Naturalna pielęgnacja skóry dla fanek minerałów i nie tylko... - Strona 27 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Kosmetyki mineralne

Notka

Kosmetyki mineralne Lubisz kosmetyki mineralne? Chcesz pogłębić swoją wiedzę? Wiemy wszystko o kosmetykach mineralnych. Zapraszamy do dyskusji.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-06-29, 22:12   #781
Dominkab
skacze bryka i wiruje ...
 
Avatar Dominkab
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomości: 9 582
Dot.: Naturalna pielęgnacja skóry dla fanek minerałów i nie tylko...

Dzięki Frantic W takim razie biorę Cromolient. Ale mi się lista zakupowa szykuje
__________________
Czy ty nigdy nie miewasz takich dni, kiedy nie chcesz spotykać nikogo miłego? Żebyś nie musiał się zachowywać jak cywilizowany człowiek? (R. Russo "Prawy człowiek")

elska

flickr

Moment Uchwycony
Dominkab jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-29, 22:20   #782
cathy
Organizatorka
 
Avatar cathy
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Zegrze k/Warszawy
Wiadomości: 5 053
GG do cathy
Dot.: Naturalna pielęgnacja skóry dla fanek minerałów i nie tylko...

Cytat:
Napisane przez Gajowniczka Pokaż wiadomość
Cathy a mogłabyś zdradzić jakie oleje Ci służą?wiem,wiem,że to indywidualna sprawa ale mnie też zapycha prawie wszystko .
Ostatnio jedyne, jakie mogę używać to herbaciany z NP, konopny z mazideł i do tej pory tamanu (ale coś mi się on ostatnio nie podoba i chyba muszę się mu przyjrzeć, bo nie jestem pewna, czy to nie on jest jednak sprawcą moich ostatnich problemów z cerą- z tym, że mam jeszcze kilku potencjalnych winowajców, więc tamanu nie skreślam, bo używam go już jakiś czas i do tej pory byłam zadowolona)
No noc ostatnio tylko serum 3xrose. I nie chcę go jeszcze chwalić, ale ....
Cytat:
Napisane przez frantic Pokaż wiadomość
Zmywa chyba tak samo, bynajmniej ja różnicy nie widzę, ale skórą jest po nim bardziej miękka, milsza w dotyku, jakby nieco nawilżał ten cromollient.
Pamiętam, że Cathy go też używa/używała więc może niech też się wypowie.
używa nadal
Zdecydowanie polecam cromollient. Olejki myjące z nim całkiem dobrze mi służą, choć ja ostatnio (po fazie maceratu nagietkowego, którego mam już dość, bo po prostu do znudzenia go stosowałam), do zmywania wykorzystuję oleje, które krzywdy mi nie zrobiły, ale za wielkiego pożytku z nich też nie widziałam (i dodaję kroplę śliwkowego albo truskawkowego dla lepszego zapachu). Cromollient mnie nie zapycha, natomiast jeżeli chodzi o glyceryl cocoate, to sama myśl o nim mnie zapycha A serio- glikole, gliceryna (i jej pochodne wszelkie) na 100% robią mi krzywdę, więc nawet ich nie próbuję.
Cromollient nadaje fajny poślizg, taką jedwabistość lekką, nie zapycha, w połączeniu z olejami zmywa wszystko, co zmyć potrzebuję, więc nie szukam już nic więcej w temacie demakijażu.
cathy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-29, 22:34   #783
Dominkab
skacze bryka i wiruje ...
 
Avatar Dominkab
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomości: 9 582
Dot.: Naturalna pielęgnacja skóry dla fanek minerałów i nie tylko...

