Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VII - Strona 29 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-10-06, 21:24   #841
Kretka666
Zakorzenienie
 
Avatar Kretka666
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 22 332
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VII

Cytat:
Napisane przez Melya Pokaż wiadomość
HA zwiększy właściwości nawilżające hydrolatu, ale raczej nie będzie to wystarczające dla suchej cery. Należy spryskać twarz hydrolatem, a na to szybciutko użyć HA. Nigdy na odwrót, bo sam HA położony na suchą skórę ją wysuszy.

Na razie moim faworytem spośród toników nawilżających jest różana mgiełka Phenome. Jest strasznie kapryśna (w połączeniu z innymi kosmetykami powoduje u mnie zaczerwienienie) i potwornie się lepi, ale nawilża świetnie.
Wypróbuję dziś ten patent z HA na wodzie termalnej. Jak jutro obudzę się z masakrą na twarzy to będzie bicie
__________________
Mydła, oleje, no poo
Kretka666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-06, 22:16   #842
Melya
Zadomowienie
 
Avatar Melya
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 589
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VII

Cytat:
Napisane przez Kretka666 Pokaż wiadomość
Wypróbuję dziś ten patent z HA na wodzie termalnej. Jak jutro obudzę się z masakrą na twarzy to będzie bicie
To może lepiej nie będę tu zaglądać.
Melya jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-06, 22:52   #843
Kretka666
Zakorzenienie
 
Avatar Kretka666
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 22 332
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VII

Cytat:
Napisane przez Melya Pokaż wiadomość
To może lepiej nie będę tu zaglądać.
Jeszcze możesz, dziś nałożyłam na paszczę krem, bo myłam buzię mydłem i wolałam nie ryzykować. Ale niedługo...
__________________
Mydła, oleje, no poo
Kretka666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-07, 11:03   #844
jp91
Wtajemniczenie
 
Avatar jp91
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 2 670
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VII

Dzisiaj wykończyłam maskę Organique Ani Allergic Minimalizuję zbiory, trzymajcie kciuki
__________________
Justyna

jp91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-07, 11:11   #845
SekretnyWachlarz
Zakorzenienie
 
Avatar SekretnyWachlarz
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 13 378
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VII

Cytat:
Napisane przez jp91 Pokaż wiadomość
Dzisiaj wykończyłam maskę Organique Ani Allergic Minimalizuję zbiory, trzymajcie kciuki
__________________
"Któregoś dnia zrozumiesz, że szukasz tego, co już posiadasz".

Treningi
2016: 117/100
2017: 71/100

SekretnyWachlarz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-07, 11:22   #846
mlodziudka85
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 1 329
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VII

Cytat:
Napisane przez Fryne Pokaż wiadomość
Khadaki, witaj

Dziewczyny, muszę dokonać rachunku sumienia

primo po pierwsze, ścięłam włosy i przez to naturalkowe szaleństwo ich nie ufarbowałam i teraz po nocach dumam, co dalej

primo po drugie, mineralne próbeczki doprowadzają mnie już do totalnej schizy - pasuje mi Soft Fawn z LaurEss'a (to już trzeci pasujący ), nie da się tak żyć

no i wreszcie po trzecie już primo, złożyłam swoje pierwsze na iherb
Pochwal się co zamówiłaś

Cytat:
Napisane przez anja_87 Pokaż wiadomość
Majka84, Khadaki witajcie



Wpadłam w taki szał zakupów, że chciałam się na P&R przy tej promocji skusić, ale po wrzuceniu zaledwie niewielu produktów do koszyka i wpisaniu hasła rabatowego wyszła taka sumka, że wyperswadowałam sobie dalsze zakupy – tutaj nieskromnie się pochwalę, że dumnam z tego odzewu rozsądku


Dziewczyny, pisałam wczoraj, że w końcu dostałam mój szampon z pomarańczą i chilli. Wiem, że po jednokrotnym użyciu ciężko jest coś zrecenzować i nie mam zamiaru, ale muszę powiedzieć, że po spłukaniu szamponu włosy nie yły tempe, szorstkie - czyli wszystko to, co fundowała mi ostatnimi czasy Alterra. A to jakie były puszyste po myciu - marzenie Oby to nie był jednorazowy zachwyt, ale czas pokaże
Nad czym się zastanawiałaś od P&R?

