Guerlain - kolorówka część IV - Strona 157 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-12-14, 15:42   #4681
moniq_c
Zakorzenienie
 
Avatar moniq_c
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: W-wa i okolice
Wiadomości: 3 299
Dot.: Guerlain - kolorówka część IV

Cytat:
Napisane przez guacamole Pokaż wiadomość
O taka, w kolorze sheer cherry . Tylko uwazaj, by nie przeplacic. W Dougim i w Marinaud kosztuje ok. 135 zlotych, a w Sephorze.... 165. Mam jeszcze Sheer Plum. Tez piekna, choc raczej zakup impulsowy, bo chcialo mi sie bardziej odcienia typu 'mauve'.


https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,4...-lipstick.html

Swatchy malo, ten tutaj malo miarodajny, jesli chodzi o sam kolor, ale o transparentnosc idealnie. Na ustach pomadka jest nasycona i o zywej neutralnej czerwieni, ale nie robi takiej tlustej warstwy. Dosc woskowa i bardzo odzywcza.

http://tprofet.wordpress.com/2009/01...s-mini-review/
bardzo bardzo Ci guacamole dziękuję za tak dokładny opis równa z Ciebie dziewczyna
normalnie czuję się namówiona, mimo że już w tym tygodniu parę ładnych stówek w sephorze zostawiłam!
a ta plum to jakas limitka była? bo jej tu nie widzę a też mnie nęci
__________________

Edytowane przez moniq_c
Czas edycji: 2011-12-14 o 16:07
moniq_c jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-14, 16:30   #4682
guacamole
Wtajemniczenie
 
Avatar guacamole
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: wichrowe bagna
Wiadomości: 2 007
Dot.: Guerlain - kolorówka część IV

Cytat:
Napisane przez Soso Pokaż wiadomość
guacamole bardzo sympatycznie się Ciebie czyta
Dzieki Soso! Tak mi sie dzieje, jak popadam w stany ekstatyczne z powodu kolorowki . Pisze, pisze duzo i z predkoscia swiatla. Przypadlosc po szkole sekretarskiej sprzed lat .

---------- Dopisano o 16:29 ---------- Poprzedni post napisano o 16:23 ----------

Cytat:
Napisane przez moniq_c Pokaż wiadomość
bardzo bardzo Ci guacamole dziękuję za tak dokładny opis równa z Ciebie dziewczyna
normalnie czuję się namówiona, mimo że już w tym tygodniu parę ładnych stówek w sephorze zostawiłam!
a ta plum to jakas limitka była? bo jej tu nie widzę a też mnie nęci
Dzieki!!! Niech Sisley Ci sluzy! Ja nawet na spacer z psem polozylam sobie te czerwien i nie czuje sie zmalowana. A twarz taka jakas ladniejsza sie wydaje.

Ze stowkami to lepiej nie gadaj... Polska stowka to 2 i pol stowki mojej i efekt psychologiczny jeszcze ciezszy. Jak w PL wydam 300 zlotych to jakos nie odczuwam wielkich wyrzutow sumeinia, jak w Szwecji 700 - to sie za glowe lapie. A w przyblizeniu kaska taka sama po przewalutowaniu .

Najlepiej to sie robi zakupy w funtach... mniejsze obciazenie psychiczne, bo 50 funtow inaczej wyglada, niz 300 zlotych, nie?

