Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXXI + przeogromna dawka plotek! - Strona 40 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie

Notka

Paznokcie Forum, w którym rozmawiamy o pielęgnacji paznokci. Podyskutujmy o malowaniu, kształcie, stylizacji i dominujących trendach w zdobieniu paznokci.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2015-07-23, 22:24   #1171
Maliniarka
Zakorzenienie
 
Avatar Maliniarka
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Gdzie diabeł tuli do snu...
Wiadomości: 17 670
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXXI + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez Yenotek Pokaż wiadomość
całkiem fajny ten lakier! i pazurki urosły

nagroda boska


każdego dnia wydają się dłuższe
boję się ruszać

aaaa Sylwestrowy powiedział, że za pierwszą wypłatę(wrzesień?) kupi mi lakier jaki chcę, także coś będziemy zamawiać ze zagranicy
no i właśnie, skąd zamawiać coś wyjątkowego?
__________________
bajzel kosmetyczny
NEW -->> Słodki mani z tortem
Hybrydy po raz pierwszy - przedłużanie
Makijaż z Lirene
Peelingi Nacomi
Rajstopki




Edytowane przez Maliniarka
Czas edycji: 2015-07-23 o 22:51
Maliniarka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-24, 05:45   #1172
Trelek
Raczkowanie
 
Avatar Trelek
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 468
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXXI + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez Maliniarka Pokaż wiadomość


każdego dnia wydają się dłuższe
boję się ruszać

aaaa Sylwestrowy powiedział, że za pierwszą wypłatę(wrzesień?) kupi mi lakier jaki chcę, także coś będziemy zamawiać ze zagranicy
no i właśnie, skąd zamawiać coś wyjątkowego?
A co byś powiedziała o PayDay, czyli złotych kryjących flejkach? Efekt nie do podrobienia
Pierwsze wypuściło takie coś chyba Cirque Colors pod nazwą Mirror Mirror i z tego co widziałam na blogach owiane wręcz kultem :P

http://www.funlacquer.com/product/pa...ct-nail-polish

Kocham ten lakier
__________________
Skromna paznokciowa galeria
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=816243
Trelek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-24, 10:11   #1173
Yenotek
leśny stwór
 
Avatar Yenotek
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 8 380
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXXI + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez Maliniarka Pokaż wiadomość

aaaa Sylwestrowy powiedział, że za pierwszą wypłatę(wrzesień?) kupi mi lakier jaki chcę, także coś będziemy zamawiać ze zagranicy
no i właśnie, skąd zamawiać coś wyjątkowego?
Harlow&co, Mei Mei's Signatures

__________________
Naturalna pielęgnacja z Magdą
Yenotek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-24, 11:50   #1174
Maliniarka
Zakorzenienie
 
Avatar Maliniarka
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Gdzie diabeł tuli do snu...
Wiadomości: 17 670
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXXI + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez Trelek Pokaż wiadomość
A co byś powiedziała o PayDay, czyli złotych kryjących flejkach? Efekt nie do podrobienia
Pierwsze wypuściło takie coś chyba Cirque Colors pod nazwą Mirror Mirror i z tego co widziałam na blogach owiane wręcz kultem :P

http://www.funlacquer.com/product/pa...ct-nail-polish

Kocham ten lakier
piękny jest rzeczywiście, ale ja tak rzadko maluję na złotka, chciałabym coś, czym bym chciała ciągle się maziać
zresztą Sylwestrowy sponsoruje jedną buteleczkę (no i mówił, że on wybierze z tych, co ja wstępnie dobiorę ), ale przecież sam nie będzie lecieć maluszek coś się wybierze
Cytat:
Napisane przez Yenotek Pokaż wiadomość
Harlow&co, Mei Mei's Signatures
dzięki będę oglądać, a przy zamawianiu jakbyście coś chciały to możemy razem wziąć wysyłkę ale to po wakacjach na pewno

ja pamiętam, że Ty zamawiałaś kiedyś chyba z Mei Mei, coś polecasz albo odradzasz?
__________________
bajzel kosmetyczny
NEW -->> Słodki mani z tortem
Hybrydy po raz pierwszy - przedłużanie
Makijaż z Lirene
Peelingi Nacomi
Rajstopki




Edytowane przez Maliniarka
Czas edycji: 2015-07-24 o 11:52
Maliniarka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-24, 11:54   #1175
meeow
Lwiątko z Cintry
 
Avatar meeow
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 25 524
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXXI + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez Hanan26 Pokaż wiadomość
nie mam pojęcia, co było przyczyną, ale tak stawiam najbardziej na Eveline

ogólnie to ja ciągle w adidasach popylam, bo mi najwygodniej nawet w upały no bo w sandałach giry mi się ślizgają, baleriny mnie ciągle obcierają, a koturny zakładam od czasu do czasu

mani przesłodkie

a pilnik zmieniłaś?

ja ostatnio też w adidasach, nawet w upały jak jestem u dziadków to zdejmuję i latam na bosaka

dziękuję


Cytat:
Napisane przez Maliniarka Pokaż wiadomość
nie lubię jak muszę dać więcej niż jedną warstwę mgiełek


najlepszy obcas do 6 cm w teorii

a mi to jakoś nie przeszkadza, lubię jak mani jest mocno napakowane blingiem


dla mnie taki obcas jest masakryczny... wiem, że najlepszy, ale ja w nim wyglądam, jak kaczka... 8 cm to moje minimum, a jak jest 10-12 to już najlepiej mi pasuje


Cytat:
Napisane przez Maliniarka Pokaż wiadomość
aaaa Sylwestrowy powiedział, że za pierwszą wypłatę(wrzesień?) kupi mi lakier jaki chcę, także coś będziemy zamawiać ze zagranicy
no i właśnie, skąd zamawiać coś wyjątkowego?

