czy masaż wykonany przeze mnie przyspiszy redukcje tej tkanki? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Masaż

Notka

Masaż Miejsce dla osób, które interesują się masażem wyszczuplającym i zdrowotnym. Dołącz do nas, podziel się swoim doświadczeniem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2005-01-24, 09:27   #1
Gacha
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 33

czy masaż wykonany przeze mnie przyspiszy redukcje tej tkanki?


Witam. chcialam sie skonsultować w pewnej sprawie ...a mianowicie....Mam dość spory brzuszek, na którym zalega ok 3 cm warstwa tłuszczyku. I moje pytanie jest takie ... czy codzienny kilkominutowy masaż wykonany przeze mnie (czyli nie przez fachowca) przyspiszy redukcje tej tkanki?? Oczywiscie mam zamiar wykonywać rownież cwiczenia... jednak czy nie zaszkodze sobie tym masażem, czy nie rozciagne nadmiernie skóry?? Prosze o odpowiedz i ewentualne wskazówki...
Gacha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-01-24, 19:27   #2
Piotr
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2003-01
Wiadomości: 708
Re: czy pomoze?

Jesli chodzi o skuteczny masaż to polecam jednak profesjonalny gobinet. Jesli to jest nadmiar tkanki tłuszczowej tylko na powłokach brzusznych, to polecam na wstepie manualny drenaż limfatyczny, chociaż kilka zabiegów. następnie mozna stosować klasyczny masaż. Automasaż w Pani wykonaniu będzie raczej uzupełnieniem kontynuacją. Najpierw jednak powinien byc wykonany masaż profesjonalnie. Uwaga, precyzyjnie, regularnie i bezboleśnie. Warto zapamiętać.
Powodzenia.
Piotr jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-01-24, 20:59   #3
Gacha
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 33
Re: czy pomoze?

A ile zabiegów mniej wiecej byloby wskazane?? I czy orientuje się Pan może czy w Gliwicach lub okolicach jest jakis dobry masażysta?? A wogole w jakich granicach cenowych waha się taki drenaż limfatyczny??
Gacha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-01-25, 22:15   #4
Piotr
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2003-01
Wiadomości: 708
Re: czy pomoze?

Witam. Pewnie rozpocznie sie od serii 10 zabiegów, zwłaszcza jeśli rozpocznie Pani serię drenazu limfatycznego. Mała uwaga, jesli bedzie stosowany drenaż to nie bedzie to tylko drenaż powłok brzusznych, rozpocznie sie od szyi - taka jest procedura udrożnienia pnia szyjnego-a dopiero potem same powłoki brzuszne. Nie wiem jakie są ceny w Gliwicach, myslę że taki masaż nie przekroczy 50 zł. Niestety nie znam osób które sie tym zajmują w Gliwicach, prosze popytać.

Tak prywatnie, to prosze pozdrowic mój rodzinny Rybnik.
Powodzenia.
Piotr jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Masaż


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:54.