A co do zakupow, nakupowalam prezentow w sklepach netowych i juz od poczatku miesiaca nie mam zadnych wolnych srodkow na rozpuste. A tu jeszcze 2-3 tygodnie grudnia. jak ja wytrzymam bez kupowania?!?!?! :brzy dal:

Co do sliwki - znajdziesz ja w Douglasie, ja ja tam kupilam w afekcie. To nie jest limitka, ale w pierwszym rzucie tych szminek przyszlo chyba tylko 10. Na stronie Sisley wypatrzylam, ze maja ich chyba 14 i zaczelam weszyc. Na Truskawie jest, ale mysle, ze dosc niekorzystny kurs, nawet i po rabatach. Nie wiem.
guacamole jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-14, 21:09   #4683
basiao84
Wtajemniczenie
 
Avatar basiao84
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Zabrze
Wiadomości: 2 423
Dot.: Guerlain - kolorówka część IV

Cytat:
Napisane przez guacamole Pokaż wiadomość
Dzieeeeki za pomoc!!
No wlasnie, jakie odcienie maja te cienie po nalozeniu na powieki? Jest w nich cos wiecej niz taki prosty siwy kolor? Ja nie lubie czystej szarosci, lubie, jak w niej cos sie dzieje czy mieni: jakis podtekst grantu czy morskiej zieleni.
Ta patrze na te wsie cienie z tej serii i w sumie nie chce powtarzac swoich zasobow: a mam duzo butelkowej zieleni i sporo brazow. Szukam czegos nowego.
Ależ mnie wczoraj zamroczyło. Pisząc o granato-błękicie, miałam na myśli oczywiście granato-zieleń. Ehh. Kolor cudny i chyba rzadki!
A co do samej paletki: kolory są mało szare, jak na paletkę szarości. Mamy tu coś morskiego, mamy błękitnawą matową szarość o średnim nasyceniu barwy, mamy srebro błyszczące, i wreszcie - jaśniuteńkie satynowe sreberko z domieszką beżu/różu/fioletu - taki dziwny, sinawy lekko kolor niby bazowy. Na pewno nie są to kolory powstałe ze zmieszania jedynie bieli z czernią. Oj nie!
basiao84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-14, 21:22   #4684
moniq_c
Zakorzenienie
 
Avatar moniq_c
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: W-wa i okolice
Wiadomości: 3 299
Dot.: Guerlain - kolorówka część IV

wróciłam z dalekich podróży i nadaję co następuje:
sisleyowe pomadki boskie są, że ja wcześniej na takie przejrzyste nie spojrzałam nigdy to chyba jakiegoś zaćmienia musiałam dostać. Cherry kolor piękny, ale na moich specyficznych ustach wyszedł niestety zbyt jaskrawo ( bo ja mam blade usta i na mnie wszystkie kolory wychodzą jaskrawe) , za to kilka innych wpadło mi w oko na tyle, że po pół godzinie dumania i malowania się co chwila czterema po kolei -śliwka wpadła mi do koszyczka )))
piękna jest, i na moich bladziakach wcale nie ciemna, tylko taka przybrudzona , jakby czerwieniobrąz -no super mam nadzieję ze w świetle dziennym jutro się nie zawiodę
i dementuję info o różnych cenach tej szminki w sephorze i dougim- we wszystkich sephorach (a byłam dziś w CZTERECH wiem, gupia jakaś jestem )i dwóch douglasach te szminki kosztowały 130 zł (za to w sepho w Złotych Tarasach 132 zł więc jednak liczą sobie różnie w zależności od punktu brzydale
te drugie w złotym opakowaniu (też sisleyowe) kosztowały 160, więc może Cię źle policzyli?
ja swoją capnęłam na -20%, więc mam usprawiedliwienie swoich kompulsywnych zakupów ( bo jeszcze konturówka do innej szminki mi była potrzebna, więc wiadomo ........ )
__________________

Edytowane przez moniq_c
Czas edycji: 2011-12-14 o 21:25
moniq_c jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-14, 22:12   #4685
guacamole
Wtajemniczenie
 
Avatar guacamole
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: wichrowe bagna
Wiadomości: 2 007
Dot.: Guerlain - kolorówka część IV

Cytat:
Napisane przez basiao84 Pokaż wiadomość
Ależ mnie wczoraj zamroczyło. Pisząc o granato-błękicie, miałam na myśli oczywiście granato-zieleń. Ehh. Kolor cudny i chyba rzadki!
A co do samej paletki: kolory są mało szare, jak na paletkę szarości. Mamy tu coś morskiego, mamy błękitnawą matową szarość o średnim nasyceniu barwy, mamy srebro błyszczące, i wreszcie - jaśniuteńkie satynowe sreberko z domieszką beżu/różu/fioletu - taki dziwny, sinawy lekko kolor niby bazowy. Na pewno nie są to kolory powstałe ze zmieszania jedynie bieli z czernią. Oj nie!

