Akcja: nie katuję włosów prostownicą! - wątek zbiorczy - Strona 130 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-05-27, 10:24   #3871
peanut_
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 272
Dot.: Akcja: nie katuję włosów prostownicą! - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez moniczka_90 Pokaż wiadomość
podziwiam, myślałam czy by nie wrócić za jakiś rok albo dwa na ten kierunek ale chyba nie, jakoś teraz mnie ciągnie w całkiem innym kierunku
ja zawsze lubiłam angielski i jest mi dobrze na tej filologii właśnie piszę krótkie streszczenie pracy licencjackiej po polsku i jakoś mi dziwnie bo tak się już wkręciłam w pisanie po angielsku

a do czego Cię teraz ciągnie?

Edytowane przez peanut_
Czas edycji: 2011-05-27 o 10:26
peanut_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-27, 10:36   #3872
moniczka_90
Zakorzenienie
 
Avatar moniczka_90
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 15 142
Dot.: Akcja: nie katuję włosów prostownicą! - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez peanut_ Pokaż wiadomość
ja zawsze lubiłam angielski i jest mi dobrze na tej filologii właśnie piszę krótkie streszczenie pracy licencjackiej po polsku i jakoś mi dziwnie bo tak się już wkręciłam w pisanie po angielsku

a do czego Cię teraz ciągnie?
je też zawsze lubiłam angielski, zawsze najlepsza w klasie, w LO tez zawsze mnie chciali brać na jakieś konkursy, zawody itp. Ale teraz jakoś zapał opadł i jakoś tak... sama nie wiem... teraz po takiej przerwie od języka to wydaje mi się, ze byłoby tylko gorzej.

A teraz to ja mam 1000 myśli na sekunde co do kierunków także nie mam co pisac, poza tym i tak na razie się nie wybieram an studia teze mam jakiś rok lub 2 na przemyślenia
__________________
żona 2014
mama 2018
przyszła mama 2020
moniczka_90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-27, 10:39   #3873
alevE
Wiecznie niezdecydowana
 
Avatar alevE
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 4 715
Dot.: Akcja: nie katuję włosów prostownicą! - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez moniczka_90 Pokaż wiadomość
je też zawsze lubiłam angielski, zawsze najlepsza w klasie, w LO tez zawsze mnie chciali brać na jakieś konkursy, zawody itp. Ale teraz jakoś zapał opadł i jakoś tak... sama nie wiem... teraz po takiej przerwie od języka to wydaje mi się, ze byłoby tylko gorzej.

A teraz to ja mam 1000 myśli na sekunde co do kierunków także nie mam co pisac, poza tym i tak na razie się nie wybieram an studia teze mam jakiś rok lub 2 na przemyślenia
To co, narazie robisz jakąś policealną szkołę?
__________________
Cytat:
Napisane przez dzolls Pokaż wiadomość
DZIEWCZĘTA! Życie jest za krótkie, żeby przez tydzień nosić jeden kolor paznokci!!!!!!!!!!!
`Nie rezygnuj z celu tylko dlatego, że jego osiągnięcie wymaga czasu. Czas i tak upłynie.`

Mój skromny kosmetyczny blożek
alevE jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-27, 10:43   #3874
peanut_
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 272
Dot.: Akcja: nie katuję włosów prostownicą! - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez moniczka_90 Pokaż wiadomość
je też zawsze lubiłam angielski, zawsze najlepsza w klasie, w LO tez zawsze mnie chciali brać na jakieś konkursy, zawody itp. Ale teraz jakoś zapał opadł i jakoś tak... sama nie wiem... teraz po takiej przerwie od języka to wydaje mi się, ze byłoby tylko gorzej.