Hypnotic Polish, bo DL
__________________
look in the mirror, see that badass bitch?
that's the only person you should ever worry about.

meeow jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-24, 12:24   #1176
nekofood
フワフワの猫
 
Avatar nekofood
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 936
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXXI + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez Trelek Pokaż wiadomość
A jako trupi bladzioch nie wyobrażam sobie np. dobierania podkładu lub cieni w takim świetle :P
Też sobie tego nie wyobrażam. Na szczęście w ofercie żadnej drogerii nie znajdę odpowiedniego koloru dla mnie, więc nawet nie muszę się męczyć z dobieraniem w takim świetle.

Cytat:
Napisane przez agaszak Pokaż wiadomość
Śliczne


Cytat:
Napisane przez meeow Pokaż wiadomość
https://instagram.com/p/5cxdBssSVD/ patrzcie jakie słodkie! totalnie przepadłam
Noo, słodziaszne. Chociaż oczywiście zirytowało mnie lekko użycie określenia 'kawaii'.

Cytat:
Napisane przez Trelek Pokaż wiadomość
No i tyle z postanowienia...
Miss Conduct właśnie w drodze
E tam, na pewno nie będziesz żałować.

Cytat:
Napisane przez _black_witch_ Pokaż wiadomość
Hej Dawno tu nie zaglądałam, ale mam nadrabiania.
Dziewczyny co sądzicie o Hot Designs ? Stosowała może któraś z Was ? Zdjęcie załączam w załączniku
Nigdy czegoś takiego nie miałam bo jakoś mnie to nie przekonuje... Podobno często nie chce z tego lecieć i można zrobić tą końcówką dziurę w lakierze jak za mocno przyciśniesz. To ja już wolę farby.

Cytat:
Napisane przez Maliniarka Pokaż wiadomość
Viv, że Ci go nie szkoda było Zdjęcie ciemne, żeby pokazać neonowość, robione normalnie na automacie wygląda jak róż zwykły, ale nie mam skóry jak Rumun na żywo

dzieci
Obawiam się że go chcę...

Ładne dzieciaczki, zwłaszcza drugi od prawej w górnym rzędzie i pierwszy od lewej w dolnym.

Cytat:
Napisane przez ameljja Pokaż wiadomość
Skróciłam paznokcie o ok. 2 mm
Spamik cieniowaniem. Użyłam:
Najładniejsza łapka na wątku. Lekko skrócone lepiej wyglądają.
Ten po lewej to Status Symbol?

Cytat:
Napisane przez AnulaPPP Pokaż wiadomość
Serio? kurcze, faktycznie serce nie wiem po co dali, ale i tak wydawało mi się, że bokami jest sporo miejsca. Np nad sercem poziomo, myślę, że zmieściłabym tam kciuka mam takiej wielkości płytki podzielone na 4 ćwiartki no i problemów nie mam. Tzn nie wiem czy dobrze się wyraziłam pisząc grubość, chodzi o wielkość wzorów ogólnie. Np tu mało widać, że to koronka jakoś, a tu już dość fajnie. Na pewno wielkość paznokci ma znaczenie.
Ćwicz ćwicz i pokazuj
No nad sercem akurat jest najwięcej miejsca, aktualnie mój kciuk się tam zmieści, ale jak trochę podrośnie i zrobię owale to obawiam się że może być ciężko. :/ Zrozumiałam o co chodzi z tą grubością. Wg mnie jest ok, chociaż to właśnie taka trochę grubsza koronka.
Wczoraj znowu ćwiczyłam, na razie na kartce, ale idzie mi już na tyle dobrze, że wkrótce zabieram się za paznokcie. Chyba muszę jeszcze lekko zmatowić stempel i ogarnąć pod jakim kątem najlepiej trzymać zdrapkę.

Cytat:
Napisane przez Trelek Pokaż wiadomość
To potrafi strustrować
a chyba najbardziej nienawidzę macania tuszy - kiedy zaczną foliować opakowania??
Kiedyś za licealne zarobione dorywczo pieniądze zakupiłam w rossmannie baaardzo drogi jak na ówczesny budżet tusz (ok 50 zł).
Wracam do domu - a tam gruda na grudzie i zmacany, suchy syf.
do teraz mam taki uraz że tuszu niezafoliowanego nie kupiłam już NIGDY w drogerii, a minęło przeszło 10 lat
Po tym jak się napatrzyłam co się działo na ostatniej promo w R, tusze zamierzać kupować tylko w takiej małej drogerii gdzie właściciele bardzo pilnują żeby nie macać + każdy tusz (i w ogóle chyba każdy kosmetyk poza lakierami) ma tester.
A wystarczyłoby takie proste rozwiązanie jak w USA - każdy na osobnym blistrze, opakowanie tuszu zaklejone folijką żeby nie wysechł, szczoteczka obok żeby można było zobaczyć jak wygląda.

