Lakiery hybrydowe cz.3 - Strona 128 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie > Manicure hybrydowy

Notka

Manicure hybrydowy Forum dla osób, które interesują się manicurem hybrydowy. Tutaj znajdziesz porady związane z technikami zdobienia paznokci. Poznasz plusy i minusy hybrydy.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2016-02-01, 12:52   #3811
as_kus
Raczkowanie
 
Avatar as_kus
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 78
Dot.: Lakiery hybrydowe cz.3

Zamówiłam 2 lakiery SPN mini. Dam znać czy coś się zmieniło
as_kus jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-01, 12:56   #3812
czuszka82
z pazurem
 
Avatar czuszka82
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: Święte Miasto
Wiadomości: 4 758
Dot.: Lakiery hybrydowe cz.3

jakie wzięłaś kolorki?
__________________
I will do what queens do. I will rule.
czuszka82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-01, 13:02   #3813
as_kus
Raczkowanie
 
Avatar as_kus
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 78
Dot.: Lakiery hybrydowe cz.3

Cytat:
Napisane przez czuszka82 Pokaż wiadomość
jakie wzięłaś kolorki?

634 Perfect Beige i 522 Blueberry Coctail. Ale wybór był bardzo trudny, bo jak mówiłam wczesniej ich kolorówka podoba mi się najbardziej ze wszystkich firm, jakie do tej pory widziałam. Mam nadzieję, że zmienili formułę
as_kus jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-01, 13:29   #3814
Malinowaslodycz
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 419
Dot.: Lakiery hybrydowe cz.3

Dziewczyny, a co sądzicie o żelu do skórek wibo?
Malinowaslodycz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-01, 13:31   #3815
Frutellka xD
Zadomowienie
 
Avatar Frutellka xD
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Nisko
Wiadomości: 1 988
Dot.: Lakiery hybrydowe cz.3

Malinowasłodycz - jest do bani.
__________________
"Szczęście jest rezultatem naszego osobistego wysiłku. Trzeba o nie walczyć, dążyć do niego, upierać się przy nim, a czasami nawet szukać go na drugim końcu świata."

Love Pazurkowe
Frutellka xD jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-01, 13:37   #3816
RosesAreRed
Moderatorka z pazurem
 
Avatar RosesAreRed
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 13 256
Dot.: Lakiery hybrydowe cz.3

Skoro jestesmy przy preparatach do skorek, mam tez z MM i jest do niczego. Cos tam niby zmiekcza, ale to nie to.
RosesAreRed jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-01, 14:30   #3817
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 452
Dot.: Lakiery hybrydowe cz.3

Cytat:
Napisane przez RosesAreRed Pokaż wiadomość
Skoro jestesmy przy preparatach do skorek, mam tez z MM i jest do niczego. Cos tam niby zmiekcza, ale to nie to.
Mi się podoba, usuwa co ma usuwać
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-02-01, 14:33   #3818
RosesAreRed
Moderatorka z pazurem
 
Avatar RosesAreRed
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 13 256
Dot.: Lakiery hybrydowe cz.3

Z moimi skorkami tak dobrze sobie nie radzi. SH jest duzo lepszy od MM. Jutro wyraze swoja opinie o Afrodicie.
RosesAreRed jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-01, 15:38   #3819
misisia86
Rozeznanie
 
Avatar misisia86
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 569
Dot.: Lakiery hybrydowe cz.3

Cytat:
Napisane przez as_kus Pokaż wiadomość
634 Perfect Beige i 522 Blueberry Coctail. Ale wybór był bardzo trudny, bo jak mówiłam wczesniej ich kolorówka podoba mi się najbardziej ze wszystkich firm, jakie do tej pory widziałam. Mam nadzieję, że zmienili formułę
634 Perfect Beige to właśnie ten beż który miałam.
Trzymam kciuki żeby nie był taki koszmarny jak ten mój Daj znać jak dojdą i przetestujesz.
misisia86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-01, 16:06   #3820
marczizm
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-09
Wiadomości: 31
Dot.: Lakiery hybrydowe cz.3