Dzięki Cathy A czy używasz go w proporcjach takich jak podają mazidła, czy trochę podrasowałaś przepis? Pytam, bo ja SLP np muszę w większych ilościach niż przepisowe dodawać, bo inaczej zmyć mi się z twarzy nie chce
__________________
Czy ty nigdy nie miewasz takich dni, kiedy nie chcesz spotykać nikogo miłego? Żebyś nie musiał się zachowywać jak cywilizowany człowiek? (R. Russo "Prawy człowiek")

elska

flickr

Moment Uchwycony
Dominkab jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-29, 23:52   #784
cathy
Organizatorka
 
Avatar cathy
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Zegrze k/Warszawy
Wiadomości: 5 053
GG do cathy
Dot.: Naturalna pielęgnacja skóry dla fanek minerałów i nie tylko...

na początku trzymałam się ściśle receptury, ale ostatnio przyznam, iż robię to mniej więcej "na oko". Robię niewielkie ilości, bo nie używam konserwantów, więc dość często taki olejek mieszam i teraz już paćkam składniki w takich ilościach, jak mniej więcej powinny być, już bez odmierzania dokładnego. Zawsze wychodzi. Ale celowo nie musiałam nic udoskonalac, bo te proporcje całkiem dobre są
cathy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-30, 10:06   #785
atoja
Zadomowienie
 
Avatar atoja
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: M.M.
Wiadomości: 1 938
GG do atoja
Dot.: Naturalna pielęgnacja skóry dla fanek minerałów i nie tylko...

jako toooootaaaaalny laik w tejże kwestii, zabrnęłam chyba za daleko i chyba czas skończyć z eksperymentami, póki się nie wyedukuje na tyle by nie zadawać tu głupich pytań. Ale proszę Was laseczki o poradę dot jak praktycznie stosujecie jedwab hydrolizowany z mazideł. Ucieszyłam się na przesyłeczkę, prędziutko chciałam dołożyć do kremiku porannego przed makijażem a tu zonk! ile???? procentowo te do 4% to nic chyba nie mogę dać, bo ja kremu tylko tyle coby się wchłonął plamkę ok 1,5cm na gr 2,3mm, a do tego jeszcze kropla dwie HA, no guła jestem i tyle i za szybko moje chęci się ziszczają, bo nie podażam fizycznie za tym co chcę w umyśle...
atoja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-30, 10:15   #786
Dominkab
skacze bryka i wiruje ...
 
Avatar Dominkab
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomości: 9 582
Dot.: Naturalna pielęgnacja skóry dla fanek minerałów i nie tylko...

Dzięki Cathy w takim razie małe opakowanie mi wystarczy
Atoja ja dodaję dwie trzy krople (zalkeży jak skapnie ), ale rano nie daję HA bo mi się baza na nim wałkuje. Nie mniej jednak jakoś mi się wydaje, że z tym jedwabiem to się nie trzeba aż tak proporcji trzymać
__________________
Czy ty nigdy nie miewasz takich dni, kiedy nie chcesz spotykać nikogo miłego? Żebyś nie musiał się zachowywać jak cywilizowany człowiek? (R. Russo "Prawy człowiek")

elska

flickr

Moment Uchwycony
Dominkab jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-30, 10:32   #787
atoja
Zadomowienie
 
Avatar atoja
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: M.M.
Wiadomości: 1 938
GG do atoja
Dot.: Naturalna pielęgnacja skóry dla fanek minerałów i nie tylko...

DZIĘKUJĘ!!!!
Mam tak wieeelką chęc wypróbowania, że chyba przeżyję to wałkowanie (a nie z każdym kremem HA mi się wałkuje). Już wpół do dwunastej a ja tylko kawę wypiłam na obudzenie, ubrałam się do listonosza, a jeszcze toalety nie zrobilam... no czas skończyć internet, zadbać o się i dziecię, całuje gorąco jak na dworze
atoja jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-07-01, 17:09   #788
spot
Rozeznanie
 
Avatar spot
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 855
Dot.: Naturalna pielęgnacja skóry dla fanek minerałów i nie tylko...

wkleję tu pytanie, z którym zaczęłam na plotkowym (bo tylko z tym jestem na bieżąco), ale przeszło bez echa,
zachorowałam" na naturalną pielęgnację także włosów i chciałam umieszać wcierkę do włosów, którą kiedyś wklejała agabil,
ale nie moge znaleźć ekstraktu z saw palmetto- aga pisała, że kupiła u thanatosa, ale takm nie ma - macie pomysł gdzie jeszcze?
poza tym, że jak wpisałam w google to mi sklepy dla kulturystów wyskoczyły w dużej ilości
__________________
IQ tłumu jest zawsze znacznie niższe niż IQ najgłupszego przedstawiciela
spot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-01, 17:12   #789
Dominkab
skacze bryka i wiruje ...
 
