Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część III - Strona 27 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-05-23, 11:28   #781
kamisio
Zadomowienie
 
Avatar kamisio
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 1 598
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część III

Cytat:
Napisane przez malwiiina Pokaż wiadomość
hhhmmmm jako cien w kremi dobry tylko te kolory na powiekach staja sie takie troche nijakie, ale do no make up może będą ok do no make up dobrze sprawdzają sie piątki diora 030 tylko dla niektórych mogą być troche za jasne

który kolorek bys polecał?
moze ten H8 taki cielisty

bardzo dobre cienie w kremie na tez Mac
http://www.maccosmetics.com/template...T_ID=PROD11808
nie są duzo droższe od shiseido z tru, bardzo trwałe i mają dużo fajnych cielistych kolorów
__________________
next life - KNK
kamisio jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-23, 11:32   #782
leana1
Zakorzenienie
 
Avatar leana1
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 5 827
Wyślij wiadomość przez ICQ do leana1 GG do leana1
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część III

Cytat:
Napisane przez kamisio Pokaż wiadomość
moze ten H8 taki cielisty

bardzo dobre cienie w kremie na tez Mac
http://www.maccosmetics.com/template...T_ID=PROD11808
nie są duzo droższe od shiseido z tru, bardzo trwałe i mają dużo fajnych cielistych kolorów
jaki to cos nie widze?
leana1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-23, 11:34   #783
kasiaoli2001
Rozeznanie
 
Avatar kasiaoli2001
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 513
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część III

Cytat:
Napisane przez Serenite_ Pokaż wiadomość
Mnie natomiast uczulają wszystkie kremy Vichy i L'Oreal. Nie mam pojęcia, dlaczego. Nie wiem też, jaki składnik w kosmetykach mnie uczula, a bardzo chciałabym wiedzieć.

Mnie capnęli drugą paczkę (jakiś pogrom )i nie straszcie, że to tak długo trwa
Ja myślę, że V i L to ten sam shit, w końcu ten sam koncern. Choć powiem szczerze, że jest kilka produktów Vichy, które bardzo pozytywnie mnie zaskoczyły. Np V Myokine dla suchej sery to najlepszy krem na dzień do twarzy jaki mialam w życiu. I ampułki i szampony Dercosa MIODZIO! Podkłady też OK. I Inneov do włosów też na PLUS.

Cytat:
Napisane przez Giga10 Pokaż wiadomość
Tak, mnie również uczula loreal oraz nivea. Vichy jest ok. Czyli trzeba iść tropem składników, które są w tych markach /plus avon ofcourse/
Avonu kremy i balsamy FUJ wielkie! Co prawda mnie nie uczulają ale ogólnie kiepskie są... Ale z kolorówki co nieco lubię. Nivea oprócz mleczek, kosmetyków myjących i do opalania oraz klasycznego granatowego też taka sobie...

Cytat:
Napisane przez Serenite_ Pokaż wiadomość
Słyszałam wiele narzekań na Vichy, a kosmetyczka powiedziała mi, że mnóstwo osób ma uczulenie po tych kosmetykach...
Moja Mama uwielbia Vichy i smaruje wszystko i wszędzie i od zawsze tylko Vichy a jest alergiczką o dziwo od lat jej pasuje. Kilka razy byłam świadkiem jak kosmetyczki chwaliły Mamę za doskonałą i wypielęgnowaną cerę, pytały jakiej pielęgnacji używa i robiły jak się dowiadywały, że tylko Vichy. Znam wiele kobitek w różnym wieku i kilku facetów w tym Ojca, TZ i Brata którzy Vichy używają na codzień i wyglądają super. Rozstrzał wiekowy pełen od 67, 47, 34 do 22 i trzy osoby z alergią w tym właśnie gronie. Myślę, że nie można generalizować, a swoją drogą to widziałam też kilka osób leczących się u dermatologa po genialnych pomysłach i superkremach sprzedawanych i zachwalanych przez kosmetyczki

Cytat:
Napisane przez dimiti Pokaż wiadomość
mnie uczula nivea, avon, soraya, dax itp itd poki co moge uzywac tylko rzeczy przepisanych przez dermatologa a z vichy mam tylko blyszczyk oligo ale jakos pachnie tak nijak
Oligo jest okropny
kasiaoli2001 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-23, 11:41   #784
Guarana
Zakorzenienie
 
Avatar Guarana
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 4 909
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część III

Cytat:
Napisane przez Serenite_ Pokaż wiadomość
Mnie natomiast uczulają wszystkie kremy Vichy i L'Oreal. Nie mam pojęcia, dlaczego. Nie wiem też, jaki składnik w kosmetykach mnie uczula, a bardzo chciałabym wiedzieć.

