Kosmetyki H&M. - Strona 30 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-05-13, 08:38   #871
burn-it-up
Zakorzenienie
 
Avatar burn-it-up
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Wrocław :)
Wiadomości: 7 853
GG do burn-it-up
Dot.: Kosmetyki H&M.

Cytat:
Napisane przez moren Pokaż wiadomość
Wczoraj widzialam nowe palety z Hello Kitty.Gora:roz+2 fiolety,dol:bez+2 brazy.Na dole szufladka z 2 rozami Jakos nie specjalnie mi sie podobala.Oprocz tego blyszczyki tubkowe z HK.Po tubkowym niewypale ze Snoppym nie zwrocilam na nie wiekszej uwagi.Fajne byly malutkie spraye do ciala (napewno byla papaya).Nie bylo testera,ale fajnie wygladaly
Widziałamte paletki w sobotę,ale tylko przelotem.Wydają mi się fajne.Na błyszczyk prawie się skusiłam ale ostatecznie odłożyłam.Może następnym razem
__________________
Mój kosmetyczny blog
burn-it-up jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-13, 09:32   #872
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: Kosmetyki H&M.

Cytat:
Napisane przez moren Pokaż wiadomość
Wczoraj widzialam nowe palety z Hello Kitty.Gora:roz+2 fiolety,dol:bez+2 brazy.Na dole szufladka z 2 rozami Jakos nie specjalnie mi sie podobala.Oprocz tego blyszczyki tubkowe z HK.Po tubkowym niewypale ze Snoppym nie zwrocilam na nie wiekszej uwagi.Fajne byly malutkie spraye do ciala (napewno byla papaya).Nie bylo testera,ale fajnie wygladaly
to z Twojego opisu dosc ciekawie wyglada w tym H&M ciagle cos nowego oj to niedobrze dla mnie...
Cytat:
Napisane przez burn-it-up Pokaż wiadomość
Widziałamte paletki w sobotę,ale tylko przelotem.Wydają mi się fajne.Na błyszczyk prawie się skusiłam ale ostatecznie odłożyłam.Może następnym razem
hehe lekka slabosc do H&M? ja musze jedna paletke nabyc i ze 2 blyszczyki! ktos kiedys wklejal zdjecie ust pomalowanych blyszczykiem ze snoopim takim zeswidrowanym (czy jak to sie okresla) i wyszedl sliczny lekki roz
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-13, 10:03   #873
moren
Wtajemniczenie
 
Avatar moren
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 264
GG do moren
Dot.: Kosmetyki H&M.

Cytat:
Napisane przez burn-it-up Pokaż wiadomość
Widziałamte paletki w sobotę,ale tylko przelotem.Wydają mi się fajne.Na błyszczyk prawie się skusiłam ale ostatecznie odłożyłam.Może następnym razem
Ja sie tym blyszczykom jeszcze przyjze,ale watpie,zebym wziela Dzisiaj polski ustny?Czy juz moze po?

Cytat:
Napisane przez dimiti Pokaż wiadomość
to z Twojego opisu dosc ciekawie wyglada w tym H&M ciagle cos nowego oj to niedobrze dla mnie...

hehe lekka slabosc do H&M? ja musze jedna paletke nabyc i ze 2 blyszczyki! ktos kiedys wklejal zdjecie ust pomalowanych blyszczykiem ze snoopim takim zeswidrowanym (czy jak to sie okresla) i wyszedl sliczny lekki roz
Wlasnie wrzucaja ciagle cos nowego,niektore rzeczy to buble,niktore moglyby zostac na stale Te paletki ogladalam dokladnie,sa takie fajniutkie,bo male i faktycznie maja ciekawe kolorki.Ale wczoraj bylam padnieta po zajeciach terenowych i nic mi sie nie podobalo moze wpadne tam dzisiaj i dokladniej wszystko obejze
Aha byl jeszcze kwadratowy puder prasowany.Czy ktoras z Was miala moze okazje wyprobowac?Jest on z tej podstawowej wersji,bez zadnych Snoppy i HK.Dlatego wyglada juz na cos lepszego...
moren jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-13, 10:14   #874
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: Kosmetyki H&M.

