Kosmetyki mineralne Lumiere:) - Strona 43 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Kosmetyki mineralne

Notka

Kosmetyki mineralne Lubisz kosmetyki mineralne? Chcesz pogłębić swoją wiedzę? Wiemy wszystko o kosmetykach mineralnych. Zapraszamy do dyskusji.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-06-11, 16:44   #1261
Naamah6
Zadomowienie
 
Avatar Naamah6
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 777
GG do Naamah6
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere:)

Przepraszam, że nie na zakupowym a tutaj, ale tu znajdę fanki lumiere...

Chciałabym w zamówieniu z Faa wziąć cienie - kit 10 to dla mnie za dużo - brałabym 5...

czy znajdą sie chętne do podzielenia sie tymi cudnościami - jeden cień wychodzi za 3,5$
Naamah6 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-11, 17:07   #1262
viera
Zadomowienie
 
Avatar viera
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 290
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere:)

Naamah6,jeśli można, to ja bym chciała dwa !!


EDIT:
jeśli nie znajdą się inne chętne dziewczyny, to ja bym wzieła jednak 5 cieni ^_^

Edytowane przez viera
Czas edycji: 2009-06-11 o 17:22 Powód: typowo kobieca - zmiana zdania ;p
viera jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-11, 17:23   #1263
Naamah6
Zadomowienie
 
Avatar Naamah6
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 777
GG do Naamah6
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere:)

Faa niedługo robi zamówienie, nie wiem, czy nie dzisiaj...
Naamah6 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-11, 17:27   #1264
viera
Zadomowienie
 
Avatar viera
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 290
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere:)

ok, to ja bardzo chętnie wezme 5 cieni =D

Podać listę tutaj, na PW, czy w wątku zamówieniowym?
viera jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-11, 18:50   #1265
Naamah6
Zadomowienie
 
Avatar Naamah6
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 777
GG do Naamah6
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere:)

Spytajmy najpierw, czy Nas przygarnie z tymi 10 cieniami
Naamah6 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-11, 21:28   #1266
szyna
Zadomowienie
 
Avatar szyna
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 1 046
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere:)

No i wpadłam... Wiedziałam, że prędzej czy później wciągną mnie kosmetyki mineralne, ale nie wiedziałam, że tak szybko Odpuściłam sobie EDM, bo siłą rzeczy nie jestem w stanie przebrnąć 3 ogromnych wątków, ale Lumiere już sobie nie darowałam. No i są efekty w takiej postaci, że muszę zamówić kilka próbek
Mam ciepłą, żółtawą cerę (jestem typem wiosennym) ale nie bladą, a teraz już zaczynam się opalać na złoty kolor i dlatego wybrałam próbki:
- Light medium Beige VV
- Light medium Warm FF
- Light Beige VV
- Light Medium Golden FF
W nastepnej kolejności, jak już dobiorę podkład przyjdzie czas na róże i cienie
__________________
www.larte-makeup.blogspot.com
szyna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-11, 21:34   #1267
faa
Zakorzenienie
 
Avatar faa
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 8 795
GG do faa
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere:)

ja dziś wypróbowałam formułę vv i matko boska jaką sobie maskę zrobiłam za dużo chyba nałożyłam dzięki bogu z domu dziś nie wychodziłam tak samo jak ta formuła rozświetlająca też jakoś mi nie podeszła jeszcze wypróbuje pozostałe formuły i może znajdę swój ideał
__________________
"Dobrze wiem, że czasem bardzo trudno mnie kochać. Ale chyba łatwo zobaczyć miłość w moich oczach..."
Płomień 81 - Trudno mnie kochać

https://www.instagram.com/izka_em/
faa jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-06-11, 22:05   #1268
jmw
Zadomowienie
 
Avatar jmw
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 206
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere:)