Mnie capnęli drugą paczkę (jakiś pogrom )i nie straszcie, że to tak długo trwa
To tak jak mnie. Uwazaj wiec na Lancome i HR, bo to ten sam koncern.....
Guarana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-23, 11:44   #785
kamisio
Zadomowienie
 
Avatar kamisio
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 1 598
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część III

Cytat:
Napisane przez leana1 Pokaż wiadomość
jaki to cos nie widze?
nie rozumiem ?
__________________
next life - KNK
kamisio jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-23, 11:45   #786
Giga10
Rozeznanie
 
Avatar Giga10
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 510
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część III

a jak często zmieniają kosmetyki w tych promocyjnych koszykach np. "20 najlepszych" albo "szczególne zakupy"? czy jak się kończy jedna promocja np. na dzień ojca to zawsze jest jakaś inna? gdzie można zobaczyć jak one długo trwają? Ja przegapiłam tą na dzień matki, widziałam tam fajne zestawy
Giga10 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-23, 11:47   #787
leana1
Zakorzenienie
 
Avatar leana1
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 5 827
Wyślij wiadomość przez ICQ do leana1 GG do leana1
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część III

Cytat:
Napisane przez kamisio Pokaż wiadomość
nie rozumiem ?
nie widze tego H8 podaj linka
leana1 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-05-23, 11:49   #788
kamisio
Zadomowienie
 
Avatar kamisio
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 1 598
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część III

Cytat:
Napisane przez leana1 Pokaż wiadomość
nie widze tego H8 podaj linka


http://eu.strawberrynet.com/productD...73967&goChar=S
__________________
next life - KNK
kamisio jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-23, 11:51   #789
KatarzynaD
Raczkowanie
 
Avatar KatarzynaD
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 315
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część III

Już myślałam, że wątek zamknięty (nie było mnie od 17tego) - a to tylko kontynuacja.

Wszystkiego nie dałam rady doczytać ale zauważyłam, że rozpracowujecie LM rozświetlacz i EL IP - też nad tym myślę na czerwiec.

Mam w związku z tym pytanie do posiadaczy (chyba Nulka, Serenite i Kamisio) -o ile dobrze pamiętam - czy Golden Mosaic nie jest b. ciemny? Czy blada twarz powinna kupić Mosaic?

No i z innej beczki do ekspertek tru. czy można trafić na EL Double wear nr 4 na tru. czy oni wogóle dokładają inne numery kiedykolwiek?

Z góry dziękuję za odpowiedź
KatarzynaD jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-23, 11:52   #790
byasia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 337
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część III

Cytat:
Napisane przez evitka21 Pokaż wiadomość
dziewczyny, dostałam info że moja paczusia utknęła w bytomiu.
Wysłałam im już maila z tym co chieli (z order conf) i mam pytanie: ile średnio trwa ich papierologia zanim wyślą przesyłkę ????
Ja przeslalm im wszystko już 25 kwietnia. A paczka jeszcze u nich leży. Wiem, bo jakimś cudem się dodzwolilam. Pan nie byl zdziwiony i taki termin realizacji uwaza za normalny
byasia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-23, 11:58   #791
kasiaoli2001
Rozeznanie
 
Avatar kasiaoli2001
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 513
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część III

Cytat:
Napisane przez byasia Pokaż wiadomość
Ja przeslalm im wszystko już 25 kwietnia. A paczka jeszcze u nich leży. Wiem, bo jakimś cudem się dodzwolilam. Pan nie byl zdziwiony i taki termin realizacji uwaza za normalny
Jestem w szoku...
Ciekawe jak jest w Wawie na Łączyny?
Wysłałam tydzień temu w piątek dokumenty poleconym, kupiłam nowości ale jeśli w takim tempie pracują to dostanę skamielinki...może się Zieloni dogadali z Zenkiem i Kicią - skoro nie poleżały na TRU to dojrzeją w UC.
kasiaoli2001 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-05-23, 12:00   #792
majade
Zakorzenienie
 
