Sklep Dobrarada - Strona 68 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie

Notka

Paznokcie Forum, w którym rozmawiamy o pielęgnacji paznokci. Podyskutujmy o malowaniu, kształcie, stylizacji i dominujących trendach w zdobieniu paznokci.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-08-27, 09:12   #2011
adzia'90
Rozeznanie
 
Avatar adzia'90
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 512
Dot.: Sklep Dobrarada

Cytat:
Napisane przez byliczka Pokaż wiadomość
Adzia jak zmatowi to może być widać nawet mikroryski, a jakby zmatowiła i wypolerowała na wysoki połysk i wtedy?> Albo może jakąś inną firmę lakierów spróbować?
Mi na tym żelu na stopach się ingloty pięknie trzymają i opi też.
Byli, Ingloty i OPI nie na kieszeń mojej siostry Ona ma tysiąc pięćset sto dziewięćset kolorów i by chyba kredyt musiała wziąć jakby chciała Inglota czy OPI lakiery mieć u nas duży Golden Rose kosztuje 3,20, Inglot 22,50 a Opi u nas wcale chyba nie ma, niby miasto, ale wieś pod względem zaopatrzenia.
Spróbuję zrobić tak jak mówisz, zmatowię i wypoleruję jej, ma być we wtorek to będę próbować.
Cytat:
Napisane przez Magali Pokaż wiadomość
Stosuję różne lakiery, nawet takie najtańsze na ten żel i nie mam problemów... Klientki również same sobie malują pazurki i się nie skarżyły... Dziwne
Ja kiedyś w jakimś wątku się już o to pytałam, bo pamiętam, że miałam problem, że lakiery mi się mazały
adzia'90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-27, 10:55   #2012
Magali
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 2 069
GG do Magali
Dot.: Sklep Dobrarada

Wiesz, co? Na silikonie faktycznie nieco ciężej się maluje (ta jakby lakier inaczej chwytał), ale żeby się ślizgał.... Moja koleżanka teraz będzie sobie silikonki robiła (sama) - zapytam jak wrażenia z malowania

Spróbuj zrobić tak jak pisze byliczka.
Możesz też ewentualnie delikatnie przetrzeć zmywaczem - powierzchnia powinna nieco zmatowieć, może to coś pomoże.
__________________
Moja galeria paznokci: KLIK

Mój pazurkowy blog: KLIK

Moja biżuteria: KLIK

Magali jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-27, 10:58   #2013
suza87
Raczkowanie
 
Avatar suza87
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 94
Dot.: Sklep Dobrarada

Cytat:
Napisane przez adzia'90 Pokaż wiadomość
Byli, Ingloty i OPI nie na kieszeń mojej siostry Ona ma tysiąc pięćset sto dziewięćset kolorów i by chyba kredyt musiała wziąć jakby chciała Inglota czy OPI lakiery mieć u nas duży Golden Rose kosztuje 3,20, Inglot 22,50 a Opi u nas wcale chyba nie ma, niby miasto, ale wieś pod względem zaopatrzenia.
Spróbuję zrobić tak jak mówisz, zmatowię i wypoleruję jej, ma być we wtorek to będę próbować.

Ja kiedyś w jakimś wątku się już o to pytałam, bo pamiętam, że miałam problem, że lakiery mi się mazały
A opi u was nie ma centrum szkoleniowego?
__________________
http://suza87.pinger.pl/ nudzi mi się mniej bo robię pocieszne gadżety
suza87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-27, 11:15   #2014
adzia'90
Rozeznanie
 
Avatar adzia'90
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 512
Dot.: Sklep Dobrarada

Cytat:
Napisane przez suza87 Pokaż wiadomość
A opi u was nie ma centrum szkoleniowego?
Znalazłam na ich stronie, że mają dwóch dyplomowanych szkoleniowców w Toruniu, ale wujek google mi nie chce podpowiedzieć gdzie jest Centrum Szkoleniowe w Toruniu.
adzia'90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-27, 11:36   #2015
Sztynka
Rozeznanie
 
Avatar Sztynka
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 581
GG do Sztynka
Dot.: Sklep Dobrarada

