Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXI - Strona 12 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-10-15, 14:16   #331
Zadie
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 148
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXI

Bunny, juz po ptokach, ale jak myślisz, wyjdzie ta moja kombinacja? Mogę jeszcze napisać do faceta o inną
Zadie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-15, 14:16   #332
xXxKYLIExXx
Zakorzenienie
 
Avatar xXxKYLIExXx
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: <3
Wiadomości: 3 458
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXI

Cytat:
Napisane przez wasienka Pokaż wiadomość
przyszły mi w końcu farba i dekoloryzator! dziś albo jutro zacznę działać a tak poza tym to fatalnie się dziś czuje, pocę się, gorąco mi, nie mam siły w rekach i kaszel suchy mnie meczy już gdzieś od tygodnia, jakaś taka rozkojarzona jestem a oprócz tego co odwaliłam w sobotę znalazłam w szafce jakiś syrop na kaszel, mianowicie acodin, w środku była też miarka, no to nie czytając ulotki nalałam cały koreczek i siup! po jakiejś godzinie zaczęłam się słabo czuć, gorąco niesamowicie mi było, oczy miałam w pół otwarte ze zmęczenia, ale po jakimś czasie mi przeszło, za to czułam się pobudzona, oczy jak 5zł, gadać mi się chciało, już nie wspomnę że non stop rogala na japie miałam, nie mogłam tego opanować, i zaraz zrobiło mi się mega zimno, później miałam wrażenie że jak wezmę szklankę z wodą to ją wyleje - MASAKRA! zaczęłam czytać w internecie o co chodzi i wiedzie co? okazało się, ze powinnam wypić 5ml a wypiłam 20ml! a co za tym idzie w acodinie jest pochodna morfiny, środek psychodeliczny czy stymulujący, nie ważne, jednym słowem - narkotyk! w ilościach takich jak 20ml i więcej oddziałowuje na organizm narkotycznie. Nie spałam całą noc, jeść mi się nie chciało - NIE POLECAM! czytajcie recepty, ZAWSZE!
ale jazda
podobnie jest jak sie za duzo Tussipectu weźmie,to też znanay syrop na kaszel.
Ma efedryne w składzie, pochodna amfetaminy
xXxKYLIExXx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-15, 14:20   #333
caskada
Zakorzenienie
 
Avatar caskada
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: BXL
Wiadomości: 9 124
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXI

ja mam tutaj "miekka" wode ,nawet ubrania prane bez plynu do plukania sa miekkie a jak jade do PL do mojej miejscowosci albo do tz poza miasto to woda "twarda" i czuc to na wlosach oraz prac bez plynu do plukania nie ma mowy bo ubrania sztywne jak blacha recznikiem to mozna sie pokaleczyc
__________________
dlugosc 74 /cel 80 cm
blond przyciemniony(7wn)
caskada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-15, 14:21   #334
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXI

Cytat:
Napisane przez Zadie Pokaż wiadomość
Cześć Dziewczyny

Zwracam się do Was jako do blond-specjalistek Jestem farbowaną blondynką, z natury- szatynka, poziom -moim zdaniem-5; fryzjerki mówią, że to jasny brąz/ciemny blond, ale imo blondu tu na lekarstwo.

Moja przygoda z blondem zaczęła się od ombre rozjaśniaczem u fryzjera, potem dwukrotnie miałam robione pasemka na całą głowę. Włosy były lekko przesuszone, więc sama wzięłam się za farbowanie- najpierw Artego w jakimś chłodnym odcieniu na poziomie 9, na odrost oxy 12 (beznadzieja, rudy odrost), potem mieszanka Color&Soin 9n plus 10n z wodą z tej drugiej, nie wiem jakie stężenie. Bunny mailowo doradziła mi Alfaparf, ale dostałam te farbki, więc postanowiłam spróbować. Wyszło super, bardzo rozjaśniło, kolor piękny- ale nie mój.

Ostatnie farbowanie robiłam 04.10.. Włosy wyglądają jak w załączniku- z ich stanu jestem mega zadowolona jak na tyle farbowań. Olejuję, myję góra 3 razy w tygodniu, podsuszam chłodnym powietrzem itede itepe. Tylko kolor do bani.

Chciałabym odcienia na poziomie między 9 a 10, chłodnego, ale nie lodowatego, coś jak ma modelina w krótkich włosach na załączniku. Plus, bez oxy 12% bo mam meeega cienkie włosy. Da się jakimś alfaparfem to zrobić? Mieszanką może?

Pomożecie?

Edit:
1. Wybaczcie bałagan, u brata w pokoju robiłam foty nr 2, 3 i 4.
2. Wszystkie zdjęcia przy dziennym świetle tym samym aparatem.
te foty to 9.13 z 10.13- najjasniejsze pasemka. oksy 9%.

Cytat:
Napisane przez anias2 Pokaż wiadomość
Dziewczyny mam pytanie.

Chcę dzisiaj zrobic odrosty i czy moge sobie kupic jaaks farbe loreala preference i podmienic w niej wode np. z joanny albo z garniera 9%? slyszalam ze wody w loreal są delikatniejsze i co mnie wkurza bo odrost wychodzi rudawy :/

I jesli tak to lepiej z joanny czy garniera? czy nie ma to znaczenia???
oczywiscie ze mozesz. tylko czy jest sens bulic za 2 farby, nie taniej kupic buteleczke z odpowiednim oksy we fryzjerskim???
bierz z joaski od farby jak juz- tam masz jak wol stezenie podane i nie bedzie potem kolejnych watpliwosci jak z lorealem wiecznie....