Cytat:
Napisane przez moren Pokaż wiadomość

Wlasnie wrzucaja ciagle cos nowego,niektore rzeczy to buble,niktore moglyby zostac na stale Te paletki ogladalam dokladnie,sa takie fajniutkie,bo male i faktycznie maja ciekawe kolorki.Ale wczoraj bylam padnieta po zajeciach terenowych i nic mi sie nie podobalo moze wpadne tam dzisiaj i dokladniej wszystko obejze
Aha byl jeszcze kwadratowy puder prasowany.Czy ktoras z Was miala moze okazje wyprobowac?Jest on z tej podstawowej wersji,bez zadnych Snoppy i HK.Dlatego wyglada juz na cos lepszego...
heh no i dlatego ciagle trzeba chodzis i spr co jest nowego i wartego kupna mi taka paletka by sie przydala bo cieni nie mam za duzo bo i w sumie nie uzywam ale zawsze by sie przydalo
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-13, 11:21   #875
moren
Wtajemniczenie
 
Avatar moren
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 264
GG do moren
Dot.: Kosmetyki H&M.

Cytat:
Napisane przez dimiti Pokaż wiadomość
heh no i dlatego ciagle trzeba chodzis i spr co jest nowego i wartego kupna mi taka paletka by sie przydala bo cieni nie mam za duzo bo i w sumie nie uzywam ale zawsze by sie przydalo
No wlasnie kliknelam sobie w Twoje zbiory kosmetyczne.Widze,ze masz bzika na punkcie blyszczykow tak,jak ja Przepraszam za maly off top,ale te blyszczyki L'oreala w tubce kupowalas na allegro?I jak Ci pasuja?I mam jeszcze pytanie co do tuszu Maybelline (ten rozowo zielony),czy jest fajny?Zawsze kusilo mnie to opakowanie,ale jestem ciekawa,czy cos wogole robi z rzesami
moren jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-13, 11:37   #876
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: Kosmetyki H&M.

Cytat:
Napisane przez moren Pokaż wiadomość
No wlasnie kliknelam sobie w Twoje zbiory kosmetyczne.Widze,ze masz bzika na punkcie blyszczykow tak,jak ja Przepraszam za maly off top,ale te blyszczyki L'oreala w tubce kupowalas na allegro?I jak Ci pasuja?I mam jeszcze pytanie co do tuszu Maybelline (ten rozowo zielony),czy jest fajny?Zawsze kusilo mnie to opakowanie,ale jestem ciekawa,czy cos wogole robi z rzesami
no loreale kupilam na allegro bo w sklepach ich nie ma wogole ten najjasniejszy to pina colada usta sa troszke jasniejsze i takie jakby mieciutkie jeden to winogrona na ustach lekko fioletowawy ale taki blady a ostatni to w sumie przypadek bo kliknelam inny a przyszedl inny bo tamtego nie bylo na ustach taki rozowo-czerwonawy ale TŻ sie dosc podoba bede go uzywala jak sie opale bo wtedy czerwonawy mi bardziej pasuje ogolnie sa dosc fajne i mozna kupic zawsze jeden na sprawdzenie a tusz juz mam 2 bo pierwszy pozyczylam kolezance i tak sie w nim zakochala ze musialam kupic sobie drugi uzywam go zazwyczaj na inne tusze i pogrubia ma ladny kolor czerni no i jest taniutki ale ciezko mi bylo go znalezc
hehe blyszczyki i tusze to moja milosc! teraz tez klikam na pare i mam jeszcze zamiar dokupic jakies rozswietlacze i brazery bo wczesniej ich tak nie lubialam jak teraz
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-13, 12:19   #877
moren
Wtajemniczenie
 
Avatar moren
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 264
GG do moren
Dot.: Kosmetyki H&M.

