Promocje w Sephorze, Douglasie, Marionnaud + OT ;) - Strona 75 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-05-12, 20:01   #2221
Rarrka90
Rozeznanie
 
Avatar Rarrka90
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 887
Dot.: Promocje w Sephorze, Douglasie, Marionnaud + OT ;)

Cytat:
Napisane przez unrepeatable Pokaż wiadomość
a ja za nia nie przepadam,strasznie szczypie w oczy i buzia bo nie jest taka"twarda" i szorstka

btw poleccie cos do demakijazu oczu,bo mi sie clinique konczy i chce cos nowego..mam zawsze mega mocno pomalowane oczy wiec musi byc cos naprawde silnego;p
bioderma sensibio
__________________
Rarrka90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-12, 20:02   #2222
71f1a49ccdda6499050838d6b2ef76d32f6aae36_5f5aaff1a659f
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 5 922
Dot.: Promocje w Sephorze, Douglasie, Marionnaud + OT ;)

Te lakiery Sally lepsze od OPIków?
71f1a49ccdda6499050838d6b2ef76d32f6aae36_5f5aaff1a659f jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-12, 20:02   #2223
Rarrka90
Rozeznanie
 
Avatar Rarrka90
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 887
Dot.: Promocje w Sephorze, Douglasie, Marionnaud + OT ;)

Cytat:
Napisane przez uzunia Pokaż wiadomość
Biotherm jak i z resztą cały L'oreal już nie testuje na zwierzętach,a w zasadzie od 1997roku;

---------- Dopisano o 19:31 ---------- Poprzedni post napisano o 19:19 ----------

hola ola ja swego czasu oczyszczałam twarz Clinique (krok 1 a potem lotion krok 2),ale trochę mi się "przejadł" a ponadto moja skóra potrzebuje czasem czegoś bardziej komfortowego w konsystencji więc przerzuciłam się na pianki. Są mega wydajne i bardziej komfortowe jak żel,
jeśli masz skłonności do przetłuszczania to polecam:
-Lauder zielona, super oczyszcza delikatnie ściąga
-Kanebo 2 w 1, maska z glinką oraz pianka do oczyszczania-naprawdę super kosmetyk,buzia się po nim nie świeci, jest bardzo wydajna i w dodatku fajnie,bo można punktowo stosować na noc na niedoskonałości
jeśli skóra się przesusza to polecam:
-Shiseido Benefiance lub White Lucency (benefiance ma dodatkowo mikrogranulki delikatnie pelingujące,ale jest bogata w składzie i nie przesusza skóry)

Un do oczu jeden z mocniejszych to dwufazowy Dior lub Lancome, ten drugi jest w porównaniu do wydajności strasznie drogi,ale usuwa jedym ruchem cały make up;
kupcie sobie glinkę naturalną najlepsza na świecie i nie zawiera zbednych składniów: ta: https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,4...#review-496397 dostępna na biolander.com z przesyłką 33zł
skład tej glinki to: GLINKA + WODA a nie glinka, woda, konserwanty, chemia, chemia..
__________________
Rarrka90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-12, 20:06   #2224
Biała Dama
Zakorzenienie
 
Avatar Biała Dama
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 9 294
Dot.: Promocje w Sephorze, Douglasie, Marionnaud + OT ;)

dziś w sephorze do zakupów powyżej 200 zł dodawali torbę, ale ja odmówiłam pani była zdziwiona, że nie chcę ale naprawdę nic ciekawego a brać coś tylko dlatego, że za darmo torba jest czarno przezroczysta , w kształcie prostokąta i ma bardzo krótkie uszy... nie wiem gdzie się nadaje, na zakupy na plażę też jakaś taka mało poręczna... ale gratis wymyślili
Biała Dama jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-12, 20:06   #2225
magda s.
Zakorzenienie
 
Avatar magda s.
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 7 545
Dot.: Promocje w Sephorze, Douglasie, Marionnaud + OT ;)