A teraz to ja mam 1000 myśli na sekunde co do kierunków także nie mam co pisac, poza tym i tak na razie się nie wybieram an studia teze mam jakiś rok lub 2 na przemyślenia
no to na pewno sobie to na spokojnie poukładasz w głowie z językiem rzeczywiście niestety jest tak, że nieustający kontakt z nim to podstawa, ja np. bardzo zaniedbałam swój hiszpański i teraz żałuję ale w wakacje planuję trochę nadrobić, tak samo jak z francuskim hiszpańskiego kilka lat się uczyłam a bardzo mało już pamiętam, francuskiego podstawy miałam w szkole i umiem jedynie się przedstawić i powiedzieć, że chce mi się siusiu
peanut_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-27, 10:49   #3875
sylvi300
Zakorzenienie
 
Avatar sylvi300
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 5 263
Dot.: Akcja: nie katuję włosów prostownicą! - wątek zbiorczy

jak ja studiuje fil rosyjską to już zapomniałam jak się po ang rozmawia, uczyłam się tego języka ok 7 lat, znałam tyle słow a teraz... ale tak to jest że człowiek jak przestanie się czegoś uczyć to się cofa a nie zatrzymuje w miejscu.
__________________
Twoje ciało może wiecej,niz podpowiada Ci Twój umysł



Zapraszam na bloga!!!!

http://tocosalata.blogspot.com/
sylvi300 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-27, 11:05   #3876
moniczka_90
Zakorzenienie
 
Avatar moniczka_90
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 15 142
Dot.: Akcja: nie katuję włosów prostownicą! - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez peanut_ Pokaż wiadomość
no to na pewno sobie to na spokojnie poukładasz w głowie z językiem rzeczywiście niestety jest tak, że nieustający kontakt z nim to podstawa, ja np. bardzo zaniedbałam swój hiszpański i teraz żałuję ale w wakacje planuję trochę nadrobić, tak samo jak z francuskim hiszpańskiego kilka lat się uczyłam a bardzo mało już pamiętam, francuskiego podstawy miałam w szkole i umiem jedynie się przedstawić i powiedzieć, że chce mi się siusiu
ja tak samo, bardzo chciałabym wrócić nauki francuskiego, byłam najlepsza w szkole a teraz to szkoda gadac co pamiętam a do hiszpańskiego na studiach to się jakoś nie przykładałam więc przyznam, że umiem tyle co nic
__________________
żona 2014
mama 2018
przyszła mama 2020
moniczka_90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-27, 11:49   #3877
peanut_
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 272
Dot.: Akcja: nie katuję włosów prostownicą! - wątek zbiorczy

dlatego ja robię sobie kolejne postanowienie: w wakacje uczę się języków a tak sobie teraz myślę, jeżeli chodzi o postanowienie niekatowania włosów, że już chyba zapomniałam co to prostownica w ogóle mnie nie korci, żeby prostować włosy
peanut_ jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-05-27, 12:00   #3878
moniczka_90
Zakorzenienie
 
Avatar moniczka_90
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 15 142
Dot.: Akcja: nie katuję włosów prostownicą! - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez peanut_ Pokaż wiadomość
dlatego ja robię sobie kolejne postanowienie: w wakacje uczę się języków a tak sobie teraz myślę, jeżeli chodzi o postanowienie niekatowania włosów, że już chyba zapomniałam co to prostownica w ogóle mnie nie korci, żeby prostować włosy
mnie też niby nie korci ale czasem mi się tak wiwinął, ze nie da się patrzyć czasem(ale na prwdę rzadko) przejadę po samych końcówkach (które i tak niedługo się pozbędę) no i do póki mi grzywka nie urośnie to też będę ją prostować
wczoraj sobie podcinałam grzywkę i od razu lepiej się czuję, że coś zrobiłam dla swoich włosków szkoda, ze nie na tyle długie, zeby z tyłu się samej ostrzyc
__________________
żona 2014
mama 2018
przyszła mama 2020
moniczka_90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-27, 12:17   #3879
peanut_
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 272
Dot.: Akcja: nie katuję włosów prostownicą! - wątek zbiorczy

ja mam problem mniejszy o tyle, że póki co nie zależy mi już na prostych włosach, polubiłam swoje fale i chciałabym nawet jeszcze bardziej wydobyć skręt włosa. to dzięki temu, że włosy mi nieco urosły i fale wyglądają na nich ładnie, w przeciwieństwie tego jak wyglądały na krótszych mam bardzo delikatne włosy i nigdy nie będę miała nie wiadomo jak długich, ale mam nadzieję, że teraz jak dam włosom żyć urosną jeszcze troszkę, albo chociażby się zregenerują i będą mocniejsze
peanut_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-27, 12:52   #3880
moniczka_90
Zakorzenienie
 