Cytat:
Napisane przez Maliniarka Pokaż wiadomość
aaaa Sylwestrowy powiedział, że za pierwszą wypłatę(wrzesień?) kupi mi lakier jaki chcę, także coś będziemy zamawiać ze zagranicy
no i właśnie, skąd zamawiać coś wyjątkowego?
Może coś z nailland.hu? Mają tam kilka fajnych marek. No i zawsze możesz sobie dobrać kilka Moyra które kosztują grosze a wyglądają na całkiem fajne (Moyra Sea Salt ).
nekofood jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-24, 12:46   #1177
Trelek
Raczkowanie
 
Avatar Trelek
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 468
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXXI + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez Maliniarka Pokaż wiadomość

dzięki będę oglądać, a przy zamawianiu jakbyście coś chciały to możemy razem wziąć wysyłkę ale to po wakacjach na pewno
Te wysylki z zagranicy potrafia zjesc nawet do 50 zl :/
Wiec jak bedzie okazja na zbiorowe zakupy to tez chetnie bym cos wybrala w przyszlosci )
__________________
Skromna paznokciowa galeria
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=816243
Trelek jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-07-24, 12:53   #1178
Maliniarka
Zakorzenienie
 
Avatar Maliniarka
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Gdzie diabeł tuli do snu...
Wiadomości: 17 670
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXXI + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez meeow Pokaż wiadomość
a mi to jakoś nie przeszkadza, lubię jak mani jest mocno napakowane blingiem

Hypnotic Polish, bo DL
ma się rozumieć

o nie
ja nie wiem jak ja coś wybiorę
Cytat:
Napisane przez nekofood Pokaż wiadomość
Obawiam się że go chcę...

Ładne dzieciaczki, zwłaszcza drugi od prawej w górnym rzędzie i pierwszy od lewej w dolnym.

Może coś z nailland.hu? Mają tam kilka fajnych marek. No i zawsze możesz sobie dobrać kilka Moyra które kosztują grosze a wyglądają na całkiem fajne (Moyra Sea Salt ).
możesz go chcieć

dziękują dzieciaczki, ale pewnie poczekają do jesieni nie, żebym patrzyła na porę roku, ale one wybitnie jesienne

nie znaj tej stronki, już oglądam ale ceny w euro


---------- Dopisano o 13:53 ---------- Poprzedni post napisano o 13:50 ----------

Cytat:
Napisane przez Trelek Pokaż wiadomość
Te wysylki z zagranicy potrafia zjesc nawet do 50 zl :/
Wiec jak bedzie okazja na zbiorowe zakupy to tez chetnie bym cos wybrala w przyszlosci )
nawet więcej, na funlaquer 10 lakierów to już prawie 30dolarów za wysyłkę a 6.50 za jeden

na pewno będę dawać znać na wątku skąd zamawiam i jeśli ktoś będzie chciał coś dobrać to się umówimy jakoś
__________________
bajzel kosmetyczny
NEW -->> Słodki mani z tortem
Hybrydy po raz pierwszy - przedłużanie
Makijaż z Lirene
Peelingi Nacomi
Rajstopki




Edytowane przez Maliniarka
Czas edycji: 2015-07-24 o 12:55
Maliniarka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-24, 13:18   #1179
Chantell
Rozeznanie
 
Avatar Chantell
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 650
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXXI + przeogromna dawka plotek!

http://www.funlacquer.com/product/di...aphic-top-coat gdzie taki lakier kupię? <3
__________________
JEUNESSE dystrybutorka


Chantell jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-24, 13:40   #1180
miranda122
Zakorzenienie
 
Avatar miranda122
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 6 668
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXXI + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez Maliniarka Pokaż wiadomość

Viv, że Ci go nie szkoda było Zdjęcie ciemne, żeby pokazać neonowość, robione normalnie na automacie wygląda jak róż zwykły, ale nie mam skóry jak Rumun na żywo
Ale ładnie odbija


A lakiery już chwaliłam
Cytat:
Napisane przez ameljja Pokaż wiadomość
Skróciłam paznokcie o ok. 2 mm
Spamik cieniowaniem. Użyłam:



Rzeczywiście jak muchomorki trochę Bardzo mi się podobają! I kształt dużo lepszy po skróceniu
[1=5b5d99de58a13445bbbddfb 9cef436b5e5bc9934_64ac8d7 278bfa;52180088]

Ktoś widział już te lakiery na żywo? KLIK[/QUOTE]
Ja widziałam! Ładne kolory i podobno bardzo dobrze kryją. Mój wuja ma je w sklepie, a oni zawsze testują
__________________
"Najlepszym kosmetykiem dla kobiety jest radość życia"
Rosalind Russell



Blog



miranda122 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-24, 13:46   #1181
5b5d99de58a13445bbbddfb9cef436b5e5bc9934_64ac8d7278bfa
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 5 791
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXXI + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez Maliniarka Pokaż wiadomość
jeszcze nie, ale widziałam na kilku blogach, dostały dziewczyny paczki
Cytat:
Napisane przez meeow Pokaż wiadomość
na żywo nie, ale na insta mi mignęły parę razy
No właśnie,ja też je widziałam gdzieś na blogach tylko

Mani mam - kanapkę.Raczej nie każdemu się spodoba(ja nawet uważam że mogłam dać tylko jedną warstwę GR),ale po prostu dawno nie używałam tego lakieru
5b5d99de58a13445bbbddfb9cef436b5e5bc9934_64ac8d7278bfa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-07-24, 13:51   #1182
meeow
Lwiątko z Cintry
 
Avatar meeow
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 25 524
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXXI + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez nekofood Pokaż wiadomość
Noo, słodziaszne. Chociaż oczywiście zirytowało mnie lekko użycie określenia 'kawaii'.

a co nie tak z tym kawaii? przecież są kawaii


Cytat:
Napisane przez Maliniarka Pokaż wiadomość
o nie
ja nie wiem jak ja coś wybiorę

już Ci współczuję


[1=5b5d99de58a13445bbbddfb 9cef436b5e5bc9934_64ac8d7 278bfa;52189647]No właśnie,ja też je widziałam gdzieś na blogach tylko