Avatar majade
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 4 719
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część III

Cytat:
Napisane przez *nulka* Pokaż wiadomość

Ten PI z Estee Lauder wydaje sie ciekawy tez szkoda ze taki jasny... podczepiam sie pod Twoje pytanie o niego
PI jak zwykle polecam, bo jest super i nieporównywalny do innych rozświetlaczy. Daje zimno- beżowy efekt żadne złoto tylko zimno-beżową mokra taflęBardzo fajny. Mnie nie zapycha chociaż mam skłonności że ho-ho.

Przy okazji miliard lat dla solenizantek i jubilatek
Zdjęcia efektu PI:
https://wizaz.pl/forum/showpost.php?...2&postcount=48

Evitka, ja czekam obecnie już ponad 2 tygodnie od odebrania maila w Bytomiu. Raczej im się nie spieszy

A co do analizy składów w kosmetykach to moim zdaniem lektura biochemii kosmetycznej naprawdę otwiera oczy. Nie bez powodu mam z głowy większośc wysokopólkowych kremów. Bo owszem - cudnie pachną i się doskonale rozprowadzają, ale co w tym celu producent napakuje do słoików śmieci to jego. A te ulepszacze właśnie u mnie powodują skórną ruinę. Tak więc z przyjemnością sięgam po kremy za kilkanaście złotych// apteczne o sprawdzonej zawartości Przynajmniej działają naprawde i nie wyrządzają szkód.
__________________

majade jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-23, 12:04   #793
agool
Rozeznanie
 
Avatar agool
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: południe Polski
Wiadomości: 694
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część III

Cytat:
Napisane przez byasia Pokaż wiadomość
Ja przeslalm im wszystko już 25 kwietnia. A paczka jeszcze u nich leży. Wiem, bo jakimś cudem się dodzwolilam. Pan nie byl zdziwiony i taki termin realizacji uwaza za normalny
Oni chyba zwariowali
__________________
"Najlepszym sposobem na poprawienie sobie humoru jest poprawienie humoru komuś innemu"
Mark Twain
agool jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-23, 12:04   #794
leana1
Zakorzenienie
 
Avatar leana1
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 5 827
Wyślij wiadomość przez ICQ do leana1 GG do leana1
Lightbulb Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część III

hehehe ja nakłaniam cię do wspólnego zakupu orgins a ty mówisz o shiseido bo tam 2 pak 14 zl szt
leana1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-23, 12:10   #795
AsikS
Zakorzenienie
 
Avatar AsikS
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 13 269
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część III

Cytat:
Napisane przez littlefrog Pokaż wiadomość
Dzień dobry Truskawki

Wstałam niedawno, tak sobie czytam i czytam i właśnie sobie uświadomiłam że w mojej torebce od 2 dni leży awizo na 2 paczuszki z Tru, więc muszę czym prędzej biec na pocztę
Cześć Mała Żabko Śmigaj w trymiga na pocztę i odbieraj paczuchy.

Cytat:
Napisane przez *nulka* Pokaż wiadomość
dziekuje Kamisio, w takim razie zapominam o nim!



AsikS, dziekuje za linki, juz przegladam ciekawa jestem tylko czy te kulki daja efekt metaliczny, wiesz cos moze??

Ten PI z Estee Lauder wydaje sie ciekawy tez szkoda ze taki jasny... podczepiam sie pod Twoje pytanie o niego



a ja przed chwila ustalilam sobie limit platnosci internetowych w mbanku dziekuje Dziewczynki za pomoc jeszcze raz ojj teraz jak bede uzywac wlasnej karty to moze zrobic sie niebezpiecznie hihih
Nulko, dziewczyny bardzo zachwalają te kulki, można je sobie dowolnie komponować jeśli chodzi o kolorystykę.

Cytat:
Napisane przez leana1 Pokaż wiadomość
http://eu.strawberrynet.com/productD...0395&CatgId=19 dziewczyny i kamisio ktoś wie o tej firmie? czy dobre te cienie?
Firmy nie znam ale opakowanie przypomina mi stare opakowania Clinique`a.