Avatar Dominkab
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomości: 9 582
Dot.: Naturalna pielęgnacja skóry dla fanek minerałów i nie tylko...

Ja widziałam to Twoje pytanie, ale nawet nie wiem co to jest saw palmetto to się nie odzywałam
__________________
Czy ty nigdy nie miewasz takich dni, kiedy nie chcesz spotykać nikogo miłego? Żebyś nie musiał się zachowywać jak cywilizowany człowiek? (R. Russo "Prawy człowiek")

elska

flickr

Moment Uchwycony
Dominkab jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-01, 17:13   #790
yaminishi
Zadomowienie
 
Avatar yaminishi
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: To tu...to tam...
Wiadomości: 1 224
Dot.: Naturalna pielęgnacja skóry dla fanek minerałów i nie tylko...

Nadrobiłam zaległości i zdaję relację
Minął niecały miesiąc stosowania serum na blizny z BU i po początkowym zachwycie, nadeszły chwile zwątpienia. Obawiam się że serum mnie zapycha a i przyjemność jego użytkowania jest niewielka (z racji, tego że mam po nim pomarańczową twarz). Wiem, że to za wcześnie na pojawienie się spektakularnych efektów ale jakieś malutkie mogłyby już nadejść.
Poza tym bardzo polubiłam hydrolanty - mam oczarowy i z kwiatów kocanki. Nie potrafię obiektywnie określić, który bardziej mi służy.
Tonik PHA 6% początkowo wydawał mi się bardzo delikatny ale chyba zaczyna działać coraz bardziej intensywnie. Ogólnie fajna rzecz.

Dziś przyszło moje drugie zamówienie z BU (póki co odpuściłam sobie minerałki na rzecz naturalnej pielęgnacji)
Narazie zdąrzyłam zrobić olejek myjący (ale teraz czytam o wychwalanej przez was cromolliencie i mi żal) i użyłam masła shea na usta
__________________
White Lies - Bigger Than Us
yaminishi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-01, 17:17   #791
spot
Rozeznanie
 
Avatar spot
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 855
Dot.: Naturalna pielęgnacja skóry dla fanek minerałów i nie tylko...

ja nie narzekam, że też nie miałam pojęcia co to (doczytałam teraz, że palma, opisy mówią, że magiczna prawie jak ginko albo mangragora)
przemknęło mi przez głowę, że to przejaw wychowywania - ale to miało być głównie na zakupowym i co do w 1szego postu
i na plotkowym i tak nie można czegoś nazwać offtopem
__________________
IQ tłumu jest zawsze znacznie niższe niż IQ najgłupszego przedstawiciela
spot jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-07-01, 17:36   #792
Dominkab
skacze bryka i wiruje ...
 
Avatar Dominkab
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomości: 9 582
Dot.: Naturalna pielęgnacja skóry dla fanek minerałów i nie tylko...

Mi się saw palmetto skojarzyło tylko z filmem Woody Harlesonem. Myślę, że nikt nie potrafił Ci pomóc po prostu i wszyscy na Agę czekali Ja teraz na pewno offtopuję więc przestaję.
Sprawdziłam to sp na all i rzeczywiście same odżywki dla mężczyzn prostatowe się znajdują. Są takie w kapsułkach to może chodzi o wydobycie ich z tych kapsułek Jak wit a+e
__________________
Czy ty nigdy nie miewasz takich dni, kiedy nie chcesz spotykać nikogo miłego? Żebyś nie musiał się zachowywać jak cywilizowany człowiek? (R. Russo "Prawy człowiek")

elska

flickr

Moment Uchwycony
Dominkab jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-01, 17:41   #793
coldold
Zakorzenienie
 
Avatar coldold
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: W pokoiku, samotnie, przy zielonej herbatce...
Wiadomości: 8 393
Dot.: Naturalna pielęgnacja skóry dla fanek minerałów i nie tylko...