Ok!!! To teraz powiem, ze moj portfel bedzie musial pokazac swoje drugie dno, bo ja kupuje Twoj opis . Ja wlasnie takiej niedwuznacznej szarosci potrzebuje, bo mam wlosy w kolorze miodowego blondu i oprocz zieleni i brazow pasuja mi tylko zlociste sliwki. A ja chce szaraczki, ale wlasnie takie wielowymiarowe

'Polubiam to'

---------- Dopisano o 22:12 ---------- Poprzedni post napisano o 22:05 ----------

Cytat:
Napisane przez moniq_c Pokaż wiadomość
wróciłam z dalekich podróży i nadaję co następuje:
sisleyowe pomadki boskie są, że ja wcześniej na takie przejrzyste nie spojrzałam nigdy to chyba jakiegoś zaćmienia musiałam dostać. Cherry kolor piękny, ale na moich specyficznych ustach wyszedł niestety zbyt jaskrawo ( bo ja mam blade usta i na mnie wszystkie kolory wychodzą jaskrawe) , za to kilka innych wpadło mi w oko na tyle, że po pół godzinie dumania i malowania się co chwila czterema po kolei -śliwka wpadła mi do koszyczka )))
piękna jest, i na moich bladziakach wcale nie ciemna, tylko taka przybrudzona , jakby czerwieniobrąz -no super mam nadzieję ze w świetle dziennym jutro się nie zawiodę
i dementuję info o różnych cenach tej szminki w sephorze i dougim- we wszystkich sephorach (a byłam dziś w CZTERECH wiem, gupia jakaś jestem )i dwóch douglasach te szminki kosztowały 130 zł (za to w sepho w Złotych Tarasach 132 zł więc jednak liczą sobie różnie w zależności od punktu brzydale
te drugie w złotym opakowaniu (też sisleyowe) kosztowały 160, więc może Cię źle policzyli?
ja swoją capnęłam na -20%, więc mam usprawiedliwienie swoich kompulsywnych zakupów ( bo jeszcze konturówka do innej szminki mi była potrzebna, więc wiadomo ........ )

E, to swietnie!!! Ja sie juz 'popisalam' o sliwce na Guerlain. Co do samej Sisley, to moj malzonek mi ja kupil gdzies na lotnisku w Paryzu, bo przyszlo mu czekac kilka godzin na samolot i sie chlopak nudzil . I kurka, trafil mi w kolor, ze spadlam z krzesla. Nigdy bym Sisley nie kupila, bo nie lubie ich stylistyki, lowickich paseczkow i tych czarnych pudelek, co wygladaja na tanioche z Chin. No, ale sie przekonalam.

Co do ceny, bylam w Seforze w Reducie. Tam byla cena 165 lub 167 przy Sheer. Przy tej kryjacej nawilzajacej tez byla taka sama cena. Stad uwazam, ze ktos z personelu musial sie pomylic, a ja sama pamiec mam dobra.