[1=71f1a49ccdda6499050838d 6b2ef76d32f6aae36_5f5aaff 1a659f;26880284]Te lakiery Sally lepsze od OPIków? [/QUOTE]

mam jeden OPI i nie lubie go (dlugo schnie, jest 'wodnisty' i malo kryjacy no i ma niewygodny pedzelek...jak dla mnie), przyznaje...poddalam sie po jednej probie pomalowania paznokci
magda s. jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-12, 20:17   #2226
e8568007f733d5544c729bc90367d4fe20d6da38_65540b4a0b460
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 3 166
Dot.: Promocje w Sephorze, Douglasie, Marionnaud + OT ;)

Cytat:
Napisane przez Organzza Pokaż wiadomość
tutaj stawiam na wizażowy apteczny hit - Avene Cleanance, nie znam lepszego

a orientujecie się, ile kosztuje taki zestaw w Douglasie? Bo chyba to nie ten sam co w Sephorze?
ten większy zestaw, który wkleiłaś kosztuje 89zł, natomiast te miniaturki(20ml) też są i kosztują 29zł
e8568007f733d5544c729bc90367d4fe20d6da38_65540b4a0b460 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-12, 20:32   #2227
Organzza
Zakorzenienie
 
Avatar Organzza
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 712
Dot.: Promocje w Sephorze, Douglasie, Marionnaud + OT ;)

[1=e8568007f733d5544c729bc 90367d4fe20d6da38_65540b4 a0b460;26880688]ten większy zestaw, który wkleiłaś kosztuje 89zł, natomiast te miniaturki(20ml) też są i kosztują 29zł[/QUOTE]
dzięki wielkie za wyjaśnienie
__________________
What you're drinking?
Rum or whiskey?
Now won't you have a
Double with me?
I'm sorry I'm a little late
I got your message by the way
I'm calling in sick today
So let's go out for old time's sake
Organzza jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-05-12, 20:46   #2228
hola ola
Zakorzenienie
 
Avatar hola ola
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 5 152
Dot.: Promocje w Sephorze, Douglasie, Marionnaud + OT ;)

dziękuje za propozyje "zmywacza" do twarzy, napewno coś z Waszych propozycji kupię
hola ola jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-12, 20:56   #2229
unrepeatable
Zakorzenienie
 
Avatar unrepeatable
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: London
Wiadomości: 4 256
Dot.: Promocje w Sephorze, Douglasie, Marionnaud + OT ;)

Cytat:
Napisane przez Rarrka90 Pokaż wiadomość
bioderma sensibio
nie dziala
__________________
Follow your dreams honey...


http://www.fashiolista.com/style/unrepeatable/

http://instagram.com/gosiaduma



unrepeatable jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-12, 22:37   #2230
endorfina123
Wtajemniczenie
 
Avatar endorfina123
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: somewhere in between
Wiadomości: 2 345
Dot.: Promocje w Sephorze, Douglasie, Marionnaud + OT ;)

Cytat:
Napisane przez Biała Dama Pokaż wiadomość
o jeju... jakieś licho mnie dziś podkusiło wejść do Sephory, i na moje nieszczęście psiknęłam się nowym angelem ocean d'argent o ja nieszczęsna w głowie pojawiła mi się jedna jedyna myśl ... muszęęęęęęęę go mieć... wyszłam z Sephory i nie minęło 15 minut jak do niej wróciłam i kupiłam perfumy z 10 % zniżką ... zapach jest śliczny bardzo podobny do angel bleu lagon ...



a nowy limitowany alien rzeczywiście jest za ciężki na lato... nie moja bajka....
w takim razie będę wwąchiwać się przy najbliższej okazji w nowego Angela bo szukam czegoś innego niż wszystko, co mam, a zarazem nie nazbyt odbiegającego, a skoro mówisz, że Alien to nie Twoja bajka i dziewczyny pisały, że lepszy Angel...
__________________