Cytat:
Napisane przez jp91 Pokaż wiadomość
Dzisiaj wykończyłam maskę Organique Ani Allergic Minimalizuję zbiory, trzymajcie kciuki
Ja wielokrotnie próbuję zminimalizować swoj zbiór i ciężko mi to wychodzi
mlodziudka85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-07, 12:16   #847
anja_87
Raczkowanie
 
Avatar anja_87
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 42
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VII

Zastanawiałam się nad maską regeneracyjną do włosów, scrubem rozgrzewającym do ciała, masłem relaksującym do ciała i balsamem samoopalającym z bronzerem
W sumie dalej mnie te produkty kuszą i nie wiem ile jeszcze wytrzymam w tym byciu twardą i rozsądną
anja_87 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-10-07, 16:17   #848
Fryne
Rozeznanie
 
Avatar Fryne
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 510
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VII

Cytat:
Napisane przez mlodziudka85 Pokaż wiadomość
Pochwal się co zamówiłaś
1. dwie pomadki madre bees (wanilia i granat)
2. pędzelek EcoTools do eye linera, 1204
3. szampon Avalon z Biotyną
4. odżywka Avalon z rozmarynem zwiększająca objętość
5. próbka szamponu Andalou, Healthy shine
6. mgiełka Derma E z kwasem hialuronowym
7. tonik Avalon z wit. C
8. tonik Reviva Labs
9. dezodorant Thai

no i dopiero teraz doczytałam, że ten tonik Avalon dziewczynom nie podpasował i zapchał
oby u mnie się sprawdził
Fryne jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-07, 16:34   #849
mlodziudka85
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 1 329
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VII

Cytat:
Napisane przez anja_87 Pokaż wiadomość
Zastanawiałam się nad maską regeneracyjną do włosów, scrubem rozgrzewającym do ciała, masłem relaksującym do ciała i balsamem samoopalającym z bronzerem
W sumie dalej mnie te produkty kuszą i nie wiem ile jeszcze wytrzymam w tym byciu twardą i rozsądną
Oj to faktycznie niezłe zamówienie by było. Tym bardziej, że chyba nic z tych rzeczy nie ma w promocji. Lepiej poczekać, by choćby część zamówienia wypadła taniej



Cytat:
Napisane przez Fryne Pokaż wiadomość
1. dwie pomadki madre bees (wanilia i granat)
2. pędzelek EcoTools do eye linera, 1204
3. szampon Avalon z Biotyną
4. odżywka Avalon z rozmarynem zwiększająca objętość
5. próbka szamponu Andalou, Healthy shine
6. mgiełka Derma E z kwasem hialuronowym
7. tonik Avalon z wit. C
8. tonik Reviva Labs
9. dezodorant Thai

no i dopiero teraz doczytałam, że ten tonik Avalon dziewczynom nie podpasował i zapchał
oby u mnie się sprawdził
Zapowiada się ciekawie
Dawaj znać jak się sprawują, bo mało opinii na wizażu dot. marek dostępnych na iherbie.
Miejmy nadzieję, że Tobie tonik posłuży.
mlodziudka85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-07, 21:34   #850
promolcia
Zadomowienie
 
Avatar promolcia
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 1 178
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VII

mam chwilę żeby poopisywać parę zaległości

zdjęcie 1
wiecej niż eko
- krem pod oczy z resveratrolem, otworzę go chyba za rok bo moje 2 obecne nie chcą się skończyć
- zielone myjadło do twarzy 2 w 1 z maseczką, bardzo lubię, to już drugie opakowanie, świetne dla trądzikowców, nie wyszusza, ma dużo spiruliny ale jej zapach tłumią olejki eteryczne
- próbki mambino
minejo
- 2 próbki podkładu living nature i 1 podkładu rozświetlającego
zwykły podkład jest bardzo dobry, kryjący, dla mnie trochę za ciemny mimo iż używałam najjaśniejszego odcienia, nie ma problemu z nakładaniem jeśli rozprowadza się go na oleju, nie kupię pełnowymiarowego opakowania bo używając go przypomnialo mi się dlaczego pokochałam podkłady mineralne – są dużo mniej widoczne na twarzy, no...przynajmniej na mojej
rozświetlającego jeszcze nie używałam
- próbki santeverde