Cytat:
Napisane przez spot Pokaż wiadomość
ja nie narzekam, że też nie miałam pojęcia co to (doczytałam teraz, że palma, opisy mówią, że magiczna prawie jak ginko albo mangragora)
przemknęło mi przez głowę, że to przejaw wychowywania - ale to miało być głównie na zakupowym i co do w 1szego postu
i na plotkowym i tak nie można czegoś nazwać offtopem
A proszę Cię bardzo.

Saw palmetto, środek zapobiegający wypadaniu włosów (chyba nie działa, skoro kulturyści go używają, a oni wszyscy łyse pały ).
__________________
Pamiętam, że tego czerwcowego dnia obudził mnie mój własny krzyk. Serce łomotało mi tak, jakby dusza chciała wyrwać się z piersi i uciec schodami w dół. Tata przybiegł natychmiast i wystraszony, przytulił mnie do siebie, usiłując uspokoić.
- Nie mogę przypomnieć sobie jej twarzy.

Edytowane przez coldold
Czas edycji: 2009-07-01 o 17:42
coldold jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-01, 18:17   #794
mosutatsu
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 777
Dot.: Naturalna pielęgnacja skóry dla fanek minerałów i nie tylko...

Kurr.. jakaś kaszka pojawiła mi się na czole...
Próbuję wyleczyć ją Sudocremem i Tormentiolem, znowu się zapcham... błędne koło.
Powiem Wam, że coraz częściej odechciewa mi się tej całej pielęgnacji... wrrr!

Kaszka najprawdopodobniej wywołana przez Brevoxyl, którego właśnie wprowadzam...

Odbiegając od tego ...tematu, jak wiecie - zaczynają się prawdziwe upały.
Temperatura w domu przekracza 25 stopni, w jakiej powinniśmy przechowywać większość naszych mazideł. Jak sądzicie, przenieść wszystko do lodówki?
Chodzi mi głównie o te półprodukty, które nie muszą stać w lodówce, ale nie mogą być przechowywane w temp. powyżej 25 stopni.
__________________
Oficjalny tester La Roche Posay Anthelios
Wmianka:
mazidłowa mineralna różności

Edytowane przez mosutatsu
Czas edycji: 2009-07-01 o 18:21
mosutatsu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-01, 18:30   #795
Dominkab
skacze bryka i wiruje ...
 
Avatar Dominkab
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomości: 9 582
Dot.: Naturalna pielęgnacja skóry dla fanek minerałów i nie tylko...

Cytat:
Napisane przez mosutatsu Pokaż wiadomość

Odbiegając od tego ...tematu, jak wiecie - zaczynają się prawdziwe upały.
Temperatura w domu przekracza 25 stopni, w jakiej powinniśmy przechowywać większość naszych mazideł. Jak sądzicie, przenieść wszystko do lodówki?
Chodzi mi głównie o te półprodukty, które nie muszą stać w lodówce, ale nie mogą być przechowywane w temp. powyżej 25 stopni.
no właśnie też mam zagwozdkę bo z drugiej strony napisane, ze od 10 so 25 stopni, a wlodówce jest jednak mniej
__________________
Czy ty nigdy nie miewasz takich dni, kiedy nie chcesz spotykać nikogo miłego? Żebyś nie musiał się zachowywać jak cywilizowany człowiek? (R. Russo "Prawy człowiek")

elska

flickr

Moment Uchwycony
Dominkab jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-01, 18:53   #796
IlonaP
Zakorzenienie
 
Avatar IlonaP
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 8 465
Dot.: Naturalna pielęgnacja skóry dla fanek minerałów i nie tylko...