Avatar moniczka_90
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 15 142
Dot.: Akcja: nie katuję włosów prostownicą! - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez peanut_ Pokaż wiadomość
ja mam problem mniejszy o tyle, że póki co nie zależy mi już na prostych włosach, polubiłam swoje fale i chciałabym nawet jeszcze bardziej wydobyć skręt włosa. to dzięki temu, że włosy mi nieco urosły i fale wyglądają na nich ładnie, w przeciwieństwie tego jak wyglądały na krótszych mam bardzo delikatne włosy i nigdy nie będę miała nie wiadomo jak długich, ale mam nadzieję, że teraz jak dam włosom żyć urosną jeszcze troszkę, albo chociażby się zregenerują i będą mocniejsze
mi też nie zalezy na prostych włosach, w końcu od lutego nie prostuję więc już się zdąrzyłam przyzwyczaić do siebie w nieidealnie prostych włosach. Na razie denerwuje mnie moje cieniowanie i myślę co z nim zrobic jak wybiore się do fryzjera w czerwcu no ale coś wymyślić muszę z tymi moimi włosami bo już sa zupełnie bez wyrazu
__________________
żona 2014
mama 2018
przyszła mama 2020
moniczka_90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-27, 13:43   #3881
Luriencandysick
Raczkowanie
 
Avatar Luriencandysick
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Zgierz
Wiadomości: 115
Dot.: Akcja: nie katuję włosów prostownicą! - wątek zbiorczy

mnie też bardzo denerwują moje pocieniowane włosy. Muszę niedługo umówić się do fryzjera na podcięcie końcówek i obcięcie ich na prosto, a nie tak jak mam postrzępione.
__________________

Zapuszczam włosy.
13.08.11r.-42cm
?-65cm
04.01.11r.- kuracja belissą
23.04.11r.- kuracja olejkiem rycynowym
10.10r.- ostatnie farbowanie farbą(teraz tylko szamponetki)
14.02.11r.- nie prostuję

Luriencandysick jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-05-27, 14:35   #3882
sylvi300
Zakorzenienie
 
Avatar sylvi300
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 5 263
Dot.: Akcja: nie katuję włosów prostownicą! - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Luriencandysick Pokaż wiadomość
mnie też bardzo denerwują moje pocieniowane włosy. Muszę niedługo umówić się do fryzjera na podcięcie końcówek i obcięcie ich na prosto, a nie tak jak mam postrzępione.
ja już prawie zeszłam z cieniowanych włosów, zostało mi do podcięcia z 5 cm, ale będę mieć za krótkie, więc dam narazie spokój, obetne je za ok 3 miesiące gdzieś
__________________
Twoje ciało może wiecej,niz podpowiada Ci Twój umysł



Zapraszam na bloga!!!!

http://tocosalata.blogspot.com/
sylvi300 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-27, 14:37   #3883
Luriencandysick
Raczkowanie
 
Avatar Luriencandysick
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Zgierz
Wiadomości: 115
Dot.: Akcja: nie katuję włosów prostownicą! - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez sylvi300 Pokaż wiadomość
ja już prawie zeszłam z cieniowanych włosów, zostało mi do podcięcia z 5 cm, ale będę mieć za krótkie, więc dam narazie spokój, obetne je za ok 3 miesiące gdzieś
o to fajnie ci, ja mam masakrę z tymi cieniowanymi, do zejścia brakuje mi jeszcze z 30cm:/
__________________

Zapuszczam włosy.
13.08.11r.-42cm
?-65cm
04.01.11r.- kuracja belissą
23.04.11r.- kuracja olejkiem rycynowym
10.10r.- ostatnie farbowanie farbą(teraz tylko szamponetki)
14.02.11r.- nie prostuję