zdjęcie 2
kosmetyki natury
- miessence żel do cery trądzikowej
w konsystencji to może i żel ale bardzo rozwodniony czyli cos idealnie dla mnie nie zapeszając narazie sprawuje się świetnie, lepiej niż spray alvy, stosuje solo na noc i nie budzę się z tłustą cerą jak to było po alvie, wchłania się natychmiast, ściąga pory i nie pozostawia żadnej warstwy, z plusów - nie śmierdzi, z minusów - jest 3 razy droższy niż spray alva rhassoul, więcej po dłuższym użytkowaniu
- ten mały słoiczek na górze to rhea ozonowana oliwka na trądzik
okropny szjs, ma konsystencje, wygląda i pachnie jak klej do tapet, tłusty i jednocześnie tępy w nakładaniu, strasznie się marze, pozytywnych efektów też brak
- próbka miessence, zamówiłam płyn probiotyczny a przez pomyłkę otrzymałam balansujący kondycjoner, po kontakcie ze sklepem szybciutko dosłano mi właściwą próbkę

zdjęcie 3
mazidła
- hydrolaty, oleje i mocznik

z wcześniej kupionych

- używam codziennie deo madary i nie radzi on sobie z nadpotliwością, na którą cierpię od zawsze, szans na polepszenie nie widać, działają jedynie blokery
- zużyłam też próbki miessence (płyn probiotyczny, odżywka i krem do trądzikowej), ogólnie kiepsko z nawilżaniem w tych kosmetykach, działania przeciwtrądzikowego nie da się zauważyć w tak krótkim czasie, ciekawym produktem okazała się ich odżywka do twarzy – bardzo mocno ściąga pory, ma się wrażenie jakby skóra była zasysana do środka i pory robią się naprawdę niewidoczne, polecam do wypróbkowania cerom borykającym się z tym problemem plus użycie jakiegoś innego kremu nawilżającego bo ten z tej serii nie daje rady
- Krem AO do twarzy rosa mosqueta – wydaje się przyjemny, dobrze się wchłania, niestety tak jak kiedyś Korah pisała strasznie roluje się jeśli chcemy na niego nałożyć podkład, zupełnie nie polecam
- szampon lavera mleczko pomarańczowe - bardzo mi sie podoba, w ducie z moją najlepszą odżywką (ao zwiększjącą objętość z rumiankiem) faktycznie sprawia, że włosów jest jakby więcej co w moim przypadku jest bardzo pożądane, szkoda, że nie mogę używać go codziennie bo detergenty w nim zawarte są dla mnie za mocne i powodują swędzenie głowy


Chyba wcześniej nie miałam okazji więc napiszę to teraz
Dziękuję za wszystkie próbki, które od Was dostałam była tego cała masa, najbardziej napalałam się na te ruskie specyfiki jednak nic (z tego co dostałam) nie zachwyciło mnie na tyle by sobie powzdychać ach, ach
nie zmienia to jednak faktu, że szykuję się do zamówienia na kalinie

Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg więcej niż eko i minejo.jpg (129,4 KB, 75 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg kosmetyki naturalne.jpg (162,0 KB, 62 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg mazidła.jpg (130,0 KB, 49 załadowań)

Edytowane przez promolcia
Czas edycji: 2012-10-07 o 21:40
promolcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-08, 09:26   #851
anja_87
Raczkowanie
 
Avatar anja_87
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 42
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VII

Fryne, Promolcia - ładne zakupki

Fryne, daj znać, jak się sprawują te produkty, w szczególności dezodorant
anja_87 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-10-08, 10:03   #852
jp91
Wtajemniczenie
 
Avatar jp91
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 2 670
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VII

Promolcia, piękne zakupy!
__________________
Justyna

jp91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-08, 10:47   #853
Fryne
Rozeznanie
 
Avatar Fryne
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 510
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VII