Mani mam - kanapkę.Raczej nie każdemu się spodoba(ja nawet uważam że mogłam dać tylko jedną warstwę GR),ale po prostu dawno nie używałam tego lakieru [/QUOTE]


jak znajdę na żywo to bierę 09, bo strasznie mi Fiji przypomina

kurczę, podoba mi się ten lakier, ale nie tym razem... drobinki jakoś się tak na siebie nałożyły dziwnie
__________________
look in the mirror, see that badass bitch?
that's the only person you should ever worry about.

meeow jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-24, 13:55   #1183
5b5d99de58a13445bbbddfb9cef436b5e5bc9934_64ac8d7278bfa
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 5 791
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXXI + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez meeow Pokaż wiadomość
jak znajdę na żywo to bierę 09, bo strasznie mi Fiji przypomina

kurczę, podoba mi się ten lakier, ale nie tym razem... drobinki jakoś się tak na siebie nałożyły dziwnie
Mi się niestety kilka kolorów podoba

Jasne,rozumiem też mi się to nie podoba - wina lakieru bo już ciut zgęstniał,ale wytrzymam do poniedziałku z tym mani
5b5d99de58a13445bbbddfb9cef436b5e5bc9934_64ac8d7278bfa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-24, 16:38   #1184
Yenotek
leśny stwór
 
Avatar Yenotek
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 8 380
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXXI + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez Maliniarka Pokaż wiadomość
dzięki będę oglądać, a przy zamawianiu jakbyście coś chciały to możemy razem wziąć wysyłkę ale to po wakacjach na pewno

ja pamiętam, że Ty zamawiałaś kiedyś chyba z Mei Mei, coś polecasz albo odradzasz?

spoko, pewnie się skuszę


tak, z Mei brałam GP limitowane ze współpracy z Mei właśnie i GP Insane Clown Poppy, jednego Powder Prefect (Downworlder). Ze wszystkich jestem baaaardzo zadowolona. Są mega.



[1=5b5d99de58a13445bbbddfb 9cef436b5e5bc9934_64ac8d7 278bfa;52189647]
Mani mam - kanapkę.Raczej nie każdemu się spodoba(ja nawet uważam że mogłam dać tylko jedną warstwę GR),ale po prostu dawno nie używałam tego lakieru [/QUOTE]


ja tam lubię takie

---------- Dopisano o 17:38 ---------- Poprzedni post napisano o 17:22 ----------

Cytat:
Napisane przez Chantell Pokaż wiadomość

Google Ci powiedzą, jest pełno zagranicznych sklepów z lakierami...
__________________
Naturalna pielęgnacja z Magdą
Yenotek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-24, 17:05   #1185
meeow
Lwiątko z Cintry
 
Avatar meeow
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 25 524
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXXI + przeogromna dawka plotek!

[1=5b5d99de58a13445bbbddfb 9cef436b5e5bc9934_64ac8d7 278bfa;52189796]Mi się niestety kilka kolorów podoba

Jasne,rozumiem też mi się to nie podoba - wina lakieru bo już ciut zgęstniał,ale wytrzymam do poniedziałku z tym mani [/QUOTE]


i cena taka zachęcająca...

rozumiem, ja chyba wolę wersję biel + jedna warstwa
ja ostatnio nie mam coś weny do mani... ostatnio ciągle jeden kolor albo kolor + brokaty, nie mam siły na stemplowanie, czy kminienie nad czymś kreatywnym


Cytat:
Napisane przez Yenotek Pokaż wiadomość
Google Ci powiedzą, jest pełno zagranicznych sklepów z lakierami...

<3
__________________
look in the mirror, see that badass bitch?
that's the only person you should ever worry about.

meeow jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-24, 17:09   #1186
Hanan26
Zakorzenienie
 
Avatar Hanan26
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 4 343
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXXI + przeogromna dawka plotek!

Viv! Mam dla Ciebie tego Sensique

Cytat:
Napisane przez Maliniarka Pokaż wiadomość
CC, podejrzewamy, że to Poptastic

nie oddam, dobrom matkom
podobuje mi sięęęęęęe :P ale mam podobną Savinkę

no wiem

Cytat:
Napisane przez Trelek Pokaż wiadomość
Wcale Ci się nie dziwię z tymi adidasami. Najwygodniejsze obuwie ever

Ja właśnie od dłuższego czasu mam ochotę wywalić wszystkie baleriny wpiździet. Nowych na pewno żadnych nie kupię, tylko szkoda mi tych co mam, bo mają urocze wzorki. Ale tylko sobie już leżą :P

Tyle... że strasznie niszczą postawę :/
Może wielu kobietom i dziewczynom wydaje się że sa wygodne, ale to się może zemścić za kilka lat (chociaż nie chcę narzucać nikomu zdania )

Nosiłam balerinki ok 5-7 lat, kilka miesięcy w roku bez przerwy. Nie powiązałam tego w ogóle z jakimiś bólami kręgosłupa, czy tym, że stopa jest podatniejsza na urazy!
Ortopeda zwrócił mi uwagę i właśnie jak tak to przedstawił to wszystko nabrało sensu.
Ulgę odczułam dopiero po miesiącu odstawienia balerinek :P A tak wcześniej było ciągle "coś".