Ja mam ten żel http://www.dobrarada.com.pl/p16177,z...arwny-5ml.html i bardzo mi pasuje do naturalków, ładnie się po nim maluje, ale często mimo zalewania wolnego brzegu odłazi .Jednak jak dla mnie do samego utwardzania jest świetny, mam go w zimie na stopach i nawet nim przedłużam
Musze posłodzić Dobrej Radzie. dzisiaj uratowała mi tyłek! W środę zapłaciłam za zamówienie, miałam nie mieć dziś klientek i skończył mi się żel jednofazowy, a tu dzwoni jedna , że mam cztery łapki do zrobienia dzisiaj! Ale się bałam, a tu paczka doszła Wzięłam 30 g jednofazówki violet, bo po próbie 5g jestem zadowolona i maskeda w linii black, miałam nadzieję, że się nie będzie wylewał, jednak zawiodłam się i cały był ubabrany
O zapomniałam i wzięłam pilnik 100/180 XXL elipsę jest super, będę go kupowała.
__________________
Walczę z alergią na nikiel

Mój blog:
http://stylizacjaiwizaz.blogspot.com/

Edytowane przez Sztynka
Czas edycji: 2010-08-27 o 11:38
Sztynka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-28, 12:12   #2016
naciuss
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 217
Dot.: Sklep Dobrarada

A czy do stempelków nadają się te lakiery ? Nie ma problemu z odbijaniem ? Wzorki są wyraźne ?
http://www.dobrarada.com.pl/k65,laki...ry-selene.html
__________________

naciuss jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-29, 09:34   #2017
adzia'90
Rozeznanie
 
Avatar adzia'90
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 512
Dot.: Sklep Dobrarada

Cytat:
Napisane przez naciuss Pokaż wiadomość
A czy do stempelków nadają się te lakiery ? Nie ma problemu z odbijaniem ? Wzorki są wyraźne ?
http://www.dobrarada.com.pl/k65,laki...ry-selene.html
Kupiłam biały taki w kiosku jak dostałam stempelki i wzorki wychodziły, ale bladziutkie.
Teraz mam biały z Konada i jest mega różnica. Nie mam problemu z odbijaniem stempelka, gdzie poprzednio nie zawsze chciał się odbić. Miałam zamówić czarny od Doberka do stempelków, ale zapomniałam, zamówię następnym razem. Nie ma co oszczędzać na białym i czarnym, muszą być dobrej jakości, żeby wzorki wyraźne były. Wczoraj próbowałam fioletowym lakierem z Sensique i się ładnie odbił, więc na kolorowych można zaoszczędzić.
adzia'90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-08-29, 10:14   #2018
iwonka p
Raczkowanie
 
Avatar iwonka p
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 204
Dot.: Sklep Dobrarada

fakt kolorowe lakiery do stempelków odbijaja się, próbowałam czarnym z ingolta i wychodził blady .
iwonka p jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-29, 17:52   #2019
suza87
Raczkowanie
 
Avatar suza87
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 94
Dot.: Sklep Dobrarada

Cytat:
Napisane przez adzia'90 Pokaż wiadomość
Znalazłam na ich stronie, że mają dwóch dyplomowanych szkoleniowców w Toruniu, ale wujek google mi nie chce podpowiedzieć gdzie jest Centrum Szkoleniowe w Toruniu.
http://www.akademiaopi.pl/centra_szkoleniowe/4/ adzia'90 ze mną wujek Google współpracuje Na stronie opi masz też listę drogerii w których możesz kupić ich produkty A tak swoją drogą to mam właśnie ten easy off na paznokietach i bez problemu się go maluje Siostra może nie przyzwyczajona do gładkiej powierzchni żelu i stąd te problemy co?
__________________
http://suza87.pinger.pl/ nudzi mi się mniej bo robię pocieszne gadżety
suza87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-29, 19:23   #2020
adzia'90
Rozeznanie
 
Avatar adzia'90
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 512
Dot.: Sklep Dobrarada