Cytat:
Napisane przez xXxKYLIExXx Pokaż wiadomość
Dzień dobry
Ja już zaliczyłam zakupy w Biedronce i kupiłam buty (podrypki emu).
Może zabójczo seksowne nie są, ale za to ciepłe i wygodne
Teraz kawkę popijam, zjem śniadanko i trzeba troszke w domu ogarnać...a tak mi sie nie chce
Kitka ja nie wiem jakie sa najlepsze, też borykam sie z tymi zaskórnikami.
Mam je głównie na brodzie i troszkę na czole, przyznaje bez bicia,że poprostu je cisne
jaki kolor emu wzielas? ja mam szare zeszloroczne i kocham je na spacery z lola

Cytat:
Napisane przez xXxKYLIExXx Pokaż wiadomość
cale 29,90
ale są o wiele lepsze niz te co masowo rzucili do Auchana


farciara.
Możesz mi co nieco przybliżyć ta Metode z ringami
Była bym wdzięczna

---------- Dopisano o 13:09 ---------- Poprzedni post napisano o 12:54 ----------

wiecie co mam jeszcze jeden problem z włosami, a raczej ze skórą głowy.
Normalnie jak mam przedziałek to łupieżu nie widac, ale niech tylko lekko paznokietkiem poskrobie to zaraz pyłek leci
może to ma jakis zwiazek z przeprowadzką i zmiana wody, tak jak Kitka zauważyła, że wpływa to jakos na ogólny wygląd, tak w moim przypadku na skóre głowy.
Czym w takim razie myć ten łeb teraz
tydzien dwa i skora sie do nowej wody przyzwyczai. nic nie rob- stosuj dalej dzieciacki szampon, chyba ze lupiez sie zwiekszy to zastosuj sobie nizoral raz czy dwa i spokoj.
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-15, 14:24   #335
wasienka
Zadomowienie
 
Avatar wasienka
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Tomaszów Maz. / Warszawa :)
Wiadomości: 1 000
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXI

Cytat:
Napisane przez xXxKYLIExXx Pokaż wiadomość
ale jazda
podobnie jest jak sie za duzo Tussipectu weźmie,to też znanay syrop na kaszel.
Ma efedryne w składzie, pochodna amfetaminy
ponoć dzieci w gimnazjum to "ćpają"
wasienka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-15, 14:26   #336
xXxKYLIExXx
Zakorzenienie
 
Avatar xXxKYLIExXx
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: <3
Wiadomości: 3 458
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXI

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
te foty to 9.13 z 10.13- najjasniejsze pasemka. oksy 9%.


oczywiscie ze mozesz. tylko czy jest sens bulic za 2 farby, nie taniej kupic buteleczke z odpowiednim oksy we fryzjerskim???
bierz z joaski od farby jak juz- tam masz jak wol stezenie podane i nie bedzie potem kolejnych watpliwosci jak z lorealem wiecznie....


jaki kolor emu wzielas? ja mam szare zeszloroczne i kocham je na spacery z lola


tydzien dwa i skora sie do nowej wody przyzwyczai. nic nie rob- stosuj dalej dzieciacki szampon, chyba ze lupiez sie zwiekszy to zastosuj sobie nizoral raz czy dwa i spokoj.
tez kupiłam szare
sa swietne
wiesz co do włosów to mieszkam tu od 1 września i stale je obserwuje i ciagle to samo.
Myje J&J i odżywka, na zmiane z Lorealaem czarnym (a może to przez niego )
Poza tym musze zmienic juz J&J, bo czuje, że nie działa na mnie tak jak to było na początku.
Teraz mam na oku ten Aloesowy z Malwy co polecałas. U mnie w Auchanie jest za 2,65
xXxKYLIExXx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-15, 14:26   #337
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXI

zadie wyjdzie ci jasniutko i popielato po prostu, niemniej kolor zblizony. cos podobnego ci wyjdzie jak stokholm loreala.
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-10-15, 14:27   #338
xXxKYLIExXx
Zakorzenienie
 
Avatar xXxKYLIExXx
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: <3
Wiadomości: 3 458
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXI

Cytat:
Napisane przez wasienka Pokaż wiadomość
ponoć dzieci w gimnazjum to "ćpają"
Dzieci w gimnazjum sa porąbane do granic możliwości
xXxKYLIExXx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-15, 14:29   #339
Zadie
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 148
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXI

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
zadie wyjdzie ci jasniutko i popielato po prostu, niemniej kolor zblizony. cos podobnego ci wyjdzie jak stokholm loreala.
Dziękuję

To spróbuję, mam pomysł raz w życiu zrobić się tak jasno-jasno, ale nie na platynę. A potem zobaczymy
Zadie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-15, 14:32   #340
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXI

Cytat:
Napisane przez xXxKYLIExXx Pokaż wiadomość
Dobry

ładnie wyszło, chociaż szczerze, to ja też zbytnio różnicy nie widzę
ale mam nadzieje,że pokażesz nam jeszce zdjęcie w lepszej jakości


o tak...włosy Kitki po Londzie to był kosmos
Ekstaza normalnie


ojej
ale ja pamietam jaki kiedyś farbowałam na czarno i zrobiłam Londa, skóra podczas trzymania tak mnie strasznie piekła, ze to, co czasem czuje przy 219 to pikuś


body widziałm po 19,90 w Szachownicy.
Czrne i białe

A ja kupiłam sobie komplet z H&M koronkowy i czerwone spodnie
a co tam raz sie żyje, ale powiem Wam,że są świetne
odwazna laseczka ja bym czerwonych portek chyba nie wdziala

Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
hej

no fajne były te moje jasne włosy ale o dziwo, nawet anonimy na blogu mi piszą, że przyciemnienie włosów w moim przypadku to był jednak dobry pomysł, bo od razu jestem wyraźniejsza

a co do włosów tooo... chcę jeszcze ciemniej niż poziom 8
i teraz Bunny cóż ja mam teraz począć? Od mieszanki 8 + 8,2 włosy troszkę mi żółkły, nie mocno, ale troszkę + czasami widać było leciutki poblask glona (no, przyznam się, że głównie tylko ja to widzę )

w związku z tym nie wiem czy spróbować teraz zmieszać np. 8,2 + 6, żeby wyszedł mi taki poziom 7 czy np. farbnąć samą 7,13 ?
ja bym dala 8.2 z 6 na pol. i co bedzie. jak za ciemno- to sie i tak zmyje. glona masz lekkiego, po bezach zawsze moze lekko byc taki ziemisty poblask bo to taka specyfika koloru.
nie lubie bezy bo dla mnie to rudo-glonowe kolory w wiekszosci a jak mowisz ze ci zolknie to 8.2 obowiazkowy.
tak mysle ze mowisz zolknie... moze zolty wybijac po poprzednich koloryzacjach- bezu i tym co ci frycka robila jeszcze.... tak bywa ze z czasem dopiero wylazi.
Cytat:
Napisane przez AniaAga Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny

Nareszcie mogę do komputera usiąść...........

To moje włoski, Matrix 9G+ 10NN, są idealnie takie jak chciałam, możecie sobie na pewno wyobrazić jak się ucieszyłam, że mam świetnego fryzjera z ulubionymi farbami dosłownie 3 minuty ode mnie ??
łooooł boskie! prosze foto na bloga
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-15, 14:35   #341
xXxKYLIExXx
Zakorzenienie
 
Avatar xXxKYLIExXx
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: <3
Wiadomości: 3 458
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXI

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
odwazna laseczka ja bym czerwonych portek chyba nie wdziala


ja bym dala 8.2 z 6 na pol. i co bedzie. jak za ciemno- to sie i tak zmyje. glona masz lekkiego, po bezach zawsze moze lekko byc taki ziemisty poblask bo to taka specyfika koloru.
nie lubie bezy bo dla mnie to rudo-glonowe kolory w wiekszosci a jak mowisz ze ci zolknie to 8.2 obowiazkowy.
tak mysle ze mowisz zolknie... moze zolty wybijac po poprzednich koloryzacjach- bezu i tym co ci frycka robila jeszcze.... tak bywa ze z czasem dopiero wylazi.

łooooł boskie! prosze foto na bloga
raz sie zyje
a przy takiej jesiennej pogodzie to nie przejdę nie zauważona hehehhe
ładnie wyglądają do moich Litów, a i do Biedronkowych butków dadzą rade.
xXxKYLIExXx jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-10-15, 14:40   #342
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXI

kylie to kup ten aloesowy- na bank lagodny jest dla skory, zużylam juz pol butelki i nic mnie nie piecze, nie swedzi.
odstaw czarny loreal- obstawiam ze to on tu winowajca.

---------- Dopisano o 15:40 ---------- Poprzedni post napisano o 15:37 ----------

Cytat:
Napisane przez xXxKYLIExXx Pokaż wiadomość
raz sie zyje
a przy takiej jesiennej pogodzie to nie przejdę nie zauważona hehehhe
ładnie wyglądają do moich Litów, a i do Biedronkowych butków dadzą rade.
kocham zestawienie czerwieni i szarego na pewno bosko bedzie to wygladac
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-15, 14:41   #343
xXxKYLIExXx
Zakorzenienie
 
Avatar xXxKYLIExXx
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: <3
Wiadomości: 3 458
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXI

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
kylie to kup ten aloesowy- na bank lagodny jest dla skory, zużylam juz pol butelki i nic mnie nie piecze, nie swedzi.
odstaw czarny loreal- obstawiam ze to on tu winowajca.
takie spodenki
http://www.hm.com/pl/product/01982?article=01982-L

I tak zrobie.
Teraz skojarzyłam,że to on może tak na mnie działać
Czyli już wiem,że Loreale i szampony Fructisa nie dla mnie

---------- Dopisano o 15:41 ---------- Poprzedni post napisano o 15:40 ----------

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
kylie to kup ten aloesowy- na bank lagodny jest dla skory, zużylam juz pol butelki i nic mnie nie piecze, nie swedzi.
odstaw czarny loreal- obstawiam ze to on tu winowajca.