Luriencandysick jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-27, 14:40   #3884
moniczka_90
Zakorzenienie
 
Avatar moniczka_90
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 15 142
Dot.: Akcja: nie katuję włosów prostownicą! - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Luriencandysick Pokaż wiadomość
o to fajnie ci, ja mam masakrę z tymi cieniowanymi, do zejścia brakuje mi jeszcze z 30cm:/
a mi jakies 15 cm ale kiedys się dozekam długich włosów równej długości tak sobie wmawiam hehe
__________________
żona 2014
mama 2018
przyszła mama 2020
moniczka_90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-27, 14:51   #3885
peanut_
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 272
Dot.: Akcja: nie katuję włosów prostownicą! - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez moniczka_90 Pokaż wiadomość
a mi jakies 15 cm ale kiedys się dozekam długich włosów równej długości tak sobie wmawiam hehe
na pewno się doczekasz, wszystkie się doczekacie ja końcówek jako takich nie mam wycieniowanych bo wyrównywałam w marcu, ale włosy nie są jeszcze równej długości, mam takie trochę "schody", ale nie są takie jak kiedyś, nie przeszkadzają mi, chociaż jak się wyrównają to wiadomo, że będzie jeszcze lepiej a warstwami mam minimalnie pocieniowane, żeby je lekko unieść.
peanut_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-27, 16:17   #3886
FryzjerstwoMojaPasja
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Gliwice/Katowice
Wiadomości: 1 067
Dot.: Akcja: nie katuję włosów prostownicą! - wątek zbiorczy

Mi dziewczyny zostało 8 cm żeby mieć włosy do pasa w sensie do tego wcięcia w talii, a chyba tak 10 mam cieniowane.
FryzjerstwoMojaPasja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-27, 19:35   #3887
moniczka_90
Zakorzenienie
 
Avatar moniczka_90
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 15 142
Dot.: Akcja: nie katuję włosów prostownicą! - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez FryzjerstwoMojaPasja Pokaż wiadomość
Mi dziewczyny zostało 8 cm żeby mieć włosy do pasa w sensie do tego wcięcia w talii, a chyba tak 10 mam cieniowane.
a mi jakieś 8cm zostało do zapięcia od stanika na razie to mi się moja grzywka podoba którą sama sobie ostrzygłam, jednak nikt tego nie zrobi tak dobrze jak ja sama
__________________
żona 2014
mama 2018
przyszła mama 2020
moniczka_90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-27, 19:39   #3888
peanut_
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 272
Dot.: Akcja: nie katuję włosów prostownicą! - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez moniczka_90 Pokaż wiadomość
a mi jakieś 8cm zostało do zapięcia od stanika na razie to mi się moja grzywka podoba którą sama sobie ostrzygłam, jednak nikt tego nie zrobi tak dobrze jak ja sama
mi jeszcze więcej, ale o takiej długości nawet nie marzę. dzisiaj tak patrzyłam, że na oko najdłuższe włosy sięgają mi do pachy
peanut_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-27, 19:40   #3889
moniczka_90
Zakorzenienie
 
Avatar moniczka_90
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 15 142
Dot.: Akcja: nie katuję włosów prostownicą! - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez peanut_ Pokaż wiadomość
mi jeszcze więcej, ale o takiej długości nawet nie marzę. dzisiaj tak patrzyłam, że na oko najdłuższe włosy sięgają mi do pachy
no to może jakoś, źle obliczyłam no ale w każdym bądź razei moje marzenie na dzień dzisiejszy to mieć włosy do zapięcia stanika
__________________
żona 2014
mama 2018
przyszła mama 2020
moniczka_90 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-05-27, 21:09   #3890
Diva1
Zadomowienie
 
Avatar Diva1
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 1 241
Dot.: Akcja: nie katuję włosów prostownicą! - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez moniczka_90 Pokaż wiadomość
ale kiedys się dozekam długich włosów równej długości tak sobie wmawiam hehe
Też tak sobie wmawiam, ale im mam dłuższe tym bardziej mam chęć je obciąć na coś a'la bob (ale dłuższy tył do ramion a przód za ramiona). Niestety wiem, że jeśli je obetnę to będę miała depresję. I będę żałowała bo już mam włosy b.długie, ale nie mam równych końcówek tylko ten szpic głupi chcę się go pozbyć.
__________________
zapuszczam włosy!