Cytat:
Napisane przez majade Pokaż wiadomość
PI jak zwykle polecam, bo jest super i nieporównywalny do innych rozświetlaczy. Daje zimno- beżowy efekt żadne złoto tylko zimno-beżową mokra taflęBardzo fajny. Mnie nie zapycha chociaż mam skłonności że ho-ho.

Przy okazji miliard lat dla solenizantek i jubilatek
Zdjęcia efektu PI:
https://wizaz.pl/forum/showpost.php?...2&postcount=48

Evitka, ja czekam obecnie już ponad 2 tygodnie od odebrania maila w Bytomiu. Raczej im się nie spieszy

A co do analizy składów w kosmetykach to moim zdaniem lektura biochemii kosmetycznej naprawdę otwiera oczy. Nie bez powodu mam z głowy większośc wysokopólkowych kremów. Bo owszem - cudnie pachną i się doskonale rozprowadzają, ale co w tym celu producent napakuje do słoików śmieci to jego. A te ulepszacze właśnie u mnie powodują skórną ruinę. Tak więc z przyjemnością sięgam po kremy za kilkanaście złotych// apteczne o sprawdzonej zawartości Przynajmniej działają naprawde i nie wyrządzają szkód.
Maju, śliczny efekt PI na skórze.

I dziękuję za życzenia.
AsikS jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-23, 12:12   #796
Giga10
Rozeznanie
 
Avatar Giga10
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 510
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część III

Cytat:
Napisane przez Giga10 Pokaż wiadomość
a jak często zmieniają kosmetyki w tych promocyjnych koszykach np. "20 najlepszych" albo "szczególne zakupy"? czy jak się kończy jedna promocja np. na dzień ojca to zawsze jest jakaś inna? gdzie można zobaczyć jak one długo trwają? Ja przegapiłam tą na dzień matki, widziałam tam fajne zestawy

Ponawiam pytania
Giga10 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-23, 12:12   #797
kamisio
Zadomowienie
 
Avatar kamisio
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 1 598
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część III

Cytat:
Napisane przez leana1 Pokaż wiadomość
hehehe ja nakłaniam cię do wspólnego zakupu orgins a ty mówisz o shiseido bo tam 2 pak 14 zl szt
ale te kolory i nie ma tych kolorów na ich stronie internetowej, mogą byc stare
__________________
next life - KNK
kamisio jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-23, 12:13   #798
alkapone
Rozeznanie
 
Avatar alkapone
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 607
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część III

Cytat:
Napisane przez majade Pokaż wiadomość
PI jak zwykle polecam, bo jest super i nieporównywalny do innych rozświetlaczy. Daje zimno- beżowy efekt żadne złoto tylko zimno-beżową mokra taflęBardzo fajny. Mnie nie zapycha chociaż mam skłonności że ho-ho.

Przy okazji miliard lat dla solenizantek i jubilatek
Zdjęcia efektu PI:
https://wizaz.pl/forum/showpost.php?...2&postcount=48

Evitka, ja czekam obecnie już ponad 2 tygodnie od odebrania maila w Bytomiu. Raczej im się nie spieszy

A co do analizy składów w kosmetykach to moim zdaniem lektura biochemii kosmetycznej naprawdę otwiera oczy. Nie bez powodu mam z głowy większośc wysokopólkowych kremów. Bo owszem - cudnie pachną i się doskonale rozprowadzają, ale co w tym celu producent napakuje do słoików śmieci to jego. A te ulepszacze właśnie u mnie powodują skórną ruinę. Tak więc z przyjemnością sięgam po kremy za kilkanaście złotych// apteczne o sprawdzonej zawartości Przynajmniej działają naprawde i nie wyrządzają szkód.
podpisuję się zarówno pod opinią PI - również polecam,
życzeniami ,
jak i opinią o Biochemii - naprawdę warto poczytać, i zaoszczędzić mnóstwo kasy, a przede wszystkim zaoszczędzić skórze twarzy niemiłych niespodzianek!
Majade - mam nadzieję, że wybaczysz to podczepienie , ale napisałabym to samo

Z truskawkowej beczki - w domu czekały na mnie kolejne dwie paczki z Tru, ominęły szczęśliwie Bytom , a w nich Cristobal piękny, kolejny Truskawkowy udany zakup w ciemno, i zestaw Fatale. Jestem wniebowzięta
alkapone jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-23, 12:15   #799
littlefrog
Raczkowanie
 