Cytat:
Napisane przez faa Pokaż wiadomość
ja dziś wypróbowałam formułę vv i matko boska jaką sobie maskę zrobiłam za dużo chyba nałożyłam dzięki bogu z domu dziś nie wychodziłam tak samo jak ta formuła rozświetlająca też jakoś mi nie podeszła jeszcze wypróbuje pozostałe formuły i może znajdę swój ideał
na mnie vv jest strasznie kaprysna - już myslałam że mam na nia sposób to ona mi kuku zrobiła wrrr
a co do luminesse - to formuła dla starszych pań może za młoda jesteś
__________________
chwilowo się polubiłam z podkładami Meow
jmw jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-11, 22:21   #1269
alkaxy
biegam dla Zabawy
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 5 181
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere:)

Mnie vv robi taką suchą maskę na twarzy i saharę po dłuższym stosowaniu.
O dziwo FF niby cięższa, ale naturalniej wygląda (oczywiście cienko nałożona).
A luminesse dla mnie fajna, tylko krycie za malutkie I tak to dowiedziałam się, że jestem starsza
alkaxy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-11, 22:27   #1270
tootsie
Zakorzenienie
 
Avatar tootsie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 4 604
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere:)

Potrzebuję rady. Szukam podkładu o ton ciemniejszego, no może pół od Fawn z EDM. Wiem, że na bank golden
Czy z formuły FF brać light medium golden czy medium golden? Bo w tej formule kolory są jaśniejsze. A jaki kolor wziąć z formuły VV, light medium golden? Obawiam sie, że light golden będzie na teraz za jasny, bo z reguły drugi kolor w kolejności biorę gdy nie jestem opalona.
__________________


tootsie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-12, 07:29   #1271
Susanna
Zakorzenienie
 
Avatar Susanna
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: ♥ Śląsk ♥
Wiadomości: 13 459
Send a message via Skype™ to Susanna
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere:)

A mi VV pardzo podchodzi. W porównaniu do Intensive EDM - dzień a noc
__________________

M&M

Staś


Susanna szyje - mój krawiecki blog
Susanna jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-06-12, 07:52   #1272
baybe3
Rozeznanie
 
Avatar baybe3
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: woj. śląskie
Wiadomości: 660
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere:)

Dziewczyny, które dostały ostatnio pełnowymiarowy podkład 20 ml - ile gram ma Wasz podkład? Przeglądałam niedawną dyskusję w tym temacie - jedna wizażanka miała 4 g, inne 12 g - ja dostałam również 4 gramowe opakowanie... Nie wiem, czy oni tam piszą co popadnie, czy jakaś pomyłka? Nie umiem porównać wielkości podkładu z pełnowymiarowym EDM bo takowego nie posiadam
baybe3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-12, 08:09   #1273
jmw
Zadomowienie
 
Avatar jmw
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 206
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere:)

Cytat:
Napisane przez baybe3 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, które dostały ostatnio pełnowymiarowy podkład 20 ml - ile gram ma Wasz podkład? Przeglądałam niedawną dyskusję w tym temacie - jedna wizażanka miała 4 g, inne 12 g - ja dostałam również 4 gramowe opakowanie... Nie wiem, czy oni tam piszą co popadnie, czy jakaś pomyłka? Nie umiem porównać wielkości podkładu z pełnowymiarowym EDM bo takowego nie posiadam
ja zamawiałam - sloiczek 20 ml 4 g - drożyzna ale ja mam na wakacje..normalnie stosowanie próbek i testowanie nowych konfiguracji kolorystycznych z róznych firm mi nie przeszkadza ale jak jade to juz musze miec 1 opakowanie niezawodnego...wiec odzałowalam dulary i kupiłam
__________________
chwilowo się polubiłam z podkładami Meow
jmw jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-12, 08:12   #1274
One_LoVe
Zakorzenienie
 
Avatar One_LoVe
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 9 754
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere:)