Cytat:
Napisane przez atoja Pokaż wiadomość
jako toooootaaaaalny laik w tejże kwestii, zabrnęłam chyba za daleko i chyba czas skończyć z eksperymentami, póki się nie wyedukuje na tyle by nie zadawać tu głupich pytań. Ale proszę Was laseczki o poradę dot jak praktycznie stosujecie jedwab hydrolizowany z mazideł. Ucieszyłam się na przesyłeczkę, prędziutko chciałam dołożyć do kremiku porannego przed makijażem a tu zonk! ile???? procentowo te do 4% to nic chyba nie mogę dać, bo ja kremu tylko tyle coby się wchłonął plamkę ok 1,5cm na gr 2,3mm, a do tego jeszcze kropla dwie HA, no guła jestem i tyle i za szybko moje chęci się ziszczają, bo nie podażam fizycznie za tym co chcę w umyśle...
1-2 krople na porcje kremu
Cytat:
Napisane przez atoja Pokaż wiadomość
DZIĘKUJĘ!!!!
Mam tak wieeelką chęc wypróbowania, że chyba przeżyję to wałkowanie (a nie z każdym kremem HA mi się wałkuje). Już wpół do dwunastej a ja tylko kawę wypiłam na obudzenie, ubrałam się do listonosza, a jeszcze toalety nie zrobilam... no czas skończyć internet, zadbać o się i dziecię, całuje gorąco jak na dworze
Cytat:
Napisane przez spot Pokaż wiadomość
wkleję tu pytanie, z którym zaczęłam na plotkowym (bo tylko z tym jestem na bieżąco), ale przeszło bez echa,
zachorowałam" na naturalną pielęgnację także włosów i chciałam umieszać wcierkę do włosów, którą kiedyś wklejała agabil,
ale nie moge znaleźć ekstraktu z saw palmetto- aga pisała, że kupiła u thanatosa, ale takm nie ma - macie pomysł gdzie jeszcze?
poza tym, że jak wpisałam w google to mi sklepy dla kulturystów wyskoczyły w dużej ilości
widziałam, ale się nie odzywam bo nie wiem
Cytat:
Napisane przez coldold Pokaż wiadomość
A proszę Cię bardzo.

Saw palmetto, środek zapobiegający wypadaniu włosów (chyba nie działa, skoro kulturyści go używają, a oni wszyscy łyse pały ).

Cytat:
Napisane przez mosutatsu Pokaż wiadomość
Kurr.. jakaś kaszka pojawiła mi się na czole...
Próbuję wyleczyć ją Sudocremem i Tormentiolem, znowu się zapcham... błędne koło.
Powiem Wam, że coraz częściej odechciewa mi się tej całej pielęgnacji... wrrr!

Kaszka najprawdopodobniej wywołana przez Brevoxyl, którego właśnie wprowadzam...

Odbiegając od tego ...tematu, jak wiecie - zaczynają się prawdziwe upały.
Temperatura w domu przekracza 25 stopni, w jakiej powinniśmy przechowywać większość naszych mazideł. Jak sądzicie, przenieść wszystko do lodówki?
Chodzi mi głównie o te półprodukty, które nie muszą stać w lodówce, ale nie mogą być przechowywane w temp. powyżej 25 stopni.
a nie znajdzie się jakaś szafka ciemna, w pomieszczeniu bez okien
__________________
IlonaP jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-01, 19:03   #797
coldold
Zakorzenienie
 
Avatar coldold
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: W pokoiku, samotnie, przy zielonej herbatce...
Wiadomości: 8 393
Dot.: Naturalna pielęgnacja skóry dla fanek minerałów i nie tylko...

Cytat:
Napisane przez IlonaP Pokaż wiadomość
a nie znajdzie się jakaś szafka ciemna, w pomieszczeniu bez okien
I jeszcze z drzwiami bez klamek

Ale tak na poważnie, to mi się wydaje, że w takiej szafce (lub szufladzie jak w moim przypadku) jest więcej niż 25 stopni. Tzn. ja w ogóle mam w domu czy lato czy zima 20 - 22 stopnie, więc nie orientuję się tak dokładnie.
No, ale mosutatsu nie gadaj, że jako biochemik nie masz termometru
__________________
Pamiętam, że tego czerwcowego dnia obudził mnie mój własny krzyk. Serce łomotało mi tak, jakby dusza chciała wyrwać się z piersi i uciec schodami w dół. Tata przybiegł natychmiast i wystraszony, przytulił mnie do siebie, usiłując uspokoić.
- Nie mogę przypomnieć sobie jej twarzy.
coldold jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-01, 19:09   #798
mosutatsu
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 777
Dot.: Naturalna pielęgnacja skóry dla fanek minerałów i nie tylko...