Cytat:
Napisane przez dimiti Pokaż wiadomość
no loreale kupilam na allegro bo w sklepach ich nie ma wogole ten najjasniejszy to pina colada usta sa troszke jasniejsze i takie jakby mieciutkie jeden to winogrona na ustach lekko fioletowawy ale taki blady a ostatni to w sumie przypadek bo kliknelam inny a przyszedl inny bo tamtego nie bylo na ustach taki rozowo-czerwonawy ale TŻ sie dosc podoba bede go uzywala jak sie opale bo wtedy czerwonawy mi bardziej pasuje ogolnie sa dosc fajne i mozna kupic zawsze jeden na sprawdzenie a tusz juz mam 2 bo pierwszy pozyczylam kolezance i tak sie w nim zakochala ze musialam kupic sobie drugi uzywam go zazwyczaj na inne tusze i pogrubia ma ladny kolor czerni no i jest taniutki ale ciezko mi bylo go znalezc
hehe blyszczyki i tusze to moja milosc! teraz tez klikam na pare i mam jeszcze zamiar dokupic jakies rozswietlacze i brazery bo wczesniej ich tak nie lubialam jak teraz
Dzieki wielkie Mi te blyszczyki podobaja sie odkad pojawily sie w Polsce na all Teraz staram sie ograniczyc kupowanie blyszczykow,bo naprawde nie nadazam z ich uzyciem.Chcialabym zredukowac ilosc o polowe (czyli do ok.30)
A co do tuszu,to chyba jednak sie zainteresuje.Maybelline ma dobre tusze,wiec pewnie w koncu go kupie
moren jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-05-13, 13:07   #878
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: Kosmetyki H&M.

Cytat:
Napisane przez moren Pokaż wiadomość
Dzieki wielkie Mi te blyszczyki podobaja sie odkad pojawily sie w Polsce na all Teraz staram sie ograniczyc kupowanie blyszczykow,bo naprawde nie nadazam z ich uzyciem.Chcialabym zredukowac ilosc o polowe (czyli do ok.30)
A co do tuszu,to chyba jednak sie zainteresuje.Maybelline ma dobre tusze,wiec pewnie w koncu go kupie
nie ma za co na all maja spory wybor tych blyszczykow ja zazwyczaj silniej oczy maluje bo do mnie taki mejkap pasuje wiec najczesciej uzywam tego jasnego i jestem z niego zadowolona chociaz i tak teraz zakochalam sie w JT i kosmetykach Lancoma i mysle ze to milosc na cale zycie a ten tusz jak gdzies znajdzies to kup bo jest faktycznie bardzo fajny
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-13, 13:12   #879
gosik.s
Wtajemniczenie
 
Avatar gosik.s
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 2 078
Dot.: Kosmetyki H&M.

Cytat:
Napisane przez moren Pokaż wiadomość
Teraz staram sie ograniczyc kupowanie blyszczykow,bo naprawde nie nadazam z ich uzyciem.Chcialabym zredukowac ilosc o polowe (czyli do ok.30)
Masz teraz 60 błyszczyków???
__________________


Misja w Zambii - Ty też możesz pomóc...
gosik.s jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-13, 14:23   #880
1049fcf7f74b9bbd9e896b064bc98e90e22ff320_640d1602d9fab
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 6 643
Dot.: Kosmetyki H&M.



Dimiti powinna miec zakaz wstepu do H&M-ów już

Nie mówiąc o innych perfumeriach i allegro


Dziewczyny a ten snoopy to jakie kolorki miał?

Obiecuje, ze tylko z ciekawosci sie pytam, bo wczoraj kupilam moj ostatni (jak sobie powiedzialam) błyszczyk
1049fcf7f74b9bbd9e896b064bc98e90e22ff320_640d1602d9fab jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-13, 14:28   #881
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: Kosmetyki H&M.

[1=1049fcf7f74b9bbd9e896b0 64bc98e90e22ff320_640d160 2d9fab;7541173]

Dimiti powinna miec zakaz wstepu do H&M-ów już

Nie mówiąc o innych perfumeriach i allegro


Dziewczyny a ten snoopy to jakie kolorki miał?