Hej!
Mam pytanie: w jaki sposób pomalować paznokcie primerem? Są jakieś sposoby? Czy technika jest taka sama jak przy zwykłym malowaniu hybrydą? Przeczytałam, że powinno nanieść się kroplę na paznokieć i czekać aż primer rozleje się na całym paznokciu? Ile powinno się odczekać czasu między primerem a bazą?
marczizm jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-01, 16:23   #3821
RosesAreRed
Moderatorka z pazurem
 
Avatar RosesAreRed
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 13 256
Dot.: Lakiery hybrydowe cz.3

Primerem maluje sie oszczednie i tak zeby nie zalac skorek. Czekam ok 2 min zanim naloze baze.
Nie dotykaj primera na paznokciu bo straci swoje wlasciwosci.
RosesAreRed jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-02-01, 17:06   #3822
marczizm
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-09
Wiadomości: 31
Dot.: Lakiery hybrydowe cz.3

ok, dziękuje bardzo
marczizm jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-01, 17:44   #3823
RedDahlia
Raczkowanie
 
Avatar RedDahlia
 
Zarejestrowany: 2013-05
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 304
Dot.: Lakiery hybrydowe cz.3

Dziewczyny,czy może mi któraś scharakteryzować różnicę między hard topem od neonail a eco ? (wiem,że eco jest no wipe)
Czy jest jakaś różnica między twardością,trwałością i błyskiem ?
Właśnie kończy mi się top z Indigo i zastanawiam się który kupić. Na neonail mam dodatkowo 10 % zniżki,no,ale wiem,że Eco jest dostępny w bardzo okazyjnej cenie w tym sklepie na M Co polecacie ?
Ah no i jeszcze jak sprawowała wam się hard base z nn ?
__________________
Don't be afraid to be you.
RedDahlia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-01, 17:59   #3824
eM_Ka_
Wtajemniczenie
 
Avatar eM_Ka_
 
Zarejestrowany: 2012-09
Lokalizacja: woj. śląskie
Wiadomości: 2 683
Dot.: Lakiery hybrydowe cz.3

Eco jest standardowo do przemywania cleanerem nie miałam hard topu od NN ale z tego co sie orientuje to Eco błyszczy lepiej i ma rzadszą konsystencje
eM_Ka_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-01, 18:05   #3825
RosesAreRed
Moderatorka z pazurem
 
Avatar RosesAreRed
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 13 256
Dot.: Lakiery hybrydowe cz.3

Eco nie jest no wipe. Trzeba go przemywac. Nie uzywalam topu z NN. Uzywalam topow z Semilac, ata, Gelish, MM, Gelaze i Eco ma najlepszy blysk. Ma tez bloker uv wiec kolory sie nie zmieniaja w czasie noszenia.
RosesAreRed jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-01, 18:05   #3826
Frutellka xD
Zadomowienie
 
Avatar Frutellka xD
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Nisko
Wiadomości: 1 988
Dot.: Lakiery hybrydowe cz.3

Cytat:
Napisane przez RedDahlia Pokaż wiadomość
Dziewczyny,czy może mi któraś scharakteryzować różnicę między hard topem od neonail a eco ? (wiem,że eco jest no wipe)
Czy jest jakaś różnica między twardością,trwałością i błyskiem ?
Właśnie kończy mi się top z Indigo i zastanawiam się który kupić. Na neonail mam dodatkowo 10 % zniżki,no,ale wiem,że Eco jest dostępny w bardzo okazyjnej cenie w tym sklepie na M Co polecacie ?
Ah no i jeszcze jak sprawowała wam się hard base z nn ?
NN Hard Top - pięknie błyszczy, po pewnym czasie widać na nim rysy, trzyma się bez zarzutu, jednak np. biały lakier pod nim żółknie, bardzo dobry do pokrywania naklejek wodnych, foli transferowej, cyrkoni itp. Jak dla mnie słabo wydajny.

Eco - błysk idealny, twardy nie rysuje się, nie żółknie pod nim biały, ma bloker, dla mnie top idealny. Bardzo wydajny. Eco nie jest no wipe tak jak napisałaś.