Don't forget to love yourself!
Diva1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-28, 14:04   #3891
catttt
Zakorzenienie
 
Avatar catttt
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Mińsk Mazowiecki
Wiadomości: 5 699
Dot.: Akcja: nie katuję włosów prostownicą! - wątek zbiorczy

Hej
Po raz pierwszy weszłam na ten wątek i postanowiłam się wypowiedzieć
Nie prostuję włosów od czerwca 2010. Jedyny wyjątek to raz w sierpniu, stąd czasem mogę pisać że nie prostuję od czerwca, a czasem że od sierpnia, no bo wiecie, tak trochę nie wiadomo
Wszystkie włosy mam równej długości, ostatnio podcinałam je trochę bo zaczęły się rozdwajać, w tej chwili mają długość ok. 42 cm, czyli hm...trochę poniżej sutków Marzą mi się do wcięcia w talii

Wcale mi nie brakuje prostownicy, chociaż wiadomo, że nie zawsze są idealnie proste. Ale mam na to swoje sposoby, takie niby pierdółki ale okazują się bardzo pomocne, na pewno nie na każdych włosach zadziałają, ale warto spróbować. Tylko się nie śmiejcie- u mnie na prawdę działają, wstaję rano i nie muszę już układać włosów, uważam że ułożenie włosów podczas snu jest bardzo ważne. Tylko nie można się kręcić (oczywiście nie dotyczy to pierwszego triku)
1) Gdy wysuszę włosy, nakładam na końcówki odrobninę oleju kokosowego z Biochemii Urody, dzięki czemu nie puszą się i nie wykręcają się we wszystkie strony po suszeniu
2) Jeśli masz włosy do ramion, i myjesz je wieczorem, to gdy będziesz kładła się spać, przerzuć je wszystkie na jedną stronę i połóż się na boku, a włoski wtedy leżą na poduszce i jest mniejsze prawododobieństwo, że się pokręcą
3) Jeśli myjesz włosy wieczorem, a masz takie pod paszkę to załóż do spania bluzkę z długim rękawem (żeby nie miały kontaktu ze skórą, bo się pokręcą od ew. potu) i włóż je pod paszkę- nie pokręcą się
4) Jeśli myjesz włosy wieczorem, a masz dłuższe niż pod paszkę, to zbierz je wszystkie na jedną stronę, połóż się na boczku i włóż je pod ramię (niezbędna będzie bluzka z długim rękawem). Będzie ono przygniatało włosy i wtedy się nie pokręcą.

Mam nadzieję, że sposoby się przydadzą i pozdrawiam
catttt jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-28, 18:10   #3892
FryzjerstwoMojaPasja
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Gliwice/Katowice
Wiadomości: 1 067
Dot.: Akcja: nie katuję włosów prostownicą! - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Diva1 Pokaż wiadomość
Też tak sobie wmawiam, ale im mam dłuższe tym bardziej mam chęć je obciąć na coś a'la bob (ale dłuższy tył do ramion a przód za ramiona). Niestety wiem, że jeśli je obetnę to będę miała depresję. I będę żałowała bo już mam włosy b.długie, ale nie mam równych końcówek tylko ten szpic głupi chcę się go pozbyć.
Takie długie boby wyglądają okropnie, nie rób tego. Moim zdaniem to wygląda jakby krótki bob odrósł. Nie polecam, żałowałabyś.
FryzjerstwoMojaPasja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-28, 18:18   #3893
rockandrollqueen
Zadomowienie
 
Avatar rockandrollqueen
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 1 484
Dot.: Akcja: nie katuję włosów prostownicą! - wątek zbiorczy

Witaj catttt, pozwoliłam sobie zajrzeć do galerii - masz śliczne włoski . Dążę do takiej długości jak Twoja.