Obiecuje, ze tylko z ciekawosci sie pytam, bo wczoraj kupilam moj ostatni (jak sobie powiedzialam) błyszczyk [/quote]
ej wcale ze nie wstepuje w swiat Truskawy! zreszta to morena ma 60 blyszczykow ja swoich jeszcze nie liczylam bo nie chce sie przestraszyc a na allegro mam zamiar kupic dwa roze z revlonu wiec jeszcze nie moge miec zakazy wstepu lepiej uwazaj bo snoopi Cie sledzi
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-05-13, 16:00   #882
burn-it-up
Zakorzenienie
 
Avatar burn-it-up
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Wrocław :)
Wiadomości: 7 853
GG do burn-it-up
Dot.: Kosmetyki H&M.

Cytat:
Napisane przez dimiti Pokaż wiadomość

hehe lekka slabosc do H&M? ja musze jedna paletke nabyc i ze 2 blyszczyki! ktos kiedys wklejal zdjecie ust pomalowanych blyszczykiem ze snoopim takim zeswidrowanym (czy jak to sie okresla) i wyszedl sliczny lekki roz
Oj tak,słabość do H&M mam i to nie tylko do kolorówki

Cytat:
Napisane przez moren Pokaż wiadomość
Ja sie tym blyszczykom jeszcze przyjze,ale watpie,zebym wziela Dzisiaj polski ustny?Czy juz moze po?
Ja miałam już sporo ich byszczyków i poza jednym który strasznie przeciekał lubiłam wszystkie.
Już po, było koszmarnie stresująco,myślałam że na zawał zejdę
__________________
Mój kosmetyczny blog
burn-it-up jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-13, 16:04   #883
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: Kosmetyki H&M.

Cytat:
Napisane przez burn-it-up Pokaż wiadomość
Oj tak,słabość do H&M mam i to nie tylko do kolorówki
oj to tak ja ja do kolorowki i wlasnie sie kolejny dylemat u mnie pojawil...mi sie zdaje ze powinni mi neta odciac tak na 2 tyg
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-13, 21:12   #884
moren
Wtajemniczenie
 
Avatar moren
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 264
GG do moren
Dot.: Kosmetyki H&M.

Cytat:
Napisane przez gosik.s Pokaż wiadomość
Masz teraz 60 błyszczyków???
No moze nie dokladnie,bo 68 blyszczykow i szminek (glownie nablyszczajacych)/Ale w tym wszystkim blyszczyki przewazaja,wiec mowie o blyszczykach

Cytat:
Napisane przez burn-it-up Pokaż wiadomość
Ja miałam już sporo ich byszczyków i poza jednym który strasznie przeciekał lubiłam wszystkie.
Już po, było koszmarnie stresująco,myślałam że na zawał zejdę
Ja bardzo lubie Glam Shine I swietna mieli kiedys szmine,chyba Shine Delicioux

Oj,cos sie musze zainteresowac Lancomem,skoro tyle osob zachwala Nastolatka juz nie jestem,moze lepiej wiec zaczac isc w jakosc,a nie ilosc.Chociaz tych podstawowych dla mnie kosmetykow
moren jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-13, 21:16   #885
burn-it-up
Zakorzenienie
 
Avatar burn-it-up
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Wrocław :)
Wiadomości: 7 853
GG do burn-it-up
Dot.: Kosmetyki H&M.

Cytat:
Napisane przez moren Pokaż wiadomość



Ja bardzo lubie Glam Shine I swietna mieli kiedys szmine,chyba Shine Delicioux

Oj,cos sie musze zainteresowac Lancomem,skoro tyle osob zachwala Nastolatka juz nie jestem,moze lepiej wiec zaczac isc w jakosc,a nie ilosc.Chociaz tych podstawowych dla mnie kosmetykow
Ja generalnie jestem totalną maniaczką mazideł do ust.Nie ma chwili żebym nie miała czegoś na ustach-to już taka mała obsesja
Glam Shina bardzo lubię,aktualnie mam świetny odcień z serii Natural Glow.