Cytat:
Napisane przez coldold Pokaż wiadomość
No, ale mosutatsu nie gadaj, że jako biochemik nie masz termometru
Takiego 'zlewkowego' jeszcze nie

Z wczorajszych badań w lodówce mam 5,5stopnia, a w domu i w miejscu gdzie trzymam produkty ok. 26 - 28 w zależności od pory.
Ehhh, takie 20 cały rok - marzenie
__________________
Oficjalny tester La Roche Posay Anthelios
Wmianka:
mazidłowa mineralna różności
mosutatsu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-01, 20:07   #799
KKZJ
Zadomowienie
 
Avatar KKZJ
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 1 079
Dot.: Naturalna pielęgnacja skóry dla fanek minerałów i nie tylko...

lodówka !!!
otworzyłam dzisiaj mocznik i salicyl - zobaczyłam zbite na kamień grudy; matko i córko, MGS płynie
wszystko przeflancowałam do lodówki, przynajmniej na jakiś czas..
KKZJ jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-07-01, 20:13   #800
Dominkab
skacze bryka i wiruje ...
 
Avatar Dominkab
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomości: 9 582
Dot.: Naturalna pielęgnacja skóry dla fanek minerałów i nie tylko...

A Mosutatsu rzeczywiście wszystko ma pomierzone
__________________
Czy ty nigdy nie miewasz takich dni, kiedy nie chcesz spotykać nikogo miłego? Żebyś nie musiał się zachowywać jak cywilizowany człowiek? (R. Russo "Prawy człowiek")

elska

flickr

Moment Uchwycony
Dominkab jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-01, 20:58   #801
IlonaP
Zakorzenienie
 
Avatar IlonaP
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 8 465
Dot.: Naturalna pielęgnacja skóry dla fanek minerałów i nie tylko...

Cytat:
Napisane przez Dominkab Pokaż wiadomość
A Mosutatsu rzeczywiście wszystko ma pomierzone
wszystko ?
a skąd wiesz
__________________
IlonaP jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-01, 21:03   #802
coldold
Zakorzenienie
 
Avatar coldold
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: W pokoiku, samotnie, przy zielonej herbatce...
Wiadomości: 8 393
Dot.: Naturalna pielęgnacja skóry dla fanek minerałów i nie tylko...

Cytat:
Napisane przez IlonaP Pokaż wiadomość
wszystko ?
a skąd wiesz
__________________
Pamiętam, że tego czerwcowego dnia obudził mnie mój własny krzyk. Serce łomotało mi tak, jakby dusza chciała wyrwać się z piersi i uciec schodami w dół. Tata przybiegł natychmiast i wystraszony, przytulił mnie do siebie, usiłując uspokoić.
- Nie mogę przypomnieć sobie jej twarzy.
coldold jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-01, 21:06   #803
Dominkab
skacze bryka i wiruje ...
 
Avatar Dominkab
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomości: 9 582
Dot.: Naturalna pielęgnacja skóry dla fanek minerałów i nie tylko...

Cytat:
Napisane przez IlonaP Pokaż wiadomość
wszystko ?
a skąd wiesz
no trochę poszłam po bandzie ale niechcący
__________________
Czy ty nigdy nie miewasz takich dni, kiedy nie chcesz spotykać nikogo miłego? Żebyś nie musiał się zachowywać jak cywilizowany człowiek? (R. Russo "Prawy człowiek")

elska

flickr

Moment Uchwycony
Dominkab jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-02, 16:41   #804
atoja
Zadomowienie
 
Avatar atoja
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: M.M.
Wiadomości: 1 938
GG do atoja
Dot.: Naturalna pielęgnacja skóry dla fanek minerałów i nie tylko...