Dziewczyny, widzę, że wy się dzielnie w trzymacie. Ja z kolei nie trzymam się w ogóle. Przez kilka miesięcy nie prostowałam włosów i nawet mnie nie kusiło, a teraz jest mi ciężko. Ostatnio znów prostowałam. Przyznam, że strasznie podobają mi się proste włosy, uwielbiam mieć grzywkę (już od 2 lat mówię sobie, że zapuszczę) i jakoś ciężko przyzwyczaić mi się do siebie w takich jakby falowanych włosach. Tymbardzej, że mam okrągłą buzie i wydaje mi się, że mi to nie pasuje. Ale bardzo chciałabym mieć długie i zdrowe włosy, do wymarzonej długości brakuje mi z 10cm.

Jakieś 2 tyg po farbowaniu włosów wypatrzyłam już spory odrost i to trochę zmotywowało mnie do nieprostowania w tym tygodniu. Bo jak widać, że włosy rosną to szkoda by było, gdyby zaczęły się kruszyć od prostownicy.

Poza tym jak widuję czasem cieniutkie jak piórka, popalone, kruszące się od prostownicy/rozjaśniania, z rozdwajającmi się końcówkami włosy to mam tylko nadzieję, że ja swoich nie doprowadzę kiedyś do takiego stanu. Niestety też mam trochę na sumieniu, jeśli chodzi o farbowanie. Chociaż teraz już żadnych zmian koloru nie przewiduję i chcę farbować henną o ile mi podpasuje. W przyszły tygodniu robię pierwsze podejście do orzechowego brązu Khadi ;-)

A tak w ogóle polecam bloga, który pojawił się już na wątku brązowłosych, ja mam trochę za krótkie włosy, ale jest tu dużo ciekawych pomysłów na wiaznia, upięcia i inne uczesania http://nudelipstick.bloog.pl/kat,0,m...l?ticaid=6c62b
No i włosy tej pani to prawdziwa motywacja
__________________
IT - programuj, dziewczyno!

Edytowane przez rockandrollqueen
Czas edycji: 2011-05-28 o 18:21
rockandrollqueen jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-28, 18:34   #3894
peanut_
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 272
Dot.: Akcja: nie katuję włosów prostownicą! - wątek zbiorczy

rockandrollqueen, domyślam się, że może Ci być ciężko, jeżeli nie możesz przyzwyczaić się do siebie w falowanych włosach, ale tak jak sama piszesz - jeżeli widać, że rosną, to trzeba się przemęczyć i walczyć - dasz radę i pewnie nie pożałujesz a tego bloga, do którego adres podajesz, właśnie niedawno widziałam, cudowne włosy i świetne pomysły ma autorka

catttt, witaj pięknowłosa
peanut_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-28, 18:49   #3895
sylvi300
Zakorzenienie
 
Avatar sylvi300
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 5 263
Dot.: Akcja: nie katuję włosów prostownicą! - wątek zbiorczy

catt cudne włosy chce takie a przez jaki okres czasu je katowałaś prostownica? rok czy wiecej? przepiękne, normalnie zazdroszczę
__________________
Twoje ciało może wiecej,niz podpowiada Ci Twój umysł



Zapraszam na bloga!!!!

http://tocosalata.blogspot.com/
sylvi300 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-28, 18:55   #3896
syla929
Rozeznanie
 
Avatar syla929
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 956
Dot.: Akcja: nie katuję włosów prostownicą! - wątek zbiorczy

Ja wypowiadałam się mniej więcej 2 lata temu, jak rzuciłam prostownicę. No... nie do końca. Kiedyś prostowałam przez 4 lata codziennie, lub dwa razy Teraz maksymalnie 4-5 razy w miesiącu. Stan włosów baaardzo się poprawił (do tego ciągłe olejowanie, odżywki itp) Wkońcu zaczęły rosnąć i już się nie łamią.
__________________
Asystor Hair - 3.04
Seboravit - 10.06 -
Drożdże - 15.06 -