Tamtą szminę z L'oreala też dawno temu miałam.Fajna była i bosko pachniała
Kiedy ją kupowałam byłam dość młodym dziewczęciem i to był taki mój skarb.Zobaczyłam reklamę w gazecie i zapragnęłam mieć.Taka ładna reklama była z Leticią Castą.
__________________
Mój kosmetyczny blog
burn-it-up jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-13, 21:55   #886
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: Kosmetyki H&M.

Cytat:
Napisane przez burn-it-up Pokaż wiadomość
Ja generalnie jestem totalną maniaczką mazideł do ust.Nie ma chwili żebym nie miała czegoś na ustach-to już taka mała obsesja
Glam Shina bardzo lubię,aktualnie mam świetny odcień z serii Natural Glow.

Tamtą szminę z L'oreala też dawno temu miałam.Fajna była i bosko pachniała
Kiedy ją kupowałam byłam dość młodym dziewczęciem i to był taki mój skarb.Zobaczyłam reklamę w gazecie i zapragnęłam mieć.Taka ładna reklama była z Leticią Castą.
ja uwielbiam z natural glow swoja 400 dla mnie poki co jest ona idealna pod kazdym wzgledem (moze tylko nie trwalosc) ale kolorek piekny i ten polysk...cudo!
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-13, 22:37   #887
moren
Wtajemniczenie
 
Avatar moren
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 264
GG do moren
Dot.: Kosmetyki H&M.

Cytat:
Napisane przez burn-it-up Pokaż wiadomość
Ja generalnie jestem totalną maniaczką mazideł do ust.Nie ma chwili żebym nie miała czegoś na ustach-to już taka mała obsesja
Glam Shina bardzo lubię,aktualnie mam świetny odcień z serii Natural Glow.

Tamtą szminę z L'oreala też dawno temu miałam.Fajna była i bosko pachniała
Kiedy ją kupowałam byłam dość młodym dziewczęciem i to był taki mój skarb.Zobaczyłam reklamę w gazecie i zapragnęłam mieć.Taka ładna reklama była z Leticią Castą.
Cytat:
Napisane przez dimiti Pokaż wiadomość
ja uwielbiam z natural glow swoja 400 dla mnie poki co jest ona idealna pod kazdym wzgledem (moze tylko nie trwalosc) ale kolorek piekny i ten polysk...cudo!
Hehe,dokladnie

Ja tez mam caly czas cos na ustach Ot,takie male uzaleznienie Po domu chodze wysmarowana pomadka ochronna (koniecznie owocowa),teraz takze olejkiem Wibo (bo jest beznadziejny i zuzywam go w domu) i kompletnie nietrafionym blyszczykiem Manhattan (w kolorze rudym-dla mnie to zgroza).

Tak sobie mysle o tym kupowaniu lepszych kosmetykow,ale nie wiem,czy dam rade Wszedzie wokolo tyle slicznych i tanich kosmetykow (jak z H&M wlasnie)
moren jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-13, 22:58   #888
rzyrafka
Zakorzenienie
 
Avatar rzyrafka
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 14 598
Dot.: Kosmetyki H&M.

kupiłam jabłkowo- cytrynowy błyszczyj Hello Kitty, troszkę się zawiodłam, bo jak pytałam to dziewczyna w sklepie powiedziała, że on ma smak a niestety nie ma ale ślicznie pachnie
__________________
*
Łydka
*
rzyrafka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-14, 13:43   #889
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: Kosmetyki H&M.

Cytat:
Napisane przez moren Pokaż wiadomość
Hehe,dokladnie

Ja tez mam caly czas cos na ustach Ot,takie male uzaleznienie Po domu chodze wysmarowana pomadka ochronna (koniecznie owocowa),teraz takze olejkiem Wibo (bo jest beznadziejny i zuzywam go w domu) i kompletnie nietrafionym blyszczykiem Manhattan (w kolorze rudym-dla mnie to zgroza).