No normalnie głupi to ma zawsze szczeście!!!
dostałam wczoraj zdublowane zamówienie z mazideł. Dziś babka mi odpisała, że mam je potraktować jako gratis. (jedwab hydro, 2 hydrolaty różane, tylko na co mi kolejna porcja kwasu salicylowego i migdałowego - przez 5 lat nie zużyję)

a na dodatek z Naturalissa dostałam niacynamid

No i nawet jak nie chcę, to znów muszę się szkolić.... Mimo,ze nie potrzebuję akurat w tej dziedzinie JESZCZE odwyku, to produkty same mi się pchają

Edytowane przez atoja
Czas edycji: 2009-07-02 o 16:43
atoja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-02, 17:24   #805
alkaxy
biegam dla Zabawy
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 5 181
Dot.: Naturalna pielęgnacja skóry dla fanek minerałów i nie tylko...

Atoja ciesz się. Teraz możesz sobie zrobić jakiś mały odwyk od kupowania kwasu np

Przyznaję się do umycia włosów mydłem od Pastereczki. I jest ok. W życiu bym nie wpadła, że umyłam mydłem włosy. Może odrobinę trudniej się rozczesywały, ale błyszczą się normalnie i są wyjątkowo lekkie. Bez rewelacji, ale jest na tyle dobrze, że na wyjazdy będę brać tylko kawałek tego mydła i będę miała czym umyć całe ciało, włosy i twarz. Mydło afrykańskie powoli deklasuje mój ulubiony żel babydream.

W każdym razie jest przyjemniejszy w stosowaniu i nie plącze tak włosów jak większość naturlanych szamponów.

Edytowane przez alkaxy
Czas edycji: 2009-07-02 o 19:21
alkaxy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-02, 18:55   #806
frantic
Zakorzenienie
 
Avatar frantic
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 3 372
Dot.: Naturalna pielęgnacja skóry dla fanek minerałów i nie tylko...

Muszę się wyżalić. Przeżyłam dzisiaj małe rozczarowanie jak otworzyłam paczkę z Naturalisa - olej truskawkowy delikatnie mówiąc nie pachnie ładnie, nie wspominając o tym, że z truskawką nie ma to nic wspólnego. Zła jestem o tyle, że kupiłam go chyba wyłącznie ze względu na deklarowany piękny zapach. Pachnie jak pokost, podobnie do oleju różanego który kiedyś miałam z Mazideł.
Wiem że oleje niezwykle rzadko pachną identycznie jak produkt bazowy, bo nie są np. robione z owoców tylko z nasion, pestek, itp. ale po co w takim razie piszą na Naturalisie i na Mazidłach o pięknym owocowym zapachu? A może ten Mazidlany nie pachnie jak pokost, ma go może ktoś?
W sumie to cały czas się zastanawiam, czy nie dostałam jakiegoś innego oleju, czy się nie pomylili.

Jak na razie moim zapachowym numerem jeden wśród olejów jest śliwkowy. Chciałabym bardzo znaleźć coś, co równie miło będzie pachnieć, jako np. odskocznia od smrodu tamanu.

Ale muszę koniecznie dopisać o samym sklepie Naturalis - obsługa mnie zachwyciła: profesjonalnie, szybko, kontakt wzorcowy. BU mogło by wziąć przykład.

Edytowane przez frantic
Czas edycji: 2009-07-02 o 18:57
frantic jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-02, 19:04   #807
angel of sadness
Zadomowienie
 
Avatar angel of sadness
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Przemyśl
Wiadomości: 1 498
Dot.: Naturalna pielęgnacja skóry dla fanek minerałów i nie tylko...

Dziewczyny czy któraś z Was nie mogłaby mi odsprzedać malutkiego kawałka mydła afrykańskiego, tego od Pastereczki? Podobno super działa na trądzik... jak Wasze odczucia w tej kwestii?