Avatar littlefrog
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: GM/Wawa
Wiadomości: 474
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część III

wróciłam z poczty i wklejam daty:

dior ultra gloss reflect 257, co prawda na prezent ale sprawdzić można 2007-10
fatale lancome zestaw:
tusz 2006-09-21
płyn 2006-11-13
krem 2006-11-23

tuszem się już pomalowałam i.. jestem ZACHWYCONA!
nie wiem z czego to wynika, może z tego że używałam już tuszów z grzebyczkiem i wiem jak zapanować nim nad moimi cieniaskami-rzęskami zrobiłam nawet zdjęcie ale niestety telefonem a on ani nie oddaje głębokiej czerni tego tuszu ani tego że w ogóle mam po nim rzęsy
więc obiecuję poprawę, jak dowiem się kto zabrał aparat i mu go odbiorę to zrobię profesjonalne zdjęcie oczka z bliska w całej okazałości

a teraz przyznam skromnie że czekam na listonosza z kolejnymi paczkami, poczta zwykle pojawia się u mnie między 13 a 14, a ponieważ siedzę w domu to czekam na dzwonek do drzwi, trzymajce kciuki żebym się doczekała
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Zdjęcie048.jpg (69,9 KB, 34 załadowań)
littlefrog jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-05-23, 12:15   #800
AsikS
Zakorzenienie
 
Avatar AsikS
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 13 269
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część III

Kamisio, co Ty sądzisz o Platinum Illuminator Estee Lauder? Proszę o opinię fachowca.

Alkapone - dziękuję za życzenia
AsikS jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-23, 12:19   #801
Soft
Wtajemniczenie
 
Avatar Soft
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 2 535
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część III

Odebrałam dziś paczuszki z tru. m.in Total Lift Minceur Clarinsa i jestem powaznie zaniepokojona tym co zobaczyłam Próbowalam doszukac sie kodu na pudełku oraz tubie ale odnsze wrazenie,ze ktos celowo te kody wyciąl. Ponizej wklejam zdjęcia zgrzewy tubki na ktorej zazwyczaj są własnie kody oraz spód pudełka. Zostały wyciete tam 2 kawałki i zaklejone nalepkami Nie wiem co o tym wszystkim myslec...moze wy bardziej doświadczone będziecie wiedziały cos więcej
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg total lift minceur clarins.JPG (64,8 KB, 43 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg pudełko total ligt 1.JPG (38,0 KB, 38 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg pudelko total lift 2.JPG (45,3 KB, 35 załadowań)
__________________
"Pokusa to perfumy, które wdycha się tak długo, az człowiek zapragnie mieć flakon"
Jean-Paul Belmondo


Wymiana
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?p=43332094 #post43332094
Soft jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-23, 12:21   #802
Serenite_
Zakorzenienie
 
Avatar Serenite_
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 4 066
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część III

Cytat:
Napisane przez kasiaoli2001 Pokaż wiadomość
Ja myślę, że V i L to ten sam shit, w końcu ten sam koncern. Choć powiem szczerze, że jest kilka produktów Vichy, które bardzo pozytywnie mnie zaskoczyły. Np V Myokine dla suchej sery to najlepszy krem na dzień do twarzy jaki mialam w życiu. I ampułki i szampony Dercosa MIODZIO! Podkłady też OK. I Inneov do włosów też na PLUS.


Avonu kremy i balsamy FUJ wielkie! Co prawda mnie nie uczulają ale ogólnie kiepskie są... Ale z kolorówki co nieco lubię. Nivea oprócz mleczek, kosmetyków myjących i do opalania oraz klasycznego granatowego też taka sobie...