Tak sobie mysle o tym kupowaniu lepszych kosmetykow,ale nie wiem,czy dam rade Wszedzie wokolo tyle slicznych i tanich kosmetykow (jak z H&M wlasnie)
heh wlasnie choroba sie klania
Cytat:
Napisane przez rzyrafka Pokaż wiadomość
kupiłam jabłkowo- cytrynowy błyszczyj Hello Kitty, troszkę się zawiodłam, bo jak pytałam to dziewczyna w sklepie powiedziała, że on ma smak a niestety nie ma ale ślicznie pachnie
i to jest najwazniejsze bo jakby swietnie smakowal to zaraz bys go zjadla a tak to ladnie CI pachnie i siedzi na ustach
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-05-14, 13:55   #890
Lovelight
Raczkowanie
 
Avatar Lovelight
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 260
Dot.: Kosmetyki H&M.

1. H&M, Sweet Chutney, LIP GLOSS - 7,90zł
2. H&M, Sweet Chutney, LIP GLOSS - 7,90zł
3. H&M, Eye Brow Fix - 19,90zł
4. H&M, Icicle, LIP GLOSS - 7,90zł
5. H&M, Water Lily, LIP GLOSS - 9,90zł
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC00050.JPG (227,9 KB, 64 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC00054.JPG (283,4 KB, 40 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC00055.JPG (265,0 KB, 48 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC00056.JPG (274,7 KB, 54 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC00059.JPG (288,7 KB, 53 załadowań)
__________________
Lovelight jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-14, 15:27   #891
rzyrafka
Zakorzenienie
 
Avatar rzyrafka
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 14 598
Dot.: Kosmetyki H&M.

no wiem wiem strasznie mi sie podoba zielona kosmetyczka do kompletu, ale niestety mam w domu pełno w takich wymiarach z różnych gazet więc wydać 10 zł na tak zbędną rzecz nie mogę
__________________
*
Łydka
*
rzyrafka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-14, 16:19   #892
1049fcf7f74b9bbd9e896b064bc98e90e22ff320_640d1602d9fab
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 6 643
Dot.: Kosmetyki H&M.

Cytat:
Napisane przez dimiti Pokaż wiadomość
ja uwielbiam z natural glow swoja 400 dla mnie poki co jest ona idealna pod kazdym wzgledem (moze tylko nie trwalosc) ale kolorek piekny i ten polysk...cudo!

A ja włąśnie chcę coś bez drobinek..Jak kiedys je lubiałam, tak teraz stronię od nich Miałam kiedyś taki świetny kolorek z Sorbeta, już bym zniosła te drobinki nawet, ale nie widze go na allegro Wogole sorbetow tam malo... A Juice też mialam parę sztuk i były malo widoczne pamiętam, prawie bezbarwne...
A w sklepach jest jeszcze seria Sorbet? Jakoś dawno nie patrzyłam na L'oreala, chyba z rok będzie (a kiedys to była moja ulubiona firma)

Cytat:
Napisane przez Lovelight Pokaż wiadomość
1. H&M, Sweet Chutney, LIP GLOSS - 7,90zł
2. H&M, Sweet Chutney, LIP GLOSS - 7,90zł
3. H&M, Eye Brow Fix - 19,90zł
4. H&M, Icicle, LIP GLOSS - 7,90zł
5. H&M, Water Lily, LIP GLOSS - 9,90zł
Też mam ten 1 Tylko tu niewyraźny kolorek wyszedl (pewno telem), ale skojarzyłam nazwę Z tego ostatniego zdjęcia, w tubce z tymi włoskami mam też, ale taki jasny róż
1049fcf7f74b9bbd9e896b064bc98e90e22ff320_640d1602d9fab jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-14, 16:46   #893
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: Kosmetyki H&M.