Cytat:
Napisane przez suza87 Pokaż wiadomość
http://www.akademiaopi.pl/centra_szkoleniowe/4/ adzia'90 ze mną wujek Google współpracuje Na stronie opi masz też listę drogerii w których możesz kupić ich produkty A tak swoją drogą to mam właśnie ten easy off na paznokietach i bez problemu się go maluje Siostra może nie przyzwyczajona do gładkiej powierzchni żelu i stąd te problemy co?
Wiesz, siostra mówi, że rzadszymi lakierami maluje się ok, ale jak ma gęstszy lakier to nie da rady. Przychodzi we wtorek, dziś mi mówiła, że będzie chciała frencha
Dobrze wiedzieć, że w Toruniu jest profesjonalne centrum szkoleniowe. Staram się o sfinansowanie indywidualnego kursu stylizacji paznokci i pedicure leczniczego przez Urząd Pracy. Jeśli mi odmówią to w OPI bym sobie już zrobiła Tak odwlekam zrobienie kursu od roku już
adzia'90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-30, 07:36   #2021
kinia80
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 2
Dot.: Sklep Dobrarada

hej dziewczyny a polecacie frezarki od doberka??? Myśle o tej JD 800. I jeszcze jaki pochłaniacz byście poleciły???Nie pracuje w slonie, tylko sporadycznie w domu.
kinia80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-08-30, 07:48   #2022
RoksiSK
Zadomowienie
 
Avatar RoksiSK
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: okolice Krakowa
Wiadomości: 1 496
Dot.: Sklep Dobrarada

Mam tą jd 800 i jest ok, robię nią też pedi - czasem stanie ale do użytku domowego wystarczy
__________________
Agnieszka
RoksiSK jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-30, 13:17   #2023
naciuss
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 217
Dot.: Sklep Dobrarada

Dostałam dzisiaj paczke, wiec :
- pochlaniacz fajny (moj pierwszy), chodzi w miarę cicho, dobrze ciągnie, jest porządnie wykonany
-lakiery selene do stempelkow - raczej słabe, wzorki wychodza blade

Reszta to same pierdołki ; d

Jedynie z gilotyny nie jestem zadowolona, bo sprezyna nie odbija, musze cos pokombinowac !
__________________

naciuss jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-30, 17:42   #2024
Malina666
Raczkowanie
 
Avatar Malina666
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Piekło
Wiadomości: 303
Dot.: Sklep Dobrarada

hey miala ktoras z Was ten zestaw lub te zelki
http://www.dobrarada.com.pl/index.ph...-nails-4-x-5ml
jak Wam sie sprawuja ?
Malina666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-30, 18:20   #2025
naciuss
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 217
Dot.: Sklep Dobrarada

Nigdy nie mialam silikonow, ale dziewczyny pisały o nich wyżej : )

A powiedzcie mi, co robicie ze zuzytymi zarowkami uv ? Bo do kosza na smieci to chyba nie mozna .. hmm
__________________

naciuss jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-31, 10:39   #2026
adzia'90
Rozeznanie
 
Avatar adzia'90
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 512
Dot.: Sklep Dobrarada

Dostałam paczuchę

Od razu ściągnęłam pazura, żeby wypróbować thicka plus. Jest gęęęęęęsty. Zrobiłam nim pazurka, pięknie się poziomuje, jest gęstszy od superbudującego, ciężko mi było nabrać go pędzelkiem Koncówka nie zżółkła wcale, niestety po zwykłym thicku jest mocno żółta (teraz widać mega różnice), nie wiem czy to moja wina, że coś robię nie tak, czy tak po prostu jest. Słabo szkielet mi nim wyszedł ;p trochę się pofalował na wolnym brzegu, ale to kwestia wprawy.

Cleaner jabłuszkowy pachnie ładnie, ale przegrywa z wiśnią, bo ta pachnie pięknie

Oliweczka z evershine jabłuszkowa pachnie cudownie. Tak w sam raz, obawiałam się, że będzie mocna, ale jest super Poprzednią miałam z kwiatuszkami (nie od Doberka), nie byłam z niej zadowolona, bo kwiatki kruszyły się i zostawiały farfocle. Ta ma piękne malńkie muszelki.

Rozjaśniacz z La Rosa, w sumie nie wiem po co go kupiłam . Po nałożeniu na nabłyszczacz (jednofazówka violet) powoduje, że masked ma bardziej różowy kolor (takie samo wrażenie miałam po nałożeniu quick finisha).