---------- Dopisano o 15:40 ---------- Poprzedni post napisano o 15:37 ----------


kocham zestawienie czerwieni i szarego na pewno bosko bedzie to wygladac
Mysle,że bedzie szał
xXxKYLIExXx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-15, 14:50   #344
exclusivee
Zakorzenienie
 
Avatar exclusivee
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 3 195
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXI

Cytat:
Napisane przez wasienka Pokaż wiadomość
przyszły mi w końcu farba i dekoloryzator! dziś albo jutro zacznę działać a tak poza tym to fatalnie się dziś czuje, pocę się, gorąco mi, nie mam siły w rekach i kaszel suchy mnie meczy już gdzieś od tygodnia, jakaś taka rozkojarzona jestem a oprócz tego co odwaliłam w sobotę znalazłam w szafce jakiś syrop na kaszel, mianowicie acodin, w środku była też miarka, no to nie czytając ulotki nalałam cały koreczek i siup! po jakiejś godzinie zaczęłam się słabo czuć, gorąco niesamowicie mi było, oczy miałam w pół otwarte ze zmęczenia, ale po jakimś czasie mi przeszło, za to czułam się pobudzona, oczy jak 5zł, gadać mi się chciało, już nie wspomnę że non stop rogala na japie miałam, nie mogłam tego opanować, i zaraz zrobiło mi się mega zimno, później miałam wrażenie że jak wezmę szklankę z wodą to ją wyleje - MASAKRA! zaczęłam czytać w internecie o co chodzi i wiedzie co? okazało się, ze powinnam wypić 5ml a wypiłam 20ml! a co za tym idzie w acodinie jest pochodna morfiny, środek psychodeliczny czy stymulujący, nie ważne, jednym słowem - narkotyk! w ilościach takich jak 20ml i więcej oddziałowuje na organizm narkotycznie. Nie spałam całą noc, jeść mi się nie chciało - NIE POLECAM! czytajcie recepty, ZAWSZE!
Ale miałaś przygodę Dobrze że nic gorszego się nie stało.

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
haha już zatęsknilaś co???
jestem dopiero teraz, weekend mialam WPROSZONYCH gosci wiec nie moglam sie wyrwac
wrocilam wlasnie z zakupow (slodka bluza z misiem, intensywnie niebieskie dzinsy, 2 paski do spodniczek i wiele innych), wydalam 300zl! a mialam nic nie kupowac, tz mnie ubije
a zaraz lece naspotkanie z tz i jedziemy nasza siersciuche szczepic na wscieklizne sama sobie z nia nie poradze, niech on ja trzyma...i nie wiem kiedy wroce.

mam jeszcze kilka minut to ponadrabiam was troszke....
Hahah, bunny z Ciebie jest 100% babeczka No ale kosmetyków, butów i ubrań to chyba nigdy nie jest za dużo

Cytat:
Napisane przez xXxKYLIExXx Pokaż wiadomość
Dzieci w gimnazjum sa porąbane do granic możliwości
Oj tak Ostatnio jak się dowiedziałam że teraz już w podstawówce dzieci palą trawkę, piję wódkę i palą fajki nie mogłam uwierzyć... Świat schodzi na psy Za moich czasów (a przecież sama jestem jeszcze młoda), w podstawówce to się piło picollo na urodzinach, bawiło w chowanego, albo w klasy, ewentualnie w państwa miasta Teraz dzieci mają inne zabawy, jak choćby to popularne "słoneczko"

---------- Dopisano o 15:50 ---------- Poprzedni post napisano o 15:48 ----------

Bunny a te emu co masz szare to oryginalne czy też biedronkowe? Jeśli biedronkowe to jak ocenisz jakość? Bo korcą mnie w tym roku emu, oj korcą Ale na próbę chciałabym wziąć albo z pepco albo z biedry
__________________
Instagram

Jasny popielaty brąz
exclusivee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-15, 14:53   #345
wasienka
Zadomowienie
 
Avatar wasienka
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Tomaszów Maz. / Warszawa :)
Wiadomości: 1 000
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXI

Cytat:
Napisane przez exclusivee Pokaż wiadomość
Ale miałaś przygodę Dobrze że nic gorszego się nie stało.
Dobrze że nie posłuchałam mojej koleżanki która mówiła żebym przechyliła butelkę i wzięła taki duuuży łyk. Dopiero by mnie sponiewierało
wasienka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-15, 14:59   #346
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXI

ładne spodenki, będzie szał oj będzie

dobra lecę szczepić moja wredolkę, do później!

---------- Dopisano o 15:59 ---------- Poprzedni post napisano o 15:56 ----------

Cytat:
Napisane przez exclusivee Pokaż wiadomość
Ale miałaś przygodę Dobrze że nic gorszego się nie stało.



Hahah, bunny z Ciebie jest 100% babeczka No ale kosmetyków, butów i ubrań to chyba nigdy nie jest za dużo



Oj tak Ostatnio jak się dowiedziałam że teraz już w podstawówce dzieci palą trawkę, piję wódkę i palą fajki nie mogłam uwierzyć... Świat schodzi na psy Za moich czasów (a przecież sama jestem jeszcze młoda), w podstawówce to się piło picollo na urodzinach, bawiło w chowanego, albo w klasy, ewentualnie w państwa miasta Teraz dzieci mają inne zabawy, jak choćby to popularne "słoneczko"

---------- Dopisano o 15:50 ---------- Poprzedni post napisano o 15:48 ----------