Zapisuj się w zbiorowych zakupach na Eco to będzie dobry wybór.
__________________
"Szczęście jest rezultatem naszego osobistego wysiłku. Trzeba o nie walczyć, dążyć do niego, upierać się przy nim, a czasami nawet szukać go na drugim końcu świata."

Love Pazurkowe
Frutellka xD jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-01, 18:08   #3827
RosesAreRed
Moderatorka z pazurem
 
Avatar RosesAreRed
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 13 256
Dot.: Lakiery hybrydowe cz.3

U mnie Eco srednio sprawdza sie tylko przy naklejkach. Tutaj wole najtwardszy jaki mam czyli Gelaze. W kazdej innej opcji Eco wygrywa
RosesAreRed jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-01, 18:39   #3828
RedDahlia
Raczkowanie
 
Avatar RedDahlia
 
Zarejestrowany: 2013-05
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 304
Dot.: Lakiery hybrydowe cz.3

Cytat:
Napisane przez eM_Ka_ Pokaż wiadomość
Eco jest standardowo do przemywania cleanerem nie miałam hard topu od NN ale z tego co sie orientuje to Eco błyszczy lepiej i ma rzadszą konsystencje
Cytat:
Napisane przez RosesAreRed Pokaż wiadomość
Eco nie jest no wipe. Trzeba go przemywac. Nie uzywalam topu z NN. Uzywalam topow z Semilac, ata, Gelish, MM, Gelaze i Eco ma najlepszy blysk. Ma tez bloker uv wiec kolory sie nie zmieniaja w czasie noszenia.
Cytat:
Napisane przez Frutellka xD Pokaż wiadomość
NN Hard Top - pięknie błyszczy, po pewnym czasie widać na nim rysy, trzyma się bez zarzutu, jednak np. biały lakier pod nim żółknie, bardzo dobry do pokrywania naklejek wodnych, foli transferowej, cyrkoni itp. Jak dla mnie słabo wydajny.

Eco - błysk idealny, twardy nie rysuje się, nie żółknie pod nim biały, ma bloker, dla mnie top idealny. Bardzo wydajny. Eco nie jest no wipe tak jak napisałaś.

Zapisuj się w zbiorowych zakupach na Eco to będzie dobry wybór.
To mnie dziewczyny zaskoczyłyście,bo w internetach przeczytałam,że eco nie zostawia warstwy dyspersyjnej
Frutellka Niestety najbliższe zbiorowe zakupy eco są przewidziane dopiero na 28.02 (?) Ja potrzebuję topu maksymalnie do 12 ponieważ mam już na prawdę końcówkę,a do tego czasu jeszcze 8 klientek
__________________
Don't be afraid to be you.
RedDahlia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-01, 18:48   #3829
Frutellka xD
Zadomowienie
 
Avatar Frutellka xD
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Nisko
Wiadomości: 1 988
Dot.: Lakiery hybrydowe cz.3

Cytat:
Napisane przez RedDahlia Pokaż wiadomość
To mnie dziewczyny zaskoczyłyście,bo w internetach przeczytałam,że eco nie zostawia warstwy dyspersyjnej
Frutellka Niestety najbliższe zbiorowe zakupy eco są przewidziane dopiero na 28.02 (?) Ja potrzebuję topu maksymalnie do 12 ponieważ mam już na prawdę końcówkę,a do tego czasu jeszcze 8 klientek
To kup sobie jakiś top mały stacjonarnie jeżeli masz, a Eco warto mieć w swoich zbiorach. Wiem co mówię, chyba przetestowałam wszystkie firmy i Eco jest numerem 1
__________________
"Szczęście jest rezultatem naszego osobistego wysiłku. Trzeba o nie walczyć, dążyć do niego, upierać się przy nim, a czasami nawet szukać go na drugim końcu świata."