Cytat:
Napisane przez promolcia Pokaż wiadomość
mam chwilę żeby poopisywać parę zaległości

zdjęcie 1
wiecej niż eko
- krem pod oczy z resveratrolem, otworzę go chyba za rok bo moje 2 obecne nie chcą się skończyć
- zielone myjadło do twarzy 2 w 1 z maseczką, bardzo lubię, to już drugie opakowanie, świetne dla trądzikowców, nie wyszusza, ma dużo spiruliny ale jej zapach tłumią olejki eteryczne
- próbki mambino
minejo
- 2 próbki podkładu living nature i 1 podkładu rozświetlającego
zwykły podkład jest bardzo dobry, kryjący, dla mnie trochę za ciemny mimo iż używałam najjaśniejszego odcienia, nie ma problemu z nakładaniem jeśli rozprowadza się go na oleju, nie kupię pełnowymiarowego opakowania bo używając go przypomnialo mi się dlaczego pokochałam podkłady mineralne – są dużo mniej widoczne na twarzy, no...przynajmniej na mojej
rozświetlającego jeszcze nie używałam
- próbki santeverde

zdjęcie 2
kosmetyki natury
- miessence żel do cery trądzikowej
w konsystencji to może i żel ale bardzo rozwodniony czyli cos idealnie dla mnie nie zapeszając narazie sprawuje się świetnie, lepiej niż spray alvy, stosuje solo na noc i nie budzę się z tłustą cerą jak to było po alvie, wchłania się natychmiast, ściąga pory i nie pozostawia żadnej warstwy, z plusów - nie śmierdzi, z minusów - jest 3 razy droższy niż spray alva rhassoul, więcej po dłuższym użytkowaniu
- ten mały słoiczek na górze to rhea ozonowana oliwka na trądzik
okropny szjs, ma konsystencje, wygląda i pachnie jak klej do tapet, tłusty i jednocześnie tępy w nakładaniu, strasznie się marze, pozytywnych efektów też brak
- próbka miessence, zamówiłam płyn probiotyczny a przez pomyłkę otrzymałam balansujący kondycjoner, po kontakcie ze sklepem szybciutko dosłano mi właściwą próbkę

zdjęcie 3
mazidła
- hydrolaty, oleje i mocznik
pięęęęęęęęęęęęeekne zakupy
a napisz plis coś więcej o myjadle do twarzy i kremie pod oczy
pokuś troszkę

Cytat:
Napisane przez anja_87 Pokaż wiadomość
Fryne, daj znać, jak się sprawują te produkty, w szczególności dezodorant
no właśnie szukam skutecznej alternatywy dla blokera (używałam Etiaxilu); na razie mam Alepii kryształ ałunu oraz dezodorant w sprayu Alterra.
Ałun w pierwszym tygodniu stosowania sprawował się wyśmienicie, potem przez dwa tygodnie mniej więcej czułam się non stop mokra i śmierdząca (wiem, że nie blokuje toto pocenia, ale na serio ta wilgotność pod pachami dziwna była0); teraz pocenie jakby się uspokoiło i ałun wystarcza, ale nie na dni o wzmożonej aktywności, a już na pewno nie na stres lub przed-miesiączkowe szaleństwo hormonalne.
Alterrę noszę w torebce na wszelki wypadek, żadne szaleństwo i alkohol w składzie piecze i wysusza, ale gdyby coś, to przynajmniej mam się czym w pracy psiknąć.

Obczajam teraz przeróżne dezodoranty typu intensive, czy sport - będę dawała znać

Edytowane przez Fryne
Czas edycji: 2012-10-08 o 10:56
Fryne jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-08, 12:03   #854
hola ola
Zakorzenienie
 
Avatar hola ola
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 5 152
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VII

Cytat:
Napisane przez mlodziudka85 Pokaż wiadomość
Jeśli mówisz o tym rabacie za zdjęcie to wysłałam .
Szamponu regeneracyjnego nie używałam. Niedługo kończy mi się Baikal odżywczy to ponownie wypróbuje (x lat temu miałam, ale wtedy niekumata byłam i nie pamiętam). Póki co podkradłam żel sweet i w połączeniu maski z odżywką wyszło bosko.