Na stronie Dougiego widze, ze maja pelen wybor tych pomadek. Cos mi sie zachciewa Sheer raspberry i sheer fushia. ;

Edytowane przez guacamole
Czas edycji: 2011-12-14 o 22:13
guacamole jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-14, 22:32   #4686
moniq_c
Zakorzenienie
 
Avatar moniq_c
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: W-wa i okolice
Wiadomości: 3 299
Dot.: Guerlain - kolorówka część IV

no to sprawa jasna, machnęli się z tą ceną przy naklejaniu, ale zeby i sprzedali po takiej? To już przegięcie.
Męża zazdraszczam, mój sam z siebie w życiu by mi nie kupił szminki nawet jakby umierał trzy dni z nudów na lotnisku, a już żeby samemu coś wybrać to go przerasta. Musi mieć dokładną instrukcję z opisem, ceną, nazwą , numerem i co tam jeszcze producent wymyśli, a i tak jeszcze przyśle zdjęcie z zapytaniem czy to na pewno to

---------- Dopisano o 22:32 ---------- Poprzedni post napisano o 22:29 ----------

Cytat:
Napisane przez guacamole Pokaż wiadomość
Cos mi sie zachciewa Sheer raspberry i sheer fushia. ;
mi się chciało jeszcze tej toffi ale i tak mam więcej szminek niż używam, więc dałam spokój, choć w głowie jeszcze siedzi
__________________
moniq_c jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-14, 23:08   #4687
guacamole
Wtajemniczenie
 
Avatar guacamole
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: wichrowe bagna
Wiadomości: 2 007
Dot.: Guerlain - kolorówka część IV

Cytat:
Napisane przez moniq_c Pokaż wiadomość
no to sprawa jasna, machnęli się z tą ceną przy naklejaniu, ale zeby i sprzedali po takiej? To już przegięcie.
Męża zazdraszczam, mój sam z siebie w życiu by mi nie kupił szminki nawet jakby umierał trzy dni z nudów na lotnisku, a już żeby samemu coś wybrać to go przerasta. Musi mieć dokładną instrukcję z opisem, ceną, nazwą , numerem i co tam jeszcze producent wymyśli, a i tak jeszcze przyśle zdjęcie z zapytaniem czy to na pewno to

---------- Dopisano o 22:32 ---------- Poprzedni post napisano o 22:29 ----------


mi się chciało jeszcze tej toffi ale i tak mam więcej szminek niż używam, więc dałam spokój, choć w głowie jeszcze siedzi
Ja nie wiem, czy po takiej cenie sprzredali ktoras z tych pomadek. Ja po prostu poszlam do Dougiego na druga strone ulicy i tam kupilam za 130.

Toffi moze byc bardzo ciekawa i taka wyjatkowo uzywalna. Na dzien do pracy jak ulal. Ja tam wsiaklam w te pomadki i pewnie bede dokupowac jedna co pol roku

Kurka, ja mam skolnnosc w kierunku bezo-brazow (slabo mi pasuja, bo zeby sie robia zolte), ciemnych sliwek (pasuja mi tylko takie ze zlotymi refleksami, reszta dodaje lat i zasmuca jadaczke), czerwieni (glownie takich rozowo-niebieskich lub cegielek) i wciaz mi malo. Zdecydowanie nie lubie jasnych rozy typu pink, ale ostra fuksje, to jak najbardziej - tylko potem nie mam jak jej nosic.

Malzonek moj na czuja kupuje. Kiedys nie trafil z czyms, ale go wychwalilam, by utrwalic w nim nawyk kupowania mi prezentow . Od tamtej pory grzebie mi w kosmetyczce i wnioskuje, czego mi trzeba i mniej wiecej w jakim kolorze. No i sam marudzi, ze powinnam wiecej czerwonej szminki uzywac, bo on tak lubi. Taki moj cudak z niego.
guacamole jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-12-15, 00:02   #4688
martiryb
Wtajemniczenie
 
Avatar martiryb
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Irlandia
Wiadomości: 2 664
Dot.: Guerlain - kolorówka część IV

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Każdy ma swojego "hopla"
Mój małż nie był zachwycony, jak się zaczęłam malować, tak samo, jak cenami kosmetyków. Ale co miał zrobić - się przyzwyczaił
i za to ich kochamy

Cytat:
Napisane przez guacamole Pokaż wiadomość
Ze stowkami to lepiej nie gadaj... Polska stowka to 2 i pol stowki mojej i efekt psychologiczny jeszcze ciezszy. Jak w PL wydam 300 zlotych to jakos nie odczuwam wielkich wyrzutow sumeinia, jak w Szwecji 700 - to sie za glowe lapie. A w przyblizeniu kaska taka sama po przewalutowaniu .