Bunny a te emu co masz szare to oryginalne czy też biedronkowe? Jeśli biedronkowe to jak ocenisz jakość? Bo korcą mnie w tym roku emu, oj korcą Ale na próbę chciałabym wziąć albo z pepco albo z biedry
mam z biedro- nie dalabym takiej kasy za oryginalne! i juz 2 rok przesmigam- zniszczen brak odnotowalam.
wczesniej mialam carrefourowskie i tez 2 lata lazilam az pekla podeszwa...
dla mnie jakosc dobra. nie moge zlego slowa powiedziec.
wazne jak kupujesz zeby podeszwa byla z plastiko-gumy a nie pianki. bo jak z pianki to sie wykrzywiaja i pekaja za łatwo...

uciekam!
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-15, 16:05   #347
exclusivee
Zakorzenienie
 
Avatar exclusivee
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 3 195
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXI

Cytat:
Napisane przez wasienka Pokaż wiadomość
Dobrze że nie posłuchałam mojej koleżanki która mówiła żebym przechyliła butelkę i wzięła taki duuuży łyk. Dopiero by mnie sponiewierało
Pewnie byś padła i obudziła się po paru godz jak na kacu

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
ładne spodenki, będzie szał oj będzie

dobra lecę szczepić moja wredolkę, do później!

---------- Dopisano o 15:59 ---------- Poprzedni post napisano o 15:56 ----------

mam z biedro- nie dalabym takiej kasy za oryginalne! i juz 2 rok przesmigam- zniszczen brak odnotowalam.
wczesniej mialam carrefourowskie i tez 2 lata lazilam az pekla podeszwa...
dla mnie jakosc dobra. nie moge zlego slowa powiedziec.
wazne jak kupujesz zeby podeszwa byla z plastiko-gumy a nie pianki. bo jak z pianki to sie wykrzywiaja i pekaja za łatwo...

uciekam!
Dzięki za radę, dobrze wiedzieć

Trzymajcie się tam z psiną Paa
__________________
Instagram

Jasny popielaty brąz
exclusivee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-15, 16:07   #348
wasienka
Zadomowienie
 
Avatar wasienka
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Tomaszów Maz. / Warszawa :)
Wiadomości: 1 000
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXI

Cytat:
Napisane przez exclusivee Pokaż wiadomość
Pewnie byś padła i obudziła się po paru godz jak na kacu
nie padłabym, wręcz przeciwnie, i mogłabym mieć halucynacje
wasienka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-15, 16:13   #349
novita888
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 33
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXI

blond bunny, doradź proszę, bo pewnie minęlas moje zapytanie (z wczoraj) a dziewczyny pisały, że najlepiej jak Ty się wypowiesz
"witajcie,
mam pytanie - farbowałam włosy na blond i wszystko było ok, do czasu, gdy kupiłam (z braku mojego koloru w sklepie, tzn. tego, który kupowałam do tej pory) inny, który wyszedł ciemniejszy niż chciałam... ale również był to blond - i moje pytanie - kiedy mogę następny raz poddać włosy farbowaniu z powrotem na tamten 'mój' jaśniejszy blond bez szczególnej szkody dla nich? dodam, że moje włosy są krótkie, nie są zniszczone gdyż farbuję je dopiero od 2-3 m-cy, wcześniej miałam całkowicie naturalne (ciemny blond). Od tego ostatniego farbowania minęły 4-5 dni dopiero :/ ale już mnie nosi, bo jestem niezadowolona strasznie... :/"

i dodam jeszcze, że chcę dojść i tak do jaśniejszego blondu, więc za jakiś czas i tak bym farbowała - pytanie kiedy mogę to w miarę bezpiecznie zrobić? a póki co będę oczywiście wypłukiwać jeśli się da

mój naturalny kolor to dośc ciemny blond mysi - więc zdaję sobie sprawę, że nie dojdę do nie wiadomo jak jasnego farbowaniem domowym, bez wizytyu fryzjera
a wiem też, że farby drogeryjne zawsze wychodzą ciemniejsze, zwłaszcza skoro mam dość ciemne włosy (tzn ten ciemny blond), dlatego chcąc uzyskać jaśniejsze kupiłam Garnier Color Sensation 110 Diamentowy blond - no i rozjaśnił mi ale nie jakoś mega - oczywiście wiedziałam, że takiego jak z opakowania nie osiągnę
Potem niechcący je trochę przyciemniłam :/, tak jak pisałam, kupując inny kolor z braku mojego (wiem, mega błąd, nie wiem na co liczyłam..., ale teraz już nie ma co nad tym debatować :/)
a docelowo chciałabym mieć mniej więcej taki:http://www.garnier.pl/_pl/_pl/our_pr...0379252&back=1
(oczywiscie wiem, że tym konkretnym odcieniem go nie osiągnę, no bo mam za ciemne włosy i muszę nakładać sporo jaśniejsze farby by rozjaśniać)
lub taki: http://www.garnier.pl/_pl/_pl/our_pr...1136861&back=1
bądź taki: http://www.garnier.pl/_pl/_pl/our_pr...0963376&back=1

z góry dzięki!!!