Peelingu do ust jeszcze nie używałam. To serum jest takie bardziej lekkie czy konkretniejsze. Może bym się skusiła, ale nie wiem czy warto - zima idzie.
serum do ust jest płynne, zastanawialam sie nad zakupem peelingu do ust i serum ale jak uzywam regularnie serum nie mam potrzeby peelingowac ust, to serum to pielegnacja, nie ochroni ust przed zimą, MHM polecala szminke ochronna JMO na zime o ile mnie pamięc nie myli...

ja w kazdym razie czekam na nowosci w sklepie i serum kupie

Dziewczyny piekne zakupy

Effa daj znac jak nowe cuda do wlosów
hola ola jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-08, 13:38   #855
mhm0808
Obcy 8 pasażer Nostromo
 
Avatar mhm0808
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa/Gdańsk
Wiadomości: 19 675
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VII

Cytat:
Napisane przez hola ola Pokaż wiadomość
serum do ust jest płynne, zastanawialam sie nad zakupem peelingu do ust i serum ale jak uzywam regularnie serum nie mam potrzeby peelingowac ust, to serum to pielegnacja, nie ochroni ust przed zimą, MHM polecala szminke ochronna JMO na zime o ile mnie pamięc nie myli...
Ładne zakupy, Dziewczynki
Ja ogólnie polecam ta pomadkę JMO ale nie wiem, czy się sprawdzi w zimie... kupiłam ją przed wakacjami i właśnie dobijam... na zimę polecam pomadkę Caudalie - ma raczej dobry skład, choć większość ich kosmetyków jednak tu nie pasuje; i to jedyna rzecz, jaką bezwzględnie mogę polecić.

Jeszcze a propos deo, choć chyba gdzieś już pisałam, że EcoCosmetics się naprawdę spisuje, zespół suchej pachy gwarantowany tylko ja niestety popadam w wątpliwości, czy substancja w nim zawarta - Thriethyl Citrate, która sprawia, że się nie pocę, czy ona rzeczywiście jest nieszkodliwa... (i tak źle i tak niedobrze
__________________
Crazy Handful of Nothin






mhm0808 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-08, 13:46   #856
hola ola
Zakorzenienie
 
Avatar hola ola
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 5 152
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VII

Cytat:
Napisane przez mhm0808 Pokaż wiadomość
Ładne zakupy, Dziewczynki
Ja ogólnie polecam ta pomadkę JMO ale nie wiem, czy się sprawdzi w zimie... kupiłam ją przed wakacjami i właśnie dobijam... na zimę polecam pomadkę Caudalie - ma raczej dobry skład, choć większość ich kosmetyków jednak tu nie pasuje; i to jedyna rzecz, jaką bezwzględnie mogę polecić.

Jeszcze a propos deo, choć chyba gdzieś już pisałam, że EcoCosmetics się naprawdę spisuje, zespół suchej pachy gwarantowany tylko ja niestety popadam w wątpliwości, czy substancja w nim zawarta - Thriethyl Citrate, która sprawia, że się nie pocę, czy ona rzeczywiście jest nieszkodliwa... (i tak źle i tak niedobrze

Malgosiu

czy mialas do czynienia z mineralami bare minerals? czytałam na douglsaowym wątku
hola ola jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-08, 13:50   #857
promolcia
Zadomowienie
 
Avatar promolcia
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 1 178
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VII

Cytat:
Napisane przez Fryne Pokaż wiadomość
pięęęęęęęęęęęęeekne zakupy
a napisz plis coś więcej o myjadle do twarzy i kremie pod oczy
pokuś troszkę



no właśnie szukam skutecznej alternatywy dla blokera (używałam Etiaxilu); na razie mam Alepii kryształ ałunu oraz dezodorant w sprayu Alterra.
Ałun w pierwszym tygodniu stosowania sprawował się wyśmienicie, potem przez dwa tygodnie mniej więcej czułam się non stop mokra i śmierdząca (wiem, że nie blokuje toto pocenia, ale na serio ta wilgotność pod pachami dziwna była0); teraz pocenie jakby się uspokoiło i ałun wystarcza, ale nie na dni o wzmożonej aktywności, a już na pewno nie na stres lub przed-miesiączkowe szaleństwo hormonalne.
Alterrę noszę w torebce na wszelki wypadek, żadne szaleństwo i alkohol w składzie piecze i wysusza, ale gdyby coś, to przynajmniej mam się czym w pracy psiknąć.