Najlepiej to sie robi zakupy w funtach... mniejsze obciazenie psychiczne, bo 50 funtow inaczej wyglada, niz 300 zlotych, nie?
a myślałam, że tylko ja tak mam.. tylko u mnie idzie w drugą stronę.. polska stówka to u mnie tylko 25 euro a przy obecnym kursie jeszcze mniej i taki zakup dużo mniej boli
__________________

mój blog

www.beautyness.pl



martiryb jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-15, 10:08   #4689
moniq_c
Zakorzenienie
 
Avatar moniq_c
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: W-wa i okolice
Wiadomości: 3 299
Dot.: Guerlain - kolorówka część IV

heheh witamy w klubie - mi też zawsze było jakoś łatwiej wydac 50 dolarów niż 200 zł )))
__________________

Edytowane przez moniq_c
Czas edycji: 2011-12-15 o 10:17
moniq_c jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-15, 14:50   #4690
zochawks
Zakorzenienie
 
Avatar zochawks
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 6 029
Dot.: Guerlain - kolorówka część IV

Dziewczyny mam głupie pytanie
Jest jakiś perfum który pachnie tak samo jak Meteoryty ?
__________________
3.07.2017 Bydgoszcz A.Ś. Polytech replicon txt 110/57/69 330cc

WYMIANA KOSMETYKÓW

zochawks jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-15, 14:55   #4691
xnika
Rozeznanie
 
Avatar xnika
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Ruda Śląska
Wiadomości: 996
Dot.: Guerlain - kolorówka część IV

Cytat:
Napisane przez zochawks Pokaż wiadomość
Dziewczyny mam głupie pytanie
Jest jakiś perfum który pachnie tak samo jak Meteoryty ?
Insolence edp bardzo podobny
xnika jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-12-15, 15:00   #4692
201607211724
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 4 109
Dot.: Guerlain - kolorówka część IV

Cytat:
Napisane przez zochawks Pokaż wiadomość
Dziewczyny mam głupie pytanie
Jest jakiś perfum który pachnie tak samo jak Meteoryty ?
w założeniu EDT Guerlaina meteorytkowe pachnie jak kulki, dla mnie nie pamiętam że któryś z insolenców przypominał mi kulki, ale nie kojarzę czy to EDT czy EDP było


no i dodam tylko kusicielki okrutne - poddałam się - mam już kulasy

201607211724 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-15, 15:13   #4693
moniq_c
Zakorzenienie
 
Avatar moniq_c
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: W-wa i okolice
Wiadomości: 3 299
Dot.: Guerlain - kolorówka część IV

ostatnia zostałam co się przed nimi broni? Jakoś mnie nie pociągają....
__________________
moniq_c jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-15, 16:10   #4694
guacamole
Wtajemniczenie
 
Avatar guacamole
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: wichrowe bagna
Wiadomości: 2 007
Dot.: Guerlain - kolorówka część IV

Cytat:
Napisane przez martiryb Pokaż wiadomość
i za to ich kochamy


a myślałam, że tylko ja tak mam.. tylko u mnie idzie w drugą stronę.. polska stówka to u mnie tylko 25 euro a przy obecnym kursie jeszcze mniej i taki zakup dużo mniej boli

Troche tak pofilozofujemy, popsychologizujemy, a portfel zalicza coraz glebsze dno . Ale, co tam... Prezenty trzeba sobie kupic na gwizdke
guacamole jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-15, 16:38   #4695
moniq_c
Zakorzenienie
 