1,02 - 56cm
12.03 - 58,5cm
12.04 - 60cm
12.06 - 62cm
Cel: hmmm, 65 a może 70cm?
syla929 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-28, 18:59   #3897
moniczka_90
Zakorzenienie
 
Avatar moniczka_90
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 15 142
Dot.: Akcja: nie katuję włosów prostownicą! - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez sylvi300 Pokaż wiadomość
catt cudne włosy chce takie a przez jaki okres czasu je katowałaś prostownica? rok czy wiecej? przepiękne, normalnie zazdroszczę
zgadzam się z sylvi... piękne masz włosy !
__________________
żona 2014
mama 2018
przyszła mama 2020
moniczka_90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-28, 19:01   #3898
peanut_
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 272
Dot.: Akcja: nie katuję włosów prostownicą! - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez syla929 Pokaż wiadomość
Ja wypowiadałam się mniej więcej 2 lata temu, jak rzuciłam prostownicę. No... nie do końca. Kiedyś prostowałam przez 4 lata codziennie, lub dwa razy Teraz maksymalnie 4-5 razy w miesiącu. Stan włosów baaardzo się poprawił (do tego ciągłe olejowanie, odżywki itp) Wkońcu zaczęły rosnąć i już się nie łamią.
ja prostowałam przez chyba ponad 5 lat... ogólnie codziennie, czasem w weekendy nie prostowałam jak nie wychodziłam nigdzie z domu, ale czasem prostowałam 2 razy dziennie. na szczęście już z tym koniec
peanut_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-28, 19:13   #3899
rockandrollqueen
Zadomowienie
 
Avatar rockandrollqueen
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 1 484
Dot.: Akcja: nie katuję włosów prostownicą! - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez peanut_ Pokaż wiadomość
rockandrollqueen, domyślam się, że może Ci być ciężko, jeżeli nie możesz przyzwyczaić się do siebie w falowanych włosach, ale tak jak sama piszesz - jeżeli widać, że rosną, to trzeba się przemęczyć i walczyć - dasz radę i pewnie nie pożałujesz a tego bloga, do którego adres podajesz, właśnie niedawno widziałam, cudowne włosy i świetne pomysły ma autorka

catttt, witaj pięknowłosa
U mnie z motywacją ostatnio ciężko. Ten tydzień nie prostowałam, właśnie jak zobaczyłam, że włosy ładnie rosną. Mam nadzieję, że jak podrosną to nie dość, że będą długie to będą się jeszcze lepiej układać. Mam cienkie włosy i średniej gęstości, ale czasem robi mi się taki puszek, jakby tych włosów było dużo. Mimo wszystko staram się przekonać do falowanych włosów bez grzywki, którą chyba jednak kiedyś będę musiała zapuścić, ale jak na razie to też opornie mi idzie

Cytat:
Napisane przez peanut_ Pokaż wiadomość
ja prostowałam przez chyba ponad 5 lat... ogólnie codziennie, czasem w weekendy nie prostowałam jak nie wychodziłam nigdzie z domu, ale czasem prostowałam 2 razy dziennie. na szczęście już z tym koniec
Ja przez 2 lata codziennie, a później 1,5 bardziej sporadycznie, jakieś parę miesięcy przerwy od prostownicy i teraz znów mnie kusi
__________________
IT - programuj, dziewczyno!
rockandrollqueen jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-28, 19:17   #3900
peanut_
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 272
Dot.: Akcja: nie katuję włosów prostownicą! - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez rockandrollqueen Pokaż wiadomość
Mam cienkie włosy i średniej gęstości, ale czasem robi mi się taki puszek, jakby tych włosów było dużo. Mimo wszystko staram się przekonać do falowanych włosów bez grzywki, którą chyba jednak kiedyś będę musiała zapuścić, ale jak na razie to też opornie mi idzie
ja mam podobne, ale do fal się już przekonałam. i właśnie jestem na etapie zapuszczania grzywki.

a przypomniało mi się, że pisałam chyba wczoraj o długości i niestety ale jakoś źle popatrzyłam, nie sięgają do pach tak jak mi się wydawało, tylko nieco za ramiona
peanut_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:07.