Love Pazurkowe
Frutellka xD jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-02-01, 19:07   #3830
RedDahlia
Raczkowanie
 
Avatar RedDahlia
 
Zarejestrowany: 2013-05
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 304
Dot.: Lakiery hybrydowe cz.3

Cytat:
Napisane przez Frutellka xD Pokaż wiadomość
To kup sobie jakiś top mały stacjonarnie jeżeli masz, a Eco warto mieć w swoich zbiorach. Wiem co mówię, chyba przetestowałam wszystkie firmy i Eco jest numerem 1
Stacjonarnie mam niestety tylko Semilac,a nie bardzo go lubię bo jest mało wydajny,dość miękki i robi puste miejsca w powłoce
No,ale jeśli uważacie,że Eco jest nieporównywalnie lepszy to nie będę dziadować tych kilku zł więcej i zamówię go Obawiam się tylko delikatnie konsystencji,bo piszecie,że jest bardziej rzadki niż większość topów,a ja takie średnio gęstawe właśnie lubię Jak jego konsystencja przedstawia się do semilaca ? bo akurat to mi w semi pasowało.
__________________
Don't be afraid to be you.
RedDahlia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-01, 19:13   #3831
ewa_N
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 128
Dot.: Lakiery hybrydowe cz.3

Cytat:
Napisane przez RedDahlia Pokaż wiadomość
Stacjonarnie mam niestety tylko Semilac,a nie bardzo go lubię bo jest mało wydajny,dość miękki i robi puste miejsca w powłoce
No,ale jeśli uważacie,że Eco jest nieporównywalnie lepszy to nie będę dziadować tych kilku zł więcej i zamówię go Obawiam się tylko delikatnie konsystencji,bo piszecie,że jest bardziej rzadki niż większość topów,a ja takie średnio gęstawe właśnie lubię Jak jego konsystencja przedstawia się do semilaca ? bo akurat to mi w semi pasowało.
Eco na paznokciach jeszcze nie miałam ale tak z butelki na pedzelku jest rzadszy niż Semilac.
ewa_N jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-01, 19:17   #3832
as_kus
Raczkowanie
 
Avatar as_kus
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 78
Dot.: Lakiery hybrydowe cz.3

Cytat:
Napisane przez RedDahlia Pokaż wiadomość
Stacjonarnie mam niestety tylko Semilac,a nie bardzo go lubię bo jest mało wydajny,dość miękki i robi puste miejsca w powłoce

No,ale jeśli uważacie,że Eco jest nieporównywalnie lepszy to nie będę dziadować tych kilku zł więcej i zamówię go Obawiam się tylko delikatnie konsystencji,bo piszecie,że jest bardziej rzadki niż większość topów,a ja takie średnio gęstawe właśnie lubię Jak jego konsystencja przedstawia się do semilaca ? bo akurat to mi w semi pasowało.

O wiele rzadszy niż semi
as_kus jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-01, 19:25   #3833
RosesAreRed
Moderatorka z pazurem
 
Avatar RosesAreRed
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 13 256
Dot.: Lakiery hybrydowe cz.3

Rzadszy ale swietnie sie rozprowadza. Trzeba nauczyc sie go nakladac. Nie mozna ani za duzo ani za malo.
Warstwe dyspersyjna ma i to calkiem fajna. Wcieralam w nia syrenke
W sklepie na M jest darmowa wysylka od 50zl, dobierz cos i zamawiaj albo kup od razu 75ml
RosesAreRed jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-01, 19:28   #3834
Frutellka xD
Zadomowienie
 
Avatar Frutellka xD
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Nisko
Wiadomości: 1 988
Dot.: Lakiery hybrydowe cz.3

Eco jest rzadki, zdecydowanie rzadszy niż Semilac, ale pracuje nim się dobrze. Jeśli dużo pazurków robisz to duża butla się bardzo opłaca

Jeśli chcesz to mogę Ci odlać z 5 ml i sobie sprawdzisz, jak coś to pisz na priv
__________________
"Szczęście jest rezultatem naszego osobistego wysiłku. Trzeba o nie walczyć, dążyć do niego, upierać się przy nim, a czasami nawet szukać go na drugim końcu świata."