Moja Mama uwielbia Vichy i smaruje wszystko i wszędzie i od zawsze tylko Vichy a jest alergiczką o dziwo od lat jej pasuje. Kilka razy byłam świadkiem jak kosmetyczki chwaliły Mamę za doskonałą i wypielęgnowaną cerę, pytały jakiej pielęgnacji używa i robiły jak się dowiadywały, że tylko Vichy. Znam wiele kobitek w różnym wieku i kilku facetów w tym Ojca, TZ i Brata którzy Vichy używają na codzień i wyglądają super. Rozstrzał wiekowy pełen od 67, 47, 34 do 22 i trzy osoby z alergią w tym właśnie gronie. Myślę, że nie można generalizować, a swoją drogą to widziałam też kilka osób leczących się u dermatologa po genialnych pomysłach i superkremach sprzedawanych i zachwalanych przez kosmetyczki



Oligo jest okropny
Ależ nie generalizuję, zgadzam się z Tobą- moja siostra również chwaliła Myokine. Ja bałam się nawet spróbować. Ale baza pod makijaż Oligo Vichy mnie nie uczula (albo za krótko jej uzywałam). Muszę do niej wrócić i sprawdzić, ale chyba jestem uprzedzona... Każda skóra reaguje inaczej i nawet alergiczne są podrażniane przez bardzo różne składniki.

Cytat:
Napisane przez Guarana Pokaż wiadomość
To tak jak mnie. Uwazaj wiec na Lancome i HR, bo to ten sam koncern.....
Hmm, używam Lancome od dość dawna i nie zauważyłam reakcji alergicznej. Chociaż teraz już nie jestem pewna, bo nie znam się na składach, a tyle kosmetyków mnie uczula, że nierzadko nie jestem w stanie wskazać jednoznacznie winowajcy...

Cytat:
Napisane przez KatarzynaD Pokaż wiadomość
Już myślałam, że wątek zamknięty (nie było mnie od 17tego) - a to tylko kontynuacja.

Wszystkiego nie dałam rady doczytać ale zauważyłam, że rozpracowujecie LM rozświetlacz i EL IP - też nad tym myślę na czerwiec.

Mam w związku z tym pytanie do posiadaczy (chyba Nulka, Serenite i Kamisio) -o ile dobrze pamiętam - czy Golden Mosaic nie jest b. ciemny? Czy blada twarz powinna kupić Mosaic?

No i z innej beczki do ekspertek tru. czy można trafić na EL Double wear nr 4 na tru. czy oni wogóle dokładają inne numery kiedykolwiek?

Z góry dziękuję za odpowiedź

Golden wbrew pozorom nie jest ciemna. Efekt jest bardziej złocisty. Ale jeśli jesteś bardzo blada to może bezpieczniejsza będzie Mosaic

Cytat:
Napisane przez byasia Pokaż wiadomość
Ja przeslalm im wszystko już 25 kwietnia. A paczka jeszcze u nich leży. Wiem, bo jakimś cudem się dodzwolilam. Pan nie byl zdziwiony i taki termin realizacji uwaza za normalny
OMG!

Cytat:
Napisane przez majade Pokaż wiadomość
PI jak zwykle polecam, bo jest super i nieporównywalny do innych rozświetlaczy. Daje zimno- beżowy efekt żadne złoto tylko zimno-beżową mokra taflęBardzo fajny. Mnie nie zapycha chociaż mam skłonności że ho-ho.

Przy okazji miliard lat dla solenizantek i jubilatek
Zdjęcia efektu PI:
https://wizaz.pl/forum/showpost.php?...2&postcount=48

Evitka, ja czekam obecnie już ponad 2 tygodnie od odebrania maila w Bytomiu. Raczej im się nie spieszy

A co do analizy składów w kosmetykach to moim zdaniem lektura biochemii kosmetycznej naprawdę otwiera oczy. Nie bez powodu mam z głowy większośc wysokopólkowych kremów. Bo owszem - cudnie pachną i się doskonale rozprowadzają, ale co w tym celu producent napakuje do słoików śmieci to jego. A te ulepszacze właśnie u mnie powodują skórną ruinę. Tak więc z przyjemnością sięgam po kremy za kilkanaście złotych// apteczne o sprawdzonej zawartości Przynajmniej działają naprawde i nie wyrządzają szkód.

Też tam trochę zerkałam i zauważyłam,że wszystkie kremy-cuda z wyższej półki są solidnie nafaszerowane różnymi świństewkami
Maju, a co mogłabyś polecić do cery 33-letniej, mieszanej, wymęczonej takimi właśnie kremikami?
Serenite_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-23, 12:23   #803
Lipglossjunkie
Zakorzenienie
 
Avatar Lipglossjunkie
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 8 241
GG do Lipglossjunkie
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część III

Cytat:
Napisane przez Guarana Pokaż wiadomość
HURRRA, HURRRRA przyszło właśnie moje pierwsze zamówienie!!!!!! Cętkowana Helenka. Świeżak absolutny - 26 luty 2008
Dziękuję Wam pięknie Truskaweczki za pomoc
A teraz czekam na kolejne paczuszki, mam nadzieję, że tez dojdą bez przymusowego postoju w UC
Ależ jestem szczęśliwa!!!
Gratuluję !!! Dotarła dzis do mnie Rutilia Wypróbuje wieczorem Dziękuję!