Avatar moniq_c
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: W-wa i okolice
Wiadomości: 3 299
Dot.: Guerlain - kolorówka część IV

to ja już sobie chyba kupiłam na urodziny, gwiazdkę, nowy rok, walentynki, wielkanoc, imieniny , dzień kobiet i dzień dziecka
__________________
moniq_c jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-15, 18:43   #4696
Lynn
Zakorzenienie
 
Avatar Lynn
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Z domku
Wiadomości: 11 720
Dot.: Guerlain - kolorówka część IV

Ja obeszłam już kilka Sephor w okolicy i nigdzie już nie ma kulek
Lynn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-15, 20:52   #4697
ancyk88
Zadomowienie
 
Avatar ancyk88
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Home xD
Wiadomości: 1 323
Dot.: Guerlain - kolorówka część IV

Cytat:
Napisane przez Lynn Pokaż wiadomość
Ja obeszłam już kilka Sephor w okolicy i nigdzie już nie ma kulek
szybko wyszły
__________________

ancyk88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-15, 21:33   #4698
moniq_c
Zakorzenienie
 
Avatar moniq_c
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: W-wa i okolice
Wiadomości: 3 299
Dot.: Guerlain - kolorówka część IV

nic dziwnego jak sie tak wszystkie naraz rzuciłyście nawet testery mizernie wyglądały, wszędzie gdzie byłam tylko po parę kuleczek leżało
__________________
moniq_c jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-16, 17:19   #4699
pin3ska
Zakorzenienie
 
Avatar pin3ska
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 999
Dot.: Guerlain - kolorówka część IV

Też sie tu wprosze, bo temat bliski memu sercu ostatnio

Cytat:
Napisane przez coctail Pokaż wiadomość
ja mam 3 różne zestawy i wszytskie kuleczki kocham ponad życie, ostatnio koleżanka z azji mi sprowadziła pastel white i teraz sa moimi ulubionymi
zdecydowanie bardziej wolę kulki od prasowanek, wsyztskich się pozbyłam...
A gdzie je kupiła? kocham je i chetnie sprawilabym sobie zapas

Cytat:
Napisane przez vegutka Pokaż wiadomość
Dziewczyny podpowiedzcie, jakiego pędzla najlepiej jest używać do tych meteorów? Mam teraz kabuki z M, ale on jest dość duży i trochę ciężko mi się nim "poruszać" w opakowaniu z kulkami Poza tym jest fajny-mięciutki i nie linieje
Moze meteorytowego z Guerlaina? Ma dobre recenzje.

Cytat:
Napisane przez guacamole Pokaż wiadomość
Jest tu jaka Wizazanka czerwonolubna?
Jest, jest Ostatnio nabylam w macu pomadke Lady Danger. Ona to dopiero jest czerrrrrwona Jeszcze nie odwazyłam sie wyjsć w niej z domu, bo ona naprawde jest żarówiasta

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Skoro mogę do pracy się umalowac odważniej, podoba mi się to i dobrze się z tym czuje, to nie chcę i nie będę z tego rezygnowac tylko dlatego, że inne osoby wokół mają problem z zaakceptowaniem tego, co noszę na oczach i ustach I nie rusza mnie to, czy zwracam uwagę, czy też nie. Po prostu jestem sobą A żyje sie raz

Ano u nas pokutują jakieś głupie opinie, że "nie wolno do pracy" tego czy tamtego. O ile wewnętrzne przepisy tego nie reguluja to takie myślenie to bzdury Ale ciężko zmienić mentalność polek



Cytat:
Napisane przez moniq_c Pokaż wiadomość
to ja już sobie chyba kupiłam na urodziny, gwiazdkę, nowy rok, walentynki, wielkanoc, imieniny , dzień kobiet i dzień dziecka
Ja tez, konkretnie to chyba na nastepne 5 lat

Jak mnie wzielo na meteorki w tym miesiącu to dokupiłam Absolute White, pszczółki, imperiale i teraz leca do mnie najnowsze limitki . Bo w Sephorze ani w D. oczywiscie juz nie było.