Ale zaznaczam, że mam na myśli takie totalnie płaskie typu CCC, Deichmann za 50-120 zł. Nie miałam nigdy tych z wyższej półki, bo szybko mi się niszczą więc nie wiem czy są wyprofilowane
kurde, ja to w liceum ciągle chodziłam w balerinach, ale to ciągle (zimą w szkole zmieniałam na baleriny) i miałam okropne bóle kręgosłupa potem jakoś się to rozeszło, bo na studiach butów nie zmieniałam, zaczęłam chodzić też w adidasach/obcasach.. także myślę, że wtedy to mogła być ta przyczyna, a też kupowałam takie tanie baleriny

Cytat:
Napisane przez meeow Pokaż wiadomość
a pilnik zmieniłaś?

ja ostatnio też w adidasach, nawet w upały jak jestem u dziadków to zdejmuję i latam na bosaka
tak, od ostatniej rozmowy o pilnikach na wątku od razu zakupiłam ten polecany od Ciebie ale piłuje skubany dobrze

ja się trochę boję na boso, bo pająki xD

[1=5b5d99de58a13445bbbddfb 9cef436b5e5bc9934_64ac8d7 278bfa;52189647]
Mani mam - kanapkę.Raczej nie każdemu się spodoba(ja nawet uważam że mogłam dać tylko jedną warstwę GR),ale po prostu dawno nie używałam tego lakieru [/QUOTE]

mi się nawet podoba, takie szalone
__________________
Jeżeli czegoś nie wolno, a się bardzo chce, to można.
Hanan26 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-24, 17:20   #1187
5b5d99de58a13445bbbddfb9cef436b5e5bc9934_64ac8d7278bfa
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 5 791
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXXI + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez Yenotek Pokaż wiadomość
ja tam lubię takie

-



Google Ci powiedzą
Cieszę się


Cytat:
Napisane przez Hanan26 Pokaż wiadomość
mi się nawet podoba, takie szalone
Heh,dziękuje


Miał,mam tak samo,też jakoś nie mam weny.
5b5d99de58a13445bbbddfb9cef436b5e5bc9934_64ac8d7278bfa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-24, 17:32   #1188
meeow
Lwiątko z Cintry
 
Avatar meeow
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 25 524
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXXI + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez Hanan26 Pokaż wiadomość
tak, od ostatniej rozmowy o pilnikach na wątku od razu zakupiłam ten polecany od Ciebie ale piłuje skubany dobrze

ja się trochę boję na boso, bo pająki xD

uff, to kamień z serca cieszę się, bo zawsze jakiś tam cień strachu jest, że będzie do dupy, ale jak piłuje dobrze, to się cieszę

ja to się bardziej boję os i pszczół, że wdepnę na jakąś ostatnio siedząc przy stole podleciał do nas szerszeń, jak usiadł na szklance i zobaczyłam jaki â˜☠â˜☠â˜☠aka jest wielki to prawie narobiłam w gacie ze strachu i pierwsza stamtąd spierdalałam


[1=5b5d99de58a13445bbbddfb 9cef436b5e5bc9934_64ac8d7 278bfa;52192213]Miał,mam tak samo,też jakoś nie mam weny.[/QUOTE]


chwilami już nie wiem czym malować, bo się boję, że wszystko mi zbąbli i tylko się zdenerwuję...
__________________
look in the mirror, see that badass bitch?
that's the only person you should ever worry about.

meeow jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-24, 17:34   #1189
5b5d99de58a13445bbbddfb9cef436b5e5bc9934_64ac8d7278bfa
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 5 791
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXXI + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez meeow Pokaż wiadomość
chwilami już nie wiem czym malować, bo się boję, że wszystko mi zbąbli i tylko się zdenerwuję...
High five siostro!
5b5d99de58a13445bbbddfb9cef436b5e5bc9934_64ac8d7278bfa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-07-24, 17:47   #1190
92ana
Raczkowanie
 
Avatar 92ana
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 134
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXXI + przeogromna dawka plotek!

Ja najczęściej maluję na jednokolorowo.
__________________
KOSMETYKI ANI - o sposobach na ładny wygląd i dobre samopoczucie
92ana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-24, 17:53   #1191
nekofood
フワフワの猫
 
Avatar nekofood
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 936
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXXI + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez Maliniarka Pokaż wiadomość
możesz go chcieć

dziękują dzieciaczki, ale pewnie poczekają do jesieni nie, żebym patrzyła na porę roku, ale one wybitnie jesienne
No chyba tak. Jestem w trakcie poszukiwań właśnie mniej więcej takiego odcienia ale jeszcze muszę porozglądać się za innymi.

No, wybitnie jesienne. Sama niedawno kupiłam Orly Sunglasses at night i chciałam użyć już, teraz, natcyhmiast, ale jakoś nie mogę się przełamać do pomalowania paznokci na tak ciemny kolor. Dla mnie on po prostu jest jesienno-zimowy, dlatego na razie podziwiam go w butelce. Chociaż kto wie, może w sierpniu zrobi się jesień i jednak użyję go latem.

[1=5b5d99de58a13445bbbddfb 9cef436b5e5bc9934_64ac8d7 278bfa;52189647]Mani mam - kanapkę.Raczej nie każdemu się spodoba(ja nawet uważam że mogłam dać tylko jedną warstwę GR),ale po prostu dawno nie używałam tego lakieru [/QUOTE]
No nie bardzo. W ogóle ten lakier niezbyt mi się podoba.

Cytat:
Napisane przez meeow Pokaż wiadomość
a co nie tak z tym kawaii? przecież są kawaii
Po prostu jak ktoś wtrąca słówka typu kawaii, ohayo czy desu, to to strasznie mi się kojarzy z osobami które nazywają siebie otaku nie mając pojęcia jak bardzo negatywne jest to określenie.
nekofood jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-24, 17:58   #1192
5b5d99de58a13445bbbddfb9cef436b5e5bc9934_64ac8d7278bfa
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 5 791
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXXI + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez nekofood Pokaż wiadomość
No nie bardzo. W ogóle ten lakier niezbyt mi się podoba.
Rozumiem
5b5d99de58a13445bbbddfb9cef436b5e5bc9934_64ac8d7278bfa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-24, 18:02   #1193
meeow
Lwiątko z Cintry
 
Avatar meeow
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 25 524
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXXI + przeogromna dawka plotek!