Edytowane przez endorfina123
Czas edycji: 2011-05-12 o 22:39 Powód: dopisek
endorfina123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-12, 23:02   #2231
MissScareAll
Zakorzenienie
 
Avatar MissScareAll
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Wawa i okolice
Wiadomości: 9 778
Dot.: Promocje w Sephorze, Douglasie, Marionnaud + OT ;)

Oooo co ja widzę, nowy Angel? Ten wątek to źródło nowinek Musze przetestować

---------- Dopisano o 23:55 ---------- Poprzedni post napisano o 23:55 ----------

I nowy Alien! Wąchałyście już może? Czym się różni od oryginału? Bo buteleczka śliczna

---------- Dopisano o 00:02 ---------- Poprzedni post napisano Wczoraj o 23:55 ----------

Cytat:
Napisane przez hola ola Pokaż wiadomość
jesli szukasz naprawde trwałego polecam błyszczyk smasbox limitess long wear lip naprawde to najtrwlszy błyszczyk jaki miałam kiedykolwiek, zuzyłam juz 3 opakowania i to jedyne mazidło którego zakup ponawiam jak tylko widze końcówke uzywam go solo i jako baze pod inne błyszczyki bo przedłuza trwałaśc, mam kolor INFINITE.

---------- Dopisano o 11:24 ---------- Poprzedni post napisano o 11:19 ----------




właśnie kilka dni temu kupiłam tę esencje z kanebo, uzyłam 2 razy, pory zwężone istotnie, ale to za krótko by ocenic jeszcze.


Kobietki z mieszana cera czym myjecie twarz? mam z clarinsa zel z serii daily energ... i sredni jest, na szczęscie widac denko i zastanawiam sie co kupic...
To daj znać, proszę, jak się będzie sprawował. Bo z opinii na KWC wynika, że rewelacja.

Jeśli chodzi o zmywanie twarzy to polecam naturalny olejek z BU - i ja z suchą, i koleżanka z tłustą cerą, nigdy nie miałyśmy nic lepszego
Szybko i łagodnie oczyszcza, nawilża, tani.
Poza tym fajne są pianki Shiseido, na pewno The Skincare Gentle nie ma SLS, więc warto.
Używałam tej z serii White Lucency - ślicznie pachniała i była przyjemna w stosowaniu, ale też dość mocna - oczyszczała tak, że skóra aż "skrzypiała" pod palcami i wybielała, czego dowodem były przede wszystkim moje włosy przy twarzy
__________________
MissScareAll jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-05-13, 07:24   #2232
beeets
Zakorzenienie
 
Avatar beeets
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: tam gdzie praca, pasja i przyszłość
Wiadomości: 8 388
Dot.: Promocje w Sephorze, Douglasie, Marionnaud + OT ;)

Cytat:
Napisane przez MissScareAll Pokaż wiadomość
o 23:55 ----------


Jeśli chodzi o zmywanie twarzy to polecam naturalny olejek z BU - i ja z suchą, i koleżanka z tłustą cerą, nigdy nie miałyśmy nic lepszego
Szybko i łagodnie oczyszcza, nawilża, tani.
Poza tym fajne są pianki Shiseido, na pewno The Skincare Gentle nie ma SLS, więc warto.
Używałam tej z serii White Lucency - ślicznie pachniała i była przyjemna w stosowaniu, ale też dość mocna - oczyszczała tak, że skóra aż "skrzypiała" pod palcami i wybielała, czego dowodem były przede wszystkim moje włosy przy twarzy
niestety ja żadnego rozjaśnienia na skórze nie zauważyłam, a używałam całej serii White Lucency (krem na noc, tonik, pianka, krem na dzień) przez ponad rok i zero wybielenia
Może seria z Clinique Dermo White - tylko dla Azjatek wypuszczona na Azję w 2010 będzie lepsza, bo czekam na nią aż doleci do mnie.

kochane, doradzcie mi proszę fajną bazę pod podkład?
teraz mam bazę rozświetlającą na lekko różowo, ale szukam czegoś nie różowego
__________________
Miłośniczka kosmetyków naturalnych i nietestowanych na zwierzętach