Zestaw pędzelków do żelu lub one-stroke, wzięłam perłowe różowe Są cudowne, włosie ciut twarde, ale się przyzwyczaję. Są bardzo leciutkie. Tylko boje się czy od cleanera nie zejdzie ten piękny róż?

....
Dziś przychodzi sis, ma silikonowca, ale stwierdziła, że chce frencha. Chcę ściągnąć żel silikonowy i zrobić jednofazówką, nie mam acetonu, czy wystarczy zmywacz acetonowy? Nasączyć wacik i przytrzymać, może do kieliszków naleje zmywacz i potrzyma w nim z 10 minut pazurki? Skórki zabezpieczę maską parafinową Może tak być?
adzia'90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-31, 10:53   #2027
motylek17222
Zadomowienie
 
Avatar motylek17222
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 1 487
GG do motylek17222
Dot.: Sklep Dobrarada

Cytat:
Napisane przez adzia'90 Pokaż wiadomość
Dostałam paczuchę

Zestaw pędzelków do żelu lub one-stroke, wzięłam perłowe różowe Są cudowne, włosie ciut twarde, ale się przyzwyczaję. Są bardzo leciutkie. Tylko boje się czy od cleanera nie zejdzie ten piękny róż?

....
może do kieliszków naleje zmywacz i potrzyma w nim z 10 minut pazurki? Skórki zabezpieczę maską parafinową Może tak być?
pędzelki mam dokładnie te same ...róż nie schodzi z nich ...

pewnie ze mozesz w zmywaczu acetonowym moczyć silikony ...ja tak robiłąm i mi schodziły ...

zresztą aceton a zmywacz acetonowy to chyba to samo choć niewiem ważne że działa hehe

hmm jeszcze super elgancko by było gdyby dobra rada miała litrowe clenery zapachowe..ale to pewnei ze wzgledu na gabarety...

Edytowane przez motylek17222
Czas edycji: 2010-08-31 o 10:56
motylek17222 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-31, 13:35   #2028
naciuss
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 217
Dot.: Sklep Dobrarada

Cytat:
Napisane przez motylek17222 Pokaż wiadomość
pędzelki mam dokładnie te same ...róż nie schodzi z nich ...

pewnie ze mozesz w zmywaczu acetonowym moczyć silikony ...ja tak robiłąm i mi schodziły ...

zresztą aceton a zmywacz acetonowy to chyba to samo choć niewiem ważne że działa hehe

hmm jeszcze super elgancko by było gdyby dobra rada miała litrowe clenery zapachowe..ale to pewnei ze wzgledu na gabarety...
Motylku, link do Twojego bloga nie działa !
__________________

naciuss jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-31, 14:43   #2029
Sztynka
Rozeznanie
 
Avatar Sztynka
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 581
GG do Sztynka
Dot.: Sklep Dobrarada

Dziewczynki, który liqiud od Doberka będzie dobry do kwiatuchów? Premium, czy szybkoschnący? Dodam, że to mój pierwszy raz, tylko na próbę.
__________________
Walczę z alergią na nikiel

Mój blog:
http://stylizacjaiwizaz.blogspot.com/
Sztynka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-08-31, 15:11   #2030
butterfly92
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Przemyśl
Wiadomości: 1 129
Dot.: Sklep Dobrarada

Cytat:
Napisane przez Sztynka Pokaż wiadomość
Dziewczynki, który liqiud od Doberka
będzie dobry do kwiatuchów? Premium, czy szybkoschnący? Dodam, że to mój pierwszy raz, tylko na próbę.
Chyba zależy od tego jak szybko lepisz kwiatuszki. Ja mam i ten i ten
Jak na poczatek to chyba premium bym polecała
butterfly92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-31, 15:13   #2031
iwonka p
Raczkowanie
 
Avatar iwonka p
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 204
Dot.: Sklep Dobrarada

weź premium, z szybkoschnącym możesz sobie nie poradzić , bedziesz sie wkurzać że zasycha za szybko
iwonka p jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-31, 17:43   #2032
adzia'90
Rozeznanie
 
Avatar adzia'90
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 512
Dot.: Sklep Dobrarada