Cytat:
Napisane przez tootsie Pokaż wiadomość
Potrzebuję rady. Szukam podkładu o ton ciemniejszego, no może pół od Fawn z EDM. Wiem, że na bank golden
Czy z formuły FF brać light medium golden czy medium golden? Bo w tej formule kolory są jaśniejsze. A jaki kolor wziąć z formuły VV, light medium golden? Obawiam sie, że light golden będzie na teraz za jasny, bo z reguły drugi kolor w kolejności biorę gdy nie jestem opalona.
Czesc. Widze ze jestesmy w podobnej sytuacji.
Na samym poczatku uzywalam Fawn z EDM ale nie dość że podklady tej firmy srednio na mnie leża, to na dodatek troche sie opalilam i potrzebowalam czegos ciemniejszego.
Medium golden - od razu mowie - nie mam. Z pewnoscia musisz wybierac z goldenow. Ja testowalam tylko formule VV (ktora sie u mnie sprawdzila, nie wiem jak lezalaby FF).
Light golden jest dla mnie za jasny, buzia w nim pomalowana jest taka... no taka biala bym powiedziala. Na mnie dobrze prezentuje sie Light medium golden VV - w pudeleczku wyglada na calkiem inny anizeli Fawn, ale na buzi jest super.
Musisz wziac rzecz jasna poprawke na to, ze nie wiem czy mamy w tej chwili podobny odcien skory, ale mysle ze LMG bedzie w sam raz.


_________
A 4g podkladu to przypadkiem nie mialy w EDM opakowania mini? Ile maja w EDM te duze gram?
__________________
..że SŁOWA mogą budzić nowy dzień!

Kosmetyki na wymianę:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=929016

Edytowane przez One_LoVe
Czas edycji: 2009-06-12 o 08:19
One_LoVe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-12, 13:58   #1275
alkaxy
biegam dla Zabawy
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 5 181
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere:)

Cytat:
Napisane przez tootsie Pokaż wiadomość
Potrzebuję rady. Szukam podkładu o ton ciemniejszego, no może pół od Fawn z EDM. Wiem, że na bank golden
Czy z formuły FF brać light medium golden czy medium golden? Bo w tej formule kolory są jaśniejsze. A jaki kolor wziąć z formuły VV, light medium golden? Obawiam sie, że light golden będzie na teraz za jasny, bo z reguły drugi kolor w kolejności biorę gdy nie jestem opalona.
Z vv light medium golden bierze Jest ciemnieszy od Fawn, a light golden praktycznie taki jak Fawn tylko mniej żółty. A light medium golden z FF praktycznie nie różni się od tego z VV.
Zrobiłam swatcha, ale światło fatalne bo leje
Od lewej - Fawn, light golden i lmg z vv.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg lumiere.jpg (29,5 KB, 133 załadowań)
alkaxy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-12, 14:03   #1276
tootsie
Zakorzenienie
 
Avatar tootsie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 4 604
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere:)

Czyli dobrze obstawiałam
Z VV wezmę light medium golden i może medium golden, a z FF medium golden i po sprawie

---------- Dopisano o 14:03 ---------- Poprzedni post napisano o 14:00 ----------

Cytat:
Napisane przez alkaxy Pokaż wiadomość
Z vv light medium golden bierze Jest ciemnieszy od Fawn, a light golden praktycznie taki jak Fawn tylko mniej żółty. A light medium golden z FF praktycznie nie różni się od tego z VV.
Zrobiłam swatcha, ale światło fatalne bo leje
Od lewej - Fawn, light golden i lmg z vv.
dzięki za swatcha W Lublinie dzisiaj słoneczko mamy
Z tego co widzę, lmg jest sporo ciemniejszy od fawn i to mi pasuje. Więc chyba z VV medium golden będzie za ciemny.
__________________


tootsie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-12, 14:19   #1277
unhumblee
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 273
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere:)

Ja już zgłupiałam) jak z kolorami doszłam w miarę do ładu - LMB VV lub Medium Beige 2.3 VV (chociaż sama jeszcze nie wiem, który bardziej mi pasuje) to teraz formuły namieszały mi w głowie. Mam cerę mieszaną, sporo do ukrycia - popękane naczynka i testowałam VV i ok, tylko czasami na nosie waży się. Zamówiłam więc dla ukrycia naczynek mint EDM i może teraz wystarczyłaby lżejsza formuła np. Cashmere lub Luminesse?(no już prawie starsza pani ze mnie) Podpowiedzcie zanim Faa złoży zamówienie
unhumblee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-12, 14:36   #1278
jmw
Zadomowienie
 