Edytowane przez novita888
Czas edycji: 2012-10-15 o 16:19
novita888 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-10-15, 16:23   #350
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXI

linki nie chodza....
farbuj tym co bylas zadowolona co wczesniej robilas, kolor sie stopniowo wyrowna i bedzie jak dawniej, tylko ten co masz teraz dobrze spierz powiedzmy ze 3 tyg szamponem przeciwlupiezowym czy jakims ziolowym...


wrocilam lola byla taaaaka dzielna!
moj tz nalozyl jej kaganiec, wzial na rece i dostala kuj w pupsko troche sie rzucila i wet musial potrzymac igle pod skora az sie uspokoi i dopiero wpuscil szczepione.
niemniej juz zapomniala i sie na nas nie gniewa


bylam tez w biedro.
ogladalam emu- mozecie smialo brac 30zl nie majatek a sa dobrej jakosci. u mnie byly 4 kolory- czarny, ciemny braz czekoladowy, szary ale popielaty taki i jasniutki bez- taki nude.
ładne sa, ale ja mam jeszcze dobre to nie bede szastac kasa
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-15, 16:28   #351
Kotka17
Zakorzenienie
 
Avatar Kotka17
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Okolice Bolesławca (Dolny Śląsk)
Wiadomości: 3 586
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXI

Hejka lasencje mnie dzisiaj napierdziela głowa od zatok

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
to wazne bo wiem jak jest jak wychodzi inaczej niz jak sie chce...choc mi moj kolor juz pasuje, przyzwyczailam sie. tylko moje mocne postanowienie za miesiac fryzjer- oby dotrzymac

---------- Dopisano o 22:34 ---------- Poprzedni post napisano o 22:23 ----------

Dostalam dzis szampon i odzywke tej serii

http://www.beaverprofessional.pl/produkty/argan-oil/

skladow nie widze, ciekawe jakie sie okaze.
o ciekawa jestem tych kosmetyków??? ja kupiłam sobie olejek arganowy taki sam 100% i bede stosować na koce i do twarzy

Cytat:
Napisane przez exclusivee Pokaż wiadomość
No, pielęgnacja to podstawa
za to są efekty

Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
heee, średni albo ciemny blond to nadal blond, więc do czarnych jeszcze długa droga, poprzez jasne i ciemne brązy
kitka przy twoich zmianach zdania nigdy nic nie wiadomo ale powiem Ci ze blond i ten ciemny blond co teraz masz bardzo Ci pasuje i podoba mi sie, choć wiadomo pierwszy najbardziej mi sie podobał

Cytat:
Napisane przez wasienka Pokaż wiadomość
przyszły mi w końcu farba i dekoloryzator! dziś albo jutro zacznę działać a tak poza tym to fatalnie się dziś czuje, pocę się, gorąco mi, nie mam siły w rekach i kaszel suchy mnie meczy już gdzieś od tygodnia, jakaś taka rozkojarzona jestem a oprócz tego co odwaliłam w sobotę znalazłam w szafce jakiś syrop na kaszel, mianowicie acodin, w środku była też miarka, no to nie czytając ulotki nalałam cały koreczek i siup! po jakiejś godzinie zaczęłam się słabo czuć, gorąco niesamowicie mi było, oczy miałam w pół otwarte ze zmęczenia, ale po jakimś czasie mi przeszło, za to czułam się pobudzona, oczy jak 5zł, gadać mi się chciało, już nie wspomnę że non stop rogala na japie miałam, nie mogłam tego opanować, i zaraz zrobiło mi się mega zimno, później miałam wrażenie że jak wezmę szklankę z wodą to ją wyleje - MASAKRA! zaczęłam czytać w internecie o co chodzi i wiedzie co? okazało się, ze powinnam wypić 5ml a wypiłam 20ml! a co za tym idzie w acodinie jest pochodna morfiny, środek psychodeliczny czy stymulujący, nie ważne, jednym słowem - narkotyk! w ilościach takich jak 20ml i więcej oddziałowuje na organizm narkotycznie. Nie spałam całą noc, jeść mi się nie chciało - NIE POLECAM! czytajcie recepty, ZAWSZE!
a zamierzasz przejść na blond jany czy jakiś ciemniejszy?? a z tym syropem jakaś masakra, nieświadomie sie naćpalaś

Cytat:
Napisane przez wasienka Pokaż wiadomość
Dobrze że nie posłuchałam mojej koleżanki która mówiła żebym przechyliła butelkę i wzięła taki duuuży łyk. Dopiero by mnie sponiewierało
dawaj łłłłyykkkaaa koleżanka wcześniej posmakowała wiec wiedziała co mówi
__________________
ALFAPARF EVOLUTION CUBE 11.21 + utleniacz 12%
szampon dermena
vitapil
odżywianie włosków
Kotka17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-15, 16:30   #352
kitkulka
Zakorzenienie
 
Avatar kitkulka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 18 974
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXI

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
haha już zatęsknilaś co???
jestem dopiero teraz, weekend mialam WPROSZONYCH gosci wiec nie moglam sie wyrwac
wrocilam wlasnie z zakupow (slodka bluza z misiem, intensywnie niebieskie dzinsy, 2 paski do spodniczek i wiele innych), wydalam 300zl! a mialam nic nie kupowac, tz mnie ubije
a zaraz lece naspotkanie z tz i jedziemy nasza siersciuche szczepic na wscieklizne sama sobie z nia nie poradze, niech on ja trzyma...i nie wiem kiedy wroce.

mam jeszcze kilka minut to ponadrabiam was troszke....

widze macie dylematy z jakoscia wody.
pamietajcie ze to nie chodzi tylko o to czy woda jest twardsza czy miekka, ale tez o zawartosc w niej roznych mineralow- wiec wlosy moga byc lepsze jak i cera po wodzie w danym miescie, a gorsze po innym...
ja mam swietne wlosy po wodzie miastowej tzn z oczyszczalni itp, a tragiczne po wodzie naturalnej, ze studni, mocno zażelazionej
zakupoholica!