Ostatnio mam jakąś faze na pudry
__________________
It's so important to say these things when you can because when it's over, it's over


...Widzi pan, perfumy powinny być jak wymierzony policzek, żeby nie zastanawiać się godzinami czy one pachną, czy nie. (Coco Chanel)
pin3ska jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-12-16, 19:17   #4700
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Guerlain - kolorówka część IV

Cytat:
Napisane przez pin3ska Pokaż wiadomość
Jest, jest Ostatnio nabylam w macu pomadke Lady Danger. Ona to dopiero jest czerrrrrwona Jeszcze nie odwazyłam sie wyjsć w niej z domu, bo ona naprawde jest żarówiasta
Ja sie własnie nad nia zastanawiam, ale że mam podobna Russian Red, to na razie sie nie zdecydowałam
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-16, 19:34   #4701
pin3ska
Zakorzenienie
 
Avatar pin3ska
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 999
Dot.: Guerlain - kolorówka część IV

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Ja sie własnie nad nia zastanawiam, ale że mam podobna Russian Red, to na razie sie nie zdecydowałam
a ja sie własnie zastanawiam nad Russian Red
__________________
It's so important to say these things when you can because when it's over, it's over


...Widzi pan, perfumy powinny być jak wymierzony policzek, żeby nie zastanawiać się godzinami czy one pachną, czy nie. (Coco Chanel)
pin3ska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-16, 19:58   #4702
moniq_c
Zakorzenienie
 
Avatar moniq_c
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: W-wa i okolice
Wiadomości: 3 299
Dot.: Guerlain - kolorówka część IV

szallllllllllone kobiety
__________________
moniq_c jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-16, 20:49   #4703
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Guerlain - kolorówka część IV

Cytat:
Napisane przez pin3ska Pokaż wiadomość
a ja sie własnie zastanawiam nad Russian Red
Nad Russian to się nawet nie zastanawiaj, bo to klasyka muszmieciowa
Piękna zimna czerwień z domieszką niebieskiego, którego oczywiście nie widać, ale dzięki któremu jest zimna i tajmnicza. Nieeee, musisz ją mieć
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-16, 21:06   #4704
Madzia19
Zadomowienie
 
Avatar Madzia19
 
Zarejestrowany: 2004-03
Lokalizacja: UK/Poznań
Wiadomości: 1 192
Dot.: Guerlain - kolorówka część IV

Cytat:
Napisane przez pin3ska Pokaż wiadomość
Jak mnie wzielo na meteorki w tym miesiącu to dokupiłam Absolute White, pszczółki, imperiale i teraz leca do mnie najnowsze limitki . Bo w Sephorze ani w D. oczywiscie juz nie było.

Ostatnio mam jakąś faze na pudry
A można wiedzieć gdzie dokupiłaś te wszystkie wspaniałości Bo póki co jestem świeża jeśli chodzi o meteorki ponieważ posiadam tylko najnowsze Niut które są boskie i chcę więcej innych kuleczek wypróbować
Madzia19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-16, 21:24   #4705
Lenka87
Rozeznanie
 
Avatar Lenka87
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 942
Dot.: Guerlain - kolorówka część IV

A ja się waham czy brać kulki 02 czy 03...
Lenka87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-16, 21:52   #4706
zochawks
Zakorzenienie
 
Avatar zochawks
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 6 029
Dot.: Guerlain - kolorówka część IV

Cytat:
Napisane przez Madzia19 Pokaż wiadomość
A można wiedzieć gdzie dokupiłaś te wszystkie wspaniałości Bo póki co jestem świeża jeśli chodzi o meteorki ponieważ posiadam tylko najnowsze Niut które są boskie i chcę więcej innych kuleczek wypróbować
Pszczoły czyli D'Or to limitowanka z 2009 Imperiale z zimy 2010 a Butterfly to limitowana wersja z 2008. W tym roku są Nuit i aż strach myśleć co nowego będzie w 2012
Przez cały rok w sprzedaży są 3 podstawowe kolory
01teintrose, 02teint beige i 03 teint dore