Avatar jmw
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 206
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere:)

Cytat:
Napisane przez One_LoVe Pokaż wiadomość

_________
A 4g podkladu to przypadkiem nie mialy w EDM opakowania mini? Ile maja w EDM te duze gram?
ja mam opakowanie 4g z EDM ale tylko z cieniami (mam akurat z zielona pokrywką i fioletową) - nie wiem może podkłady mini były w innych pojemnikach? - i te EDM są mniejsze niż te 20 ml/4g z Lumiere przynajmniej na oko - bo może pojemnośc maja taką samą? nie ma akurat pustego bobym zmierzyła
jak wróce do domu to zrobie zdjęcia EDM mini, Lumiere 20 ml i EGM 30 ml (miedzy tymi 2 jest róznica tylko w wysokości bo srednica i design ten sam - to na moje oko sa słoiczki z coastal)
__________________
chwilowo się polubiłam z podkładami Meow
jmw jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-12, 14:55   #1279
unhumblee
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 273
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere:)

No to tak:kolor medium beige 2.3 (VV). Pod spód korektor mint to w formule Cashmere lub Luminesse wziąć ten sam kolor?
unhumblee jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-06-12, 17:25   #1280
One_LoVe
Zakorzenienie
 
Avatar One_LoVe
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 9 754
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere:)

Bo 4 g za 40 zlotych to troche drogo, ale z drugiej strony prochy sa wydajne. (Hehe, przyzwyczailam sie juz do tych fajnych cen big podkladow z EDM, tak na prawdę przeciez kazda z nas wie ile pieniedzy szlo na podklady plynne. Moj EL byl prawie trzy razy drozszy od jednego lumiere.
__________________
..że SŁOWA mogą budzić nowy dzień!

Kosmetyki na wymianę:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=929016

Edytowane przez One_LoVe
Czas edycji: 2009-06-12 o 17:26
One_LoVe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-12, 22:03   #1281
KKZJ
Zadomowienie
 
Avatar KKZJ
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 1 079
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere:)

dlaczego ja nie mogę mieć podkładu w gotowym odcieniu

zrobiłam dziśj test na ostatku medium beige FF (samo zbyt różowe) i medium neutral FF (samo za szare) - wymieszałam w proporcjach pół na pół - i to wreszcie jest dokładnie to!
zerkawm w lusterko co chwilę i nie mogę się nadziwić, jak to pięknie pokryło moją zaczerwienioną facjatę i idealnie pasuje do koloru niemalowanej szyi

chyba, że istnieje taki cud a ja o nim nie wiem
KKZJ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-12, 22:21   #1282
jmw
Zadomowienie
 
Avatar jmw
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 206
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere:)

Cytat:
Napisane przez KKZJ Pokaż wiadomość
dlaczego ja nie mogę mieć podkładu w gotowym odcieniu

zrobiłam dziśj test na ostatku medium beige FF (samo zbyt różowe) i medium neutral FF (samo za szare) - wymieszałam w proporcjach pół na pół - i to wreszcie jest dokładnie to!
zerkawm w lusterko co chwilę i nie mogę się nadziwić, jak to pięknie pokryło moją zaczerwienioną facjatę i idealnie pasuje do koloru niemalowanej szyi

chyba, że istnieje taki cud a ja o nim nie wiem
znam ten ból, co gorsza nie wyglada aby cos mogło ten Twój miks zastapić
na razie o ile sama formuła ci odpowiada musisz chyba mieszać, acz ja bym zaryzykowała maila do Lumiere - czasem firmy same mieszają albo moze cos przynajmniej doradzi?
__________________
chwilowo się polubiłam z podkładami Meow
jmw jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-12, 22:32   #1283
evelinek_r
Wtajemniczenie
 
Avatar evelinek_r
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: @ldz
Wiadomości: 2 775
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere:)