ja mam zawsze gorszą cerę w domku na wsi, ale wiem co robić - myję twarz tylko w rumianku ale włosy boskie i u TŻ i na wsi
Cytat:
Napisane przez caskada Pokaż wiadomość
ja mam tutaj "miekka" wode ,nawet ubrania prane bez plynu do plukania sa miekkie a jak jade do PL do mojej miejscowosci albo do tz poza miasto to woda "twarda" i czuc to na wlosach oraz prac bez plynu do plukania nie ma mowy bo ubrania sztywne jak blacha recznikiem to mozna sie pokaleczyc
ja mam suszarkę do ubrań, więc wszystko z niej wychodzi takie mięciutkie i gładziutkie, nic tylko się przytulać
Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
ja bym dala 8.2 z 6 na pol. i co bedzie. jak za ciemno- to sie i tak zmyje. glona masz lekkiego, po bezach zawsze moze lekko byc taki ziemisty poblask bo to taka specyfika koloru.
nie lubie bezy bo dla mnie to rudo-glonowe kolory w wiekszosci a jak mowisz ze ci zolknie to 8.2 obowiazkowy.
tak mysle ze mowisz zolknie... moze zolty wybijac po poprzednich koloryzacjach- bezu i tym co ci frycka robila jeszcze.... tak bywa ze z czasem dopiero wylazi.
tak też pomyślałam, że 8,2 z 6 pół na pół bo 7,13 byłby ostatecznością, kolor po nim był ok, ale jako baza - taki nijaki.
żółty wybija, wygląda czasami jak takie stare złoto
czyli zamawiam 8,2 i 6 aaa wodę 6% zostawić? bo mam całą butlę i wtedy najpierw odrost a później reszta włosów
kitkulka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-15, 16:33   #353
Kotka17
Zakorzenienie
 
Avatar Kotka17
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Okolice Bolesławca (Dolny Śląsk)
Wiadomości: 3 586
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXI

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
linki nie chodza....
farbuj tym co bylas zadowolona co wczesniej robilas, kolor sie stopniowo wyrowna i bedzie jak dawniej, tylko ten co masz teraz dobrze spierz powiedzmy ze 3 tyg szamponem przeciwlupiezowym czy jakims ziolowym...


wrocilam lola byla taaaaka dzielna!
moj tz nalozyl jej kaganiec, wzial na rece i dostala kuj w pupsko troche sie rzucila i wet musial potrzymac igle pod skora az sie uspokoi i dopiero wpuscil szczepione.
niemniej juz zapomniala i sie na nas nie gniewa


bylam tez w biedro.
ogladalam emu- mozecie smialo brac 30zl nie majatek a sa dobrej jakosci. u mnie byly 4 kolory- czarny, ciemny braz czekoladowy, szary ale popielaty taki i jasniutki bez- taki nude.
ładne sa, ale ja mam jeszcze dobre to nie bede szastac kasa
moja lejducha tak dzielnie przyjmuje zastrzyki ze aż szok ... przecież tyle tego dostała biedactwo tylko jak miała biegunke i dostała nospe to najbardziej plakała bo to strasznie szczypiący zastrzyk i bolała ją pupcia ze dwa dni bo jak sie ją tam dotkneło to jękała a lola groźna była? atakowała weta??

emu w biedroo??? musze obczaić
__________________
ALFAPARF EVOLUTION CUBE 11.21 + utleniacz 12%
szampon dermena
vitapil
odżywianie włosków
Kotka17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-15, 16:33   #354
kitkulka
Zakorzenienie
 
Avatar kitkulka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 18 974
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXI

Cytat:
Napisane przez Kotka17 Pokaż wiadomość
kitka przy twoich zmianach zdania nigdy nic nie wiadomo ale powiem Ci ze blond i ten ciemny blond co teraz masz bardzo Ci pasuje i podoba mi sie, choć wiadomo pierwszy najbardziej mi sie podobał
hehe nie, na czarno się nie zrobię, wyglądałabym jak śmierć
dziękuję za opinię. Wiesz, ja myślę, że Wam to się po prostu włosy i kolor (ten jaśniutki) podobał bardzo, same włosy i mnie się one też podobały, ale od tyłu a jak już zobaczyło się z twarzą do czar pryskał same włosy bardzo ok, ale jak już z twarzą to ciemniejsze
kitkulka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-15, 16:39   #355
Kotka17
Zakorzenienie
 
Avatar Kotka17
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Okolice Bolesławca (Dolny Śląsk)
Wiadomości: 3 586
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXI

Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
hehe nie, na czarno się nie zrobię, wyglądałabym jak śmierć
dziękuję za opinię. Wiesz, ja myślę, że Wam to się po prostu włosy i kolor (ten jaśniutki) podobał bardzo, same włosy i mnie się one też podobały, ale od tyłu a jak już zobaczyło się z twarzą do czar pryskał same włosy bardzo ok, ale jak już z twarzą to ciemniejsze
no chyba ze tak, ja to w blond wyglądam lepiej bo właśnie w ciemnych byłam nijaka.
pamietam jak pierwszy raz zrobiłam pasemka blond na całym łbie ha niemogłam napatrzyć sie w lustro! w szkole to masakra kazdy sie gapił i kapary opadały taka laska byłam a TŻ to już wogóle wniebowzięty był
__________________
ALFAPARF EVOLUTION CUBE 11.21 + utleniacz 12%
szampon dermena
vitapil
odżywianie włosków
Kotka17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-15, 16:41   #356
kitkulka
Zakorzenienie
 