Jestem Naturalna Dusza
Podróże Duszy

Wybierz Zielone z CCL

Edytowane przez beeets
Czas edycji: 2011-05-13 o 07:25
beeets jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-13, 07:43   #2233
Biała Dama
Zakorzenienie
 
Avatar Biała Dama
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 9 294
Dot.: Promocje w Sephorze, Douglasie, Marionnaud + OT ;)

w merlinie nowości clinique paletki travel

mi się ta podoba http://merlin.pl/Clinique-Pretty-Eye...19,908881.html ale narazie na odwyku jestem więc nie kupię
Biała Dama jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-13, 08:05   #2234
kasia68
Zadomowienie
 
Avatar kasia68
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 1 756
Dot.: Promocje w Sephorze, Douglasie, Marionnaud + OT ;)

Cytat:
Napisane przez beeets Pokaż wiadomość
niestety ja żadnego rozjaśnienia na skórze nie zauważyłam, a używałam całej serii White Lucency (krem na noc, tonik, pianka, krem na dzień) przez ponad rok i zero wybielenia
Może seria z Clinique Dermo White - tylko dla Azjatek wypuszczona na Azję w 2010 będzie lepsza, bo czekam na nią aż doleci do mnie.

kochane, doradzcie mi proszę fajną bazę pod podkład?
teraz mam bazę rozświetlającą na lekko różowo, ale szukam czegoś nie różowego
Jak nie różowe, to spróbuj może białej szanelkowej. Tylko opakowanie ma kiepskie- trzeba wyjmować szpatułką. Ale baza b.dobra . Le Blanc De Chanel Base.
kasia68 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-13, 08:12   #2235
beeets
Zakorzenienie
 
Avatar beeets
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: tam gdzie praca, pasja i przyszłość
Wiadomości: 8 388
Dot.: Promocje w Sephorze, Douglasie, Marionnaud + OT ;)

Cytat:
Napisane przez Biała Dama Pokaż wiadomość
w merlinie nowości clinique paletki travel

mi się ta podoba http://merlin.pl/Clinique-Pretty-Eye...19,908881.html ale narazie na odwyku jestem więc nie kupię
mnie na żywo nie zachwyca ale cena fajna
http://www.google.pl/imgres?imgurl=h...:0&tx=87&ty=70

---------- Dopisano o 09:12 ---------- Poprzedni post napisano o 09:11 ----------

Cytat:
Napisane przez kasia68 Pokaż wiadomość
Jak nie różowe, to spróbuj może białej szanelkowej. Tylko opakowanie ma kiepskie- trzeba wyjmować szpatułką. Ale baza b.dobra . Le Blanc De Chanel Base.

wypróbuję
__________________
Miłośniczka kosmetyków naturalnych i nietestowanych na zwierzętach

Jestem Naturalna Dusza
Podróże Duszy

Wybierz Zielone z CCL
beeets jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-13, 08:18   #2236
anes119
Zadomowienie
 
Avatar anes119
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: WROCLOVE
Wiadomości: 1 168
Dot.: Promocje w Sephorze, Douglasie, Marionnaud + OT ;)

Dziewczyny a macie do polecenia jakiś brązer, który nie robi cegiełki..? Wczoraj "moja" konsultatka wspomniała o nowych brązerach Make up for ever - czy ktoś zwrócił na nie uwage...?
__________________
Bloguję http://www.whitepraline.pl/
anes119 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-13, 08:28   #2237
gayenka
Zakorzenienie
 
Avatar gayenka
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 3 269
Dot.: Promocje w Sephorze, Douglasie, Marionnaud + OT ;)