[1=5b5d99de58a13445bbbddfb 9cef436b5e5bc9934_64ac8d7 278bfa;52192361]High five siostro![/QUOTE]


najwyższa



Cytat:
Napisane przez nekofood Pokaż wiadomość
Po prostu jak ktoś wtrąca słówka typu kawaii, ohayo czy desu, to to strasznie mi się kojarzy z osobami które nazywają siebie otaku nie mając pojęcia jak bardzo negatywne jest to określenie.

no ja właśnie nie rozumiem ludzi nazywających siebie otaku... w moim przekładzie to mangozj*by, no nic nie poradzę... a oni się jeszcze cieszą, że się tak nazywają
__________________
look in the mirror, see that badass bitch?
that's the only person you should ever worry about.

meeow jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-24, 18:25   #1194
Maliniarka
Zakorzenienie
 
Avatar Maliniarka
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Gdzie diabeł tuli do snu...
Wiadomości: 17 670
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXXI + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez Chantell Pokaż wiadomość
chyba tylko online :x
Cytat:
Napisane przez miranda122 Pokaż wiadomość
Ale ładnie odbija
A lakiery już chwaliłam

Ja widziałam! Ładne kolory i podobno bardzo dobrze kryją. Mój wuja ma je w sklepie, a oni zawsze testują


zależy które: CosmeticsFreak "Golden Rose Express Dry nr 13 to przepiękny, pastelowy róż, przełamany brzoskwinią. Bardzo mi się podoba i świetnie się go nosi. Niestety z kryciem sprawa wygląda trochę gorzej. Żeby uzyskać ładny efekt i pozbyć się prześwitów musiałam nałożyć trzy dość grube warstwy lakieru. "
[1=5b5d99de58a13445bbbddfb 9cef436b5e5bc9934_64ac8d7 278bfa;52189647]
Mani mam - kanapkę.Raczej nie każdemu się spodoba(ja nawet uważam że mogłam dać tylko jedną warstwę GR),ale po prostu dawno nie używałam tego lakieru [/QUOTE]
trochę za grubo brokatu, a tak to fajnie
Cytat:
Napisane przez meeow Pokaż wiadomość
jak znajdę na żywo to bierę 09, bo strasznie mi Fiji przypomina
trzeba obadać
Cytat:
Napisane przez Yenotek Pokaż wiadomość
tak, z Mei brałam GP limitowane ze współpracy z Mei właśnie i GP Insane Clown Poppy, jednego Powder Prefect (Downworlder). Ze wszystkich jestem baaaardzo zadowolona. Są mega.
będę musiała pooglądać i dobrze pomyśleć
Cytat:
Napisane przez Hanan26 Pokaż wiadomość
ja się trochę boję na boso, bo pająki xD

Cytat:
Napisane przez meeow Pokaż wiadomość
ja to się bardziej boję os i pszczół, że wdepnę na jakąś ostatnio siedząc przy stole podleciał do nas szerszeń, jak usiadł na szklance i zobaczyłam jaki â˜☠â˜☠â˜☠aka jest wielki to prawie narobiłam w gacie ze strachu i pierwsza stamtąd spierdalałam
ja kiedyś uklękłam na pszczole, mam bliznę na łydce (z przodu) do tej pory
Cytat:
Napisane przez nekofood Pokaż wiadomość
No chyba tak. Jestem w trakcie poszukiwań właśnie mniej więcej takiego odcienia ale jeszcze muszę porozglądać się za innymi.

Po prostu jak ktoś wtrąca słówka typu kawaii, ohayo czy desu, to to strasznie mi się kojarzy z osobami które nazywają siebie otaku nie mając pojęcia jak bardzo negatywne jest to określenie.
neony to chyba trzeba jednak na żywo oglądać, bo zdjęcia ciężko zrobić :x
tak? muszę się brata spytać
__________________
bajzel kosmetyczny
NEW -->> Słodki mani z tortem
Hybrydy po raz pierwszy - przedłużanie
Makijaż z Lirene
Peelingi Nacomi
Rajstopki



Maliniarka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-24, 20:18   #1195
miranda122
Zakorzenienie
 
Avatar miranda122
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 6 668
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXXI + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez Maliniarka Pokaż wiadomość

zależy które: CosmeticsFreak "Golden Rose Express Dry nr 13 to przepiękny, pastelowy róż, przełamany brzoskwinią. Bardzo mi się podoba i świetnie się go nosi. Niestety z kryciem sprawa wygląda trochę gorzej. Żeby uzyskać ładny efekt i pozbyć się prześwitów musiałam nałożyć trzy dość grube warstwy lakieru. "
Ooo faktycznie!




Zrobiłam pedi, pierwszy raz jestem tak zadowolona z mojej pracy
Jeszcze mani jutro muszę zrobić, może w tych samych kolorach co pedi (neonowy róż i pomarańcz+ nude)
__________________
"Najlepszym kosmetykiem dla kobiety jest radość życia"
Rosalind Russell



Blog



miranda122 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-25, 00:21   #1196
MgielkaM
Zakorzenienie
 
Avatar MgielkaM
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Somewhere over the rainbow
Wiadomości: 6 037
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXXI + przeogromna dawka plotek!