Cytat:
Napisane przez motylek17222 Pokaż wiadomość
pewnie ze mozesz w zmywaczu acetonowym moczyć silikony ...ja tak robiłąm i mi schodziły ...
.
eee.... wymiękłam . jednego wymoczyłam, resztę spiłowałam. Pięknie się piłował, wiec nie było źle. Thickiem zrobiłam sis pazury i nie zżółkł, już zgupiałam
A w ogóle to się pochwalę ;D właśnie dostałam info, że PUP sfinansuje mi indywidualny kurs stylizacji paznokci i mani i pedi leczniczy tak mi się humor poprawił, że szok. Już prędzej kontaktowałam się z instruktorką, tylko nigdzie jej prac nie ma , ale wolałam iść do niej na indywidualny niż na grupowy do SKK czy Profesji. W ogóle to jakiś nowy gabinet w Toruniu.
adzia'90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-31, 19:34   #2033
Sztynka
Rozeznanie
 
Avatar Sztynka
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 581
GG do Sztynka
Dot.: Sklep Dobrarada

Adzia, a gdzie robisz kurs? Ja się nie załapałam na ten finansowany kurs z PUP . Było tylko 10 miejsc...
__________________
Walczę z alergią na nikiel

Mój blog:
http://stylizacjaiwizaz.blogspot.com/
Sztynka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-31, 20:17   #2034
Kaninen
Rozeznanie
 
Avatar Kaninen
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 618
Dot.: Sklep Dobrarada

Cytat:
Napisane przez adzia'90 Pokaż wiadomość

Oliweczka z evershine jabłuszkowa pachnie cudownie. Tak w sam raz, obawiałam się, że będzie mocna, ale jest super Poprzednią miałam z kwiatuszkami (nie od Doberka), nie byłam z niej zadowolona, bo kwiatki kruszyły się i zostawiały farfocle. Ta ma piękne malńkie muszelki.
A szybko schnie? Ja wlasnie dostalam z Top Choice taka z zakraplaczem i szczerze mowiac nie jestem zadowolona. Tlusta strasznie i ma brzydki zapach. Poprzednio mialam z i-nails wieloowocowa i kokosowa i to chyba byly moje najlepsze oliwki. Z kwiatkami tez mialam ale nie nawilzala tak dobrze.
Kaninen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-31, 21:00   #2035
adzia'90
Rozeznanie
 
Avatar adzia'90
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 512
Dot.: Sklep Dobrarada

Cytat:
Napisane przez Sztynka Pokaż wiadomość
Adzia, a gdzie robisz kurs? Ja się nie załapałam na ten finansowany kurs z PUP . Było tylko 10 miejsc...
Salon się nazywa Akademia Paznokci & Kosmetyka Twarzy i Ciała. Instruktorka szkoli na Sun Flowerach i Basic. Pisałam z instruktorką jak składałam podanie o kurs. Wydawała się sympatyczna, powiedziała, że program dostosuje do moich dotychczasowych umiejętności. Najbardziej zależało mi na pedicure leczniczym, coraz częściej słyszę, że panie mają problemy z odciskami, wrastaniem paznokci, poza tym babeczka z którą mam zajęcia z pracowni kosmetycznej w szkole stwierdziła, że łatwo znaleźć pracę z taką specjalizacją, a skoro mogłam do 4 tyś "wydać" na kurs, to wiesz Za te kursy wyszło 2,5 tyś.

W zeszłym roku kurs organizował podobno Urząd Pracy, zbierał ok.15 osób, jedna instruktorka i jazda . Teraz nie organizują, dlatego mogłam pisać o sfinansowanie.

Taki koleś tam mówił, że wnioski najlepiej składać właśnie w okresie wakacyjnym, bo w październiku już pieniędzy nie mają.
Mam nadzieję, że uda mi się na staż w jakimś gabinecie zahaczyć. Wolałabym nie szukać już pracy jako sprzedawca, ostatni rok szkoły, mam nadzieje, że zdam egzamin i chciałabym mieć już jakieś doświadczenie, bo kto przyjmie kosmetyczkę prosto po szkole? Tak rok miałabym w kieszeni, bo staż odbyłabym w trakcie szkoły.

