki i praktycznie niewidoczny.

Pozdrawiam
Buttercup jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-21, 11:23   #36
Marigold19
🦄
 
Avatar Marigold19
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 30 295
Dot.: podkład dla cery tragicznej!

No właśnie N2?????? Ja marze o N2, ale pewnie Anahstasiu w Polsce go nie kupiłaś... :/
Marigold19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-21, 11:36   #37
Marigold19
🦄
 
Avatar Marigold19
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 30 295
Dot.: podkład dla cery tragicznej!

Wiedziałam, że znajdę!! Koko już o tym pisała, że w Polsce są C1, C3, C5, N4, N5, N7, W3, W5. Wg mnie C1 to bardzo jasny- porcelana, C3 już jest dla mnie za ciemny, tak samo jak W3 (chociaż w ostatecznosci...). Zostawałyby mi neutrale ale u nas są od 4- to jednak dla mnie za ciemne (2,3 byłyby pewnie idealne). Tak że Anahstasio piszesz o wszystkim tym o czym ja tylko marzę ;(
Marigold19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2005-05-22, 03:32   #38
CzarnyElf
Zakorzenienie
 
Avatar CzarnyElf
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 12 792
Dot.: podkład dla cery tragicznej!

Testowania dzien drugi.Opisze dalsze spostrzezenia co do tego podkladu Neutrogeny.
-to duze bolace i nie dajace sie wycisnac co mi wyskoczylo na brodzie jest juz przysuszone i nie boli
ogolnie puder wususza krostki nie wysuszajac przy tym twarzy
Dzisiaj bylo cieplo i szlam do kina,nalozylam tylko ten podklad bez zadnego pudru sypkiego,moja twarz sie nie swiecila
nie czuje zeby mnie podraznial,nie tworza sie zadne nowe krostki na razie( momo ze mam tendencje do dotykania twarzy-na tle nerwowym chyba)
Coraz bardziej mi sie ten podklad podoba,no ale zobaczymy za kilka dni
CzarnyElf jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-22, 07:02   #39
Anahstasia
Zakorzenienie
 
Avatar Anahstasia
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 5 789
Smile Dot.: podkład dla cery tragicznej!

Cytat:
Napisane przez Marigold19
Wiedziałam, że znajdę!! Koko już o tym pisała, że w Polsce są C1, C3, C5, N4, N5, N7, W3, W5. Wg mnie C1 to bardzo jasny- porcelana, C3 już jest dla mnie za ciemny, tak samo jak W3 (chociaż w ostatecznosci...). Zostawałyby mi neutrale ale u nas są od 4- to jednak dla mnie za ciemne (2,3 byłyby pewnie idealne). Tak że Anahstasio piszesz o wszystkim tym o czym ja tylko marzę ;(
Szczerze powiedziawszy to nawet nie interesowalam sie jakie w Polsce sa kolory Swoj C1 kupowalam w kraju, natomiast N1 poza nim, tak wiec jest duze prawdopodobienstwo, ze co bardziej pasujace slowiankom odcienie sa dla nich niedostepne Szkoda... No nic, zawsze chetnym pozostaje jeszcze e-bay

Pozdrawiam cieplutko!
Anahstasia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-25, 04:06   #40
simonka cynamonka
Raczkowanie
 
Avatar simonka cynamonka
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: USA/Luizjana
Wiadomości: 91
GG do simonka cynamonka
Dot.: podkład dla cery tragicznej!

hej elfiku!kurcze ja chyba slepa jestem,nie moge sie doczytac-co to za nazwa tego otatniego produktu-tego fluidu z neutrogeny?faktycznie teraz sobie przypominam,ze go testowalam w sklepie
i mial ciekawa konsystencje,bardzo delikatny,ale czy nie za delikatny???
a ktory ty teraz uzywasz??
simonka cynamonka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-25, 05:44   #41
CzarnyElf
Zakorzenienie
 
Avatar CzarnyElf
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 12 792
Dot.: podkład dla cery tragicznej!