Obczajam teraz przeróżne dezodoranty typu intensive, czy sport - będę dawała znać
- krem pod oczy tak jak pisałam otworzę chyba z rok
- zielone myjadło 100% pure
http://www.☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠/pl/p/100...ask-Purity/297
w miejsce czaszek wpisz "wiecej niz eko . pl" tylko bez przerw - nie wiem dlaczego ich linki zawsze wyczachowuje
nie lubię kusić, ale mogę podesłać próbeczkę
- z eko deo dziewczyny polecają
madarę
http://www.matique.pl/pl/madara-ecob...ll-on_455.html
lub dr hauschka
http://www.douglas.pl/douglas/Piel%C...000039106.html

Edytowane przez promolcia
Czas edycji: 2012-10-08 o 13:54
promolcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-08, 14:44   #858
mhm0808
Obcy 8 pasażer Nostromo
 
Avatar mhm0808
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa/Gdańsk
Wiadomości: 19 675
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VII

Cytat:
Napisane przez hola ola Pokaż wiadomość
Malgosiu

czy mialas do czynienia z mineralami bare minerals? czytałam na douglsaowym wątku

never; ja miałam edm, lumiere,meow i drogeryjne

A miała może któraś ten kremik??? KLIK
Pewnie nie dlaczego tylko ja mam tu dojrzałą skórę
__________________
Crazy Handful of Nothin






mhm0808 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-08, 14:56   #859
hola ola
Zakorzenienie
 
Avatar hola ola
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 5 152
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VII

Cytat:
Napisane przez mhm0808 Pokaż wiadomość

never; ja miałam edm, lumiere,meow i drogeryjne

A miała może któraś ten kremik??? KLIK
Pewnie nie dlaczego tylko ja mam tu dojrzałą skórę
dziekuje
hola ola jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-10-08, 15:01   #860
mhm0808
Obcy 8 pasażer Nostromo
 
Avatar mhm0808
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa/Gdańsk
Wiadomości: 19 675
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VII

Cytat:
Napisane przez hola ola Pokaż wiadomość
dziekuje
ale za co
Holuś przypomnij jaki Ty podoczny krem polecasz???? Z naturalsów
__________________
Crazy Handful of Nothin






mhm0808 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-08, 15:07   #861
hola ola
Zakorzenienie
 
Avatar hola ola
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 5 152
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VII

Cytat:
Napisane przez mhm0808 Pokaż wiadomość
ale za co
Holuś przypomnij jaki Ty podoczny krem polecasz???? Z naturalsów
za odpowiedx Malgoś

polecam p&r a tearz ma declare i tez fajny, treściwy, lekki p&r na wiosnę lato na jesień zimę wole treściwsze jak declare
http://www.declare.pl/products,1,20,..._pod_oczy.html
hola ola jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-08, 15:11   #862
mhm0808
Obcy 8 pasażer Nostromo
 
Avatar mhm0808
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa/Gdańsk
Wiadomości: 19 675
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VII

Cytat:
Napisane przez hola ola Pokaż wiadomość
za odpowiedx Malgoś

polecam p&r a tearz ma declare i tez fajny, treściwy, lekki p&r na wiosnę lato na jesień zimę wole treściwsze jak declare
http://www.declare.pl/products,1,20,..._pod_oczy.html
Dzięki muszę inci poszukać
__________________
Crazy Handful of Nothin






mhm0808 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-08, 15:18   #863
hola ola
Zakorzenienie
 
Avatar hola ola
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 5 152
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VII

Cytat:
Napisane przez mhm0808 Pokaż wiadomość
Dzięki muszę inci poszukać
Małgosiu swego czasu z Kotwilka kupilaysmy za cos 50zł na allegro
hola ola jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-08, 15:19   #864
mlodziudka85
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 1 329
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VII

Cytat:
Napisane przez promolcia Pokaż wiadomość
mam chwilę żeby poopisywać parę zaległości

nie zmienia to jednak faktu, że szykuję się do zamówienia na kalinie

Fajne zakupy. Zainteresowałaś mnie szczególnie tym myjadełkiem. Widzę, że teraz jest na niego promocja. Inaczej cena dość wysoka.