Cytat:
Napisane przez KKZJ Pokaż wiadomość
dlaczego ja nie mogę mieć podkładu w gotowym odcieniu

zrobiłam dziśj test na ostatku medium beige FF (samo zbyt różowe) i medium neutral FF (samo za szare) - wymieszałam w proporcjach pół na pół - i to wreszcie jest dokładnie to!
zerkawm w lusterko co chwilę i nie mogę się nadziwić, jak to pięknie pokryło moją zaczerwienioną facjatę i idealnie pasuje do koloru niemalowanej szyi

chyba, że istnieje taki cud a ja o nim nie wiem
Istnieje Golden. Kurcze, te goldeny powtarzamy tu jak mantrę, ale to naprawdę uniwersalny odcień dla nie-różowych karnacji. Zresztą w ogóle Lumiere bardzo ładnie się wtapiają w skórę, przynajmniej pod względem kolorystycznym.

Edit: Jeszcze Warm możesz spróbować, ale on ma lekko brązowe tony, więc nie wiem.

JMW jak myślisz?

Edytowane przez evelinek_r
Czas edycji: 2009-06-12 o 22:33
evelinek_r jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-12, 22:41   #1284
jmw
Zadomowienie
 
Avatar jmw
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 206
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere:)

Cytat:
Napisane przez evelinek_r Pokaż wiadomość
Istnieje Golden. Kurcze, te goldeny powtarzamy tu jak mantrę, ale to naprawdę uniwersalny odcień dla nie-różowych karnacji. Zresztą w ogóle Lumiere bardzo ładnie się wtapiają w skórę, przynajmniej pod względem kolorystycznym.

Edit: Jeszcze Warm możesz spróbować, ale on ma lekko brązowe tony, więc nie wiem.

JMW jak myślisz?
no własnie mi sie widzi że potzreba czegoś pomiędzy odcieniem beżowym a neutralnym - tak wnioskuje w każdym razie - nasze ulubione goldeny moga byc zbyt żółte
acz fakt jest faktem że u mnie Lumiere sie doskonale dopasowuja 2 jasności z dwóch rodzin to chyba w zadnej firmie nie mogłabym stosować a tu działa jakoś
__________________
chwilowo się polubiłam z podkładami Meow
jmw jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-12, 23:53   #1285
tootsie
Zakorzenienie
 
Avatar tootsie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 4 604
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere:)

Szkoda, że tak mało swatchy jest z różami Chcę wziąć dwa ale nie mogę się na żaden zdecydować. Marzy mi się różowo-brązowy z przewagą różu Myślę nad Saharą. Jaką ilość różu w porównaniu np. do EDM pakują do woreczka?

Faktycznie róże z Lumiere są takie trwałe? Na KWC mają tylko dwie opinie, ale za to porządne
__________________


tootsie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-13, 06:36   #1286
KKZJ
Zadomowienie
 
Avatar KKZJ
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 1 079
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere:)

Cytat:
Napisane przez jmw Pokaż wiadomość
znam ten ból, co gorsza nie wyglada aby cos mogło ten Twój miks zastapić
na razie o ile sama formuła ci odpowiada musisz chyba mieszać, acz ja bym zaryzykowała maila do Lumiere - czasem firmy same mieszają albo moze cos przynajmniej doradzi?
ehhh... jak czytam jakie odcienie firmy mineralne czasami doradzają to nie mogę się nadziwić; ale fakt, wysmaruję do nich mejla tak z ciekawości

Cytat:
Napisane przez evelinek_r Pokaż wiadomość
Istnieje Golden. Kurcze, te goldeny powtarzamy tu jak mantrę, ale to naprawdę uniwersalny odcień dla nie-różowych karnacji. Zresztą w ogóle Lumiere bardzo ładnie się wtapiają w skórę, przynajmniej pod względem kolorystycznym.

Edit: Jeszcze Warm możesz spróbować, ale on ma lekko brązowe tony, więc nie wiem.