Cytat:
Napisane przez simonka cynamonka
hej elfiku!kurcze ja chyba slepa jestem,nie moge sie doczytac-co to za nazwa tego otatniego produktu-tego fluidu z neutrogeny?faktycznie teraz sobie przypominam,ze go testowalam w sklepie
i mial ciekawa konsystencje,bardzo delikatny,ale czy nie za delikatny???
a ktory ty teraz uzywasz??
Simonka
Witaj
Ten ostani produkt to healthy skin enhancer makeup 3 w jednym czyli retinol+Filtry SPF+ sheer tint on jest lekki ale rozswietlajacy(tez mnie kusi).Teraz uzywam tego drugiego Clean Tint(jest fajny wysusza krostki i bardzo lekki)na lato w sam raz.I maskuje krostki no ale nie tak dokladnie jak max factor lasting performance np
Pozdrawiam

Edytowane przez CzarnyElf
Czas edycji: 2005-05-25 o 05:46
CzarnyElf jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-05-27, 07:07   #42
simonka cynamonka
Raczkowanie
 
Avatar simonka cynamonka
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: USA/Luizjana
Wiadomości: 91
GG do simonka cynamonka
Dot.: podkład dla cery tragicznej!

hej witam
dzis kolejny dzien mecze sie z moim fluidem z loreal visible lift-extra coverage-i wiecie co odkrylam ciekawa rzecz
gdy go nakladalam gabeczka to mialam plamy ,dzis tak szybko nalozylam palcem i roztarlam i efekt byl duzo lepszy!!!
zapomnialam wam napisac,ze bardzo sobie chwale
clean&clear-invisible shine-control powder-nakladam go pod ten fluid jako podklad-jest super-lekko wysusza krosty,w pewien sposob je tuszuje i pozwala na utrzymanie sie makijazu duzo dluzej,dodam,ze tu gdzie mieszkam totalne upaly-dzieki temu produktowi twarz mi sie nie blyszczy,makijaz wyglada lepiej-naprawde polecam
simonka cynamonka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-29, 02:08   #43
CzarnyElf
Zakorzenienie
 
Avatar CzarnyElf
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 12 792
Dot.: podkład dla cery tragicznej!

Cytat:
Napisane przez simonka cynamonka
hej witam
dzis kolejny dzien mecze sie z moim fluidem z loreal visible lift-extra coverage-i wiecie co odkrylam ciekawa rzecz
gdy go nakladalam gabeczka to mialam plamy ,dzis tak szybko nalozylam palcem i roztarlam i efekt byl duzo lepszy!!!
zapomnialam wam napisac,ze bardzo sobie chwale
clean&clear-invisible shine-control powder-nakladam go pod ten fluid jako podklad-jest super-lekko wysusza krosty,w pewien sposob je tuszuje i pozwala na utrzymanie sie makijazu duzo dluzej,dodam,ze tu gdzie mieszkam totalne upaly-dzieki temu produktowi twarz mi sie nie blyszczy,makijaz wyglada lepiej-naprawde polecam

Ja tez do tej pory uzywalam gabeczek i bylam z nich zadowolona,to zalezy tez od podkladu,gdy chce uzyskac dokladniejsze krycie nakladam palcami i lekko wklepuje w skore,jak sie naklada gabka to krycie jest delikatne bo wiekszosc podkladu wsiaka w gabke.
Juz uzywam tej Neutrogeny od kilku dni i naprawde jestem zadowolona, moja cera wyglada lepiej,jezeli chodzi o krosty mam tylko jedna na szyjii ale to pewnie dlatego ze okres sie zbliza.Ogolnie jestem b zadowolona z tego podkladu.No i przestalam tez dotykac twarz palcami(naprawde widac roznice)
CzarnyElf jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:22.