Wydaję mi się, że to pytanie się już pojawiło, ale nie jestem pewna: serum można używać zamiast kremu? Frantic mogłabyś napisać do czego służą te oleje? Przepraszam, ale w ogóle nie w temacie jestem, dopiero zaczynam...
angel of sadness jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-02, 19:04   #808
cotka
Zadomowienie
 
Avatar cotka
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 1 962
Dot.: Naturalna pielęgnacja skóry dla fanek minerałów i nie tylko...

pomylilam watki
__________________
It always seems impossible... until it's done

Edytowane przez cotka
Czas edycji: 2009-07-02 o 19:20
cotka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-02, 19:08   #809
KKZJ
Zadomowienie
 
Avatar KKZJ
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 1 079
Dot.: Naturalna pielęgnacja skóry dla fanek minerałów i nie tylko...

Cytat:
Napisane przez frantic Pokaż wiadomość
Muszę się wyżalić. Przeżyłam dzisiaj małe rozczarowanie jak otworzyłam paczkę z Naturalisa - olej truskawkowy delikatnie mówiąc nie pachnie ładnie, nie wspominając o tym, że z truskawką nie ma to nic wspólnego. Zła jestem o tyle, że kupiłam go chyba wyłącznie ze względu na deklarowany piękny zapach. Pachnie jak pokost, podobnie do oleju różanego który kiedyś miałam z Mazideł.
Wiem że oleje niezwykle rzadko pachną identycznie jak produkt bazowy, bo nie są np. robione z owoców tylko z nasion, pestek, itp. ale po co w takim razie piszą na Naturalisie i na Mazidłach o pięknym owocowym zapachu? A może ten Mazidlany nie pachnie jak pokost, ma go może ktoś?
W sumie to cały czas się zastanawiam, czy nie dostałam jakiegoś innego oleju, czy się nie pomylili.

Jak na razie moim zapachowym numerem jeden wśród olejów jest śliwkowy. Chciałabym bardzo znaleźć coś, co równie miło będzie pachnieć, jako np. odskocznia od smrodu tamanu.

Ale muszę koniecznie dopisać o samym sklepie Naturalis - obsługa mnie zachwyciła: profesjonalnie, szybko, kontakt wzorcowy. BU mogło by wziąć przykład.
ooo, to dość dziwne
mam oba oleje truskawkowe - mazidłowy i z Naturalisa - i oba jak na mój nos pachną identycznie: pięknie i ewidentnie truskawę mocno czuć; za to olej z ZSK przy tych dwóch wysiada
różę z Mazideł mam i jej zapach definitywnie nie przypomina oleju z truskawki
właściwie wg mnie olej truskawkowy jest jedynym, którego zapach jest bardzo zbliżony do rzeczonego produktu bazowego; śliwka owszem wonieje ładnie, ale gdybym nie wiedziała, że to ten owoc, w życiu bym się nie domyśliła

Frantic, a jak wygląda ta Twoja nieszczęsna truskawka?
KKZJ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-02, 19:10   #810
frantic
Zakorzenienie
 
Avatar frantic
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 3 372
Dot.: Naturalna pielęgnacja skóry dla fanek minerałów i nie tylko...

Cytat:
Napisane przez angel of sadness Pokaż wiadomość
Dziewczyny czy któraś z Was nie mogłaby mi odsprzedać malutkiego kawałka mydła afrykańskiego, tego od Pastereczki? Podobno super działa na trądzik... jak Wasze odczucia w tej kwestii?

Wydaję mi się, że to pytanie się już pojawiło, ale nie jestem pewna: serum można używać zamiast kremu? Frantic mogłabyś napisać do czego służą te oleje? Przepraszam, ale w ogóle nie w temacie jestem, dopiero zaczynam...
Na Wizażu nie składamy ofert kupna lub sprzedaży.

O tym do czego służą oleje, jak działają, z czym je łączyć itp. najlepiej poczytać na stronach Biochemii Urody, Mazideł, ZSK itp. Jest tam wszystko bardzo fajnie i przystępnie wyjaśnione.
frantic jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Kosmetyki mineralne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:45.