Co do kaliny.... miał może ktoś?
http://kalina-sklep.pl/polnocne-mydl...ory-p-155.html

Jakoś mnie kusi i kusi
mlodziudka85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-08, 15:20   #865
mhm0808
Obcy 8 pasażer Nostromo
 
Avatar mhm0808
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa/Gdańsk
Wiadomości: 19 675
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VII

Cytat:
Napisane przez hola ola Pokaż wiadomość
Małgosiu swego czasu z Kotwilka kupilaysmy za cos 50zł na allegro
tja, teraz jak widzę go w sklepach to jest po 104zł; ale już pal licho, najgorsze, że nigdzie nie mogę znaleźć inci, a bez inci nie wezmę
__________________
Crazy Handful of Nothin






mhm0808 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-08, 15:26   #866
hola ola
Zakorzenienie
 
Avatar hola ola
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 5 152
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VII

Cytat:
Napisane przez mhm0808 Pokaż wiadomość
tja, teraz jak widzę go w sklepach to jest po 104zł; ale już pal licho, najgorsze, że nigdzie nie mogę znaleźć inci, a bez inci nie wezmę
nie pomoge niesety bo pudełka chyba nie bylo albo wyrzuciłam, słuze próbka ale po niedzieli w tym tyg jestem na chorobowym z mała...
hola ola jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-08, 17:46   #867
promolcia
Zadomowienie
 
Avatar promolcia
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 1 178
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VII

Cytat:
Napisane przez mlodziudka85 Pokaż wiadomość
Fajne zakupy. Zainteresowałaś mnie szczególnie tym myjadełkiem. Widzę, że teraz jest na niego promocja. Inaczej cena dość wysoka.

Co do kaliny.... miał może ktoś?
http://kalina-sklep.pl/polnocne-mydl...ory-p-155.html

Jakoś mnie kusi i kusi
promocja na myjadło jest już od ok 6 miesiecy, wyprzedają je i wycofują, ale jakoś wyprzedać nie mogą
wezmę Ci próbeczkę to sobie o nim zdanie wyrobisz

co do mydła detoks
mam coś takiego
http://www.lawendowafarma.pl/index.p...ct&prod_id=125
jak Cie zaciekawi to wiesz gdzie mnie szukać
promolcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-08, 20:31   #868
iivii
Raczkowanie
 
Avatar iivii
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 496
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VII

Maska regenerująca Pat&Rub to jakiś koszmar. Niestety nie podzielę waszych zachwytów nad nią. Zrobiła mi taki przesusz włosów, że dziś po raz pierwszy od roku musiałam dać coś z silikonem na końcówki bo były wręcz szorstkie mimo nałożenia na nie po wszystkim maski z figą i odżywki natura siberica do farbowanych. Moja cierpliwość do niej się skończyła. Użyłam jej już z 7-8 razy. Totalny niewypał u mnie. Teraz muszę ratować się sesą
iivii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-08, 21:32   #869
EmilaDz78
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Łódz
Wiadomości: 1 375
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VII

Cytat:
Napisane przez mlodziudka85 Pokaż wiadomość
Fajne zakupy. Zainteresowałaś mnie szczególnie tym myjadełkiem. Widzę, że teraz jest na niego promocja. Inaczej cena dość wysoka.

Co do kaliny.... miał może ktoś?
http://kalina-sklep.pl/polnocne-mydl...ory-p-155.html

Jakoś mnie kusi i kusi
Hej!
Tak podczytuje Was i kusicie strasznie,dzisiaj przyszła do mnie spora paczucha z Kaliny w wolnej chwili się pochwalę a w niej również Północne Mydło Detox.

To jest faktycznie czarna maziaja która daje się nałożyć na paszczę tylko dołączoną gąbką.Zmyłam prawie zaraz po nałożeniu ,przy zmywaniu gąbka lekko sie pieni tak delikatnie,buzia po użyciu faktycznie ładna choć chyba oczekiwalam czegoś spektakularnego.
Chyba mydło otworzyło mi pory bo miałam wrażenie godzinę dwie po myciu ze łój mi swobodnie z porów wypływa
Po mydełku użyłam tylko żelu Apis TEGO,cera po tym specyfik naprawdę odpoczywa,jest świeża ,niezle nawilza
EmilaDz78 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-09, 06:05   #870
mhm0808
Obcy 8 pasażer Nostromo
 
Avatar mhm0808
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa/Gdańsk
Wiadomości: 19 675
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VII

Kto się wybiera na Targi Jesień (13-14.X.) ?
__________________
Crazy Handful of Nothin






mhm0808 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:07.