Cytat:
Napisane przez Kaninen Pokaż wiadomość
A szybko schnie? Ja wlasnie dostalam z Top Choice taka z zakraplaczem i szczerze mowiac nie jestem zadowolona. Tlusta strasznie i ma brzydki zapach. Poprzednio mialam z i-nails wieloowocowa i kokosowa i to chyba byly moje najlepsze oliwki. Z kwiatkami tez mialam ale nie nawilzala tak dobrze.
Ja oliweczkę zawsze wcieram, sobie jedynie zostawiam to szybko schnie. W ogóle wzięłam się za swoje skórki, kupiłam parę dni temu jakiś olejek regenerujący, ale śmierdzi i dlatego zamówiłam tą oliweczkę. Już długo nie wycinałam skórek, dziś mi przyszły cążki i pewnie znów zacznę
adzia'90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-31, 21:20   #2036
Kaninen
Rozeznanie
 
Avatar Kaninen
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 618
Dot.: Sklep Dobrarada

Cytat:
Napisane przez adzia'90 Pokaż wiadomość
Ja oliweczkę zawsze wcieram, sobie jedynie zostawiam to szybko schnie. W ogóle wzięłam się za swoje skórki, kupiłam parę dni temu jakiś olejek regenerujący, ale śmierdzi i dlatego zamówiłam tą oliweczkę. Już długo nie wycinałam skórek, dziś mi przyszły cążki i pewnie znów zacznę
Ja mialam przerwe ze stosowaniem oliwki wiec skorki mialam juz bardzo suche i mimo tego ta z Top Choice jest dla mnie za tlusta. Ja jesli juz wycinam skorki to uzywam najpierw preparatu do skorek z i-nails. Jest genialny.
Kaninen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-31, 21:48   #2037
adzia'90
Rozeznanie
 
Avatar adzia'90
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 512
Dot.: Sklep Dobrarada

Cytat:
Napisane przez Kaninen Pokaż wiadomość
Ja mialam przerwe ze stosowaniem oliwki wiec skorki mialam juz bardzo suche i mimo tego ta z Top Choice jest dla mnie za tlusta. Ja jesli juz wycinam skorki to uzywam najpierw preparatu do skorek z i-nails. Jest genialny.
Ja kiedyś miałam straszne problemy ze skórkami, zazwyczaj osoby, które obgryzują paznokcie mają skórki na pół paznokcia. Już od roku mam o wiele ładniejsze. Nie wycinam już tak często, ale jak nie mam cążek to skubię zębami i potrafię wtedy sobie poranić i łagodna postać zanokcicy mi się wdaje. Dlatego kupiłam sobie takie malutkie, do torby wsadzę i się będę pilnować.
Ten olejek regenerujący co kupiłam jest taki tłusty, jakbym olejem smarowała, z jednej strony to dobrze, bo natłuści je ładnie, ale w ciągu dnia wolę coś co szybciej wyschnie Ten olejek zostawiam na noc, albo na 10minut nic nie robienia.
Ta oliweczka z evershine przypadła mi do gustu, i te muszeleczki piękne.
adzia'90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-01, 10:35   #2038
beatka89
Raczkowanie
 
Avatar beatka89
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Krk
Wiadomości: 329
Dot.: Sklep Dobrarada

Ja mam zwykłego thicka i nie zauważyłam u siebie ani klientek aby żółkł french i w ogóle, a frezare jd 800 tez mam i polecam do użytku domowego tak jak Roksi pisała wystarczy
beatka89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-03, 19:16   #2039
naciuss
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 217
Dot.: Sklep Dobrarada

Dziewczyny, a macie sztuczne paluchy ? Jak się sprawdzają ? Nie mam na kim cwiczyc, a taki paluch duzo by ułatwił : )
__________________

naciuss jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-06, 20:27   #2040
sunniva2007
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 806
Dot.: Sklep Dobrarada

Dziewczeta... Zamowilam u DR glossa i.. nie wiem czy ten pedzleelk ma byc taki sztywny?? bo mam shine z PB i tam pdzelek pieknie sie kladzie na pazurku a w tym glossie od DR wyglada tak, jakby byl sklejony..spotkalyscie sie z czyms takim, czy po prostu mi sie trafil jakis felerny egzemplarz i mam reklamowac??
sunniva2007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Paznokcie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-03-28 23:08:35


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:13.