Cytat:
Napisane przez anes119 Pokaż wiadomość
Dziewczyny a macie do polecenia jakiś brązer, który nie robi cegiełki..? Wczoraj "moja" konsultatka wspomniała o nowych brązerach Make up for ever - czy ktoś zwrócił na nie uwage...?
Ja polecam duże brązery Deborah, mam nr 2 :tak: ponoć ma wyjść jakaś nowa wersja więc warto polować Mimo posiadania brązera Diora i innych cudów ostatnio namiętnie używam duo z firmy Flormar-https://lh5.googleusercontent.com/-VMNzBddjWJ4/TW47jQexqQI/AAAAAAAABUI/FDijw2PaOS8/s1600/Flormar.JPG
P115 ma ta cudowny chłodny brąz, wyglądający przepięknie na skórze. I to za grosze,bo kosztował 12 zł
__________________
Se spánky z břidlicových střech
se zády rtutě na oknech,
páry z broušenýho skla,
se stehny váhy, tě každej zná,
tě každej zná, tě každej zná
a když Tě ochutná,
ví, že víš, že...



gayenka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-13, 08:34   #2238
kasia68
Zadomowienie
 
Avatar kasia68
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 1 756
Dot.: Promocje w Sephorze, Douglasie, Marionnaud + OT ;)

Cytat:
Napisane przez anes119 Pokaż wiadomość
Dziewczyny a macie do polecenia jakiś brązer, który nie robi cegiełki..? Wczoraj "moja" konsultatka wspomniała o nowych brązerach Make up for ever - czy ktoś zwrócił na nie uwage...?
Polecam Ci puder brązujący z Cliniqe-a True Bronze pressed powder bronzer. Śliczny, naturalny efekt, leciutko drobinkowy(mam 02).Dobry, a może nawet lepszy to Guerlain Terracota mineral. Piękny mat i piekny efekt, doskonały do modelowania, ale ido całej twarzy też się nadaje. No i oczywiście polecam Ci nowość szanelkową: Soleil tan de Chenel. Rozświetlacz, bronzer i róż w jednym. Cudny. Generalnie zerknij na te trzy, bo wydaja mi się, że są warte uwagi. Pozdrawiam.
kasia68 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-13, 08:38   #2239
mhm0808
Obcy 8 pasażer Nostromo
 
Avatar mhm0808
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa/Gdańsk
Wiadomości: 19 675
Dot.: Promocje w Sephorze, Douglasie, Marionnaud + OT ;)

Cytat:
Napisane przez anes119 Pokaż wiadomość
Dziewczyny a macie do polecenia jakiś brązer, który nie robi cegiełki..? Wczoraj "moja" konsultatka wspomniała o nowych brązerach Make up for ever - czy ktoś zwrócił na nie uwage...?
Ale oprócz koloru jaki efekt Cię interesuje? Jeśli akurat naturalny jaśniutki mat to wyżej pisałam o bronzerach z nowej limitki The Body Shop
__________________
Crazy Handful of Nothin






mhm0808 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-05-13, 08:58   #2240
magda s.
Zakorzenienie
 
Avatar magda s.
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 7 545
Dot.: Promocje w Sephorze, Douglasie, Marionnaud + OT ;)

Cytat:
Napisane przez beeets Pokaż wiadomość
niestety ja żadnego rozjaśnienia na skórze nie zauważyłam, a używałam całej serii White Lucency (krem na noc, tonik, pianka, krem na dzień) przez ponad rok i zero wybielenia
Może seria z Clinique Dermo White - tylko dla Azjatek wypuszczona na Azję w 2010 będzie lepsza, bo czekam na nią aż doleci do mnie.

kochane, doradzcie mi proszę fajną bazę pod podkład?
teraz mam bazę rozświetlającą na lekko różowo, ale szukam czegoś nie różowego
to zalezy jaki efekt chcesz uzyskac

ja uwielbiam rozswietlenie z bazy Guerlaina tej z perelkami - Meteorites Perles, a z matujacych (z silikonem) - Sephora, Sisley...
magda s. jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-13, 09:01   #2241
beeets
Zakorzenienie
 
Avatar beeets
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: tam gdzie praca, pasja i przyszłość
Wiadomości: 8 388
Dot.: Promocje w Sephorze, Douglasie, Marionnaud + OT ;)