Cytat:
Napisane przez littlefrog Pokaż wiadomość
Dzień dobry Truskawki

Wstałam niedawno, tak sobie czytam i czytam i właśnie sobie uświadomiłam że w mojej torebce od 2 dni leży awizo na 2 paczuszki z Tru, więc muszę czym prędzej biec na pocztę
Jak tak można



Cytat:
Napisane przez leana1 Pokaż wiadomość
http://eu.strawberrynet.com/productD...0395&CatgId=19 dziewczyny i kamisio ktoś wie o tej firmie? czy dobre te cienie?
Sprawdzałas recenzje na Makeupalley? Ja znalazłam tam po prostu kategorię w Origins "Eyeshadow" i nie wiem, czy to te...

Cytat:
Napisane przez dimiti Pokaż wiadomość
a z vichy mam tylko blyszczyk oligo
Lepiej powiedz , jakiego nie masz
__________________
Cute Overload
" Nie oczekuj zrozumienia, chowaj głębiej te rachunki! "
Guarana

Lipglossjunkie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-23, 12:24   #804
malwiiina
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: miasteczko
Wiadomości: 1 644
GG do malwiiina
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część III

Cytat:
Napisane przez kamisio Pokaż wiadomość
moze ten H8 taki cielisty

bardzo dobre cienie w kremie na tez Mac
http://www.maccosmetics.com/template...T_ID=PROD11808
nie są duzo droższe od shiseido z tru, bardzo trwałe i mają dużo fajnych cielistych kolorów

dziekuje Kamisiu, w poniedzialek zrobie testy i zwroce na ten kolorek szczegolna uwage.

czy ktos wie co to własciwie jest za puder?
Terracotta Sun Elixir Tan Magnifier Bronzing Veil
http://eu.strawberrynet.com/productD...80514&goChar=G

nie ma fotki a ja pierwsze słysze
__________________


malwiiina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-23, 12:27   #805
Serenite_
Zakorzenienie
 
Avatar Serenite_
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 4 066
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część III

Bytom pokochał i mnie
Właśnie listonosz przyniósł mi od nich dwa liściki miłosne
Mają już 4 moje paczki
Ach, jak ja ich kocham
Serenite_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-23, 12:28   #806
Lipglossjunkie
Zakorzenienie
 
Avatar Lipglossjunkie
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 8 241
GG do Lipglossjunkie
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część III

Cytat:
Napisane przez malwiiina Pokaż wiadomość
dziekuje Kamisiu, w poniedzialek zrobie testy i zwroce na ten kolorek szczegolna uwage.

czy ktos wie co to własciwie jest za puder?
Terracotta Sun Elixir Tan Magnifier Bronzing Veil
http://eu.strawberrynet.com/productD...80514&goChar=G

nie ma fotki a ja pierwsze słysze
"
A Luminous and evanescent powder with iridescent highlights to enhance the face and body to perfection. An integrated applicator specifically designed to ensure easy and gentle application. It's secret: utterly irresistable, feminine, luxurious and charming. Totally unique."

Totalnieee unikalnyyy
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg G040205.jpg (7,9 KB, 8 załadowań)
__________________
Cute Overload
" Nie oczekuj zrozumienia, chowaj głębiej te rachunki! "
Guarana

Lipglossjunkie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-23, 12:34   #807
alkapone
Rozeznanie
 
Avatar alkapone
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 607
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część III

Cytat:
Napisane przez Serenite_ Pokaż wiadomość
Też tam trochę zerkałam i zauważyłam,że wszystkie kremy-cuda z wyższej półki są solidnie nafaszerowane różnymi świństewkami
Maju, a co mogłabyś polecić do cery 33-letniej, mieszanej, wymęczonej takimi właśnie kremikami?