Avatar kitkulka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 18 974
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXI

Cytat:
Napisane przez Kotka17 Pokaż wiadomość
no chyba ze tak, ja to w blond wyglądam lepiej bo właśnie w ciemnych byłam nijaka.
pamietam jak pierwszy raz zrobiłam pasemka blond na całym łbie ha niemogłam napatrzyć sie w lustro! w szkole to masakra kazdy sie gapił i kapary opadały taka laska byłam a TŻ to już wogóle wniebowzięty był
ja zupełnie na odwrót, teraz jak farbnęłam na ciemno to każdy mówi, że mnie to odmłodziło albo robi WOW oczywiście ja jeszcze WOW nie robię, bo kolor nie odpowiada mi w 100% ale gdy wróciłam od fryzjerki i miałam ten swój idealny kolor do pierwszego mycia to też się nie mogłam napatrzeć
kitkulka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-15, 16:43   #357
asiabb1983
Zakorzenienie
 
Avatar asiabb1983
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 3 942
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXI

hej!

AniaAga ładnie wyszło

wasienka z tym syropem to tak myslałam wczesniej słyszałam na temat tabletek o tej samej nazwie ale miałas odjazd

wiecie co, mnie coraz bardziej ciągnie,zeby ciut przyciemnic włoski ,na taki typowo złoty karmelkowy blond
__________________
blonding zapuszczanie i regeneracja włosków

było - 1 czerwiec 2013 -36 cm
jest- 1 marzec 2014 - 48,5 cm
po podcięciu 5 marzec - 47 cm

CEL 60 cm



aerobik 2x w tygodniu + Mel B totally fit ! 20 min trening całego ciała

Edytowane przez asiabb1983
Czas edycji: 2012-10-15 o 16:47
asiabb1983 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-15, 17:03   #358
exclusivee
Zakorzenienie
 
Avatar exclusivee
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 3 195
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXI

Cytat:
Napisane przez wasienka Pokaż wiadomość
nie padłabym, wręcz przeciwnie, i mogłabym mieć halucynacje
Aha, no to w sumie mogłoby być śmiechowo

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
wrocilam lola byla taaaaka dzielna!
moj tz nalozyl jej kaganiec, wzial na rece i dostala kuj w pupsko troche sie rzucila i wet musial potrzymac igle pod skora az sie uspokoi i dopiero wpuscil szczepione.
niemniej juz zapomniala i sie na nas nie gniewa

bylam tez w biedro.
ogladalam emu- mozecie smialo brac 30zl nie majatek a sa dobrej jakosci. u mnie byly 4 kolory- czarny, ciemny braz czekoladowy, szary ale popielaty taki i jasniutki bez- taki nude.
ładne sa, ale ja mam jeszcze dobre to nie bede szastac kasa
Dobrze że już jesteście po Ja w przyszłym tyg idę z synkiem na roczne szczepienie, będę pewnie płakać jak zwykle Jak widzę jego cierpienie to nie mogę powstrzymać tych łez napływających do oczu

Dzięki za info
__________________
Instagram

Jasny popielaty brąz
exclusivee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-15, 17:23   #359
xXxKYLIExXx
Zakorzenienie
 
Avatar xXxKYLIExXx
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: <3
Wiadomości: 3 458
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXI

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
linki nie chodza....
farbuj tym co bylas zadowolona co wczesniej robilas, kolor sie stopniowo wyrowna i bedzie jak dawniej, tylko ten co masz teraz dobrze spierz powiedzmy ze 3 tyg szamponem przeciwlupiezowym czy jakims ziolowym...


wrocilam lola byla taaaaka dzielna!
moj tz nalozyl jej kaganiec, wzial na rece i dostala kuj w pupsko troche sie rzucila i wet musial potrzymac igle pod skora az sie uspokoi i dopiero wpuscil szczepione.
niemniej juz zapomniala i sie na nas nie gniewa


bylam tez w biedro.
ogladalam emu- mozecie smialo brac 30zl nie majatek a sa dobrej jakosci. u mnie byly 4 kolory- czarny, ciemny braz czekoladowy, szary ale popielaty taki i jasniutki bez- taki nude.
ładne sa, ale ja mam jeszcze dobre to nie bede szastac kasa
ja mam własnie te takie popielate jakby.
Najbardziej mi sie podobały

Matko dziewczyny dzisiaj jest mecz
Już nie moge sie doczekac
xXxKYLIExXx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-15, 18:07   #360
novelove
Zakorzenienie
 
Avatar novelove
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: z Bałtyku :)
Wiadomości: 3 526
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXI

Ja pikole laski zaraz nie wyrobię.
Na wstępie powiem, że jestem bałaganiarą, ale gdy jest już przesada, to ogarniam. Mój współlokator to syfiarz totalny, a współlokatorka to laska typu JaMuszęSprzątaćGotowaćAWy ŚmierdzieleNicNieRobicie. Co jest totalną hipokryzją, bo sama za nią muszę zbierać jej papierki po tamponach, zużyte patyczki do uszu, czy czyścić szczotą gówna z kibla, bo ktoś zapomniał (tutaj nie wiem kto). Boże *_* Co z tym zrobić?
__________________
01.03-Palette c10
novelove jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:54.