Cytat:
Napisane przez magda s. Pokaż wiadomość
to zalezy jaki efekt chcesz uzyskac

ja uwielbiam rozswietlenie z bazy Guerlaina tej z perelkami - Meteorites Perles, a z matujacych (z silikonem) - Sephora, Sisley...
rozjaśnienie a'la Michael Jackson

dzięki za polecenie baz
__________________
Miłośniczka kosmetyków naturalnych i nietestowanych na zwierzętach

Jestem Naturalna Dusza
Podróże Duszy

Wybierz Zielone z CCL
beeets jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-13, 10:29   #2242
hola ola
Zakorzenienie
 
Avatar hola ola
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 5 152
Dot.: Promocje w Sephorze, Douglasie, Marionnaud + OT ;)

Cytat:
Napisane przez MissScareAll Pokaż wiadomość



To daj znać, proszę, jak się będzie sprawował. Bo z opinii na KWC wynika, że rewelacja.

Jeśli chodzi o zmywanie twarzy to polecam naturalny olejek z BU - i ja z suchą, i koleżanka z tłustą cerą, nigdy nie miałyśmy nic lepszego
Szybko i łagodnie oczyszcza, nawilża, tani.
Poza tym fajne są pianki Shiseido, na pewno The Skincare Gentle nie ma SLS, więc warto.
Używałam tej z serii White Lucency - ślicznie pachniała i była przyjemna w stosowaniu, ale też dość mocna - oczyszczała tak, że skóra aż "skrzypiała" pod palcami i wybielała, czego dowodem były przede wszystkim moje włosy przy twarzy
wiesz na analizowym ostatnio była ta esencja kanebo "rozkłądana" i ekspertki stwoerdziły ze skład ok, i ze to tylko nawilżacz ale skoro uspokaja pory, nawilża to ja reflektuje na to "tylko" bo dla mnie to własnie jest to
dam znac za jakiś czas
hola ola jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-13, 11:13   #2243
madzialenn
Zakorzenienie
 
Avatar madzialenn
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 3 955
Dot.: Promocje w Sephorze, Douglasie, Marionnaud + OT ;)

ja polecam brązer Soleil Tan De Chanel, odkąd go zakupiłam jestem nim zachwycona. nakładam na calą twarz i buzia ma zdrową opaleniznę ( obecnie jestem bladzioch ) mam też guerlain 4seasons, fajny bardzo, idealny do modelowania, jednak dla bladziochów za ciemny na okres zima/wczesna wiosna.
__________________
kosmetyki + różności okazjonalnie :
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=835212


madzialenn bloguje o kosmetykach i modzie

Kosmetyki i codzienne stylizacje
http://madzialennx.blogspot.com/2014...ine-shawl.html
madzialenn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-13, 12:06   #2244
hola ola
Zakorzenienie
 
Avatar hola ola
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 5 152
Dot.: Promocje w Sephorze, Douglasie, Marionnaud + OT ;)

czy w S w PL dostenę kolorówkę BY TERRY? chodzi za mna korektor tej firmy...

---------- Dopisano o 13:06 ---------- Poprzedni post napisano o 12:47 ----------

przepraszamza pytanie wyżej, doczytałam ze są w S i tu prośba czy mogłabyu któraś miła duszka zobaczyc ile kosztuje korektor w pisaku Touch Expert
hola ola jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-13, 12:11   #2245
mhm0808
Obcy 8 pasażer Nostromo
 
Avatar mhm0808
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa/Gdańsk
Wiadomości: 19 675
Dot.: Promocje w Sephorze, Douglasie, Marionnaud + OT ;)

Cytat:
Napisane przez hola ola Pokaż wiadomość
czy w S w PL dostenę kolorówkę BY TERRY? chodzi za mna korektor tej firmy...