Cytat:
Napisane przez Lovelight Pokaż wiadomość
1. H&M, Sweet Chutney, LIP GLOSS - 7,90zł
2. H&M, Sweet Chutney, LIP GLOSS - 7,90zł
3. H&M, Eye Brow Fix - 19,90zł
4. H&M, Icicle, LIP GLOSS - 7,90zł
5. H&M, Water Lily, LIP GLOSS - 9,90zł
fajne fajne fajne (nowe natrectwo sie wlacza)
Cytat:
Napisane przez rzyrafka Pokaż wiadomość
no wiem wiem strasznie mi sie podoba zielona kosmetyczka do kompletu, ale niestety mam w domu pełno w takich wymiarach z różnych gazet więc wydać 10 zł na tak zbędną rzecz nie mogę
heh to ja sobie musze pokupowac jakies i pare pedzli ale zal mi pieniedzy na cos czego nie moge miec na twarzy

[1=1049fcf7f74b9bbd9e896b0 64bc98e90e22ff320_640d160 2d9fab;7554062]A ja włąśnie chcę coś bez drobinek..Jak kiedys je lubiałam, tak teraz stronię od nich Miałam kiedyś taki świetny kolorek z Sorbeta, już bym zniosła te drobinki nawet, ale nie widze go na allegro Wogole sorbetow tam malo... A Juice też mialam parę sztuk i były malo widoczne pamiętam, prawie bezbarwne...
A w sklepach jest jeszcze seria Sorbet? Jakoś dawno nie patrzyłam na L'oreala, chyba z rok będzie (a kiedys to była moja ulubiona firma)


[/quote]
ale ten 400 nie ma wogole drobinek ja mam sorbet truskawkowy na allegro widzialam chyba malinowy albo wisniowy jeszcze a w sklepach to wogole ich ni pamietam ale mozliwe ze u mnie ich nie bylo bo z tymi sklepami to wogole
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-14, 16:59   #894
1049fcf7f74b9bbd9e896b064bc98e90e22ff320_640d1602d9fab
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 6 643
Dot.: Kosmetyki H&M.

Cytat:
Napisane przez dimiti Pokaż wiadomość
ale ten 400 nie ma wogole drobinek ja mam sorbet truskawkowy na allegro widzialam chyba malinowy albo wisniowy jeszcze a w sklepach to wogole ich ni pamietam ale mozliwe ze u mnie ich nie bylo bo z tymi sklepami to wogole
Aaaa, to pewno Juice Truskawkowy wlasnie widzialam, ale byl za bardzo rozowy Ja mialam taki jasniutki, blady...miodzio Ale w sklepie, nawet jakbym znalazla, jakos nie sni mi się dawac prawie 50 zł za niego


Aha! Ten metaliczny brązik w tubce kupilam Nie wspominalam jeszcze o tym, o ile pamietam A więc na ustach wychodzi beżyk, taki naturalny Kosztowal 7,90 (albo 8,90).
1049fcf7f74b9bbd9e896b064bc98e90e22ff320_640d1602d9fab jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-14, 17:01   #895
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: Kosmetyki H&M.

[1=1049fcf7f74b9bbd9e896b0 64bc98e90e22ff320_640d160 2d9fab;7554510]Aaaa, to pewno Juice Truskawkowy wlasnie widzialam, ale byl za bardzo rozowy Ja mialam taki jasniutki, blady...miodzio Ale w sklepie, nawet jakbym znalazla, jakos nie sni mi się dawac prawie 50 zł za niego


Aha! Ten metaliczny brązik w tubce kupilam Nie wspominalam jeszcze o tym, o ile pamietam A więc na ustach wychodzi beżyk, taki naturalny Kosztowal 7,90 (albo 8,90).[/quote]
nieee ten 400 to taki bez z natural glow a z juice mam 3 i tez tak dosc dosc u mnie ta truskawka wlasnie taka jakas delikatna i dosc naturalna jest jeszcze jej nie uzylam ale w kosmetyczce ladnie wyglada hym to ten w tubce ciekawy jest taki bezyk w tubce dobra rzecz!
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-16, 18:46   #896
Lovelight
Raczkowanie
 
Avatar Lovelight
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 260
Dot.: Kosmetyki H&M.