Love Pazurkowe
Frutellka xD jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-01, 19:52   #3835
RedDahlia
Raczkowanie
 
Avatar RedDahlia
 
Zarejestrowany: 2013-05
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 304
Dot.: Lakiery hybrydowe cz.3

Cytat:
Napisane przez ewa_N Pokaż wiadomość
Eco na paznokciach jeszcze nie miałam ale tak z butelki na pedzelku jest rzadszy niż Semilac.
Cytat:
Napisane przez as_kus Pokaż wiadomość
O wiele rzadszy niż semi
Cytat:
Napisane przez RosesAreRed Pokaż wiadomość
Rzadszy ale swietnie sie rozprowadza. Trzeba nauczyc sie go nakladac. Nie mozna ani za duzo ani za malo.
Warstwe dyspersyjna ma i to calkiem fajna. Wcieralam w nia syrenke
W sklepie na M jest darmowa wysylka od 50zl, dobierz cos i zamawiaj albo kup od razu 75ml
Cytat:
Napisane przez Frutellka xD Pokaż wiadomość
Eco jest rzadki, zdecydowanie rzadszy niż Semilac, ale pracuje nim się dobrze. Jeśli dużo pazurków robisz to duża butla się bardzo opłaca

Jeśli chcesz to mogę Ci odlać z 5 ml i sobie sprawdzisz, jak coś to pisz na priv
Dzięki dziewczyny za wszystkie odpowiedzi,jesteście super

Powiedzcie mi jeszcze tylko jedną rzecz,czy któraś z was ma podobnie. Czy to normalne,że koniecznie nie chcę zamówić dużych pojemności kolorów neonail ponieważ ich duże butelki zupełnie odstają mi od tych które ja mam w swoich zbiorach ? Same semilac,małe neonail,sleek shine no ogólnie podobny typ butelki (i tak nie czuję się z tym idealnie,bo butelki nie są identyczne tylko podobne,no,ale jakoś to znoszę) Już Indigo i CZ ciężko mi przeżyć bo są zupełnie inne niż reszta i trzymam je przez to w zupełnie innych pudełkach w dodatku nie na widoku,tak mnie to irytuje. Na samą myśl,że miałabym mieć jeszcze inne butelki dostaję nerwicy,ale w momencie kiedy zaczęłam myśleć o tym,aby po prostu kupić po 2 butelki małej pojemności jednego koloru ze względu na kształt butelki zaczęłam się zastanawiać czy to nie jest już chore zachowanie Co o tym myślicie ?
__________________
Don't be afraid to be you.

Edytowane przez RedDahlia
Czas edycji: 2016-02-01 o 19:57
RedDahlia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-01, 20:02   #3836
ewa_N
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 128
Dot.: Lakiery hybrydowe cz.3

Cytat:
Napisane przez RedDahlia Pokaż wiadomość
Dzięki dziewczyny za wszystkie odpowiedzi,jesteście super

Powiedzcie mi jeszcze tylko jedną rzecz,czy któraś z was ma podobnie. Czy to normalne,że koniecznie nie chcę zamówić dużych pojemności kolorów neonail ponieważ ich duże butelki zupełnie odstają mi od tych które ja mam w swoich zbiorach ? Same semilac,małe neonail,sleek shine no ogólnie podobny typ butelki (i tak nie czuję się z tym idealnie,bo butelki nie są identyczne tylko podobne,no,ale jakoś to znoszę) Już Indigo ciężko mi przeżyć bo jest zupełnie inny niż reszta i trzymam go przez to w zupełnie innym pudełku w dodatku nie na widoku,tak mnie to irytuje. Na samą myśl,że miałabym mieć jeszcze inne butelki dostaję nerwicy,ale w momencie kiedy zaczęłam myśleć o tym,aby po prostu kupić po 2 butelki małej pojemności jednego koloru ze względu na kształt butelki zaczęłam się zastanawiać czy to nie jest już chore zachowanie Co o tym myślicie ?
Czy ja wiem czy chore? Jeśli tak to ja też na to cierpię! :-D Myślę że chodzi tu o estetykę i praktyczność Również mam kilka duzych z NN i 1 Indigo i też mnie to strasznie drażni że w koszyczku nie stoją ładnie, równo w szeregu (jak w wojsku hahahha) tylko tak się przemieszczają wszędzie! :-/
ewa_N jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-01, 20:03   #3837
Frutellka xD
Zadomowienie
 