Są jeszcze starsze wersje limitowanek (w polsce praktycznie niedostępne aby kupić całe opakowanie (jakaś używka lub odsypka może się pojawić na allegro)

Są również limitowanki na Azję jak to było w przypadku Paste White 04

Na wiosnę ma wyjśc wiosenna kolekcja i wiele dziewczxyn już sie nie może doczekać rozświetlacza (chyba gardenia się zwie)


Gdzie kupić? Limitowane z poprzednich lat można dostać na ebay lub allegro. Ja dorwałam 2 tygodnie temu pszczoły z zeszłego roku w Marionnaud które oczywiscie capnęłam i to jeszcze w promocji
__________________
3.07.2017 Bydgoszcz A.Ś. Polytech replicon txt 110/57/69 330cc

WYMIANA KOSMETYKÓW


Edytowane przez zochawks
Czas edycji: 2011-12-16 o 21:53
zochawks jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-16, 21:53   #4707
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Guerlain - kolorówka część IV

Cytat:
Napisane przez zochawks Pokaż wiadomość
Pszczoły czyli D'Or to limitowanka z 2009 Imperiale z zimy 2010 a Butterfly to limitowana wersja z 2008. W tym roku są Nuit i aż strach myśleć co nowego będzie w 2012
Przez cały rok w sprzedaży są 3 podstawowe kolory
01teintrose, 02teint beige i 03 teint dore

Są jeszcze starsze wersje limitowanek (w polsce praktycznie niedostępne aby kupić całe opakowanie (jakaś używka lub odsypka może się pojawić na allegro)

Są również limitowanki na Azję jak to było w przypadku Paste White 04

Na wiosnę ma wyjśc wiosenna kolekcja i wiele dziewczxyn już sie nie może doczekać rozświetlacza (chyba gardenia się zwie)
Przecież pszczoły były w zeszłym roku. Za to Imperiali na bank rok temu nie widziałam
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-16, 22:29   #4708
ilios
PIP.
 
Avatar ilios
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 19 192
GG do ilios
Dot.: Guerlain - kolorówka część IV

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Przecież pszczoły były w zeszłym roku. Za to Imperiali na bank rok temu nie widziałam
pszczoly byly w zeszlym roku, imperiale 2009
ilios jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-16, 22:32   #4709
basiao84
Wtajemniczenie
 
Avatar basiao84
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Zabrze
Wiadomości: 2 423
Dot.: Guerlain - kolorówka część IV

Cytat:
Napisane przez guacamole Pokaż wiadomość
Ok!!! To teraz powiem, ze moj portfel bedzie musial pokazac swoje drugie dno, bo ja kupuje Twoj opis . Ja wlasnie takiej niedwuznacznej szarosci potrzebuje, bo mam wlosy w kolorze miodowego blondu i oprocz zieleni i brazow pasuja mi tylko zlociste sliwki. A ja chce szaraczki, ale wlasnie takie wielowymiarowe

'Polubiam to' -
To przyjemnych łowów i jeszcze przyjemniejszego użytkowania życzę
Na MM, w wątku paletkowym, wrzucałam niedawno zdjęcie tej paletki na oku. Jakbyś się upewnić chciała, że warto
basiao84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-16, 22:56   #4710
zochawks
Zakorzenienie
 
Avatar zochawks
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 6 029
Dot.: Guerlain - kolorówka część IV

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Przecież pszczoły były w zeszłym roku. Za to Imperiali na bank rok temu nie widziałam
No tak pokićkałam
D'Or były w zeszłym roku a Imperiale 2 lata temu
__________________
3.07.2017 Bydgoszcz A.Ś. Polytech replicon txt 110/57/69 330cc

WYMIANA KOSMETYKÓW

zochawks jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:08.