JMW jak myślisz?
Cytat:
Napisane przez jmw Pokaż wiadomość
no własnie mi sie widzi że potzreba czegoś pomiędzy odcieniem beżowym a neutralnym - tak wnioskuje w każdym razie - nasze ulubione goldeny moga byc zbyt żółte
acz fakt jest faktem że u mnie Lumiere sie doskonale dopasowuja 2 jasności z dwóch rodzin to chyba w zadnej firmie nie mogłabym stosować a tu działa jakoś
też myślę, że jednak ideał jest w pół drogi między beżami a neutralami, zresztą to samo miałam z EDM - tu próbowałam goldenów, nie pasowały
poza tym kwestia formuły - mam wrażenie, że przy FF kolor po prostu musi być idealny, inaczej niż przy Lumi czy Cash, one są bardziej transparentne

dzięki Dziewczyny
KKZJ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-13, 09:40   #1287
evelinek_r
Wtajemniczenie
 
Avatar evelinek_r
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: @ldz
Wiadomości: 2 775
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere:)

Cytat:
Napisane przez KKZJ Pokaż wiadomość
też myślę, że jednak ideał jest w pół drogi między beżami a neutralami, zresztą to samo miałam z EDM - tu próbowałam goldenów, nie pasowały
poza tym kwestia formuły - mam wrażenie, że przy FF kolor po prostu musi być idealny, inaczej niż przy Lumi czy Cash, one są bardziej transparentne

dzięki Dziewczyny
Goldeny EDM są bardziej...goldenowe, Lumiere bardziej neutralne. Zobaczymy, co Ci odpiszą. Szkoda, że sami nie robią custom mixów, byłoby to niezwykle wygodne.
evelinek_r jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-13, 09:59   #1288
jmw
Zadomowienie
 
Avatar jmw
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 206
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere:)

Cytat:
Napisane przez KKZJ Pokaż wiadomość
poza tym kwestia formuły - mam wrażenie, że przy FF kolor po prostu musi być idealny, inaczej niż przy Lumi czy Cash, one są bardziej transparentne

dzięki Dziewczyny
masz absolutna rację - co więcej ta reguła dotyczy kazdej firmy mineralnej (może za wyjątkiem kanadyjskich - bo i buffd i blusche sie dostosowuja jak oszalałe bez względu na formulę) im bardziej kryjaca formula tym lepiej musi byc dobrany kolor, te lzejsze formuly wiecej wybaczaja
__________________
chwilowo się polubiłam z podkładami Meow
jmw jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-13, 11:09   #1289
tootsie
Zakorzenienie
 
Avatar tootsie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 4 604
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere:)

Szukałam na necie swatchy z różami, nie wiele tego
Ale za to znalazłam zestawienia kolorystyczne podkładów. Na pewno będą pomocne w doborze koloru

Na pierwszym zdjęciu napis Wizaż zasłania nazwę podkładu-MEOW naughty manx
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 6a00d414296d08685e00e398a72c630004-500pi.jpg (35,2 KB, 128 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 6a00d4143526026a4700d41446306d685e-320pi.jpg (11,5 KB, 115 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 6a00e398bb7cab000100f48cee8d180003-500pi.jpg (41,4 KB, 121 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 6a00e398d28c27000400fa968491d30002-500pi.jpg (36,8 KB, 119 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg lumiere-blush-swatches.jpg (28,9 KB, 91 załadowań)
__________________



Edytowane przez tootsie
Czas edycji: 2009-06-13 o 11:12
tootsie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-13, 12:19   #1290
frantic
Zakorzenienie
 
Avatar frantic
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 3 372
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere:)

Cytat:
Napisane przez tootsie Pokaż wiadomość
Szkoda, że tak mało swatchy jest z różami Chcę wziąć dwa ale nie mogę się na żaden zdecydować. Marzy mi się różowo-brązowy z przewagą różu Myślę nad Saharą. Jaką ilość różu w porównaniu np. do EDM pakują do woreczka?

Faktycznie róże z Lumiere są takie trwałe? Na KWC mają tylko dwie opinie, ale za to porządne
Trwałe, trwałe i w dodatku bardzo łatwe w rozcieraniu.

Sahara jest raczej brązowo-różowa, więc ze znaczną przewagą brązu i jedynie kapką różu, tak przynajmniej na mnie on wyglądał.
frantic jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Kosmetyki mineralne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:47.