jam nie Maja ale podczas lektury Biochemii robiłam sobie rozne sciagi, i kupowałam co polecaja
Uzywam Diroseal z Avene ze wzgl na retinol ale kuracja wymaga czasu, maseczki piękności z Dermiki (zwlaszcza te ktore zostawia sie na noc), Pollena-Ewa, Eva Natura Zioła Polskie, Krem intensywnie nawilżający na dzień i na noc z ekstraktem z melisy, kremy do naczynkowej cery z Flos-lek, Iwostin, z droższych jedynie DDML i Superdefense
Clinique. To te marki, ktore pamietam i moge polecic. Ale kazda skora reaguje inaczej, warto poszukac czegos pod kątem właściwosci swojej cery.
alkapone jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-23, 12:34   #808
kamisio
Zadomowienie
 
Avatar kamisio
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 1 598
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część III

Cytat:
Napisane przez KatarzynaD Pokaż wiadomość
Wszystkiego nie dałam rady doczytać ale zauważyłam, że rozpracowujecie LM rozświetlacz i EL IP - też nad tym myślę na czerwiec.

Mam w związku z tym pytanie do posiadaczy (chyba Nulka, Serenite i Kamisio) -o ile dobrze pamiętam - czy Golden Mosaic nie jest b. ciemny? Czy blada twarz powinna kupić Mosaic?

Z góry dziękuję za odpowiedź
W goldem Mosaic jeden trójkat jest jaśniutki, drugi jest złocisty, trzeci złocisty odrobine w kierunku rózu a ostatni brążowy jakby odrobine sliwkowy, generalnie jak napisała Serenite, trzy pierwsze trójkaty rożświetlają i wyzłacają, i raczej ci krzywdy nie zrobią, ten ostatni ciemny jest dziwny, ja go na trwarz nie uzywam, czasami przyciemniam nim róż na policzkach, ale fajnie wyglada na powiekach jako cień, ponieważ jest transparentny to ładnie można nim wycieniować ciemny cień do skóry.

jak chcesz samego jasnego blasku to Mosaic też może być fajny

Cytat:
Napisane przez AsikS Pokaż wiadomość
Kamisio, co Ty sądzisz o Platinum Illuminator Estee Lauder? Proszę o opinię fachowca.

Alkapone - dziękuję za życzenia
Tylko sie nie śmiać nie testowałem nigdy PI, dlatego że w opakowaniu wygląda tak troche szarawo, jakos to mnie odrzuca, nie mogę sie przełamać
__________________
next life - KNK
kamisio jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-23, 12:38   #809
Serenite_
Zakorzenienie
 
Avatar Serenite_
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 4 066
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część III

Cytat:
Napisane przez Soft Pokaż wiadomość
Odebrałam dziś paczuszki z tru. m.in Total Lift Minceur Clarinsa i jestem powaznie zaniepokojona tym co zobaczyłam Próbowalam doszukac sie kodu na pudełku oraz tubie ale odnsze wrazenie,ze ktos celowo te kody wyciąl. Ponizej wklejam zdjęcia zgrzewy tubki na ktorej zazwyczaj są własnie kody oraz spód pudełka. Zostały wyciete tam 2 kawałki i zaklejone nalepkami Nie wiem co o tym wszystkim myslec...moze wy bardziej doświadczone będziecie wiedziały cos więcej
Według mnie jest to ewidentna próba ukrycia oznaczenia ery z jakiej pochodzi kolejna skamielina...

I to próba bardzo bezczelna
Serenite_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-23, 12:41   #810
kamisio
Zadomowienie
 
Avatar kamisio
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 1 598
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część III

Cytat:
Napisane przez Soft Pokaż wiadomość
Odebrałam dziś paczuszki z tru. m.in Total Lift Minceur Clarinsa i jestem powaznie zaniepokojona tym co zobaczyłam Próbowalam doszukac sie kodu na pudełku oraz tubie ale odnsze wrazenie,ze ktos celowo te kody wyciąl. Ponizej wklejam zdjęcia zgrzewy tubki na ktorej zazwyczaj są własnie kody oraz spód pudełka. Zostały wyciete tam 2 kawałki i zaklejone nalepkami Nie wiem co o tym wszystkim myslec...moze wy bardziej doświadczone będziecie wiedziały cos więcej
Koniecznie pisz maila z reklamacją, czyste oszustwo
__________________
next life - KNK
kamisio jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:24.