1. H&M, Shimmer Powder - 19,90zł
2. H&M, Shimmer Powder - 19,90zł

pozwole sobie wrzucić reszte zakupów, choć nie są to kosmetyki możliwe że komuś wpadnie coś w oko i zachęci do zakupów...

3. H&M, Dwie spinki do włosów kolory różowy i żółty - 9,90zł
4. H&M, Dwie spinki do włosów kolory niebieski i biały - 9,90zł
5. H&M, Spineczki - klamerki do włosów pakowane po dwie, niebieskie i biało-żółte - 9,90zł
6. H&M, Gumki do włosów 10szt w opakowaniu - 4,90zł (dział dzieciency - kiko)
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg P1010010.JPG (39,5 KB, 85 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg P1010011.JPG (31,5 KB, 74 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg P1010013.JPG (38,3 KB, 8 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg P1010017.JPG (33,5 KB, 9 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg P1010016.JPG (42,6 KB, 30 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg P1010014.JPG (44,9 KB, 33 załadowań)
__________________
Lovelight jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-16, 18:51   #897
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: Kosmetyki H&M.

Cytat:
Napisane przez Lovelight Pokaż wiadomość
1. H&M, Shimmer Powder - 19,90zł
2. H&M, Shimmer Powder - 19,90zł

pozwole sobie wrzucić reszte zakupów, choć nie są to kosmetyki możliwe że komuś wpadnie coś w oko i zachęci do zakupów...

3. H&M, Dwie spinki do włosów kolory różowy i żółty - 9,90zł
4. H&M, Dwie spinki do włosów kolory niebieski i biały - 9,90zł
5. H&M, Spineczki - klamerki do włosów pakowane po dwie, niebieskie i biało-żółte - 9,90zł
6. H&M, Gumki do włosów 10szt w opakowaniu - 4,90zł (dział dzieciency - kiko)
swietny rozswietlacz i te kwiatuszki
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-16, 19:46   #898
moren
Wtajemniczenie
 
Avatar moren
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 264
GG do moren
Dot.: Kosmetyki H&M.

Cytat:
Napisane przez Lovelight Pokaż wiadomość
1. H&M, Shimmer Powder - 19,90zł
2. H&M, Shimmer Powder - 19,90zł

pozwole sobie wrzucić reszte zakupów, choć nie są to kosmetyki możliwe że komuś wpadnie coś w oko i zachęci do zakupów...

3. H&M, Dwie spinki do włosów kolory różowy i żółty - 9,90zł
4. H&M, Dwie spinki do włosów kolory niebieski i biały - 9,90zł
5. H&M, Spineczki - klamerki do włosów pakowane po dwie, niebieskie i biało-żółte - 9,90zł
6. H&M, Gumki do włosów 10szt w opakowaniu - 4,90zł (dział dzieciency - kiko)
Fajne te kwiatuszki Nie wiem,czy ich nie widzialam w innych kolorach.Ale na 1 rzut oka wygladaly mi tandetnie.Na tym zdjeciu wygladaja super Musze sie im przyjzec nastepnym razem
moren jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-16, 20:23   #899
emememsik
po prostu Em :)
 
Avatar emememsik
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 29 527
Dot.: Kosmetyki H&M.

Cytat:
Napisane przez Lovelight Pokaż wiadomość
pozwole sobie wrzucić reszte zakupów, choć nie są to kosmetyki możliwe że komuś wpadnie coś w oko i zachęci do zakupów...
Tu masz odpowiedni do tego wątek.
http://www.wizaz.pl/forum/showthread...hlight=dodatki
__________________
od maja 2012 przejechałam na rolkach 488 km
emememsik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-18, 08:30   #900
Lovelight
Raczkowanie
 
Avatar Lovelight
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 260
Dot.: Kosmetyki H&M.

Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg P5170028.JPG (45,5 KB, 57 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg P5170027.JPG (38,1 KB, 85 załadowań)
__________________
Lovelight jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-12-06 09:30:03


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:09.