Cześć! O matko jak mnie zmęczył skutecznie ostatni tydzien.. nie miałam nawet kiedy zajrzeć do Was.

cytuję od str. 35..


Cytat:
Napisane przez meeow Pokaż wiadomość
rób jak najczęściej, bo tylko pojedyncze mani do mnie nie przemawiają, ale zazwyczaj jest wielka miłość
To bardzo fajnie

Cytat:
Napisane przez Trelek Pokaż wiadomość
Baaardzo, ale to bardzo podziwiam wszystkie kobiety, które właśnie wykonują mani do zdjęć.

A totalnym hardkorem jest dla mnie swatchowanie całymi seriami, 4-5 kolekcji w miesiącu.
Taka trochę sztuka dla sztuki No i mnie dodatkowo malowanie paznokci odstresowuje chyba

To dla mnie byłoby awykonalne wręcz. Podziwiam za ogrom czasu włożony w coś takiego.

Cytat:
Napisane przez Trelek Pokaż wiadomość
dokładam bieżące mani, znalazłam wreszcie chwilę czasu na jakiekolwiek zdobienie
Padło na uniwersalny tapetowy, sprawdzający się wzór
Na dwudniowy lakier dołożyłam srebrne stemplowanie.
Ale fajne Bardzo lubię takie wzory, bo własnie zawsze wychodzą świetnie.

Cytat:
Napisane przez Yenotek Pokaż wiadomość
Ja mam Revlona, na blogu też. To duochrom, ale niestety nie udało się na foto oddać efektu.
Fajny w sumie, chociaż nie muszę posiadać. Bardzo mi do Ciebie pasuje.

Cytat:
Napisane przez vivinn Pokaż wiadomość
Powiem Ci, że jest oczywiście piękny, ale jeśli masz FFF i jeszcze inne Chinki w tej tonacji (a wiem, że masz tylko nie pamiętam nazw ), to Shell-o nie jest jakimś odkryciem Ameryki
Mnie ostatnio prześladuje kupno nowego pudełka, takiego gdzie stówa mi wejdzie, to bym miała dwa, a nie trzy jak teraz... ALE to większe od razu będzie wypełnione, więc zaraz znowu trzecie mniejsze trzeba będzie dostawiać Problemy
Uratowałaś mi portfel

Tak, tak znam te dylematy wbrew pozorom organizacja lakierów wcale nie jest taka prosta jak się ma powyżej 100szt

---------- Dopisano o 23:59 ---------- Poprzedni post napisano o 23:33 ----------

Cytat:
Napisane przez ameljja Pokaż wiadomość
Marnotrawna spamuje xD
Ale za to jakie piekności przynosi

[1=5b5d99de58a13445bbbddfb 9cef436b5e5bc9934_64ac8d7 278bfa;52142602]
Ja też spamuje,piękna Miss X.Podobna do ChG Midtown magic,ale Misska ma więcej drobinek
[/QUOTE]Bardzo ładne to to

Cytat:
Napisane przez Maliniarka Pokaż wiadomość
a i zrobiłam paznokcie i jestem zadowolona, o dziwo!
O widzisz - super!!!

---------- Dopisano o 01:21 ---------- Poprzedni post napisano Wczoraj o 23:59 ----------

Cytat:
Napisane przez AnulaPPP Pokaż wiadomość
No to mam mani, kolejne (po taśmowym negative space) do sukienki wiecie której Nie wiem czy wam przypadnie do gustu, bo znowu jest tu połączenie kwiatowo-geometryczne, ale mi się fajnie nosiło
Oba wzory są świetne, ale chyba na raz jakoś dla mnie za dużo. Choć uroku temu mani absolutnie odmówić nie można
__________________

It is NOT an addiction - It's a hobby!!!


...

And when your heart begins to bleed
You're dead, and dead,



and dead -- indeed.
MgielkaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-25, 10:36   #1197
Trelek
Raczkowanie
 
Avatar Trelek
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 468
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXXI + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez meeow Pokaż wiadomość
a pilnik zmieniłaś?

ja ostatnio też w adidasach, nawet w upały jak jestem u dziadków to zdejmuję i latam na bosaka

dziękuję


a mi to jakoś nie przeszkadza, lubię jak mani jest mocno napakowane blingiem


dla mnie taki obcas jest masakryczny... wiem, że najlepszy, ale ja w nim wyglądam, jak kaczka... 8 cm to moje minimum, a jak jest 10-12 to już najlepiej mi pasuje


Hypnotic Polish, bo DL
No niestety rzaaaaadko kiedy można spotkać buty z ok. 6 cm obcasem które by zgrabnie wyglądały.
Większość zrobiona jest jak od ciotki klotki z szafy :/ Do tego brzydki obcas jest niekorzystny dla figury.
Posiadam tylko jedną taką perełkę od wittchen, ale to naprawdę wyjątki żeby cokolwiek w sklepach wypatrzyć

Cytat:
Napisane przez Maliniarka Pokaż wiadomość
ma się rozumieć

o nie
ja nie wiem jak ja coś wybiorę


nawet więcej, na funlaquer 10 lakierów to już prawie 30dolarów za wysyłkę a 6.50 za jeden

na pewno będę dawać znać na wątku skąd zamawiam i jeśli ktoś będzie chciał coś dobrać to się umówimy jakoś
Bardzo mi będzie miło się podłączyć
A hypnotic polish to złooooooo : love:

[1=5b5d99de58a13445bbbddfb 9cef436b5e5bc9934_64ac8d7 278bfa;52189647]No właśnie,ja też je widziałam gdzieś na blogach tylko