Avatar Frutellka xD
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Nisko
Wiadomości: 1 988
Dot.: Lakiery hybrydowe cz.3

Ja już przestałam zwracać uwagę no butelki, na początku tak miałam, ale testują różne firmy nie da się mieć wszystkich takich samych

Teraz będę wracać do Modeny i znowu inne butelki
__________________
"Szczęście jest rezultatem naszego osobistego wysiłku. Trzeba o nie walczyć, dążyć do niego, upierać się przy nim, a czasami nawet szukać go na drugim końcu świata."

Love Pazurkowe
Frutellka xD jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-01, 20:08   #3838
RedDahlia
Raczkowanie
 
Avatar RedDahlia
 
Zarejestrowany: 2013-05
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 304
Dot.: Lakiery hybrydowe cz.3

Cytat:
Napisane przez ewa_N Pokaż wiadomość
Czy ja wiem czy chore? Jeśli tak to ja też na to cierpię! :-D Myślę że chodzi tu o estetykę i praktyczność Również mam kilka duzych z NN i 1 Indigo i też mnie to strasznie drażni że w koszyczku nie stoją ładnie, równo w szeregu (jak w wojsku hahahha) tylko tak się przemieszczają wszędzie! :-/
Cytat:
Napisane przez Frutellka xD Pokaż wiadomość
Ja już przestałam zwracać uwagę no butelki, na początku tak miałam, ale testują różne firmy nie da się mieć wszystkich takich samych

Teraz będę wracać do Modeny i znowu inne butelki
Jak sobie z tym poradzić to na prawdę męczące,nie mogę spać przez rozmyślanie o tym jak to zrobić,aby wszystkie butelki były takie same,lub chociaż zbliżone do siebie wyglądem
__________________
Don't be afraid to be you.
RedDahlia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-01, 20:22   #3839
Frutellka xD
Zadomowienie
 
Avatar Frutellka xD
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Nisko
Wiadomości: 1 988
Dot.: Lakiery hybrydowe cz.3

Cytat:
Napisane przez RedDahlia Pokaż wiadomość
Jak sobie z tym poradzić to na prawdę męczące,nie mogę spać przez rozmyślanie o tym jak to zrobić,aby wszystkie butelki były takie same,lub chociaż zbliżone do siebie wyglądem
Chyba z wiekiem mi przeszło

Dziś testowałam hybredę Piere Rene czy jakoś tak na koleżance, oj ale była rzadka, dobrze, że to nie moja i nie skuszę się na nie.

Jeszcze muszę wynaleźć jakieś tanie metalowe kopytka, planuję takie kupić każdej klientce, bo u mnie się idealnie sprawdzają
__________________
"Szczęście jest rezultatem naszego osobistego wysiłku. Trzeba o nie walczyć, dążyć do niego, upierać się przy nim, a czasami nawet szukać go na drugim końcu świata."

Love Pazurkowe
Frutellka xD jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-01, 20:36   #3840
Gejszalicious
Buszująca w hybrydach
 
Avatar Gejszalicious
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 1 829
Dot.: Lakiery hybrydowe cz.3

Cytat:
Napisane przez Frutellka xD Pokaż wiadomość
Chyba z wiekiem mi przeszło

Dziś testowałam hybredę Piere Rene czy jakoś tak na koleżance, oj ale była rzadka, dobrze, że to nie moja i nie skuszę się na nie.

Jeszcze muszę wynaleźć jakieś tanie metalowe kopytka, planuję takie kupić każdej klientce, bo u mnie się idealnie sprawdzają
na ali są za niecały 1$
__________________
Gejszalicious jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Manicure hybrydowy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-03-16 14:31:37


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:45.