---------- Dopisano o 13:06 ---------- Poprzedni post napisano o 12:47 ----------

przepraszamza pytanie wyżej, doczytałam ze są w S i tu prośba czy mogłabyu któraś miła duszka zobaczyc ile kosztuje korektor w pisaku Touch Expert
No ja bym powiedziała,że były - jakiś czas temu widziałam,że wycofywali,przynajmniej u mnie (i wszystko było poprzeceniane)
__________________
Crazy Handful of Nothin






mhm0808 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-13, 13:01   #2246
unrepeatable
Zakorzenienie
 
Avatar unrepeatable
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: London
Wiadomości: 4 256
Dot.: Promocje w Sephorze, Douglasie, Marionnaud + OT ;)

Cytat:
Napisane przez beeets Pokaż wiadomość
niestety ja żadnego rozjaśnienia na skórze nie zauważyłam, a używałam całej serii White Lucency (krem na noc, tonik, pianka, krem na dzień) przez ponad rok i zero wybielenia
Może seria z Clinique Dermo White - tylko dla Azjatek wypuszczona na Azję w 2010 będzie lepsza, bo czekam na nią aż doleci do mnie.

kochane, doradzcie mi proszę fajną bazę pod podkład?
teraz mam bazę rozświetlającą na lekko różowo, ale szukam czegoś nie różowego
ja lubie z Lancoma ale to jest matujaca wiec chyba takiej nie szukasz;P

---------- Dopisano o 14:01 ---------- Poprzedni post napisano o 13:59 ----------

An ja bym polecila albo Noube (ale srednio z trwaloscia) albo z Diora - ostatnio sie w nim zakochalam
__________________
Follow your dreams honey...


http://www.fashiolista.com/style/unrepeatable/

http://instagram.com/gosiaduma



unrepeatable jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-13, 13:04   #2247
hola ola
Zakorzenienie
 
Avatar hola ola
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 5 152
Dot.: Promocje w Sephorze, Douglasie, Marionnaud + OT ;)

Cytat:
Napisane przez mhm0808 Pokaż wiadomość
No ja bym powiedziała,że były - jakiś czas temu widziałam,że wycofywali,przynajmniej u mnie (i wszystko było poprzeceniane)
ja to mam refleks obejrzałam ten fim9.40 min i bardzo mi sie podoba efekt przy uzyciu tego własnie korektora...
hola ola jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-13, 13:05   #2248
71f1a49ccdda6499050838d6b2ef76d32f6aae36_5f5aaff1a659f
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 5 922
Dot.: Promocje w Sephorze, Douglasie, Marionnaud + OT ;)

Z brązerów tylko MAC i Hoola Benefit
71f1a49ccdda6499050838d6b2ef76d32f6aae36_5f5aaff1a659f jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-13, 13:09   #2249
hola ola
Zakorzenienie
 
Avatar hola ola
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 5 152
Dot.: Promocje w Sephorze, Douglasie, Marionnaud + OT ;)

zapomniałam o linku

http://www.youtube.com/watch?v=YSMMJbXjJcE
hola ola jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-13, 13:19   #2250
anes119
Zadomowienie
 
Avatar anes119
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: WROCLOVE
Wiadomości: 1 168
Dot.: Promocje w Sephorze, Douglasie, Marionnaud + OT ;)

Dziewczyny kochane - wielkie dzięki za podpowiedzi co do brązerów. Byłam przed chwilą w Sephorze i wybór padł na clinique Almost powdre kolor 06 i puder sypki mineralny Bare minerals Golden Tan - przynajmniej mogę byc pewna, że mnie nie będa zatykać ani nie robią cegiełki. podobała mi się również Hoola Benefita, ale byłą zbyt różowa do Golden Tan wreszcie ma fany brąz na buzi taki jak modelka na do łączonym zdjęciu. Brązerom z TBS musze się przyjrzeć
Jeszcze raz wielkie dzięki za odpowiedzi.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg bronze mufe.jpg (26,2 KB, 27 załadowań)
__________________
Bloguję http://www.whitepraline.pl/
anes119 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:47.