Mani mam - kanapkę.Raczej nie każdemu się spodoba(ja nawet uważam że mogłam dać tylko jedną warstwę GR),ale po prostu dawno nie używałam tego lakieru [/QUOTE]

Takie lakiery nie są totalnie w moim stylu, ale skupiłam się za to na ślicznym kształcie paznokci

Cytat:
Napisane przez Hanan26 Pokaż wiadomość

kurde, ja to w liceum ciągle chodziłam w balerinach, ale to ciągle (zimą w szkole zmieniałam na baleriny) i miałam okropne bóle kręgosłupa potem jakoś się to rozeszło, bo na studiach butów nie zmieniałam, zaczęłam chodzić też w adidasach/obcasach.. także myślę, że wtedy to mogła być ta przyczyna, a też kupowałam takie tanie baleriny
Nie zdziwiłabym się, gdyby to była przyczyna, bezpośrednia lub pośrednia

Cytat:
Napisane przez Maliniarka Pokaż wiadomość


ja kiedyś uklękłam na pszczole, mam bliznę na łydce (z przodu) do tej pory
Łojesuuuu umarłabym ze strachu
Żółto-czarne owady (osy, pszczoły itp) to moja osobista fobia
Nawet pająków, karaluchów nie boję się nic a nic. Ale jak widzę osę blisko to na ulicy od razu jest scena
Mój TŻ próbuje mnie nagrać w takiej sytuacji od 4 lat

Jak to się stało że masz trwałą bliznę od ukąszenia? Jeżeli można spytać. Bo aż mną wzdrygnęło, strasznie współczuję
__________________
Skromna paznokciowa galeria
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=816243
Trelek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-25, 13:50   #1198
Hanan26
Zakorzenienie
 
Avatar Hanan26
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 4 343
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXXI + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez meeow Pokaż wiadomość
uff, to kamień z serca cieszę się, bo zawsze jakiś tam cień strachu jest, że będzie do dupy, ale jak piłuje dobrze, to się cieszę

ja to się bardziej boję os i pszczół, że wdepnę na jakąś ostatnio siedząc przy stole podleciał do nas szerszeń, jak usiadł na szklance i zobaczyłam jaki â˜☠â˜☠â˜☠aka jest wielki to prawie narobiłam w gacie ze strachu i pierwsza stamtąd spierdalałam
piłuje 100x lepiej od metalowego, którego używałam, a był na prawdę mocny tak gładziutko i bez zadziorów <3

tego też się boję bardzo :P ale do pająków mam straszny uraz, boję się ich jak cholera, prześladują mnie

Cytat:
Napisane przez meeow Pokaż wiadomość
najwyższa
Schmidt i Jenko <3

Cytat:
Napisane przez Maliniarka Pokaż wiadomość
serio, to moja zmora

Cytat:
Napisane przez Trelek Pokaż wiadomość
Nie zdziwiłabym się, gdyby to była przyczyna, bezpośrednia lub pośrednia
właśnie
__________________
Jeżeli czegoś nie wolno, a się bardzo chce, to można.
Hanan26 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-25, 14:07   #1199
meeow
Lwiątko z Cintry
 
Avatar meeow
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 25 524
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXXI + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez Maliniarka Pokaż wiadomość
trzeba obadać

ja kiedyś uklękłam na pszczole, mam bliznę na łydce (z przodu) do tej pory

koniecznie

brr... mnie to kiedyś dziabnęła w palec, wielka bania mi się zrobiła


Cytat:
Napisane przez Trelek Pokaż wiadomość
No niestety rzaaaaadko kiedy można spotkać buty z ok. 6 cm obcasem które by zgrabnie wyglądały.
Większość zrobiona jest jak od ciotki klotki z szafy :/ Do tego brzydki obcas jest niekorzystny dla figury.
Posiadam tylko jedną taką perełkę od wittchen, ale to naprawdę wyjątki żeby cokolwiek w sklepach wypatrzyć

ja zawsze trafiałam na same jakieś pokraczne i brzydkie... najniższe buty, jakie mam to 8 cm obcas, a najwyższe 12 cm, ale rzadko popylam w szpilkach... raczej na jakieś okazje, bo tak normalnie to mi się nie chce, stawiam na wygodę


Cytat:
Napisane przez Hanan26 Pokaż wiadomość
piłuje 100x lepiej od metalowego, którego używałam, a był na prawdę mocny tak gładziutko i bez zadziorów <3

tego też się boję bardzo :P ale do pająków mam straszny uraz, boję się ich jak cholera, prześladują mnie


Schmidt i Jenko <3

to się cieszę, piłowanie idzie jak po maśle mam już kilka lat ten pilnik i nadal jest w takim stanie, jak go kupiłam, a miałam parę pilników przed nim i kilka zajechałam do gładkiego szkła

ostatnio mi się jeden spuszczał z żyrandola, a potem sobie wracał i znowu w dół zjeżdżał zlitowałam się i go wyrzuciłam na dwór


team Jenkoo
__________________
look in the mirror, see that badass bitch?
that's the only person you should ever worry about.

meeow jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-25, 14:19   #1200
miranda122
Zakorzenienie
 
Avatar miranda122
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 6 668
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXXI + przeogromna dawka plotek!

Mani mam! Tęczowe
Chyba jednak dodam później.. ani w załączniku, ani w poście nie idzie dodać
__________________
"Najlepszym kosmetykiem dla kobiety jest radość życia"
Rosalind Russell



Blog




Edytowane przez miranda122
Czas edycji: 2015-07-25 o 14:26
miranda122 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Paznokcie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-05-05 07:32:41


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:57.